Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.04 szombat, 23:35:01 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 438106 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #250 Dátum: 2005.10.26 szerda, 10:00:00 »

Sziasztok!
Meg tudja mondani valaki biztosra,hogy a MKI és MKII. combi hátulja ugyanaz-e?
Sárvédőt kellene az MKII combimon javítani,viszont javítóív csak I-hez van/96 végéig/pl.:Nagyauto, Cromax.
Eddig mindenhol azt hallottam,hogy a hátulja a két konstrukciónak ugyanaz.
Ebből kiindulva a javítóívnek jónak kéne lenni a II-hez,nem?
Az enyém 97-es.
Próbáld hozzá, vagy nézesd meg a kasznissal... Nincs sok különbség a kettő közt első, második, de még harmadik ránzésre sem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #251 Dátum: 2005.11.02 szerda, 11:32:00 »

napu,
 
oda felesleges is menni Marcy -nak, mert csak a jégeső okozta horpadásokat tudják uralni. Smiley
Scratch!
 
Esetleg tudnál vki mást javasolni, ha az nem jó? Köszi!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #252 Dátum: 2005.11.02 szerda, 16:12:00 »

Scratch!
 
Esetleg tudnál vki mást javasolni, ha az nem jó? Köszi!
Marcy,
 
nekem a Ford Szeleczky csinálta meg, mikor ilyen probléma volt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #253 Dátum: 2005.11.02 szerda, 20:37:00 »

No. Üregvédő spray ezennel hivatalosan is megvan, itt figyel fent a polcon. Tegnap bementem egy autósboltba, és kértem alvázvédőt, de azt mondták, hogy 2100 Ft literje, és kb 5 liter kell egy kocsihoz. Igaz ez, vagy menjek másik autósboltba?Smiley
Hello Vikiviki,ha tuti alvázvédőt akarsz szerintem a BERNERT-t érdemes venni,mert nagyon jól szárad !én mondjuk aug.  körűl dolgoztam vele,a sárvédőm 5perc után szerelhető volt.mondjuk akciósan 2e. volt,de 3 körül lehet egyébként.Igaz nem sray,ugyhogy műhely kell hozzá.Egyébként nekem kombim van és 4l-rel 3 rétegben fujtam le az alját.üDV
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #254 Dátum: 2005.11.15 kedd, 15:26:00 »

Itt viszont kérdezek egyet: ki tuggya miért van egy sötét árnyalatú autónak világos színű alapozója?? Mert nagyon gáz a fehér karcolás ha fekete alap volna, meg se láccana ... persze, akkor a fényezők éhenhalnának és a gyárban rohadna a sok festék ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #255 Dátum: 2005.11.15 kedd, 15:59:00 »

Itt viszont kérdezek egyet: ki tuggya miért van egy sötét árnyalatú autónak világos színű alapozója?? Mert nagyon gáz a fehér karcolás ha fekete alap volna, meg se láccana ... persze, akkor a fényezők éhenhalnának és a gyárban rohadna a sok festék ...
Ha jól tévedek vmelyik Opelen láttem sötét alapozót.
Csak nem megkarcoltad?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #256 Dátum: 2005.11.15 kedd, 16:18:00 »

Ha jól tévedek vmelyik Opelen láttem sötét alapozót.
Csak nem megkarcoltad?
Aaaaaz? Sosemkopel van örökségben pár karcolás, meghát esett rajta némi csorba 3 év alatt nem vészes, de télleg furcsa, hogy az uccán pölö a kulcsosemberek nyoma minden járgányon virít ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #257 Dátum: 2005.11.15 kedd, 16:33:00 »

Aaaaaz? Sosemkopel van örökségben pár karcolás, meghát esett rajta némi csorba 3 év alatt nem vészes, de télleg furcsa, hogy az uccán pölö a kulcsosemberek nyoma minden járgányon virít ...
Én ezeket a kulcsosembereket meg az atótolvajokat kocsi után kötném és egy röpke  órát autókáznék velük változatos terepen. Anyjukat...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #258 Dátum: 2006.01.06 péntek, 15:59:00 »

