Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 09:37:46 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1877683 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3050 Dátum: 2006.06.28 szerda, 18:55:00 »

Hellosztok!
 
Nézegetem a neten a mondeokat lehet hogy egy ilyen kocsit vásárolok. A sok funkciója között azt nem értem miaz a fűthető elsőszélvédő? Olyan mint a hátsó vagy hogyan képzeljem el?  Mire figyeljek a vásárlásnál? Az autó 94-es
Szia, sok sikert a vásárláshoz. Az első szélvédő igen ugyanúgy fűthető, csak vékonyabb, kisebb szálak mennek az üvegbe. Sajnos hamar megadják magukat ezek a szálak, nekem a 94 mondimba csak két 2 centis sávban működött.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3051 Dátum: 2006.06.28 szerda, 19:18:00 »

Hellosztok!
 
Nézegetem a neten a mondeokat lehet hogy egy ilyen kocsit vásárolok. A sok funkciója között azt nem értem miaz a fűthető elsőszélvédő? Olyan mint a hátsó vagy hogyan képzeljem el?  Mire figyeljek a vásárlásnál? Az autó 94-es
Nekem a 93asban simán működött teljesen jól, télen nagyon hasznos tud lenni!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3052 Dátum: 2006.06.28 szerda, 19:27:00 »

Na kérem szépen,ha itt keztem el itt is folytatom a témát.Legfeljebb kimoderálnak a jogosultak.Szóval ominózus ékszíjcsere téma.
Mivel kb.800 méterre lakom a Szigetszentmiki FORD Autonett szervíztől,gondoltam egyéletem egy halálom,odamegyek megpróbálom.A fogadtatás barátságos,elmondom hogy tudom qrva a meleg,de a zékszíjat kéne kicserélni.Mondja a szimpátikus telephelyvezető,hogy félóra mulva lehet róla szó.Mondom neki elég sz@r meló.Mondja nem baj.Lehetne egyben a zolajat is?Lehetne.Meg polenszűrőt is?Igen.Hibakód kiolvasás?Persze.A zanyagot a Nagyautótól vittem,a melóért fizettem 8.480-HUF-t.Ja és végig néztem,ha valakinek bármelyik ékszíja elszakad,nem irígylem.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3053 Dátum: 2006.06.28 szerda, 19:35:00 »

Na kérem szépen,ha itt keztem el itt is folytatom a témát.Legfeljebb kimoderálnak a jogosultak.Szóval ominózus ékszíjcsere téma.
Mivel kb.800 méterre lakom a Szigetszentmiki FORD Autonett szervíztől,gondoltam egyéletem egy halálom,odamegyek megpróbálom.A fogadtatás barátságos,elmondom hogy tudom qrva a meleg,de a zékszíjat kéne kicserélni.Mondja a szimpátikus telephelyvezető,hogy félóra mulva lehet róla szó.Mondom neki elég sz@r meló.Mondja nem baj.Lehetne egyben a zolajat is?Lehetne.Meg polenszűrőt is?Igen.Hibakód kiolvasás?Persze.A zanyagot a Nagyautótól vittem,a melóért fizettem 8.480-HUF-t.Ja és végig néztem,ha valakinek bármelyik ékszíja elszakad,nem irígylem.
HÚÚ ügyes vagy, hogy végre rávettél valakit,hogy kicserélje ilyen melegbe Smiley
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3054 Dátum: 2006.06.28 szerda, 20:17:00 »

Hellosztok!
 
Nézegetem a neten a mondeokat lehet hogy egy ilyen kocsit vásárolok. A sok funkciója között azt nem értem miaz a fűthető elsőszélvédő? Olyan mint a hátsó vagy hogyan képzeljem el?  Mire figyeljek a vásárlásnál? Az autó 94-es
A fűthető első szélvődő nagyon jó dolog.Amióta nekem is ilyen van,azóta nincs jégkaparó a  kocsiban!-:)
 
Igazából nem úgy néz ki,mint a hátsó,szinte szabad szemmel észre sem lehet venni.De ha erősen rákoncentrálsz....
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3055 Dátum: 2006.06.28 szerda, 21:55:00 »

