Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 01:17:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 542 543 544 545 546 547 548 [549] 550 551 552 553 554 555   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Felnik, gumik  (Megtekintve 6559364 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #27400 Dátum: 2020.10.06 kedd, 21:02:47 »

Még egy kérdés, alufelni télen?
Akik ilyet használnak mik a tapasztalatok? Mennyire tesz rosszat neki a só? Mennyire lesz keményebb, mennyire árt ez a rossz utakon? Úgy látom ezt a két dolgot szokták említeni.

Kulani oldalán azt írja nyugodtan használjuk, más gumi oldal lebeszél róla.
Mk3 óta csak alufelnim van télen is. Nem vennék lemezfelnit többet. Nem éri meg,szebb az aluval, nem sérülékeny. Atszerelesnel több kárt okoz a gumis,ha nem figyel oda, mint a téli viszonyok. Nem utolsó sorban, a tököm szerelgesse a kerekeket otthon,így megvan a centír is a szezononként.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #27401 Dátum: 2020.10.06 kedd, 21:05:25 »

Mk3 óta csak alufelnim van télen is. Nem vennék lemezfelnit többet. Nem éri meg,szebb az aluval, nem sérülékeny. Atszerelesnel több kárt okoz a gumis,ha nem figyel oda, mint a téli viszonyok. Nem utolsó sorban, a tököm szerelgesse a kerekeket otthon,így megvan a centír is a szezononként.

Ezt akartam hallani! Smiley  worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
G_B
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1162



« Új hozzászólás #27402 Dátum: 2020.10.07 szerda, 06:43:21 »

Még egy kérdés, alufelni télen?
Akik ilyet használnak mik a tapasztalatok? Mennyire tesz rosszat neki a só? Mennyire lesz keményebb, mennyire árt ez a rossz utakon? Úgy látom ezt a két dolgot szokták említeni.

Kulani oldalán azt írja nyugodtan használjuk, más gumi oldal lebeszél róla.
+1 az alufelnire
használt alufelnit vettem, ami árban kb annyi volt mint egy acélfelni+dísztárcsa+kerékanya
Naplózva

üdv, B
S-Max '12 2.0 tdci
ex: S-Max '06 1.8 tdci
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #27403 Dátum: 2020.10.07 szerda, 07:09:20 »

Még egy kérdés, alufelni télen?
Akik ilyet használnak mik a tapasztalatok? Mennyire tesz rosszat neki a só? Mennyire lesz keményebb, mennyire árt ez a rossz utakon? Úgy látom ezt a két dolgot szokták említeni.

Kulani oldalán azt írja nyugodtan használjuk, más gumi oldal lebeszél róla.

Én nyugodtan használom, igaz, az én alufelnijeim olyanok, hogy a Ronal kifejezetten ajánlja téli használatra (megkülönböztet téli és nyári felniket a kínálatában).

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #27404 Dátum: 2020.10.07 szerda, 08:44:18 »

Nem bontom ki, nem teszem fel ha nem ajánlott, 0km-esként jobb eladni.
Jah, azt hittem, hogy a kocsin van már.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #27405 Dátum: 2020.10.07 szerda, 09:50:28 »

Köszi srácok!  worship
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37275


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #27406 Dátum: 2020.10.07 szerda, 09:50:48 »

Jah, azt hittem, hogy a kocsin van már.

Nem, ez az ajándék téli szett, amit kaptam mellé.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #27407 Dátum: 2020.10.07 szerda, 11:07:14 »

Nem, ez az ajándék téli szett, amit kaptam mellé.
Szunenír nyihaha nyet kukucska protkó  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
varcsa77
Vendég
« Új hozzászólás #27408 Dátum: 2020.10.08 csütörtök, 10:53:46 »

215/55 R17 98V

Köszi, de sajna nekem nagyobb méret kell. Meg is rendeltem újra a jó öreg matadort.

https://www.arukereso.hu/gumiabroncs-c3615/matador/mp92-sibir-snow-xl-225-55-r17-101h-p128417221/#termek-leiras

Én csak ajánlani tudom, mind a nyári mind a téli változatot is!
Naplózva
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #27409 Dátum: 2020.10.09 péntek, 12:27:33 »

Sziasztok,

korábban minden évben 2x kaptam egy gumis sráctól e-mail-t téli - nyári ajánlatokkal.
Asszem vhol csepelen van a műhelye, és innen a fórumról kerültem vele kapcsolatba és vett fel a levelezési listájára.
Most nem jött tőle levél, valszeg mert a céges e-mail-em van meg neki, viszont az az mail címem már nem működik..  falbav

Esetleg tud róla vki vmit?
Ha megvan ez a lista, esetleg meg tudja osztani velem vki?
engineer76@freemail.hu

előre is köszi!
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #27410 Dátum: 2020.10.09 péntek, 12:58:27 »

Sziasztok,

korábban minden évben 2x kaptam egy gumis sráctól e-mail-t téli - nyári ajánlatokkal.
Asszem vhol csepelen van a műhelye, és innen a fórumról kerültem vele kapcsolatba és vett fel a levelezési listájára.
Most nem jött tőle levél, valszeg mert a céges e-mail-em van meg neki, viszont az az mail címem már nem működik..  falbav

Esetleg tud róla vki vmit?
Ha megvan ez a lista, esetleg meg tudja osztani velem vki?
engineer76@freemail.hu

előre is köszi!


