Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 10:07:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Harman Kardon AVR 80 THX házimozi erősítő  (Megtekintve 12155 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Dátum: 2015.02.17 kedd, 11:53:18 »

Van nálam elfekvőben egy ilyen készülék. Csak a helyet foglalja, nem használom. Talán itt valaki felfigyel rá, mert máshol nem hirdettem még meg.

1998-as vásárlás, 400e Ft feletti árral. Az akkori felsőosztály képviselője volt. Állapota nagyon szép, az előlap, hátlap és a teteje karcmentes, oldalán 1-2 apró karc, ami alig látszik. Működése kifogástalan, hangja alapján azt tudnám mondani, hogy bőven felveszi a versenyt a mai 200-300e Ft-os gépekkel, a saját Marantz 7005-ösömmel összehasonlítva alig maradt el mögötte. Hozzáteszem hangban, a szolgáltatások köre más lapra tartozik, nyilván nem is kerül annyiba.

Stereo üzemmódban RMS teljesítménye 95W/csatorna, a tápegysége 700W-os (!!!), aki ért hozzá tudja ez mire garancia. Alacsonyabb és közepes hangerőn hallgatva is nagyon dinamikus, hihetetlen erőtartalékokkal. Iszonyú nehéz és nagy gép. A THX minősítést akkoriban szerintem nem osztogatták úton-útfélen. Van 6 csatornás direkt bemenete, tehát ha valakinek netán a BluRay lejátszója ilyen kimenettel rendelkezik, akkor maradéktalanul élvezheti a mai modern hangformátumokat probléma nélkül. De sztereó üzemmódban is kiemelkedőt nyújt. Távja jelenleg nincs, de ha valakinek kell simán beszerezhető pl. ebay-ről.

Ennyit egyenlőre, a feltöltött képek netesek, ha valakit érdekel lövök sajátot, a képről leolvasható, hogy a készülék nagyjából mit tud, itt egy link az angol nyelvű használati útmutatóhoz:

http://www.harmankardon.com/images/media/AVR80_OM_EN-1.pdf

A képek:





Az árat bőven a reális piaci ár alá lőttem be: 25e Ft.  Wink

Ha kérdés van írjatok nyugodtan.  worship
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.18 szerda, 22:34:43 írta DJK111 » Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.02.17 kedd, 14:25:58 »

Van nálam elfekvőben egy ilyen készülék. Csak a helyet foglalja, nem használom. Talán itt valaki felfigyel rá, mert máshol nem hirdettem még meg.

1998-as vásárlás, 400e Ft feletti árral. Az akkori felsőosztály képviselője volt. Állapota nagyon szép, az előlap, hátlap és a teteje karcmentes, oldalán 1-2 apró karc, ami alig látszik. Működése kifogástalan, hangja alapján azt tudnám mondani, hogy bőven felveszi a versenyt a mai 200-300e Ft-os gépekkel, a saját Marantz 7005-ösömmel összehasonlítva alig maradt el mögötte. Hozzáteszem hangban, a szolgáltatások köre más lapra tartozik, nyilván nem is kerül annyiba.

Stereo üzemmódban RMS teljesítménye 95W/csatorna, a tápegysége 700W-os (!!!), aki ért hozzá tudja ez mire garancia. Alacsonyabb és közepes hangerőn hallgatva is nagyon dinamikus, hihetetlen erőtartalékokkal. Iszonyú nehéz és nagy gép. A THX minősítést akkoriban szerintem nem osztogatták úton-útfélen. Van 6 csatornás direkt bemenete, tehát ha valakinek netán a BluRay lejátszója ilyen kimenettel rendelkezik, akkor maradéktalanul élvezheti a mai modern hangformátumokat probléma nélkül. De sztereó üzemmódban is kiemelkedőt nyújt. Távja jelenleg nincs, de ha valakinek kell simán beszerezhető pl. ebay-ről.

Ennyit egyenlőre, a feltöltött képek netesek, ha valakit érdekel lövök sajátot, a képről leolvasható, hogy a készülék nagyjából mit tud, itt egy link az angol nyelvű használati útmutatóhoz:

http://www.harmankardon.com/images/media/AVR80_OM_EN-1.pdf

A képek:



Az árat a reális piaci ár alá lőttem be: 25e Ft.  Wink

Ha kérdés van írjatok nyugodtan.  worship
Van most nálam teszten egy Marantz 6008-as, egy B&W szettel, már lassan egy hónapja. Hát le a kalappal előtte!  eljen
A saját erősítőm meg egy H/K AVR370 (ami már a harmadik H/K erősítőm), szóval ezt a márkát is ismerem. Ezt a régi típust nem, de az újakból kiindulva ez is jó lehet!