Na kérem szépen,ha itt keztem el itt is folytatom a témát.Legfeljebb kimoderálnak a jogosultak.Szóval ominózus ékszíjcsere téma.
Mivel kb.800 méterre lakom a Szigetszentmiki FORD Autonett szervíztől,gondoltam egyéletem egy halálom,odamegyek megpróbálom.A fogadtatás barátságos,elmondom hogy tudom qrva a meleg,de a zékszíjat kéne kicserélni.Mondja a szimpátikus telephelyvezető,hogy félóra mulva lehet róla szó.Mondom neki elég sz@r meló.Mondja nem baj.Lehetne egyben a zolajat is?Lehetne.Meg polenszűrőt is?Igen.Hibakód kiolvasás?Persze.A zanyagot a Nagyautótól vittem,a melóért fizettem 8.480-HUF-t.Ja és végig néztem,ha valakinek bármelyik ékszíja elszakad,nem irígylem.
Nekem ebédet is adtak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3056 Dátum: 2006.06.28 szerda, 21:59:00 »

Nekem ebédet is adtak.
Angel!
Holnap visszamegyek és kiverem a balhét a telephelyvezetőnél.Aki nem más mint...?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3057 Dátum: 2006.06.28 szerda, 22:04:00 »

Angel!
Holnap visszamegyek és kiverem a balhét a telephelyvezetőnél.Aki nem más mint...?
Hát igen. Mik nem vannak. De ez talán nem is fontos, nem kell azt reklámozni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3058 Dátum: 2006.06.28 szerda, 22:18:00 »

Hát igen. Mik nem vannak. De ez talán nem is fontos, nem kell azt reklámozni.
Bocsi!Eszembe nem jutott tovább ragozni.Szeretnék még visszajárni hozzájuk.Fogok is mert ékszíjcsere közben kiderült,hogy berohadt a kézifékem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3059 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 11:13:00 »

Nekem is gyári kihangosítóm van 6210 szériához, neked milyen van, lehet, hogy érdekelne, mert az enyém rakoncátlankodik.
Az enyémben is 6210-6310 van, de megoldottam a dolgot, mert vettem egy 6210-t 4e-ért, és az csak az autóban lesz. Így viszont te sajna lemaradsz. Bocsi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3060 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 11:41:00 »

Helló Mindenkinek ! Egy nnagy problémával fordulok minden Ford kedvelőhőhőz ! Tavaly vettem egy Mondeot 2.0 TDCI ghia modelt. Eddig tizenkilen (19) alkalommal voltam vele szervizben budapesten vidéken. Állandó tulfogyasztás, 10-13 liter vegyesben. Ez a legföbb probléma. Sehol nem tudják megoldani, beszélnek minden f-szságot. Ezen kivül a fél autót kicserélték már, klima, futómü, elektromos hibák,stb....Ahova lehetett lementem de semmi eredmény nincs. Mi a p-t...csináljak mert már megörülök. BP
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3061 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 11:58:00 »

Helló Mindenkinek ! Egy nnagy problémával fordulok minden Ford kedvelőhőhőz ! Tavaly vettem egy Mondeot 2.0 TDCI ghia modelt. Eddig tizenkilen (19) alkalommal voltam vele szervizben budapesten vidéken. Állandó tulfogyasztás, 10-13 liter vegyesben. Ez a legföbb probléma. Sehol nem tudják megoldani, beszélnek minden f-szságot. Ezen kivül a fél autót kicserélték már, klima, futómü, elektromos hibák,stb....Ahova lehetett lementem de semmi eredmény nincs. Mi a p-t...csináljak mert már megörülök. BP
Szia!
Olvasom soraid...
Eléggé egyedi eset, még ilyet nem hallottam! Még, ha benyás lenne a Mondi, a fogyi akkor is sok(k)!
Próbáldd meg a Ford Solymárt - clubtagunk dolgozik ott -, vagy Gátfalvi Csaba rákosborzasztó praktizál hétvégenként, profi nagyon. A száma 06209352330 Taiga Péter Ő a XI.kerületben van Ő hétközben van csak. Szintén mestere a dolgoknak a száma 06209342525.
Sok szerencsét, és várunk vissza jó hírekkel!
Üdv:  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3062 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 16:33:00 »