Kulani, de manapság már nem nagyon törődik velünk meg a gumizással.

Ha gondolod, írj neki:

Szekeres István <kulani@citromail.hu>

De ha simán körülnézel e Neten, nagyjábül hasonló árakat találsz kb. bárhol.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Takiatti
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9466


30 / 993-7376


E-mail
« Új hozzászólás #27411 Dátum: 2020.10.09 péntek, 14:12:23 »

Sziasztok,

korábban minden évben 2x kaptam egy gumis sráctól e-mail-t téli - nyári ajánlatokkal.
Asszem vhol csepelen van a műhelye, és innen a fórumról kerültem vele kapcsolatba és vett fel a levelezési listájára.
Most nem jött tőle levél, valszeg mert a céges e-mail-em van meg neki, viszont az az mail címem már nem működik..  falbav

Esetleg tud róla vki vmit?
Ha megvan ez a lista, esetleg meg tudja osztani velem vki?
engineer76@freemail.hu

előre is köszi!


Kiegészítés AndyA infójához.
A csepeli gumis fickó (Pusztai Zsolt) nem azonos a listát küldő emberrel.  eljen
Ők együtt dolgoztak egy ideig, de ha jól tudom, most mindkettő a saját dolgával foglalkozik.
A többit AndyA összefoglalta.  Wink
Naplózva

2017.07. Renault Megane Intens 1,2TCe EDC7

Ex: 2004.09. 2.0TDCI, GHIA, Xenon, Zen, stb...  
"Nem véletlen, hogy nem építenek hülyék házát! Felemésztené az építőanyag készletet..."
Levis
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1113


engineer76@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #27412 Dátum: 2020.10.10 szombat, 10:15:24 »

Kiegészítés AndyA infójához.
A csepeli gumis fickó (Pusztai Zsolt) nem azonos a listát küldő emberrel.  eljen
Ők együtt dolgoztak egy ideig, de ha jól tudom, most mindkettő a saját dolgával foglalkozik.
A többit AndyA összefoglalta.  Wink


Köszi a válaszokat és a mail címet!  worship
Persze, szétnézek milyen árak vannak nyes
Naplózva

Most: Ford Mondeo MKV 2.0 TDCi Titanium Individual, 2015/04, MT6
        
Volt:  Ford Mondeo MKIII 2.2 TDCi Ghia, 2004/12, MT6
        Ford Mondeo MKI 1.8 B Ghia, 1993/08
steve78
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 396



« Új hozzászólás #27413 Dátum: 2020.10.16 péntek, 14:33:47 »

Kulani, de manapság már nem nagyon törődik velünk meg a gumizással.

Ha gondolod, írj neki:

Szekeres István <kulani@citromail.hu>

De ha simán körülnézel e Neten, nagyjábül hasonló árakat találsz kb. bárhol.

AndyA

Jelentkezett Kulani. Ezt küldte:

“Szervusz,

 

ezt a levelet azért küldöm, mert korábban leveleztünk már autógumi ügyben, és azt gondoltam, így a téli szezon előtt neked vagy az ismerőseidnek hasznos lehet a legjobb netes áraknál is kedvezőbb ajánlat.

….így szokott kezdődni az a hírlevél, amit már lassan 10 éve, évente kétszer küldök ki azoknak, akikkel már tényleg leveleztem autógumi ügyben. Aztán úgy szokott folytatódni, hogy a levél végén van egy hosszú lista akciós árakról.

Szívmelengető érzés, hogy milyen sokan „reklamáltak” amiatt, hogy két szezont kihagyott a hírlevél.

Nyugalom: én megvagyok, a gumik is megvannak, az árak pedig továbbra is a legjobbak – de a kereskedelem, és különösen a netes kereskedelem hatalmasat fejlődött az elmúlt években. A blogomon már párszor szóba került, hogy a Yield Management árazás átvette a hatalmat. Nincsenek fix árak, az árakat a raktárkészlet és a (várható) kereslet alakulása szabályozza, akár naponta többször is változhatnak az árak (persze egyszerre csak kis mértékben).

Így aztán sajnos nincs olyan árlista sem, ami 2-3 napnál tovább érvényes lenne.

Én továbbra is tudok gumit adni, a mindenkori legjobb áron, de árlista már nincs. Ha gumit szeretnél venni, írj rám. Akkor írj, amikor vásárolnál: az árak csak 2-3 napig érvényesek.

Lécci vedd figyelembe, hogy a legjobb árak kikeresése időt vesz igénybe, egy árajánlat elkészítése 15-30 perc, és egy nap nekem is csak 24 órából áll. (Oké, a szezonban beérem 4 óra alvással, de akkor is.)

