Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 08:59:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1877624 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #3150 Dátum: 2006.08.09 szerda, 08:00:00 »

Es tenyleg fent van az oldalon, nagyon koszi, mar szemezgetem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3151 Dátum: 2006.08.15 kedd, 16:45:00 »

Szevasztok, Mondeoban, a 6 fokozatu ablaktorlo idozito relejenek a kattogasat hallom az utasterben az normalis? Lehet hogy eddig is volt de most figyeltem fell ra.Nem is tudom melyik valasznak orulnek jobban. Ha nem normalis valami gond van, ha normalis eleg szegyen...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3152 Dátum: 2006.08.15 kedd, 16:48:00 »

Szevasztok, Mondeoban, a 6 fokozatu ablaktorlo idozito relejenek a kattogasat hallom az utasterben az normalis? Lehet hogy eddig is volt de most figyeltem fell ra.Nem is tudom melyik valasznak orulnek jobban. Ha nem normalis valami gond van, ha normalis eleg szegyen...
szerintem vmi gond van a működésben, mert pl. enyimé csendes csak a törlőmotort lehet hallani... ha ez normális
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3153 Dátum: 2006.08.15 kedd, 21:05:00 »

Hello!
Lenne egy olyan gondom hogy a mondeom akkár egy nap állás után nem akar beindulni, mais pl. 6-7 -szer indítottam mikora beindult.Kicsit benzinszag is lett a kocsi körül. Ha már beindult akkor utána elsöre indul. Van e valami ötletetek mit nézzek meg rajta. 1,8-as benzines 95-ös évjárat A kocsit nem régen vásároltam esetleg gyertya gondja lehet?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3154 Dátum: 2006.08.15 kedd, 23:27:00 »

Szevasztok, Mondeoban, a 6 fokozatu ablaktorlo idozito relejenek a kattogasat hallom az utasterben az normalis? Lehet hogy eddig is volt de most figyeltem fell ra.Nem is tudom melyik valasznak orulnek jobban. Ha nem normalis valami gond van, ha normalis eleg szegyen...
Szia!
 
Ha kettes mondeod van, akkor szerintem normális. Nálam is hallani "kattogást" halkan.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3155 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 09:48:00 »

Szevasztok, Mondeoban, a 6 fokozatu ablaktorlo idozito relejenek a kattogasat hallom az utasterben az normalis? Lehet hogy eddig is volt de most figyeltem fell ra.Nem is tudom melyik valasznak orulnek jobban. Ha nem normalis valami gond van, ha normalis eleg szegyen...
Nem normális. Nálam sem hallani semmit...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3156 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 09:52:00 »

Hello!
Lenne egy olyan gondom hogy a mondeom akkár egy nap állás után nem akar beindulni, mais pl. 6-7 -szer indítottam mikora beindult.Kicsit benzinszag is lett a kocsi körül. Ha már beindult akkor utána elsöre indul. Van e valami ötletetek mit nézzek meg rajta. 1,8-as benzines 95-ös évjárat A kocsit nem régen vásároltam esetleg gyertya gondja lehet?
Mindenképpen érdemes lenne végigcsinálni a kövezkezőket, ha még nem csináltad: olaj, olajszűrő, és egyéb szűrők cseréje, gyertyákat a gyújtáskábelekkel együtt cserélni, és vezérműszíjat görgőkkel, és ékszíjjal együtt kidobni...
És akár ezek előtt a főoldalon található levegőrendszer karbantartását végigcsinálni, és mindezek után egy komputerresetet eljátszani: akksisaru le min. 15 percre(akár egész éjszakára), majd 900-as forulat 3percig(ha reggel kezded, akkor melegedésig), aztán 1200-as fordulat 2 percig, és irány 8km változatos, huzamosabb menetben.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #3157 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 10:03:00 »

