Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.15 szerda, 02:42:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fogyasztás  (Megtekintve 1670956 alkalommal)
0 Felhasználó és 14 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5550 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 09:23:59 »

Csak érdekességképp, bár nem Mondeo:

Apum 2 hete vett egy 2009-es V-ös Golf-ot. 1.6-os 102LE motor, és van beépítve valami gázos rendszer. Teletankolta a gáztartályt, majd kicsit elmentek autózgatni, élvezni az új autót. Városban addig mentek, amíg a KÖKI-től kiértek az M5-re, vagy az M0-ra. Párszor Agárd, meg ilyen közelebbi autópályán megközelíthető helyek. Tegnap ürült ki annyira a gáztartály, hogy tankolni kellett. És a számolt fogyasztása gázból 7,62l lett. Ez szerintem elég  eljen

Nem járt az Óvoda utcában, az biztos! eplus2

Nekem ez volt ma reggel:

1,9km után:


Ez meg alig 3km után vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5551 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 09:28:56 »

Nem járt az Óvoda utcában, az biztos! eplus2

Nekem ez volt ma reggel:

Házon kívül volt randid, hogy levetted a gyűrűdet?  hehe
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5552 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 09:30:18 »

Házon kívül volt randid, hogy levetted a gyűrűdet?  hehe

Aszittem a másik cuccra jön majd az első poen. vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
FokaDriver
Vendég
« Új hozzászólás #5553 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 11:08:48 »

Csak érdekességképp, bár nem Mondeo:

Apum 2 hete vett egy 2009-es V-ös Golf-ot. 1.6-os 102LE motor, és van beépítve valami gázos rendszer. Teletankolta a gáztartályt, majd kicsit elmentek autózgatni, élvezni az új autót. Városban addig mentek, amíg a KÖKI-től kiértek az M5-re, vagy az M0-ra. Párszor Agárd, meg ilyen közelebbi autópályán megközelíthető helyek. Tegnap ürült ki annyira a gáztartály, hogy tankolni kellett. És a számolt fogyasztása gázból 7,62l lett. Ez szerintem elég  eljen

Nem mérvadó. Mint tudjuk hőmérséklet/gázkútfej töltési nyomása befolyásolja a betankolható gáz mennyiségét, és a hőmérséklet azt is hogy mikor fogy el. Még az is befolyásolja hogy a kút áll le, vagy a multiszelep zár le adott nyomáson.  8-10 tanknyi gázból tudsz hiteles lpg fogyasztást számolni.

A fedélzeti fogyasztásmérőt elfelejtheted, az LPG üzemben fiktív adatot közöl.

Ha csak annyit tudtok róla hogy "valami" gázos renccer, akkor gyorsan nézzetek utána, mert az lpg-s autóknak is van üzemeltetése, tehát érteni kell alapfogalmakat, működési módot, pl  gázszűrő cserék intervalluma, csak hogy ne menjek messzebb. Érdemes az lpg kutaknak is utánanézni, mert Mo-n 236-tól 300-ig tetszőleges áron lehet kapni LPG-t.
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.20 hétfő, 11:12:11 írta FokaDriver » Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5554 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 11:11:33 »

Nem mérvadó. Mint tudjuk hőmérséklet/gázkútfej töltési nyomása befolyásolja a betankolható gáz mennyiségét, és a hőmérséklet azt is hogy mikor fogy el. Még az is befolyásolja hogy a kút áll le, vagy a multiszelep zár le adott nyomáson.  8-10 tanknyi gázból tudsz hiteles lpg fogyasztást számolni.

Ha csak annyit tudtok róla hogy "valami" gázos renccer, akkor gyorsan nézzetek utána, mert az lpg-s autóknak is van üzemeltetése, tehát érteni kell alapfogalmakat, működési módot, pl  gázszűrő cserék intervalluma, csak hogy ne menjek messzebb. Érdemes az lpg kutaknak is utánanézni, mert Mo-n 236-tól 300-ig tetszőleges áron lehet kapni LPG-t.