Ha árat kérsz, megköszönöm, ha szűkíted a keresés körét. Például csak olcsó kategória, vagy csak prémium. Megírhatod a kedvenc márkádat is, hogy biztosan szerepeljen az ajánlatban. Nem ciki, ha olcsó gumiban utazol – nekem azon is van árrés.

Nyugodtan oszd meg a levelet az ismerőseiddel, de ha felveszik velem a kapcsolatot, hivatkozzanak rád – „utcára” valamivel magasabb árakkal dolgozunk.

Évente kétszer küldök ilyen emailt, a téli- és a nyári szezon előtt egyszer-egyszer. Ha nem szeretnéd megkapni, jelezd.

Amit az árakról, a gumikról és az átvételről tudni kell:

- EBBEN A SZEZONBAN kizárólag személyes átvétel lehetséges. Az átvétel helye Csepel, közel a Lágymányosi hídhoz.  Szerelést most nem tudunk intézni, ahogy a kiszállítás is nehézkes/drága. Egyeztessünk, amikor árat kérsz. Hívj fel, vagy hagyj telefonszámot. (Ne lepődj meg, ha egy külföldi, belga számról hívlak vissza. +32. Lécci vedd fel, neked egy filléredbe sem kerül.)

- A gumik friss gyártásúak, maximum egy éves a DOT.

- Az árak, amiket küldök bruttó, áfás árak, a gumik garanciálisak (12 hó). Ugyanakkor ezeket a különleges árakat magánszemélyeknek szánjuk. Céges vásárlás esetén pár százalékkal magasabb árréssel dolgozunk (ami a cégnek egyszerű „elköltségelés,” az nekünk bevétel, amivel a szolgáltatásainkat tudjuk fejleszteni). Tehát ha céges számlát kérsz, egyeztessünk az árakról.

- Fizetni kizárólag utalással lehet. A gumik átvétele előtt elküldjük a számlaszámot és a többi részletet.

Figyelmedbe ajánlom a blogomat, ami kifejezetten a gumikkal foglalkozik, és kifejezetten a felhasználóknak szántam: abroncs.blog.hu

 

Szekeres István”


Naplózva

Mondeo Turnier MKIV Titanium, 2011, 2.0TDCI 140 LE UFBA, 6 seb. kézi
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #27414 Dátum: 2020.10.16 péntek, 16:38:45 »

Jelentkezett Kulani. Ezt küldte:

“Szervusz, ...
Azért csak óvatosan, nekem 2 éve tartozik egy számlával... Aki nem hiszi, olvasson vissza. Ő is elismerte, csak vhogy elfelejtette. Persze az éves "köremail" listáról már törölt... 
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #27415 Dátum: 2020.10.16 péntek, 17:22:07 »

Előre utalás számla nélkül.  taps
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
steve78
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 396



« Új hozzászólás #27416 Dátum: 2020.10.16 péntek, 18:44:29 »

Azért csak óvatosan, nekem 2 éve tartozik egy számlával... Aki nem hiszi, olvasson vissza. Ő is elismerte, csak vhogy elfelejtette. Persze az éves "köremail" listáról már törölt... 

Én most nem akarok venni tőle semmit.

Csak voltak akik hiányolták.
Naplózva

Mondeo Turnier MKIV Titanium, 2011, 2.0TDCI 140 LE UFBA, 6 seb. kézi
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #27417 Dátum: 2020.10.16 péntek, 18:45:20 »

Előre utalás számla nélkül.  taps
Én is ugyan ezt a levelet kaptam.Azért ez már tényleg gáz...még csak nincs is az országban.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #27418 Dátum: 2020.10.16 péntek, 19:53:51 »

Én is ugyan ezt a levelet kaptam.Azért ez már tényleg gáz...még csak nincs is az országban.
Egy gumiért, aminek nem tudjuk az árát, és ha meg is tudjuk, akkor is csak aznap érvényes, utalj előre, és nem kapsz számlát. Húgom kocsijára most 175/65 R14-ben keresek gumit, darabja kb. 15e, és alig pár 100 Ft. difi van az azonos gumik árai között. Mindig mondta ő is, hogy alig van árrése a gumikon, tehát a "legjobb netes áraknál is jobb árak" nem ezreket, hanem pár száz Ft-ot jelentenek. És akkor menjek el érte, hívjam fel a belga számot, stb. Neten rendelve meg másnapra oda szállítják, ahova én akarom. Régebben párszor akartam tőle gumit venni, sose sikerült. Egyszer lett volna belőle valami, de mikor kiderült, hogy számlát kérek, akkor a netes áraknál magasabb árat kaptam, de ez onnan nézve nem baj, mert úgyis elköltségelem, és a netes ár is drágább, ha kell számla. Mondtam nem, az annyi, ami ki van írva. Itt vége is lett a beszélgetésnek Cheesy
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #27419 Dátum: 2020.10.16 péntek, 20:11:30 »

