Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 02:47:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 21   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Lakatos, Fényező  (Megtekintve 438175 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #300 Dátum: 2006.02.08 szerda, 18:55:00 »

Felhívtam a szervízt. Azt mondták nézzem meg a szervízkönyvben mennyi,de ha nincs SZAKSZERVÍZBEN folyamatosan vezetve nincs gari.
úgyhogy cumizzanak le a garanciájukkal együtt engem is.
amúgy az a 80 rugó egy kicsit soknak tűnik nekem. Én maximum 50 ezret fizetnék érte egy itteni nagyon jó karoszériásnál, de még így is gondolkodom rajta, mert nagyon pici a rozsdafolt. De ha nincsen más megoldás, akkor tavasszal elviszem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #301 Dátum: 2006.02.09 csütörtök, 06:22:00 »

úgyhogy cumizzanak le a garanciájukkal együtt engem is.
amúgy az a 80 rugó egy kicsit soknak tűnik nekem. Én maximum 50 ezret fizetnék érte egy itteni nagyon jó karoszériásnál, de még így is gondolkodom rajta, mert nagyon pici a rozsdafolt. De ha nincsen más megoldás, akkor tavasszal elviszem...
Én is szivesen fizetnék 50-et...
Sok helyen megnézve nem kaptam hátsó javítóíveket MK-II.-höz,mondván ez még nem rozsdásodhat/ehhez képest elég sokat láttam már barnulni/
Végül az egyik autósboltban egy Cseh!!! tuningkatalogusban találtunk-kb.6500,-/db.
A festésről- nem csak a sárvédőt fújják, hanem az ajtót is előtte+lakk./combim van/
Ez 2 oldalra elemenként egy 20-as/metál/+karosszériás pénze-hááát 50???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #302 Dátum: 2006.02.19 vasárnap, 09:11:00 »

Én is szivesen fizetnék 50-et...
Sok helyen megnézve nem kaptam hátsó javítóíveket MK-II.-höz,mondván ez még nem rozsdásodhat/ehhez képest elég sokat láttam már barnulni/
Végül az egyik autósboltban egy Cseh!!! tuningkatalogusban találtunk-kb.6500,-/db.
A festésről- nem csak a sárvédőt fújják, hanem az ajtót is előtte+lakk./combim van/
Ez 2 oldalra elemenként egy 20-as/metál/+karosszériás pénze-hááát 50???
jóvanna, ez tényleg nem ötven! nekem is kombim van, de annyira még nem eszi a rozsda, hogy javítóíveket vegyek.
csak egy pici apró barna pont, ami idő haladtával ki fog szélesedni, ha nem állítom meg!
valamelyik nap kezembe akadt egy újság, amiben arról írtak, hogy büdipesten az egyik közlekedésmérnökelőképző középiskolában volt valami karosszériás kiállítás. ottan mutatkozott be egy cég, akinek az a fő profilja, hogy ilyen apró hibák esetén, nem kell az egész autót átfesteni, hanem tökéletesen összemossák a festéket és a javítási felület alig lesz nagyobb mint maga a sérülés.
egy a bibi: nem tudom mikor olvastam, melyik újságban és hogy hol.
valószínű, hogy a munkahelyemen, úgyhogy hétfőn felforgatom az összes újságot, hátha...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #303 Dátum: 2006.02.19 vasárnap, 21:40:00 »

jóvanna, ez tényleg nem ötven! nekem is kombim van, de annyira még nem eszi a rozsda, hogy javítóíveket vegyek.
csak egy pici apró barna pont, ami idő haladtával ki fog szélesedni, ha nem állítom meg!
valamelyik nap kezembe akadt egy újság, amiben arról írtak, hogy büdipesten az egyik közlekedésmérnökelőképző középiskolában volt valami karosszériás kiállítás. ottan mutatkozott be egy cég, akinek az a fő profilja, hogy ilyen apró hibák esetén, nem kell az egész autót átfesteni, hanem tökéletesen összemossák a festéket és a javítási felület alig lesz nagyobb mint maga a sérülés.
egy a bibi: nem tudom mikor olvastam, melyik újságban és hogy hol.
valószínű, hogy a munkahelyemen, úgyhogy hétfőn felforgatom az összes újságot, hátha...
Ha nem állítod meg a rozsdát, nagyon hamar baj lesz. Az ősszel nekem is csak apró pöttynek látszódott, mostmár rozsdaboglyának csúfolom a sárkányt. Néhány hét alatt olyan randa lett, hogy szégyenlek megjelenni vele akárhol. Kisüt a jóidő, nekem is az első tuning a javítóív lesz. Amúgy nekem is 50k körüli összeget mondtak a kombájn 2 hátsó kerékívre...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #304 Dátum: 2006.02.20 hétfő, 16:13:00 »

