Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 21:59:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 2005.08. Mondeo 2.2TDCI GHIA EXECUTIVE 5ajtós Magyar eladó  (Megtekintve 6996 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
mölltal
Vendég
« Dátum: 2013.01.15 kedd, 19:03:01 »

2005.08.10. Ford Mondeo 2.2TDCI GHIA EXECUTIVE , 5 ajtós(ferdehátú) , Magyarországi első forgalomba helyezés(Ford Simő-Székesfehérvár), második tulajdonostól , garantált 217.872 Km-rel(jelenleg). Pezsgőmetál színű , bézs bőrbelsővel , faberakással , szinte teljes extrával. Az autó balesetmentes , a jobb hátsó sárvédő(valaha az első tulajnál kapubejáróval való találka) kivételével gyári festékréteg értékek az egész karosszérián! Kítűnő motorikus és szerkezeti állapot! Gyönyörű belső, hibátlan bőr! Nincsenek kicserélve kormánykerék-váltógomb,szoknya-mindenféle gombok-pedálgumik...minden gyári , km óra tekergetés sem volt soha!!! Garantáltan dohányzásmentes 0 km-es kora óta!!!
Extrák : 8 légzsák , ESP , ABS , gyári xenonlámpák lámpamosóval , gyári 17-es alukerekek , digitklíma , fűthető első szélvédő , Sony 6CD-s Hifi , motorosan állítható-behajtható tükrök , 4 elektromos ablak  , távkapcs. központi zár ablak le-fel húzó funkcióval, esőszenzor , autom. sötétedő belső tükör , teljes motoros állítású két első ülés , fűthető-szellőztethető első ülések , tempomat , kormányról vezérelhető rádió , dupla pohártartós hátső könyöklő
Pajzs+GPS van benne amióta nálam van(5-6 sec alatt hívja a megadott telefont, bármilyen riasztás történik az autóval).
Most 80-90%-os Michelin Primacy HP téligumikkal van 16-os acélfelnin. A 17-es alufelniken lassan csereérett Bridgestone Turanza ER300 gumik vannak.
2009.04. vettem a Mondit 73.000 km-rel . Cégvezetői autó volt a Lease Plan RT. flotta kezelése alatt. Addig csak 1 ember ült benne (maga az ügyv.ig.), amikor hozzám került már használtuk az anyós ülést is és kb.6 hónapja a hátsó üléseket is(anya a picivel).Az első tulaj és én is 70%-ban hosszú távon használtam a gépet!
Szervízkönyv megvan, 60 ezerig vezetve, 73 ezertől a saját szerelőmnél(8 éve már a harmadik autómat szervízeli). Csak a Nagyautónál vásárolt gyári dolgok mentek bele!
Az ára : 1.820.000Ft + Pajzs(200eFt)
Nem gond ha nem kell a Pajzs, megy a következő gépbe(szerencsére átrakható). Pajzs+GPS új ára 269.000Ft volt!
Miért adom el? : Van még egy eladó makulátlan H astra is a családban(anya kocsija) és a kettő helyett 1 lesz .
Ha valakit érdekel, valamikor a következő héten tudnám mutatni.
Köszönöm a türelmet, próbáltam úgy leírni egyenlőre mindent ahogy én is érdeklődnék egy kocsira!
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.01.15 kedd, 19:09:54 »

