Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 07:47:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 438187 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #200 Dátum: 2005.06.03 péntek, 10:03:00 »

Ha gondolod beszélj le mindenkit róluk, de  
több száz jégvert autót mentettek már meg kalapálás + újrafényezés (= értékvesztés) nélkül. Olyan helyről szedtek ki horpadást (gépház elején, ívelt nagyon merev helyről, alányúlás kizárt), hogy nem hittem a szememnek.
Nagy felületű horpadásra valóban nem jó a Car-Magic technológia, a tenyérnyi az nagy már ehhez. Valami félreértés lehetett, kár hogy nem küldtél képet nekik.
Nem tudom az eseted hogy történhetett meg, nem ilyen a hozzáállásuk, sőt...
Autókat restaurálnak, igényes fényezés, művészi szórópisztolyos dekorálás, Ducati motorok szervize. Szóval nem kóklerek, sajnálom hogy veled így esett a dolog, azért talán nem véletlenül küldik a végvert helyekről a biztosítók hozzájuk a kocsikat tucatjával...
flyby_,
 
én erre azt mondom, hogy az a kutya ami már megharapott, azt többet már én nem fogom simogatni...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #201 Dátum: 2005.06.03 péntek, 10:10:00 »

flyby_,
 
én erre azt mondom, hogy az a kutya ami már megharapott, azt többet már én nem fogom simogatni...
Bölcs ;-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #202 Dátum: 2005.06.03 péntek, 10:10:00 »

Ha gondolod beszélj le mindenkit róluk, de  
több száz jégvert autót mentettek már meg kalapálás + újrafényezés (= értékvesztés) nélkül. Olyan helyről szedtek ki horpadást (gépház elején, ívelt nagyon merev helyről, alányúlás kizárt), hogy nem hittem a szememnek.
Nagy felületű horpadásra valóban nem jó a Car-Magic technológia, a tenyérnyi az nagy már ehhez. Valami félreértés lehetett, kár hogy nem küldtél képet nekik.
Nem tudom az eseted hogy történhetett meg, nem ilyen a hozzáállásuk, sőt...
Autókat restaurálnak, igényes fényezés, művészi szórópisztolyos dekorálás, Ducati motorok szervize. Szóval nem kóklerek, sajnálom hogy veled így esett a dolog, azért talán nem véletlenül küldik a végvert helyekről a biztosítók hozzájuk a kocsikat tucatjával...
Nem néztem az oldalt (talán lustaság), de szerinted egy ajtórányitást orvosolnak? Ugye nem pontszerű, hanem csík, kb. 10 cm, nem nagyon mély ...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #203 Dátum: 2005.06.03 péntek, 10:11:00 »

flyby_,
 
én erre azt mondom, hogy az a kutya ami már megharapott, azt többet már én nem fogom simogatni...
Népi bölcsességek... ugyan te még nem haraptál meg, Scratch, de én mégsem foglak megsimogatni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #204 Dátum: 2005.06.03 péntek, 12:24:00 »

Nem néztem az oldalt (talán lustaság), de szerinted egy ajtórányitást orvosolnak? Ugye nem pontszerű, hanem csík, kb. 10 cm, nem nagyon mély ...
Passz, nem tudom pontosan mit tudnak megoldani és mit nem. Az biztos, hogy HA meg tudják csinálni, sokkal jobban jársz mint ha kalapálva és újrafényezve van a verda.
Ha Bp-i vagy, gurulj el hozzájuk és megnézik, ha messze vagy, fotót csinálj, közelről is és távolról is. A tükröződés megtörése látszódjék, sokszor egy ilyen távolabbi kép jobban mutatja, milyen mély és alakú a horpadás.
Amúgy szerintem esélyes a dolog.
A honlapon vannak képek (előtte/utána), van egy A6 csomagtaró görbületen egy vonalas horpadás, eltüntették. Szerintem nézd meg a képeket, talán megéri.
A képek segítenek, hogy milyen szögből fotózd le, hogy tudjanak rá mondani valamit.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #205 Dátum: 2005.06.03 péntek, 15:27:00 »

Bölcs ;-)
napu,
 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #206 Dátum: 2005.06.03 péntek, 15:28:00 »

Népi bölcsességek... ugyan te még nem haraptál meg, Scratch, de én mégsem foglak megsimogatni.
Angel,
 
én csak a csevapod harapom, de azt nagyon!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #207 Dátum: 2005.06.07 kedd, 11:59:00 »

