Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 07:23:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1877594 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3100 Dátum: 2006.07.03 hétfő, 12:23:00 »

Autofort, Solymár?
Ebben a sorrendben
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3101 Dátum: 2006.07.04 kedd, 11:01:00 »

Viszont valamikor talizhatnánk, mert az enyémbe nem jönnek rá, hogy mi a gond, és már csak a telefontartós egység maradt a hiba forrása, viszont, olyan senkinek nincsen.A 06309351663 számon elérsz köszi
OK. Majd hívlak. Pénteken összeomlott az internet kapcsolatunk, se kép, se hang. Most is modemezek, majd jeletkezem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3102 Dátum: 2006.07.04 kedd, 11:04:00 »

KBtddi!
Tegnap bementem hozzájuk,tényleg nagyon készségesek voltak.Ők Halásztelekre viszik a hozzájuk leadott klímahibás autót,még nem volt panasz rá.A paranoiámra,miszerint félek hogy átvernek azt mondták megértenek,jogos,a legjobb megoldás ha csináltatok előtte egy állapot felmérést klímailag.Mindenesetre várom a címeket,előre is kösz
Én egy idősebb szakinál jártam már többször az off autómmal, először a teljes vizsgálat és feltöltés 13e, aztán mivel már jártam nála, klímahűtő csere és újra feltöltés 10e számlával. Korrekt, ért hozzá, rendes, nem akar átverni. 30291 2551 Sóos itván.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3103 Dátum: 2006.07.04 kedd, 12:51:00 »

Én egy idősebb szakinál jártam már többször az off autómmal, először a teljes vizsgálat és feltöltés 13e, aztán mivel már jártam nála, klímahűtő csere és újra feltöltés 10e számlával. Korrekt, ért hozzá, rendes, nem akar átverni. 30291 2551 Sóos itván.
És merrefelé, ha nem vagyok indiszkrét? Lehet én is, biztos ami biztos alapon újratöltetem (bár van aki szerint ha ontja a hideget, nem kell bántani, csak túl sokszor kapcsol be a kompresszor, és ez ugye TDDi esetén igencsak nehézzé tesz az elindulást )
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3104 Dátum: 2006.07.04 kedd, 13:29:00 »

OK. Majd hívlak. Pénteken összeomlott az internet kapcsolatunk, se kép, se hang. Most is modemezek, majd jeletkezem.
Köszönöm, várom a hívásod
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3105 Dátum: 2006.07.04 kedd, 14:02:00 »

És merrefelé, ha nem vagyok indiszkrét? Lehet én is, biztos ami biztos alapon újratöltetem (bár van aki szerint ha ontja a hideget, nem kell bántani, csak túl sokszor kapcsol be a kompresszor, és ez ugye TDDi esetén igencsak nehézzé tesz az elindulást )
Ez Bp., Örs Vezér tértől még kifelé, Közép-Európai Egyetem mellett, Egyenes utcából nyílik az utca.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3106 Dátum: 2006.07.09 vasárnap, 12:27:00 »

Köszi, majd megnézem és beszámolok a végeredményről.
Ez biztos? Immár 4 éve vezetett szervizkönyvem van, akkor gariban kijavítják az ajtót?
Újrafújják?
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3107 Dátum: 2006.07.09 vasárnap, 16:05:00 »

Ez biztos? Immár 4 éve vezetett szervizkönyvem van, akkor gariban kijavítják az ajtót?
Újrafújják?
BPuma,
 
ha nem volt törve, vagy ha volt azt márkaszervíz javította.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3108 Dátum: 2006.07.14 péntek, 17:07:00 »

Tegnap voltam a Ford Ivanicsnál (Kártya u.). Mutattam nekik a rozsdás balhátsó ajtómat amit én már korábban lekezeltem rozsdamaróval, szóval csak annyit láttak, hogy tök fekete volt az ajtó belül a zártól lefele végig és alul teljes hosszában. Kérdezte, hogy szervizkönyves-e, és hogy volt-e törve. Mondtam, hogy szervizkönyves, és nem volt törve. Erre rögtön mondta, hogy akkor ő most körbefényképezi az autót és az ajtót, elküldi a FORDosoknak, és nagy valószínűség szerint garanciálisan megcsinálják.
Komplett ajtót csak akkor cserélhetnek, ha a rozsda átette magát kívülre is /szerintem azért egy 4 éves autó ne rohadjon már keresztül, pláne ha Ford Smiley Sad /.
Kérdésemre, hogy mikor jöjjek mikorra lesz eredmény, egy laza 1-1.5 !hónap! múlvai időpontot adott amikor is még csak érdeklődjek. Na nem mintha sietnék, vagy enné tovább a rozsda, na de akkor is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3109 Dátum: 2006.07.15 szombat, 12:06:00 »