2005.08.10. Ford Mondeo 2.2TDCI GHIA EXECUTIVE , 5 ajtós(ferdehátú) , Magyarországi első forgalomba helyezés(Ford Simő-Székesfehérvár), második tulajdonostól , garantált 217.872 Km-rel(jelenleg). Pezsgőmetál színű , bézs bőrbelsővel , faberakással , szinte teljes extrával. Az autó balesetmentes , a jobb hátsó sárvédő(valaha az első tulajnál kapubejáróval való találka) kivételével gyári festékréteg értékek az egész karosszérián! Kítűnő motorikus és szerkezeti állapot! Gyönyörű belső, hibátlan bőr! Nincsenek kicserélve kormánykerék-váltógomb,szoknya-mindenféle gombok-pedálgumik...minden gyári , km óra tekergetés sem volt soha!!! Garantáltan dohányzásmentes 0 km-es kora óta!!!
Extrák : 8 légzsák , ESP , ABS , gyári xenonlámpák lámpamosóval , gyári 17-es alukerekek , digitklíma , fűthető első szélvédő , Sony 6CD-s Hifi , motorosan állítható-behajtható tükrök , 4 elektromos ablak  , távkapcs. központi zár ablak le-fel húzó funkcióval, esőszenzor , autom. sötétedő belső tükör , teljes motoros állítású két első ülés , fűthető-szellőztethető első ülések , tempomat , kormányról vezérelhető rádió , dupla pohártartós hátső könyöklő
Pajzs+GPS van benne amióta nálam van(5-6 sec alatt hívja a megadott telefont, bármilyen riasztás történik az autóval).
Most 80-90%-os Michelin Primacy HP téligumikkal van 16-os acélfelnin. A 17-es alufelniken lassan csereérett Bridgestone Turanza ER300 gumik vannak.
2009.04. vettem a Mondit 73.000 km-rel . Cégvezetői autó volt a Lease Plan RT. flotta kezelése alatt. Addig csak 1 ember ült benne (maga az ügyv.ig.), amikor hozzám került már használtuk az anyós ülést is és kb.6 hónapja a hátsó üléseket is(anya a picivel).Az első tulaj és én is 70%-ban hosszú távon használtam a gépet!
Szervízkönyv megvan, 60 ezerig vezetve, 73 ezertől a saját szerelőmnél(8 éve már a harmadik autómat szervízeli). Csak a Nagyautónál vásárolt gyári dolgok mentek bele!
Az ára : 1.820.000Ft + Pajzs(200eFt)
Nem gond ha nem kell a Pajzs, megy a következő gépbe(szerencsére átrakható). Pajzs+GPS új ára 269.000Ft volt!
Miért adom el? : Van még egy eladó makulátlan H astra is a családban(anya kocsija) és a kettő helyett 1 lesz .
Ha valakit érdekel, valamikor a következő héten tudnám mutatni.
Köszönöm a türelmet, próbáltam úgy leírni egyenlőre mindent ahogy én is érdeklődnék egy kocsira!


Szerintem tegyél fel róla pár képet is. Külső elöl-hátul-mindkét oldal, illetve a belseje.
Naplózva
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:34:18 »

A regényemet egy ponton javítanám: Michelin Alpin A3 téligumik vannak most rajta,összekevertem másik gumimmal.
Igen, talán jövő hétre lemosom,kitakarítom és akkor csinálok képeket! A HAHU-ra még nem raktam fel.
 Van egy nyaralás alatt készült oldaltképem(addig is valami), hogyan tudom ide felrakni?
Kössz a reagálást! Üdv!


Szerintem tegyél fel róla pár képet is. Külső elöl-hátul-mindkét oldal, illetve a belseje.
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:38:01 »

A regényemet egy ponton javítanám: Michelin Alpin A3 téligumik vannak most rajta,összekevertem másik gumimmal.
Igen, talán jövő hétre lemosom,kitakarítom és akkor csinálok képeket! A HAHU-ra még nem raktam fel.
 Van egy nyaralás alatt készült oldaltképem(addig is valami), hogyan tudom ide felrakni?
Kössz a reagálást! Üdv!


megnyitot a www.kepfeltoltes.hu oldalt,oda feltöltöd,aztán az ott kapott linket bemásolod ide!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:38:23 »

A regényemet egy ponton javítanám: Michelin Alpin A3 téligumik vannak most rajta,összekevertem másik gumimmal.
Igen, talán jövő hétre lemosom,kitakarítom és akkor csinálok képeket! A HAHU-ra még nem raktam fel.
 Van egy nyaralás alatt készült oldaltképem(addig is valami), hogyan tudom ide felrakni?
Kössz a reagálást! Üdv!



Pl. kepfeltoltes.hu-,és a direkt linket <--ide beírod.