Sziasztok!
AjĂĄnlanĂŠk egy cĂŠget; horpadĂĄs -javĂ­tĂĄssal, polĂ­rozĂĄssal ĂŠs autĂłkozmetikĂĄval foglalkoznak.
Úgylátom, egy-két embert érdekel a dolog.
www.pazarautokozmetika.hu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #259 Dátum: 2006.01.06 péntek, 16:03:00 »

Sziasztok!
Ajánlanék egy céget. Horpadásjavítással, polírozással és autókozmetikával foglalkoznak.
Úgylátom, egy-két embert érdekel a dolog.autókozmetika
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #260 Dátum: 2006.01.22 vasárnap, 19:52:00 »

Sziasztok! Vác környékén tudtok műanyagost? Első lökösöm jobb oldala eldeformálódott (patkáztam... 50 Km/h ügyes vagyok ... tudom) 1cm van a tükör és a motorháztető között. Nem nagy gáz, de szakembernek kellene csinálnia.
Üdv,  
Viking
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #261 Dátum: 2006.01.22 vasárnap, 20:18:00 »

Sziasztok! Vác környékén tudtok műanyagost? Első lökösöm jobb oldala eldeformálódott (patkáztam... 50 Km/h ügyes vagyok ... tudom) 1cm van a tükör és a motorháztető között. Nem nagy gáz, de szakembernek kellene csinálnia.
Üdv,  
Viking
Ja Vácon.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #262 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 08:28:00 »

Sziasztok!
 
Még mindíg keresnék olyat aki a lökösömet a helyére passzintja... úgy Vác környékén..
Üdv,
Viking
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #263 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 12:04:00 »

Sziasztok!
 
Még mindíg keresnék olyat aki a lökösömet a helyére passzintja... úgy Vác környékén..
Üdv,
Viking
Viking!
Eggyel alattad laczik válaszolt!
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #264 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 16:12:00 »

Viking!
Eggyel alattad laczik válaszolt!
Üdv.
Hát látod mekkora sügér vagyok
Köszönöm, hogy segítettél olvasni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #265 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 21:14:00 »

Hát látod mekkora sügér vagyok
Köszönöm, hogy segítettél olvasni
Igazán nem van mit.
Hogy tetszik az elektronyos tükör?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #266 Dátum: 2006.01.23 hétfő, 21:58:00 »

Hát honnan tudod, hogy nálam van???
Amúgy tetszene, ha nem vitte volna el valaki azt az ajtót, a tükörhöz való kábellel együt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #267 Dátum: 2006.01.24 kedd, 10:19:00 »

Hát honnan tudod, hogy nálam van???
Amúgy tetszene, ha nem vitte volna el valaki azt az ajtót, a tükörhöz való kábellel együt

Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #268 Dátum: 2006.01.24 kedd, 10:20:00 »


Üdv
Tehát akkor amit a fórum lenyult az elejéről. Onnan sejtem, hogy nálad van mert együtt portyáztunk a hétvégén csak az előző hozzászólásom off állapotban történt
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #269 Dátum: 2006.01.24 kedd, 10:51:00 »

Tehát akkor amit a fórum lenyult az elejéről. Onnan sejtem, hogy nálad van mert együtt portyáztunk a hétvégén csak az előző hozzászólásom off állapotban történt
Jaaa.
Sügér vagyok Én ehez, azt hittem, valaki más tudta.
Amúgy minden ok, csak hiányzik a vezető oldali:-(((
A fűtése akkor megy, ha közép álásban van, igaz? Lesz komplett bőr garnitúra (űlések is) meg faberakás is:-)))
Tisztelettel,
Viking
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #270 Dátum: 2006.01.26 csütörtök, 15:58:00 »

