Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 00:58:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ford Mondeo 2002 Ghia 2.0 TDCI eladó  (Megtekintve 8483 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Flandy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


E-mail
« Dátum: 2020.04.29 szerda, 20:39:04 »

Eladó az autóm: 2002-es 2.0 TDCI MK3-as Ford Mondeo, magas GHIA felszereltséggel. Heti 600 kilométert használtam, jön-megy teszi a dolgát. Nemrég lett felújítva a turbó, új garanciális generátort és új Exide akkumulátort kapott, új első féktárcsák és betétek, hátul új betétek, új kézifékkötelek, új olajak, levegőszűrő, aktív szenes pollenszűrő, ékszíjak, első stabpálca. EGR lefalazva, Katalizátor kiiktatva, új kesztyűtartó zár. Egy komplett kuplung szett kettőstömegű lendkerékkel, fék és váltóolajjal, hidraulikus kinyomócsapággyal is jár a kocsihoz, ez alku tárgyát képezi. A porlasztók nem tökéletesek, a kocsi füstöl, a kuplung enyhén csúszik, a központizár működése sem tökéletes, a klíma nem fúj hideget, az ajtók alja és hátsó nyúlványok korrodáltak, a sofőr oldali ülésfűtés nem működik, a műszaki lejárt. Kérem ezek tudatában érdeklődj, csak adás-vételi szerződéssel eladó! Alkukirályok, ígérgetők és álmodozók kíméljenek, köszönöm de elég volt belőlük! Alkudni szigorúan a kocsi mellett készpénzzel a zsebben!

A kocsi ára: 160.000 FT


Érdeklődni: 06307öt2nyolc809, email: flandy86@gmail.com

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/ford/mondeo/ford_mondeo_2_0_tdci_ghia-15696310












« Utoljára szerkesztve: 2020.10.02 péntek, 06:47:56 írta AndyA » Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2020.05.28 csütörtök, 14:51:46 »

Sajnos meg kell vállnom szeretett autómtól. 2011.03. havi MK4-es 2literes dízel kombi. 403e km van benne (TAXI). Most lett megcsináltatva a nagy szervíz. Műszakilag tipp topp állapotban van.

2015 szeptemberében vásároltam, németországból lett behozva, az UNILEVER-nél volt üzletkötős autó. Én vagyok a második tulajdonosa. Amióta nálam van csak Gödön volt szervizelve az ESSMOTOR-nál. (fékbetét cseréket leszámítva). Erről természetesen az össze számla meg is van. Az autó színe kék, de sárga fólia van rajta. Mivel taxiként sárga rendszámmal nem tudom eladni, mindenképpen friss műszaki kerül az autóra, itt el lehet dönteni, hogy maradjon-e a fólia vagy sem.
Az autó nem törésmentes a bal első és hátsó ajtó volt túlnyitva. A bal első ajtő a folia alatt javítva, de fényezve nem lett. Az első lökhárítón van hiba illetve az első két sárvédőn. Igyekeztem korrekt képeket készíteni mindenről. Mondanám, hogy napi használatban van, ami igaz is meg nem is (koronavírus) Januárban volt a nagyszervíz, azóta 4e km-t mentem vele. Új téli gumik. Még csak itt hirdetem. Megtekinthető Budapesten és környékén Smiley
Irányár: 1200000.-

Képek: https://photos.app.goo.gl/udfgANn8nVVtfPgp8
Nyiss az autód eladásának egy új topikot. Hagyjuk meg ezt az eredetileg hirdetett autónak.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Flandy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


E-mail
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2020.09.14 hétfő, 08:09:31 »

Up!
Naplózva
Flandy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2020.09.18 péntek, 15:16:47 »

Up!

Fel!
Naplózva
Flandy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2020.09.21 hétfő, 20:07:39 »

Fel!

Fel!
Naplózva
Flandy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2020.09.25 péntek, 15:02:40 »

Fel!
Naplózva
Flandy
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 32


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2020.10.01 csütörtök, 21:09:41 »

Elkelt!
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.058 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.