Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 01:33:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: 1996-os kombi Mondeo bontás Csepelen  (Megtekintve 1843 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sztraki
Vendég
« Dátum: 2009.10.21 szerda, 21:19:34 »

Sziasztok!
Vettem osztrákiából egy komplett autót, de csak a motorra volt szükségem. Szóval eladó minden egyes külső, belső alkatrész. A gép kék színű, a kárpitok és az ülésgarnitúra szintén. Az én régi motoromból is kiárulom a jó alkatrészeket, tegnap még az dübörgött a gépben, csak a hangjával nem voltam megelégedve, így nem adagolóshoz, dízeleshez mentem, hanem inkább vettem egy donort.
(ablakemelő kapcsoló, ablakmosó szivattyú, abs, adagoló, ajtókárpitok, bajuszkapcsoló, bal első lengéscsillapító, bal első sárvédő, bal első zár, bal féltengely, bal hátsó lámpa, bal hátsó lengéscsillapító, bal hátsó zár, csomagtérajtó teleszkóp, első lökhárító, első rugók, első szélvédőmosó motor és karok, emelő, fűtés-ventilátor-klíma kapcsolósor, gázolajszűrő ház, generátor, hangjelző kürt, ajtóhangszórók, hátsó ablaktörlő motor és mechanika, hátsó hamutartó, hátsó híd, hátsó rugók, hosszbordás szífeszítő, hűtő, hűtőmaszk, hűtőventillátor két motoros, hűtővíz kiegyenlítő, tartály, intercooler, jobb első lengéscsillapító, jobb első sárvédő, jobb első zár, jobb féltengely, jobb hátsó lámpa
jobb hátsó lengéscsillapító, jobb hátsó zár, klímakompresszor, klímaszivattyú, km óra műszerfal, km óra spirál, kombi csomagtartó ajtó, komplett kombi ülések, ülésgarnitúra, oldalkárpit, biztonsági öv, kormány és légzsák, kormányburkolat alsó-felső, kormánymű, szervókormány, könyöktámasz, légbeömlő érzékelő, légszűrőház, légtömegmérő, lemezfelni garnitúra ajándék gumikkal (5db), motorháztető, motorháztető gumibak, motorháztető zár mechanika és bovden, motortartó bak bal, motortartó bak hátsó, motortartó bak jobb, műszerfal fényerő szabályzó
óra a műszerfalra, pillangószelep, szervó kiegyenlítő tartály, szervószivattyú, szívósor - szelepvezérlés, toronycsapágy, turbó, utasoldali légzsák, utastér lámpa, váltóbox, váltógomb, váltószoknya, váltótartó bak, világításkapcsoló, vízszivattyú...
A héten elkezdem vaterára is feltölteni a termékeket képekkel együtt Sztraki felhasználónéven. Bármi érdekel írj! sztraki@freemail.hu
Naplózva
Sztraki
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2009.11.04 szerda, 16:43:56 »

Elkezdtem végre feltölteni a képeket a vaterára. Ha valami érdekel kiviszem a Lurdy talira pénteken. De akkor írj, hogy törölhessem az aukciót, nehogy licit érkezzen rá.
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td=1&us=Sztraki
Több alkatrész vásárlásakor kedvezmény!
Naplózva
Goa
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2009.11.05 csütörtök, 17:43:05 »

Elkezdtem végre feltölteni a képeket a vaterára. Ha valami érdekel kiviszem a Lurdy talira pénteken. De akkor írj, hogy törölhessem az aukciót, nehogy licit érkezzen rá.
http://www.vatera.hu/listings/index.php?td=1&us=Sztraki
Több alkatrész vásárlásakor kedvezmény!

Hali!!

Engem a lemezfelni érdekelne.'14,15colosaka felnik??Megkérdezhetem hol tudnám megnézni a cuccokat??
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.05 csütörtök, 17:46:30 írta Goa » Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.056 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.