Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 16:12:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó Suzuki Eiger 4x4 ATV  (Megtekintve 8902 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
1face
Vendég
« Dátum: 2015.02.23 hétfő, 18:05:47 »

Az igazi túratárs! Nagyon keveset futott, szinte minden kiegészítővel felszerelt gépem eladó! Kapcsolható összkerék + felező! Az egyik legmegbízhatóbb modell. Ledes ködlámpa, markolatfűtés és külön gázkar fűtés, 150 literes - zárható túradoboz, szinte új gumikkal, új olaj, új Irídium gyertya, új HiFlo levegőszűrővel. 1, 2 tonnás csörlővel, mely kormánykapcsolós és távirányítós is! Továbbá vízálló GPS a teljes M. o.-i földesutat kezeli! Igénytelenségével és egyszerűségével csak tankolni kell bele és elvisz a világ végére is! Kedves lányok és kedves fiúk! A járgány teljesen költségmentes, ezért abszolút nem akarom ár alatt elkótyavetyélni! Tehát nem cserélem sem fejőstehénre, sem vizibiciklire! Max megmarad.



További infók és képek privátban!
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.24 kedd, 09:09:36 írta 1face » Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 19:24:39 »

Az igazi túratárs! Nagyon keveset futott, szinte minden kiegészítővel felszerelt gépem eladó! Kapcsolható összkerék + felező! Az egyik legmegbízhatóbb modell. Ledes ködlámpa, markolatfűtés és külön gázkar fűtés, 150 literes - zárható túradoboz, szinte új gumikkal, új olaj, új Irídium gyertya, új HiFlo levegőszűrővel. 1, 2 tonnás csörlővel, mely kormánykapcsolós és távirányítós is! Továbbá vízálló GPS a teljes M. o.-i földesutat kezeli! Igénytelenségével és egyszerűségével csak tankolni kell bele és elvisz a világ végére is! Kedves lányok és kedves fiúk! A járgány teljesen költségmentes, ezért abszolút nem akarom ár alatt elkótyavetyélni! Tehát nem cserélem sem fejőstehénre, sem vizibiciklire! Max megmarad.



További infók és képek mélben![/color]
Kevesebb arccal és több infoval több esélyed lehet...
Ár nélkül ez itt csak egy termékreklám...azért pedig Neked kell az oldal tulajának perkálnod  vigyor3
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 20:30:36 »

az ár sokat számít. Szóval ha nincs ár, akkor 30eHuf?
Naplózva
1face
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.02.24 kedd, 08:57:36 »

Egyébként ott van a kép alatt: "infók és képek mélben!"
Nincs itt arcoskodás, de ha nektek ennyire fáj ez a hírdetés, le is szedhetem... szomoru1
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.02.24 kedd, 09:02:14 »

Egyébként ott van a kép alatt: "infók és képek mélben!"
Nincs itt arcoskodás, de ha nektek ennyire fáj ez a hírdetés, le is szedhetem... szomoru1

Elég ha írsz árat, nélküle nehéz eladni. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
1face
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.02.24 kedd, 09:10:39 »

Elég ha írsz árat, nélküle nehéz eladni. Smiley


Ha valaki quadot akarna venni, megkérdezné! worship
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.02.24 kedd, 09:22:56 »


Ha valaki quadot akarna venni, megkérdezné! worship

Mennyi az ára?
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.02.24 kedd, 09:26:31 »


Ha valaki quadot akarna venni, megkérdezné! worship

Van aki tervezi, és egy jó ajánlatot vár! Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.02.24 kedd, 09:38:07 »

Egyébként ott van a kép alatt: "infók és képek mélben!"
Nincs itt arcoskodás, de ha nektek ennyire fáj ez a hírdetés, le is szedhetem... szomoru1
Nem a hirdetés fáj, hanem az, hogy ott van a topic címében"...csak árral" és ennek ellenére nem érted a lényegét.
Szükséged van e-mail-címlistára, hogy így akarsz gyűjteni?Vagy szégyelled az árát?
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
1face
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2015.02.24 kedd, 11:17:31 »

Nem a hirdetés fáj, hanem az, hogy ott van a topic címében"...csak árral" és ennek ellenére nem érted a lényegét.
Szükséged van e-mail-címlistára, hogy így akarsz gyűjteni?Vagy szégyelled az árát?
Igazad van. Azért az egyért cseréltem le a képet, mert ott van a topik elején!
Egyébként nincs mit szégyelnem rajta és köszi, címlistára sincs szükségem - nyílván keversz valakivel... Kiss
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2015.02.24 kedd, 12:45:45 »

Mi az ára?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2015.02.24 kedd, 12:47:24 »

Mi az ára?



