Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 00:14:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó nagyon szép állapotú Ford Sony MP3-as fejegység  (Megtekintve 17031 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Dátum: 2014.09.22 hétfő, 11:53:24 »

Kedves Fórumtársak!

Eladósorba került az alábbi Mondeo fejegységem (Androidos csoda lesz helyette):

"Eladó használt nagyon megkímélt állapotú Ford Sony S0CD1x típusú Audiophile fejegység kóddal.

 2011.07 évjáratú Mondeóból lesz kivéve.
 CD-RW lemezről az MP3 zenéket tökéletesen olvassa.
 AUX 3,5" jack analóg audiobemenete van. USB nincs.

 CANBUS-on kommunikál (a műszerfalon megjelennek a fejegység információi.)

 Az alábbi Ford autókba szerelhető:
 - 2007 utáni S-MAX
 - 2007 utáni Mondeo MK4
 - 2007 utáni Galaxy
 - 2007 és 2010 közötti évjáratú Focus II Facelift"

A hírdetéshez a képeket itt megtalálod:
http://olx.hu/hirdetes/elado-ford-sony-mp3-fejegyseg-mondeo-mk4-be-focus-ii-fl-be-ID2Atbb.html

Mondeo fórumosoknak 32.000,-ért kínálom!

Csak az új fejegység megérkezését követően szerelném ki kb 1-2 hét múlva.
« Utoljára szerkesztve: 2014.09.22 hétfő, 11:55:19 írta Tibor69 » Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
sabat
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2014.09.23 kedd, 22:53:24 »

Hello Tibor,

engem az Androidos megoldás érdekel.
Ugyanilyen Sonyt cserélnék majd én is...
Naplózva
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2014.09.24 szerda, 15:31:59 »

Hello Tibor,

engem az Androidos megoldás érdekel.
Ugyanilyen Sonyt cserélnék majd én is...

Ha leteszteltem a hongkongi csodát (előtte még meg kell érkeznie), akkor jelentkezem. wave
« Utoljára szerkesztve: 2014.09.24 szerda, 15:55:05 írta Tibor69 » Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 17:00:34 »

Ha leteszteltem a hongkongi csodát (előtte még meg kell érkeznie), akkor jelentkezem. wave

az androidosról, majd egy beszámolót kérünk
Naplózva
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2014.11.03 hétfő, 12:25:19 »

Ha leteszteltem a hongkongi csodát (előtte még meg kell érkeznie), akkor jelentkezem. wave

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a tiéd is 9 hangszórós-e? Az enyémben van a műszerfalba építve egy külön mélynyomó. Még azt se tudom hogy van vezetékelve, de ha külön, akkor félő hogy az androidos nem fogja ezt kezelni. Amúgy én is nagyon gondolkodom a cserén...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2014.11.03 hétfő, 13:35:24 »

Egy autóvillamossági embertől hallottam, hogy nagyon szidják az androidos egységeket, hogy nem stabil és eléggé macera restartolni. Persz ez még csak egy forrás.
Naplózva
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2014.11.04 kedd, 13:14:12 »

az androidosról, majd egy beszámolót kérünk

Megérkezett a fejegység. Vámot és ÁFÁ-t elfelejtett a DHL bevasalni Tőlem. nyes

Sajnos elég hamar sötétedik, ezért csak majd szombaton fogom beépíteni. rinya


« Utoljára szerkesztve: 2014.11.05 szerda, 10:25:30 írta Tibor69 » Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2014.11.04 kedd, 13:26:06 »

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a tiéd is 9 hangszórós-e? Az enyémben van a műszerfalba építve egy külön mélynyomó. Még azt se tudom hogy van vezetékelve, de ha külön, akkor félő hogy az androidos nem fogja ezt kezelni. Amúgy én is nagyon gondolkodom a cserén...

