Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 06:50:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fogyasztás  (Megtekintve 1671151 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
FrancoNero
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5613



« Új hozzászólás #2000 Dátum: 2012.06.17 vasárnap, 19:35:40 »

az s2000 az más, de sok benzines honda elpicsázna minket, ha jó a sofőr is
biztos  vigyor3 még nem próbáltam  vigyor3
Naplózva

Mondeo Duratorq TDCi "X"Le 2007.01.03.
"KENWOOD"MACAUDIO"HERTZ"ALPINE"EGR-OFF"MoMo Corse"CHIP"FlipKey"ST Springs"DECAT"

"NO SMOKE NO FUN"

400,000+


zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #2001 Dátum: 2012.06.30 szombat, 11:11:59 »

Hajrá Wink

http://www.autonavigator.hu/autosvilag_hirei/uj_etvagyrekord_2_8_l_100_km_ford_mondeoval-8027?utm_source=hirfigyelo&utm_medium=email&utm_campaign=hirlevel_2012-06-29&utm_content=autosvilag_hirei

Bár ezeknél a turbó szerintem elalszik menet közben. 30nál már tuti 5ösben vannak...  vigyor3
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2002 Dátum: 2012.06.30 szombat, 11:20:41 »


Ilyen fogyasztásom lenne, azt sem bánnám ha csak 100km/h mehetnék. eljen Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
mbdeb
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 426



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2003 Dátum: 2012.07.01 vasárnap, 09:53:44 »

Ilyen fogyasztásom lenne, azt sem bánnám ha csak 100km/h mehetnék. eljen Wink

Ezeknek az embereknek akik ilyen fogyitesztet csinálnak nem hiszem, hogy élvezet lenne az utazás. 80-as tempóval 3.5 körül lenne a fogyim most is. Azt sem írták, hogy klímáztak vagy sem. Azt sem hinném, hogy családi kirándulást szimuláltak volna és teletömték volna a csomagtartót.  Hosszú úton ahol nem kell előzni meg nincsenek lámpák nem nagy dolog. Érdekelne hogy mit írt átlagsebességnek a kijelzőjük mert a fogyasztás az csak egy paraméter az élvezetes utazáshoz, vezetéshez.

Szóval ezek ilyen "a mondeo fogyasztja a legkevesebbet a kategóriájában azt vedd meg" reklám erejű dolgok nagyon hiteltenek számomra. Persze ha adna egy mondit a Ford Hungary örökbe csak azért hogy 30-al megtegyek mittudomén mekkora távot és a fogyim jobb legyen mint 2.8 akkor én is bevállalnám az unalmat meg a hőséget az útra Smiley
Naplózva

Olcsó minőségi tárhely honlapodnak -> www.joomlaportal.hu
Mondeo MKIV 2008 | 1.8 TDCi | 125LE | Ghia
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #2004 Dátum: 2012.07.01 vasárnap, 18:55:40 »

Wink hát igen az új motor meg a 6-os váltó az tud  Wink

örvendjünk annak ,hogy mondeo-val produkálták


Mondeo legyen veletek  Wink
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #2005 Dátum: 2012.07.01 vasárnap, 20:36:35 »

Új fogyasztási rekord nálam is!!!

A sebességhatárokat csak kicsivel túllépve, a nővérem vezetési stílusában, őt követve elértem a 7.23 l/100 km fogyasztást.

Büszke vagyok magamra...., hogy nem aludtam el közben, igaz így sem bírtam ki, előzésekkor lepadlóztam ahol volt lehetőség :-)) .
Lehet így vezetni, sőt még spórolósabban is, de nem érdemes. Sőt, egyenesen balesetveszélyes annak, aki nem így szokott vezetni. Inkább 1-1,5 literrel több és élvezem a vezetést.
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2006 Dátum: 2012.07.01 vasárnap, 22:32:36 »

2,8... wow1 még leírni is rossz, hogy 2 vel többet eszik a gépem, tehát majd 2-szer annyit... Roll Eyes mit ronthatok el? hehe  Cool
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #2007 Dátum: 2012.07.01 vasárnap, 22:34:36 »

2,8... wow1 még leírni is rossz, hogy 2 vel többet eszik a gépem, tehát majd 2-szer annyit... Roll Eyes mit ronthatok el? hehe  Cool

A gyomrodat... eplus2
Naplózva
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2008 Dátum: 2012.07.01 vasárnap, 22:39:22 »

A gyomrodat... eplus2
beka3
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #2009 Dátum: 2012.07.01 vasárnap, 23:03:32 »

