Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 19:31:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Eladó Mondeo mk2, 1999, 2,5 V6 Ghia, automata, négyajtós, fekete, jó állapotban  (Megtekintve 3886 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
itabori
Vendég
« Dátum: 2013.02.25 hétfő, 16:11:34 »

Személyes okokból eladósorba kerül szeretett Gézám. 1999-es Mondeo, 2,5 V6 Ghia, négy sebességes automata, négyajtós, fekete. 152e km van benne, én vagyok a második tulaja, egy éve vettem az első tulajtól. Az autó remekül egyben van. Műszaki vizsgája 2013. augusztusig érvényes. Az automata váltó hibátlan, a motor nem eszi az olajat, pöccre indul, az első szélvédő fűtése is pompásan működik, és az automata klíma is. A km garantált, jó ismerőstől vettem, aki jól gondját viselte az autónak. Megvan mindkét kulcs, a törzskönyv, a használati útmutató. Most a téli gumik vannak rajta acélfelnin, Ford dísztárcsával. Adom hozzá a négy gyári Ford alufelnit (15-ösök) a nyári gumikkal.

Az elmúlt egy évben a következőket szereltettem rajta:
-   Elöl az összes szilent cseréje, hátul a stabilizátorszilentek cseréje.
-   Jobb első gömbfej csere.
-   Futóműbeállítás.
-   Generátor felújítás (diódahíd csere).
-   Kipufogórendszer csere (flexicső + hátsó cső + hátra a leghalkabb Janó sportdob, ovál véggel, selymes, mély, duruzsolós, halk hangja van).
-   Katalizátor csere (természetesen az engedély megvan).
-   Gyertyakábelek, gyertyák cseréje. (NGK kábel, Ford gyári platina elektródás gyertyák)
-   Olaj (Mobil 5W-50) + olajszűrő csere.
-   Légszűrő csere.
-   Klíma feltöltés (a klíma hibátlan, nem ereszt).
-   Fékbetét csere elöl (még mind a négy tárcsa, és hátul a betétek is jók).
-   Lehorzsoltam a jobb hátulját egy tolatásnál, lámpa + lökhárító + fényezés, meg van csináltatva szépen.

90%-ban városban használtam, nyáron 11, télen 12 l-es fogyasztással. A gyertyák cseréje óta ez kicsit lejjebb ment, de még nem tudom pontosan megmondani, hogy mennyivel. Autópályán 140-nel 9, országúton 90-nel 8 liter körül fogyaszt.

Hibák:
-   Jobb hátsó ajtózár nem nyílik a központi zárral (valószínűleg zárszerkezet, kettős reteszelésű).
-   Hátulról, talán jobb oldalról, a futóműből halk puffogó hang rossz úton, szilent?
-   Első lökhárító nincs fényezve, csak feketére fújva, közelről látszik, 5m-ről nem. (az előző tulajnál volt lekoccolva a bal eleje)
-   Van egy kisebb horpadás a motorháztetőn, és egy-egy mind a két oldalon (parkolóban szerzett sebek). Minden horpadás fényezés nélkül javítható.
-   A hátsó sárvédőíveket még az előző tulaj kicseréltette, nem 100%-os a javítás, ha nagyon nézed, látszik.

Amint látjátok, elsősorban műszakilag akartam rendbe rakatni, idén jött volna a szépészet, de el kell adnom. Aki megveszi, szerintem jól jár vele.

Árat nem írok, képeket nem töltök fel, hasznaltauto.hu-n nincs fent. Akit komolyabban érdekel, kérem, jelentkezzen. Email-címem a profilomnál megtalálható.

Az ajánlat március 6-ig él.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.02.25 hétfő, 16:21:47 »

teljesen korrekt a leírásod.
ha tényleg el akarod adni és nem csak kíváncsi vagy arra, hogy el lehet-e adni és mennyiért, akkor javaslom rakjál fel még is csak képeket, meg találj ki egy alkuképes árat. csak egy javaslat.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
itabori
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.02.26 kedd, 15:01:38 »

teljesen korrekt a leírásod.
ha tényleg el akarod adni és nem csak kíváncsi vagy arra, hogy el lehet-e adni és mennyiért, akkor javaslom rakjál fel még is csak képeket, meg találj ki egy alkuképes árat. csak egy javaslat.

Köszönettel megfogadom a tanácsod. 500.000 forint körüli árra gondolok.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.02.28 csütörtök, 20:48:04 »

Az ajánlat március 6-ig él.

Szia!

Nem kötekedés, de mi lesz március 6. után?
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
itabori
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.02.28 csütörtök, 21:42:59 »

Szia!

Nem kötekedés, de mi lesz március 6. után?

Jogos. Smiley Betolom egy kereskedésbe pici pénzért.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.02.28 csütörtök, 22:36:53 »

Jogos. Smiley Betolom egy kereskedésbe pici pénzért.
tényleg nem akarok beleugatni a dolgodba, de egy kereskedő 200-nál többet nem fog érte adni...szerintem. szomoru1
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.03.01 péntek, 07:44:22 »

Jogos. Smiley Betolom egy kereskedésbe pici pénzért.

Tedd fel a hahu-ra. Egy autót ingyen hirdethetsz.
Naplózva
itabori
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2013.03.03 vasárnap, 16:38:20 »

Jogos. Smiley Betolom egy kereskedésbe pici pénzért.

Eladtam az autót egy jó lelkű (de nem hülye) kereskedőnek.
Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2013.03.03 vasárnap, 16:54:59 »

Eladtam az autót egy jó lelkű (de nem hülye) kereskedőnek.
Ha nem vagyok Vindisgrétz, mennyiért volt jólelkű? wow1
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2013.03.19 kedd, 10:18:07 »

Ha nem vagyok Vindisgrétz, mennyiért volt jólelkű? wow1

Ha jól emlékszem a múltheti dolgokra, akkor a kereskedő 280e-ért hirdette. Akkor gondolom 200e körül volt jólelkű.  Wink

Naplózva
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2013.03.19 kedd, 16:42:12 »

Ha jól emlékszem a múltheti dolgokra, akkor a kereskedő 280e-ért hirdette. Akkor gondolom 200e körül volt jólelkű.  Wink


Annyiért már lassan megérte volna donornak. Csak ne fekete lett volna! hehe
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.057 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.