Igen az enyém is 9 hangszórós. A műszerfal közepébe be van építve egy - nem mélynyomó - , hanem egy hagyományos "center" hangszóró. A gyári mélynyomó a pótkerék helyén van. Ezt véleményem szerint a jobb és bal csatorna közösítésével kialakított mono hang. Szerintem fogja kezelni, mert külön kimenete nincs a jelenlegi fejegységben, sőt ennek a hangerejét sem tudod szabályozni külön.     
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #8 Dátum: 2014.11.04 kedd, 13:51:27 »

Igen az enyém is 9 hangszórós. A műszerfal közepébe be van építve egy - nem mélynyomó - , hanem egy hagyományos "center" hangszóró. A gyári mélynyomó a pótkerék helyén van. Ezt véleményem szerint a jobb és bal csatorna közösítésével kialakított mono hang. Szerintem fogja kezelni, mert külön kimenete nincs a jelenlegi fejegységben, sőt ennek a hangerejét sem tudod szabályozni külön.     

Merre laksz? Ha nem zavarok, megnézném, nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. És lenne egy hasonlítási alapod is a hangzásra.  nyes
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2014.11.04 kedd, 14:09:58 »

Merre laksz? Ha nem zavarok, megnézném, nagyon kíváncsi vagyok az eredményre. És lenne egy hasonlítási alapod is a hangzásra.  nyes

Tatán lakom.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2014.11.04 kedd, 15:01:32 »

Tatán lakom.

Hát ha szép idő lesz, egy kirándulás belefér. Már ha nem zavarok. Úgyis régóta meg szeretném nézni a tavat. Legalább kirándulna a család.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2014.11.04 kedd, 15:07:04 »

Hát ha szép idő lesz, egy kirándulás belefér. Már ha nem zavarok. Úgyis régóta meg szeretném nézni a tavat. Legalább kirándulna a család.

Nem zavarsz, nincs semmi akadálya, de előtte be kellene még építenem a fejegységet. Ha jó idő lesz szombaton délelőtt nekiállok.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #12 Dátum: 2014.11.04 kedd, 17:08:21 »

Igen az enyém is 9 hangszórós. A műszerfal közepébe be van építve egy - nem mélynyomó - , hanem egy hagyományos "center" hangszóró. A gyári mélynyomó a pótkerék helyén van. Ezt véleményem szerint a jobb és bal csatorna közösítésével kialakított mono hang. Szerintem fogja kezelni, mert külön kimenete nincs a jelenlegi fejegységben, sőt ennek a hangerejét sem tudod szabályozni külön.     
Bocs, hogy itt offolk, csak szeretném megkérdezni, hátha tudjátok: nekem az etis 11 hangszórót ír a kocsira, a pótkerék helyén levő mélynyomóval. Mindegyik ajtómban van 1 magas, 1 mély.Ez eddig 9. Az a kettő amit nem találok,hol lehet eldugva? 
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2014.11.04 kedd, 18:57:31 »

Bocs, hogy itt offolk, csak szeretném megkérdezni, hátha tudjátok: nekem az etis 11 hangszórót ír a kocsira, a pótkerék helyén levő mélynyomóval. Mindegyik ajtómban van 1 magas, 1 mély.Ez eddig 9. Az a kettő amit nem találok,hol lehet eldugva? 

Valszeg neked a center a muszerfalban lehet a keresett ketto. Masra nem igazan tudok gondolni. A 9 hangszoros rendszernel ahol nem a potkerek helyen van a melynyomo tudomasom szerint a muszerfalban van egy kisebb teljesitmenyu.
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #14 Dátum: 2014.11.04 kedd, 19:03:53 »

Valszeg neked a center a muszerfalban lehet a keresett ketto. Masra nem igazan tudok gondolni. A 9 hangszoros rendszernel ahol nem a potkerek helyen van a melynyomo tudomasom szerint a muszerfalban van egy kisebb teljesitmenyu.
És ezek láthatóak, vagy be van dugva valahova?
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2014.11.04 kedd, 19:21:59 »

És ezek láthatóak, vagy be van dugva valahova?