2,8... wow1 még leírni is rossz, hogy 2 vel többet eszik a gépem, tehát majd 2-szer annyit... Roll Eyes mit ronthatok el? hehe  Cool

 taps taps

Nem semmi.  eljen

Mi volt a rekord km amit megtettél egy tankkal, ha szabad megkérdezni?  Smiley  (löveg nélküli tankra gondoltam)  vigyor3
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2010 Dátum: 2012.07.02 hétfő, 02:07:04 »

fogyi adatok:
Tárgy: nyaralás
KM: 3500-3700 (majd pontosabban megnézem)
autópályás fogyi: 120-as átlagnál 6.2l
autópályás fogyi: 150-160-nál: 6.9-7.2l
országúti fogyi (90-120) 5.4l
//adalékanyagok nélkül//
Szóval szerintem jól sikerült a tuning

!! légkndi nélkül, mert majd a másik topicban leírom miért Smiley !!
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.02 hétfő, 11:00:58 írta kotta_cs » Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2011 Dátum: 2012.07.02 hétfő, 09:00:27 »

Ezeknek az embereknek akik ilyen fogyitesztet csinálnak nem hiszem, hogy élvezet lenne az utazás. 80-as tempóval 3.5 körül lenne a fogyim most is. Azt sem írták, hogy klímáztak vagy sem.

Szóval ezek ilyen "a mondeo fogyasztja a legkevesebbet a kategóriájában azt vedd meg" reklám erejű dolgok nagyon hiteltenek számomra. Persze ha adna egy mondit a Ford Hungary örökbe csak azért hogy 30-al megtegyek mittudomén mekkora távot és a fogyim jobb legyen mint 2.8 akkor én is bevállalnám az unalmat meg a hőséget az útra Smiley


Persze, nyilvánvaló. eplus2
De erre szokták mondani "jól hangzott"
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2012 Dátum: 2012.07.02 hétfő, 09:06:56 »

2,8... wow1 még leírni is rossz, hogy 2 vel többet eszik a gépem, tehát majd 2-szer annyit... Roll Eyes mit ronthatok el? hehe  Cool

Kb ugyanazt amit az Autómániában a Gyulai úr... a gyári pug hibriddel.Hivatalos  gyári adat 3.8 helyett, neki sikerült
7.6ot csinálnia  nyes nyes smile
/mindezt 9.25m-ért/
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2013 Dátum: 2012.07.02 hétfő, 19:09:46 »

taps taps

Nem semmi.  eljen

Mi volt a rekord km amit megtettél egy tankkal, ha szabad megkérdezni?  Smiley  (löveg nélküli tankra gondoltam)  vigyor3
Passz, már nem emlékszem...2 tankolással ezelőtt 1281 megtett km után kapott inni... vigyor3, most meg nem vártam meg hogy kiürüljön és fullra tankoltam megint...de megtett 400 km után megint agyament hülyeségeket ir a fedkomp a megtett és megtehető összege 1372  biztosan nem normális (klima, hosszutáv 110-120 folyamatosan kivéve a falukban-városokban)
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.02 hétfő, 19:16:55 írta Ervin » Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
Ervin
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4563


TDDi, gyári xenon, F2 optika, 5 ajtó, MMT 6


« Új hozzászólás #2014 Dátum: 2012.07.02 hétfő, 19:28:42 »

Kb ugyanazt amit az Autómániában a Gyulai úr... a gyári pug hibriddel.Hivatalos  gyári adat 3.8 helyett, neki sikerült
7.6ot csinálnia  nyes nyes smile
/mindezt 9.25m-ért/
Ugyanazt nem lehet, mert én hozom a gyári adatot....Ő meg.... vigyor3
Naplózva

passat 2010 highline CRTDI 125 kW kombi DSG
mondeo 2001 trend TDDi 85 kW 5ajtó
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #2015 Dátum: 2012.07.02 hétfő, 23:45:34 »

Passz, már nem emlékszem...2 tankolással ezelőtt 1281 megtett km után kapott inni... vigyor3, most meg nem vártam meg hogy kiürüljön és fullra tankoltam megint...de megtett 400 km után megint agyament hülyeségeket ir a fedkomp a megtett és megtehető összege 1372  biztosan nem normális (klima, hosszutáv 110-120 folyamatosan kivéve a falukban-városokban)
az elég betyár.  wow1 eljen
nekem eddig 1115 km a max.  smile
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #2016 Dátum: 2012.07.03 kedd, 13:49:51 »

Elvileg kb. +80 km-t lehet menni, miután kigyulladt a tankolásra figyelmeztető lámpa. Úgy tudom, biztonsági okból nem engedi leürülni a rendszert az ECU, hanem előtte leállítja az autót.

Most ez történt:  nem volt nálam pénz, nem tudtam volna tankolni, csak a hazajutásért imádkoztam.
A tankolásjelző kigyulladásakor nulláztam a km számlálót, mentem vele +58 km-t. Meleg van, ment a klíma is, a +58 km úgy adódott, amíg hazaértem. Vajon mennyi lehet még benne?

Majd folyamatosan világít a visszajelző lámpa, amíg le nem áll az autó?
Vagy lesz még egy sürgetőbb figyelmeztetés pl. villogás?
Mi volna a gyári jelenség?
Egyszer már jártam így, akkor +40 km-nél vészüzembe vágta, és nem ment többet 60 km/h-nál, hiába nyomtam a gázt, de a visszajelzés nem változott, de akkor más gondom is volt.

