Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 05:26:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1876456 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #450 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 00:06:00 »

Köszönöm,
valóban kicsit kevésnek tünt a két kulcs, de ha nem probléma, hogy valahol esetleg ott maradt...és  a rádiót merre keressem?
LAMB,
 
ja-ja 2db jár gyárilag (MK2, MK3) Igaz MK1 -hez mi 3db -ot kaptunk, de egyinek nem volt nyele, ilyen pótkulcs szerű volt, sose használtuk.
Rádiót pedig, Ford fórumokba, vagy eBay.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #451 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 00:29:00 »

LAMB,
 
ja-ja 2db jár gyárilag (MK2, MK3) Igaz MK1 -hez mi 3db -ot kaptunk, de egyinek nem volt nyele, ilyen pótkulcs szerű volt, sose használtuk.
Rádiót pedig, Ford fórumokba, vagy eBay.
nekem még nem volt 3 kulcsos Mondeom, pedig volt 4 is ilyen balszerencsés volnék Huh?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #452 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 00:56:00 »

nekem még nem volt 3 kulcsos Mondeom, pedig volt 4 is ilyen balszerencsés volnék Huh?
peppin,
 
hát ja!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #453 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 08:44:00 »

Köszönöm,
valóban kicsit kevésnek tünt a két kulcs, de ha nem probléma, hogy valahol esetleg ott maradt...és  a rádiót merre keressem?
Lamb,
Tudok egy 5000-est 19K.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #454 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 12:01:00 »

nekem még nem volt 3 kulcsos Mondeom, pedig volt 4 is ilyen balszerencsés volnék Huh?
Az enyim 97-es mk2 de 3 kulcsom van hozzá.
1 piros, egy két gombos meg egy gombnélküli piros pöttyel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #455 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 13:45:00 »

Az enyim 97-es mk2 de 3 kulcsom van hozzá.
1 piros, egy két gombos meg egy gombnélküli piros pöttyel.
Viszed vissza azonnal a szervizbe a kódolókulcsot, vazze'??!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #456 Dátum: 2004.09.19 vasárnap, 15:15:00 »

koris1! Hát, most inkább van autóm, mint pénzem, de lehet róla szó...ha küldesz telefonszámot, jelentkezem. És kösz. Ahogy vzoli írta, az áll a kezelésiben is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #457 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 10:10:00 »

Sziasztok!
 
2 kérdésem lenne. Vettem egy tavaly decemberi Mondeo (bár ez itt egyértelmű :-)) 2.0 TDCI-t, nagyon meg vagyok elégedve, de ez a két dolog nem hagy nyugodtan aludni.
 
1. Olyan 1200-1600 fordulat között hangosabb lesz a motor, kicsit zörgösebb, talán olyan mintha erőlködne, aztán 1800-2000 körül ez teljesen eltűnik, és visszacsendesedik az autó.
Mi lehet ez?  
 
2. Ez egy kicsit viccesebb, de szerintem durva dolog. Tegnap nem bírtam magammal az M7-esen, és kicsit megküldtem, 190-200 között egyszer csak kinyílt a bal oldali ajtóm. Ez így vicces, de azért durva... Nem teljesen, csak úgy mintha nem csapnád be rendesen, de azért elég nagyot szólt, nyilván hirtelen menetszél-zaj, és belső világítás felkapcsol... Nem volt jó érzés, utána lelassít, ajtó becsuk, zár lezár, de aztán beértünk Pestre, így nem volt lehetőség ismételten kipróbálni. Találkozott már valaki ilyennel, mi lehet a problem?
 
Köszi, Zs
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #458 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 10:32:00 »

Sziasztok!
 
2 kérdésem lenne. Vettem egy tavaly decemberi Mondeo (bár ez itt egyértelmű :-)) 2.0 TDCI-t, nagyon meg vagyok elégedve, de ez a két dolog nem hagy nyugodtan aludni.
 
1. Olyan 1200-1600 fordulat között hangosabb lesz a motor, kicsit zörgösebb, talán olyan mintha erőlködne, aztán 1800-2000 körül ez teljesen eltűnik, és visszacsendesedik az autó.
Mi lehet ez?  
 