A muszerfal kozepen talalhato besugarzaserzekelo gomb alatt levo szellozoracs alatt van a vizszintesen beepitett 9. hangszoro. A hang a szelvedore van iranyitva. Ha odahajolsz hallani fogod.
« Utoljára szerkesztve: 2014.11.04 kedd, 19:27:48 írta Tibor69 » Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
nagytomi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1096



« Új hozzászólás #16 Dátum: 2014.11.04 kedd, 19:33:27 »

A muszerfal kozepen talalhato besugarzaserzekelo gomb alatt levo szellozoracs alatt van a vizszintesen beepitett 9. hangszoro. A hang a szelvedore van iranyitva. Ha odahajolsz hallani fogod.
Holnap megnézem.
Naplózva

2011.Titanium S kombi 2.0 TDCi 163 Hp. Powershift ,19"
2018 MK5 180 Hp AWD Powershift
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #17 Dátum: 2014.11.04 kedd, 20:21:42 »

A muszerfal kozepen talalhato besugarzaserzekelo gomb alatt levo szellozoracs alatt van a vizszintesen beepitett 9. hangszoro. A hang a szelvedore van iranyitva. Ha odahajolsz hallani fogod.

Igazad van, az valoban kozep-magas center. De akkor meg valoszinuleg a dsp beallitasnal es a hang pozicionalasanal lehet szerepe, a logikam szerint plane kulon erositett csatornan kellene legyen. Vagy tevedek? Bar nem akkora nagy veszteseg ha nem szol az Androidos kutyurol. A hangszorok (ajtonkent a mely/magas) kulon vezeteken mennek a radiotol vahy van egy valto valahova elejuk szerelve?
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2014.11.05 szerda, 09:57:19 »

Igazad van, az valoban kozep-magas center. De akkor meg valoszinuleg a dsp beallitasnal es a hang pozicionalasanal lehet szerepe, a logikam szerint plane kulon erositett csatornan kellene legyen. Vagy tevedek? Bar nem akkora nagy veszteseg ha nem szol az Androidos kutyurol. A hangszorok (ajtonkent a mely/magas) kulon vezeteken mennek a radiotol vahy van egy valto valahova elejuk szerelve?

Ajánlom figyelmedbe:
A Sony fejegység csatlakozó pin kiosztásai:
http://www.fordwiki.co.uk/index.php?title=Quadlock_Stereo_Connector_-_Sony_DAB_/_USB

Connector A
Pin 2 Right Front + (purple/white x2)

Pin 3 Left Front + (white x2)

Pin 4 Left Rear + (brown/green)

Pin 5 Right Rear – (brown/blue)

Pin 6 Right Front – (orange/white x2)

Pin 7 Left Front – (white/brown x2)

Pin 8 Left Rear – (brown/yellow)

x2 szerintem dupla elmenő kábelt jelöl, ez mehet közösítve a "center" hangszóróhoz.

Majd hétvégén meglátom.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2014.11.05 szerda, 09:59:45 »

Bocs, hogy itt offolk, csak szeretném megkérdezni, hátha tudjátok: nekem az etis 11 hangszórót ír a kocsira, a pótkerék helyén levő mélynyomóval. Mindegyik ajtómban van 1 magas, 1 mély.Ez eddig 9. Az a kettő amit nem találok,hol lehet eldugva? 

Szerintem nálad a 10 és 11. hangszóró a center mély közép sugárzója, valamint a center magas sugárzója.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #20 Dátum: 2014.11.05 szerda, 10:16:42 »

Ajánlom figyelmedbe:
A Sony fejegység csatlakozó pin kiosztásai:
http://www.fordwiki.co.uk/index.php?title=Quadlock_Stereo_Connector_-_Sony_DAB_/_USB

Connector A
Pin 2 Right Front + (purple/white x2)

Pin 3 Left Front + (white x2)

Pin 4 Left Rear + (brown/green)

Pin 5 Right Rear – (brown/blue)

Pin 6 Right Front – (orange/white x2)

Pin 7 Left Front – (white/brown x2)

Pin 8 Left Rear – (brown/yellow)

x2 szerintem dupla elmenő kábelt jelöl, ez mehet közösítve a "center" hangszóróhoz.