Azért kérdem, mert az első normális benzinkút 10 km-re van.
Hozzak bele inkább kannából, vagy nekivágjak a géppel?
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.03 kedd, 13:53:03 írta ezsolt » Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
Doby
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 449



E-mail
« Új hozzászólás #2017 Dátum: 2012.07.03 kedd, 14:05:48 »

Én egyszer mentem addig amig 0-t mutatott a fedcomp, de akkor már csak 2 km volt a kút... Izgultam... De csak kb 57 liter ment bele ha jól emlékszem.....

Elvileg kb. +80 km-t lehet menni, miután kigyulladt a tankolásra figyelmeztető lámpa. Úgy tudom, biztonsági okból nem engedi leürülni a rendszert az ECU, hanem előtte leállítja az autót.

Most ez történt:  nem volt nálam pénz, nem tudtam volna tankolni, csak a hazajutásért imádkoztam.
A tankolásjelző kigyulladásakor nulláztam a km számlálót, mentem vele +58 km-t. Meleg van, ment a klíma is, a +58 km úgy adódott, amíg hazaértem. Vajon mennyi lehet még benne?

Majd folyamatosan világít a visszajelző lámpa, amíg le nem áll az autó?
Vagy lesz még egy sürgetőbb figyelmeztetés pl. villogás?
Mi volna a gyári jelenség?
Egyszer már jártam így, akkor +40 km-nél vészüzembe vágta, és nem ment többet 60 km/h-nál, hiába nyomtam a gázt, de a visszajelzés nem változott, de akkor más gondom is volt.

Azért kérdem, mert az első normális benzinkút 10 km-re van.
Hozzak bele inkább kannából, vagy nekivágjak a géppel?
Naplózva

MKIV Titanium 2014 2.0 TDCI 100kW, 5 ajtó, Red Candy

Korábban:
MKIII F2 ; 2006.06 ; 4 ajtós limuzin ; 2.0L Duratorq TDCi (131Le) ; MMT6 ; Platinum Metallic ; Aras ; Ghia
ultio
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1242


rasti rusti

ultio.ultionis@gmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #2018 Dátum: 2012.07.03 kedd, 14:11:32 »

Elvileg kb. +80 km-t lehet menni, miután kigyulladt a tankolásra figyelmeztető lámpa. Úgy tudom, biztonsági okból nem engedi leürülni a rendszert az ECU, hanem előtte leállítja az autót.

Most ez történt:  nem volt nálam pénz, nem tudtam volna tankolni, csak a hazajutásért imádkoztam.
A tankolásjelző kigyulladásakor nulláztam a km számlálót, mentem vele +58 km-t. Meleg van, ment a klíma is, a +58 km úgy adódott, amíg hazaértem. Vajon mennyi lehet még benne?

Majd folyamatosan világít a visszajelző lámpa, amíg le nem áll az autó?
Vagy lesz még egy sürgetőbb figyelmeztetés pl. villogás?
Mi volna a gyári jelenség?
Egyszer már jártam így, akkor +40 km-nél vészüzembe vágta, és nem ment többet 60 km/h-nál, hiába nyomtam a gázt, de a visszajelzés nem változott, de akkor más gondom is volt.

Azért kérdem, mert az első normális benzinkút 10 km-re van.
Hozzak bele inkább kannából, vagy nekivágjak a géppel?

Szerintem az üzemanyagot jelző mutatót is kell figyelni, nem csak a megtehető km-ek számát.
Legutóbb mikor mentem ki Ukrajnába tankolni, a határ előtt már emlékeim szerint min 10 km-el 0 volt a megtehető km-ek száma, viszont a mutató nem üres tankot mutatott, ezért nyugodt szívvel mentem tovább és valóban nem állt meg az autó, pedig volt ugye a határ miatt több leáll-indít is. Sőt nem is a legtöbb benzin ment a tankba, mióta megvan az autó.
Én azt gondolom, hogy mikor 0 a megtehető km-ek száma, van még a tankban néhány liter, bár ahogy az én példám mutatja, lehet nem is pontos az a kijelző, én a mutatónak jobban hiszek.
Naplózva

rasti rusti
Van: Toyota Auris HSD, 2010.
Volt: Ford Mondeo, benzin, 1999 cm3, 2002., 5 ajtó, 5 sebesség, Ghia.
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #2019 Dátum: 2012.07.03 kedd, 14:40:14 »

Elvileg kb. +80 km-t lehet menni, miután kigyulladt a tankolásra figyelmeztető lámpa. Úgy tudom, biztonsági okból nem engedi leürülni a rendszert az ECU, hanem előtte leállítja az autót.