2. Ez egy kicsit viccesebb, de szerintem durva dolog. Tegnap nem bírtam magammal az M7-esen, és kicsit megküldtem, 190-200 között egyszer csak kinyílt a bal oldali ajtóm. Ez így vicces, de azért durva... Nem teljesen, csak úgy mintha nem csapnád be rendesen, de azért elég nagyot szólt, nyilván hirtelen menetszél-zaj, és belső világítás felkapcsol... Nem volt jó érzés, utána lelassít, ajtó becsuk, zár lezár, de aztán beértünk Pestre, így nem volt lehetőség ismételten kipróbálni. Találkozott már valaki ilyennel, mi lehet a problem?
 
Köszi, Zs
1200-1700 között a motor erőlködik, azt a fordulatszámot érdemes kerülni. Nézd meg a görbéket, és rájössz, miért. Ajtó: ilyenről nem hallottam, nem lehet, hogy odacsuktál valamit? Milyen színű az autód? (nem mintha köze lenne a fentiekhez)
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #459 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 12:26:00 »

peppin,
 
hát ja!
TÉNYLEG érdekel az az  5000-es...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #460 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:10:00 »

1200-1700 között a motor erőlködik, azt a fordulatszámot érdemes kerülni. Nézd meg a görbéket, és rájössz, miért. Ajtó: ilyenről nem hallottam, nem lehet, hogy odacsuktál valamit? Milyen színű az autód? (nem mintha köze lenne a fentiekhez)
Tényleg nem értem miért érdekes a kocsi színe? :-)
 
Láttál esetleg? De ha tippelsz, és eltalálod, megmondom :-)
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #461 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:16:00 »

Tényleg nem értem miért érdekes a kocsi színe? :-)
 
Láttál esetleg? De ha tippelsz, és eltalálod, megmondom :-)
Már engem is furdal a kiváncsiság, hogy vajon citromsárga-é vagy semenem!?:-))))))))))))))
 
Tisztelettel!
Ui: ezüst,kék,fekete,arany,világoskék???bordó?:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #462 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:23:00 »

Már engem is furdal a kiváncsiság, hogy vajon citromsárga-é vagy semenem!?:-))))))))))))))
 
Tisztelettel!
Ui: ezüst,kék,fekete,arany,világoskék???bordó?:-)
Postás zöld.
ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #463 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:31:00 »

Tényleg, citromsárgában hogy nézne ki?...:-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #464 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:35:00 »

Tényleg, citromsárgában hogy nézne ki?...:-)
A "Tényleg," a postás zöldre vonatkozott? Mert akkor kispest a nyerőhely.
ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #465 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:46:00 »

Ja, nem, az a kérdés első fele, max. rossz helyre rakom a vesszőket, gyakran elő fordul velem...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #466 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:52:00 »

Ja, nem, az a kérdés első fele, max. rossz helyre rakom a vesszőket, gyakran elő fordul velem...
Akkkkó?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #467 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:54:00 »

Akkkkó?
Hát semlegesbarna (!), mint az enyém :-P
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #468 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 14:55:00 »

Ja, nem, az a kérdés első fele, max. rossz helyre rakom a vesszőket, gyakran elő fordul velem...
Semmi extra. Azért kérdem, hogy ha esetleg látlak, vagy ha sötétkék, mint az enyém, eggyütt örüljünk, ha rózsaszín, akkor a többiekkel eggyütt röhögjünk, ha krómozott, eggyütt csodálkozzunk, vagy mittudomén.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #469 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 15:02:00 »

Szerettem volna, ha meg tudják csinálni, hogy tisztafém színű legyen, azt hiszem A8-ban csinálnak olyat, de "csak" ezüst, de én ennek is örülök, pedig nem sötétkék :-)
 
Egyébként kösz a válaszodat, bár nem tudom még egyenlőre, hogy a pesti forgalomban, hogy lehet elkerülni ezt az alacsony fordulatszámot.
 
Az ajtóval kapcsolatban, nem volt semmi becsukva, de majd kipróbálom még, hátha nem volt rendesen becsukva, vagy nem tudom. Valaki másnak nincs ötlete mi lehet a baj???
 
