Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.02 csütörtök, 04:57:29 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Henger alakú lámpaüveg  (Megtekintve 2795 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Dátum: 2013.03.05 kedd, 11:27:16 »

Van valakinek ötlete, hogy hol lehetne az alábbi képen szereplő henger alakú lámpaüveget beszerezni? Ez egy 2004-es Fabas Luce gyártmányú mennyezeti lámpához kellene, de az olasz gyár már nem forgalmaz hozzá üveget sajnos. A lámpán két üveg van, amiből az egyik megrepedt. Kicsi rá az esély, hogy pont ugyanilyen üveget találjak, de ha mégis találnék egyező méretűt valahol (esetleg valahol lehetne ilyet méretre vágatni), akkor lecserélném mindkettőt. Ha nem lesz üveg, akkor marad a lámpacsere. Az üveg méretei:

külső átmérő:53 mm
magasság: 200 mm
falvastagság: kb 2.5 mm



Előre is kösz a tippeket.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26971


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2013.03.05 kedd, 23:39:26 »

Van valakinek ötlete, hogy hol lehetne az alábbi képen szereplő henger alakú lámpaüveget beszerezni? Ez egy 2004-es Fabas Luce gyártmányú mennyezeti lámpához kellene, de az olasz gyár már nem forgalmaz hozzá üveget sajnos. A lámpán két üveg van, amiből az egyik megrepedt. Kicsi rá az esély, hogy pont ugyanilyen üveget találjak, de ha mégis találnék egyező méretűt valahol (esetleg valahol lehetne ilyet méretre vágatni), akkor lecserélném mindkettőt. Ha nem lesz üveg, akkor marad a lámpacsere. Az üveg méretei:

külső átmérő:53 mm
magasság: 200 mm
falvastagság: kb 2.5 mm



Előre is kösz a tippeket.

ebay?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2013.03.06 szerda, 14:57:29 »

ebay?

AndyA
Nézegettem, de eddig nincs passzoló méret, illetve szállítással együtt elég drágán voltak a hasonlók. Kínából meg minimum többszáz darabos rendelés esetén foglalkoznak vele, ahogy néztem. Lehet, hogy a vége új lámpa lesz.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2013.03.06 szerda, 15:16:19 »

Nézegettem, de eddig nincs passzoló méret, illetve szállítással együtt elég drágán voltak a hasonlók. Kínából meg minimum többszáz darabos rendelés esetén foglalkoznak vele, ahogy néztem. Lehet, hogy a vége új lámpa lesz.
Nézd meg még itt is: http://www.allegro.pl/ - lengyel vatera....elég sok dolguk van  Wink
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2013.03.06 szerda, 17:45:52 »

Nézd meg még itt is: http://www.allegro.pl/ - lengyel vatera....elég sok dolguk van  Wink
Szia Qba! Kisegíthetnél a henger alakú/gyertya lámpabúra kifejezéssel lengyelül  wave . A lengyelnél megragadtam a 10-ig való számolásnál, illetve el tudom mondani, hogy nem értek lengyelül  Wink Köszi.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
Big_Qba
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 694


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2013.03.07 csütörtök, 09:26:03 »

Szia Qba! Kisegíthetnél a henger alakú/gyertya lámpabúra kifejezéssel lengyelül  wave . A lengyelnél megragadtam a 10-ig való számolásnál, illetve el tudom mondani, hogy nem értek lengyelül  Wink Köszi.
henger = walec
lámpa = lampa
búra = klosz
gyertya = świeczka/świeca
alak = kształt

henger alakú lámpa búra = klosz lampy o kształcie walca

De sztem kombináld a fenti szavakat!  wave
Naplózva

2003. 12. TDCi Ghia kombi 130Le
www.wysocki.hu
Zsozso88
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


Bordi


E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2013.03.30 szombat, 12:26:08 »

Van valakinek ötlete, hogy hol lehetne az alábbi képen szereplő henger alakú lámpaüveget beszerezni? Ez egy 2004-es Fabas Luce gyártmányú mennyezeti lámpához kellene, de az olasz gyár már nem forgalmaz hozzá üveget sajnos. A lámpán két üveg van, amiből az egyik megrepedt. Kicsi rá az esély, hogy pont ugyanilyen üveget találjak, de ha mégis találnék egyező méretűt valahol (esetleg valahol lehetne ilyet méretre vágatni), akkor lecserélném mindkettőt. Ha nem lesz üveg, akkor marad a lámpacsere. Az üveg méretei:

külső átmérő:53 mm
magasság: 200 mm
falvastagság: kb 2.5 mm



Előre is kösz a tippeket.
Szia!
Ez a lámpa mennyezetlámpa?Ha igen akkor a felső rózsába van beleragasztva egy matrica.Azon nézd meg a forgalmazó nevét és a lámpa cikkszámát ami 4-5-6-számjegyből áll.Ezt küld el nekem.Ha nincs benne akkor kellene a lámpáról egy fotó+hogy milyen foglalatos a lámpa vagy milyen izzó megy bele vagy mi fogja fel a burát??
Csillárboltunk van ha tudok szívesen segítek.Írj privátba ott tuti olvasom a válaszod.
Üdv Zsolti
Naplózva

MK III 2003.6 sebességes Bordó-metál 2.0 TDCI 131LE GHIA.
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.061 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.