Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.06 hétfő, 15:01:52 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Mk1 alkatrészek  (Megtekintve 1317 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
HegeGabi
Vendég
« Dátum: 2012.02.03 péntek, 12:03:58 »

Raktam fel pár képet ide a donoromról. Nézegessétek, és ha valakinek valami felkeltette az érdeklődését, beszélhetünk róla.
A képek.

Üdv, HegeGabi.

U.i.:
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2012.02.03 péntek, 16:52:31 »

Raktam fel pár képet ide a donoromról. Nézegessétek, és ha valakinek valami felkeltette az érdeklődését, beszélhetünk róla.
A képek.

Üdv, HegeGabi.

U.i.:


Milyen a kocsi pontos színkódja?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2012.02.05 vasárnap, 19:36:08 »

Milyen a kocsi pontos színkódja?
Azt hiszem, F3, de holnap pontosabban meg tudom nézni, mert a melóhelyemen van kép a táblájáról.

Szerk.: Megnéztem, jól emlékeztem, F3 a színkód a táblán.
« Utoljára szerkesztve: 2012.02.06 hétfő, 10:22:17 írta HegeGabi » Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2012.02.06 hétfő, 17:37:47 »

Azt hiszem, F3, de holnap pontosabban meg tudom nézni, mert a melóhelyemen van kép a táblájáról.

Szerk.: Megnéztem., jól emlékeztem, F3 a színkód a táblán.

Rendben. Nekem F03. Az ugyanaz lehet? Illetve a motorháztető , bal első sárvédő esetleg jobb első ajtó, Mit kérnél darabonként értük?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2012.02.06 hétfő, 19:20:43 »

Rendben. Nekem F03. Az ugyanaz lehet? Illetve a motorháztető , bal első sárvédő esetleg jobb első ajtó, Mit kérnél darabonként értük?
Passzolom, lehet. De amúgy árnyalatkülönbségek is lehetnek, tapasztalatból mondom. Az én autóm bordó, és ugyanolyan évjáratú, ugyanolyan színkódú bordó autóról, ami 6 hónappal fiatalabb, mint az enyém, szerzett géptető sötétebb, mint az én kocsim színe. Csak tájékoztatásul mondom.

Amúgy JE ajtó 2000.- Ft, mert karcos, üveggel 3e Ft. Ja, üres az ajtó, csak az üveg van benne jelenleg.
A többi érdeklődésed már nincs meg sajna.
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2012.02.07 kedd, 22:40:33 »

Passzolom, lehet. De amúgy árnyalatkülönbségek is lehetnek, tapasztalatból mondom. Az én autóm bordó, és ugyanolyan évjáratú, ugyanolyan színkódú bordó autóról, ami 6 hónappal fiatalabb, mint az enyém, szerzett géptető sötétebb, mint az én kocsim színe. Csak tájékoztatásul mondom.

Amúgy JE ajtó 2000.- Ft, mert karcos, üveggel 3e Ft. Ja, üres az ajtó, csak az üveg van benne jelenleg.
A többi érdeklődésed már nincs meg sajna.

Kár, hogy a többi már nincs meg Huh?
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.05 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.