Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 21:09:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 ... 323   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Izzó, Xenon, LED  (Megtekintve 4816149 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1300 Dátum: 2006.04.25 kedd, 15:34:00 »

Sziasztok,  
 
megismételem kérdésemet ebben a topicban is, mivel az előzőben senki sem reagált.
 
Kiégett a szivargyújtó kis izzója. Ki tudja megmondani, honnan tudnám pótolni, ugyanis én még ilyen kis izzót nem láttam?  
 
Ugyanakkor a szivargyújtóm sem müködik rendesen, nevezetesen izzít, de mikor benyomom nem ragad be kioldásig és csak lenyomva tartom, míg szükségesnek érzem. Csere? Hol? Milyet?  
 
Válaszokat előre megköszönve,  
Zürich
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1301 Dátum: 2006.04.25 kedd, 16:32:00 »

Hi!  
Én most rendeltem meg egy komplett xenon settet, 6000K-s. Az itthoni xenonlampa.hu hoz képest majd fél áron. Már nagyon kiváncsi vagyok rá. Valaki épített már utólag ilyet. 97'es mondimba lesz.
 
Más:
1.
Valaki kötött már a cacoclubnál, mert én igen. kiváncsi vagyok...
 
2.
Elektromos tükörel kapcsolatban. Nekem belüröl állítható van. Szeretnék elektromosat, és meg is tudnám venni jó áron, csak nem találtam az ajtóban a kábeleit, viszon a műszerfalban oda van húzva gyárilag a kapcsoló helyéhez. Már gyárilag nem elektromos, lehet, hogy ez is ilyen előkészítés, mint a suzukikban? És csak az ajóba nincsen behúzva, hanem visza ban hajtva a köteg a műszerfalba? Nem merem lebontani amíg valaki hozzáértővel nem beszélek. Ha valaki vágja a témát akor kérem válaszoljon, vagy adjon tippet, hogy kit zaklassak a fórumozók özül.
Köszönöm!
Gery
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1302 Dátum: 2006.04.25 kedd, 16:33:00 »

cacoclubnál az CascoClub akart lenni amit ez a site reklámozott, amúgy nekem 15'000Ft megspórolás jött ki havonta
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1303 Dátum: 2006.04.25 kedd, 19:03:00 »

Sziasztok,  
 
megismételem kérdésemet ebben a topicban is, mivel az előzőben senki sem reagált.
 
Kiégett a szivargyújtó kis izzója. Ki tudja megmondani, honnan tudnám pótolni, ugyanis én még ilyen kis izzót nem láttam?  
 
Ugyanakkor a szivargyújtóm sem müködik rendesen, nevezetesen izzít, de mikor benyomom nem ragad be kioldásig és csak lenyomva tartom, míg szükségesnek érzem. Csere? Hol? Milyet?  
 
Válaszokat előre megköszönve,  
Zürich
Zurich!
 
Keresd Jánosmestert!Általában az autó hifi topicot olvassa,de ha oda beírsz neki,és ide átirányítod,akkor biztos mondd neked valami hasznosat.
 
Lassan úgy érzem én leszek a managgere!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1304 Dátum: 2006.04.25 kedd, 19:05:00 »

Lehet Zsoel, mert engem is Jánosmesterhez küldtél:) MIt fizet Neked?Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1305 Dátum: 2006.04.25 kedd, 19:07:00 »

Hi!  
Én most rendeltem meg egy komplett xenon settet, 6000K-s. Az itthoni xenonlampa.hu hoz képest majd fél áron. Már nagyon kiváncsi vagyok rá. Valaki épített már utólag ilyet. 97'es mondimba lesz.
 
Más:
1.
Valaki kötött már a cacoclubnál, mert én igen. kiváncsi vagyok...
 
2.
Elektromos tükörel kapcsolatban. Nekem belüröl állítható van. Szeretnék elektromosat, és meg is tudnám venni jó áron, csak nem találtam az ajtóban a kábeleit, viszon a műszerfalban oda van húzva gyárilag a kapcsoló helyéhez. Már gyárilag nem elektromos, lehet, hogy ez is ilyen előkészítés, mint a suzukikban? És csak az ajóba nincsen behúzva, hanem visza ban hajtva a köteg a műszerfalba? Nem merem lebontani amíg valaki hozzáértővel nem beszélek. Ha valaki vágja a témát akor kérem válaszoljon, vagy adjon tippet, hogy kit zaklassak a fórumozók özül.
Köszönöm!
Gery
Gery!
 