Most ez történt:  nem volt nálam pénz, nem tudtam volna tankolni, csak a hazajutásért imádkoztam.
A tankolásjelző kigyulladásakor nulláztam a km számlálót, mentem vele +58 km-t. Meleg van, ment a klíma is, a +58 km úgy adódott, amíg hazaértem. Vajon mennyi lehet még benne?

Majd folyamatosan világít a visszajelző lámpa, amíg le nem áll az autó?
Vagy lesz még egy sürgetőbb figyelmeztetés pl. villogás?
Mi volna a gyári jelenség?
Egyszer már jártam így, akkor +40 km-nél vészüzembe vágta, és nem ment többet 60 km/h-nál, hiába nyomtam a gázt, de a visszajelzés nem változott, de akkor más gondom is volt.

Azért kérdem, mert az első normális benzinkút 10 km-re van.
Hozzak bele inkább kannából, vagy nekivágjak a géppel?

Én hétfő reggel 4 km hátralévő távnál álltam be a kúthoz. Smiley

És tankoltam utána 58 liter... Sad

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2020 Dátum: 2012.07.03 kedd, 15:07:27 »

Elvileg kb. +80 km-t lehet menni, miután kigyulladt a tankolásra figyelmeztető lámpa. Úgy tudom, biztonsági okból nem engedi leürülni a rendszert az ECU, hanem előtte leállítja az autót.

Most ez történt:  nem volt nálam pénz, nem tudtam volna tankolni, csak a hazajutásért imádkoztam.
A tankolásjelző kigyulladásakor nulláztam a km számlálót, mentem vele +58 km-t. Meleg van, ment a klíma is, a +58 km úgy adódott, amíg hazaértem. Vajon mennyi lehet még benne?

Majd folyamatosan világít a visszajelző lámpa, amíg le nem áll az autó?
Vagy lesz még egy sürgetőbb figyelmeztetés pl. villogás?
Mi volna a gyári jelenség?
Egyszer már jártam így, akkor +40 km-nél vészüzembe vágta, és nem ment többet 60 km/h-nál, hiába nyomtam a gázt, de a visszajelzés nem változott, de akkor más gondom is volt.

Azért kérdem, mert az első normális benzinkút 10 km-re van.
Hozzak bele inkább kannából, vagy nekivágjak a géppel?
80-40-20 megtehető km-nél sípol egyet. Hogy mikor mennyi a megtehető (szerinte), azt a használattól függően számolja ki. Volt hogy 55 megtehető km-el indultam, és nemsokára már 78-at mutatott (városozás után országútra mentem). Amúgy már nagyon sokszor ürítettem a tankot annyira, hogy 0 megtehetőt mutatott. Sőt, volt hogy 0 után még bő 10km-t mentem. Igaz, akkor 59l felett tankoltam. Vészüzembe viszont emiatt még sose állt.

Tehát menj el nyugodtan tankolni. Ha szerinte már csak 40km-t tudsz menni, akkor megint sípolni fog, és a fed-comp.-ot átállítja a megtehető km-re. Amit persze te tovább nyomhatsz bármire.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #2021 Dátum: 2012.07.03 kedd, 15:37:48 »

80-40-20 megtehető km-nél sípol egyet. Hogy mikor mennyi a megtehető (szerinte), azt a használattól függően számolja ki. Volt hogy 55 megtehető km-el indultam, és nemsokára már 78-at mutatott (városozás után országútra mentem). Amúgy már nagyon sokszor ürítettem a tankot annyira, hogy 0 megtehetőt mutatott. Sőt, volt hogy 0 után még bő 10km-t mentem. Igaz, akkor 59l felett tankoltam. Vészüzembe viszont emiatt még sose állt.

Tehát menj el nyugodtan tankolni. Ha szerinte már csak 40km-t tudsz menni, akkor megint sípolni fog, és a fed-comp.-ot átállítja a megtehető km-re. Amit persze te tovább nyomhatsz bármire.

Én azt figyeltem meg, h ha a fedcomp eléri 100km megtehető távot, onnan nagyon gyorsan fogy a megtehető km-ek száma. Amíg nem éri el a 100km-ert,addig viszonylag normálisan számolgatja.
Volt olyan múltkor, h 30 km-t mutatott megtehető km-nek. Otthontól 26km-re voltam, tehát 'bőven' elégnek kellett volna lennie. 15 km-re otthontól már csak 2 km volt a megtehető távolság, azaz röpke 11 km alatt a fedcomp szerint elfogyasztottam 28 km-re elegendő naftát. Pedig nem mentem többet, mint 70, csak hogy tuti kitartsak vele hazáig. Itt volt egy benzinkút, inkább tankoltam (nem tele), mert nem mertem hazárdírozni.
Ez mitől lehet?
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2022 Dátum: 2012.07.03 kedd, 16:05:07 »