Z
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #470 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 16:50:00 »

Azt szeretném kérdezni, hogy volt e már valakinek kerékcsapágy gondja? Az én szörnyemnek mintha cspágy hangja lenne, morog, és ez a morgás már az egész kocsit rázza. A kerekeket megrángatva nem érzékelem, hogy lógna a csapágy. Lehet, hogy kiszáradt? A gumiharangok nem szakadtak. Szerintetek mi lehet?
 
Üdv.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #471 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 17:06:00 »

Azt szeretném kérdezni, hogy volt e már valakinek kerékcsapágy gondja? Az én szörnyemnek mintha cspágy hangja lenne, morog, és ez a morgás már az egész kocsit rázza. A kerekeket megrángatva nem érzékelem, hogy lógna a csapágy. Lehet, hogy kiszáradt? A gumiharangok nem szakadtak. Szerintetek mi lehet?
 
Üdv.
Nekem volt. A jobb első. Olyat csinált, hogy egyenesen csak néha morgott be, viszont balra kanyarodáskor igen hangos volt. Ha akkor luftja lenne a csapágynak, hogy érzeni lehetne, elég nagy baj lenne. A szerelő felemelés után látni fogja, és a csapágycsere nem drága. Zsolt24: Simán el lehet kerülni, azért az ember érzi, hogy hol érzi jól magát a motor. Én már megszoktam. És a benzines sem szereti a 2000 alatti fordulatot.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #472 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 17:19:00 »

OKes, igyekszem szepen vezetni :-)
 
AndrasM, ha razza a kocsit, es nem csak kanyarban csinalja, mint Angelnek,akkor lehet, hogy "kockasra" koptak a gumijaid. Nekem a Focusom csinalta annak idejen, a gumisom azt javasolta, hogy cserelgessem az elso es hatso gumikat 5-7000 km-enkent, ugye tul konnyu a kocsi hatulja, es pattog a franko pesti utakon. De remelem nem ez a gond, mert a csapagy tuti olcsobb mulatsag, mint a gumik csereje.
 
zs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #473 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 19:29:00 »

mások=másik
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #474 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 19:29:00 »

OKes, igyekszem szepen vezetni :-)
 
AndrasM, ha razza a kocsit, es nem csak kanyarban csinalja, mint Angelnek,akkor lehet, hogy "kockasra" koptak a gumijaid. Nekem a Focusom csinalta annak idejen, a gumisom azt javasolta, hogy cserelgessem az elso es hatso gumikat 5-7000 km-enkent, ugye tul konnyu a kocsi hatulja, es pattog a franko pesti utakon. De remelem nem ez a gond, mert a csapagy tuti olcsobb mulatsag, mint a gumik csereje.
 
zs
Rosszat sejtek. Ha a morgás csak kanyarra lenne, nem is kérdeztem volna. Olyanom volt már (igaz mások autóval). Tehát felismerem. A gumi csere az volt már. Most délután megemeltem és azt tapasztaltam, hogy az emelt kereket előre-hátra forgatva a féltengely váltófelöli csuklójának rémes hangja van. Mintha reccsenne. Ilyennel van tapasztalatotok?
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #475 Dátum: 2004.09.20 hétfő, 22:09:00 »

TÉNYLEG érdekel az az  5000-es...
06304747776
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #476 Dátum: 2004.09.21 kedd, 10:09:00 »

Rosszat sejtek. Ha a morgás csak kanyarra lenne, nem is kérdeztem volna. Olyanom volt már (igaz mások autóval). Tehát felismerem. A gumi csere az volt már. Most délután megemeltem és azt tapasztaltam, hogy az emelt kereket előre-hátra forgatva a féltengely váltófelöli csuklójának rémes hangja van. Mintha reccsenne. Ilyennel van tapasztalatotok?
 
Üdv.
Szia!
 
Akkor "kutyacsont" lesz, bár nem vagyok egy szerelő, ami miatt esetleg még erre gondolok, az megint a Focusos tapasztalat. A pesti utakat nem bírják a gépek, és a futómű bionyos elemei ezt megsinylik...
 