Eloszor is mea culpa ketszer is: 1. nincs ekezetem (ill van csak angol billentyuzeten nem tudok vele gepelni Sad ) 2. Valoszinuleg en vagyok az 1000. aki ezt a kerdest felteszi de mivel a forumban nem talaltam "kereses"-t kicsit sokaig tartana tobb szaz-ezer hozzaszolast elolvasni. Szoval a kerdesem: szert tettem egy gyonyoru Mondeo-ra de mivel nemet import igy a kezikonyvek is nemet nyelvuek es van nehany dolog amit meg nem tudtam kitalalni mi is lehet. Nincs valakinek  otlete honnan/hogyan lehetne hozzajutni angol / magyar kezikonyvekhez (beleertve touchscreen navi t is). Koszonom szepen elore is
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3158 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 10:07:00 »

Eloszor is mea culpa ketszer is: 1. nincs ekezetem (ill van csak angol billentyuzeten nem tudok vele gepelni Sad ) 2. Valoszinuleg en vagyok az 1000. aki ezt a kerdest felteszi de mivel a forumban nem talaltam "kereses"-t kicsit sokaig tartana tobb szaz-ezer hozzaszolast elolvasni. Szoval a kerdesem: szert tettem egy gyonyoru Mondeo-ra de mivel nemet import igy a kezikonyvek is nemet nyelvuek es van nehany dolog amit meg nem tudtam kitalalni mi is lehet. Nincs valakinek  otlete honnan/hogyan lehetne hozzajutni angol / magyar kezikonyvekhez (beleertve touchscreen navi t is). Koszonom szepen elore is
Hírek, régebbi hírek. Minden megvan magyarul. A DVD-s navi használatija is megvan valahol... csak keresd meg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3159 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 10:09:00 »

Ok, koszi nekiveselkedek akkor Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3160 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 14:14:00 »

Megtalaltam, koszonom Smiley
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3161 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 15:06:00 »

Megtalaltam, koszonom Smiley
Válasz gomb...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3162 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 19:01:00 »

Válasz gomb...
Nyomogathatom en a valasz gombot.... Szepen kiirja, hogy javascript:no(3193) es nem tortenik semmi :
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3163 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 19:02:00 »

Nyomogathatom en a valasz gombot.... Szepen kiirja, hogy javascript:no(3193) es nem tortenik semmi :
Pedig  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3164 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 19:12:00 »

Szevasztok, Mondeoban, a 6 fokozatu ablaktorlo idozito relejenek a kattogasat hallom az utasterben az normalis? Lehet hogy eddig is volt de most figyeltem fell ra.Nem is tudom melyik valasznak orulnek jobban. Ha nem normalis valami gond van, ha normalis eleg szegyen...
szerintem nem szabadna hangot adnia. legalábbis nekem semmit nem kattogott...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3165 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 21:07:00 »

szerintem nem szabadna hangot adnia. legalábbis nekem semmit nem kattogott...
Te ezt nem tudhatod, neked Volvod van.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3166 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 21:08:00 »

Nyomogathatom en a valasz gombot.... Szepen kiirja, hogy javascript:no(3193) es nem tortenik semmi :
tybby,
 
milyen böngésző?
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3167 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 21:26:00 »

tybby,
 
milyen böngésző?
OFF Firefox. De igazabol mukodik a "valasz" funkcio, bar semmi lathato kulonbseg a beiraskor:) Csak ha a "Mehet" elott a Valaszra kattintok akkor valasz lesz, ha nem akkor sima beiras.De szvsz ez csak a forum sw sajatos mukodese.. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3168 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 21:44:00 »

Te ezt nem tudhatod, neked Volvod van.
Emlékezetből megy neki!-:)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3169 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 22:11:00 »

OFF Firefox. De igazabol mukodik a "valasz" funkcio, bar semmi lathato kulonbseg a beiraskor:) Csak ha a "Mehet" elott a Valaszra kattintok akkor valasz lesz, ha nem akkor sima beiras.De szvsz ez csak a forum sw sajatos mukodese.. Smiley
tybby,
 
én IE alatt is így használom. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3170 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 22:12:00 »