Egy gumiért, aminek nem tudjuk az árát, és ha meg is tudjuk, akkor is csak aznap érvényes, utalj előre, és nem kapsz számlát. Húgom kocsijára most 175/65 R14-ben keresek gumit, darabja kb. 15e, és alig pár 100 Ft. difi van az azonos gumik árai között. Mindig mondta ő is, hogy alig van árrése a gumikon, tehát a "legjobb netes áraknál is jobb árak" nem ezreket, hanem pár száz Ft-ot jelentenek. És akkor menjek el érte, hívjam fel a belga számot, stb. Neten rendelve meg másnapra oda szállítják, ahova én akarom. Régebben párszor akartam tőle gumit venni, sose sikerült. Egyszer lett volna belőle valami, de mikor kiderült, hogy számlát kérek, akkor a netes áraknál magasabb árat kaptam, de ez onnan nézve nem baj, mert úgyis elköltségelem, és a netes ár is drágább, ha kell számla. Mondtam nem, az annyi, ami ki van írva. Itt vége is lett a beszélgetésnek Cheesy
én 4éve vettem tőle 1 szettet,annyira olcsón adta,lehet a kamionról esett le,de nekem jó biznisz volt.
1éve hívtam.Kinn dolgozik, de a felesége intézi az itteni üzleteit, és egyébként is leépíti ezt az üzletágát, mert annyit keres, hogy a fillérekért nem éri meg neki.
Mondtam, ha nyűg, én nem erőltetem.Még árral sem hívott vissza,azóta sem. Pedig "földim", itt lakik a főúton.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #27420 Dátum: 2020.10.16 péntek, 20:33:12 »

én írtam neki, még a körlvél előtt, de semmi válasz nem jött, se promt ár, se yield menedzsment
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #27421 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 15:44:27 »

Egy gumiért, aminek nem tudjuk az árát, és ha meg is tudjuk, akkor is csak aznap érvényes, utalj előre, és nem kapsz számlát. Húgom kocsijára most 175/65 R14-ben keresek gumit, darabja kb. 15e, és alig pár 100 Ft. difi van az azonos gumik árai között. Mindig mondta ő is, hogy alig van árrése a gumikon, tehát a "legjobb netes áraknál is jobb árak" nem ezreket, hanem pár száz Ft-ot jelentenek. És akkor menjek el érte, hívjam fel a belga számot, stb. Neten rendelve meg másnapra oda szállítják, ahova én akarom. Régebben párszor akartam tőle gumit venni, sose sikerült. Egyszer lett volna belőle valami, de mikor kiderült, hogy számlát kérek, akkor a netes áraknál magasabb árat kaptam, de ez onnan nézve nem baj, mert úgyis elköltségelem, és a netes ár is drágább, ha kell számla. Mondtam nem, az annyi, ami ki van írva. Itt vége is lett a beszélgetésnek Cheesy
Én már évekkel ezelőtt megszakítottam vele a kapcsolatot. Amikor nála vásároltam számlát én sem kaptam, de nem ez volt az ok. A gumik viszont jók voltak.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #27422 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 17:09:21 »

Egy gumiért, aminek nem tudjuk az árát, és ha meg is tudjuk, akkor is csak aznap érvényes, utalj előre, és nem kapsz számlát. Húgom kocsijára most 175/65 R14-ben keresek gumit, darabja kb. 15e, és alig pár 100 Ft. difi van az azonos gumik árai között. Mindig mondta ő is, hogy alig van árrése a gumikon, tehát a "legjobb netes áraknál is jobb árak" nem ezreket, hanem pár száz Ft-ot jelentenek. És akkor menjek el érte, hívjam fel a belga számot, stb. Neten rendelve meg másnapra oda szállítják, ahova én akarom. Régebben párszor akartam tőle gumit venni, sose sikerült. Egyszer lett volna belőle valami, de mikor kiderült, hogy számlát kérek, akkor a netes áraknál magasabb árat kaptam, de ez onnan nézve nem baj, mert úgyis elköltségelem, és a netes ár is drágább, ha kell számla. Mondtam nem, az annyi, ami ki van írva. Itt vége is lett a beszélgetésnek Cheesy

Látod..nálam kell vásárolni lesz számla is.  vigyor3 eljen (talán még emlékszel,még majdnem haragudtál is érte)
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #27423 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 17:46:28 »

Látod..nálam kell vásárolni lesz számla is.  vigyor3 eljen (talán még emlékszel,még majdnem haragudtál is érte)
Tudsz hozni 175/65 R14-es négyévszakos gumit, számlával? Cheesy
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #27424 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 18:00:29 »

Tudsz hozni 175/65 R14-es négyévszakos gumit, számlával? Cheesy
basszust.... Cheesy
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #27425 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 19:00:34 »

Tudsz hozni 175/65 R14-es négyévszakos gumit, számlával? Cheesy

Van gumis barátom..de ő is azt mondja amit már korábban leirtatok..kicsi az árrés.
Most ahogy alakul a mi forintunk az eurohoz képest, csak ront a helyzeten. (vagyis nem  szomoru1 )
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #27426 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 20:25:26 »