Én azt figyeltem meg, h ha a fedcomp eléri 100km megtehető távot, onnan nagyon gyorsan fogy a megtehető km-ek száma. Amíg nem éri el a 100km-ert,addig viszonylag normálisan számolgatja.
Volt olyan múltkor, h 30 km-t mutatott megtehető km-nek. Otthontól 26km-re voltam, tehát 'bőven' elégnek kellett volna lennie. 15 km-re otthontól már csak 2 km volt a megtehető távolság, azaz röpke 11 km alatt a fedcomp szerint elfogyasztottam 28 km-re elegendő naftát. Pedig nem mentem többet, mint 70, csak hogy tuti kitartsak vele hazáig. Itt volt egy benzinkút, inkább tankoltam (nem tele), mert nem mertem hazárdírozni.
Ez mitől lehet?
Hideg motorral indítottál, magasabb volt a pillanatnyi fogyi, és azzal a magas fogyival számolva a meglévő üzemanyaggal csak a kiírt mennyiséget tudod megtenni. Ez egy tipp. Szerintem ha hazamentél volna, akkor visszaáll közel normálisra az érték, mivel melegszik a motor, egyenletes tempóval mész, csökken a pillanatnyi fogyi, tehát az üzemanyag több km-re elég. De mondom, ez csak tipp.
Igazából jópofa dolog ez a visszaszámoló, de sok értelme nincs Smiley Én általában ha kigyullad a sárga lámpa (80km), akkor elmegyek tankolni. De sokszor a hosszabb után után egyből tankolok (átlagfogy. számolás), így nem is és a 80km szint közelébe. Rég tankoltam már 60l körül, inkább ilyen 25-40l-ek, de mindig tele. A fed.comp. nálam 99%-ban a külső hőmérsékletet mutatja. Számomra az a leg informatívabb. A többi annyira nem érdekel. A megtehető kb. látszik a mutatóról, a kiírt átlagfogy. úgyis pontatlan, és most nem jut eszembe mi a negyedik amit kiír Cheesy De az se szokott lekötni.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #2023 Dátum: 2012.07.03 kedd, 16:07:31 »

Épp most érkeztem meg ukránból.
És 60,087 litert tankoltam a kocsiba, úgy hogy még 24 km-re elegendő naftát írt.

Jah és teszem hozzá, hogy nem pallóra állva. Hanem vízszintesen, még fért volna bele, de féltem, hogy ez a nagy meleg a végén még annyira megnöveli az üzemanyag térfogatát, hogy valami rendellenes történik.
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #2024 Dátum: 2012.07.03 kedd, 16:09:28 »

és most nem jut eszembe mi a negyedik amit kiír Cheesy De az se szokott lekötni.
Átlagsebesség, ami nálam is csak addig jelenik, meg ameddig átléptetem rajta  eplus2
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2025 Dátum: 2012.07.03 kedd, 17:08:05 »

Hideg motorral indítottál, magasabb volt a pillanatnyi fogyi, és azzal a magas fogyival számolva a meglévő üzemanyaggal csak a kiírt mennyiséget tudod megtenni. Ez egy tipp. Szerintem ha hazamentél volna, akkor visszaáll közel normálisra az érték, mivel melegszik a motor, egyenletes tempóval mész, csökken a pillanatnyi fogyi, tehát az üzemanyag több km-re elég. De mondom, ez csak tipp.
Igazából jópofa dolog ez a visszaszámoló, de sok értelme nincs Smiley Én általában ha kigyullad a sárga lámpa (80km), akkor elmegyek tankolni. De sokszor a hosszabb után után egyből tankolok (átlagfogy. számolás), így nem is és a 80km szint közelébe. Rég tankoltam már 60l körül, inkább ilyen 25-40l-ek, de mindig tele. A fed.comp. nálam 99%-ban a külső hőmérsékletet mutatja. Számomra az a leg informatívabb. A többi annyira nem érdekel. A megtehető kb. látszik a mutatóról, a kiírt átlagfogy. úgyis pontatlan, és most nem jut eszembe mi a negyedik amit kiír Cheesy De az se szokott lekötni.

Ha jól értem,pont fordítva van-lenne.Mármint ha elöször többlet fogyi miatt kevesebb megtehetőt kéne kiirnia,amit menet közben ugye "növelne" a compi.
Ez egyébként tényleg idegesitő.
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.03 kedd, 17:20:38 írta wofer » Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2026 Dátum: 2012.07.03 kedd, 17:09:20 »

80-40-20 megtehető km-nél sípol egyet. Hogy mikor mennyi a megtehető (szerinte), azt a használattól függően számolja ki. Volt hogy 55 megtehető km-el indultam, és nemsokára már 78-at mutatott (városozás után országútra mentem). Amúgy már nagyon sokszor ürítettem a tankot annyira, hogy 0 megtehetőt mutatott. Sőt, volt hogy 0 után még bő 10km-t mentem. Igaz, akkor 59l felett tankoltam. Vészüzembe viszont emiatt még sose állt.

Tehát menj el nyugodtan tankolni. Ha szerinte már csak 40km-t tudsz menni, akkor megint sípolni fog, és a fed-comp.-ot átállítja a megtehető km-re. Amit persze te tovább nyomhatsz bármire.