Egy kérdés: 8 légzsák? Van vezetőoldali,utasoldali,elülső oldalsó,függöny(ez eddig 6). Mi a maradék 2?
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:42:55 »

Pl. kepfeltoltes.hu-,és a direkt linket <--ide beírod.

Egy kérdés: 8 légzsák? Van vezetőoldali,utasoldali,elülső oldalsó,függöny(ez eddig 6). Mi a maradék 2?

Van hátsó függöny is szerintem. Ha nem tévedek az van berakva a hátsó (C) oszlopba. Aztán lehet, hogy én tudom rosszul. Nekem is úgy van megjelölgetve a légzsák, hogy: kormány, utasoldal, 2 ülés, B oszlopoknál, C oszlopoknál.
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:50:04 »

Van hátsó függöny is szerintem. Ha nem tévedek az van berakva a hátsó (C) oszlopba. Aztán lehet, hogy én tudom rosszul. Nekem is úgy van megjelölgetve a légzsák, hogy: kormány, utasoldal, 2 ülés, B oszlopoknál, C oszlopoknál.

Értem én,csak a függöny az nem egynek számít? Legalábbis én így tudtam  smile
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:51:41 »

Értem én,csak a függöny az nem egynek számít? Legalábbis én így tudtam  smile

 nemtudom
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:54:49 »

Értem én,csak a függöny az nem egynek számít? Legalábbis én így tudtam  smile
jól tudod
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.01.15 kedd, 20:59:14 »

jól tudod

Akkor hogyan lehet 8 légzsák Zsolti?
Naplózva
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.01.15 kedd, 21:13:53 »

Köszönöm a képtippet, neked is ALF!
http://kepfeltoltes.hu/130115/IMG_2856_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

8 AIRBAG felirat van az autóban : vezető és utasoldalt - első ülések oldalán - első biztonsági övek felett ajtóoszlopon - hátsó biztonsági övek felett az oszlopon. Ha jól emlékszem, a Petrányinál is ennyit mondtak mikor állapotfelmérésre vittem vétel előtt a kocsit!


Pl. kepfeltoltes.hu-,és a direkt linket <--ide beírod.

Egy kérdés: 8 légzsák? Van vezetőoldali,utasoldali,elülső oldalsó,függöny(ez eddig 6). Mi a maradék 2?
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2013.01.15 kedd, 21:14:28 »

Köszönöm a képtippet, neked is ALF!
http://kepfeltoltes.hu/130115/IMG_2856_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

8 AIRBAG felirat van az autóban : vezető és utasoldalt - első ülések oldalán - első biztonsági övek felett ajtóoszlopon - hátsó biztonsági övek felett az oszlopon. Ha jól emlékszem, a Petrányinál is ennyit mondtak mikor állapotfelmérésre vittem vétel előtt a kocsit!



Szép autó  worship
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2013.01.15 kedd, 21:19:08 »


Széééép!  taps worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2013.01.15 kedd, 21:56:46 »

Köszönöm a dícsérő szavakat! Hamarosan próbálok több képet készíteni!

A következő kérdésem félig off de több vélemény jobban segít: Valószínűleg C-MAX 2008-2009 évj. lenne az az egy autó a 2 helyett,amit majd keresnék, ezt már az asszony is vezetné. 2.0TDCI-t szeretnék de annyira kicsi a választék,hogy lehet 1.6TDCI 109LE lesz v. 1.8TDCI 116LE. Viszont egy szaki lebeszél az 1.8-ról mert nem indul meg úgy alulról mint pl. az 1.6 és 2.0, nem harmonikus az a motor szerinte?