Ott van a képen....1,1M.
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2015.02.24 kedd, 12:48:12 »

Mi az ára?

Ott van a képen...
emberünk inkább csendben kicserélte a képet, mintsem beleírja a leírásba.Írta is : "Max megmarad"  smile
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
1face
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2015.02.24 kedd, 12:49:57 »

Ott van a képen...
emberünk inkább csendben kicserélte a képet, mintsem beleírja a leírásba.Írta is : "Max megmarad"  smile

Csendben - vauvau nélkül 9óra 9kor....
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #14 Dátum: 2015.02.24 kedd, 13:00:16 »

Csendben - vauvau nélkül 9óra 9kor....

Ezt olyan nehéz betenni?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/suzuki/suzuki_lt-f_400f_eiger-8623793

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2015.02.24 kedd, 13:10:59 »

Látod, és nem érti...
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
1face
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2015.02.24 kedd, 15:37:18 »

Látod, és nem érti...

Én azt nem értem, hogy benneteket miért zavar annyira, hogy nem a más oldalakon szereplő hírdetést raktam be ide?

...bár igaz, egyszerűbb lett volna Shocked
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2015.02.24 kedd, 15:44:20 »

Én azt nem értem, hogy benneteket miért zavar annyira, hogy nem a más oldalakon szereplő hírdetést raktam be ide?

...bár igaz, egyszerűbb lett volna Shocked
Nem az zavar, egyébként jópofa az óriásplakát.
Hanem az, hogy van egy elvárás az itteni szabályokkal, amit figyelmetlenségből(vagy kivagyiságból) nem tartottál be, és amikor erre többen is utaltunk, akkor is először sértődés volt a válasz, és nem pedig a "Bocs, tévedtem". Ennyi
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2015.02.24 kedd, 17:48:56 »

Nem az zavar, egyébként jópofa az óriásplakát.
Hanem az, hogy van egy elvárás az itteni szabályokkal, amit figyelmetlenségből(vagy kivagyiságból) nem tartottál be, és amikor erre többen is utaltunk, akkor is először sértődés volt a válasz, és nem pedig a "Bocs, tévedtem". Ennyi

Nem érti és ez már volt így néhány emberrel. A kép jópofa ami ide került, az egy másik kérdés, hogy az alapján a kép alapján nem ér 400eHuf-nál többet, mert semmit nem lehet látni.

Ha meg már 1M körül költene valaki quadra, akkor inkább egy polaris és nem egy suzuki, csak hogy én is kedves legyek ebben a topicban mint az eladó.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/polaris/polaris_sportsman_400-8720101
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2015.02.24 kedd, 21:11:00 »

Az igazi túratárs! Nagyon keveset futott, szinte minden kiegészítővel felszerelt gépem eladó! Kapcsolható összkerék + felező! Az egyik legmegbízhatóbb modell. Ledes ködlámpa, markolatfűtés és külön gázkar fűtés, 150 literes - zárható túradoboz, szinte új gumikkal, új olaj, új Irídium gyertya, új HiFlo levegőszűrővel. 1, 2 tonnás csörlővel, mely kormánykapcsolós és távirányítós is! Továbbá vízálló GPS a teljes M. o.-i földesutat kezeli! Igénytelenségével és egyszerűségével csak tankolni kell bele és elvisz a világ végére is! Kedves lányok és kedves fiúk! A járgány teljesen költségmentes, ezért abszolút nem akarom ár alatt elkótyavetyélni! Tehát nem cserélem sem fejőstehénre, sem vizibiciklire! Max megmarad.





Brutális gép!Ezzel lehet menni aszfalton is?Nem töri fel mint egy lánctalpas tank? vigyor3
Ha meglesz még,akkor elhozhatnád a találkozóra kipróbálnánk. eljen
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2015.02.24 kedd, 22:02:08 »



Brutális gép!Ezzel lehet menni aszfalton is?Nem töri fel mint egy lánctalpas tank? vigyor3
Ha meglesz még,akkor elhozhatnád a találkozóra kipróbálnánk. eljen

A lehet menni alatt mit értesz. A HAHU-s hirdetésben az van, hogy lejárt okmányokkal. Érvényes okmányokkal mehetsz vele közúton. A terepgumi egy kissé hangossá és kényelmetlenné teszi ott, de nem is oda való. Erdőben nincs párja az ilyennek.
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2015.02.25 szerda, 05:10:28 »