Na pont ezért kell dieselt venni,mert az Termeli az olajat Wink wave eljen
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2027 Dátum: 2012.07.03 kedd, 17:13:56 »

Átlagsebesség, ami nálam is csak addig jelenik, meg ameddig átléptetem rajta  eplus2
Igaz Smiley Kb. nálam is ennyi értelme van.
UKR-ban mennyi most egy liter?
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2028 Dátum: 2012.07.03 kedd, 17:14:49 »

Ha jól értem,pont fordítva van-lenne.Mármint ha elöször töblet fogyi miatt kevesebb megtehetőt kéne kiirnia,amit menet közben ugye "növelne" a compi.
Ez egyébként tényleg idegesitő.
Akkor leginkább nem tudom  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2029 Dátum: 2012.07.03 kedd, 17:19:05 »

Akkor leginkább nem tudom  vigyor3

Egyébként én sem tudom ez miért van.Azért is fura mert addig(80-100km) elég korrekten csökken arányaiban ahogy
apad az üzemanyag.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
zolas
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1662


E-mail
« Új hozzászólás #2030 Dátum: 2012.07.03 kedd, 17:21:18 »

Igaz Smiley Kb. nálam is ennyi értelme van.
UKR-ban mennyi most egy liter?

9.89 hrivnyáért adták literjét.
35ért váltottam.
tehát olyan 350 kb.
Naplózva

MK3 |2002.XII.|2.0|TDCi|130 LE|Ghia|Black Eye Bi-Xenon|18" 5Y|Tolatóradar|Tempomat|Sony 6CD|EGR Off|4 door|Befásult belső Cheesy|Skyfol korom fólia|FlipKey|Full bőr|
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #2031 Dátum: 2012.07.03 kedd, 17:22:16 »

Egyébként én sem tudom ez miért van.Azért is fura mert addig(80-100km) elég korrekten csökken arányaiban ahogy
apad az üzemanyag.
Nálam a végefelé sem hülyül meg. Bár tényleg ritkán hagyom kiürülni. Nálam 40km alatt szokott mindenfélét kiírni. Olyankor 5 és 140 között mindenfélét mutat Smiley Pláne ha sűrűn indulok, állok meg. De ha autópályán, országúton érek a tank végére, akkor szépen számol vissza.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Cs12
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5605



« Új hozzászólás #2032 Dátum: 2012.07.03 kedd, 20:01:40 »

Hideg motorral indítottál, magasabb volt a pillanatnyi fogyi, és azzal a magas fogyival számolva a meglévő üzemanyaggal csak a kiírt mennyiséget tudod megtenni. Ez egy tipp. Szerintem ha hazamentél volna, akkor visszaáll közel normálisra az érték, mivel melegszik a motor, egyenletes tempóval mész, csökken a pillanatnyi fogyi, tehát az üzemanyag több km-re elég. De mondom, ez csak tipp.
Igazából jópofa dolog ez a visszaszámoló, de sok értelme nincs Smiley Én általában ha kigyullad a sárga lámpa (80km), akkor elmegyek tankolni. De sokszor a hosszabb után után egyből tankolok (átlagfogy. számolás), így nem is és a 80km szint közelébe. Rég tankoltam már 60l körül, inkább ilyen 25-40l-ek, de mindig tele. A fed.comp. nálam 99%-ban a külső hőmérsékletet mutatja. Számomra az a leg informatívabb. A többi annyira nem érdekel. A megtehető kb. látszik a mutatóról, a kiírt átlagfogy. úgyis pontatlan, és most nem jut eszembe mi a negyedik amit kiír Cheesy De az se szokott lekötni.

Nem akkor indítottam, Pestről jöttem hazafele megállás nélkül.
Mondom, 100km-ig faxán számolja, ha indítom az autót, van hogy a km fogyásával ellentétben nő a megtehető táv, gondolom a pil.fogy miatt.Ez rendben is van. De hogy elérem a 100-as határt, és folyamatos tempóval, sőt még lassabban is megyek, ilyen mértékben ugorjon, azt nem értem.
Olyant szokott csinálni még, ha hűvösebb időben indítom az autót, mondjuk legyen 250km, amit kiír megtehető távnak. Elindulok vele dolgozni, 4km tőlünk. Ott áll egész nap a sárkány a tűző napon, mikor indítom a motort, fedcomp van, h 300-310 km megtehetőt mutat. Kérdem én, álló helyzetben termeli a naftát?  eplus2 Na persze ilyenkor gyorsan csökken a táv, van h míg megteszek 1 km-t, a fecomp már - 3nál jár.
Naplózva