Majd hétvégén meglátom.

Akkor ezek szerint a center előtt van valami elektronika, mert csak úgy egyszerűen szerintem nem lehet rákötni, de ez jó hír. Ha jól gondolom a centert a DSP funkcióhoz használja leginkább. Ahogy nézem hétvégére hideget nem, de esőt mondanak. Van valami zárt helyed, ahol tudsz szerelni? Illetve akkor nem lenne pofátlanság a részemről ha meglátogatnálak? Akár szerelni is segítek ha gondolod. Anno azt is nagyon jó kihívás volt, amikor az MKIII-ba beépítettünk egy 4.1-es fejtámla monitoros rendszert, és akkor még nem lehetett kész fejtámlás monitort kapni, egy haverom kárpitozta újra...
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2014.11.05 szerda, 10:36:09 »

Akkor ezek szerint a center előtt van valami elektronika, mert csak úgy egyszerűen szerintem nem lehet rákötni, de ez jó hír. Ha jól gondolom a centert a DSP funkcióhoz használja leginkább. Ahogy nézem hétvégére hideget nem, de esőt mondanak. Van valami zárt helyed, ahol tudsz szerelni? Illetve akkor nem lenne pofátlanság a részemről ha meglátogatnálak? Akár szerelni is segítek ha gondolod. Anno azt is nagyon jó kihívás volt, amikor az MKIII-ba beépítettünk egy 4.1-es fejtámla monitoros rendszert, és akkor még nem lehetett kész fejtámlás monitort kapni, egy haverom kárpitozta újra...

Köszönöm a segítőkészségedet, ne haragudj, de inkább egyedül szerelném, nem tudom, hogy mikor tudok nekiállni a szerelésnek, illetve meddig fog tartani, plusz iker 4 és fél éves fiaimmal is kell majd közben foglalkoznom.  

Ha beszereltem, utána szívesen veszem látogatásod.

Lesz hozzá DVR és majd tolatókamerát is szeretnék (a bekötését letesztelem)

A jó hangzáshoz, pedig feltelepítem a poweramp App-ot, a mobilosok áradoznak róla. Illetve mp3 helyett flac formátumot fogom preferálni.

 

 
« Utoljára szerkesztve: 2014.11.05 szerda, 10:46:38 írta Tibor69 » Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #22 Dátum: 2014.11.05 szerda, 12:00:23 »

Köszönöm a segítőkészségedet, ne haragudj, de inkább egyedül szerelném, nem tudom, hogy mikor tudok nekiállni a szerelésnek, illetve meddig fog tartani, plusz iker 4 és fél éves fiaimmal is kell majd közben foglalkoznom.  

Ha beszereltem, utána szívesen veszem látogatásod.

Lesz hozzá DVR és majd tolatókamerát is szeretnék (a bekötését letesztelem)

A jó hangzáshoz, pedig feltelepítem a poweramp App-ot, a mobilosok áradoznak róla. Illetve mp3 helyett flac formátumot fogom preferálni.
 

Persze, és bocs, nem tolakodni akartam. Majd akkor kérlek szólj hogy mikor lehet megnézni. A kisebbik lányom 4 éves, tudom milyen nehéz lekötni őket, pláne ha segítőkészek. smile Amúgy ha elveiddel nem ütközik, Neked is jó ötlet lehet fejtámla monitor használata, csak azért szólok hogy ne kelljen újra kiszerelned a cuccost. Ha a gyári fejtámlát akarod megtartani, vannak hevederrel rögzíthetők is, az le is tudod szedni ha olyan helyen parkolsz.
Én az MKIII-on egyszer sajna elfelejtettem ráhúzni a takaró zsákot, gondolván 5 perc alatt nem lehet baj, ha kint hagyom az utcán. Nem is ott lett baj, csak kifigyelték és este a zárt mélygarázsban már feltörték.  falbav  gun
Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2014.11.05 szerda, 12:20:06 »

