Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.22 szerda, 11:11:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tyúkbelet keresek  (Megtekintve 722 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Dátum: 2011.10.18 kedd, 20:31:08 »

mk1-hez kéne padló kábelköteg mindkét oldalra, hogy hátramenjen az amper az ajtókba az elektromos ablakhoz. az sem lenne baj, ha az ajtókban levők is meglennének teljesen minden csatival: kp zár(duplazáras), hangszóró, ablak.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2011.10.19 szerda, 14:58:31 »

mk1-hez kéne padló kábelköteg mindkét oldalra, hogy hátramenjen az amper az ajtókba az elektromos ablakhoz. az sem lenne baj, ha az ajtókban levők is meglennének teljesen minden csatival: kp zár(duplazáras), hangszóró, ablak.
Mikori? '93-4 avagy '95-6?
Előbbihez van komplett kötegem a padlóra, de az ajtókba való nincs.
Ja, és picit tuningoltam, hátsó lábtérvilágítás előkészítve, és ajtóba vezető kilépővilágítás is elő van készítve. Igaz, kipróbálni nem tudtam, mert az én autóm utóbbi évjáratú, és szereztem bele olyat, mert különböznek a jobb oldali A oszlop aljánál levő csatlakozóhalmaz csatik lábkiosztásai.
Vannak rajta mindkét első üléshez fűtés és el.állíthatóság csatik.
Ha érdekel, megtalálsz.
Ha Dunakeszire eljössz érte, odaadom a kilincskeretek mellé, kipróbálod, aztán meglátjuk mi lesz.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2011.10.19 szerda, 19:32:17 »

Mikori? '93-4 avagy '95-6?
Előbbihez van komplett kötegem a padlóra, de az ajtókba való nincs.
Ja, és picit tuningoltam, hátsó lábtérvilágítás előkészítve, és ajtóba vezető kilépővilágítás is elő van készítve. Igaz, kipróbálni nem tudtam, mert az én autóm utóbbi évjáratú, és szereztem bele olyat, mert különböznek a jobb oldali A oszlop aljánál levő csatlakozóhalmaz csatik lábkiosztásai.
Vannak rajta mindkét első üléshez fűtés és el.állíthatóság csatik.
Ha érdekel, megtalálsz.
Ha Dunakeszire eljössz érte, odaadom a kilincskeretek mellé, kipróbálod, aztán meglátjuk mi lesz.
nekem 95-ös van, ehhez kéne, és csak eredeti, amihez nincs hozzányúlva
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.053 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.