Már vagyunk egy páran akiknek utólagos szettje van.Én készítettem egy kis cikket a beszerelésről,képekkel együtt.Nézd meg a hirekben.
 
Elektromos kérdésekkel kapcsolatban szintén ajánlom Jánosmestert!
 
Mondom én,managger lettem!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1306 Dátum: 2006.04.25 kedd, 19:12:00 »

Lehet Zsoel, mert engem is Jánosmesterhez küldtél:) MIt fizet Neked?Smiley
Nem minden a pénz körül forog!-:)
Szomszédok vagyunk egy kisvárosban,ahol minden keddi napon egyszerre tesszük ki a kukát az utcára!
 
Lelki szemeim előtt már látom,hogy végig fogja szerelni a nagytalit.Apróbb dolgokat szivességből,szakmaszeretetből.Cserébe adjátok oda a monditokat neki egy körre!-:)))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1307 Dátum: 2006.04.25 kedd, 21:11:00 »

Nem minden a pénz körül forog!-:)
Szomszédok vagyunk egy kisvárosban,ahol minden keddi napon egyszerre tesszük ki a kukát az utcára!
 
Lelki szemeim előtt már látom,hogy végig fogja szerelni a nagytalit.Apróbb dolgokat szivességből,szakmaszeretetből.Cserébe adjátok oda a monditokat neki egy körre!-:)))
már annyi embernek segített, hogy akár össze is dobhatnának neki egy mk1 re való!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1308 Dátum: 2006.04.26 szerda, 00:22:00 »

Hi!  
Én most rendeltem meg egy komplett xenon settet, 6000K-s. Az itthoni xenonlampa.hu hoz képest majd fél áron. Már nagyon kiváncsi vagyok rá. Valaki épített már utólag ilyet. 97'es mondimba lesz.
 
Más:
1.
Valaki kötött már a cacoclubnál, mert én igen. kiváncsi vagyok...
 
2.
Elektromos tükörel kapcsolatban. Nekem belüröl állítható van. Szeretnék elektromosat, és meg is tudnám venni jó áron, csak nem találtam az ajtóban a kábeleit, viszon a műszerfalban oda van húzva gyárilag a kapcsoló helyéhez. Már gyárilag nem elektromos, lehet, hogy ez is ilyen előkészítés, mint a suzukikban? És csak az ajóba nincsen behúzva, hanem visza ban hajtva a köteg a műszerfalba? Nem merem lebontani amíg valaki hozzáértővel nem beszélek. Ha valaki vágja a témát akor kérem válaszoljon, vagy adjon tippet, hogy kit zaklassak a fórumozók özül.
Köszönöm!
Gery
Nem tudom mennyire sürgős a xenon beszerelés.
Jó idő esetén a talin beszerelem neked,ha segítessz bontani,és a te izzóddal egyező tipusú szettet vettél.Ez azért fontos, hogy a fókusztávolság,és a felfogatás megegyezzen.Remélem H7 a tiusa.
Nem kellene "a gépet" egy "szuttyó"-hoz hasonlítani,de az ajtó oszlop csatlakozóig elő van készítve.Az ajtó kábelkorbácsát cserélni kell.
ha biztos akarsz lenni a dologban,akkor az ajtó- ajtóoszlop csatlakozót szétcsavarod, és ha több érintkezőt látsz az oszlop felöl mint az ajtó felöl akkor tuti.Ha nem,akkor jön az utólagos vezetékelés,de ez is megoldható,csak tovább tart.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1309 Dátum: 2006.04.26 szerda, 09:53:00 »

Sziasztok,  
 
megismételem kérdésemet ebben a topicban is, mivel az előzőben senki sem reagált.
 