Jaaa.
Sügér vagyok Én ehez, azt hittem, valaki más tudta.
Amúgy minden ok, csak hiányzik a vezető oldali:-(((
A fűtése akkor megy, ha közép álásban van, igaz? Lesz komplett bőr garnitúra (űlések is) meg faberakás is:-)))
Tisztelettel,
Viking
Akkor, ha a hátsó ablak fűtését bekapcsolod!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #271 Dátum: 2006.01.26 csütörtök, 20:50:00 »

skacok! először is sorry, de off lesz a kérdésem!
a múltkor említettem, hogy behorpadt offtwingónk jobb első lemeze. szerintetek ha megpróbálják kinyomni akkor lepattan a festék? meg lehet ezt vajon úszni újrafestés meg kalapálás nélkül?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #272 Dátum: 2006.01.27 péntek, 10:03:00 »

skacok! először is sorry, de off lesz a kérdésem!
a múltkor említettem, hogy behorpadt offtwingónk jobb első lemeze. szerintetek ha megpróbálják kinyomni akkor lepattan a festék? meg lehet ezt vajon úszni újrafestés meg kalapálás nélkül?
Nem feltétlenül, de lepattanhat. Egy próbát megér azzal még nem buksz semmit. Ha meg lepattan akkor az le is pattant volna akármit csinálsz is vele.
 
Üdv Shadow
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #273 Dátum: 2006.01.27 péntek, 14:38:00 »

Nem feltétlenül, de lepattanhat. Egy próbát megér azzal még nem buksz semmit. Ha meg lepattan akkor az le is pattant volna akármit csinálsz is vele.
 
Üdv Shadow
de nem pattant le bibííí!
bár napfény felé nézve látszik a nyoma, de koránt sem akkora a vájat mint volt. sirály lett. még szerencse, hogy az alufólia ilyen jól orvosolható!
(hú csak az asszony meg ne lássa miket írok ide! )
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #274 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 15:41:00 »

Szép jó napot!  Sikerült lezúznom egy darabot a hátsó lökhárítómból.Az oldalán egy 3 négyzetcentiméteres darabka letört, de a sárvédö ív nem sérült. A festés ledörzsölödött egy kicsit nagyobb részen. Szeretnék olcsón túl lenni rajta. Van valakinek ötlete, hova vigyem?  
 
http://web.axelero.hu/archee83/hatsolokharito.jpg
 
Válaszokat elöre is köszönöm!
Archee
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #275 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 15:50:00 »

Sziasztok! Vác környékén tudtok műanyagost? Első lökösöm jobb oldala eldeformálódott (patkáztam... 50 Km/h ügyes vagyok ... tudom) 1cm van a tükör és a motorháztető között. Nem nagy gáz, de szakembernek kellene csinálnia.
Üdv,  
Viking
Ha még nem oldottad volna meg a problémádat, akkor: műanyagos (Plastik a váci régi hajógyár területén) valamint karosszéria mester (Mezey Endre Vác 06702339910).
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #276 Dátum: 2006.01.30 hétfő, 17:40:00 »

Hogy lehet a kocsi színét rendesen meghatározni???
Adatlapja alapján 75 a színkód, de a Microcat szerint "sötétpiros"! Amúgy, a kocsi sötétlila(padlizsénlila)!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #277 Dátum: 2006.01.31 kedd, 08:51:00 »

Hogy lehet a kocsi színét rendesen meghatározni???
Adatlapja alapján 75 a színkód, de a Microcat szerint "sötétpiros"! Amúgy, a kocsi sötétlila(padlizsénlila)!
Dark aubergine a színe, nekem BM-es egyenesfordításban (törzskönyv) semlegesbarna vagyis nem lehet megállapítani, de majd megnézem az enyémen a sötétpiros még lehet jó
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #278 Dátum: 2006.02.05 vasárnap, 11:07:00 »