Tudsz hozni 175/65 R14-es négyévszakos gumit, számlával? Cheesy

Gyorsak vagytok Anikóval... Jön a gyerek, kell a babakocsira?  eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #27427 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 20:26:31 »


Van gumis barátom..de ő is azt mondja amit már korábban leirtatok..kicsi az árrés.
Most ahogy alakul a mi forintunk az eurohoz képest, csak ront a helyzeten. (vagyis nem  szomoru1 )

Most lehetne jó boltot csinálni a németeknél, pláne a 16%-ra levitt ÁFÁ-val. De sajnos most nem járok ki, mert nem tudok. Sad

A tavalyi 4 szettes fuvar azért nem volt gyenge, azt be kell látni.  eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #27428 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 20:39:08 »


Van gumis barátom..de ő is azt mondja amit már korábban leirtatok..kicsi az árrés.
Most ahogy alakul a mi forintunk az eurohoz képest, csak ront a helyzeten. (vagyis nem  szomoru1 )
Kulani ügyben mindenkinek: nem az árrés és a többi bullshit. Éveken át, mind a teherautóra, mind a mondeora tőle vettem gumit (mindig a premium kategoriát!). Legutóljára egy szót sem szólt, hogy nincs számla. Sőt, hitegetett 2 évig. Ide is beírta.  Annyi vér nem volt a fäszába, hogy bocsánatot kérjen, hogy nem úgy alakult stb... És ezt áttehetitek, azt "átvágott, ne vásárolt tőle topikba" is! Emo nincs.   
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #27429 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 20:44:49 »

Kulani ügyben mindenkinek: nem az árrés és a többi bullshit. Éveken át, mind a teherautóra, mind a mondeora tőle vettem gumit (mindig a premium kategoriát!). Legutóljára egy szót sem szólt, hogy nincs számla. Sőt, hitegetett 2 évig. Ide is beírta.  Annyi vér nem volt a fäszába, hogy bocsánatot kérjen, hogy nem úgy alakult stb... És ezt áttehetitek, azt "átvágott, ne vásárolt tőle topikba" is! Emo nincs.   
umlautos a -val? nyes nyes nyes
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
blau4kombi
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6474


E-mail
« Új hozzászólás #27430 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 20:55:41 »

umlautos a -val? nyes nyes nyes
Y, és ezzel el is engedtem a számlát...
Naplózva

2017. MKV 2.0 TDCi Kombi Titanium, Tectonic Silver \m/
ex:2012. MKIV 2.0 TDCi Kombi Champion Trend, Black Pather Metal és egy fake kipuff
ex:2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Ghia, Blazer Blue, teniszlabda a vonóhorgon.
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #27431 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 21:03:55 »

Gyorsak vagytok Anikóval... Jön a gyerek, kell a babakocsira?  eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Fabia-ra lesz. Hát sokkal nem nagyobb, mint egy babakocsi Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26657


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #27432 Dátum: 2020.10.19 hétfő, 22:51:31 »

Y, és ezzel el is engedtem a számlát...

Nalátod, nem is kell neked az a számla. eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #27433 Dátum: 2020.10.20 kedd, 08:08:08 »

Fabia-ra lesz. Hát sokkal nem nagyobb, mint egy babakocsi Smiley
a többit nem tagadod... vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
G_B
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1162



« Új hozzászólás #27434 Dátum: 2020.10.20 kedd, 09:21:55 »


Van gumis barátom..de ő is azt mondja amit már korábban leirtatok..kicsi az árrés.
Most ahogy alakul a mi forintunk az eurohoz képest, csak ront a helyzeten. (vagyis nem  szomoru1 )
az én gumisom azt mondta, hogy rendeljem meg a gumit a neten és vigyem be hozzá  nyes
persze ő is tud rendelni, de az drágább lesz
Naplózva

üdv, B
S-Max '12 2.0 tdci
ex: S-Max '06 1.8 tdci
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #27435 Dátum: 2020.10.20 kedd, 09:55:44 »

az én gumisom azt mondta, hogy rendeljem meg a gumit a neten és vigyem be hozzá  nyes
persze ő is tud rendelni, de az drágább lesz
Jogos, online rendelve olcsóbb  eplus2 2funny

https://www.emag.hu/brands/brand/durex
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #27436 Dátum: 2020.10.20 kedd, 09:58:22 »

Jogos, online rendelve olcsóbb  eplus2 2funny

https://www.emag.hu/brands/brand/durex

Most akkor gumi vagy babakocsikerék...? Döntsd már el...! eplus2 taps taps taps taps taps

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
G_B
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1162



« Új hozzászólás #27437 Dátum: 2020.10.20 kedd, 10:20:28 »

Jogos, online rendelve olcsóbb  eplus2 2funny

https://www.emag.hu/brands/brand/durex
főleg, ha a használt vagy újracsomagolt  nyes
Naplózva

üdv, B
S-Max '12 2.0 tdci
ex: S-Max '06 1.8 tdci
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27438 Dátum: 2020.10.20 kedd, 15:30:09 »

Kulani, de manapság már nem nagyon törődik velünk meg a gumizással. Ha gondolod, írj neki: Szekeres István <kulani@citromail.hu>
De ha simán körülnézel e Neten, nagyjábül hasonló árakat találsz kb. bárhol.