Ha nem állítod meg a rozsdát, nagyon hamar baj lesz. Az ősszel nekem is csak apró pöttynek látszódott, mostmár rozsdaboglyának csúfolom a sárkányt. Néhány hét alatt olyan randa lett, hogy szégyenlek megjelenni vele akárhol. Kisüt a jóidő, nekem is az első tuning a javítóív lesz. Amúgy nekem is 50k körüli összeget mondtak a kombájn 2 hátsó kerékívre...
jóvan! akkor összeütünk valami megaszerelőshétvégét. mert tudod, nálam meg szalad a fényszórómosó balhé! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #305 Dátum: 2006.02.20 hétfő, 17:24:00 »

jóvanna, ez tényleg nem ötven! nekem is kombim van, de annyira még nem eszi a rozsda, hogy javítóíveket vegyek.
csak egy pici apró barna pont, ami idő haladtával ki fog szélesedni, ha nem állítom meg!
valamelyik nap kezembe akadt egy újság, amiben arról írtak, hogy büdipesten az egyik közlekedésmérnökelőképző középiskolában volt valami karosszériás kiállítás. ottan mutatkozott be egy cég, akinek az a fő profilja, hogy ilyen apró hibák esetén, nem kell az egész autót átfesteni, hanem tökéletesen összemossák a festéket és a javítási felület alig lesz nagyobb mint maga a sérülés.
egy a bibi: nem tudom mikor olvastam, melyik újságban és hogy hol.
valószínű, hogy a munkahelyemen, úgyhogy hétfőn felforgatom az összes újságot, hátha...
SGabo! Ez nem az?? www.carwellness.hu. Ők is ezzel foglalkoznak, most találtam a neten. Asszem én is megyek nemsokára...egy majom elvitte a gépet bal hátul
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #306 Dátum: 2006.03.09 csütörtök, 08:49:00 »

Egerben is foglakozunk esztétikai javításokkal . Igaz Bp-töl egy kicsit messze van, de megéri lejönni, mert a minőségben nem fogsz csalódni, na és persze az ár sem az utolsó dolog. Több autó esetén hejszini kiszálás akár vidékre is. www.automagic.hu-n többet megtudhatsz, Horpadás és jégkár javítás, és még sok egymás.Auto Magic Autókozmetika
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #307 Dátum: 2006.03.09 csütörtök, 09:10:00 »

Egerben is foglakozunk esztétikai javításokkal . Igaz Bp-töl egy kicsit messze van, de megéri lejönni, mert a minőségben nem fogsz csalódni, na és persze az ár sem az utolsó dolog. Több autó esetén hejszini kiszálás akár vidékre is. www.automagic.hu-n többet megtudhatsz, Horpadás és jégkár javítás, és még sok egymás.Auto Magic Autókozmetika
A kirepedt bôrrel is tudtok kezdeni vmit?? Annyira nem durva, csak én veszem észre...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #308 Dátum: 2006.03.15 szerda, 10:44:00 »

mit javasoltok, hogyan lehet eltüntetni a fényezésen lévő halvány karcolásokat (nem mélyek, olyan mintha parkolóban vki véletlenül végighúzza táskájával, csomagjával a kocsit.)
lehet kapni vmi gyári polírozó krémet, vagy benzinkútnál akármilyet vegyek?
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #309 Dátum: 2006.03.15 szerda, 12:14:00 »

mit javasoltok, hogyan lehet eltüntetni a fényezésen lévő halvány karcolásokat (nem mélyek, olyan mintha parkolóban vki véletlenül végighúzza táskájával, csomagjával a kocsit.)
lehet kapni vmi gyári polírozó krémet, vagy benzinkútnál akármilyet vegyek?
Én javasolnék egy jó autókozmetikát. Jó minőséggel dolgoznak, értenek hozzá. Kb. egy 10-ből felpolírozzák neked az egész kocsit. És hidd el nagyon sokat számít.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #310 Dátum: 2006.03.15 szerda, 13:46:00 »