Persze, és bocs, nem tolakodni akartam. Majd akkor kérlek szólj hogy mikor lehet megnézni. A kisebbik lányom 4 éves, tudom milyen nehéz lekötni őket, pláne ha segítőkészek. smile Amúgy ha elveiddel nem ütközik, Neked is jó ötlet lehet fejtámla monitor használata, csak azért szólok hogy ne kelljen újra kiszerelned a cuccost. Ha a gyári fejtámlát akarod megtartani, vannak hevederrel rögzíthetők is, az le is tudod szedni ha olyan helyen parkolsz.
Én az MKIII-on egyszer sajna elfelejtettem ráhúzni a takaró zsákot, gondolván 5 perc alatt nem lehet baj, ha kint hagyom az utcán. Nem is ott lett baj, csak kifigyelték és este a zárt mélygarázsban már feltörték.  falbav  gun

Hála Isten, a srácok minimálisan néznek csak TV.
Nekem is megfordult ez az ötlet a fejemben. Szerintem a technológia már túlhalatt ezen a dolgon. Egyszerűen majd venni kell 15.000-ért egy-egy tabletet a fiúknak - amit bárhol tudnak majd használni, nem csak az autóban -, azon nem csak videót, hanem más egyebet is tudnak majd csinálni függetlenül egymástól.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
titta
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3584



« Új hozzászólás #24 Dátum: 2014.11.05 szerda, 13:14:46 »

Hála Isten, a srácok minimálisan néznek csak TV.
Nekem is megfordult ez az ötlet a fejemben. Szerintem a technológia már túlhalatt ezen a dolgon. Egyszerűen majd venni kell 15.000-ért egy-egy tabletet a fiúknak - amit bárhol tudnak majd használni, nem csak az autóban -, azon nem csak videót, hanem más egyebet is tudnak majd csinálni függetlenül egymástól.

A tablet jó dolog, jelenleg én is azt használok. De a saját hangszóróján keresztül nem fogja rendesen hallani, fejhallgatóval még nem rontanám a hallását, így a kocsi hangrendszerére kell kötnöd vagy zsinórral, vagy kékfogon keresztül. Meg kell oldanod a töltést, nekem egy napig bírja, mert rendszeresen kint felejtem a kocsiban, és nyáron a nagy meleget nem szereti, télen meg a hideget. Sajna napi kétszer fél órát utazik velem a kiscsaj, és nagyon unja, ezért megy a mese. A másik ami miatt fejtámla monitor lesz, hogy az anyja nem szeret hátul utazni. És bármi történik a tablettel, vagy csak másik mesét akar nézni, menet közben annyira nem jó hátra nyúlkálni. Szóval a fejegységről csak jobb vezérelni, ez saját tapasztalat. És bocs hogy szétoffoltam a hirdetésedet.
« Utoljára szerkesztve: 2014.11.05 szerda, 15:02:24 írta titta » Naplózva

Mondeo kombi MKIV 2013 2.0 TDCI 140 163 Le Titanium
ex. Mondeo kombi MKIII 2001 2.0 TDCI 132 Le Trend
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #25 Dátum: 2014.11.08 szombat, 18:39:07 »

A tablet jó dolog, jelenleg én is azt használok. De a saját hangszóróján keresztül nem fogja rendesen hallani, fejhallgatóval még nem rontanám a hallását, így a kocsi hangrendszerére kell kötnöd vagy zsinórral, vagy kékfogon keresztül. Meg kell oldanod a töltést, nekem egy napig bírja, mert rendszeresen kint felejtem a kocsiban, és nyáron a nagy meleget nem szereti, télen meg a hideget. Sajna napi kétszer fél órát utazik velem a kiscsaj, és nagyon unja, ezért megy a mese. A másik ami miatt fejtámla monitor lesz, hogy az anyja nem szeret hátul utazni. És bármi történik a tablettel, vagy csak másik mesét akar nézni, menet közben annyira nem jó hátra nyúlkálni. Szóval a fejegységről csak jobb vezérelni, ez saját tapasztalat. És bocs hogy szétoffoltam a hirdetésedet.