Helló :-) Törődnék én a Mondeo fórummal, de mostanában kevés az igazán szakmai téma. Hetente-kéthetente azért ránézek a fórumra. Mint pl. most :-)

Ami a gumizást illeti, 2018 végén valóban kiköltöztem Belgiumba, mert itt talált meg egy komolyabb szakmai kihívás, de továbbra is aktív vagyok Magyarországon, ha most más formában is, mint néhány éve.

Az email címem i.szekeres@kulani-tyres.hu.

Ami az árakat illeti, a helyzet hasonló, mint régebben. Nem tudok minden méretben minden gumira "legjobb" árat adni, de azért minden méretben hozzáférek olyan akciós gumikhoz, amikhez más - Magyarországról - nem. Maradjunk annyiban, hogy a Fórum legkörültekintőbb vásárlóinak is tudtam már olyan árakat adni, amiért érdemesnek találták tőlem vásárolni, beleértve Andy-t is meg Alf-ot is.

 integet2
« Utoljára szerkesztve: 2020.10.20 kedd, 16:23:08 írta kulani » Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27439 Dátum: 2020.10.20 kedd, 15:37:18 »

A csepeli gumis fickó (Pusztai Zsolt) nem azonos a listát küldő emberrel.  eljen
Ők együtt dolgoztak egy ideig, de ha jól tudom, most mindkettő a saját dolgával foglalkozik.


Valóban. Nekem most annyi a lehetőségem, hogy egy csepeli címen, akikkel szerződésem van, át lehet venni a gumikat. Zsolt nem jön át értük, én nem tudom hozzá eljuttatni a gumikat.

Ezzel együtt Zsolt továbbra is a gumiszerelés Fittipaldija, ha valaki top kiszolgálásra és hozzáértésre vágyik, foglaljon nála időpontot.

Pusztai Zsolt: voda 457 712 kilenc. 
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27440 Dátum: 2020.10.20 kedd, 15:43:41 »

Előre utalás számla nélkül.  taps

1) Szó sincs előre utalásról. A hírlevelet csak olyanok kapják meg, akikkel már van egyfajta bizalmi viszony. Velük teljesen oké az utólagos fizetés is.
2) Szó nincs arról, hogy ne lenne számla. Arról van szó, hogy aki CÉGES számlát kér, az nem kapja meg a legjobb árat.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27441 Dátum: 2020.10.20 kedd, 15:47:13 »

Én is ugyan ezt a levelet kaptam.Azért ez már tényleg gáz...még csak nincs is az országban.

Ez miért gáz?

Nem vagyok az országban, de megvan az otthoni infrastruktúra.

Az emailekre válaszolok, van egy magyar szám, amin válaszolok az érdeklódóknek, és aki rendel, az egy csepeli címen átveheti a gumikat.

Az, hogy nincs szerelés és kiszállítás (ebben a szezonban), az világosan benne van a levélben.

Szóval mi is a gáz?
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27442 Dátum: 2020.10.20 kedd, 16:02:19 »

Egy gumiért, aminek nem tudjuk az árát, és ha meg is tudjuk, akkor is csak aznap érvényes, utalj előre, és nem kapsz számlát.

Aki megírja a méretet, az 24-36 órán belül kap egy árajánlatot, ami 2-3 napig érvényes. Nem kell előre utalni. Számlát természetesen adunk, de aki céges számlát kér, az egy picit magasabb árat kap. (Nem 27 százalékkal magasabbat.)

Mindez benne van az eredeti levélben, amit egyébként nem egy internetes fórumnak szántam, hanem a saját levelezőlistámra.


Válasz
Húgom kocsijára most 175/65 R14-ben keresek gumit, darabja kb. 15e, és alig pár 100 Ft. difi van az azonos gumik árai között. Mindig mondta ő is, hogy alig van árrése a gumikon, tehát a "legjobb netes áraknál is jobb árak" nem ezreket, hanem pár száz Ft-ot jelentenek. És akkor menjek el érte, hívjam fel a belga számot, stb.

Nem értem, miért nem lehet rendesen elolvasni egy levelet, ha már reagálsz rá. Szó nincs arról, hogy belga számot kellene hívnod. Ott van egy magyar szám. A belga szám az, hogy ha nem tudom felvenni, akkor egy belga számról foglak visszahívni. Ami természetesen nem jelent plusz költséget. (Nekem viszont jelentene, ha magyar számról hívnálak vissza.)