Btw: az elmúlt kb. 2 évben nem vagyok kibékülve a H/K házimozi erősítőivel. Régebben volt az 1xx, 2xx, 3xx, 4xx, 6xx, 7xx sorozat, egyre nagyobb erővel, egyre nagyobb tudással, egyre több szolgáltatással, egyre jobb hanggal, és persze egyre drágábban. A x70-es sorozatból már a 370-es volt a legnagyobb, 4xx, 6xx, 7xx széria nem is volt. Nekem a 370, tehát az akkori "csúcsmodell" van. A legújabb, x71-es sorozatból már csak 151, 161, 171 van, de ezek már fele olyan magasak, mint egy rendes erősítő, a hátulján alig van pár csatlakozó, szolgáltatásban is eléggé elmaradnak a mai csúcsgépektől, és a H/K is rászokott a 7x130W és hasonló marketingszámokra. Szomorú, mert szerettem ezt a márkát. De ahogy nézem, a következő erősítőm inkább a Marantz-Pioneer-CambridgeAudio-Onkyo vonalból fog kikerülni. A H/K elsilányodott.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.02.17 kedd, 16:07:19 »

Más H/K erősítőt még nem hallottam, de szerény véleményem, hogy egy kilencvenes években gyártott készülék messze felülmúlja mind minőségben, mind összhatásban a mai csodákat. Ez szinte minden gyártóra érvényes. Akkoriban még tudták, hogy mi az a minőség és tudtak is ennek megfelelő erősítőt gyártani. Az üzletpolitikától kezdve, költséghatékonyság és sok egyéb tényező játszott közre abban, hogy ma itt tartunk.

Egy gyors példa: az én 500e Ft-ért vásárolt csúcs Marantzom a 9.1 csatornával mindössze egy 650W-os táp jutott, az eladásra kínált példány, mint ahogy fentebb olvasható 700W.

Valószínűleg ezt az erősítőt a hangminősége alapján kell mai viszonyok közt megítélni, ennek megfelelően remélem ezt szem előtt tartva talál majd új gazdára.
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.17 kedd, 23:19:42 írta DJK111 » Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.02.17 kedd, 16:20:50 »

Más hk erősítőt még nem hallottam, de szerény véleményem, hogy egy kilencvenes években gyártott készülék messze felülmúlja mind minosegben, mind osszhatasban a mai csodákat. Ez szinte minden gyártóra érvényes. Akkoriban még tudták, hogy mi az a minőség és tudtak is ennek megfelelő erősítőt gyártani. Az üzletpolitikától kezdve, költséghatékonyság és sok egyéb tényező játszott közre abban, hogy ma itt tartunk.

Egy gyors példa: az én 500e Ft-ért vásárolt csúcs marantzom a 9.1 csatornával mindössze egy 650w táp jutott, az eladásra kínált példány, mint ahogy fentebb ololvasható 700w.

Valószínűleg ezt az erősítőt a hangminősége alapján kell mai viszonyok közt megítélni, ennek megfelelően remélem ez alapján talál majd új gazdára.
Én nem hiszek ebben a "régebben minden jobb volt" dologban, mert ha tényleg így lenne, akkor a folyamatosan egyre rosszabb készülékeket senki nem venné meg. Bőven vannak ma is jó vasak. 2003 körül, mikor elkezdtem házimozizni, akkor az általad hirdetett kategória volt a "bezzeg régen...". Aztán 2007 felé a 2002-es gépek. 2010-ben a 2005-ös, stb. Manapság a H/K760, Denon 4310, Marantz 6006, 7006 körüli gépeket magasztalják. 2020-ban meg majd a mai gépekre gondolnak vissza párás tekintettel, hogy "jajj, azok a régi jó gépek, azokban még volt anyag, bezzeg a mai 2020-as vackok", stb.

Nekem a H/K 435-ös ha jól emlékszem 7x65W-os volt. Ehhez volt benne egy 1000W-os táp  smile Nem sűrűn fulladt ki.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.02.17 kedd, 17:14:22 »

Pedig ezt nem én találtam ki  worship, viszont sajnos tapasztalom az élet minden területén.. Élelmiszerek, ruházat, autógyártás.