Köszi szépen a tanácsot, már hivom is a srácot! Hozzá kell tennem még, hogy ez az autó még garanciális és a ford Hungaria Kft-nél is bejelentettem, akik pont lekakálták a kérésemet és rám sem bagóztak.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3063 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 16:41:00 »

Helló Mindenkinek ! Egy nnagy problémával fordulok minden Ford kedvelőhőhőz ! Tavaly vettem egy Mondeot 2.0 TDCI ghia modelt. Eddig tizenkilen (19) alkalommal voltam vele szervizben budapesten vidéken. Állandó tulfogyasztás, 10-13 liter vegyesben. Ez a legföbb probléma. Sehol nem tudják megoldani, beszélnek minden f-szságot. Ezen kivül a fél autót kicserélték már, klima, futómü, elektromos hibák,stb....Ahova lehetett lementem de semmi eredmény nincs. Mi a p-t...csináljak mert már megörülök. BP
Azt tedd már meg, hogy megméred állandó 90-nél, 130-nál és 160-nél a fogyit. (beállsz az adott sebességre, lennullázod a fogyimérőt, és mész mondjuk 1-2 kilométert. Nullázás: nyomod a pöcköt az óta alatt, vagy 10 másodpercig.)
Ha megvan, írd ide, és megvitatjuk.
 
Ezzel kezd, ne a szervízzel.
Az nem írod, hogy manuális vagy automata.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3064 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 17:01:00 »

Azt tedd már meg, hogy megméred állandó 90-nél, 130-nál és 160-nél a fogyit. (beállsz az adott sebességre, lennullázod a fogyimérőt, és mész mondjuk 1-2 kilométert. Nullázás: nyomod a pöcköt az óta alatt, vagy 10 másodpercig.)
Ha megvan, írd ide, és megvitatjuk.
 
Ezzel kezd, ne a szervízzel.
Az nem írod, hogy manuális vagy automata.
ha nyomom 10mp ig akkor 0-ázza az átlag fogyasztás mérőt?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3065 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 17:43:00 »

ha nyomom 10mp ig akkor 0-ázza az átlag fogyasztás mérőt?
Szia!
Igen, de ne lepődj meg, ha előtte 99,9-et ír ki! Aztán jönnek a helyes értékek!
Üdv:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3066 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 19:21:00 »

Köszi szépen a tanácsot, már hivom is a srácot! Hozzá kell tennem még, hogy ez az autó még garanciális és a ford Hungaria Kft-nél is bejelentettem, akik pont lekakálták a kérésemet és rám sem bagóztak.
Helló ! Ezek a mérések már megvoltak, lenulláztam, mértem, 100 km-ként tankoltam. Ez halál pontos adat, nem csak a müszert nézem én.
Naplózva
kalti57
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384


E-mail
« Új hozzászólás #3067 Dátum: 2006.06.29 csütörtök, 20:54:00 »

Na kérem szépen,ha itt keztem el itt is folytatom a témát.Legfeljebb kimoderálnak a jogosultak.Szóval ominózus ékszíjcsere téma.
Mivel kb.800 méterre lakom a Szigetszentmiki FORD Autonett szervíztől,gondoltam egyéletem egy halálom,odamegyek megpróbálom.A fogadtatás barátságos,elmondom hogy tudom qrva a meleg,de a zékszíjat kéne kicserélni.Mondja a szimpátikus telephelyvezető,hogy félóra mulva lehet róla szó.Mondom neki elég sz@r meló.Mondja nem baj.Lehetne egyben a zolajat is?Lehetne.Meg polenszűrőt is?Igen.Hibakód kiolvasás?Persze.A zanyagot a Nagyautótól vittem,a melóért fizettem 8.480-HUF-t.Ja és végig néztem,ha valakinek bármelyik ékszíja elszakad,nem irígylem.
Nem tudod véletlenül,hogy javítanak e klímát?Végre hallok jót is szervízről. Persze a Solymárin kívűl,de nekem az messze van.
Naplózva

kalti57
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3068 Dátum: 2006.06.30 péntek, 08:21:00 »

Helló ! Ezek a mérések már megvoltak, lenulláztam, mértem, 100 km-ként tankoltam. Ez halál pontos adat, nem csak a müszert nézem én.
Egészen más okból kifolyólag kérdezem. Azért kellenének ezek az adatok, hogy a user errort kizárjuk. Manuális vagy automata?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3069 Dátum: 2006.06.30 péntek, 09:39:00 »

Buda!
 
