Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 17:00:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 [2]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: ZHG Mondeo MK3 Kombi eladó  (Megtekintve 18412 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #50 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:21:29 »

Köszönöm szépen, Cheesy különben tényleg megszívtam... de az autó napi használatban van jön megy indul stb. minden nap 120 km + mikor mennyi.... nem hagyott cserben még, remélem nem is fog.

Félre ne érts nem akartalak Én védeni, úgy láttam megy az Neked magadtól is!
De tudom, hogy ha itt beindul a gépezet, akkor nagyon hamar elszabadul a pokol...
Annyit nem ér az ügy, hogy emberek essenek egymásnak!
Az 100%-ig a Te dolgod, hogy mit csinálsz, de ha nem haragszol Én sem értek Veled egyet!
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #51 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:25:07 »

Félre ne érts nem akartalak Én védeni, úgy láttam megy az Neked magadtól is!
De tudom, hogy ha itt beindul a gépezet, akkor nagyon hamar elszabadul a pokol...
Annyit nem ér az ügy, hogy emberek essenek egymásnak!
Az 100%-ig a Te dolgod, hogy mit csinálsz, de ha nem haragszol Én sem értek Veled egyet!

Ha ez megnyugtat én sem értek egyet ezzel az egész helyzettel de én is beszívtam....és szabadulni kell vagy így vagy máshogy. végső esetben ha megáll elkezdem bontani !
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #52 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:28:20 »

Ha ez megnyugtat én sem értek egyet ezzel az egész helyzettel de én is beszívtam....és szabadulni kell vagy így vagy máshogy. végső esetben ha megáll elkezdem bontani !

A gondok mikor jöttek elő? Egyből amint vetted?  szomoru1 Amúgy itt a fórumon segítenek,van bontott cucc...Tutira lehet olcsóbbítani a dolgon. Vagy veszel egy angol donort,abból a kormányművön kívül minden csereszabatos(jó a lámpák még nem).
Naplózva
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #53 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:29:03 »

Ha ez megnyugtat én sem értek egyet ezzel az egész helyzettel de én is beszívtam....és szabadulni kell vagy így vagy máshogy. végső esetben ha megáll elkezdem bontani !

Értelek, és megértelek!  worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #54 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:32:19 »


Ez úgy volt, hogy kipróbáltam a kocsit december elején, december közepén megvettem. Akkor olyan volt minden mint a doxa óra. Hangja nem volt a kocsinak. És ahogy használtam nap mint nap úgy jöttek elő a hülyeségek.

Köszönöm, hogy mostmár normálisan viszonyultok hozzám, és lehet hogy kérem majd a társak segítségét ha nem megy el a kocsi.
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #55 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:37:09 »

Ez úgy volt, hogy kipróbáltam a kocsit december elején, december közepén megvettem. Akkor olyan volt minden mint a doxa óra. Hangja nem volt a kocsinak. És ahogy használtam nap mint nap úgy jöttek elő a hülyeségek.

Köszönöm, hogy mostmár normálisan viszonyultok hozzám, és lehet hogy kérem majd a társak segítségét ha nem megy el a kocsi.

Én is bocsi a hangnemért,csak az elmúlt napokban sok attrocitás ért,és ez volt mondhatni ami "kihúzta a gyufát". Nos...akkor a segítségek:
A kuplung+kinyomós balhét 160-170ből meg lehet oldani,ha jó áron tudsz alkatrészeket vadászni hozzá.
A porlasztóknak darabja 35-45ezer között van (a felújítottnak).
A miénkben is lógott a kormánymű,azt egy bontottra(és felújítottra) cseréltük,azóta jól szolgál.
A turbót lehet csak ki kell takarítani,ha komolyabb baja van,akkor bontott is van már normális áron.
A tempomatnál lehet az egyik vezeték szakadt el vagy csak újra kell progizni,ezt egy hozzáértő(pl. Vik fent Bp-n az Auto Fort-nál ha jól emlékszem) meg tudja csinálni.