Mondjuk ez igaz. Nekem is jött ki egy tankoláskor 10-16l-ig... Nem lehet tudni, hogy mennyi maradt a tartályban, illetve, hogy korábban, vagy épp később zárt e le a szelep... 1év távlatából viszont 12,55l gáz fogyi jött ki/100km. Az sztem nem rossz...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
FokaDriver
Vendég
« Új hozzászólás #5555 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 11:18:18 »

Mondjuk ez igaz. Nekem is jött ki egy tankoláskor 10-16l-ig... Nem lehet tudni, hogy mennyi maradt a tartályban, illetve, hogy korábban, vagy épp később zárt e le a szelep... 1év távlatából viszont 12,55l gáz fogyi jött ki/100km. Az sztem nem rossz...

Ekkora bódéhoz és motorhoz az tényleg jó fogyasztás.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5556 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 11:32:02 »

Nem mérvadó. Mint tudjuk hőmérséklet/gázkútfej töltési nyomása befolyásolja a betankolható gáz mennyiségét, és a hőmérséklet azt is hogy mikor fogy el. Még az is befolyásolja hogy a kút áll le, vagy a multiszelep zár le adott nyomáson.  8-10 tanknyi gázból tudsz hiteles lpg fogyasztást számolni.

A fedélzeti fogyasztásmérőt elfelejtheted, az LPG üzemben fiktív adatot közöl.

Ha csak annyit tudtok róla hogy "valami" gázos renccer, akkor gyorsan nézzetek utána, mert az lpg-s autóknak is van üzemeltetése, tehát érteni kell alapfogalmakat, működési módot, pl  gázszűrő cserék intervalluma, csak hogy ne menjek messzebb. Érdemes az lpg kutaknak is utánanézni, mert Mo-n 236-tól 300-ig tetszőleges áron lehet kapni LPG-t.

Köszi a tippet, majd megmondom neki. Ő lehet hogy tudja, hogy milyen rendszer van benne, de nekem nem sok közöm van ahhoz a kocsihoz. Mondta, hogy kapott hozzá teljes dokumentációt a gáz beépítésről. Pótkerék helyén van a tartály. De mondta, hogy érdekes, mert hétvégén sípolt neki, hogy elfogyott a gáz, és átvált benzinre, aztán beállt egy kútra, tankolni akart gázt, és csak 14l ment bele. Létezik, hogy ennyire pici tartály lenne benne? Vagy valami hőmérséklet-nyomás együttállás miatt lett ilyen kevés?
De akkor megmondom neki, hogy ne örüljön Smiley Majd 8-10 tankolás után számoljon.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5557 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 11:46:40 »

Köszi a tippet, majd megmondom neki. Ő lehet hogy tudja, hogy milyen rendszer van benne, de nekem nem sok közöm van ahhoz a kocsihoz. Mondta, hogy kapott hozzá teljes dokumentációt a gáz beépítésről. Pótkerék helyén van a tartály. De mondta, hogy érdekes, mert hétvégén sípolt neki, hogy elfogyott a gáz, és átvált benzinre, aztán beállt egy kútra, tankolni akart gázt, és csak 14l ment bele. Létezik, hogy ennyire pici tartály lenne benne? Vagy valami hőmérséklet-nyomás együttállás miatt lett ilyen kevés?
De akkor megmondom neki, hogy ne örüljön Smiley Majd 8-10 tankolás után számoljon.

Általában nincs ekkor szórás, de volt, hogy óaz egyik kúton 25l alig ment bele, míg a másikon, ugyan annál az állásnál 38-40l-ek simán... Amikor kevés ment bele, akkor csak 2 LED világított a 4-ből, szóval tuti nem az volt, hogy sok maradt benne...