Kiégett a szivargyújtó kis izzója. Ki tudja megmondani, honnan tudnám pótolni, ugyanis én még ilyen kis izzót nem láttam?  
 
Ugyanakkor a szivargyújtóm sem müködik rendesen, nevezetesen izzít, de mikor benyomom nem ragad be kioldásig és csak lenyomva tartom, míg szükségesnek érzem. Csere? Hol? Milyet?  
 
Válaszokat előre megköszönve,  
Zürich
Cromax!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1310 Dátum: 2006.04.26 szerda, 17:01:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne. Egy '97-es gyöngyszemhez keresnék szép kékesfehér fényű, erősen világító izzót előre. Vettem egyszer egy Cora-ba 4 db-ot, de hát, az nem az igazi. A minap láttam egyí hasonló kocsit, mint az enyém, mellém állt a pirosnál, és annak gyönyörű, erős kékesfehér fénye volt, pedig sütött a nap, és nagyon erős fénye volt. Ti már láttatok 1-2 dolgot, és hátha vki tud segíteni, hogy melyik tipus lenne a legjobb, melyikre illene rá ez a kürülírás. Ha jól emlékszek H7-es izzó való bele, 4 db. Helyzetjelzőnek mit illene belerakni, hogy az ne sárgáljun már ezek mellett.
Köszönöm a segítséget.
sziasztok.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1311 Dátum: 2006.04.26 szerda, 20:08:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne. Egy '97-es gyöngyszemhez keresnék szép kékesfehér fényű, erősen világító izzót előre. Vettem egyszer egy Cora-ba 4 db-ot, de hát, az nem az igazi. A minap láttam egyí hasonló kocsit, mint az enyém, mellém állt a pirosnál, és annak gyönyörű, erős kékesfehér fénye volt, pedig sütött a nap, és nagyon erős fénye volt. Ti már láttatok 1-2 dolgot, és hátha vki tud segíteni, hogy melyik tipus lenne a legjobb, melyikre illene rá ez a kürülírás. Ha jól emlékszek H7-es izzó való bele, 4 db. Helyzetjelzőnek mit illene belerakni, hogy az ne sárgáljun már ezek mellett.
Köszönöm a segítséget.
sziasztok.
Ha ebben a topicban visszaolvasol, akkor megtudhatsz egy két okosságok ez ügyben. Amúgy a xenonizzo.hu-n nézegess mindenféle cuccost. Nekem GP Thunder volt a kocsimban van akinek az XD5-ös. Mind kettő nagyon szép fényű. Semmi túlzott kékség. A helyzetjelző helyére pedig LED-es bulit tegyél a sárgaság ellen.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1312 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 00:08:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne. Egy '97-es gyöngyszemhez keresnék szép kékesfehér fényű, erősen világító izzót előre. Vettem egyszer egy Cora-ba 4 db-ot, de hát, az nem az igazi. A minap láttam egyí hasonló kocsit, mint az enyém, mellém állt a pirosnál, és annak gyönyörű, erős kékesfehér fénye volt, pedig sütött a nap, és nagyon erős fénye volt. Ti már láttatok 1-2 dolgot, és hátha vki tud segíteni, hogy melyik tipus lenne a legjobb, melyikre illene rá ez a kürülírás. Ha jól emlékszek H7-es izzó való bele, 4 db. Helyzetjelzőnek mit illene belerakni, hogy az ne sárgáljun már ezek mellett.
Köszönöm a segítséget.
sziasztok.
Pádár Zoli,
 
#1246-es hozzászólás.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1313 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 00:35:00 »

Sziasztok!
 