Ha valakit érdekel(a másik off) egyébbként a másik eladó kocsink : Opel Astra H 1.4(90LE) Essentia, 2004-es, magyar szervízkönyves, garantált 122.000km, 5ajtós, óarany-pezsgőmetál szerű színű, szintén második tulaj a nejem.....árat még nem találtam ki.
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2013.01.15 kedd, 21:59:07 »

Ahogy látom, nagyon bejön Nektek ez az arany szín...  vigyor3
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #15 Dátum: 2013.01.15 kedd, 21:59:33 »

...még egy dolog,hogy ha DPF-s az adott motor, állítólag tudják tisztítani és nem kell feltétlen a cserétől parázni?
Naplózva
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #16 Dátum: 2013.01.15 kedd, 22:06:38 »

Már vártam...hidd el teljesen véletlen! Az Astra adott volt mert egy banki osztályvezetői kocsi volt(ahol dolgozott a párom is) és még a km is majdnem mint a Fordé, 87.000 volt mikor megvettük 4 hóval a Ford előtt.


Ahogy látom, nagyon bejön Nektek ez az arany szín...  vigyor3
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #17 Dátum: 2013.01.15 kedd, 22:08:50 »

Akkor hogyan lehet 8 légzsák Zsolti?
sehogy vigyor3 számolási hiba vigyor3
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #18 Dátum: 2013.01.15 kedd, 22:09:03 »

Már vártam...hidd el teljesen véletlen! Az Astra adott volt mert egy banki osztályvezetői kocsi volt(ahol dolgozott a párom is) és még a km is majdnem mint a Fordé, 87.000 volt mikor megvettük 4 hóval a Ford előtt.

Remélem nem sértettelek meg...  worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #19 Dátum: 2013.01.15 kedd, 22:17:19 »

Remélem nem sértettelek meg...  worship

Dehogyis!!!  Nekünk is fura volt pár napig egymás mellett nézni a két hasonló színű autót..dehát a sors, nem szeretem az ilyen olyan a papának mint a mamának pláne kocsinál! A babakocsi azért sötétszürke-zöld lett(csakhogy mentsem kicsit a dolgot) Wink
Naplózva
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #20 Dátum: 2013.02.04 hétfő, 22:52:56 »

Sziasztok!
Felraktam az autómat a HAHU-ra sok képpel!

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.2_tdci_ghia_executive_magyarorszagi.bor.xenon-6579576
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #21 Dátum: 2013.02.16 szombat, 21:07:26 »


Szép autó!  eljen
Nem sajnálod? Ezután a C-max szerintem kicsit csalódás lesz.  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
mölltal
Vendég
« Új hozzászólás #22 Dátum: 2013.02.17 vasárnap, 11:15:32 »

Szép autó!  eljen
Nem sajnálod? Ezután a C-max szerintem kicsit csalódás lesz.  integet2

Nagyon fogom sajnálni, ez az autó mindent tud ami nekem fontos , de ahogyan fentebb is írtam a kettő helyett 1 autó elég. A feleségem is többször fogja vezetni és neki a C-max praktikusabb lesz mindenre(rövidebb-egyterűsebb feeling-nagyon jól variálható belső térrel...). Számomra egyértelműen visszalépés! Legalább 2.0Tdci-t találnék extrásabbat kevesebb km-rel a kisebb testvérből de úgy látom lehetetlen, még az 1.6Tdci(109LE) sincsen nagyobb felszereltséggel jó áron.Annyit meg nem adok egy C-maxért amennyiért már normálisabb MK4 mondeó is lenne(kb. 2.6-2.8Mft). Nem egyszerű!
Naplózva
Arabic
Vendég
« Új hozzászólás #23 Dátum: 2013.05.24 péntek, 18:37:45 »

Nagyon fogom sajnálni, ez az autó mindent tud ami nekem fontos , de ahogyan fentebb is írtam a kettő helyett 1 autó elég. A feleségem is többször fogja vezetni és neki a C-max praktikusabb lesz mindenre(rövidebb-egyterűsebb feeling-nagyon jól variálható belső térrel...). Számomra egyértelműen visszalépés! Legalább 2.0Tdci-t találnék extrásabbat kevesebb km-rel a kisebb testvérből de úgy látom lehetetlen, még az 1.6Tdci(109LE) sincsen nagyobb felszereltséggel jó áron.Annyit meg nem adok egy C-maxért amennyiért már normálisabb MK4 mondeó is lenne(kb. 2.6-2.8Mft). Nem egyszerű!
hello,
megvan még?
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.064 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.