Nem hiszem, hogy sokkal nagyobb a tartály. Az is lehet, hogy csak mankókerék helyére való került bele. Nekem teljes értékű kerék helyén is csak nettó 41l-es a tartályom. Az bruttó 55l... Mondjuk az apukádé lehet 25l körüli...
Ha kifogy, és kikapcs, majd vissza, akkor még egy 10-30km lehet benne:) Újra visszakapcsolt. Van, hogy egy kövérebb gázadást már nem bír, de óvatosan még lehet vele autózni...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5558 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 11:56:48 »

Nem mérvadó. Mint tudjuk hőmérséklet/gázkútfej töltési nyomása befolyásolja a betankolható gáz mennyiségét, és a hőmérséklet azt is hogy mikor fogy el. Még az is befolyásolja hogy a kút áll le, vagy a multiszelep zár le adott nyomáson.  8-10 tanknyi gázból tudsz hiteles lpg fogyasztást

Ha ez igy van /amit nem kétlek/ ,akkor utána kell menni tankolni oda,amikor feltöltik a tartalyt,valamint este amikor jó hideg van este  eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5559 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:00:29 »

Tegnap pilinckáztunk ( 90km/h. full főút )  egy 400km-t a egr dugózás után.Eredmény soha nem látott 5.8 állok  eljen

Ui.....tojok a 3.0 ST-re  eplus2  ......ú pedig de szép.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5560 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:13:08 »

Általában nincs ekkor szórás, de volt, hogy óaz egyik kúton 25l alig ment bele, míg a másikon, ugyan annál az állásnál 38-40l-ek simán... Amikor kevés ment bele, akkor csak 2 LED világított a 4-ből, szóval tuti nem az volt, hogy sok maradt benne...

Nem hiszem, hogy sokkal nagyobb a tartály. Az is lehet, hogy csak mankókerék helyére való került bele. Nekem teljes értékű kerék helyén is csak nettó 41l-es a tartályom. Az bruttó 55l... Mondjuk az apukádé lehet 25l körüli...
Ha kifogy, és kikapcs, majd vissza, akkor még egy 10-30km lehet benne:) Újra visszakapcsolt. Van, hogy egy kövérebb gázadást már nem bír, de óvatosan még lehet vele autózni...
Majd kitapasztalja, hogy hogy megy ez a gázos buli. Egyelőre még neki is új ez a dolog. Pláne, hogy nem is volt szempont az LPG, ez csak amolyan meglepetés volt a kereskedőnél Smiley
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5561 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:20:32 »

Tegnap pilinckáztunk ( 90km/h. full főút )  egy 400km-t a egr dugózás után.Eredmény soha nem látott 5.8 állok  eljen

Ui.....tojok a 3.0 ST-re  eplus2  ......ú pedig de szép.
90 miatt volt, nem az EGR miatt.
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #5562 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:22:04 »

90 miatt volt, nem az EGR miatt.

Ne tedd tönkre a napját!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5563 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:24:50 »

Ne tedd tönkre a napját!  eplus2
Nem azt írtam, hogy az EGR dugó felesleges volt.  Wink
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5564 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:46:40 »

90 miatt volt, nem az EGR miatt.

Én aztán dieselben tényleg nem vagyok szagértő,de amig 'tisztul a égéstér' a lerakódástól,addig lehet némi javulás.
Amúgy meg valahol olvastam a hideg levegő égéshője magasasabb/vagy pontosabban a nem ujrahasznositott egr-s dzsuväs levegő kerül vissza,amiben nics oxigén/,és jrva vagyon magasabb lesz a kamra hőmérséklete......ezt én nem tapasztaltam.Jellemzően lentebb maradt a vizhőfokjelzőm.
Héten termosztát cserét tervezek....gsr-nek ...hátha le tudok menni 5.5ig  eplus2 ....és tovább örülhetek. integet2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #5565 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:51:13 »

Én aztán dieselben tényleg nem vagyok szagértő,de amig 'tisztul a égéstér' a lerakódástól,addig lehet némi javulás.
Amúgy meg valahol olvastam a hideg levegő égéshője magasasabb/vagy pontosabban a nem ujrahasznositott egr-s dzsuväs levegő kerül vissza,amiben nics oxigén/,és jrva vagyon magasabb lesz a kamra hőmérséklete......ezt én nem tapasztaltam.Jellemzően lentebb maradt a vizhőfokjelzőm.
Héten termosztát cserét tervezek....gsr-nek ...hátha le tudok menni 5.5ig  eplus2 ....és tovább örülhetek. integet2