Zs
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #477 Dátum: 2004.09.21 kedd, 10:38:00 »

Szia!
 
Akkor "kutyacsont" lesz, bár nem vagyok egy szerelő, ami miatt esetleg még erre gondolok, az megint a Focusos tapasztalat. A pesti utakat nem bírják a gépek, és a futómű bionyos elemei ezt megsinylik...
 
Zs
off / vajon a Demxy olvas autós oldalakat? Lips Sealed / on, bocsi, csak eltűnődtem :-(
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #478 Dátum: 2004.09.21 kedd, 13:38:00 »

off / vajon a Demxy olvas autós oldalakat? Lips Sealed / on, bocsi, csak eltűnődtem :-(
Valszeg olvassa, és jókat röhög. Ha így folytatódik, a románok fognak nekünk pénzt adni útjavításra. Nem véletlenül vett terepjárót a demszky. Vegyen 1 nyaralóval kevesebbet, és majd jut kátyúkra is. Más. A mi városkánkban sűrűn aszfaltoznak, minden polg m választás előtt pár hónappal. Az aszfaltban olyan kevés a kötőanyag, hogy slaggal szét lehet mosni az aszfaltot, azaz ha merőlegesen ráirányítod, átfúrja. Potyognak ki a kövek, és porol az út. A forgalmasabb helyeken 4 hónap alatt xarrá megy. A hülye helyiek meg újra és újra megszavazzák. Az volt a programja, hogy neki már csak 2 éve van a nyugdíjig, ne rúgjuk má ki, mer hova menne. A 3,14csába. Gondolom ő is kap a silány utakból fennmaradt pénzből. Akkora a vízdíjunk (a város tulajdona a cég, meg pár közeli emberé), hogy akinek elmondom, a száját tátja. A szemétdíj dettó. Tutira újra megszavazzák, bár most nem tudom, mi lesz a program: öreg napjaira gyűjt? vagy szeretne még egyszer, utoljára hülyét csinálni belőlünk?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #479 Dátum: 2004.09.21 kedd, 21:18:00 »

Szia!
 
Akkor "kutyacsont" lesz, bár nem vagyok egy szerelő, ami miatt esetleg még erre gondolok, az megint a Focusos tapasztalat. A pesti utakat nem bírják a gépek, és a futómű bionyos elemei ezt megsinylik...
 
Zs
Köszönöm a segítő tanácsokat. Meglátogattam a helyi varázsló műhelyt, akik megállapították, hogy mégis csak kerékcspágy hiba. Annak ellenére hogy kanyarodástól függetlenül morog. Várható költség kb. 20k HUF
 
Mégegyszer; köszönöm
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #480 Dátum: 2004.09.22 szerda, 01:35:00 »

Valszeg olvassa, és jókat röhög. Ha így folytatódik, a románok fognak nekünk pénzt adni útjavításra. Nem véletlenül vett terepjárót a demszky. Vegyen 1 nyaralóval kevesebbet, és majd jut kátyúkra is. Más. A mi városkánkban sűrűn aszfaltoznak, minden polg m választás előtt pár hónappal. Az aszfaltban olyan kevés a kötőanyag, hogy slaggal szét lehet mosni az aszfaltot, azaz ha merőlegesen ráirányítod, átfúrja. Potyognak ki a kövek, és porol az út. A forgalmasabb helyeken 4 hónap alatt xarrá megy. A hülye helyiek meg újra és újra megszavazzák. Az volt a programja, hogy neki már csak 2 éve van a nyugdíjig, ne rúgjuk má ki, mer hova menne. A 3,14csába. Gondolom ő is kap a silány utakból fennmaradt pénzből. Akkora a vízdíjunk (a város tulajdona a cég, meg pár közeli emberé), hogy akinek elmondom, a száját tátja. A szemétdíj dettó. Tutira újra megszavazzák, bár most nem tudom, mi lesz a program: öreg napjaira gyűjt? vagy szeretne még egyszer, utoljára hülyét csinálni belőlünk?
Angel vazze Indulj, akkor rádszavazok, ahogy látom te is tudnád legalább azt és úgy csinálni mint a Demszkáj!!!
 