Még milyen hibák vannak?
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #56 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:49:35 »



Turbónak lehet nincs baja különben csak picit zajosnak tartom. Erőben nem érzek változást. megy mint a vadbarom. Porlasztó: indításnál 2 mp-ig ingadozik az alapjárat és fehéreskékes büdös nehéz füstöt ver, utána helyreáll minden. tempomat nagyon jó lenne ha meglenne a pályázás miatt.

teleszkópok hátul kukák mert kopog és lebeg.

lehet én is felfújtam a dolgot kicsit, mert nekem is húzós hetem van/volt és felidegesített a kocsi Cheesy
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #57 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:50:45 »


Turbónak lehet nincs baja különben csak picit zajosnak tartom. Erőben nem érzek változást. megy mint a vadbarom. Porlasztó: indításnál 2 mp-ig ingadozik az alapjárat és fehéreskékes büdös nehéz füstöt ver, utána helyreáll minden. tempomat nagyon jó lenne ha meglenne a pályázás miatt.

teleszkópok hátul kukák mert kopog és lebeg.

lehet én is felfújtam a dolgot kicsit, mert nekem is húzós hetem van/volt és felidegesített a kocsi Cheesy

ja meg kellene komplett fékszett (első hátsó tárcsa betét kompletten)
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #58 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:55:03 »


Turbónak lehet nincs baja különben csak picit zajosnak tartom. Erőben nem érzek változást. megy mint a vadbarom. Porlasztó: indításnál 2 mp-ig ingadozik az alapjárat és fehéreskékes büdös nehéz füstöt ver, utána helyreáll minden. tempomat nagyon jó lenne ha meglenne a pályázás miatt.

teleszkópok hátul kukák mert kopog és lebeg.

lehet én is felfújtam a dolgot kicsit, mert nekem is húzós hetem van/volt és felidegesített a kocsi Cheesy

A pcs-ket sz*rd le. A mienkben 400ezer van,már 150ezer óta ezt csinálja,aztán még mindig az eredeti pcs-k vannak benne. Ha gond lenne,nőne a fogyi,feketén füstölne,hibakódot dobna nagy terhelésnél.
A teleszkópok sajna ilyenek,a *** utak kikészítik.
A tempomatot meg érdemes megnézetni hozzáértővel,lehet valami kontakthiba van,vagy vezetékszakadás.
A kormánynak mi a gondja? Nekünk onnan tudtuk,hogy kukás,hogy forgatásnál "ropogott".
Fel a fejjel,azért vagyunk,hogy segítsünk,még ha néha nem is így jön le.

ja meg kellene komplett fékszett (első hátsó tárcsa betét kompletten)

Az nem olyan vészes tétel(szerintem). Pl Ferodo tárcsa előre hátra 25-27ezer körül van. Hozzá a betét is annyi. Így mondjuk 55ezerből komplett fékszetted van,és nem is rossz minőségű  integet2
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #59 Dátum: 2013.03.13 szerda, 18:57:56 »

A pcs-ket sz*rd le. A mienkben 400ezer van,már 150ezer óta ezt csinálja,aztán még mindig az eredeti pcs-k vannak benne. Ha gond lenne,nőne a fogyi,feketén füstölne,hibakódot dobna nagy terhelésnél.
A teleszkópok sajna ilyenek,a *** utak kikészítik.
A tempomatot meg érdemes megnézetni hozzáértővel,lehet valami kontakthiba van,vagy vezetékszakadás.
A kormánynak mi a gondja? Nekünk onnan tudtuk,hogy kukás,hogy forgatásnál "ropogott".
Fel a fejjel,azért vagyunk,hogy segítsünk,még ha néha nem is így jön le.

Az nem olyan vészes tétel(szerintem). Pl Ferodo tárcsa előre hátra 25-27ezer körül van. Hozzá a betét is annyi. Így mondjuk 55ezerből komplett fékszetted van,és nem is rossz minőségű  integet2

Kormánymű így ahogy mondod roppan jobbra fordításnál, főleg most a 18"-as felnivel lehet jobban érezni. Ha bemelegszik abbamarad!

Köszönöm a segítséget, látjátok hogy meg lehet beszélni mindent, és nem kell elítélni senkit első "olvasásra"
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #60 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:00:06 »

....az előbbi állítást sem megerősíteni sem megcáfolni nem tudom....