Nekem te ne tervezz termosztát cserét!  eplus2

Az ez az EGR-es story nem egészen így van, de inkább hagyjuk.....gyilkoljatok csak tovább a dízelekkel  Undecided
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5566 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:53:28 »

Ne tedd tönkre a napját!  eplus2

Amúgy,..ennyi súllyal,kényelemmel-komfortal...a 7.5literig nem is aggasztana,de nyilván minnil kevesebb annál jobb  Wink eljen
Nálam legminimálisabb becsléssel minimum 100kg-m plusszal járok,ha egyedül ülök is bent,egy átlagos autóhoz nézve.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Patek
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 568



E-mail
« Új hozzászólás #5567 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 12:53:52 »

90 miatt volt, nem az EGR miatt.
Hát igen Smiley
90km/h -n EGR-rel 4,6 volt egy Fehérvár - Bp. Wink
Naplózva

Mk4 2.0/140LE TDCi Titanium kombi (2010/6) - UFBA
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5568 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 13:01:47 »

Nekem te ne tervezz termosztát cserét!  eplus2

Sorry......
Ha már itt tartunk,hidd el /de szerintem te pontosan tudod is/,idővel akár egy-két év alatt sokat romlik a hatásfoka,a termosztátnak..hamarabb nyit.Ez többlet fogyasztáshoz vezet nyilván.
Anno 2.0ás 3éves autómon,egy év leforgása alatt azt vettem észre ugyanazon a rövid szakaszon azonos külső hömérséklet mellett sokkal később melegedett be a motor.Pedig max 15-18ezret mentem évente.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5569 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 13:06:47 »

Hát igen Smiley
90km/h -n EGR-rel 4,6 volt egy Fehérvár - Bp. Wink

Halo.... integet2
A te autód kasztnija kb 2006os uj Ford Capri alapján még tervben sem volt,amikor az én autómban már 200ekm  eplus2
na..ne nasonlitsuk össze  Wink
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #5570 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 14:59:42 »

Aszittem a másik cuccra jön majd az első poen. vigyor3
a meztelen fiúcska szoborra gondolsz? jah, az már nem poén.nálad már természetes. eplus2 taps taps taps
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #5571 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:01:38 »

Héten termosztát cserét tervezek....gsr-nek ...hátha le tudok menni 5.5ig  eplus2 ....és tovább örülhetek. integet2
Már itt tartunk? Te cseréled GSR-nek a termosztátját? És azt reméled, hogy attól neked jobb lesz a fogyid?
Attól még egy ráolvasás is többet ér!  Cheesy
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48455



« Új hozzászólás #5572 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:02:39 »

Nekem te ne tervezz termosztát cserét!  eplus2

Az ez az EGR-es story nem egészen így van, de inkább hagyjuk.....gyilkoljatok csak tovább a dízelekkel  Undecided
remélem mcdöglesz... eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5573 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:07:51 »

Már itt tartunk? Te cseréled GSR-nek a termosztátját? És azt reméled, hogy attól neked jobb lesz a fogyid?
Attól még egy ráolvasás is többet ér!  Cheesy
Gondoltam egysorba irom.......de igy kicsit más értelme lett.
Ez most már igy marad meg  eplus2  meg a termosztát is  eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5574 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:24:51 »


Nekem ez volt ma reggel:

Én a helyedben elgondolkodnék az egyik verzión :     (finomitott nyilvános verzió)

A, Veszek egy kényelmes gyalogló cipőt.
B, Körülnézek egy helyi jónevű kerékpár kereskedésben.
C, Ennél még az autóbérléssel is jobban járok.
alternatíva,azoknak akik maguktól nem tudnak helyesen dönteni :
D, Mégis csak veszek egy dieselt.

(Durva nem ajánlott verzió,azoknak akik sosem tanulnak semmiből) eplus2
A, Benzinkút.
B, Gyufa.
C, Kötél.
D, Bontó.
E, Méhtelep.

Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5575 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:39:31 »

Én a helyedben elgondolkodnék az egyik verzión :     (finomitott nyilvános verzió)

A, Veszek egy kényelmes gyalogló cipőt.
B, Körülnézek egy helyi jónevű kerékpár kereskedésben.
C, Ennél még az autóbérléssel is jobban járok.
alternatíva,azoknak akik maguktól nem tudnak helyesen dönteni :
D, Mégis csak veszek egy dieselt.