Én javasolnék egy jó autókozmetikát. Jó minőséggel dolgoznak, értenek hozzá. Kb. egy 10-ből felpolírozzák neked az egész kocsit. És hidd el nagyon sokat számít.
hát azért az egész autó polirozására nincs szükség, mivel három hónapos az egész, de hála a szük parkolóknak meg a figyelmetlen gyalogosokra már van egy két felszinin karcolás szerüség az oldalán ami azért bántja a szememet.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #311 Dátum: 2006.03.15 szerda, 13:53:00 »

hát azért az egész autó polirozására nincs szükség, mivel három hónapos az egész, de hála a szük parkolóknak meg a figyelmetlen gyalogosokra már van egy két felszinin karcolás szerüség az oldalán ami azért bántja a szememet.
Ja bocs. De akkor is a kozmetikát javaslom. Szerintem a benzinkutakon kapható poliranyagok nem igazán szednek le annyit hogy eltünnyenek a karcok. De ha tudsz szerezni Maxolen (viola) cuccot azt ajánlom.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #312 Dátum: 2006.03.16 csütörtök, 08:37:00 »

hát azért az egész autó polirozására nincs szükség, mivel három hónapos az egész, de hála a szük parkolóknak meg a figyelmetlen gyalogosokra már van egy két felszinin karcolás szerüség az oldalán ami azért bántja a szememet.
Vagy a Turttle Wax-ot zöld színben kerek fém dobozban. Ez egy színtelen szer, ami igen hasznos a háztartásban. Pl: simán leszedi a lökhárítók általi karcokat, ha azok a festést nem kaparták le...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #313 Dátum: 2006.03.16 csütörtök, 08:43:00 »

haj,
 
tud valaki ajanlani valami occso es jo minosegben dolgozo lehetoleg pesti fenyezo ceget ? A jobb hatso ajtomat meg tavaj nyaron Lkapta egy hulye bicajos. Nem rohad, de nem tul esztetikus a latvany. Tovabba a kerek jarati ivnel a sarfogo hianya kovetkezteben a kasztni sarkan a fenyezes mar femig kopott. Ott viszont mar van rohadas. Tehat olyan megbizhato fenyezo kene, aki fenyezes elott termeszetesen eltavolitja a rozsda reteget (nem ra fujja a festeket) es gyari minosegre tudja hozni a feluletet. Szin elteres nem megengedett!
Solymaron 20-20e-ret mondtak a 2 oldali kerek iv nel levo rozsdara, az ajtora meg kb. 50-60e-ret. Jah es full telibe akartak fujni az egesz ajtot, ami vegulis korrekt, de az arat picit soknak tartom.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #314 Dátum: 2006.03.16 csütörtök, 08:51:00 »

haj,
 
tud valaki ajanlani valami occso es jo minosegben dolgozo lehetoleg pesti fenyezo ceget ? A jobb hatso ajtomat meg tavaj nyaron Lkapta egy hulye bicajos. Nem rohad, de nem tul esztetikus a latvany. Tovabba a kerek jarati ivnel a sarfogo hianya kovetkezteben a kasztni sarkan a fenyezes mar femig kopott. Ott viszont mar van rohadas. Tehat olyan megbizhato fenyezo kene, aki fenyezes elott termeszetesen eltavolitja a rozsda reteget (nem ra fujja a festeket) es gyari minosegre tudja hozni a feluletet. Szin elteres nem megengedett!
Solymaron 20-20e-ret mondtak a 2 oldali kerek iv nel levo rozsdara, az ajtora meg kb. 50-60e-ret. Jah es full telibe akartak fujni az egesz ajtot, ami vegulis korrekt, de az arat picit soknak tartom.
zacci, fordos témához javasolnám www.lakkcipo.hu -t, ott lesz a Camponás talin, megmutatod neki és megegyeztek. Nagyon ott van a szeren a srác Komplett fényezésre csak szeptember utánra van időpontja, szeptemberbe én megyek Cheesy
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #315 Dátum: 2006.03.16 csütörtök, 11:39:00 »