Különben meg az aki ilyen autót vagy esetleg ezt akarja megvenni úgyis elviszi egy állapotfelmérésre, és ott megmondják neki a tutit. Ilyen szempontból az hogy mi van írva a hírdetésben nem számít!

Reagálva a fórumtárrsak építő jellegű hozzászólásaira szeretném elmondani, hogy nyilván nem azért tettem ide ki az autót mert a klubba akarom eladni, csak kíváncsi voltam arra, hogy mit reagáltok rá, ár, felszereltség vonatkozásában. Az egyéb jellegű kritizálásra és véleménynyilvánításra a személyemet illetően most nem kívánok regálni, csak annyit tudok mondani, hogy mindenki nézzem mélyen a tükörbe és aki egész életében nem követett el semmilyen jellegű "negatív" dolgot na az vesse rám az első követ. Ezzel úgy gondolom a témát lezártuk. Komoly érdeklődő esetén lehetőség van az én költségemre egy a vevő által kijelölt szervízben történő teljeskörű átvizsgálásra. Ezek után ha bárki is csalónak néz, szíve joga, de én megtettem részemről a megfelelő intézkedést.


Különben amit leírtam hibalistát csak tájékoztató jellegű, azt nem kell készpénznek venni! Nyilvánvalóan egy laikus hozzá nem értő ember is hallja, hogy a kettőstömegű lendkerék kukás, mivel kopog mint Marinéni görbebotja a márványpadlón.

Szeretném elmondani, hogy nem csupán szarrágóságból nem költök 600.000 ft-ot az autóra....nagyon egyszerű oka van. 1.650.000 ért vettem a kocsit 3 hónapja, azóta ráköltöttem 100.000 ft-ot a kopóalkatrészek cseréjére (szíjakszűrőkcoolercsőstb) és ha még hozzátenném az előbb említett összeget, annyiból már vehettem volna egy más jellegű autót, de én nem szántam rá többet, ennyi volt. Az autót az egyik kollégámtól vettem, tehát ismertem.

Csak a félreértések elkerülése végett....


Sajnálom, hogy így gondolod. Akármilyen messziről potyautat csinálni másnak, nem szép dolog. Sokkal korrektebb elmondani amit tudsz, és aki úgy elmegy, az annak tudatában megy el. A kollégád jó fej lehet, feltéve, ha nem minden nálad ment tönkre.  szomoru1

(Cseréld be neppernél egy másik autóra, és a egy hónap múlva el tudod majd mesélni, hogy melyikőtök volt a tisztességesebb a másikkal.)


szerk: Olvasva a többit, nem igen lett ez az autó átnézve/átnézetve mielőtt megvetted. Rendbe lehet rakni, apránként is ha nincsen rá egyben keret.  wave
« Utoljára szerkesztve: 2013.03.13 szerda, 19:05:26 írta Styleair » Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #61 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:08:49 »

Sajnálom, hogy így gondolod. Akármilyen messziről potyautat csinálni másnak, nem szép dolog. Sokkal korrektebb elmondani amit tudsz, és aki úgy elmegy, az annak tudatában megy el. A kollégád jó fej lehet, feltéve, ha nem minden nálad ment tönkre.  szomoru1

(Cseréld be neppernél egy másik autóra, és a egy hónap múlva el tudod majd mesélni, hogy melyikőtök volt a tisztességesebb a másikkal.)


szerk: Olvasva a többit, nem igen lett ez az autó átnézve/átnézetve mielőtt megvetted. Rendbe lehet rakni, apránként is ha nincsen rá egyben keret.  wave

persze rendbe lehet tenni,  főleg ha van hozzá jó áron cucc. ezaz hogy át lett nézetve, csak az volt a baj, hogy a kolléga hawerja volt a szerelő és hát szerintem azt mondta amit kellett.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #62 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:12:44 »

persze rendbe lehet tenni,  főleg ha van hozzá jó áron cucc. ezaz hogy át lett nézetve, csak az volt a baj, hogy a kolléga hawerja volt a szerelő és hát szerintem azt mondta amit kellett.
Nem tudtad hogy rendőrtől jóra ne számíts!  Wink
Ennyit a kollégádról, ezt megbeszéltük.