(Durva nem ajánlott verzió,azoknak akik sosem tanulnak semmiből) eplus2
A, Benzinkút.
B, Gyufa.
C, Kötél.
D, Bontó.
E, Méhtelep.



Nekem jobb ötletem volt, és LPG-t tettem bele nyes

És ne aggódj, a Tiéd sem tud sokkal jobb eredményeket ilyen távon. Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
FokaDriver
Vendég
« Új hozzászólás #5576 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:40:25 »

akkor utána kell menni tankolni oda,amikor feltöltik a tartalyt  eplus2
Nem a kút mögötti tartály nyomása számít, hanem a kompresszorral beállított kútfej töltési nyomása, ez az ami eltér némileg kutanként.
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5577 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:40:55 »

Én a helyedben elgondolkodnék az egyik verzión :     (finomitott nyilvános verzió)

A, Veszek egy kényelmes gyalogló cipőt.
B, Körülnézek egy helyi jónevű kerékpár kereskedésben.
C, Ennél még az autóbérléssel is jobban járok.
alternatíva,azoknak akik maguktól nem tudnak helyesen dönteni :
D, Mégis csak veszek egy dieselt.

(Durva nem ajánlott verzió,azoknak akik sosem tanulnak semmiből) eplus2
A, Benzinkút.
B, Gyufa.
C, Kötél.
D, Bontó.
E, Méhtelep.


Esztergomban használja, ez mindent megmagyaráz  nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5578 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:43:57 »

Esztergomban használja, ez mindent megmagyaráz  nyes

Ezt sehol sem írtam, hogy ma ott történt! Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5579 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:44:50 »

Ezt sehol sem írtam, hogy ma ott történt! Wink
De rólad mindenki tudja. Ilyen fogyit még Jani dömpere sem produkálna  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5580 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 15:58:00 »

Nekem jobb ötletem volt, és LPG-t tettem bele nyes

És ne aggódj, a Tiéd sem tud sokkal jobb eredményeket ilyen távon. Wink

Igen...igaz...
De akkor az első verzió A, tételét használom.  integet2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5581 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 16:03:23 »

Nem a kút mögötti tartály nyomása számít, hanem a kompresszorral beállított kútfej töltési nyomása, ez az ami eltér némileg kutanként.

Ez érdekes,egyben jó bonyolult lehet hangolni a fizetést jelző géppel.
Milyen érdekes lenne,ha a gázt /benzint,vagy bármit/ szállitó tankerből "kevesebbet"adnának el belőle,mint amennyit  leszállitottak.
Igy be kell érnünk annyival hogy mindig egy hajszállal mindig többet fizetünk,mint amennyit kapunk. szomoru1
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5582 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 16:04:40 »

Igen...igaz...
De akkor az első verzió A, tételét használom.  integet2

És mit csinálsz, amikor ez az út után 8 órával 20km-t kell kocsikáznod? vigyor3
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #5583 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 16:07:33 »

És mit csinálsz, amikor ez az út után 8 órával 20km-t kell kocsikáznod? vigyor3

Ja, és ma pl: bent volt az A-hoz szükséges jármű az autóban, és 3,5km után 2km-t visszakerekeztem vele. vigyor3
(délután meg megyek érte)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5584 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 16:09:51 »

És mit csinálsz, amikor ez az út után 8 órával 20km-t kell kocsikáznod? vigyor3

Hogyhogy mit? Felveszem a nyúlcipőt .
Vagy felhivlak   help   
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5585 Dátum: 2014.10.20 hétfő, 16:12:14 »

És mit csinálsz, amikor ez az út után 8 órával 20km-t kell kocsikáznod? vigyor3
Ugye ugye !!!  "Ravasz vagy Gall" !
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
FokaDriver
Vendég
« Új hozzászólás #5586 Dátum: 2014.10.21 kedd, 09:00:05 »