Ebben a pici méretben (ami nem Mondeo méret) valóban pár száz forint különbség van az egyes ajánlatok között. Viszont aki Budapesten lakik, annak megérheti nálam vásárolni, mert a kiszállítás darabonként 1000-1500 forint a legolcsóbb webes gumiboltokban (hiszen ezek ritkán valódi boltok, inkább csak drop-shop megoldások, tehát nincs személyes átvételre lehetőség), és ha ezt is hozzávesszük, egy szett pici gumin nem pár száz forintot lehet spórolni, hanem 4000-6000 forintot, mínusz persze a benzinköltség Csepelig (egészen pontosan a Szállító útig, ami közel esik a Lágymányosi hídhoz, tehát a belvároshoz).

A Mondeo-méretekben, pláne MK IV-től felfelé azért már komolyabb különbségek adódnak guminként is.


Válasz

Neten rendelve meg másnapra oda szállítják, ahova én akarom. Régebben párszor akartam tőle gumit venni, sose sikerült. Egyszer lett volna belőle valami, de mikor kiderült, hogy számlát kérek, akkor a netes áraknál magasabb árat kaptam, de ez onnan nézve nem baj, mert úgyis elköltségelem, és a netes ár is drágább, ha kell számla. Mondtam nem, az annyi, ami ki van írva. Itt vége is lett a beszélgetésnek Cheesy

Szerintem nem jól emlékszel.

Én tényleg üzemeltetek egy hírlevelet az ismerőseim számára, többen közülük a Mondeo Klub tagjai. Ők nagyon jó árakat kapnak. Ha céges számlát kérnek, akkor nem vonatkozik rájuk ez a nagyon jó ár. Ennyi. Le van írva. Akkor a cégük elszámolja, elköltségeli a gumit.

Más források árait soha nem kommentáltam. Azt szoktam elmondani, hogy a legjobb netes árak mögött a tapasztalataim szerint gyakran nincs árukészlet. Jó ár van, de annyiért nem tudják mindig szállítani. Függetlenül a számlától.

Ezt az állítást a mostani szezonban is fenntartom.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27443 Dátum: 2020.10.20 kedd, 16:16:29 »

én 4éve vettem tőle 1 szettet,annyira olcsón adta,lehet a kamionról esett le,de nekem jó biznisz volt.

Nem a kamionról esett le. Mindenki annyiért kapta tőlem.


Válasz
1éve hívtam.Kinn dolgozik, de a felesége intézi az itteni üzleteit, és egyébként is leépíti ezt az üzletágát, mert annyit keres, hogy a fillérekért nem éri meg neki.
Mondtam, ha nyűg, én nem erőltetem.Még árral sem hívott vissza,azóta sem. Pedig "földim", itt lakik a főúton.

Nem, már 1300 kilométerre lakik :-)

Valóban, volt egy olyan időszak, amikor az itteni teendőim mellett nem volt lehetőségem/energiám megszervezni az otthoni átadást/átvételt.

De már ezt megoldottam, legalább részben. Szerelés még nincs, futárszolgálat nincs, de aki Csepelen (a pesti belvároshoz közel eső részen) át tudja venni a gumit, az jól járhat.

A feltételek világosan benne vannak a levélben. Akinek a csepeli átvétel nem felel meg, azt ebben a szezonban most nem tudom kiszolgálni.


Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27444 Dátum: 2020.10.20 kedd, 16:17:30 »

Én már évekkel ezelőtt megszakítottam vele a kapcsolatot. Amikor nála vásároltam számlát én sem kaptam, de nem ez volt az ok. A gumik viszont jók voltak.

Mi volt az ok? Megírhatod magánban is :-)
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27445 Dátum: 2020.10.20 kedd, 16:19:02 »

én írtam neki, még a körlvél előtt, de semmi válasz nem jött, se promt ár, se yield menedzsment


Feltehetően a régi email címre írtál. Kb két éve változott meg erre a mostanira. A korábbi, citromail-es email teljesen megbízhatatlanná vált. 
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27446 Dátum: 2020.10.20 kedd, 16:25:53 »

Kulani ügyben mindenkinek: nem az árrés és a többi bullshit. Éveken át, mind a teherautóra, mind a mondeora tőle vettem gumit (mindig a premium kategoriát!). Legutóljára egy szót sem szólt, hogy nincs számla. Sőt, hitegetett 2 évig. Ide is beírta.  Annyi vér nem volt a fäszába, hogy bocsánatot kérjen, hogy nem úgy alakult stb... És ezt áttehetitek, azt "átvágott, ne vásárolt tőle topikba" is! Emo nincs.   

Szerintem ezt magánban már megbeszéltük. Pont aznap jöttél a gumikért, amikor bezártuk a régi céget. Próbáltam valami lehetőséget találni, de nem sikerült. Ha nem kértem volna bocsánatot, most megteszem.

Természetesen korábban mindig kaptál számlát, hiszen "éveken át" tőlem vásároltál. 
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #27447 Dátum: 2020.10.20 kedd, 16:28:11 »

Ez miért gáz?

Nem vagyok az országban, de megvan az otthoni infrastruktúra.