Brutális gép!Ezzel lehet menni aszfalton is?Nem töri fel mint egy lánctalpas tank? vigyor3
Ha meglesz még,akkor elhozhatnád a találkozóra kipróbálnánk. eljen

Ahogy látom lámpák, irányjelző van rajta. Ha van benne differenciálmű is akkor alkalmas lehet közúti közlekedésre.
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
1face
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2015.02.25 szerda, 08:58:37 »

Nem az zavar, egyébként jópofa az óriásplakát.
Hanem az, hogy van egy elvárás az itteni szabályokkal, amit figyelmetlenségből(vagy kivagyiságból) nem tartottál be, és amikor erre többen is utaltunk, akkor is először sértődés volt a válasz, és nem pedig a "Bocs, tévedtem". Ennyi

Ismeretlenül minősítesz? Ez meg azért nem zavar, mert ez inkább Téged minősít! Mondjuk a "sértődést" is megkeresném...
De azt hiszem, nem tartozom magyarázattal neked - bár klassz csevegős topikká silányítottad! integet2
Naplózva
1face
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2015.02.25 szerda, 09:03:24 »

Nem érti és ez már volt így néhány emberrel. A kép jópofa ami ide került, az egy másik kérdés, hogy az alapján a kép alapján nem ér 400eHuf-nál többet, mert semmit nem lehet látni.

Ha meg már 1M körül költene valaki quadra, akkor inkább egy polaris és nem egy suzuki, csak hogy én is kedves legyek ebben a topicban mint az eladó.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/polaris/polaris_sportsman_400-8720101

Gondolom rengeteget quadozol és ez alapján jött ez a válasz.
Én 2006 óta mocizok ilyen és hasonló "szörnyekkel". Polariszom is volt már és tudom, hogy melyik mire való...

Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2015.02.25 szerda, 09:51:43 »

Ismeretlenül minősítesz? Ez meg azért nem zavar, mert ez inkább Téged minősít! Mondjuk a "sértődést" is megkeresném...
De azt hiszem, nem tartozom magyarázattal neked - bár klassz csevegős topikká silányítottad! integet2

Sértődés,tessék: "Nincs itt arcoskodás, de ha nektek ennyire fáj ez a hírdetés, le is szedhetem"... szomoru1
Most pedig te másold már ide légyszi, hol minősítettelek?
Itt van egy elfogadott fórumszabály/elvárás, amit nem vettél figyelembe a lent leírt okok miatt (ha a kivagyiság, mint opció találó jelző volt számodra, az meg téged minősít.). Erre emberi módon felhívtuk a figyelmedet, amire a válaszaiddal csevegős topikká silányítottad a saját témádat.Ha szépen csendben megteszed azt, amit 9óra9perckor megtettél, nincs ez az alábbi eszmecsere.De akkor sérült volna az egód, amit így ismeretlenül is rettentően sajnálok.
Viszont nem is kaptál volna ekkora figyelmet a játékszeredre  nyes
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
1face
Vendég
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2015.02.25 szerda, 10:38:14 »

Sértődés,tessék: "Nincs itt arcoskodás, de ha nektek ennyire fáj ez a hírdetés, le is szedhetem"... szomoru1
Most pedig te másold már ide légyszi, hol minősítettelek?
Itt van egy elfogadott fórumszabály/elvárás, amit nem vettél figyelembe a lent leírt okok miatt (ha a kivagyiság, mint opció találó jelző volt számodra, az meg téged minősít.). Erre emberi módon felhívtuk a figyelmedet, amire a válaszaiddal csevegős topikká silányítottad a saját témádat.Ha szépen csendben megteszed azt, amit 9óra9perckor megtettél, nincs ez az alábbi eszmecsere.De akkor sérült volna az egód, amit így ismeretlenül is rettentően sajnálok.
Viszont nem is kaptál volna ekkora figyelmet a játékszeredre  nyes

Nézd, Páncélos barátom! Amikor Te arcoskodással és a kivagyiságom firtatásával jössz, ez legalább annyira sértés, mint az általad idézett dolgot sértődésnek elkönyvelni!
Abszolút normálisan (szerintem) reagáltam le a dolgot: "Igazad van. Azért az egyért cseréltem le a képet, mert ott van a topik elején!"  Wink
Persze utána jött a következő: "emberünk inkább csendben kicserélte a képet, mintsem beleírja a leírásba"
..."Látod, és nem érti..."  falbav
Ebben is igazad van! Sokkal egyszerűbb lett volna belinkelnem egy olx-es, jófogásos, haszautós oldalt a hírdetésemről - DE EGYSZERŰEN NEM AKARTAM!  wave
Biztos vok benne, hogy nem leszünk pusszancsos haverok, de egy sört bármikor meg tudnék veled is inni!  pias
Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2015.02.25 szerda, 10:56:04 »

