Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 17:27:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk I kombit vennék  (Megtekintve 2054 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
vasparipa
Vendég
« Dátum: 2009.11.03 kedd, 09:40:29 »

Tisztelt Hölgyek-Urak!
A címben megjelölt típus érdekelne az alábbi paraméterekkel:
- benzines ( 1.6, vagy 2.0 )
- kéziváltós
- jó műszaki állapot
- nem volt törött
- klíma
Lényegében egy megbízható, kultúrált családi autót szeretnék min. egy év műszakival. Ha tudtok, légyszíves segítsetek!
Köszönettel Laci
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2009.11.03 kedd, 11:34:02 »

- benzines ( 1.6, vagy 2.0 )
(én az 1.6-ot nem ajánlom, ekkora kasznival egy ilyen gyengusz motor nem szerencsés, főleg, ha kombi )
Naplózva
vasparipa
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2009.11.03 kedd, 11:56:15 »

(én az 1.6-ot nem ajánlom, ekkora kasznival egy ilyen gyengusz motor nem szerencsés, főleg, ha kombi )
Ajánlhatsz 2.0-t is Grin Grin.. amúgy köszi, valóban igazad van, az 1.6-ot azért írtam be, mert a hirdetések közt több jó állapotút találtam, mint 2.0-t, és nekem most ez a fontos.
Az igazi valóban egy 2.0-lenne.
Naplózva
vasparipa
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2009.11.08 vasárnap, 21:20:09 »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, ugyanis a jövő héten tervezek autót venni, s azok közül amelyeket kinéztem, van egy-két 4x4-is. Ezekről azonban nem igazán tudok semmit, ezért fordulok hozzátok. help Előnye-hátránya, mennyire megbízható, stb ha van valakinek tapasztalata, és megosztaná velem, megköszönném.
Naplózva
tádé
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2009.11.09 hétfő, 07:09:53 »

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni, ugyanis a jövő héten tervezek autót venni, s azok közül amelyeket kinéztem, van egy-két 4x4-is. Ezekről azonban nem igazán tudok semmit, ezért fordulok hozzátok. help Előnye-hátránya, mennyire megbízható, stb ha van valakinek tapasztalata, és megosztaná velem, megköszönném.
Ha nem muszály, nem eröltetném a 4x4-et, elég kevés van belőle, sok alkatrésze nem egyforma a sima fronthajtásúéval, nehezebben és drágábban fogsz alkatrészt találni hozzá.
Naplózva
vasparipa
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2009.11.09 hétfő, 08:12:51 »

Ha nem muszály, nem eröltetném a 4x4-et, elég kevés van belőle, sok alkatrésze nem egyforma a sima fronthajtásúéval, nehezebben és drágábban fogsz alkatrészt találni hozzá.

Köszi szépen, pont ettől tartok én is!
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2009.11.09 hétfő, 08:14:00 »

Ha nem muszály, nem eröltetném a 4x4-et, elég kevés van belőle, sok alkatrésze nem egyforma a sima fronthajtásúéval, nehezebben és drágábban fogsz alkatrészt találni hozzá.


Nekem azért kéne 4x4 es donorautó Wink - igaz a kasznit is meg kell vágni -, de átépíteném az élesbe azt a fránya hajtásláncot Wink  Műszakin nem tudom mi lenne, de biztos megoldható eladni meg úgyse akarom  wave smile
Naplózva
vasparipa
Vendég
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2009.11.14 szombat, 00:32:38 »

Hát sajnos nem sikerült az elképzeléseimnek megfelelő példányt találnom, pedig igen sok helyen megnéztem. Mk I 2.0 16v kombi manuális volt a cél, de kibővítem a keresőmet, mondhatni most már elsősorban inkább egy Mk II lépcsőshátú, szintén 2.0 16v érdekelne rozsdamentes kasztnival, jó műszaki állapotban. Ha valamelyikőtöknek van valami tippje, azt előre is nagyon köszönöm!
Naplózva
vasparipa
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2009.11.25 szerda, 08:22:08 »

Szép jó napot emberek! Tegnap végre találtunk egy autót, ami végül is nem is mkI, és nem is kombi. Egy mkII 4 ajtós 2.5 ghia lett belőle végül. Egyenlőre egész jónak tűnik, de hát azért gy használtautó kicsit mindíg zsákbamacska. Anyának persze fülig ért a szája a hazafelé vezető úton! Grin
Naplózva
lali87
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 895


06307605924


E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2010.04.22 csütörtök, 12:06:23 »

Nekem azért kéne 4x4 es donorautó Wink - igaz a kasznit is meg kell vágni -, de átépíteném az élesbe azt a fránya hajtásláncot Wink  Műszakin nem tudom mi lenne, de biztos megoldható eladni meg úgyse akarom  wave smile
Hello nekem van egy 95 évj. 2.0 benzin 4x4-es mondim német papíros hiányos állapotban jó áron ha érdekel   ha kell csörögj 06703663398 wave
Naplózva

MKIII 2.5 V6 170PS Smiley
MK3 2.2 TDCI 155LE TITANIUM X ST PACKET
06307605924
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.046 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.