Ez érdekes,egyben jó bonyolult lehet hangolni a fizetést jelző géppel.
Milyen érdekes lenne,ha a gázt /benzint,vagy bármit/ szállitó tankerből "kevesebbet"adnának el belőle,mint amennyit  leszállitottak.
Igy be kell érnünk annyival hogy mindig egy hajszállal mindig többet fizetünk,mint amennyit kapunk. szomoru1
Az első 2 mondatodat nem tudom értelmezni, a harmadikat szimplán nyugtázom. Shocked
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5587 Dátum: 2014.10.21 kedd, 12:27:46 »

Az első 2 mondatodat nem tudom értelmezni, a harmadikat szimplán nyugtázom. Shocked
1.Átfolyást forintra 'forditani' a kinelzőn.
2.Ha egy 20000literes tartälyból rendszeresen 'csak' 19500litert adnának el a kúton egy rossz müxeres beállitás miatt,lenne ajjjaj.
Igy nekünk be kell érni hogy úgy vannak beállitva a számlálok hogy a beérkező 20000literből 20500at adnak ki  szomoru1
És ki lehet számolni kb 400 autóson kiszámitva 8decivel fizetünk tőbbet/tank. /ez csak egy példa,nem valós adatok...lényeg mi mindig többet fizetünk/.
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #5588 Dátum: 2014.10.21 kedd, 13:04:11 »

Ha ez igy van /amit nem kétlek/ ,akkor utána kell menni tankolni oda,amikor feltöltik a tartalyt,valamint este amikor jó hideg van este  eplus2
Az lpg folyékonyan kerül a tankodba, és a mérésnél is folyadékot mér az oszlop.
Ha gáz halmazállapotú anyag nem mehet a csőben.
Naplózva
FokaDriver
Vendég
« Új hozzászólás #5589 Dátum: 2014.10.21 kedd, 13:50:41 »

2.Ha egy 20000literes tartälyból rendszeresen 'csak' 19500litert adnának el a kúton egy rossz müxeres beállitás miatt,lenne ajjjaj.
Igy nekünk be kell érni hogy úgy vannak beállitva a számlálok hogy a beérkező 20000literből 20500at adnak ki  szomoru1
És ki lehet számolni kb 400 autóson kiszámitva 8decivel fizetünk tőbbet/tank. /ez csak egy példa,nem valós adatok...lényeg mi mindig többet fizetünk/.

A kúton az lpg ugyanúgy folyadék mint a gázolaj. Feltételezésekre nem érek rá, a gázkutakat is hitelesítik és ellenőrzik, fogadjuk el hogy a 21. században tudnak hitelesen folyadék átfolyást mérni. A "ki fizet többet" dolog értelmetlen, a közlekedés pénzbe kerül, ha kifizeted közlekedhetsz. lpg-vel kábé el lehet érni a gázolajjal való közlekedést ár/km tekintetében. Európában teljesen megszokott a részben környezetbarát lpg, itt viszont fosik tőle a magyar, itt ahol európában Dánia után második legmagasabb az LPG ára.  Gázolajos létedre lassan mindent megtanulsz erről az alternatív hajtóanyagról. Így már témabeli ismereteket feltételező kommentjeid születhetnek. taps  
« Utoljára szerkesztve: 2014.10.21 kedd, 13:54:16 írta FokaDriver » Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5590 Dátum: 2014.10.21 kedd, 20:54:50 »

Az lpg folyékonyan kerül a tankodba, és a mérésnél is folyadékot mér az oszlop.
Ha gáz halmazállapotú anyag nem mehet a csőben.
vzoli.

Én tudom hogy nem vagyok a fogalmazás nagymestere,de probáljátok már mégegyszer elolvasni amit leirtam az elején.