Nem normális. Nálam sem hallani semmit...
Jó, mindegy! Akkor nálam 3 éve nem normálisan működik, mert mindíg hallom a kattogást, de működik!
Persze inkább azt tudom elképzelni, hogy más típusú relé van és az egyik hangosabb.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3171 Dátum: 2006.08.17 csütörtök, 23:05:00 »

Jó, mindegy! Akkor nálam 3 éve nem normálisan működik, mert mindíg hallom a kattogást, de működik!
Persze inkább azt tudom elképzelni, hogy más típusú relé van és az egyik hangosabb.
ISU,
 
nekem is lehet hallani.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3172 Dátum: 2006.08.18 péntek, 07:16:00 »

Te ezt nem tudhatod, neked Volvod van.
komisz, gonosz!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3173 Dátum: 2006.08.18 péntek, 07:21:00 »

Te ezt nem tudhatod, neked Volvod van.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3174 Dátum: 2006.08.25 péntek, 12:56:00 »

hi,van egy X-aktakba illo sztorim.6000CD (nem CD tar)audio rendszerem van, a baratnomet megkertem hogz tegyen be egy Cd-t, egy pillanat mulva eszembe jutott hogy nem vettem ki az elozot de arra mar keso volt. Egy darabig tunodtem de megszolalt a zene.Aztan rajottem hogy ez az altalam betett CD.Eject gombra ki is adta.Azota nincs meg a masik.Tokeletesen mukodik minden de se hire se hamva a baratnom altal betett CD nek.Mar arra gondoltam hogy becsavarodtunk mindketten.Felhivtam a Ford szervizt, aztmondtak lehetetlen kettot berakni.sikerult elinteznem a cegnel hogy egyik utamhoz mondeot bereljunk, - az erzekenyebbek ne olvassak tovabb - es megprobaltam betuszkolni ket Cd-t.Tenyleg nem ment pedig nagyon pasziroztam. Szoval nem tudom mi van, nincs valakinek hasonlo tapasztalata? azert szetszedetni nem akarom, ha nem muszaj.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3175 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:00:00 »

hi,van egy X-aktakba illo sztorim.6000CD (nem CD tar)audio rendszerem van, a baratnomet megkertem hogz tegyen be egy Cd-t, egy pillanat mulva eszembe jutott hogy nem vettem ki az elozot de arra mar keso volt. Egy darabig tunodtem de megszolalt a zene.Aztan rajottem hogy ez az altalam betett CD.Eject gombra ki is adta.Azota nincs meg a masik.Tokeletesen mukodik minden de se hire se hamva a baratnom altal betett CD nek.Mar arra gondoltam hogy becsavarodtunk mindketten.Felhivtam a Ford szervizt, aztmondtak lehetetlen kettot berakni.sikerult elinteznem a cegnel hogy egyik utamhoz mondeot bereljunk, - az erzekenyebbek ne olvassak tovabb - es megprobaltam betuszkolni ket Cd-t.Tenyleg nem ment pedig nagyon pasziroztam. Szoval nem tudom mi van, nincs valakinek hasonlo tapasztalata? azert szetszedetni nem akarom, ha nem muszaj.
Húamindenit! Ez durva Paranormális tevékenység!! Nem lehet,h a bnőd eltette vhová a Cd?Láttad,h a bnőd berakta a CDt?? Nem csak ő tréfál meg téged?
Végső megoldás: Murder és Skálli ügynök..ők is Forddal jártak ha jól emlékszem
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3176 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:01:00 »

hi,van egy X-aktakba illo sztorim.6000CD (nem CD tar)audio rendszerem van, a baratnomet megkertem hogz tegyen be egy Cd-t, egy pillanat mulva eszembe jutott hogy nem vettem ki az elozot de arra mar keso volt. Egy darabig tunodtem de megszolalt a zene.Aztan rajottem hogy ez az altalam betett CD.Eject gombra ki is adta.Azota nincs meg a masik.Tokeletesen mukodik minden de se hire se hamva a baratnom altal betett CD nek.Mar arra gondoltam hogy becsavarodtunk mindketten.Felhivtam a Ford szervizt, aztmondtak lehetetlen kettot berakni.sikerult elinteznem a cegnel hogy egyik utamhoz mondeot bereljunk, - az erzekenyebbek ne olvassak tovabb - es megprobaltam betuszkolni ket Cd-t.Tenyleg nem ment pedig nagyon pasziroztam. Szoval nem tudom mi van, nincs valakinek hasonlo tapasztalata? azert szetszedetni nem akarom, ha nem muszaj.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3177 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:04:00 »