2016.06. MKV 2.0 TDCI BiTurbo ST-Line, 211LE, FULL

Ex:2009.08. MKIV 2.0 TDCI Titanium-S, 165LE CHIP, Automata, EGR+DPF OFF, FULL
Ex:2001.11. MKIII 2.0 TDDI GHIA,150LE,CHIP(BUNYEK),EGR OFF, FULL
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2033 Dátum: 2012.07.03 kedd, 20:17:39 »

Nálam a végefelé sem hülyül meg. Bár tényleg ritkán hagyom kiürülni. Nálam 40km alatt szokott mindenfélét kiírni. Olyankor 5 és 140 között mindenfélét mutat Smiley Pláne ha sűrűn indulok, állok meg. De ha autópályán, országúton érek a tank végére, akkor szépen számol vissza.


 vigyor3 akkor x,vagyis X akta  nyes!

amúgy tényleg érdekes,mert azonos alkatrészek,csak D vagy a 95 ös felirat tér el. Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #2034 Dátum: 2012.07.03 kedd, 22:35:33 »

80-40-20 megtehető km-nél sípol egyet. Hogy mikor mennyi a megtehető (szerinte), azt a használattól függően számolja ki. Volt hogy 55 megtehető km-el indultam, és nemsokára már 78-at mutatott (városozás után országútra mentem). Amúgy már nagyon sokszor ürítettem a tankot annyira, hogy 0 megtehetőt mutatott. Sőt, volt hogy 0 után még bő 10km-t mentem. Igaz, akkor 59l felett tankoltam. Vészüzembe viszont emiatt még sose állt.

Tehát menj el nyugodtan tankolni. Ha szerinte már csak 40km-t tudsz menni, akkor megint sípolni fog, és a fed-comp.-ot átállítja a megtehető km-re. Amit persze te tovább nyomhatsz bármire.
Nincs fedcomp a gépsárkányomban. A kérdésem nem a különböző képletekre irányult, amit a fedcomp elkövet. Kalkulálni, majd tévedni én is tudok, ahhoz nem kell gép  vigyor3
De a sípolást hallottam egyszer, csak azt nem tudni, hogy akkor az hányadik sípolás volt... hehe
Mondjuk sípolhatna kettőt vagy hármat is, ha már számolni lehet. Mindegy, ma elmentem Szilvásváradra és ott tankoltam. Kibírta, ügyes volt, kapta a dícséretet megint. Az asszony nem érti az ilyesmit, nekem az Autó olyan mint egy élő állat, mondjuk egy különleges ló. Szoktam beszélni hozzá, természetesen.
Nem is adnám oda senkinek, mert nem is bíznának egymásban  Grin , és csak baj lenne.
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.03 kedd, 22:40:07 írta ezsolt » Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #2035 Dátum: 2012.07.04 szerda, 07:43:38 »

Nincs fedcomp a gépsárkányomban. A kérdésem nem a különböző képletekre irányult, amit a fedcomp elkövet. Kalkulálni, majd tévedni én is tudok, ahhoz nem kell gép  vigyor3
De a sípolást hallottam egyszer, csak azt nem tudni, hogy akkor az hányadik sípolás volt... hehe
Mondjuk sípolhatna kettőt vagy hármat is, ha már számolni lehet. Mindegy, ma elmentem Szilvásváradra és ott tankoltam. Kibírta, ügyes volt, kapta a dícséretet megint. Az asszony nem érti az ilyesmit, nekem az Autó olyan mint egy élő állat, mondjuk egy különleges ló. Szoktam beszélni hozzá, természetesen.
Nem is adnám oda senkinek, mert nem is bíznának egymásban  Grin , és csak baj lenne.

Sztem addig jó, amig a kérdésedre nem tudod a választ.Utána még jobban fogsz parázni.

Én a régmúlt időkre való tekintettel /ahol a rossz visszajelző, 2*is megtréfált/, messze elkerülöm
ezt a helyzetet...mármint hogy 80km alatt legyen a megtehető km-ek száma.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Hyperborg
Vendég
« Új hozzászólás #2036 Dátum: 2012.07.10 kedd, 09:03:51 »

Írtam is,hogy ha szerencsétlen,akkor hagyod ott...Smiley

Az én Mondeom bármilyen másik kocsit ott hagy ... feltéve ha a másik kocsi már az árokban van Smiley
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #2037 Dátum: 2012.07.10 kedd, 22:13:51 »

ha a fogyasztás méröt lenullázom,elkezdi mérni az átlag fogyit ha jól gondolom.ez a kilométerek haladtával egyre lassul,majd beáll mint a gerej.honnan ill. mitöl miböl kap adatot,mennyire lehet hinni a mutatott átlagnak?
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2038 Dátum: 2012.07.11 szerda, 01:32:27 »

ha a fogyasztás méröt lenullázom,elkezdi mérni az átlag fogyit ha jól gondolom.ez a kilométerek haladtával egyre lassul,majd beáll mint a gerej.honnan ill. mitöl miböl kap adatot,mennyire lehet hinni a mutatott átlagnak?
méréses tankoláshoz viszonyítva kaphatod meg az eredményt
ezután +/- 15%-ban (azt hiszem ennyi, nem több) állítható
Naplózva
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #2039 Dátum: 2012.07.11 szerda, 09:39:54 »

méréses tankoláshoz viszonyítva kaphatod meg az eredményt
ezután +/- 15%-ban (azt hiszem ennyi, nem több) állítható
MK3-nal sajnos nem lehet ugy kalibralni, mint az  elodeinel. Nekem van, hogy 1 literrel mutat kevesebbet, mint a valos fogyasztas, de volt olyan, hogy 0,3 l elteres.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
TISLER19
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4936