Tegnap voltam a Ford Ivanicsnál (Kártya u.). Mutattam nekik a rozsdás balhátsó ajtómat amit én már korábban lekezeltem rozsdamaróval, szóval csak annyit láttak, hogy tök fekete volt az ajtó belül a zártól lefele végig és alul teljes hosszában. Kérdezte, hogy szervizkönyves-e, és hogy volt-e törve. Mondtam, hogy szervizkönyves, és nem volt törve. Erre rögtön mondta, hogy akkor ő most körbefényképezi az autót és az ajtót, elküldi a FORDosoknak, és nagy valószínűség szerint garanciálisan megcsinálják.
Komplett ajtót csak akkor cserélhetnek, ha a rozsda átette magát kívülre is /szerintem azért egy 4 éves autó ne rohadjon már keresztül, pláne ha Ford Smiley Sad /.
Kérdésemre, hogy mikor jöjjek mikorra lesz eredmény, egy laza 1-1.5 !hónap! múlvai időpontot adott amikor is még csak érdeklődjek. Na nem mintha sietnék, vagy enné tovább a rozsda, na de akkor is...
Hmmmm!
 
Irj egy levelet a ford Hungáriának.
Ha szépen irod le,hogy ez neked igazából nem elfogadható időpont,stb,stb..akkor szerintem segítenek rajtad.
 
Nekem az első lököst nem akarták gariba lefújni.Levél a Ford Hungáriának,diplomatikusan megfogalmazva aggályaimat,stb..és 3 nap múlva vihettem az autót.-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3110 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:43:00 »

Sziasztok!
 Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet esetleg újra kódolni házilag , hogy a kulcson levő gombbal nyíljon az ajtó, és ne kelljen a kulcsot használni. Vagy ezzel Ford szervízbe kell menni? MKI-esem van. Köszi a válaszotokat!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3111 Dátum: 2006.07.18 kedd, 16:46:00 »

Sziasztok!
 Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet esetleg újra kódolni házilag , hogy a kulcson levő gombbal nyíljon az ajtó, és ne kelljen a kulcsot használni. Vagy ezzel Ford szervízbe kell menni? MKI-esem van. Köszi a válaszotokat!
Rtfm.
Olvasd el a kézikönyvet.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3112 Dátum: 2006.07.18 kedd, 19:29:00 »

Sziasztok, nem tudja valaki,hogy hol lenne a legjobb állófűtést szereltetni a gépbe és kb mennyibe kerülne?Esetleg valakinek valami tapasztalata nincs vele?Tudom elég érdekes kérdés nyáron....
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3113 Dátum: 2006.07.18 kedd, 20:03:00 »

Sziasztok, nem tudja valaki,hogy hol lenne a legjobb állófűtést szereltetni a gépbe és kb mennyibe kerülne?Esetleg valakinek valami tapasztalata nincs vele?Tudom elég érdekes kérdés nyáron....
Szerintem felesleges...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3114 Dátum: 2006.07.18 kedd, 20:13:00 »

Az a baj,hogy ha a Mátrából "LEFELÉ" indulok el, teljesen kihűlt autóval,legalább mínusz 5 fok alatt,akkor nem fűt,mert szinte nem is adok gázt,csak motorfékkel gurulok.Ha alapjáraton gurulok akkor sem ég el annyi üzemanyag hogy elég meleget csináljon..Sík úton aránylag hamar bemelegszik,de lefelé nem.A termosztátom jó.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3115 Dátum: 2006.07.18 kedd, 21:32:00 »