Hogy lehet a kocsi színét rendesen meghatározni???
Adatlapja alapján 75 a színkód, de a Microcat szerint "sötétpiros"! Amúgy, a kocsi sötétlila(padlizsénlila)!
nekem a vezetőülésnél lévő kis matricára volt ráírva a színkód. meg valahol a motortérben is találkoztam vele.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #279 Dátum: 2006.02.05 vasárnap, 20:32:00 »

van egy kis bibi. ma lemosattam a gépet szépen kézimosóban, ahogyan azt kell(ene otthon ingyé saját magamnak megcsinálnom, ha nem lennék ilyen rohadt lusta!). volt időm bámulni a kocsit és felfedeztem egy-két dolgot. amióta itt a nagy izzócserébe belemásztam úgy néz ki a kocsi elej, mintha éppen most ragasztottam volna össze technokollal. még a hűtőrács is csámpásan áll. ami viszont mégnagyobb gáz, hogy a lámpa meg a motorháztető között van egy kis rés. a lökös meg lóg egy picit. ezt csakis ülve, szemmagasságból lehet észrevenni, mert eddig fel sem tűnt (de másnak se!) megnéztem a csvarokat, minden meghúzva, teljesen o.k. ami durva, hogy mikor megvettem az autót, nem volt ilyen baja, csak azóta ilyen amióta izzókat cserélgetek hobbiból.
a másik, hogy hátul a kerékívnél mindkét oldalon picike ROZSDAfolt van!!!! ennek az egyetlen megoldása az egész elem újrafestése, vagy van valami felületi megoldás is?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #280 Dátum: 2006.02.05 vasárnap, 22:28:00 »

van egy kis bibi. ma lemosattam a gépet szépen kézimosóban, ahogyan azt kell(ene otthon ingyé saját magamnak megcsinálnom, ha nem lennék ilyen rohadt lusta!). volt időm bámulni a kocsit és felfedeztem egy-két dolgot. amióta itt a nagy izzócserébe belemásztam úgy néz ki a kocsi elej, mintha éppen most ragasztottam volna össze technokollal. még a hűtőrács is csámpásan áll. ami viszont mégnagyobb gáz, hogy a lámpa meg a motorháztető között van egy kis rés. a lökös meg lóg egy picit. ezt csakis ülve, szemmagasságból lehet észrevenni, mert eddig fel sem tűnt (de másnak se!) megnéztem a csvarokat, minden meghúzva, teljesen o.k. ami durva, hogy mikor megvettem az autót, nem volt ilyen baja, csak azóta ilyen amióta izzókat cserélgetek hobbiból.
a másik, hogy hátul a kerékívnél mindkét oldalon picike ROZSDAfolt van!!!! ennek az egyetlen megoldása az egész elem újrafestése, vagy van valami felületi megoldás is?
Itt szerintem nem a csavarok meghúzásán múlik, hogy rosszul állnak az elemek, hanem azon, hogy nem pont a helyükre tetted vissza. Érdemes úgy összerakni, hogy szép legyen az illesztés mindenhol, és akkor ráhúzni a csavarokat.
Rozsdára meg 12év gari, ha van szervízkönyved.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #281 Dátum: 2006.02.05 vasárnap, 23:17:00 »

Itt szerintem nem a csavarok meghúzásán múlik, hogy rosszul állnak az elemek, hanem azon, hogy nem pont a helyükre tetted vissza. Érdemes úgy összerakni, hogy szép legyen az illesztés mindenhol, és akkor ráhúzni a csavarokat.
Rozsdára meg 12év gari, ha van szervízkönyved.
van szervízkönyvem, de csak a 135 ezres nagyszervíz volt benne utoljára Ford-os pecsét. a többi az nem Fordos.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #282 Dátum: 2006.02.06 hétfő, 10:02:00 »

van szervízkönyvem, de csak a 135 ezres nagyszervíz volt benne utoljára Ford-os pecsét. a többi az nem Fordos.
De nem Ford -os miért pecsétel bele egyáltalán? :/
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #283 Dátum: 2006.02.06 hétfő, 10:39:00 »