Jó lenne,ha megtudhatnánk pontosan az autód paramétereit!
 
Mert ha pld egy kombi,autómata,és városban mész klimával,akkor a  10 liter akár reális is lehet.
 
De ha egy kézi váltós,6 sebességes tdci-ről van szó,akkor a 6 liter a középátlag.Ebben a melegben.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3070 Dátum: 2006.06.30 péntek, 10:45:00 »

Buda!
 
Jó lenne,ha megtudhatnánk pontosan az autód paramétereit!
 
Mert ha pld egy kombi,autómata,és városban mész klimával,akkor a  10 liter akár reális is lehet.
 
De ha egy kézi váltós,6 sebességes tdci-ről van szó,akkor a 6 liter a középátlag.Ebben a melegben.
Főleg ha nem durashift,hanem a jó öreg 4 sebességes..
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3071 Dátum: 2006.06.30 péntek, 10:55:00 »

Főleg ha nem durashift,hanem a jó öreg 4 sebességes..
Merthogy tdci-be szereltek olyat, igaz? Vagy nem???
A 4 sebességes csak a 2.0i-t büntette.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3072 Dátum: 2006.06.30 péntek, 11:26:00 »

Merthogy tdci-be szereltek olyat, igaz? Vagy nem???
A 4 sebességes csak a 2.0i-t büntette.
A váltóm nevében kikérem magamnak!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3073 Dátum: 2006.06.30 péntek, 16:08:00 »

A váltóm nevében kikérem magamnak!
Hát az a helyzet, hogy az a 4 sebességes az MI, II-be OK, de szerintem a III-ba már nem való. Szerintem ugyanazt a váltót rakták be, minimális változtatással.
Inkább a durashift, szerintem az sokkal sokkal komolyabb.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3074 Dátum: 2006.06.30 péntek, 16:12:00 »

Az enyémben is 6210-6310 van, de megoldottam a dolgot, mert vettem egy 6210-t 4e-ért, és az csak az autóban lesz. Így viszont te sajna lemaradsz. Bocsi.
Viszont valamikor talizhatnánk, mert az enyémbe nem jönnek rá, hogy mi a gond, és már csak a telefontartós egység maradt a hiba forrása, viszont, olyan senkinek nincsen.A 06309351663 számon elérsz köszi
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3075 Dátum: 2006.06.30 péntek, 17:20:00 »

Hellosztok!
 
Megvettem a mondeomat! Cheesy
1,8i megy minta ...  
Csak majdnem nem tudtam haza jönni vele a légszürő ahol az a légtömeg érzékelő van és 3 felé ágazzik. Leesett levan törve az a doboz amire rávan írva hogy 1,8as onnantól kezdve nem volt alapjáratom nem akart gyorsulni a gép kezdtem megilyedni az autópályán hogy mi lesz. Most kiiktattam a dobozt micélt szolgál, van valami jelentősége?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3076 Dátum: 2006.06.30 péntek, 18:13:00 »

Hellosztok!
 
Megvettem a mondeomat! Cheesy
1,8i megy minta ...  
Csak majdnem nem tudtam haza jönni vele a légszürő ahol az a légtömeg érzékelő van és 3 felé ágazzik. Leesett levan törve az a doboz amire rávan írva hogy 1,8as onnantól kezdve nem volt alapjáratom nem akart gyorsulni a gép kezdtem megilyedni az autópályán hogy mi lesz. Most kiiktattam a dobozt micélt szolgál, van valami jelentősége?
Bontóba kapsz hozzá légkamrát. Megoszlanak a vélemények a szükségességéről. Használhatsz helyette pl, Focus csövet, vagy átalakíthatod MKII re a rezonátort légkamra nélkül
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3077 Dátum: 2006.06.30 péntek, 18:51:00 »

Köszi a választ!
Még olyan kérdésem lenne hogy a magnót hogyan lehet kicserélni a  
kocsiban mit kell lebontani hozzá? Nem nagyon akartam feszegetni És az ajtókban mekkora méretű hangszórók vannak? Kis segítséget kérnék hogy azokat hogyan tudnám kicserélni? Vagy melyik topicban találnák segítséget?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3078 Dátum: 2006.06.30 péntek, 19:14:00 »