hát azért az egész autó polirozására nincs szükség, mivel három hónapos az egész, de hála a szük parkolóknak meg a figyelmetlen gyalogosokra már van egy két felszinin karcolás szerüség az oldalán ami azért bántja a szememet.
Pepi intéz Kőbányán egy helyet, talán érdemes megvárni (polír, alvázvédelem, ilyesmi klubkedvezménnyel)
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #316 Dátum: 2006.03.16 csütörtök, 13:18:00 »

fusim,
 
thx ! Vajon kb. mennyiert dolgoznak ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #317 Dátum: 2006.03.16 csütörtök, 13:30:00 »

fusim,
 
thx ! Vajon kb. mennyiert dolgoznak ?
Beszéltem a sráccal, árról nem nyilatkoznék millió dologtól függ, főleg állapottól. Rozsdát ki kell onnan kezelni. Beszélt valami spec - talán savas - alapozóról ami megakadályozza a további rozsdásodást. Sufni melót még nem adott ki a kezéből. Személyes megkeresés, megmutatás és biztos megegyeztek. Egy emailt megér a dolog, küldj fotót hátha segít.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #318 Dátum: 2006.03.25 szombat, 18:34:00 »

Sziasztok! 3 napja belém jöttek, és fényezöt keresek, budapesten, olcson. Kérlek ha tudtok, akkor jelezzetek nekem. elöre is köszönöm. Attila
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #319 Dátum: 2006.03.25 szombat, 20:57:00 »

Sziasztok! 3 napja belém jöttek, és fényezöt keresek, budapesten, olcson. Kérlek ha tudtok, akkor jelezzetek nekem. elöre is köszönöm. Attila
Miért kell olcsó? Te voltál a hibás? Azt írtad belédjöttek, ez alapján a másik volt a hibás, vagy nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #320 Dátum: 2006.03.27 hétfő, 11:51:00 »

Sziasztok!
Airbrush dekorpisztolyt szeretnék eladni! Teljesen új belső porlasztású, dűzni mérete 0,2mm, illetve 0,35mm!
Írjatok emailt, és küldök képeket!
ha-sln@freemail.hu
 
Laci
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #321 Dátum: 2006.03.28 kedd, 18:06:00 »

Helló mindenki!
Tud valaki egy jó lökhárítóst??
Igazából csak picit csiszolni meg fényezni kéne...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #322 Dátum: 2006.03.28 kedd, 18:24:00 »

Helló mindenki!
Tud valaki egy jó lökhárítóst??
Igazából csak picit csiszolni meg fényezni kéne...
Pesten...
És köszönöm előre is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #323 Dátum: 2006.03.28 kedd, 19:43:00 »

Pesten...
És köszönöm előre is.
www.wellcar.hu. Nekem szépen megcsinálták a hátsómat
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #324 Dátum: 2006.03.28 kedd, 19:46:00 »

Helló mindenki!
Tud valaki egy jó lökhárítóst??
Igazából csak picit csiszolni meg fényezni kéne...
Vagy itt
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #325 Dátum: 2006.03.28 kedd, 22:44:00 »

Vision, Wyctor!
 
Nagyon köszönöm, fölhívom őket és kérek árajánlatot meg ilyenek...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #326 Dátum: 2006.03.29 szerda, 10:22:00 »

Helló mindenki!
Tud valaki egy jó lökhárítóst??
Igazából csak picit csiszolni meg fényezni kéne...
Fiatal suhanc friss jogsival?
 
Jól van, van még mivel piszkálódni!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #327 Dátum: 2006.03.29 szerda, 15:13:00 »

Fiatal suhanc friss jogsival?
 