Szerintem, ne váljál olyanná, mint a kollégád. Itt minden segítséget megkapsz, ha rendbe teszed.  integet2
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #63 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:15:06 »


Amúgy szeretem a kocsit, mert kényelmes erős tágas igazi családi wrckombi Cheesy sajnálnám ha el kellene adnom.
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #64 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:22:10 »

Amúgy szeretem a kocsit, mert kényelmes erős tágas igazi családi wrckombi Cheesy sajnálnám ha el kellene adnom.

Na, akkor vedd le a hirdetést, oszt jól rakd rendbe, és lesz egy baba f@sza kocsid.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #65 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:22:35 »

Amúgy szeretem a kocsit, mert kényelmes erős tágas igazi családi wrckombi Cheesy sajnálnám ha el kellene adnom.

Szerintem ott volt a gond,hogy ismerős szerelő nézte át. Mármint az eladó ismerőse. Szakszervízben kell rászánni párezer forintot. De így utólag már könnyű okosnak lenni. Alkatrészben meg segítünk,csak szólj  integet2
A fékeket innen néztem: http://www.langkaposvar.hu/
Kuplung-lendkerék: http://ford.alkatreszek.hu/webaruhaz/hu/autotipus__ford__mondeo__mondeo_iii_kombi_bwy_2000_11_2007_08__16454/eroatviteli_alkatreszek_1__kuplung_alkatreszek?gyakori=I
Kormánymű: http://ford.alkatreszek.hu/webaruhaz/hu/autotipus__ford__mondeo__mondeo_iii_kombi_bwy_2000_11_2007_08__16454/felfuggesztes_kormanyzas_1__kormanymu_1__kormanymu_1__mind?gyakori=I
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #66 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:26:52 »



Köszi szépen! Amúgy találkozóra mentek?
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #67 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:28:36 »

persze rendbe lehet tenni,  főleg ha van hozzá jó áron cucc. ezaz hogy át lett nézetve, csak az volt a baj, hogy a kolléga hawerja volt a szerelő és hát szerintem azt mondta amit kellett.
vissza kell neki vinni
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #68 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:30:14 »


Köszi szépen! Amúgy találkozóra mentek?

Én nem,mert Seatot hajtok az év 80%ában. Meg akkor vizsgák lesznek (asszem májusban lesz,nem?) szomoru1
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #69 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:30:17 »

Amúgy szeretem a kocsit, mert kényelmes erős tágas igazi családi wrckombi Cheesy sajnálnám ha el kellene adnom.

Az alkatrészeket meg tudod oldani bontottból is. Mk2 100 ezer km alatti autókat hord be, mostantól jóformán csak 2005-2006 utániakat. Nála 70 körül kapsz komplett kuplungszettet csapágyastól lendkerekestől, 20 körül fékszettet (tárcsák+betét), lengéscsillapítót is 10 körül.
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #70 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:37:27 »

Az alkatrészeket meg tudod oldani bontottból is. Mk2 100 ezer km alatti autókat hord be, mostantól jóformán csak 2005-2006 utániakat. Nála 70 körül kapsz komplett kuplungszettet csapágyastól lendkerekestől, 20 körül fékszettet (tárcsák+betét), lengéscsillapítót is 10 körül.

lehet felkeresem mk2-t hogy adjon árajánlatot Cheesy hétfőtől pesten leszek egy darabig, lehet nyitok egy topikot egy minitalira.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #71 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:39:00 »

lehet felkeresem mk2-t hogy adjon árajánlatot Cheesy hétfőtől pesten leszek egy darabig, lehet nyitok egy topikot egy minitalira.

Az a legegyszerűbb, ha felhívod telefonon. Ott a száma a profiljában. Ha van neki, ami neked kell, akkor nem mész potyára.
Naplózva
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #72 Dátum: 2013.03.13 szerda, 19:41:11 »

Az a legegyszerűbb, ha felhívod telefonon. Ott a száma a profiljában. Ha van neki, ami neked kell, akkor nem mész potyára.

