Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 11:14:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK1 1.8 TD 5 ajtós bordó bontódik  (Megtekintve 3469 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Dátum: 2012.04.15 vasárnap, 15:03:05 »

Sziasztok!

Került hozzám egy 96-os osztrák papíros dízel Mondeo, amit bontani fogok.



Az autó még egészben van, 178000 km van benne, megkímélt, szép állapotú, főleg a beltér. A kasznin vannak kisebb makulák. A hátsó sárvédőíveken van festékfelpúposodás. A fenéklemez, küszöbök, ajtók rohadásmentesek. Nagyon könnyen indul, turbóval jól húz, egészséges hangja van, viszont a kiegyenlítő tartály falára fekete dzsuvát hord fel (hengerfej?).

Felszereltsége: fűthető első ülések állítható deréksztámasszal, fűthető első-hátsó szélvédő, négyirányban állítható kormány, elektromos ablakok-tükrök, klíma (működik), ködlámpák, és még ami most nem jut eszembe.

Képek a hahun, ezért az árért még egészben elvihető, akár lábon is. Minimális alku lehetséges.
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_td_clx_osztrak_papirokkal._pest_megye-5686820

Magyar regisztráció megoldható.
Ebben az esetben az ár 350ezer Ft + kötelező biztosítás ( ez mindenkinek eltérő). Ez az ár magába foglalja a vételárat, regisztrációs adót, forgalomba helyezést, friss műszakit, új rendszám-forgalmi-törzskönyvet a vevő nevére és az ezekhez tartozó ügyintézés költségét. Természetesen ez az ajánlat addig él, amíg nincs megbontva az autó.

Elérhető vagyok a 20 361 21 41-es számon, vagy a hirdetésben szereplő 70-esen.
Itt is válaszolok minden kérdésre, keress bizalommal!
Személyes átvétel Albertirsán, ha messze laksz, POSTÁZOK is.

Van pár amerikai Ford Taurus alkatrészem is még, hátha érdekel valakit:
http://v8cars.hu/hirdetes.php?apro=4f8ab23d496a2

Köszönöm a figyelmet!

cruiser
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.04.15 vasárnap, 16:59:20 »

Szia !
A lámpamosó fejeket, plusz a tartályt és szivattyút adod külön? (csövekkel, bilincsekkel) Azokat vinném. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.04.16 hétfő, 21:04:03 »

Szia!

Itt vannak a képek a motorháztető szépséghibáiról:

A két sötétebb festékkel javított kőfelverődés:
http://imageshack.us/photo/my-images/822/img2765x.jpg/

Sajnos hólyagok is vannak rajta:
http://imageshack.us/photo/my-images/832/img2764f.jpg/

Ez is egy kavics lehetett:
http://imageshack.us/photo/my-images/137/img2763v.jpg/

És a színkód C4:
http://imageshack.us/photo/my-images/809/img2766c.jpg/
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
bzs
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.04.17 kedd, 06:45:33 »

 Szia!

Első lökhárító érdekelne. Mi az ára?

Üdvözlettel: bzs
Naplózva
Kosztolanyi87
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.04.17 kedd, 10:56:30 »

Helló engem a váltó box érdekelne könyöklővel együtt illetve az első ködlámpa kapcsoló!!    Milyen árban adod??
Naplózva
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.04.17 kedd, 11:35:16 »

Helló engem a váltó box érdekelne könyöklővel együtt illetve az első ködlámpa kapcsoló!!    Milyen árban adod??


Szia!

Váltóbox könyöklővel 5000 Ft.
A ködlámpa kapcsoló nekem a világítás kapcsolóval van egybeépítve. Kihúzva a gombot kapcsolod a ködlámpákat.
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
Kosztolanyi87
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.04.17 kedd, 12:25:57 »

Szia!

Váltóbox könyöklővel 5000 Ft.
A ködlámpa kapcsoló nekem a világítás kapcsolóval van egybeépítve. Kihúzva a gombot kapcsolod a ködlámpákat.

Érdekelne a váltóbox könyöklővel postai utánvétellel meg lehet venni? a kapcsolón kettőt tudsz kihúzni vagy vagy csak egyet? az enyémen csak egyet lehet és akkor kapcsolja a hátsó ködlámpát , van benne első ködlámpa is  végig is van  kábelezve csak valamiért a kapcsoló nem kapcsol gondoltam ez lehet a baj még az előző tulaj műve!Még érdekelne pár dolog első szélvédő ,jobb első lápa ,illetve hogy a váltóboxba benne e van az első hamutartó rész is amit elvileg egy kis ajtóval van lezárva?
Naplózva
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.04.17 kedd, 13:49:22 »

Érdekelne a váltóbox könyöklővel postai utánvétellel meg lehet venni? a kapcsolón kettőt tudsz kihúzni vagy vagy csak egyet? az enyémen csak egyet lehet és akkor kapcsolja a hátsó ködlámpát , van benne első ködlámpa is  végig is van  kábelezve csak valamiért a kapcsoló nem kapcsol gondoltam ez lehet a baj még az előző tulaj műve!Még érdekelne pár dolog első szélvédő ,jobb első lápa ,illetve hogy a váltóboxba benne e van az első hamutartó rész is amit elvileg egy kis ajtóval van lezárva?