Az a baj,hogy ha a Mátrából "LEFELÉ" indulok el, teljesen kihűlt autóval,legalább mínusz 5 fok alatt,akkor nem fűt,mert szinte nem is adok gázt,csak motorfékkel gurulok.Ha alapjáraton gurulok akkor sem ég el annyi üzemanyag hogy elég meleget csináljon..Sík úton aránylag hamar bemelegszik,de lefelé nem.A termosztátom jó.
Egy utólagos állófűtés beszerelése,ha nem gagyi ,akkor szerintem biztos van vagy 100-120.e ft.
Már lelki szemeimmel látom,ahogy Angel számol és kimutatja neked,hogy ezt a pénzt inkább tankolásra használd el és indítsd be 4-5 perccel hamarabb a kocsit,vagy válasz másik útvonalat,és közelítsd meg a célod ne lefelé,hanem egy kis kerülővel felfelé!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3116 Dátum: 2006.07.18 kedd, 21:33:00 »

Az a baj,hogy ha a Mátrából "LEFELÉ" indulok el, teljesen kihűlt autóval,legalább mínusz 5 fok alatt,akkor nem fűt,mert szinte nem is adok gázt,csak motorfékkel gurulok.Ha alapjáraton gurulok akkor sem ég el annyi üzemanyag hogy elég meleget csináljon..Sík úton aránylag hamar bemelegszik,de lefelé nem.A termosztátom jó.
Amúgy teljesen igazad van,nekem ezzel az autóval csak az az 1 bajom van,hogy télen lassan melegszik.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3117 Dátum: 2006.07.18 kedd, 21:52:00 »

Az a baj,hogy ha a Mátrából "LEFELÉ" indulok el, teljesen kihűlt autóval,legalább mínusz 5 fok alatt,akkor nem fűt,mert szinte nem is adok gázt,csak motorfékkel gurulok.Ha alapjáraton gurulok akkor sem ég el annyi üzemanyag hogy elég meleget csináljon..Sík úton aránylag hamar bemelegszik,de lefelé nem.A termosztátom jó.
norbu,
 
kabát + ülésfűtés. Smiley
Nekem nincs ilyen gondom, mondjuk én nem is vagyok fázós. Smiley Télen nyáron 20C-on a klíma. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3118 Dátum: 2006.07.18 kedd, 22:12:00 »

Egy utólagos állófűtés beszerelése,ha nem gagyi ,akkor szerintem biztos van vagy 100-120.e ft.
Már lelki szemeimmel látom,ahogy Angel számol és kimutatja neked,hogy ezt a pénzt inkább tankolásra használd el és indítsd be 4-5 perccel hamarabb a kocsit,vagy válasz másik útvonalat,és közelítsd meg a célod ne lefelé,hanem egy kis kerülővel felfelé!
Vagy egy fűtött garázst venni és lehet behozán hosszútávon az árát. Mert ugye nem kell melegíteni a motort.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3119 Dátum: 2006.07.18 kedd, 22:20:00 »

norbu,
 
kabát + ülésfűtés. Smiley
Nekem nincs ilyen gondom, mondjuk én nem is vagyok fázós. Smiley Télen nyáron 20C-on a klíma. Smiley
Sajna én fázós vagyok,hát ez van.Amúgy sík úton vagy felfelé aránylag hamar melegszik ahhoz képest,hgy dízel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3120 Dátum: 2006.07.18 kedd, 22:53:00 »

norbu
te azt vagod, hogy az allofuteshez konnektor is kell, ugyanis arammal megy? Ki kell szerelned a kerte egy idojarasallo tapot is...
A finneknel lattam ilyet es ott sok parkoloban ott is van, de nalunk meg sehol nem lattam
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3121 Dátum: 2006.07.18 kedd, 23:03:00 »

Akkor rosszul mondtam,nekem olyan kell,mint haverom dízel volvójában.Beállítja az időt,hogy mikor kapcsoljon be és magárol az autórol üzemel ,gázolajat használ a fűtéshez.Mire beül a kocsiba tök meleg van bent,és a moci is meleg.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3122 Dátum: 2006.07.18 kedd, 23:05:00 »

Ennek még az az előnye is van,hogy egyből lehet nyomni a gépnek,nem kell várni,hogy melegedjen a motor.De nekem ez a kisebb előny.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3123 Dátum: 2006.07.19 szerda, 08:38:00 »

norbu,
 
asszem dieselhez letezik gyarilag allo futes. Lehet erdemesebb lenne azt beszerelni...Vegulis az a tuti
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3124 Dátum: 2006.07.19 szerda, 09:03:00 »

