Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.19 vasárnap, 14:01:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nokia N95(II) 8GB (gyári független)  (Megtekintve 990 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Dátum: 2013.09.08 vasárnap, 23:58:20 »

Szerbia !

Pénzé tenném a hőn szeretett második szériás N95-ösömet, elsősorban anyagi okok miatt. (másodsorban 3. készülék, nincsen már használva)
A specifikációk és teszt (bár ez is régi, tessék figyelembe venni, pl. navigáció Smiley) Itt olvasható.

Amit tudni kell róla : az utolsó Nokia, ami nem érintős és még Nokia. Smiley (az N96 már sok másban gyengébb -> GPU, hangminőség, stb.)
Nem véletlenül kapta az XpressMusic titulust, hihetetlen szépen szól, ha zenét akar hallgatni az ember fülesen. A játékok is tökéletesen mennek rajta, ellenben a fent említett készüléken. Persze telefonálni is lehet vele. Cheesy

Gyári független, 2006-ban vásároltam GSM boltban (megvan még a papírja is !), olaszból jött, de magyar régió kódos. Feldobtam rá a legutolsó sw-frissítést, kiütöttem a symbian lock-ot (tehát gond nélkül lehet telepíteni rá a progikat), ill. feltelepítettem egy nagy adag (full) N-Gage játékot is. (van köztük horgászos, nagyon jó ! Grin) Az automata fényerő szabályzás, a Carl Zeiss optika (csak 5MP, de kiváló képeket készít, optikai zoom-os, nem viccből van ráírva a CZ), a beépített sztereó hangszórók, a dedikált multimédia indítógombok és a megvilágított oldalgombsor csak hab a tortán. Nokia Maps-ot is tettem még rá Magyarország térképpel (ez bővíthető ingyenesen a végtelenségig). A beépített A-GPS-e is működőképes, de az sajnos (nem tagadom), nem valami jó, elég lassan talál műholdat. Ezért kínálok mellé egy saját akkus Duino DN-805 Bluetooth GPS vevőt (csak autós töltővel+USB kábellel, esetleg a CD-jével, ha kellene valakinek, a többi nincsen már meg) 3000 Ft-ért. 20 csatornás, ezzel és az N95-ösel tökéletesen lehet navigálni bárhol. (a kis GPS még a kesztyűtartóban is tökéletesen működik, nem kell a műszerfalra tenni)
Jajj, de sok a rizsa. Cheesy

Tehát a lényeg :

- Nokia N95 8GB teló (új hátlappal, mert megérdemli Grin) kitűnő állapotban, belül semmi semmi sem volt cserélve, az akkuja is a gyári és kb. a felét az újkori állapotához képest tudja is. (a mobilarénás teszben 2 napot írt, hát nálam anno lazán bírt 4-5 napot is, átlagos használat mellett)
- Gyári Nokia multifunkciós headset távirányító + a gyári XpressMusic füles (teljesen új, de ismerem a hangzását, nem a gagyi Nokia fajta)
- Gyári Nokia TV-out kábel (3.5 jack -> 3db RCA)
- Gyári Nokia mini-hálózati töltő (olyan zsebbe-való, mint a mai érintősöké - csak 2006-ból Smiley)
- Gyári Nokia USB szinkron kábel
- Doboz, külföldi papírok, CD, stb...

Ajándék Smiley :

- Gyári Nokia autós töltő
- Gyári Nokia BH-100 bluetooth headset (tartalék "fülgumival" és "fülkampóval" - nem tudom a pontos nevüket Smiley)

Ill. opcionálisan 3e forintért :

- Duino DN-805 Bluetooth GPS vevő
- autós töltője és USB kábele
- CD-je, ha kell Cheesy

Ár : 15.000 Ft (+posta /felét állom, tehát 1 ropi plusz csak/, alku kizárólag fölfelé, nehéz megválni tőle, ezért is hirdetem "családon belül" Wink)

Képeket is készítek róla természetesen, amennyiben valakit komolyan(!!) érdekel és vigyázni fog rá. Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2014.01.06 hétfő, 17:23:13 írta [ Error ] » Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.10.01 kedd, 22:31:22 »

Senki?  szomoru1
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.015 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.