Egy kérdésem lenne. Egy '97-es gyöngyszemhez keresnék szép kékesfehér fényű, erősen világító izzót előre. Vettem egyszer egy Cora-ba 4 db-ot, de hát, az nem az igazi. A minap láttam egyí hasonló kocsit, mint az enyém, mellém állt a pirosnál, és annak gyönyörű, erős kékesfehér fénye volt, pedig sütött a nap, és nagyon erős fénye volt. Ti már láttatok 1-2 dolgot, és hátha vki tud segíteni, hogy melyik tipus lenne a legjobb, melyikre illene rá ez a kürülírás. Ha jól emlékszek H7-es izzó való bele, 4 db. Helyzetjelzőnek mit illene belerakni, hogy az ne sárgáljun már ezek mellett.
Köszönöm a segítséget.
sziasztok.
Ha nagyon erős fént akarsz, akkor H.I.D xenont kell venned,kb.60e. a szett,és ez csak a tompított!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1314 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 12:23:00 »

Sziasztok!
 
letisztult a képem az izzókról bennem. Osra CoolBlue lesz a megfelelő, szerintem. Az legalább márka, és nem pedig kínai írások vannak a dobozzán. idáig a H7-est 2000Ft-ért láttam darabját. Tudtok esetleg olcsóbb helyet vhol? Viszont lesz így 4db xenontöltésűnek mondott izzóm fölöslegesen.
 
további szép napot, sziasztok.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1315 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 12:40:00 »

Sziasztok!
 
letisztult a képem az izzókról bennem. Osra CoolBlue lesz a megfelelő, szerintem. Az legalább márka, és nem pedig kínai írások vannak a dobozzán. idáig a H7-est 2000Ft-ért láttam darabját. Tudtok esetleg olcsóbb helyet vhol? Viszont lesz így 4db xenontöltésűnek mondott izzóm fölöslegesen.
 
további szép napot, sziasztok.
Mintha korábban elírtad volna. Nem H7 kell mindenhova! A tompított H7 a refi pedig H1.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1316 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 13:11:00 »

Mintha korábban elírtad volna. Nem H7 kell mindenhova! A tompított H7 a refi pedig H1.
Vagy nem. Nekem is ilyen volt amíg össze nem törtem. A kései MKI esek lehet, hogy ilyenek voltak és ezekszerint a korai MKII-esek is voltak amik ilyenek.
Üdv Shadow
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1317 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 13:23:00 »

Vagy nem. Nekem is ilyen volt amíg össze nem törtem. A kései MKI esek lehet, hogy ilyenek voltak és ezekszerint a korai MKII-esek is voltak amik ilyenek.
Üdv Shadow
upsz... Azt hittem minden MKII egyforma lápa szerkezetű. Ha úgy van akkor
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1318 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 13:39:00 »

sziasztok!
az lenne a kérdésem, hogy a mondi lámpamosója honnan tudja, hogy mikor van bekapcsolva a lámpa? mert ugye csak akkor spriccel ha be van kapcsolva... meg lehet ezt oldani házilag-gondolom a lámpakapcsolóból egy vezeték...csak hova?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1319 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 14:12:00 »

sziasztok!
az lenne a kérdésem, hogy a mondi lámpamosója honnan tudja, hogy mikor van bekapcsolva a lámpa? mert ugye csak akkor spriccel ha be van kapcsolva... meg lehet ezt oldani házilag-gondolom a lámpakapcsolóból egy vezeték...csak hova?
A kapcsolóból egy vezeték egy reléig, ami kapcsolja a lámpamosó szivattyúját.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1320 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 15:09:00 »

A kapcsolóból egy vezeték egy reléig, ami kapcsolja a lámpamosó szivattyúját.
és ha felkapcsolod a világítást, elkezd folyni a víz?
nem a mosószivattyú kapcsolójáig kellene vezetni azt a vezetéket?
szerintem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1321 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 15:27:00 »

és ha felkapcsolod a világítást, elkezd folyni a víz?
nem a mosószivattyú kapcsolójáig kellene vezetni azt a vezetéket?
szerintem
Bocs, de igen, nekem egyértelmű volt. Az meg úgyis csak akkor kap áramot, ha fel van kapcsolva alámpa.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1322 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 15:46:00 »

Mintha korábban elírtad volna. Nem H7 kell mindenhova! A tompított H7 a refi pedig H1.
Szia.
 
lehet, hogy már összekevertem idd a számokat, de az viszont tuti, hogy ugyan olyan való mindenhova. Mert azokat már beleraktam. De azzal az OSRAM izzóval vmi megjegyzése lenne vkinek esetleg?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1323 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 15:48:00 »

Szia.
 