Köszi a választ!
Még olyan kérdésem lenne hogy a magnót hogyan lehet kicserélni a  
kocsiban mit kell lebontani hozzá? Nem nagyon akartam feszegetni És az ajtókban mekkora méretű hangszórók vannak? Kis segítséget kérnék hogy azokat hogyan tudnám kicserélni? Vagy melyik topicban találnák segítséget?
Gyári Ford magnó van benne? 4db 60as szöget benyomsz az előlapi lyukakba és kihúzod. A hangszórókhoz találsz cikket a főoldalon.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3079 Dátum: 2006.07.01 szombat, 07:50:00 »

Nem tudod véletlenül,hogy javítanak e klímát?Végre hallok jót is szervízről. Persze a Solymárin kívűl,de nekem az messze van.
kalti57!
A miklósi Autonett nem javít klímát,tudok egy pár címet,elküldöm őket.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3080 Dátum: 2006.07.01 szombat, 11:15:00 »

Köszi a választ!
Még olyan kérdésem lenne hogy a magnót hogyan lehet kicserélni a  
kocsiban mit kell lebontani hozzá? Nem nagyon akartam feszegetni És az ajtókban mekkora méretű hangszórók vannak? Kis segítséget kérnék hogy azokat hogyan tudnám kicserélni? Vagy melyik topicban találnák segítséget?
A hangszórókat könnyen. Kicsavargatod az összes kicsi műanyag csavart, ami a ajtóborítót tartja, meg azt a kb. négy nem műanyagot, óvatosan kifeszegeted a könyöklő-műanyag oldalát, amögött van még két hosszú csavar, meg asszem az elektronyos ablakemelő műanyagában, mikor ez mind kint van, akkor már nem tartja semmi. Akkor le kell kapni:) Na, és ott van mögötte a hangszóró, azt ki kell cserélni. De kell hozzá pár jó csillagcsavarhúzó, aztán minden adja magát...
Naplózva
kalti57
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384


E-mail
« Új hozzászólás #3081 Dátum: 2006.07.01 szombat, 19:51:00 »

kalti57!
A miklósi Autonett nem javít klímát,tudok egy pár címet,elküldöm őket.
KBtddi!
Tegnap bementem hozzájuk,tényleg nagyon készségesek voltak.Ők Halásztelekre viszik a hozzájuk leadott klímahibás autót,még nem volt panasz rá.A paranoiámra,miszerint félek hogy átvernek azt mondták megértenek,jogos,a legjobb megoldás ha csináltatok előtte egy állapot felmérést klímailag.Mindenesetre várom a címeket,előre is kösz
Naplózva

kalti57
Vendég
« Új hozzászólás #3082 Dátum: 2006.07.01 szombat, 21:20:00 »

A hangszórókat könnyen. Kicsavargatod az összes kicsi műanyag csavart, ami a ajtóborítót tartja, meg azt a kb. négy nem műanyagot, óvatosan kifeszegeted a könyöklő-műanyag oldalát, amögött van még két hosszú csavar, meg asszem az elektronyos ablakemelő műanyagában, mikor ez mind kint van, akkor már nem tartja semmi. Akkor le kell kapni:) Na, és ott van mögötte a hangszóró, azt ki kell cserélni. De kell hozzá pár jó csillagcsavarhúzó, aztán minden adja magát...
Még annyit hozzá, hogy a tükörnek a belső fedelét is le kell leszerelni. Dugót kipiszkálni és mögötte van egy csavar, + ha kézi állítós a kart ki kell húzni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3083 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 12:58:00 »

Sziasztok!
 
Ajánlottak nekem egy Mondeo-t megvételre. 5 éves, facelift előtti új fajta, 1,8-as benzines, van benne 193.000 km. Rendesen karban volt tartva, nem törött, semmi baja nincsen, megbízható helyről venném.
 
Mire számíthatok egy ilyen sokat futott kocsinál? A közeljövőben lesz valami költséges szervíz (vezérműszíj csere, vagy hasonló), mennyire megbízható egy ilyen kocsi?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3084 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 13:26:00 »

Sziasztok!
 