Egyre silanyábbak a termékek.. Csak a garancia időt bírja ki  rinya

« Utoljára szerkesztve: 2015.02.17 kedd, 22:36:57 írta DJK111 » Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.02.17 kedd, 17:35:20 »

Pedig ezt nem én találtam ki  worship, viszont sajnos tapasztalom az élet minden területén.. Élelmiszerek, ruházat, autógyártás.

Egyre silanyabbak a termékek.. Csak a garancia időt bírja ki  rinya



Kivételesen Domival értek egyet, azzal a kitétellel, hogy vannak olyan dolgok amik tényleg silányak és rövid élettartamra vannak tervezve, de ezek általában az olcsó termékek. Én azt vettem észre, hogy a felsőbb kategóriás termékek nem romlanak el három évente.
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.02.17 kedd, 17:52:35 »

Sajnos a sajat keserű tapasztalatom alapján mondhatom, hogy nem csak az olcsóbbak a silányabbak.. Anno 3 havi (!!!) fizetésnek megfelelő összegért vettem pioneer csúcs dvd lejátszót, ami egy év után felmondta a szolgálatot, javíthatatlan lett, kuka. Nagyon megviselt a dolog akkoriban.

De van néhány luxus kategóriás ruhám is, amik szintén problémás minőségűek..  falbav
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.02.17 kedd, 17:55:56 »

Kivételesen Domival értek egyet, azzal a kitétellel, hogy vannak olyan dolgok amik tényleg silányak és rövid élettartamra vannak tervezve, de ezek általában az olcsó termékek. Én azt vettem észre, hogy a felsőbb kategóriás termékek nem romlanak el három évente.
vigyor3

Amúgy persze a tervezett avulás sajnos jelen van, de erős a pech-faktor is. Nekem is nem egy műszaki cikkem szolgál évek óta, valamiről réges-rég lejárt a garancia, valamiről csak 3-4 éve, és hibátlanul teszik a dolgukat. Míg pl. egy felső-középkategóriás szub nálam a gari idő lejárta után egy hónappal térdelt le úgy, hogy újonnan vettem, első tulaj voltam, és miután az első nap beállítottam, utána hozzá se nyúltam. Ugyanez volt egy Samsung BD lejátszómmal is.
Tehát tarósságban azért lehet kivetnivalót találni a mai cuccokban, de hogy a házimozi-hifi vonalon maradjunk, azért van fejlődés is bőven, és nem gondolom, hogy egy mai készülék rosszabb hangot produkálna, mint egy mondjuk 2002-es csúcsmodell (persze azonos árkategórián belül).
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.02.17 kedd, 18:21:17 »

Hogy fokozzam picit a dolgot Smiley

Az én szomorú esetem után nemsokkal egy jóbarátnak rendeltem az akkor még éppen elindult netdepo webshopból egy szintén csúcs onkyo dvd lejátszót, mai árfolyamon kb 500e Ft lenne. Megérkezett, kibontottam, hogy kipróbáljam, a scart csatlakozot akartam bedugni az aljzatba, ami egyszerűen beszakadt.. Pedig nagyon finom voltam vele..

A netdepo kihatralt a dologból, azzal vedekezve, hogy mechanikai sérülésre nincs garancia...
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2015.02.17 kedd, 22:03:31 »

vigyor3

Amúgy persze a tervezett avulás sajnos jelen van, de erős a pech-faktor is. Nekem is nem egy műszaki cikkem szolgál évek óta, valamiről réges-rég lejárt a garancia, valamiről csak 3-4 éve, és hibátlanul teszik a dolgukat. Míg pl. egy felső-középkategóriás szub nálam a gari idő lejárta után egy hónappal térdelt le úgy, hogy újonnan vettem, első tulaj voltam, és miután az első nap beállítottam, utána hozzá se nyúltam. Ugyanez volt egy Samsung BD lejátszómmal is.
Tehát tarósságban azért lehet kivetnivalót találni a mai cuccokban, de hogy a házimozi-hifi vonalon maradjunk, azért van fejlődés is bőven, és nem gondolom, hogy egy mai készülék rosszabb hangot produkálna, mint egy mondjuk 2002-es csúcsmodell (persze azonos árkategórián belül).