Passz, nem tudom pontosan mit tudnak megoldani és mit nem. Az biztos, hogy HA meg tudják csinálni, sokkal jobban jársz mint ha kalapálva és újrafényezve van a verda.
Ha Bp-i vagy, gurulj el hozzájuk és megnézik, ha messze vagy, fotót csinálj, közelről is és távolról is. A tükröződés megtörése látszódjék, sokszor egy ilyen távolabbi kép jobban mutatja, milyen mély és alakú a horpadás.
Amúgy szerintem esélyes a dolog.
A honlapon vannak képek (előtte/utána), van egy A6 csomagtaró görbületen egy vonalas horpadás, eltüntették. Szerintem nézd meg a képeket, talán megéri.
A képek segítenek, hogy milyen szögből fotózd le, hogy tudjanak rá mondani valamit.
Köszi, akkor először bátorságra gyűjtök :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #208 Dátum: 2005.06.07 kedd, 22:46:00 »

Nem találtam jobb rovatot, hát itt teszem fel baromi egyedi kérdésemet. Mk1 rádióantenna hogy van rögzítve a tetőre. Ragasztva, esetleg alulrol csavarozva? Alatta rohadáskezdeménnyel találkoztam. Sad
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #209 Dátum: 2005.06.07 kedd, 23:08:00 »

Nem találtam jobb rovatot, hát itt teszem fel baromi egyedi kérdésemet. Mk1 rádióantenna hogy van rögzítve a tetőre. Ragasztva, esetleg alulrol csavarozva? Alatta rohadáskezdeménnyel találkoztam. Sad
Hali!
Én úgy tudom csavarozva vagyon. Mégpedig a belső világítást kell kibontani és onnan leled meg az csavarját, ha jól csalódom.
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #210 Dátum: 2005.06.07 kedd, 23:18:00 »

Hali!
Én úgy tudom csavarozva vagyon. Mégpedig a belső világítást kell kibontani és onnan leled meg az csavarját, ha jól csalódom.
Üdv Shadow
Megnézem. Ha nem kell levenni a tetőkárpitot az nyerő! köcci!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #211 Dátum: 2005.06.08 szerda, 22:33:00 »

Megnézem. Ha nem kell levenni a tetőkárpitot az nyerő! köcci!
nem kell leszedni a belsö világitást elötte van egy takarofedél,azt kell kipatintanod,s ott van az antenna.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #212 Dátum: 2005.08.03 szerda, 12:08:00 »

Sziasztok,
 
tudtok valami jo fenyezot mondani nekem, aki szepen es olcson dolgozik?
2 db zsiruj alapozott lokharitot kene lefujni.
 
Koszonettel
Tamas
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #213 Dátum: 2005.08.11 csütörtök, 11:25:00 »

OFF-osoktól kaptam az alábbi polírozós cikket, talán érdekelhet titeket:
autokozmetika
is
Naplózva

MKI 2.0i
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #214 Dátum: 2005.08.11 csütörtök, 11:25:00 »

OFF-osoktól kaptam az alábbi polírozós cikket, talán érdekelhet titeket:
autokozmetika
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #215 Dátum: 2005.08.12 péntek, 11:50:00 »

OFF-osoktól kaptam az alábbi polírozós cikket, talán érdekelhet titeket:
autokozmetika
Ez kb. 5 éves cikk. Én tudok olyat, ahol fele ennyiért is patent munkát adnak cserébe...
 
by
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #216 Dátum: 2005.08.12 péntek, 12:12:00 »

Ez kb. 5 éves cikk. Én tudok olyat, ahol fele ennyiért is patent munkát adnak cserébe...
 
by
Én is náluk voltam nagytakarításon! a 30pénzben a teljes(!) takarítás benne van. (mosás,kárpit,műszerfal, bőr, kerekek, polírozás, motormosás)... és nem csak a könnyen elérhető helyek lesznek tiszták.
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Vendég
« Új hozzászólás #217 Dátum: 2005.09.09 péntek, 12:14:00 »

Sziasztok.
 