Jól van, van még mivel piszkálódni!
Van mivel!
De át kell, hogy irányítsalak édesapámhoz ha ezzel akarsz, ugyanis nem én voltam hanem Ő.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #328 Dátum: 2006.03.29 szerda, 15:19:00 »

Van mivel!
De át kell, hogy irányítsalak édesapámhoz ha ezzel akarsz, ugyanis nem én voltam hanem Ő.
Ha te lettél volna, nem mered ide beírni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #329 Dátum: 2006.03.29 szerda, 16:36:00 »

Ha te lettél volna, nem mered ide beírni.
Biztos beírtam volna, eléismerem általában, hogy hülye voltam...
És valahol meg kell csináltatni...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #330 Dátum: 2006.03.29 szerda, 16:38:00 »

Biztos beírtam volna, eléismerem általában, hogy hülye voltam...
És valahol meg kell csináltatni...
Már akartam korábban is kérdezni, hogy a Ti Mondeotok volt a prototípus az ESP kifejlesztésénél?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #331 Dátum: 2006.03.29 szerda, 16:56:00 »

Már akartam korábban is kérdezni, hogy a Ti Mondeotok volt a prototípus az ESP kifejlesztésénél?
Igen!
DE ebből gondolom, hogy nem igen van benne...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #332 Dátum: 2006.03.29 szerda, 17:28:00 »

Már akartam korábban is kérdezni, hogy a Ti Mondeotok volt a prototípus az ESP kifejlesztésénél?
Kijavítottam, remélem így már neked is megfelel!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #333 Dátum: 2006.03.30 csütörtök, 10:24:00 »

Kijavítottam, remélem így már neked is megfelel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #334 Dátum: 2006.05.07 vasárnap, 10:56:00 »

Sziasztok!
 
Meghúztam a hátsó ajtómat(Mondeo kombi)egy szűk lehajtóban, meg a kerékjárat fölötti sárvédőt.. Van Cascom, és szeretnék egy normális és korrekt fényezőt, aki szépen megcsinálja, ja és gyorsan... Pár hetes csecsemőnk van, gyorsan kéne az autó, ezért nem mindegy az időfaktor. Kérlek segítsetek itt Pesten találni egy jó-gyors szakit!!
 
Hálásan kösz előre is..  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #335 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 11:37:00 »

Fekete MONDEO-m van és a "kézimosó"-i folyamatban hihetetlenül össze-vissza lett karcolva az egész külső festett felülete az autónak. Szükség lenne ujra polirozni ugy hogy akarcolások is eltünjenek
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #336 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 11:40:00 »

Fekete MONDEO-m van és a "kézimosó"-i folyamatban hihetetlenül össze-vissza lett karcolva az egész külső festett felülete az autónak. Szükség lenne ujra polirozni ugy hogy akarcolások is eltünjenek
Nekem is ilyen problémám volt. Egy autókozmetika szépen helyrehozta egy 10-esért. Azóta csak magam mosom.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #337 Dátum: 2006.06.26 hétfő, 14:28:00 »

Sziasztok!
 
Meghúztam a hátsó ajtómat(Mondeo kombi)egy szűk lehajtóban, meg a kerékjárat fölötti sárvédőt.. Van Cascom, és szeretnék egy normális és korrekt fényezőt, aki szépen megcsinálja, ja és gyorsan... Pár hetes csecsemőnk van, gyorsan kéne az autó, ezért nem mindegy az időfaktor. Kérlek segítsetek itt Pesten találni egy jó-gyors szakit!!
 
Hálásan kösz előre is..  

Nálunk szigetszentmikin van egy oltári jó csapat, egész jó árakon. 22e egy darab lefényezése metálfénnyel. Biztosan gyorsan dolgoznak, mert mindig más autók állnak benn. Nekem már csináltak, de most viszem oda a fiestát is. Soxor 100 millánál drágább autók is megfordulnak ott (aston martin, maserati, maybach, lambo). De rengeteg audi, merga, meg mondeo is szokott ott állni. Ha gondolod, írj levelet, és odairányítalak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #338 Dátum: 2006.06.27 kedd, 11:24:00 »

Fekete MONDEO-m van és a "kézimosó"-i folyamatban hihetetlenül össze-vissza lett karcolva az egész külső festett felülete az autónak. Szükség lenne ujra polirozni ugy hogy akarcolások is eltünjenek
Ez felkérés volt egy táncra?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #339 Dátum: 2006.06.27 kedd, 11:25:00 »