Nézd, Páncélos barátom! Amikor Te arcoskodással és a kivagyiságom firtatásával jössz, ez legalább annyira sértés, mint az általad idézett dolgot sértődésnek elkönyvelni!
Abszolút normálisan (szerintem) reagáltam le a dolgot: "Igazad van. Azért az egyért cseréltem le a képet, mert ott van a topik elején!"  Wink
Persze utána jött a következő: "emberünk inkább csendben kicserélte a képet, mintsem beleírja a leírásba"
..."Látod, és nem érti..."  falbav
Ebben is igazad van! Sokkal egyszerűbb lett volna belinkelnem egy olx-es, jófogásos, haszautós oldalt a hírdetésemről - DE EGYSZERŰEN NEM AKARTAM!  wave
Biztos vok benne, hogy nem leszünk pusszancsos haverok, de egy sört bármikor meg tudnék veled is inni!  pias
Nem érted....nem szabvány hirdetési oldalról történő linkelés hiánya volt a probléma, hanem az ÁR hiánya.
btw a nickedből az "arcoskodás" teljesen kivehető... smile
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2015.02.25 szerda, 11:41:13 »



Ott van a képen....1,1M.

Nem volt ott....
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
1face
Vendég
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2015.02.25 szerda, 12:03:42 »

Srácok!
Nyílván én vagyok a hülye! worship
...eszembe sem jut, hogy esetleg valaki felületesen nézi a topikot.




Én asszem befejeztem
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26658


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #29 Dátum: 2015.02.25 szerda, 12:19:38 »

Srácok!
Nyílván én vagyok a hülye! worship
...eszembe sem jut, hogy esetleg valaki felületesen nézi a topikot.



Kezdem azt érezni, hogy tényleg te vagy a hülye...

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #30 Dátum: 2015.02.25 szerda, 12:20:08 »

Srácok!
Nyílván én vagyok a hülye! worship
...eszembe sem jut, hogy esetleg valaki felületesen nézi a topikot.

Én asszem befejeztem
Nyilván nem mi...
Erre mondtam, hogy szépen csendben(más jelző is felmerült) kicserélted a képet.Nem hiszem, hogy elvárható, hogy minden hsz előtt mindenki visszagörgessen a képre, hogy hátha valami csoda folytán másik kép lesz ott.Nyilván az összes általad bemásolt tag a hülye, aki ezt nem tette meg, miután először megnézte a képet.
Felületesen meg a hirdető nézi a fórumot, aki nem látja, hogy ÁRRAL kell megadni egy hirdetést, és akkor nincs félreértés, sértődés, arcoskodás.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
1face
Vendég
« Új hozzászólás #31 Dátum: 2015.02.25 szerda, 12:36:05 »

Oké! Én vok a hülye és a felületes! Kérem a következőőőőőőőt! worship
Mondjuk, azért csinálom, hogy sokasodjanak a hozzászólásaim... mf2
Naplózva
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #32 Dátum: 2015.02.25 szerda, 13:03:18 »

Nem volt ott....

jaja az első képen nem volt ott és akkor a hirdetési plakát jobb oldala volt közelebb. Gondoltam is, hogy jópofa trükk, a gond, hogy szart sem lehet látni a cuccról. Ja meg ami hiányzik, hogy gondolom ez az ár érvényes magyar okmányokkal és rendszámmal értendő (bár én még így is sokallom).
Naplózva
Csabi77
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1146



E-mail
« Új hozzászólás #33 Dátum: 2015.02.25 szerda, 21:42:50 »

A lehet menni alatt mit értesz. A HAHU-s hirdetésben az van, hogy lejárt okmányokkal. Érvényes okmányokkal mehetsz vele közúton. A terepgumi egy kissé hangossá és kényelmetlenné teszi ott, de nem is oda való. Erdőben nincs párja az ilyennek.


Arra értettem,hogy úgy néz ki mint egy harci szekér ami feltöri az aszfaltot + volt egy vigyor3
 integet2 integet2
Naplózva

2004 MK3 Hatchback Trend+ 1.8 125PS
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.074 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.