Postai utánvét díja: 1770 Ft. Ha törékenyként adom fel: 2100 körül.
A hamutartó ajtaja megvan. Fekete műanyag, és benyomásra nyílik. Egyébként szép állapotban van a box. A felhajtható könyöklő plüss bevonatú, a váltószoknya is szép. Ma átnézem jobban, esetleg lefotózom Neked.

A ködlámpa kapcsolóm úgy működik, ahogy mondod. Ára ennek is 5000, de ha megveszed a boxot, odaadom mellé 3000-ért. Szerintem a Te kapcsolód olyan modellhez való, ami csak hátul ködlámpás.

Az első lámpákra van már érdeklődő, egyébként 5000 Ft darabja.

Az első szélvédőre még nem tudok árat mondani, mert ki kéne próbálnom, hogy működik-e a fűtése, valamint az ár függ attól is, hogy kiveszitek-e magatoknak. Ha nem nekem kell kivetetnem, olcsóbban adom. Nekem nincs hozzá célszerszámom sajnos.
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
Kosztolanyi87
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.04.17 kedd, 14:02:22 »

Postai utánvét díja: 1770 Ft. Ha törékenyként adom fel: 2100 körül.
A hamutartó ajtaja megvan. Fekete műanyag, és benyomásra nyílik. Egyébként szép állapotban van a box. A felhajtható könyöklő plüss bevonatú, a váltószoknya is szép. Ma átnézem jobban, esetleg lefotózom Neked.

A ködlámpa kapcsolóm úgy működik, ahogy mondod. Ára ennek is 5000, de ha megveszed a boxot, odaadom mellé 3000-ért. Szerintem a Te kapcsolód olyan modellhez való, ami csak hátul ködlámpás.

Az első lámpákra van már érdeklődő, egyébként 5000 Ft darabja.

Az első szélvédőre még nem tudok árat mondani, mert ki kéne próbálnom, hogy működik-e a fűtése, valamint az ár függ attól is, hogy kiveszitek-e magatoknak. Ha nem nekem kell kivetetnem, olcsóbban adom. Nekem nincs hozzá célszerszámom sajnos.


A könyöklő  èdekel holnap majd fel hivlak vagy irok csak most mennem kell dolgozni! Hello
Naplózva
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Új hozzászólás #9 Dátum: 2012.04.17 kedd, 14:05:59 »

Szia!

Első lökhárító érdekelne. Mi az ára?

Üdvözlettel: bzs

Szia!

Az első lökhárítónak sajnos sérült a jobb oldali sarka.
Ha ennek ellenére is érdekel, odaadom egy tábla csokiért ha leszeded magadnak. Lámpamosó nélkül.

Üdv:
cruiser
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
bzs
Vendég
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2012.04.18 szerda, 22:03:22 »

Köszi azt hiszem megbeszéltük.... Élérhetőséget ha megoldható küldj privin..

köszönettel: bzs
Naplózva
bzs
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2012.04.18 szerda, 22:09:37 »

Szia!

Én Újszilvási vagyok. Úgy hogy részemről a lökös kell, de lehet még pár apróság is kéne....
Csütörtök, péntek, szombat otthon vagyok...

Köszönettel: bzs
Naplózva
Kosztolanyi87
Vendég
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2012.05.09 szerda, 20:47:36 »

Hello érdeklődnék hogy a kilométer óra meg e van és milyen árban adod??
Illetve működik e minden rajta ?
Naplózva
cruiser
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 208



« Új hozzászólás #13 Dátum: 2012.05.09 szerda, 23:20:09 »

Hello érdeklődnék hogy a kilométer óra meg e van és milyen árban adod??
Illetve működik e minden rajta ?

Szia!
Teljesen hibátlan. Azt is meg tudom mondani, hogy hol áll a tankműszer mutatója, amikor kifogy a gázolaj, mert tegnap sikerült kifogyasztani falbav 5000 Ft az ára ennek is.
Naplózva

MK1 MK2 MK3 bontott alkatrészek
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.042 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.