Az emailekre válaszolok, van egy magyar szám, amin válaszolok az érdeklódóknek, és aki rendel, az egy csepeli címen átveheti a gumikat.

Az, hogy nincs szerelés és kiszállítás (ebben a szezonban), az világosan benne van a levélben.

Szóval mi is a gáz?

azért gáz István,mert megvolt a bizalom, amikor elmentem hozzád a gumikért és minden klappolt. Aztán hívtalak,ekoltoztel,nem foglalkozol vele. Majd most 1300. Km távolságból azt írod, minden rendben,egy útszéli ponton bárki átveheti egy vadidegentől azt a gumit,amire a levélben valóban azt írod,hogy csak előre utalással megy.
Hát Ez a Gáz!
Itt meg maszatolsz,magyarazkodsz. Meg jól meg se tud pofoztatni az ember.ha valami nem stimmel.... eplus2
A legutolsó webshopnal is van utánvét.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
kulani
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: leet



E-mail
« Új hozzászólás #27448 Dátum: 2020.10.20 kedd, 16:40:45 »

azért gáz István,mert megvolt a bizalom, amikor elmentem hozzád a gumikért és minden klappolt.


Na látod  taps

Rajtad kívül számos más fórumtársnak intéztem már gumit, gyakran személyesen is találkoztam velük. Ez nem egy ilyen zombi apokalipszis átverés, több mint egy évtizede vagyok aktív fórumtag, a személyes ismerőseim száma kb két tucat lehet.


Válasz
Aztán hívtalak,ekoltoztel,nem foglalkozol vele. Majd most 1300. Km távolságból azt írod, minden rendben,egy útszéli ponton bárki átveheti egy vadidegentől azt a gumit,amire a levélben valóban azt írod,hogy csak előre utalással megy.
Hát Ez a Gáz!

A levelet nem én tettem be ide, a levél az ismerőseimnek ment ki. Nézd csak meg az első mondatát.

Ugyanakkor szó sincs arról, amiket írsz:

- nincs benne szó előre utalásról (hiszen a levél az ismerőseimnek ment ki)
- nem egy "útszéli ponton" lehet átvenni, hanem egy komoly kereskedő csepeli (a pesti belvároshoz közeli) raktárában



Válasz
Itt meg maszatolsz,magyarazkodsz. Meg jól meg se tud pofoztatni az ember.ha valami nem stimmel.... eplus2
A legutolsó webshopnal is van utánvét.

De ez nem webshop. Ez egy hírlevél, ami az ismerőseimnek ment ki, többnyire olyanoknak, akik vettek már tőlem gumit és elégedettek voltak.

Semmi kötelező nincs benne. Egy lehetőség a webshopok mellett. Kicsit jobb árak azoknak, akik el tudnak jönni a gumiért.

Annak idején te is felhívtál, rendeltél gumit, megkaptad, személyesen találkoztunk, öröm volt és boldogság.

Érthetetlen ez a felháborodásod.
Naplózva

Gumik Mondeóra és másra: i.szekeres@kulani-tyres.hu
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #27449 Dátum: 2020.10.20 kedd, 17:34:33 »


Na látod  taps

Rajtad kívül számos más fórumtársnak intéztem már gumit, gyakran személyesen is találkoztam velük. Ez nem egy ilyen zombi apokalipszis átverés, több mint egy évtizede vagyok aktív fórumtag, a személyes ismerőseim száma kb két tucat lehet.


A levelet nem én tettem be ide, a levél az ismerőseimnek ment ki. Nézd csak meg az első mondatát.

Ugyanakkor szó sincs arról, amiket írsz:

- nincs benne szó előre utalásról (hiszen a levél az ismerőseimnek ment ki)
- nem egy "útszéli ponton" lehet átvenni, hanem egy komoly kereskedő csepeli (a pesti belvároshoz közeli) raktárában



De ez nem webshop. Ez egy hírlevél, ami az ismerőseimnek ment ki, többnyire olyanoknak, akik vettek már tőlem gumit és elégedettek voltak.

Semmi kötelező nincs benne. Egy lehetőség a webshopok mellett. Kicsit jobb árak azoknak, akik el tudnak jönni a gumiért.

Annak idején te is felhívtál, rendeltél gumit, megkaptad, személyesen találkoztunk, öröm volt és boldogság.

Érthetetlen ez a felháborodásod.

pedig nem bonyolult. Hívtalak,lepattintottál. Nem foglalkozol vele,nem biznisz,ki utaztál, leépítetted a gumi bizniszt. Most, mintha misem történt volna,nem érted, hová lett a bizalom.

Én is megkaptam a körlevelet. Ezen nehéz ám szépíteni.
"Fizetni kizárólag utalással lehet. A gumik átvétele előtt elküldjük a számlaszámot és a többi részletet."

Nekem bizalmat adott,hogy nálad, tőled vettem át a gumikat. Nekem probléma,hogy 1300km ről szeretnél üzletelni.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 542 543 544 545 546 547 548 [549] 550 551 552 553 554 555   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.