lehet, hogy már összekevertem idd a számokat, de az viszont tuti, hogy ugyan olyan való mindenhova. Mert azokat már beleraktam. De azzal az OSRAM izzóval vmi megjegyzése lenne vkinek esetleg?
jó az OSRAM
azok a kínai betűsek nekem néhány óránál többet nem bírtak ki, belülről lefeketedtek
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1324 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 15:50:00 »

jó az OSRAM
azok a kínai betűsek nekem néhány óránál többet nem bírtak ki, belülről lefeketedtek
köszönöm a véleményt. Esőbe, sötétbe milyen a fénye? mert a kinaiak esőbe tényleg trutyik nagyon.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1325 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 15:53:00 »

köszönöm a véleményt. Esőbe, sötétbe milyen a fénye? mert a kinaiak esőbe tényleg trutyik nagyon.
ja, bocs, nekem csak egy tök közönséges Bosch van
csak azt mondtam, hogy kínait ne
megrendeltem még vagy három hónapja a helyi Tungsram boltban egy pár T.Megalight Plust, azóta is telefonálnak, most meg már lassan nem esedékes, hogy nyár van
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1326 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 16:35:00 »

jó az OSRAM
azok a kínai betűsek nekem néhány óránál többet nem bírtak ki, belülről lefeketedtek
Nekem az XD5 november óta megy.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1327 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 16:48:00 »

de ha utólag teszem bele a lámpamosót az gáz, mert akkor gondolom nincs meg a vezeték meg a cucc hozzá és be kell vezetékelni először nem? vagy a magasnyomású sziv vége hova megy? úgy értem azt hova kell dugnom? mert ugye az egyik végén nyomja ki a vizet, de a másik vége meg nem tom hova való. sajna még nem is szedtem le a lökit és microcatból sem látszik egyértelműen...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1328 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 18:08:00 »

Jánosmester: Köszönöm az infót. Szét fogom szedni hévégén, és megnézemi. Amúgy H7 6000K-t rendeltem. Ja és a xenonlámpa.hu-n a kolegámnak törött égőt adtak. No comment. Én az e-bayről rendelem. Ott csak 166 euro. Az kb a fele (kicsit több) mint a xenonlámpásoké.
Még erre fájna a fogam, csak hát... http://cgi.ebay.de/Ford-Mondeo-ST200-Recaro-Bi-Color-Vollleder-Sitze_W0QQitemZ8059516321QQcategoryZ53955QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Hátha valakit érdekel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1329 Dátum: 2006.04.27 csütörtök, 23:45:00 »

Jánosmester: Köszönöm az infót. Szét fogom szedni hévégén, és megnézemi. Amúgy H7 6000K-t rendeltem. Ja és a xenonlámpa.hu-n a kolegámnak törött égőt adtak. No comment. Én az e-bayről rendelem. Ott csak 166 euro. Az kb a fele (kicsit több) mint a xenonlámpásoké.
Még erre fájna a fogam, csak hát... http://cgi.ebay.de/Ford-Mondeo-ST200-Recaro-Bi-Color-Vollleder-Sitze_W0QQitemZ8059516321QQcategoryZ53955QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Hátha valakit érdekel.
Szia Gery!
A xenon milyen gyártmány?Esetleg OSRAM?A szállítással együtt mennyi?Van fényképed a szettről?
Előre is köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1330 Dátum: 2006.04.28 péntek, 06:57:00 »

A tompítottam meg ugye xenon. Gyári.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1331 Dátum: 2006.04.28 péntek, 06:57:00 »

Szia.
 
lehet, hogy már összekevertem idd a számokat, de az viszont tuti, hogy ugyan olyan való mindenhova. Mert azokat már beleraktam. De azzal az OSRAM izzóval vmi megjegyzése lenne vkinek esetleg?
Nekem Osram Silverstar van a refiben, meg a ködlámpámban, előző autómban mindehol az volt, nagyon meg voltam elégedve! Tényleg bazijó fénye van, nem kamu. Kíváncsiságból vettem a xenonizzó.hu- nál kínait, de az egy ***.
Persze az Osram S.S. nem bírja olyan sokáig, mint egy hagyományos izzó, de megéri az árát!
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1332 Dátum: 2006.04.28 péntek, 09:22:00 »