E-mail
« Új hozzászólás #2040 Dátum: 2012.07.11 szerda, 23:17:02 »

MK3-nal sajnos nem lehet ugy kalibralni, mint az  elodeinel. Nekem van, hogy 1 literrel mutat kevesebbet, mint a valos fogyasztas, de volt olyan, hogy 0,3 l elteres.
Nekem  mióta kilettek cserélve a csúcsok-szivattyu azóta nagyon pontos.
Naplózva

2008.11. 1.8 TDCI KOMBI TREND 115 FOCUS II
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2041 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 07:30:38 »

MK3-nal sajnos nem lehet ugy kalibralni, mint az  elodeinel. Nekem van, hogy 1 literrel mutat kevesebbet, mint a valos fogyasztas, de volt olyan, hogy 0,3 l elteres.
nem néztem a típust, jogos  eljen
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #2042 Dátum: 2012.07.12 csütörtök, 21:40:31 »

Nekem van, hogy 1 literrel mutat kevesebbet, mint a valos fogyasztas, de volt olyan, hogy 0,3 l elteres.
Ugyanez nekem is
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #2043 Dátum: 2012.07.13 péntek, 06:57:42 »

Ugyanez nekem is
Wink nekem meg volt régen olyan ,hogy 1/4 tankot mutatott és üres volt a tank  Undecided
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
vomdeutsch
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260


Gsd


E-mail
« Új hozzászólás #2044 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 12:29:12 »

Nekem bevált...    http://www.prowerdose.hu/
Naplózva

Ford Mondeo Turnier MK4 Facelift 2013.XI.hó 2.0 TDCi 163 LE.Champions Trend. Hungary
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2045 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 12:48:04 »

Nekem bevált...    http://www.prowerdose.hu/

Nagyon hasonlít ehez:
http://www.greenfuel.hu/

Nekem hozta a leírt eredményeket és mondjuk literenként max +20 Ft-ot jelentett. Mi az ára ennek? Hova lehet tenni a greenfuel-hez képest?
Naplózva
vomdeutsch
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 260


Gsd


E-mail
« Új hozzászólás #2046 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 13:09:07 »

Nagyon hasonlít ehez:
http://www.greenfuel.hu/

Nekem hozta a leírt eredményeket és mondjuk literenként max +20 Ft-ot jelentett. Mi az ára ennek? Hova lehet tenni a greenfuel-hez képest?

Decembertől használom, előtte  volt a comp.szerint 6.4. és 6.5 között az átlag fogyasztás, most  5.0 és 5.1 l dizelből / 2.0 TDCI 130 LE 6 seb.

Egy ismerősöm cége szabadalmaztatta és forgalmazza. Árak a honlapon, de rugalmas a cégvezető, lehet alkudni Vele.
« Utoljára szerkesztve: 2012.07.16 hétfő, 13:13:13 írta vomdeutsch » Naplózva

Ford Mondeo Turnier MK4 Facelift 2013.XI.hó 2.0 TDCi 163 LE.Champions Trend. Hungary
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #2047 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 14:50:00 »

Decembertől használom, előtte  volt a comp.szerint 6.4. és 6.5 között az átlag fogyasztás, most  5.0 és 5.1 l dizelből / 2.0 TDCI 130 LE 6 seb.

Egy ismerősöm cége szabadalmaztatta és forgalmazza. Árak a honlapon, de rugalmas a cégvezető, lehet alkudni Vele.

Nem láttam a honlapon árat.
Naplózva
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #2048 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 14:51:25 »

Decembertől használom, előtte  volt a comp.szerint 6.4. és 6.5 között az átlag fogyasztás, most  5.0 és 5.1 l dizelből / 2.0 TDCI 130 LE 6 seb.

Egy ismerősöm cége szabadalmaztatta és forgalmazza. Árak a honlapon, de rugalmas a cégvezető, lehet alkudni Vele.

Na, ezek azok amiben nem hiszek.

Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Makker
Vendég
« Új hozzászólás #2049 Dátum: 2012.07.16 hétfő, 14:57:35 »

Na, ezek azok amiben nem hiszek.



Csatlakozom, tök noname cégek képesek kifejleszteni egy ilyen "csodaszert", de a nagy cégek dollár milliárdokkal a hátuk mögött és csúcs mérnökök segítségével sem képesek.  beka3
Naplózva
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.