Egy szóval nem irtam,vagy utaltam arra hogy a gáz 'gáz' halmazállapotú lenne.
Mindössze arra gondoltam,mint teljesen laikus hogy ha ilyen macerás amit fokadriver leirt /" Nem a kút mögötti tartály nyomása számít, hanem a kompresszorral beállított kútfej töltési nyomása, ez az ami eltér némileg kutanként."/......na ezt nem lehet csak ugy "csavarhúzóval " Sanyibäcsinak beállitani  Wink

Értem én hogy Non-Stop ....csak azt szeretném tudni hogy mikor nyit  vigyor3
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5591 Dátum: 2014.10.21 kedd, 21:06:12 »

A kúton az lpg ugyanúgy folyadék mint a gázolaj. Feltételezésekre nem érek rá, a gázkutakat is hitelesítik és ellenőrzik, fogadjuk el hogy a 21. században tudnak hitelesen folyadék átfolyást mérni. A "ki fizet többet" dolog értelmetlen, a közlekedés pénzbe kerül, ha kifizeted közlekedhetsz. lpg-vel kábé el lehet érni a gázolajjal való közlekedést ár/km tekintetében. Európában teljesen megszokott a részben környezetbarát lpg, itt viszont fosik tőle a magyar, itt ahol európában Dánia után második legmagasabb az LPG ára.  Gázolajos létedre lassan mindent megtanulsz erről az alternatív hajtóanyagról. Így már témabeli ismereteket feltételező kommentjeid születhetnek. taps  

1.ha feltételezésekre nem érsz rá....akkor ne irj semmit.Ez egy forum 'beszélgetünk',te nem akarod érteni amit leirok...a te bajod. Wink
/elég lett volna azt irnod,biztos igy van hogy ne fizessenek rá./
2.Nemrég mikor autót kerestem,kint is körúlnéztem,láttam én is olyan korszerű gázos autót amit itthon még megtankolni sem lehet,
nálunk mielőtt elterjedt volna,letőrték a magas adókkal-árakkal,kinek melyik tetszik jobban.
3.kössz hogy megállapitod hogy most leirtál valamit és tanulhattam ....kössz hogy oktatsz.birom az ilyen stilust levele
4.nem tudom valakit mi visz rá az ilyen jellegű kommentekre......
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #5592 Dátum: 2014.10.21 kedd, 21:28:41 »

vzoli.

Én tudom hogy nem vagyok a fogalmazás nagymestere,de probáljátok már mégegyszer elolvasni amit leirtam az elején.

Egy szóval nem irtam,vagy utaltam arra hogy a gáz 'gáz' halmazállapotú lenne.
Mindössze arra gondoltam,mint teljesen laikus hogy ha ilyen macerás amit fokadriver leirt /" Nem a kút mögötti tartály nyomása számít, hanem a kompresszorral beállított kútfej töltési nyomása, ez az ami eltér némileg kutanként."/......na ezt nem lehet csak ugy "csavarhúzóval " Sanyibäcsinak beállitani  Wink

Értem én hogy Non-Stop ....csak azt szeretném tudni hogy mikor nyit  vigyor3
a kimérőszivattyú, csak folyadéknemű gázt fejt át az autó tartályában. Amikor a kocsiban levő tartály megtelik, az adagoló-kimérő egység érzékeli a csökkenő átfolyási sebességet, majd miután az egy előre beállított érték alá csökken leáll.
Normál esetben egy jó szivattyú 38-50 liter/perc sebességgel fejti át a folyékony gázt.


Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5593 Dátum: 2014.10.21 kedd, 21:52:57 »

a kimérőszivattyú, csak folyadéknemű gázt fejt át az autó tartályában. Amikor a kocsiban levő tartály megtelik, az adagoló-kimérő egység érzékeli a csökkenő átfolyási sebességet, majd miután az egy előre beállított érték alá csökken leáll.
Normál esetben egy jó szivattyú 38-50 liter/perc sebességgel fejti át a folyékony gázt.



eplus2  "külhoniul van ez mondva" ...nekem.A lényeg átjött,köszi Wink
Más területen én sem kinzok senkit azzal mit mutat a qts tényező  eplus2
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
vzoli
Vendég
« Új hozzászólás #5594 Dátum: 2014.10.21 kedd, 22:00:25 »

eplus2  "külhoniul van ez mondva" ...nekem.A lényeg átjött,köszi Wink
Más területen én sem kinzok senkit azzal mit mutat a qts tényező  eplus2

csak hencegek azzal a kevéssel amit tudok  eplus2
Naplózva
FokaDriver
Vendég
« Új hozzászólás #5595 Dátum: 2014.10.21 kedd, 22:28:56 »