A múltkor átlestema "fóka-klubbosokhoz" és valami olyan izzórol beszélgettek, amit a Boombastik árul(t), 5000.- körül és 5 év garival! Nekem ez lenne a megfelelő cucc.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1333 Dátum: 2006.04.28 péntek, 09:57:00 »

Jánosmester: Köszönöm az infót. Szét fogom szedni hévégén, és megnézemi. Amúgy H7 6000K-t rendeltem. Ja és a xenonlámpa.hu-n a kolegámnak törött égőt adtak. No comment. Én az e-bayről rendelem. Ott csak 166 euro. Az kb a fele (kicsit több) mint a xenonlámpásoké.
Még erre fájna a fogam, csak hát... http://cgi.ebay.de/Ford-Mondeo-ST200-Recaro-Bi-Color-Vollleder-Sitze_W0QQitemZ8059516321QQcategoryZ53955QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Hátha valakit érdekel.
Volt már ilyesféle probléma mással is, és a xenonlámpások szó nélkül cserélték. Ez sztem korrekt...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1334 Dátum: 2006.04.28 péntek, 15:19:00 »

Jánosmester:
Itt a cím: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=8056696476&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:DE:11
Ár: 166,99€ + 28,00€ postaköltség
Van nekik 5000K 6000K 8000K 10000K 12000K ig, de azt már nem érdemes, de még a 8000K-sat sem álitóleg, mert az esőben már nem lát az ember vele. Tuttomal a 4200K-s az a legjobb, de én a 6000K-sat próbálom meg. Sajnos ez a cég magyarországra nem küld, de van olyan biztos aki igen. De szerintem ha írsz nekik és megkérdezed, akkor tuti megoldják.
Nem tudom, hogy a képet be fogja e rakni. Remélem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1335 Dátum: 2006.04.28 péntek, 15:24:00 »

Annyit még, hogy nem tudom milyen a gyártmánya, de nem is foglalkozom vele, mert itt (németben) én már nagyon sok "no name" dolgot vásároltam ami szuperul üzemel, ezért nem is foglalkozom vele. Bocsánat mindenkitől! De ez "magyar betegség", hogy ami nem világmárka az sz*r. Ez nem így van. Mindenkinek kellemes hétvégét!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1336 Dátum: 2006.04.28 péntek, 20:16:00 »

Jánosmester:
Itt a cím: http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=8056696476&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:DE:11
Ár: 166,99€ + 28,00€ postaköltség
Van nekik 5000K 6000K 8000K 10000K 12000K ig, de azt már nem érdemes, de még a 8000K-sat sem álitóleg, mert az esőben már nem lát az ember vele. Tuttomal a 4200K-s az a legjobb, de én a 6000K-sat próbálom meg. Sajnos ez a cég magyarországra nem küld, de van olyan biztos aki igen. De szerintem ha írsz nekik és megkérdezed, akkor tuti megoldják.
Nem tudom, hogy a képet be fogja e rakni. Remélem.
Ez átszámítva 50.000 ft.
Egy kis leleménnyel nálunk is lehet ennyiért kapni.
Hovono?
Én 57-ért vettem az enyémet.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1337 Dátum: 2006.04.28 péntek, 23:32:00 »

Annyit még, hogy nem tudom milyen a gyártmánya, de nem is foglalkozom vele, mert itt (németben) én már nagyon sok "no name" dolgot vásároltam ami szuperul üzemel, ezért nem is foglalkozom vele. Bocsánat mindenkitől! De ez "magyar betegség", hogy ami nem világmárka az sz*r. Ez nem így van. Mindenkinek kellemes hétvégét!
Köszi az infót a xenonról.Szerintem a 6000K-es jó választás, mert ez mindenkor természetes fént ad.A nagyobb Kelvinesnél nem minden látszik rendesen.A minap szereltem egy 8000K-est, az már nekem nagyon kékes színű, a sötét színü dolgok nem látszanak olyan jól, mint például a táblák, vagy az út széle.
A gyártmányt a minőségi sorrend miatt kérdeztem, mert ahogy mindenkinek nekem is meg van a sajátom.Riasztókkal is foglalkozom, amiben most a Kóreaiak nagyon jók, persze nem minden tipus nyerő.Kínaival rosszak a tapasztalataim.A világmárka nem minden, csak egy jó ajánlás,amit érdemes figyelembe venni.Nekem az ár-erték arány ,és a minőség  fontosabb.Már csak az a kérdés, hogy a tali-ig ki bírod-e xenon nélkül,mert ezt a szettet ott is be szerelem neked.Szerszámokat viszek.!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1338 Dátum: 2006.04.30 vasárnap, 00:28:00 »