Lassan egy hónapja lesz nálam a drágám, és elvinném kicsit megpolíroztatni. MKII '97 5 ajtós. Belülről teljesen hibátlan kocsi, a fényezése is az, viszont már az évek csak meglátszanak rajta. Semmi komoly baja nincs, viszont szép lenne, ha egy karc se lenne rajta. Olvastam azt a Skoda oldalon lévő cikket. Tudja esetleg vki, hogy hol van az a műhely, vagy hol tudnám ezt profin megcsináltatni. Én is políroztam már gépet, de az nem metál fényű volt, meg nem is szeretném lerontani.  
Aki tud, kérem segítsen benne.  
Köszi, sziasztok.
Ja, csak polírozás kellene.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #218 Dátum: 2005.09.16 péntek, 09:25:00 »

Megnézegettem tegnap a kocsim küszöbét, és bizony egy-két helyen csúnyán rozsdásodik. Láttam Cromaxnál vmi 4.000 Ft-ért küszöböt. Tudtok vmi tényleg jó lakatost, aki ezt ki tudná nekem cserélni? Festeni nem kéne, arra már van jó emberem:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #219 Dátum: 2005.09.16 péntek, 09:57:00 »

Sziasztok.
 
Lassan egy hónapja lesz nálam a drágám, és elvinném kicsit megpolíroztatni. MKII '97 5 ajtós. Belülről teljesen hibátlan kocsi, a fényezése is az, viszont már az évek csak meglátszanak rajta. Semmi komoly baja nincs, viszont szép lenne, ha egy karc se lenne rajta. Olvastam azt a Skoda oldalon lévő cikket. Tudja esetleg vki, hogy hol van az a műhely, vagy hol tudnám ezt profin megcsináltatni. Én is políroztam már gépet, de az nem metál fényű volt, meg nem is szeretném lerontani.  
Aki tud, kérem segítsen benne.  
Köszi, sziasztok.
Ja, csak polírozás kellene.
Télleg, mire jutottál?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #220 Dátum: 2005.09.16 péntek, 09:57:00 »

Ez kb. 5 éves cikk. Én tudok olyat, ahol fele ennyiért is patent munkát adnak cserébe...
 
by
Hol az a hely?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #221 Dátum: 2005.09.16 péntek, 10:00:00 »

Megnézegettem tegnap a kocsim küszöbét, és bizony egy-két helyen csúnyán rozsdásodik. Láttam Cromaxnál vmi 4.000 Ft-ért küszöböt. Tudtok vmi tényleg jó lakatost, aki ezt ki tudná nekem cserélni? Festeni nem kéne, arra már van jó emberem:)
vikiviki: ha nem lyukas szerintem ne cseréltesd, - gyengíted az anyagot - rozsdát lecsiszolod esetleg drótkorong. Megnézed mi az eredmény, ha ok lefényezteted fain cinkkromátos alapozás után. Felrax sárfogó gumit előlre.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #222 Dátum: 2005.09.16 péntek, 11:48:00 »

vikiviki: ha nem lyukas szerintem ne cseréltesd, - gyengíted az anyagot - rozsdát lecsiszolod esetleg drótkorong. Megnézed mi az eredmény, ha ok lefényezteted fain cinkkromátos alapozás után. Felrax sárfogó gumit előlre.
mi az a cikkromátos alapozó? Egy márkanevet vagy hasonlót tudsz mondani, ami ilyet gyárt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #223 Dátum: 2005.09.16 péntek, 11:49:00 »

vikiviki: ha nem lyukas szerintem ne cseréltesd, - gyengíted az anyagot - rozsdát lecsiszolod esetleg drótkorong. Megnézed mi az eredmény, ha ok lefényezteted fain cinkkromátos alapozás után. Felrax sárfogó gumit előlre.
amúgy meg van ütve bal alul, azért is gondoltam, hogy egyszerűbb lenne cserélni, mint kijavítatni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #224 Dátum: 2005.09.16 péntek, 11:57:00 »

mi az a cikkromátos alapozó? Egy márkanevet vagy hasonlót tudsz mondani, ami ilyet gyárt?
Autófesték boltba biztos van polcon akár spray formájában is. www.autocolor.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #225 Dátum: 2005.09.16 péntek, 12:01:00 »

amúgy meg van ütve bal alul, azért is gondoltam, hogy egyszerűbb lenne cserélni, mint kijavítatni...
vikiviki: sérülés jellegétől függően ha nem nagy a horpadás inkább lakatos huzassa ki - pálcát ráhegeszt és megrántja. utána gitt ápol és eltakar. Elkezdenek hegeszteni flexezni a lakatosok szétégetnek minden kábelt a küszöb mellett.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #226 Dátum: 2005.09.16 péntek, 12:07:00 »

amúgy meg van ütve bal alul, azért is gondoltam, hogy egyszerűbb lenne cserélni, mint kijavítatni...
Vikiviki!
Egy nondeos barátom (igaz nem klubtag) most csináltatott meg egy-két lakatos munkát. Jó áron, szépen dolgoztak, gondolkozom rajta, hogy felkereseem őket. Ha kell elkérem a telefonszámot, elérhetőséget!
 