Vazze, megint elfelejtettem a smile-t, de te ugyse rágsz be rám.  Wink

Ami mai napig működik gari időn túl:
- A technics CD lejátszóm (annó eléggé jó minőség voltÖ
- technics hangfalak (hátsót sugároznak most)
- wharfedale sub
- wharfedale center
- lg DVD lejátszó
- raklap szerszámgép (bosch...)
- URH wouxhun, Alinco
és még sorolhatnám

Ami beszart gari időn túl:
- panasonic plazma tv
- mosogató gép whirpool
és még néhány inkább noname cucc
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2015.02.17 kedd, 22:23:14 »

milyen magas az erősítő? csak hogy egyáltalán beférne a szekrénybe vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2015.02.17 kedd, 22:43:01 »

Vazze, megint elfelejtettem a smile-t, de te ugyse rágsz be rám.  Wink

Ami mai napig működik gari időn túl:
- A technics CD lejátszóm (annó eléggé jó minőség voltÖ
- technics hangfalak (hátsót sugároznak most)
- wharfedale sub
- wharfedale center
- lg DVD lejátszó
- raklap szerszámgép (bosch...)
- URH wouxhun, Alinco
és még sorolhatnám

Ami beszart gari időn túl:
- panasonic plazma tv
- mosogató gép whirpool
és még néhány inkább noname cucc

Mázlista.  eplus2 3x annyi működik, mint amennyi beszart.  hehe
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2015.02.17 kedd, 22:44:00 »

milyen magas az erősítő? csak hogy egyáltalán beférne a szekrénybe vigyor3

A használati utasítás szerint 160mm.  Wink
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2015.02.17 kedd, 23:31:13 »

milyen magas az erősítő? csak hogy egyáltalán beférne a szekrénybe vigyor3

adjak fűrészt?  eplus2
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2015.02.18 szerda, 10:31:23 »

Saját képek  smile



« Utoljára szerkesztve: 2015.02.18 szerda, 10:39:04 írta DJK111 » Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #15 Dátum: 2015.02.18 szerda, 19:37:18 »

Ennyi pénzért sztem sztereóként használva is ajándék ez az erősítő  eljen Kell hozzá egy pár Infinity vagy JBL hangfal és csodát művel...
Nekem 3 éve van 660-am, most pár hétig volt 760-am is és azt kell mondjam megfelelő környezetben brutálisan jó hangú erősítők  taps
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2015.02.18 szerda, 19:51:27 »

Ennyi pénzért sztem sztereóként használva is ajándék ez az erősítő  eljen Kell hozzá egy pár Infinity vagy JBL hangfal és csodát művel...
Nekem 3 éve van 660-am, most pár hétig volt 760-am is és azt kell mondjam megfelelő környezetben brutálisan jó hangú erősítők  taps
Márpedig olcsón is lehet találni jó JBL (pl. E60) vagy Infinity (pl. Reference 61i) hangfalat. Azokkal ezt összeeresztve, igen szép zenét lehet csinálni!  eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2015.02.18 szerda, 22:36:13 »

Ennyi pénzért sztem sztereóként használva is ajándék ez az erősítő  eljen Kell hozzá egy pár Infinity vagy JBL hangfal és csodát művel...
Nekem 3 éve van 660-am, most pár hétig volt 760-am is és azt kell mondjam megfelelő környezetben brutálisan jó hangú erősítők  taps

Igen-igen, zenén a 7005-ös Marantzom mellett se szégyenkezett!  Wink
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2015.02.18 szerda, 22:50:12 »

Hali!

Nem leszólni akarom a készüléket, csak felfigeltem rá, mint számomra érdekesség.
Az én idősebb és jóval szerényebb tudású és pozicionálású Onkyo TX-DS474 erősítőmön van optikai bemenet, ezen meg nincs.
Oké, hogy szebb és jobb a hangja, de azért házimozi erősítőként elvárnám rajta a koax mellett az optikai bemenetet is - akár többet is, ha már felsőkategóriás.
Vagy nem reális az elvárásom?

És még a végén lehet, hogy be is nevezek rá!  Smiley Jól néz ki. Cheesy
Naplózva
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2015.02.18 szerda, 23:03:01 »

Hali!

Nem leszólni akarom a készüléket, csak felfigeltem rá, mint számomra érdekesség.
Az én idősebb és jóval szerényebb tudású és pozicionálású Onkyo TX-DS474 erősítőmön van optikai bemenet, ezen meg nincs.
Oké, hogy szebb és jobb a hangja, de azért házimozi erősítőként elvárnám rajta a koax mellett az optikai bemenetet is - akár többet is, ha már felsőkategóriás.
Vagy nem reális az elvárásom?