Bár hogy most beszóltam asszem a talin sósborszeszt fogsz tenni a flekkenembe !!!???
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #481 Dátum: 2004.09.22 szerda, 10:01:00 »

Angel vazze Indulj, akkor rádszavazok, ahogy látom te is tudnád legalább azt és úgy csinálni mint a Demszkáj!!!
 
Bár hogy most beszóltam asszem a talin sósborszeszt fogsz tenni a flekkenembe !!!???
Tudhatnád, okosból van a legtöbb a világon. Szexhez, politikához, autóvezetéshez mindenki ért. Politikusnak nem megyek, mert én becsületes ember vagyok, semmi keresnivalóm köztük. Nem, nem teszek semmit a flekkenedbe. Múltkor fel akartam menni hozzád, de nem tudtam, melyik iroda a tiéd, a Peppin nem volt kiírva egyik csengőhöz sem. Írd már ide az emelet/ajtót.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #482 Dátum: 2004.09.22 szerda, 10:21:00 »

Köszönöm a segítő tanácsokat. Meglátogattam a helyi varázsló műhelyt, akik megállapították, hogy mégis csak kerékcspágy hiba. Annak ellenére hogy kanyarodástól függetlenül morog. Várható költség kb. 20k HUF
 
Mégegyszer; köszönöm
 
Üdv.
Nekem szagszervízben MKI-en cseréltek jobb elsőt, és kb. 11-12000HUF-ból megvót!!!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #483 Dátum: 2004.09.22 szerda, 12:42:00 »

Valszeg olvassa, és jókat röhög. Ha így folytatódik, a románok fognak nekünk pénzt adni útjavításra. Nem véletlenül vett terepjárót a demszky. Vegyen 1 nyaralóval kevesebbet, és majd jut kátyúkra is. Más. A mi városkánkban sűrűn aszfaltoznak, minden polg m választás előtt pár hónappal. Az aszfaltban olyan kevés a kötőanyag, hogy slaggal szét lehet mosni az aszfaltot, azaz ha merőlegesen ráirányítod, átfúrja. Potyognak ki a kövek, és porol az út. A forgalmasabb helyeken 4 hónap alatt xarrá megy. A hülye helyiek meg újra és újra megszavazzák. Az volt a programja, hogy neki már csak 2 éve van a nyugdíjig, ne rúgjuk má ki, mer hova menne. A 3,14csába. Gondolom ő is kap a silány utakból fennmaradt pénzből. Akkora a vízdíjunk (a város tulajdona a cég, meg pár közeli emberé), hogy akinek elmondom, a száját tátja. A szemétdíj dettó. Tutira újra megszavazzák, bár most nem tudom, mi lesz a program: öreg napjaira gyűjt? vagy szeretne még egyszer, utoljára hülyét csinálni belőlünk?
Amit a "Más" után írtál az nem más :-)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #484 Dátum: 2004.09.22 szerda, 19:57:00 »

Üdv mindenkinek! Mostanában tervezem újabb mondeo vásárlását. Nincs tapasztalatom az automata váltós autókat illetően. Ha esetleg valakinek van, szívesen venném, ha véleményt nyílvánítana erről.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #485 Dátum: 2004.09.22 szerda, 20:16:00 »

Üdv mindenkinek! Mostanában tervezem újabb mondeo vásárlását. Nincs tapasztalatom az automata váltós autókat illetően. Ha esetleg valakinek van, szívesen venném, ha véleményt nyílvánítana erről.
mi az az ujabb? ha mk1 vagy mk2 (farkaslampas), akkor ne is legyen tapasztalatod.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #486 Dátum: 2004.09.22 szerda, 22:20:00 »

Üdv mindenkinek! Mostanában tervezem újabb mondeo vásárlását. Nincs tapasztalatom az automata váltós autókat illetően. Ha esetleg valakinek van, szívesen venném, ha véleményt nyílvánítana erről.
Automata váltó hiba topic...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #487 Dátum: 2004.09.22 szerda, 22:22:00 »

