Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 07:31:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Nokia 6700 classic GOLD EDITION  (Megtekintve 2253 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Nika91127
Vendég
« Dátum: 2012.09.12 szerda, 15:35:40 »

Sziasztok!

Egy óriási segítséget szeretnék kérni tőletek. Anyának egy ilyen típusú telót szeretnénk venni születésnapjára(egyik kolleganőjénél látta,és bele van esve). Tudom,hogy nem mostani darab. Ezért is keresek jó állapotú használtat,esetleg raktárban elfekvő új darabot. Szeptember végéig legkésőbb kéne,mert akkor lesz a születésnap Smiley
Bárki bármi infót tud,nagyon megköszönném!

üdv.: Nika
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.09.12 szerda, 15:42:35 »

Sziasztok!

Egy óriási segítséget szeretnék kérni tőletek. Anyának egy ilyen típusú telót szeretnénk venni születésnapjára(egyik kolleganőjénél látta,és bele van esve). Tudom,hogy nem mostani darab. Ezért is keresek jó állapotú használtat,esetleg raktárban elfekvő új darabot. Szeptember végéig legkésőbb kéne,mert akkor lesz a születésnap Smiley
Bárki bármi infót tud,nagyon megköszönném!

üdv.: Nika
Nem tudom milyen szolgáltatónál vagy, de érdemes lenne felhívni a központjukat, hátha van valami elfekvő készlet. Néha szokott lenni. Vagy esetleg ők látják, hogy valami vidéki boltban van belőle készlet, és akkor átszállítják abba a boltba, ami neked jó. De fel lehetne hívni a Nokia Magyarország ügyfélszolgálatot is, ők is esélyes, hogy tudnak valami infóval szolgálni. Ha nem, akkor másik számon kell hívni őket. Nem ügyfélszolgálat, hanem akármi más. És akkor 2-3-4 hívás után eljutsz valami olyan emberhez, aki tud segíteni. Ügyfélszolgálat lehet simán elhajt.
Ha ez sem, akkor ugyanígy telefon pár nagyobb, nevesebb független telefon kereskedésbe (XXLGSM, VIP Phone, stb), tehát nem a sarki arabok, akik egy üvegpulton bizniszelnek. Ha ez sem, akkor Vatera, végül eBay. Vagy írd ki fb-ra, hogy nincs-e valakinek egy nem agyonhasznált darabja. Több ötletem hirtelen nincs.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.09.12 szerda, 15:43:43 »

Nem tudom milyen szolgáltatónál vagy, de érdemes lenne felhívni a központjukat, hátha van valami elfekvő készlet. Néha szokott lenni. Vagy esetleg ők látják, hogy valami vidéki boltban van belőle készlet, és akkor átszállítják abba a boltba, ami neked jó. De fel lehetne hívni a Nokia Magyarország ügyfélszolgálatot is, ők is esélyes, hogy tudnak valami infóval szolgálni. Ha nem, akkor másik számon kell hívni őket. Nem ügyfélszolgálat, hanem akármi más. És akkor 2-3-4 hívás után eljutsz valami olyan emberhez, aki tud segíteni. Ügyfélszolgálat lehet simán elhajt.
Ha ez sem, akkor ugyanígy telefon pár nagyobb, nevesebb független telefon kereskedésbe (XXLGSM, VIP Phone, stb), tehát nem a sarki arabok, akik egy üvegpulton bizniszelnek. Ha ez sem, akkor Vatera, végül eBay. Vagy írd ki fb-ra, hogy nincs-e valakinek egy nem agyonhasznált darabja. Több ötletem hirtelen nincs.

Köszi Domi Smiley

Na körbetelefonálva...T-mobilenál nincsen,Nokiánál nincs,nagy mobilkereskedőknél nincsen. Marad a futkorászás a városban,legalább leadom a felesleges kilókat is Smiley
« Utoljára szerkesztve: 2012.09.12 szerda, 16:00:53 írta Nika91127 » Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48449



« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.09.12 szerda, 18:43:46 »

Sziasztok!

Egy óriási segítséget szeretnék kérni tőletek. Anyának egy ilyen típusú telót szeretnénk venni születésnapjára(egyik kolleganőjénél látta,és bele van esve). Tudom,hogy nem mostani darab. Ezért is keresek jó állapotú használtat,esetleg raktárban elfekvő új darabot. Szeptember végéig legkésőbb kéne,mert akkor lesz a születésnap Smiley
Bárki bármi infót tud,nagyon megköszönném!

üdv.: Nika
intézd kényelmesen webáruházba!  Wink

http://www.mobilprofi.hu/gsm-webaruhaz/1-m-nokia/6-s-6-os-szeria/1-fk-mobiltelefonok/
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.09.12 szerda, 18:52:20 »


"Előrendelhető". Megkérdeztem a Nokiásokat,de már 1 éve nincsen raktáron,és 1,5-2 éve nem gyártják  szomoru1

De köszi alf a segítséget  integet2
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.09.12 szerda, 18:57:49 »

Vateráról csipegettem:

http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/nokia_mobiltelefon/6000_es_sorozat/nokia_6700_classic_gold_mint_az_uj_folias_1641947822.html
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/nokia_mobiltelefon/6000_es_sorozat/nokia_6700_classic_arany_haz_1641445472.html
http://mobil-telefon.vatera.hu/mobiltelefon/nokia_mobiltelefon/6000_es_sorozat/nokia_6700_kartyafuggetlen_uj_hazzal_1640400866.html
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.09.12 szerda, 19:17:43 »



Az elsőt már hívtuk,de most 2 hétig nem lesz otthon,a többi szerintem felejtős Smiley Köszi a segítséget  worship
Naplózva
kokaikoko
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2747


SouthparKarcsi


« Új hozzászólás #7 Dátum: 2012.09.12 szerda, 19:24:02 »


Az elsőt már hívtuk,de most 2 hétig nem lesz otthon,a többi szerintem felejtős Smiley Köszi a segítséget  worship
És ez?
http://aprod.hu/hirdetes/nokia-6700-gold-full-doboz-tartozekok-IDhVGU.html#c12b139b;r:;s:
Naplózva

2005 2.2 TDCi Turnier Ghia - ezüst, no zene egyelőre...ebben már nem is lesz.  TA-Technix -30mm
R.I.P. 2005 2.0 TDCi Turnier Ghia - Piros és baró
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2012.09.12 szerda, 19:26:14 »


Küldtem tovább a főnöknek  Wink Köszi  worship
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.146 másodperc alatt készült el 27 lekéréssel.