Üdv.: cody
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #227 Dátum: 2005.09.16 péntek, 12:08:00 »

JAJ MIT ÍRTAM: 'nondeos'
Elnézést mindenkitől!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #228 Dátum: 2005.09.16 péntek, 12:19:00 »

Vikiviki!
Egy nondeos barátom (igaz nem klubtag) most csináltatott meg egy-két lakatos munkát. Jó áron, szépen dolgoztak, gondolkozom rajta, hogy felkereseem őket. Ha kell elkérem a telefonszámot, elérhetőséget!
 
Üdv.: cody
a "jó áron" mit jelent? és hol? Érdekelne amúgy, de tél elött biztos nem csináltatom meg...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #229 Dátum: 2005.10.11 kedd, 08:16:00 »

Jártam pénteken festékboltba és láttam olyan üregvédő spray-t amihez adnak hosszú műanyag csövet. A cucc hasonló a klímatisztításhoz használatos befúvó cucchoz a végén fém szórófejjel kb. 80cm-1méteres lehet.  Géptető csomifedél ajtók voltak színesen rajzolva a flakonra. Újpest Hubai téri felüljáró víztorony felöli lábánál van a bolt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #230 Dátum: 2005.10.12 szerda, 12:39:00 »

Sziasztok!
 
Beletolattam egy vasrúdba, ennek eredményeként a csomagtartó ajtó (kombi 97-es) behorpadt a bal oldalon az ablak alatt közvetlenül. Jó lenne megúszni komolyabb lakatos munka és fényezés nélkül horribilis árak nélkül Tudtok vkit javasolni?  Előre is köszönöm! Marcy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #231 Dátum: 2005.10.12 szerda, 12:46:00 »

www.horpadas.hu, mintha ez rémlene ...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #232 Dátum: 2005.10.12 szerda, 16:14:00 »

www.horpadas.hu, mintha ez rémlene ...
napu,
 
oda felesleges is menni Marcy -nak, mert csak a jégeső okozta horpadásokat tudják uralni. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #233 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 08:23:00 »

Jártam pénteken festékboltba és láttam olyan üregvédő spray-t amihez adnak hosszú műanyag csövet. A cucc hasonló a klímatisztításhoz használatos befúvó cucchoz a végén fém szórófejjel kb. 80cm-1méteres lehet.  Géptető csomifedél ajtók voltak színesen rajzolva a flakonra. Újpest Hubai téri felüljáró víztorony felöli lábánál van a bolt.
nyitvatartást meg tudnád nekem nézni? Mert akkor mindenképpen beszereznék egy olyat..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #234 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 08:29:00 »

nyitvatartást meg tudnád nekem nézni? Mert akkor mindenképpen beszereznék egy olyat..
Szombaton nincsenek nyitva hétközbe is csak 16:00 -ig talán 17:00 ig, szóval napközbe kellesz odamenni. Kevernek színt bármihez meg spray-be is betöltik. A kardánboxhoz vettem műanyag sprayt, gyári flakonba volt és abba is kevertek mattítót utólag.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #235 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 09:30:00 »

Szombaton nincsenek nyitva hétközbe is csak 16:00 -ig talán 17:00 ig, szóval napközbe kellesz odamenni. Kevernek színt bármihez meg spray-be is betöltik. A kardánboxhoz vettem műanyag sprayt, gyári flakonba volt és abba is kevertek mattítót utólag.
az baj, mert mi csak szombaton megyünk, azt is csak másfél hét múlva... A nevét nem tudod ennek a hosszúcsöves üregvédő lötyinek? Akkor utánanéznék, hogy máshol valyon kapható-e...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #236 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 09:39:00 »

az baj, mert mi csak szombaton megyünk, azt is csak másfél hét múlva... A nevét nem tudod ennek a hosszúcsöves üregvédő lötyinek? Akkor utánanéznék, hogy máshol valyon kapható-e...
Megnézem, ha arra járok 1-2 nap türelmedet. Biztos árulják máshol is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #237 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 22:35:00 »