1.ha feltételezésekre nem érsz rá....akkor ne irj semmit.Ez egy forum 'beszélgetünk',te nem akarod érteni amit leirok...a te bajod. Wink
/elég lett volna azt irnod,biztos igy van hogy ne fizessenek rá./
Wofer, Úgy tűnt járatlan vagy gázos témában, elnézést ha nem így van, én meg jóhiszeműen és sietve próbáltam összesűríteni a lényeget, zanza és "ha" nélkül.  Ha segítek, vagy ha kérdezek, akkor is igyekszek velősen a lényegre hagyatkozva fogalmazni. Szakmai ártalom. Volt egy csipkelődő mondatom,aminek vicces jelet tettem a végére, nem véletlenül,  de ettől sokkal keményebb osztások mennek itt a fórumon. Nem volt bántó szándék, csak minimál csipkelődés.  Béke... 
 
   
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5596 Dátum: 2014.10.22 szerda, 05:34:13 »

Wofer, Úgy tűnt járatlan vagy gázos témában, elnézést ha nem így van, én meg jóhiszeműen és sietve próbáltam összesűríteni a lényeget, zanza és "ha" nélkül.  Ha segítek, vagy ha kérdezek, akkor is igyekszek velősen a lényegre hagyatkozva fogalmazni. Szakmai ártalom. Volt egy csipkelődő mondatom,aminek vicces jelet tettem a végére, nem véletlenül,  de ettől sokkal keményebb osztások mennek itt a fórumon. Nem volt bántó szándék, csak minimál csipkelődés.  Béke... 
 
   
Reggeltet  vigyor3 integet2
Na ez átjött,értem.Sajnos egyszer régen/vagy többször,nem tudom/ én is beleestem ilyen adok kapokba,mert sokszor a hangszinek nem 'jönnek' át.Amikor tisztázódott,már nem értettem hogy érthettem ennyire félre.....
Tényleg járatlan vagyok a témában.....és remélem ez részben igy is marad..amig jó a diesel Wink

Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #5597 Dátum: 2014.10.22 szerda, 12:14:42 »

a kimérőszivattyú, csak folyadéknemű gázt fejt át az autó tartályában. Amikor a kocsiban levő tartály megtelik, az adagoló-kimérő egység érzékeli a csökkenő átfolyási sebességet, majd miután az egy előre beállított érték alá csökken leáll.
Normál esetben egy jó szivattyú 38-50 liter/perc sebességgel fejti át a folyékony gázt.



Csak az a kérdés hogy az erre esetleg fogékony tanker pilótája tapsztalból ismeri-e a mérő  "k" faktorát. Ha kint van valahol a tartományból, akkor rászán egy kis plussz időt , inkább zár egy kicsit a kézi szerelvényen a neki "optimális " lefejtési sebességhez. Persze a fejlettebb megoldás az extra impulzus adó, ott nem kell bajlódni az alcsonyabb lefejtési sebességgel, de plussz hardver idővel azért meg szokott lenni. Persze a mostanában elterjedő jó magyar valóság szerint utólagosan lepapírozott mérőszondák nem érzékenyek rá, de nem is használják európában nagyon sehol, mert a szonda még rendben lenne csak maga a teljes  mérőrendszer nem áll össze egy normális egésszé. De ezt nem kell készpénznek venni mert én ezt csak az egyik ismerősömtől hallottam aki valami ilyenekkel foglalkozik.
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #5598 Dátum: 2014.10.22 szerda, 20:15:32 »

Ne tedd tönkre a napját!  eplus2

Be spénecoltad.......tegnap 40km városi araszolás,ma 6×3km után jó fel is ment a fogyim...már 5.9  szomoru1 ( eplus2 ).
Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #5599 Dátum: 2014.10.23 csütörtök, 18:35:40 »

kipufogó csere óta inkább 5lityi/100km hez közelít  taps
eddig se evett sokat de most még annyit se  taps
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Oldalak: 1 ... 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.18 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.