Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.21 kedd, 20:22:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Ford Mondeo kombiért tiszafüredi új építésű családi házat adok  (Megtekintve 3521 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Piroska
Vendég
« Dátum: 2015.01.03 szombat, 20:21:08 »

Sziasztok!
Eladnám tiszafüredi 40 nm-es szerkezetkész családi házam vagy cserélném elsősorban Ford Mondeo kombi gépkocsira. Ár: 2950000.-Ft. Budapesti, váci olcsóbb lakás is szóba jöhet amire ráfizetek! Privátban minden cserét meghallgatok.
Gyógyfürdő, Tisza-tó 10 perces gyaloglással elérhető!
« Utoljára szerkesztve: 2015.01.05 hétfő, 09:03:02 írta Piroska » Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.01.05 hétfő, 07:19:46 »

2.95 M-nél olcsóbb lakás Vácon vagy Budapesten?
Ez komoly?
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Piroska
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.01.05 hétfő, 08:50:30 »

Nem gondoltam, hogy 3 millió alatt kapok lakást! Olcsóbb lakást gondoltam, amire ráfizetek!
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.01.06 kedd, 07:08:48 »

Nem gondoltam, hogy 3 millió alatt kapok lakást! Olcsóbb lakást gondoltam, amire ráfizetek!

Azt drágább lakásnak hívják, amire ráfizetsz.  Cool
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.01.06 kedd, 07:13:35 »

Azt drágább lakásnak hívják, amire ráfizetsz.  Cool
de ő olcsóbb drága lakásra gondolt.nekössél már bele.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.01.06 kedd, 07:14:43 »

de ő olcsóbb drága lakásra gondolt.nekössél már bele.

Értem.....  wilting
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.01.06 kedd, 08:06:59 »

Azt drágább lakásnak hívják, amire ráfizetsz.  Cool

Lakást keres az olcsóbbik fajtából. Sztem ebben semmi elírás nem volt.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Piroska
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.01.06 kedd, 08:10:48 »

Kedves Tagok!
Köszönöm, hogy ilyen megértő és  kötözködős kedvetekben vagytok! Azt hittem a hirdetésem érthető. Ezek szerint 1-2 embernek nem ment át a hirdetés lényege.   Szerencsére aki privátban írt ( volt egy jó pár ember) mindenki megértette.
Szép napot nektek!
Naplózva
BDWTeam
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2763



WWW E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.01.06 kedd, 08:15:48 »

Azt drágább lakásnak hívják, amire ráfizetsz.  Cool
Nem lehet, hogy közeli rokonságban állsz AndyA-val?  eplus2....mert ezidáig CSAK Ő volt, aki egy-egy szóba, vagy betűbe belekötött.  integet2
Naplózva

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem ha kioktatnak!"
S.W.Churchill

----------------------------------------------------
Lancia Delta 1.6 Multijet (2011) #szarolasz
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #9 Dátum: 2015.01.06 kedd, 12:36:18 »

Lakást keres az olcsóbbik fajtából. Sztem ebben semmi elírás nem volt.

Van olyan, hogy olcsó lakás?

Van ebben az alap hirdetésben bőven fogalmazási probléma.  wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2015.01.06 kedd, 12:39:22 »

Nem lehet, hogy közeli rokonságban állsz AndyA-val?  eplus2....mert ezidáig CSAK Ő volt, aki egy-egy szóba, vagy betűbe belekötött.  integet2

Mert szerinted ha hirdetek valamit X-ért és annál drágább Y-t keresek, akkor arra nem ráfizetni kell?  vigyor3
Olyan nincs, hogy Y olcsóbb X-nél és ráfizetek. Roll Eyes


"Eladnám tiszafüredi 40 nm-es szerkezetkész családi házam vagy cserélném elsősorban Ford Mondeo kombi gépkocsira. Ár: 2950000.-Ft. Budapesti, váci olcsóbb lakás is szóba jöhet amire ráfizetek!"



De tényleg, semmi rossz szándék nincs és nem volt egyik hozzászólásomban sem.  wave
« Utoljára szerkesztve: 2015.01.06 kedd, 12:42:28 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48457



« Új hozzászólás #11 Dátum: 2015.01.06 kedd, 16:41:09 »

Mert szerinted ha hirdetek valamit X-ért és annál drágább Y-t keresek, akkor arra nem ráfizetni kell?  vigyor3
Olyan nincs, hogy Y olcsóbb X-nél és ráfizetek. Roll Eyes


"Eladnám tiszafüredi 40 nm-es szerkezetkész családi házam vagy cserélném elsősorban Ford Mondeo kombi gépkocsira. Ár: 2950000.-Ft. Budapesti, váci olcsóbb lakás is szóba jöhet amire ráfizetek!"