Sziasztok!
Jánosmester: Igen, és is azt olvastam, hogy a 6000K-es az ajánlottak közül már-már a felső határ. Ezért is esett rá a választásom. Az infóm a xenonlámpa.hu-ról van. A szett árában Zsoelnek igaza van biztosan, de Németországban lakom, és nem igen tudom az otthoni árakat. Csak a netről nézegettem. Ezért a találkozó is elmarad, de egyszer (talán nyáron) biztos hogy elmegyek, mert kíváncsi vagyok ötletmegoldásokra. Ülésfűtés, és el. Tükör (de ez remélem már addigra meglesz, ha olyan a kiépítés). De, ha valami problémába ütközöm akkor jelezném ide a fórumba, ha nem gond. Megköszönném a segítséget előre is. Nem vagyok egy nagy elektromos szaki :-/ Arra volnék csak kíváncsi, hogy a manuál klímásokat át lehet e szerelni digitklímásra? Mert a szalonban azt mondták, hogy nem, mert kell hozzá valami vezérlő kütyü vezérlő, de szerintem csak nem értenek hozzá. Már bocs, de nem volt magabiztos a szerelő, csak össze vissza há-á-átozott. Meg se tudta mondani, hogy mennyi lenne egy ilyen meló. Meg ott arra van igény hogy alkatrészt cseréljenek, meg olajat, jó pénzért. 18-21éves szerelőkkel, akik dolgoznak neki minimálbérért...
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1339 Dátum: 2006.04.30 vasárnap, 11:18:00 »

Sziasztok!
Jánosmester: Igen, és is azt olvastam, hogy a 6000K-es az ajánlottak közül már-már a felső határ. Ezért is esett rá a választásom. Az infóm a xenonlámpa.hu-ról van. A szett árában Zsoelnek igaza van biztosan, de Németországban lakom, és nem igen tudom az otthoni árakat. Csak a netről nézegettem. Ezért a találkozó is elmarad, de egyszer (talán nyáron) biztos hogy elmegyek, mert kíváncsi vagyok ötletmegoldásokra. Ülésfűtés, és el. Tükör (de ez remélem már addigra meglesz, ha olyan a kiépítés). De, ha valami problémába ütközöm akkor jelezném ide a fórumba, ha nem gond. Megköszönném a segítséget előre is. Nem vagyok egy nagy elektromos szaki :-/ Arra volnék csak kíváncsi, hogy a manuál klímásokat át lehet e szerelni digitklímásra? Mert a szalonban azt mondták, hogy nem, mert kell hozzá valami vezérlő kütyü vezérlő, de szerintem csak nem értenek hozzá. Már bocs, de nem volt magabiztos a szerelő, csak össze vissza há-á-átozott. Meg se tudta mondani, hogy mennyi lenne egy ilyen meló. Meg ott arra van igény hogy alkatrészt cseréljenek, meg olajat, jó pénzért. 18-21éves szerelőkkel, akik dolgoznak neki minimálbérért...
Gery_,
 
a digit.klíma nehéz ügy, megoldható minden, csak idő, és pénz kérdése, valószinű nem éri meg!
Sok kis érzékelő kell még külön beépíteni, napsütés, levegő, stb...
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1340 Dátum: 2006.04.30 vasárnap, 19:38:00 »

Valaki cserelte mar LED-re a muszerfal belso izzoit?
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #1341 Dátum: 2006.04.30 vasárnap, 19:45:00 »