Igazad lehet! Cheesy
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #73 Dátum: 2013.03.13 szerda, 22:18:31 »

nem volt kedvem végig olvasni....
figy!
számolj egy kicsit.
tegyük fel, beesik egy madár, akit érdekel. elviszitek vizsgálatra, kiderül egy-két pity-puty. lecigánykodja a kocsi árát 1.4-re. te oda adod, mert ez már a sokadik és tele a bugyrod vele.
veszel egy másik ótvart egy ismeretlen előélettel, költesz az átírásra 100-at és akkor kiderül, hogy még kellene beleburítani egy rakás lóvét.
előrébb vagy? egy faxt.
a helyedben szépen lassan megcsinálnám azokat a dolgokat, amik fontosak és lexarnám, hogy mennyiért vettem. azt az árat nem kapod meg érte. a ráköltendő összeget, pedig ne a vételárhoz add, hanem azt nézd, hogy ha 6-ot költesz rá, akkor 5 évre minimum van egy gondmentes szép autód. mert egyébként a kocsi nem néz ki egy leharcolt fhostalicskának.
de ez csak az én véleményem és javaslatom és nyugodtan leszharhatod....de így ismeretlenül is elhiheted, hogy rosszat nem akarok neked... wave
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #74 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 16:00:45 »

fóvágenesek szokták ezt...vesz egy rakás sz@rt, rákölt kétszer annyit mint ér és mekkora király autójuk van, mert lámpától lámpáig legyorsul... falbav
Naplózva
kalimera75
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249


kalimera75@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #75 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 17:57:42 »

Ez úgy volt, hogy kipróbáltam a kocsit december elején, december közepén megvettem. Akkor olyan volt minden mint a doxa óra. Hangja nem volt a kocsinak. És ahogy használtam nap mint nap úgy jöttek elő a hülyeségek.

Köszönöm, hogy mostmár normálisan viszonyultok hozzám, és lehet hogy kérem majd a társak segítségét ha nem megy el a kocsi.
Hidd el hogy itt segiteni fognak neked mindenben és ezáltal jó pár ezres marad a zsebedben. Megmondják,mit ,kinél,mennyiért és lesz egy olyan kocsid amiben sok örömöd fogod lelni.
Naplózva

Mondeo Turnier 2.0 TDCI 4kerék,2gyerek, 131Le+ 1pici 2003.11.Inkblue,fűtött-hűtött bőr,xenon+ úgy minden ami van.
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #76 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 18:01:06 »

fóvágenesek szokták ezt...vesz egy rakás sz@rt, rákölt kétszer annyit mint ér és mekkora király autójuk van, mert lámpától lámpáig legyorsul... falbav

Téged legyorsul?  wow1
Nemá?  eplus2 eplus2
Még engem sem, pedig a gyári 130lóból biztos elpusztult már pár......  vigyor3
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #77 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 18:10:23 »



Kössz srácok! Rendesen vagytok! Ma vettem 2 db gumit a kocsira, mert szétszakadt az egyik....
Naplózva
kalimera75
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249


kalimera75@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #78 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 18:17:52 »

fóvágenesek szokták ezt...vesz egy rakás sz@rt, rákölt kétszer annyit mint ér és mekkora király autójuk van, mert lámpától lámpáig legyorsul... falbav
Azért oda olyan fosvágen is kell ám,minden kis *** nem gyorsul ám csak úgy.
Naplózva

Mondeo Turnier 2.0 TDCI 4kerék,2gyerek, 131Le+ 1pici 2003.11.Inkblue,fűtött-hűtött bőr,xenon+ úgy minden ami van.
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #79 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 18:19:47 »

Kössz srácok! Rendesen vagytok! Ma vettem 2 db gumit a kocsira, mert szétszakadt az egyik....

 eljen worship
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #80 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 18:20:22 »

Látom megint előkerültek a májerek, akiknek 3 másodperc alatt gyorsul a kocsijuk 200-ra!  eplus2 beka3 integet2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #81 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 18:21:50 »

Látom megint előkerültek a májerek, akiknek 3 másodperc alatt gyorsul a kocsijuk 200-ra!  eplus2 beka3 integet2

Csak 2,5...  eplus2
És 250-re!  eplus2 eplus2
De Bunyek "szájából" ez a legyorsul lámpától-lámpáig, elég érdekesen hangzott!  Wink vigyor3
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #82 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 18:30:04 »