Ajánlottak nekem egy Mondeo-t megvételre. 5 éves, facelift előtti új fajta, 1,8-as benzines, van benne 193.000 km. Rendesen karban volt tartva, nem törött, semmi baja nincsen, megbízható helyről venném.
 
Mire számíthatok egy ilyen sokat futott kocsinál? A közeljövőben lesz valami költséges szervíz (vezérműszíj csere, vagy hasonló), mennyire megbízható egy ilyen kocsi?
Gondolom az ár és a futásteljesítmény arányba van - 2M alatt kéne érte adnod. A motor egyébként bírja, nem olyan vészes a km. Vezérműszíjat görgőkkel nem árt cserélni, legjobb ha vásárlás után megteszed akkor tudni fogod mikor volt.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3085 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 13:36:00 »

Gondolom az ár és a futásteljesítmény arányba van - 2M alatt kéne érte adnod. A motor egyébként bírja, nem olyan vészes a km. Vezérműszíjat görgőkkel nem árt cserélni, legjobb ha vásárlás után megteszed akkor tudni fogod mikor volt.
Láncos, tehát szíjcsere nincs.
A 193 nem sok, a klubban taláható mondeók jó része túl van, vagy ennek a közelében (még ha az óra mást is mutat).
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3086 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 14:22:00 »

Láncos, tehát szíjcsere nincs.
A 193 nem sok, a klubban taláható mondeók jó része túl van, vagy ennek a közelében (még ha az óra mást is mutat).
Ha már ZetecHE akkor nincs szíj csak lánc ja
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3087 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 14:52:00 »

Ha már ZetecHE akkor nincs szíj csak lánc ja
1.8i Duratec. Olyan 1,5m körül adnák.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3088 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 15:06:00 »

1.8i Duratec. Olyan 1,5m körül adnák.
Ajtók alját - belső oldalon - nézd meg és vedd meg
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3089 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 17:38:00 »

Ajtók alját - belső oldalon - nézd meg és vedd meg
Fusim Misi
Nem állítom, hogy mindent végigolvastam a különböző topicokban, de sokmindent, azonban ez az "ajtók alját-belső oldalon-nézd meg..." mit jelent pontosan? Jellemző hely MK III-on?  A közeljövőben szeretnék vásárolni. Előre is kösz
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3090 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 18:01:00 »

Fusim Misi
Nem állítom, hogy mindent végigolvastam a különböző topicokban, de sokmindent, azonban ez az "ajtók alját-belső oldalon-nézd meg..." mit jelent pontosan? Jellemző hely MK III-on?  A közeljövőben szeretnék vásárolni. Előre is kösz
C20NE,
 
néhány MK3 az ajtók alsó részén belül rozsdásodhat, ezt nézd meg.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3091 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 18:08:00 »

Ha már ZetecHE akkor nincs szíj csak lánc ja
Azaz minden mkiii. Írta, hogy az új mondeo.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3092 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 19:18:00 »

C20NE,
 
néhány MK3 az ajtók alsó részén belül rozsdásodhat, ezt nézd meg.

Köszönöm, sasolok majd
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3093 Dátum: 2006.07.02 vasárnap, 22:58:00 »

Köszi, majd megnézem és beszámolok a végeredményről.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3094 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 09:48:00 »


Köszönöm, sasolok majd
De szervízköny megléte esetén gariba javítják!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3095 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 09:58:00 »

De szervízköny megléte esetén gariba javítják!
És az sem árt, ha végig pecsételve van Smiley És ha nem magyarországi az autó, akkor meg hiába a pecsét is.. Sad
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3096 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 10:29:00 »

És az sem árt, ha végig pecsételve van Smiley És ha nem magyarországi az autó, akkor meg hiába a pecsét is.. Sad
Akkor is megcsinálják!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3097 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 10:44:00 »

Scratch,
 
"néhány MK3 az ajtók alsó részén belül rozsdásodhat..."
 
nehany ?
Inkabb 10-bol nyoc
Naplózva

blah blah blah
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3098 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 10:47:00 »

Akkor is megcsinálják!
Hol? mert nekem nem csinálták meg
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3099 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 11:05:00 »

Hol? mert nekem nem csinálták meg
Autofort, Solymár?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Oldalak: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.