van egy kis bibi. ma lemosattam a gépet szépen kézimosóban, ahogyan azt kell(ene otthon ingyé saját magamnak megcsinálnom, ha nem lennék ilyen rohadt lusta!). volt időm bámulni a kocsit és felfedeztem egy-két dolgot. amióta itt a nagy izzócserébe belemásztam úgy néz ki a kocsi elej, mintha éppen most ragasztottam volna össze technokollal. még a hűtőrács is csámpásan áll. ami viszont mégnagyobb gáz, hogy a lámpa meg a motorháztető között van egy kis rés. a lökös meg lóg egy picit. ezt csakis ülve, szemmagasságból lehet észrevenni, mert eddig fel sem tűnt (de másnak se!) megnéztem a csvarokat, minden meghúzva, teljesen o.k. ami durva, hogy mikor megvettem az autót, nem volt ilyen baja, csak azóta ilyen amióta izzókat cserélgetek hobbiból.
a másik, hogy hátul a kerékívnél mindkét oldalon picike ROZSDAfolt van!!!! ennek az egyetlen megoldása az egész elem újrafestése, vagy van valami felületi megoldás is?
Ez a teknokúl ismerős, fogd rá Árpira
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #284 Dátum: 2006.02.07 kedd, 12:56:00 »

Citromhéja!
Megnéztem a színkódunkat: 75 van a plaketten, nemtom ölég ez így
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #285 Dátum: 2006.02.07 kedd, 14:04:00 »

Citromhéja!
Megnéztem a színkódunkat: 75 van a plaketten, nemtom ölég ez így
Észre sem vettem ezt a hozzászólást!
Amúgy a 75ös kódhoz 4 árnyalat tartozik, amit árnyalatonként 3 féle képpen tudnak fújni!
Szal... 12 variáció! Amúgy mostmár mind1. elvileg ma kapom meg a lököst. Kiváncsi vagyok a színére!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #286 Dátum: 2006.02.07 kedd, 14:27:00 »

De nem Ford -os miért pecsétel bele egyáltalán? :/
Elvileg a nem Fordos szakszervíz is szakszervíz! Azaz a garancia ugyanúgy él tovább! Már nem kötelező ám a márkaszervízekben szervízeltetni az autót!!!!
Attól még a garancia megmarad!!
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #287 Dátum: 2006.02.07 kedd, 17:17:00 »

Elvileg a nem Fordos szakszervíz is szakszervíz! Azaz a garancia ugyanúgy él tovább! Már nem kötelező ám a márkaszervízekben szervízeltetni az autót!!!!
Attól még a garancia megmarad!!
zozi,
 
akkor hajrá, lehet rozsda ügybe visszavinni a gépeket. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #288 Dátum: 2006.02.07 kedd, 17:57:00 »

Dark aubergine a színe, nekem BM-es egyenesfordításban (törzskönyv) semlegesbarna vagyis nem lehet megállapítani, de majd megnézem az enyémen a sötétpiros még lehet jó
MELEG barna...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #289 Dátum: 2006.02.07 kedd, 17:57:00 »

Elvileg a nem Fordos szakszervíz is szakszervíz! Azaz a garancia ugyanúgy él tovább! Már nem kötelező ám a márkaszervízekben szervízeltetni az autót!!!!
Attól még a garancia megmarad!!
Gyakorlatilag is. Hordhatod citroen szervízbe (ne tedd), ha rendelkezik a mittudomén milyen szabvánnyal. Ez minden hivatalos szervíznek megvan. Az én régimet pl a citroen szervízbe hordták. Gondolom, az volt a legközelebb.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #290 Dátum: 2006.02.07 kedd, 19:04:00 »

De nem Ford -os miért pecsétel bele egyáltalán? :/
nincsen belenyomva semmilyen pecsét, csak úgy mondtam! szóval akkor szerezzek bele Fordosat aztán irány garanciára?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #291 Dátum: 2006.02.07 kedd, 22:17:00 »

nincsen belenyomva semmilyen pecsét, csak úgy mondtam! szóval akkor szerezzek bele Fordosat aztán irány garanciára?
Ja ja.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #292 Dátum: 2006.02.07 kedd, 22:51:00 »

nincsen belenyomva semmilyen pecsét, csak úgy mondtam! szóval akkor szerezzek bele Fordosat aztán irány garanciára?
Hol szerzel ÚGY olyat?!Érdekelne...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #293 Dátum: 2006.02.08 szerda, 07:06:00 »

Sziasztok!
 