Tudhatnád, okosból van a legtöbb a világon. Szexhez, politikához, autóvezetéshez mindenki ért. Politikusnak nem megyek, mert én becsületes ember vagyok, semmi keresnivalóm köztük. Nem, nem teszek semmit a flekkenedbe. Múltkor fel akartam menni hozzád, de nem tudtam, melyik iroda a tiéd, a Peppin nem volt kiírva egyik csengőhöz sem. Írd már ide az emelet/ajtót.
I. em. 2. (a csicsásabb tábla Smiley))))))))  
Csörögj elötte a 06309320349-en és akkor ha nem vagyok behavazva lemegyek érted.
 
Üdv
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #488 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 00:04:00 »

I. em. 2. (a csicsásabb tábla Smiley))))))))  
Csörögj elötte a 06309320349-en és akkor ha nem vagyok behavazva lemegyek érted.
 
Üdv
peppin,
 
hát miért nem íratod ki arra a táblára, hogy Peppin helye.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #489 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 01:19:00 »

peppin,
 
hát miért nem íratod ki arra a táblára, hogy Peppin helye.
Höm ezen még nem gondolkodtam, illetve dehogynem, azér mer mongyuk nektek akik innen ismertek peppinnek kell hogy maradjak, aki meg megbíz általában, annak meg nem volna jó ha csak úgy peppin lennék Smiley)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #490 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 07:40:00 »

Szeretnék tanácsot kérni a következőkben: Lassan időszerű az olaj-és gyertyacsere. Az autó 97-es 1.8i kombi, 125000 km-rel.
Milyen gyertyát és olajat javasolnátok, esetleg minimum-optimum verziókkal, vagyis az olcsóbb, de mefelelőtől a nagyon jóig. Ja és hogy hol juthatok hozzá normális áron...
Mi a véleményetek a motoradalékokról-(pl.M.bond)-tudom, a gyártó és a szakirodalom sem igazán ajánlja, de mégis...
koris1! Köszönöm, de közben kialakult egy másik szál, ha nem jönne össze, jelentkezem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #491 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 07:42:00 »

mefelelő=megfelelő
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #492 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 08:05:00 »

Szeretnék tanácsot kérni a következőkben: Lassan időszerű az olaj-és gyertyacsere. Az autó 97-es 1.8i kombi, 125000 km-rel.
Milyen gyertyát és olajat javasolnátok, esetleg minimum-optimum verziókkal, vagyis az olcsóbb, de mefelelőtől a nagyon jóig. Ja és hogy hol juthatok hozzá normális áron...
Mi a véleményetek a motoradalékokról-(pl.M.bond)-tudom, a gyártó és a szakirodalom sem igazán ajánlja, de mégis...
koris1! Köszönöm, de közben kialakult egy másik szál, ha nem jönne össze, jelentkezem
nekem a gyári, Ford 5W-30as olajtól halkabb lett a motor, enni nem eszi. Igaz, mást sem. Nekem 100.000 km óta ilyen 5W-30, 5W-40 van a mociba, szerintem szereti, mert szép szine van, mikor kijön. Ennek a www.nagyauto.hu (vagy valami hasonló) 5liter kb 5000 Ft. ACEA A1 (üzemanyagtakarékos) olaj, asszem API SJ, ami elég jó. De nem tudom, szerintem más A1, SJ 5W-30as, 5W-40es is jó bele.
 
Gyertya nekem Motorcraft platinás van benne 60.000 óta,  asszem mostanában fogom cserélni, mert ideje van. Ebben nincs összehasonlítási alapom, mert nem volt benne más, de szerintem nem rossz. Asszem 1500 Ft/db.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #493 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 08:07:00 »

nekem a gyári, Ford 5W-30as olajtól halkabb lett a motor, enni nem eszi. Igaz, mást sem. Nekem 100.000 km óta ilyen 5W-30, 5W-40 van a mociba, szerintem szereti, mert szép szine van, mikor kijön. Ennek a www.nagyauto.hu (vagy valami hasonló) 5liter kb 5000 Ft. ACEA A1 (üzemanyagtakarékos) olaj, asszem API SJ, ami elég jó. De nem tudom, szerintem más A1, SJ 5W-30as, 5W-40es is jó bele.
 