Akkor rosszul mondtam,nekem olyan kell,mint haverom dízel volvójában.Beállítja az időt,hogy mikor kapcsoljon be és magárol az autórol üzemel ,gázolajat használ a fűtéshez.Mire beül a kocsiba tök meleg van bent,és a moci is meleg.
norbu
ennek meg az a baja, hogy befutod a kocsit akkurol, majd legurulsz vele gyongyosig, kozben a felet sem tolti vissza amit elpucoltal, utana ugyanez vissza.... egyszercsak baszik elindulni az autod:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3125 Dátum: 2006.07.19 szerda, 11:03:00 »

norbu
ennek meg az a baja, hogy befutod a kocsit akkurol, majd legurulsz vele gyongyosig, kozben a felet sem tolti vissza amit elpucoltal, utana ugyanez vissza.... egyszercsak baszik elindulni az autod:)
drh9
Ez valahogy úgy működik a volvónál,hogy áramot nem is nagyon használ, csak gázolajat.Ez 1 kis kályha tulajdonképpen.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3126 Dátum: 2006.07.19 szerda, 11:05:00 »

norbu,
 
asszem dieselhez letezik gyarilag allo futes. Lehet erdemesebb lenne azt beszerelni...Vegulis az a tuti
Zacci
Valami ilyesmire pályázok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3127 Dátum: 2006.07.19 szerda, 12:22:00 »

Már találtam is
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3128 Dátum: 2006.07.19 szerda, 12:36:00 »

drh9,
 
Kalyha ? Ilyen anno a Tatrankban vot allitolag Cool En enm emlexem ra, csak apamek meslete, hogy az anyos alatt vot egy olaj kalyha
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3129 Dátum: 2006.07.19 szerda, 12:47:00 »

zacc
meg a zaporjoskaban is:)
nem gondoltam volna, hogy valakinek meg olyan kell, de hogy egy sokmillios autoba is berakjak...Smiley
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3130 Dátum: 2006.07.19 szerda, 12:57:00 »

Najo, de igy oda a jo kis uzemanyag fogyi...Mire jo, ha nyaron 6lityot eszik, de telen elfuti a 10-12 litereket ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3131 Dátum: 2006.07.19 szerda, 13:01:00 »

Ezek minden Svédországban üzemelő volvóban és saabokban (dízel)megtalálható ultramodern(legalábbis ezt mondták) szerkezet és a hűtőfolyadékot fűti.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3132 Dátum: 2006.07.19 szerda, 13:04:00 »

Najo, de igy oda a jo kis uzemanyag fogyi...Mire jo, ha nyaron 6lityot eszik, de telen elfuti a 10-12 litereket ?
És valami speciális fűtő szerkezete van.ezáltal jóval kevesebb gázolajjal fűti fel a vizkört mint maga a moci,kb 1/10-de a fogyasztása a motorhoz képest!!!!Na persze nem kell annyi mindent mozgatnia,így könnyű.Ezek a jók:Webasto,Epersbacher.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3133 Dátum: 2006.07.19 szerda, 14:03:00 »

Najo, de igy oda a jo kis uzemanyag fogyi...Mire jo, ha nyaron 6lityot eszik, de telen elfuti a 10-12 litereket ?
Ezt csak 1 órával az indulás előtt kellene beindítani, hogy felmelegítse a motort mondjuk 60 fokra. Utána ki is kapcsolhatod, mert a motor majd melegít.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3134 Dátum: 2006.07.19 szerda, 19:07:00 »

norbu!
Nekem webasto állófűtés van az autómban és tényleg nem fogyaszt sokat és a vizet is melegíti és az utasteret is ahogy leállításnál hagytam a levegőztetést azon a hőfokon kapcsol be az utasfűtés.Óránként azthiszem 6-8decit fogyaszt.
Amikor télen -20fok volt akkor beállítottam, hogy 6kor kapcsoljon be és én 7kor már a bemelegített autóba ültem be:)
A ford szervizek a webastot használják és árulják, de ezek 400ezer körűl mozognak.
Lehet kapni távírányítót is hozzá és arról is bekapcsolhatod.Csak az szereléssel együtt kb.80ezer még pluszba.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3135 Dátum: 2006.07.19 szerda, 21:39:00 »

Hmmmm!
 
Irj egy levelet a ford Hungáriának.
Ha szépen irod le,hogy ez neked igazából nem elfogadható időpont,stb,stb..akkor szerintem segítenek rajtad.
 