És még a végén lehet, hogy be is nevezek rá!  Smiley Jól néz ki. Cheesy

Szia

Sajnos ki kell ábrándítsalak, az eladó készülék nem újabb az általad említettnél. Amikor a HK megjelent a Dolby Digital és DTS szabványok házi használatra még csak előkészülőben voltak. Tehát digitális bemenet Pro Logic hanghoz szükségtelen volt. Ennek ellenére a HK nagyon előrelátó volt és koaxot tett rá, de ami a legfontosabb: ott a 6 csatornás direkt bemenet, megfelelő DVD vagy BluRay lejátszóval pedig máris élvezhető vele minden mai modern hangformátum.

Ennyi pénzért ilyen kiemelkedő hangminőséget garantáltan nem találsz sehol.  Wink
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #20 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 06:29:35 »

Szia

Sajnos ki kell ábrándítsalak, az eladó készülék nem újabb az általad említettnél. Amikor a HK megjelent a Dolby Digital és DTS szabványok házi használatra még csak előkészülőben voltak. Tehát digitális bemenet Pro Logic hanghoz szükségtelen volt. Ennek ellenére a HK nagyon előrelátó volt és koaxot tett rá, de ami a legfontosabb: ott a 6 csatornás direkt bemenet, megfelelő DVD vagy BluRay lejátszóval pedig máris élvezhető vele minden mai modern hangformátum.

Ennyi pénzért ilyen kiemelkedő hangminőséget garantáltan nem találsz sehol.  Wink
Most látom, hogy bontható az elő-végfoka! Tehát ha netán vki brutál akar lenni kicsi pénzből, akkor vesz egy újabb, alacsonyabb kategóriás erősítőt amin van előerősítő kimenet és meghajtja vele közvetlenül ennek a végfokát  git
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2015.02.19 csütörtök, 09:14:03 »

Most látom, hogy bontható az elő-végfoka! Tehát ha netán vki brutál akar lenni kicsi pénzből, akkor vesz egy újabb, alacsonyabb kategóriás erősítőt amin van előerősítő kimenet és meghajtja vele közvetlenül ennek a végfokát  git

Igen, ilyet is lehet  wave angel
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 22:00:51 »

Elméletileg elkelt.  Wink
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 22:21:11 »

Hifi szereto ez a Mondeo-s tarsadalom Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #24 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 22:42:08 »

Van itt a szobában még néhány eladnivaló cucc...  wow1 wave
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2015.02.23 hétfő, 22:56:48 »

Van itt a szobában még néhány eladnivaló cucc...  wow1 wave
Johetnek!

En most epp rendes sub kabelt keresek. Egy kiszemeltem mar van, szerintem holnap kiderul, hogy hazakoltozik-e vagy sem. Aztan meg ket tapkabel csere, es a jelenlegi helyzetbol kihoztam a legtobbet.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2015.02.24 kedd, 20:42:02 »

Johetnek!

En most epp rendes sub kabelt keresek. Egy kiszemeltem mar van, szerintem holnap kiderul, hogy hazakoltozik-e vagy sem. Aztan meg ket tapkabel csere, es a jelenlegi helyzetbol kihoztam a legtobbet.

Van itt még egy audiophile Luxman CD lejátszó, QED RCA kábelekkel, meg high-end elektrosztatikus hangsugárzók, no de ez már nem kapcsolódik szorosan a topichoz, csak Neked írtam.  integet2
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
DJK111
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 325



E-mail
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2015.02.25 szerda, 15:55:23 »

Az erőmű már az új gazdájánál melegíti a szobát.  wave
Naplózva

2012 MK4 2.0 TDCi 163LE PowerShift Titanium-Luxury
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #28 Dátum: 2015.02.25 szerda, 16:04:30 »

Van itt még egy audiophile Luxman CD lejátszó, QED RCA kábelekkel, meg high-end elektrosztatikus hangsugárzók, no de ez már nem kapcsolódik szorosan a topichoz, csak Neked írtam.  integet2
Mennek az elektrosztatikusok?

A válasz jöhet már a házimozi topikba, szerintem se itt a hirdetésben folytassuk.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #29 Dátum: 2015.02.25 szerda, 16:29:20 »

Az erőmű már az új gazdájánál melegíti a szobát.  wave
nyes eljen worship
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.06 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.