Ez felkérés volt egy táncra?
Ja, nálunk ezt 10 ropiért csinálják: három rétegben polírozzás durvább, finomabb, finom...:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #340 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 08:58:00 »

hali,
 
sajna hetvegen meghuztak a verdamat. Ugy hallottam, hogy a wellcar egesz szepen dolgozik...
Az egyik V6os MKIII-as sracnak is fenyeztek mar a lokoset valami 20k-ert es meg nem mondtam volna, hogy az nem "gyari". Volt meg masnak is ilyen tapasztalata a wellcarral ? Sajna elfelejtettem a v6os srac nevet 8( Azt tudom, hogy 17 v 18as kerekei vannak es ilyen szurke metal szinu a verdaja.
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #341 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 09:12:00 »

lakkcipot nem kérdeztétek hogyé vállal dolgokat, szerintem elég etalon minőségbe dolgozik a srác  csak standox cuccokkal meg főleg fordokat fúj Ha jól emléxem a weltautos kamrát szokta kibérelni.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #342 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 09:59:00 »

Kijaza lakkcipo ? Es vajon olyan minosegben dolgozik, minta gyar ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #343 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 10:00:00 »

Kijaza lakkcipo ? Es vajon olyan minosegben dolgozik, minta gyar ?
www.lakkcipo.hu
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #344 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 10:04:00 »

hali,
 
sajna hetvegen meghuztak a verdamat. Ugy hallottam, hogy a wellcar egesz szepen dolgozik...
Az egyik V6os MKIII-as sracnak is fenyeztek mar a lokoset valami 20k-ert es meg nem mondtam volna, hogy az nem "gyari". Volt meg masnak is ilyen tapasztalata a wellcarral ? Sajna elfelejtettem a v6os srac nevet 8( Azt tudom, hogy 17 v 18as kerekei vannak es ilyen szurke metal szinu a verdaja.
róluk is jót hallani
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #345 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 10:13:00 »

felhivtam a wellcar-t. Egesz barati arat mondtak. Komplett elem fenyezese netto 18.5e. Lattam, hogy milyen minosegben dolgoznak, es hat tenyleg nem lehet megmondani, hogy az ujrafujt. Megsasolom a tobbit is, oszt eldontom mellik legyen. Koszi a segitsegeteket !
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #346 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 10:30:00 »

wyctor,
 
carwellnes-t felhivtam. Ok itt vannak egy kopesre, de dragabban dolgoznak. Hogy mellik a jobb, carwellnes, vagy a wellcar az kizart dolog mert nemtudom... Wellcar munkajat lattam, es szerintem szep.
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #347 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 11:51:00 »

Nálunk is van egy nagyon profi csapat, ide A8-at, chrislert, lambo-t!!!, jagcsit, mergát, lexust, Aston martin db9-est!!! hordanak.
Én hozzájuk fogom vinni a mondeót, mert meg van húzva. Vettem vadi új sárvédőt (tudjuk, kitől), és a muki azt állítotja, még festékmérővel sem lehet majd megállapítani a cserét.
Ő 22-ért fényez. Biztos nem a legolcsóbb, de hát ez van. Az ő munkájukat nagyon dicsérik, a régi mondeómat is ők javították, és nagyon szép lett.
És az sem utolsó, hogy gyalog 3 perc.
Ja, ott áll egy sötétkék mkiii is (nem az enyém).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #348 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 11:51:00 »

wyctor,
 
carwellnes-t felhivtam. Ok itt vannak egy kopesre, de dragabban dolgoznak. Hogy mellik a jobb, carwellnes, vagy a wellcar az kizart dolog mert nemtudom... Wellcar munkajat lattam, es szerintem szep.
Nálunk is van egy nagyon profi csapat, ide A8-at, chrislert, lambo-t!!!, jagcsit, mergát, lexust, Aston martin db9-est!!! hordanak.
Én hozzájuk fogom vinni a mondeót, mert meg van húzva. Vettem vadi új sárvédőt (tudjuk, kitől), és a muki azt állítotja, még festékmérővel sem lehet majd megállapítani a cserét.
Ő 22-ért fényez. Biztos nem a legolcsóbb, de hát ez van. Az ő munkájukat nagyon dicsérik, a régi mondeómat is ők javították, és nagyon szép lett.
És az sem utolsó, hogy gyalog 3 perc.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #349 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 12:38:00 »

Angel,
 
koszi ! A 22 az jo ar. Ez komplett elem + le-fel szerelessel 1ut ? Es merre vannak ?
web cimuk vanik ? Na es tel szam ?
Naplózva

blah blah blah
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 ... 21   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.123 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.