Nekem az első lököst nem akarták gariba lefújni.Levél a Ford Hungáriának,diplomatikusan megfogalmazva aggályaimat,stb..és 3 nap múlva vihettem az autót.-:)
Nem fogok levelt irni, nem sietek. De csináltam 2 képet az ajtomrol, ahol fekete ott rozsdás, vagyis csak volt. Smiley
 
http://kep.tar.hu/bpuma/50329023#2
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3136 Dátum: 2006.07.19 szerda, 21:43:00 »

norbu!
Nekem webasto állófűtés van az autómban és tényleg nem fogyaszt sokat és a vizet is melegíti és az utasteret is ahogy leállításnál hagytam a levegőztetést azon a hőfokon kapcsol be az utasfűtés.Óránként azthiszem 6-8decit fogyaszt.
Amikor télen -20fok volt akkor beállítottam, hogy 6kor kapcsoljon be és én 7kor már a bemelegített autóba ültem be:)
A ford szervizek a webastot használják és árulják, de ezek 400ezer körűl mozognak.
Lehet kapni távírányítót is hozzá és arról is bekapcsolhatod.Csak az szereléssel együtt kb.80ezer még pluszba.
Hány fokra melegíti a hűtővizet?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3137 Dátum: 2006.07.19 szerda, 22:10:00 »

norbu!
Nekem webasto állófűtés van az autómban és tényleg nem fogyaszt sokat és a vizet is melegíti és az utasteret is ahogy leállításnál hagytam a levegőztetést azon a hőfokon kapcsol be az utasfűtés.Óránként azthiszem 6-8decit fogyaszt.
Amikor télen -20fok volt akkor beállítottam, hogy 6kor kapcsoljon be és én 7kor már a bemelegített autóba ültem be:)
A ford szervizek a webastot használják és árulják, de ezek 400ezer körűl mozognak.
Lehet kapni távírányítót is hozzá és arról is bekapcsolhatod.Csak az szereléssel együtt kb.80ezer még pluszba.
Zoli79
Igen tudom,hogy drága,de ezek profi szerkezetek.Most találtam Webastót kb 200e+áfa beszerelássel,garival hivatalosan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3138 Dátum: 2006.07.19 szerda, 22:12:00 »

norbu!
Nekem webasto állófűtés van az autómban és tényleg nem fogyaszt sokat és a vizet is melegíti és az utasteret is ahogy leállításnál hagytam a levegőztetést azon a hőfokon kapcsol be az utasfűtés.Óránként azthiszem 6-8decit fogyaszt.
Amikor télen -20fok volt akkor beállítottam, hogy 6kor kapcsoljon be és én 7kor már a bemelegített autóba ültem be:)
A ford szervizek a webastot használják és árulják, de ezek 400ezer körűl mozognak.
Lehet kapni távírányítót is hozzá és arról is bekapcsolhatod.Csak az szereléssel együtt kb.80ezer még pluszba.
Ja ,ez az ár táv nélkül van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3139 Dátum: 2006.07.19 szerda, 23:03:00 »

Nem fogok levelt irni, nem sietek. De csináltam 2 képet az ajtomrol, ahol fekete ott rozsdás, vagyis csak volt. Smiley
 
http://kep.tar.hu/bpuma/50329023#2
Oké,te tudod!
Megnéztem a képeket,sajna nem az első eset.
Ha az url gombra kattintasz,és úgy hozod be a linket, akkor gyorsabban megnézhető,nem kell külön másolgatni.
 
http://kep.tar.hu/bpuma/50329023#2
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3140 Dátum: 2006.07.20 csütörtök, 11:00:00 »

Hány fokra melegíti a hűtővizet?
Pont annyira, hogy mikor télen minuszban indítod akkor az elején kattog mint az állat, ha nagyon hideg van és így nem.A hűővízet az első csík fölé egy picivel melegíti.És szép hangja van ez első indításnál is egyből.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3141 Dátum: 2006.07.21 péntek, 09:14:00 »

Járogatok egy céghez, aki többek között Brodit tartokkal is foglalkozik (asszom importőrök), és állófűtéssel is foglalkoznak. Maga a cég szimpatikus nekem, kedvesek az emberek, késséggel magyaráznak, és korrektek voltak velem mindig. Én ugyan nem szereltettem be ilyen állófűtést, de csak ajánlani tudom őket:
 