Valaki cserelte mar LED-re a muszerfal belso izzoit?
Szerintem azért nem jó ötlet, mert a led amelyik nem stabilizált, hamar elszáll, és macerás mindíg kicserélni, amelyik már jobb az meg nem fér bele a műszerfalba, de ha mégis rászánod magad, képeket várunk mindenképp:)
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1342 Dátum: 2006.04.30 vasárnap, 21:09:00 »

Szerintem azért nem jó ötlet, mert a led amelyik nem stabilizált, hamar elszáll, és macerás mindíg kicserélni, amelyik már jobb az meg nem fér bele a műszerfalba, de ha mégis rászánod magad, képeket várunk mindenképp:)
Nekem a nem stabilizált 1 LED-es is október óta működik. Amit mondtam MSN-en, hogy az egyik nem világít, szétszedtem, és csak a forrasztás engedte el, de megforrasztottam, és ismét jó. Smiley
Mondjuk nem azt tettem vissza, hanem amit ajánlottál az 5 LED-es stabilizáltat. Fényerőbe, kb. 5x akkora. Smiley
 

 

 
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1343 Dátum: 2006.05.01 hétfő, 09:16:00 »

Nekem a nem stabilizált 1 LED-es is október óta működik. Amit mondtam MSN-en, hogy az egyik nem világít, szétszedtem, és csak a forrasztás engedte el, de megforrasztottam, és ismét jó. Smiley
Mondjuk nem azt tettem vissza, hanem amit ajánlottál az 5 LED-es stabilizáltat. Fényerőbe, kb. 5x akkora. Smiley
 

 

 

Ez meddig birhatja amugy hivatalosan?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1344 Dátum: 2006.05.01 hétfő, 09:16:00 »

Szerintem azért nem jó ötlet, mert a led amelyik nem stabilizált, hamar elszáll, és macerás mindíg kicserélni, amelyik már jobb az meg nem fér bele a műszerfalba, de ha mégis rászánod magad, képeket várunk mindenképp:)
Igen, ilyesmik miatt kerdeztem:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1345 Dátum: 2006.05.01 hétfő, 10:20:00 »

Ez meddig birhatja amugy hivatalosan?
lukit,
 
30 évet írtak az oldalukon.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1346 Dátum: 2006.05.01 hétfő, 14:53:00 »

lukit,
 
30 évet írtak az oldalukon.
Ja, biztos letesztelték. A fejlesztője most 60 éves, 1970-ben kezdték a tesztet. Ez olyan, mint az örökgarancia.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1347 Dátum: 2006.05.01 hétfő, 21:44:00 »

lukit,
 
30 évet írtak az oldalukon.
Hmmm es hol lehet ilyet kapni? Mennyiert? Ha ez a 30 ev csak megkozelitoleg is igaz, akkor erdekelne, mert legfokepp azert akarok LED-ezni, hogy ne egjen mar ki az izzo mindig.
 
Ezeket amugy siman abba a foglalatba kell bedugni, ami volt eddig vagy azert hegesszek ele vmi ellenallast, esetleg stab. IC-t?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1348 Dátum: 2006.05.02 kedd, 00:23:00 »

Ja, biztos letesztelték. A fejlesztője most 60 éves, 1970-ben kezdték a tesztet. Ez olyan, mint az örökgarancia.
Majd teszteljük. Smiley Én azt mondom, ha egy évet megy, nekem már jó. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1349 Dátum: 2006.05.02 kedd, 00:26:00 »

Hmmm es hol lehet ilyet kapni? Mennyiert? Ha ez a 30 ev csak megkozelitoleg is igaz, akkor erdekelne, mert legfokepp azert akarok LED-ezni, hogy ne egjen mar ki az izzo mindig.
 
Ezeket amugy siman abba a foglalatba kell bedugni, ami volt eddig vagy azert hegesszek ele vmi ellenallast, esetleg stab. IC-t?
lukit,
 
http://www.xenonizzo.hu/, mond, hogy Mondeo Klubtag vagy, és -10%! Nem volt 3000Ft a pár.
Simán belemegy a foglalatba. Stabilitátor, és ellenállás benne van.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 ... 323   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.