 nyes Megtortent a csere. A radio meg nem mukodik, mivel a mondeo twin fakra antenna csatlakozojat nem tudtam radugni a din hagyomanyos aljzatra,egyebkent szuperul mukodik. A 9. hangszoro is szol. poweramp app-pal brutalis hangzast lehet kihozni a rendszerbol. Sajnos csak keveset tudtam foglalkozni a dologgal, a fiukkal kellett lennem, mert a felesegem bekapott egy durva virust. Ugorjunk at az elektromos topicba.
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
Tibor69
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 782


ktibor69@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #26 Dátum: 2014.12.15 hétfő, 08:43:19 »

Elkelt a Sony fejegység! vigyor3
Naplózva

Mondeóink voltak: MK3 fekete, MK4 fekete, MK4 lunar sky, MK5 ruby red
Feleségem: Nissan Leaf 2020 N-connecta + LED, Vivid Blue
Én: Tesla Model 3 LR, Deep Blue Metallic
Cs. Gusztáv
Vendég
« Új hozzászólás #27 Dátum: 2016.01.30 szombat, 17:18:29 »

Tisztelt club tagok.

Több helyen olvastam, hogy eladó Sony fejegység. Engem érdekelne egy hibátlan jó állapotú Sony fejegység, amit az MK 4 be szereltek. Egy lemezes változat,
mp 3 lejátszására alkalmas. Ugyanis az enyémet az AUX bemenetre kapcsolva a bal oldal ( ropog torzít ) ugyanakkor a CD és a rádióval tisztán szol. Szakszervizes villamosság szerelő azt mondta a fejegység meg vizsgálása után, hogy a fejegységben van a probléma. Ha valakinek volt hasonló problémája, érdekel miként oldotta meg.

Tisztelettel: Cs. Gusztáv
Naplózva
Breaker
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 129



« Új hozzászólás #28 Dátum: 2016.06.02 csütörtök, 00:56:31 »

Tisztelt club tagok.

Több helyen olvastam, hogy eladó Sony fejegység. Engem érdekelne egy hibátlan jó állapotú Sony fejegység, amit az MK 4 be szereltek. Egy lemezes változat,
mp 3 lejátszására alkalmas. Ugyanis az enyémet az AUX bemenetre kapcsolva a bal oldal ( ropog torzít ) ugyanakkor a CD és a rádióval tisztán szol. Szakszervizes villamosság szerelő azt mondta a fejegység meg vizsgálása után, hogy a fejegységben van a probléma. Ha valakinek volt hasonló problémája, érdekel miként oldotta meg.

Tisztelettel: Cs. Gusztáv

Szia!

Ha még aktuális... az aux bemenet a kesztyutartoban van? ha igen akkor érdemes lenne rendelni egy kb 1500 HUF-ba kerulo cserekábelt, mert az en aux csatlakozom olyan állapotban volt hogy a jack csatlakozo bele sem "kattant", csak bement es egy lehellet hatasara ki is csuszott belole. Mondanom sem kell hogy recsegett ropogott de foleg elsuketult. Erdemes lenne azt kicserelni vagy legalabb letesztelni hogy az e a problema, konnyen lehet hogy az egyik oldal mar szetkopott.

A sony fejegység hátuljába megy be egy ilyen szélesebb csatlakozással, és a másik vége ugye az "anya" jack bemenet.

http://www.ebay.com/itm/Car-Aux-in-Adapter-Cables-Fit-For-Ford-Fiesta-Focus-Mondeo-Brand-New-Line-/271457274137?hash=item3f341d4919:g:Yy0AAOxy9X5TXxQ3

Remélem segithettem.

üdv
Breaker
« Utoljára szerkesztve: 2016.06.02 csütörtök, 01:00:59 írta Breaker » Naplózva

Mondeo 2008/10 || 2.0L Duratorq-TDCi (143PS) - DW || 6-sebességes automata AWF21
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.115 másodperc alatt készült el 28 lekéréssel.