Megnézem, ha arra járok 1-2 nap türelmedet. Biztos árulják máshol is
vikiviki Ime

Balról jobbra
Kőfelverődést védő rücsi festék átfújható színre
Zinc Spray fémbevonó
Üregvédő kupakon a csövek
Kattints a képre a nagyításhoz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #238 Dátum: 2005.10.14 péntek, 15:06:00 »

vikiviki Ime

Balról jobbra
Kőfelverődést védő rücsi festék átfújható színre
Zinc Spray fémbevonó
Üregvédő kupakon a csövek
Kattints a képre a nagyításhoz
Köszi. Akkor nekem a Motip kell? (az a flakon, amelyik arabnak van álcázva a sok csővel:)
 
Az a cinkes sray az mire való?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #239 Dátum: 2005.10.14 péntek, 19:55:00 »

Köszi. Akkor nekem a Motip kell? (az a flakon, amelyik arabnak van álcázva a sok csővel:)
 
Az a cinkes sray az mire való?
Motip az üregvédő igen. A cink a kép alapján ereszcsatornák korrozíóvédelmére is jó, autónál ahol le kellett kaparni a fémig a festéket visszajavítható a galván - talán -  hegesztési varrat a küszöbnél, ilyesmik ott alkalmaznám
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #240 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 08:40:00 »


Előtte --- Utána
Ilyet lehet alkotni a zinc spray segítségével, rozsdamaró, csiszolás, drótkorong persze kell nem csak ráfújtam a rozsdára  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #241 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 08:49:00 »


Előtte --- Utána
Ilyet lehet alkotni a zinc spray segítségével, rozsdamaró, csiszolás, drótkorong persze kell nem csak ráfújtam a rozsdára  

hm... szép. és ő micsoda?Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #242 Dátum: 2005.10.17 hétfő, 09:11:00 »

hm... szép. és ő micsoda?Smiley
Anyós szék, ülésváz, motoros
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #243 Dátum: 2005.10.18 kedd, 14:34:00 »

Anyós szék, ülésváz, motoros
Misi!
Elküldtem egy embert, hogy vegye meg nekem a sprayt, de asszondta, nem találta se a boltot, de a térképen a Hubai utat sem. Tudnál adni vmi pontosabb útleírást esetleg ilyen vidékieknek is, mint mondjuk én vagyok?Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #244 Dátum: 2005.10.18 kedd, 14:51:00 »

Misi!
Elküldtem egy embert, hogy vegye meg nekem a sprayt, de asszondta, nem találta se a boltot, de a térképen a Hubai utat sem. Tudnál adni vmi pontosabb útleírást esetleg ilyen vidékieknek is, mint mondjuk én vagyok?Smiley

Térkép vikivikinek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #245 Dátum: 2005.10.18 kedd, 15:09:00 »


Térkép vikivikinek
köszi:)
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #246 Dátum: 2005.10.19 szerda, 07:44:00 »

vikiviki Ime

Balról jobbra
Kőfelverődést védő rücsi festék átfújható színre
Zinc Spray fémbevonó
Üregvédő kupakon a csövek
Kattints a képre a nagyításhoz
Ez a Zinc Spray fémbevonó jó a kipuffra is pl a "kályhaezüst" helyett?
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #247 Dátum: 2005.10.19 szerda, 08:46:00 »

Ez a Zinc Spray fémbevonó jó a kipuffra is pl a "kályhaezüst" helyett?
Lehet kapni hőállóba 800C az már jó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #248 Dátum: 2005.10.25 kedd, 07:03:00 »

Sziasztok!
Meg tudja mondani valaki biztosra,hogy a MKI és MKII. combi hátulja ugyanaz-e?
Sárvédőt kellene az MKII combimon javítani,viszont javítóív csak I-hez van/96 végéig/pl.:Nagyauto, Cromax.
Eddig mindenhol azt hallottam,hogy a hátulja a két konstrukciónak ugyanaz.
Ebből kiindulva a javítóívnek jónak kéne lenni a II-hez,nem?
Az enyém 97-es.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #249 Dátum: 2005.10.25 kedd, 08:00:00 »

No. Üregvédő spray ezennel hivatalosan is megvan, itt figyel fent a polcon. Tegnap bementem egy autósboltba, és kértem alvázvédőt, de azt mondták, hogy 2100 Ft literje, és kb 5 liter kell egy kocsihoz. Igaz ez, vagy menjek másik autósboltba?Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.055 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.