Euro Alarm
 
/jól csináltam ZSOEL? Smiley/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3142 Dátum: 2006.07.21 péntek, 09:28:00 »

Járogatok egy céghez, aki többek között Brodit tartokkal is foglalkozik (asszom importőrök), és állófűtéssel is foglalkoznak. Maga a cég szimpatikus nekem, kedvesek az emberek, késséggel magyaráznak, és korrektek voltak velem mindig. Én ugyan nem szereltettem be ilyen állófűtést, de csak ajánlani tudom őket:
 
Euro Alarm
 
/jól csináltam ZSOEL? Smiley/
Szuper!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3143 Dátum: 2006.07.21 péntek, 13:21:00 »

Pont annyira, hogy mikor télen minuszban indítod akkor az elején kattog mint az állat, ha nagyon hideg van és így nem.A hűővízet az első csík fölé egy picivel melegíti.És szép hangja van ez első indításnál is egyből.
Bpuma
Köszi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3144 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 19:02:00 »

Sziasztok!
1993 as 4 ajtós 1,8i mondeo 1 esem van. A szivargyújtóm kicsapta a biztosítékot és sajnos nem találom hol van a biztosítéktábla! Találtam egyet a motortérbe a levegőszűrő elött de ott minden rendben volt. Szerintem van valahol egy másik is. megtudnátok mondani hol keressem? A másik kérdésem az lenne hogy USA tipusú a szivargyújtóm és szeretnék egy átalakítót európaira ugyanis az amcsik nem úgy csinálták meg hogy az aján van az egyik érintkező az oldaltest pedig a másik hanem ajába van két érintkező amire rácsúszik. Ezzel sajna nem tudok autós porszívót és autós töltőt használni! Előre is köszi a segítségetek mhkbrt@freemail.hu
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3145 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 19:08:00 »

Sziasztok!
1993 as 4 ajtós 1,8i mondeo 1 esem van. A szivargyújtóm kicsapta a biztosítékot és sajnos nem találom hol van a biztosítéktábla! Találtam egyet a motortérbe a levegőszűrő elött de ott minden rendben volt. Szerintem van valahol egy másik is. megtudnátok mondani hol keressem? A másik kérdésem az lenne hogy USA tipusú a szivargyújtóm és szeretnék egy átalakítót európaira ugyanis az amcsik nem úgy csinálták meg hogy az aján van az egyik érintkező az oldaltest pedig a másik hanem ajába van két érintkező amire rácsúszik. Ezzel sajna nem tudok autós porszívót és autós töltőt használni! Előre is köszi a segítségetek mhkbrt@freemail.hu
1 probléma, egy topic! Olvassuk mindegyiket!
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #3146 Dátum: 2006.07.23 vasárnap, 19:09:00 »

Higginsz! Szivargyújtó aljzatot sztem találsz bontottat pár forintért, valszeg olcsóbb lesz, mint az átalakító. Balának van most komplett autó bontásra, adok-veszek topicba ott a száma. A szivargyújtó a vezető lába melletti táblán a 27. sz biztosíték. kárpit alatt kormány mellett kis pöcök, lefelé kellesz húzni. Felső sor jobbról második, elméletileg kék színű a bizti.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3147 Dátum: 2006.08.07 hétfő, 17:01:00 »

Sokan emlititek, hogy olvasd el a konyvet, meg huzd le es olvasd el nekem is kellene az az iras, honnan lehet lehuzni. Biztos rengeteg okossag van benne mondikkal kapcs.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3148 Dátum: 2006.08.07 hétfő, 18:19:00 »

Sokan emlititek, hogy olvasd el a konyvet, meg huzd le es olvasd el nekem is kellene az az iras, honnan lehet lehuzni. Biztos rengeteg okossag van benne mondikkal kapcs.
Idegen! HR Etzoldnak van egy tuti sorozata így csináld - Ford Mondeo címmel. Nem érvágás, max 5k-ból megvan könyvesboltban, vagy próbálkozz a lehúzással.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3149 Dátum: 2006.08.07 hétfő, 20:36:00 »

Sokan emlititek, hogy olvasd el a konyvet, meg huzd le es olvasd el nekem is kellene az az iras, honnan lehet lehuzni. Biztos rengeteg okossag van benne mondikkal kapcs.
Idegen,
 
az oldali hírei alatt van a kezelési.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.079 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.