Visszaolvastam és érdekes amiket írtok.
Tehát,ha 12év átrozsdásodási garancia van /Scratch irja/,akkor vihetem vissza az autot MK-II. esetén is?
Az a helyzet ami SGabo-nál a két hátsó sárvédőív rozsdásodik.
Az auto törve nem volt 1 hete nézték körbe rétegmérővel szakszervízben hitel miatt/végül is nem adtam el,mert a fiatalabb Mondi elkelt amit kinéztem/
Ezért ugy döntöttem megcsináltatom az íveket.
Karosszériás 80 ezerért vállalta a két oldalt festéssel.Az auto 97.8.havi magyarországi 170000-ig vezették a szervízkönyvet most 191000 van benne.
Azért bepróbálkozom a szervízzel bár Kecskeméten nem olyan jók a tapasztalatok szakszervíz ügyben.
A szevízkönyvről... hát szerintem sokba kerül a fenti problémához képest és nem tuti.
A színkódról... nekem a jobb oldali ajtónál van és több részből jön ki a végső szín/Fordnál/.Hátsó szárny fújásánál katalógusból a számkódok alapján nézte ki a fényező.
Bocs ha hosszú voltam.
Üdv:ICS.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #294 Dátum: 2006.02.08 szerda, 09:32:00 »

Észre sem vettem ezt a hozzászólást!
Amúgy a 75ös kódhoz 4 árnyalat tartozik, amit árnyalatonként 3 féle képpen tudnak fújni!
Szal... 12 variáció! Amúgy mostmár mind1. elvileg ma kapom meg a lököst. Kiváncsi vagyok a színére!
No milyen lett?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #295 Dátum: 2006.02.08 szerda, 09:32:00 »

MELEG barna...
Terry Brown?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #296 Dátum: 2006.02.08 szerda, 10:00:00 »

Sziasztok!
 
Visszaolvastam és érdekes amiket írtok.
Tehát,ha 12év átrozsdásodási garancia van /Scratch irja/,akkor vihetem vissza az autot MK-II. esetén is?
Az a helyzet ami SGabo-nál a két hátsó sárvédőív rozsdásodik.
Az auto törve nem volt 1 hete nézték körbe rétegmérővel szakszervízben hitel miatt/végül is nem adtam el,mert a fiatalabb Mondi elkelt amit kinéztem/
Ezért ugy döntöttem megcsináltatom az íveket.
Karosszériás 80 ezerért vállalta a két oldalt festéssel.Az auto 97.8.havi magyarországi 170000-ig vezették a szervízkönyvet most 191000 van benne.
Azért bepróbálkozom a szervízzel bár Kecskeméten nem olyan jók a tapasztalatok szakszervíz ügyben.
A szevízkönyvről... hát szerintem sokba kerül a fenti problémához képest és nem tuti.
A színkódról... nekem a jobb oldali ajtónál van és több részből jön ki a végső szín/Fordnál/.Hátsó szárny fújásánál katalógusból a számkódok alapján nézte ki a fényező.
Bocs ha hosszú voltam.
Üdv:ICS.
A 12 év vonatkozik az MKII-re is?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #297 Dátum: 2006.02.08 szerda, 10:45:00 »

No milyen lett?
Hideg volt tegnap!
Elhoztam, de mivel koszos még a kocsi nem tettük fel. Holnap tesszük fel!
(elfelejtettem lámpa alá vackot venni megpróbálom a régit átműteni!)
És kapok fekete rácsot bele, de pszt!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #298 Dátum: 2006.02.08 szerda, 10:47:00 »

Hideg volt tegnap!
Elhoztam, de mivel koszos még a kocsi nem tettük fel. Holnap tesszük fel!
(elfelejtettem lámpa alá vackot venni megpróbálom a régit átműteni!)
És kapok fekete rácsot bele, de pszt!
Majd nagyon figyuzok
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #299 Dátum: 2006.02.08 szerda, 11:36:00 »

A 12 év vonatkozik az MKII-re is?
Felhívtam a szervízt. Azt mondták nézzem meg a szervízkönyvben mennyi,de ha nincs SZAKSZERVÍZBEN folyamatosan vezetve nincs gari.
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.