Gyertya nekem Motorcraft platinás van benne 60.000 óta,  asszem mostanában fogom cserélni, mert ideje van. Ebben nincs összehasonlítási alapom, mert nem volt benne más, de szerintem nem rossz. Asszem 1500 Ft/db.
ja, olajok voltak a kocsimban: Mobil1 5W-40, Valvoline 5W-30, egyszer Esso, annak hamar csúnya színe lett, meg ez a Ford. Most 237,000 van a kocsiban
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #494 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 10:19:00 »

I. em. 2. (a csicsásabb tábla Smiley))))))))  
Csörögj elötte a 06309320349-en és akkor ha nem vagyok behavazva lemegyek érted.
 
Üdv
Holnap megyek arrafele (de 10-12), valszeg megnézlek
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #495 Dátum: 2004.09.23 csütörtök, 10:20:00 »

nekem a gyári, Ford 5W-30as olajtól halkabb lett a motor, enni nem eszi. Igaz, mást sem. Nekem 100.000 km óta ilyen 5W-30, 5W-40 van a mociba, szerintem szereti, mert szép szine van, mikor kijön. Ennek a www.nagyauto.hu (vagy valami hasonló) 5liter kb 5000 Ft. ACEA A1 (üzemanyagtakarékos) olaj, asszem API SJ, ami elég jó. De nem tudom, szerintem más A1, SJ 5W-30as, 5W-40es is jó bele.
 
Gyertya nekem Motorcraft platinás van benne 60.000 óta,  asszem mostanában fogom cserélni, mert ideje van. Ebben nincs összehasonlítási alapom, mert nem volt benne más, de szerintem nem rossz. Asszem 1500 Ft/db.
A Ford 5W30 API SL.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #496 Dátum: 2004.09.24 péntek, 09:02:00 »

Szeretnék tanácsot kérni a következőkben: Lassan időszerű az olaj-és gyertyacsere. Az autó 97-es 1.8i kombi, 125000 km-rel.
Milyen gyertyát és olajat javasolnátok, esetleg minimum-optimum verziókkal, vagyis az olcsóbb, de mefelelőtől a nagyon jóig. Ja és hogy hol juthatok hozzá normális áron...
Mi a véleményetek a motoradalékokról-(pl.M.bond)-tudom, a gyártó és a szakirodalom sem igazán ajánlja, de mégis...
koris1! Köszönöm, de közben kialakult egy másik szál, ha nem jönne össze, jelentkezem
Viki által ajánlott gyári gyertya a jó, és az sem drágább a többinél. Van még Champignon is, amivel nem volt semmi bajom, de most hogy beraktam a gyárit, ég és föld. Tud kaparni az autó, amit eddig nem igen akart. Gyári 1680/db. Másik kb 1300/db. Érdemesebb a gyárit!
 
Tisztelettel!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #497 Dátum: 2004.09.24 péntek, 09:03:00 »

Viki által ajánlott gyári gyertya a jó, és az sem drágább a többinél. Van még Champignon is, amivel nem volt semmi bajom, de most hogy beraktam a gyárit, ég és föld. Tud kaparni az autó, amit eddig nem igen akart. Gyári 1680/db. Másik kb 1300/db. Érdemesebb a gyárit!
 
Tisztelettel!
Ja a nagyauto.hu-n a legolcsobb, a III. Ker-ben vannak!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #498 Dátum: 2004.09.24 péntek, 11:39:00 »

Sziasztok! Ha valakinek lenne elküldhető haszmálati útmutatója a ICE 6000 CD RDS EON cd-rádióhoz, azt mgköszönném (tita@sziszki.hu)! De, ha tudja v.ki, hogy honnan lehet letölteni, az is tökéletes lenne! Ja, és hogy "működik" a fed. com. egy mondeoban
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #499 Dátum: 2004.09.26 vasárnap, 12:45:00 »

egy forma=egyforma
Naplózva
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.078 másodperc alatt készült el 23 lekéréssel.