Csak 2,5...  eplus2
És 250-re!  eplus2 eplus2
De Bunyek "szájából" ez a legyorsul lámpától-lámpáig, elég érdekesen hangzott!  Wink vigyor3

Miért? Bunyek jobban gyorsul?  eplus2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #83 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 22:58:46 »

Téged legyorsul?  wow1
Nemá?  eplus2 eplus2
Még engem sem, pedig a gyári 130lóból biztos elpusztult már pár......  vigyor3

tök széria autóm van....lightos chippel.
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #84 Dátum: 2013.03.14 csütörtök, 23:02:59 »

Látom megint előkerültek a májerek, akiknek 3 másodperc alatt gyorsul a kocsijuk 200-ra!  eplus2 beka3 integet2

nem májerkedik itt senki.....ez nem a fócvágen klub..... eplus2
Naplózva
dadan
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 264



E-mail
« Új hozzászólás #85 Dátum: 2013.03.23 szombat, 13:09:23 »

Amikor vettem a kocsit, én is tudtam, hogy lesznek hibái, (Bármennyire űberf@szának is van hirdetve...), így inkább azt néztem, hogy szerkezetileg jó legyen, amit kell, azt úgyis cserélem, mert hosszú távra terveztem az autót.
Szerintem egy 500-at én is simán rágurítok, komplett fékek, olaj, szűrők, szíjak, feszítő, generátor felújítás, turbócsövek cseréje, stb., pedig ezek közül a turbócsövek,generátor, ezaz még jók, sőt veszek kettőstömegűt kuplungszettel is, hogy ha megadná majd egyszer magát, akkor kéznél legyen. Ezek előbb-utóbb úgyis elkerülhetetlenek, DE a végén lesz egy megbízható, jó autóm, ami hosszú-hosszú évekig jó is marad!  Plusz erre még jöhetnek a nem várt hibák, de a nagyját már kiküszöböltem. nyes
Ennyit persze sosem fog érni, de NEKEM IGEN.  wave

Szerintem, ha a tied egyébként jó, akkor nem hiszem, hogy jobban jársz egy másikkal, mintha ezt megcsináltatod, hidd el, azon is lesznek hibák, amire bőven költeni kell, hacsak nem újat veszel.  wave
Naplózva

2006 2.2TDCI Turnier Titanium-x.
ZHG
Vendég
« Új hozzászólás #86 Dátum: 2013.03.23 szombat, 15:13:52 »

Amikor vettem a kocsit, én is tudtam, hogy lesznek hibái, (Bármennyire űberf@szának is van hirdetve...), így inkább azt néztem, hogy szerkezetileg jó legyen, amit kell, azt úgyis cserélem, mert hosszú távra terveztem az autót.
Szerintem egy 500-at én is simán rágurítok, komplett fékek, olaj, szűrők, szíjak, feszítő, generátor felújítás, turbócsövek cseréje, stb., pedig ezek közül a turbócsövek,generátor, ezaz még jók, sőt veszek kettőstömegűt kuplungszettel is, hogy ha megadná majd egyszer magát, akkor kéznél legyen. Ezek előbb-utóbb úgyis elkerülhetetlenek, DE a végén lesz egy megbízható, jó autóm, ami hosszú-hosszú évekig jó is marad!  Plusz erre még jöhetnek a nem várt hibák, de a nagyját már kiküszöböltem. nyes
Ennyit persze sosem fog érni, de NEKEM IGEN.  wave

Szerintem, ha a tied egyébként jó, akkor nem hiszem, hogy jobban jársz egy másikkal, mintha ezt megcsináltatod, hidd el, azon is lesznek hibák, amire bőven költeni kell, hacsak nem újat veszel.  wave

Amúgy mostmár jobb a közérzetem is hogy kiderült a kocsiról hogy nem sok baja van! Így már nem is adom el.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #87 Dátum: 2013.03.23 szombat, 17:37:28 »

Amúgy mostmár jobb a közérzetem is hogy kiderült a kocsiról hogy nem sok baja van! Így már nem is adom el.

Hát akkor akár le is zárhatod a topikot (bal alsó sarok), nehogy valaki jelentkezzen és meggondold magad.  nyes
Naplózva
Oldalak: 1 [2]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.035 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.