De tényleg, semmi rossz szándék nincs és nem volt egyik hozzászólásomban sem.  wave
lehet,de te is ráfizetsz.... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2015.01.06 kedd, 17:15:52 »

Mert szerinted ha hirdetek valamit X-ért és annál drágább Y-t keresek, akkor arra nem ráfizetni kell?  vigyor3
Olyan nincs, hogy Y olcsóbb X-nél és ráfizetek. Roll Eyes


"Eladnám tiszafüredi 40 nm-es szerkezetkész családi házam vagy cserélném elsősorban Ford Mondeo kombi gépkocsira. Ár: 2950000.-Ft. Budapesti, váci olcsóbb lakás is szóba jöhet amire ráfizetek!"



De tényleg, semmi rossz szándék nincs és nem volt egyik hozzászólásomban sem.  wave
Szegény Piroska nem tudta, hova regel be: csupa kiéhezett és homár pasi klubjába, akik csak kötözködni tudnak.  eplus2
Egyébként jelen mondatban az "olcsóbb" teljességgel érthető úgy is, hogy a büdipesten fellelhető általánosságban az olcsóbb kategóriába tartozó lakást fedi a megfogalmazás.Nyilván az itt olcsóbbnak kikiáltott lakás is messze a tiszafüredi HÁZ-ak árának a többszörösei, ezért kell neki ráfizetnie.
Nekem inkább pl a gépkocsira csere érdekes megfogalmazás így. Hogyan? Egy az egyben? Biztos lenne itt egypár jelentkező, aki szívesen elcserélné párszázezres vasát egy házra szőrén  vigyor3
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2015.01.06 kedd, 18:47:05 »

Szegény Piroska nem tudta, hova regel be: csupa kiéhezett és homár pasi klubjába, akik csak kötözködni tudnak.  eplus2
Egyébként jelen mondatban az "olcsóbb" teljességgel érthető úgy is, hogy a büdipesten fellelhető általánosságban az olcsóbb kategóriába tartozó lakást fedi a megfogalmazás.Nyilván az itt olcsóbbnak kikiáltott lakás is messze a tiszafüredi HÁZ-ak árának a többszörösei, ezért kell neki ráfizetnie.
Nekem inkább pl a gépkocsira csere érdekes megfogalmazás így. Hogyan? Egy az egyben? Biztos lenne itt egypár jelentkező, aki szívesen elcserélné párszázezres vasát egy házra szőrén  vigyor3

Majdnem 3 éve regelt. vigyor3
Amikor valaminek meghatározok egy árat és azt leírom, utána az olcsóbb vagy drágább kifejezés értelemszerűen a korábban meghatározott árház képest értendő egy tartalmilag összefüggő írásban.
Jelen esetben, hirdetésben.
 wave



Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2015.01.06 kedd, 19:27:17 »

Majdnem 3 éve regelt. vigyor3
Amikor valaminek meghatározok egy árat és azt leírom, utána az olcsóbb vagy drágább kifejezés értelemszerűen a korábban meghatározott árház képest értendő egy tartalmilag összefüggő írásban.
Jelen esetben, hirdetésben.
 wave




Én értettem, Te is értetted, csak mindenki másképp  wave
Ide vág a klasszikus:
A főnök aggódik a beosztottja miatt, mert 12:00-kor mindig elmegy valahová, 14:00-kor megérkezik, és újra leül dolgozni. Felbérel egy detektívet, hogy kiderítse, mit csinál közben. A nyomozó másnap jelenti:
- János ismét elhagyta az irodát, beszállt a kocsijába, a házához hajtott és bent lepihent. Utána megebédelt a hűtőjében talált ételből és lefeküdt a feleségével, ezután elszívott egyet a legjobb szivarjai közül és visszajött dolgozni.
- Én már azt hittem valami baj van. Ez nagyon egészséges!
- Nos, megengedi, hogy tegezzem?
- Természetesen.
- Akkor elmondanám még egyszer: János elhagyta az irodát, beszállt a kocsidba, a házadhoz hajtott és bent lepihent. Utána megebédelt a hűtődben talált ételből és lefeküdt a feleségeddel, ezután elszívott egyet a legjobb szivarjaid közül és visszajött dolgozni.

Ez a magyar nyelv!
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.045 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.