Smiley nem tudom, eddig nem vallott...lehet hogy utnom kene? Nem lattam ahogy betette, de en adtam a kezebe.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3178 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:06:00 »

mas tema: 3-as Mondeo kombinal (minden kombinal) eleg idegesito hogy ha viyes az ut vagy esik, a hatso ablaknal olyan turbulenciak keletkeznek hogy allandoan tiszta mocsok lesz. nincs valami mod a kikuszobolesre? mittudomen mondjuk valami legterelo a tetejere.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3179 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:14:00 »

Smiley nem tudom, eddig nem vallott...lehet hogy utnom kene? Nem lattam ahogy betette, de en adtam a kezebe.
... szerintem valami résbe () tolta be a lejáccó alatt-fölött
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3180 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:17:00 »

... szerintem valami résbe () tolta be a lejáccó alatt-fölött
Milyen igaz az aláírásod,látod?!  
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3181 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:24:00 »

hi,van egy X-aktakba illo sztorim.6000CD (nem CD tar)audio rendszerem van, a baratnomet megkertem hogz tegyen be egy Cd-t, egy pillanat mulva eszembe jutott hogy nem vettem ki az elozot de arra mar keso volt. Egy darabig tunodtem de megszolalt a zene.Aztan rajottem hogy ez az altalam betett CD.Eject gombra ki is adta.Azota nincs meg a masik.Tokeletesen mukodik minden de se hire se hamva a baratnom altal betett CD nek.Mar arra gondoltam hogy becsavarodtunk mindketten.Felhivtam a Ford szervizt, aztmondtak lehetetlen kettot berakni.sikerult elinteznem a cegnel hogy egyik utamhoz mondeot bereljunk, - az erzekenyebbek ne olvassak tovabb - es megprobaltam betuszkolni ket Cd-t.Tenyleg nem ment pedig nagyon pasziroztam. Szoval nem tudom mi van, nincs valakinek hasonlo tapasztalata? azert szetszedetni nem akarom, ha nem muszaj.
vigyázzzz!nehogy legközelebb a barátnőd tűnjön el
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3182 Dátum: 2006.08.25 péntek, 13:26:00 »

vigyázzzz!nehogy legközelebb a barátnőd tűnjön el
... akkor az adatCD volna
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3183 Dátum: 2006.08.25 péntek, 20:23:00 »

hi,van egy X-aktakba illo sztorim.6000CD (nem CD tar)audio rendszerem van, a baratnomet megkertem hogz tegyen be egy Cd-t, egy pillanat mulva eszembe jutott hogy nem vettem ki az elozot de arra mar keso volt. Egy darabig tunodtem de megszolalt a zene.Aztan rajottem hogy ez az altalam betett CD.Eject gombra ki is adta.Azota nincs meg a masik.Tokeletesen mukodik minden de se hire se hamva a baratnom altal betett CD nek.Mar arra gondoltam hogy becsavarodtunk mindketten.Felhivtam a Ford szervizt, aztmondtak lehetetlen kettot berakni.sikerult elinteznem a cegnel hogy egyik utamhoz mondeot bereljunk, - az erzekenyebbek ne olvassak tovabb - es megprobaltam betuszkolni ket Cd-t.Tenyleg nem ment pedig nagyon pasziroztam. Szoval nem tudom mi van, nincs valakinek hasonlo tapasztalata? azert szetszedetni nem akarom, ha nem muszaj.
csatlakozom NAPU kollégához, biztosan egy résbe tette bele a CD-t. Nekem egyszer egy kollégám egy 5 "-os floppyt ejtett be a gépbe: az olvasó felett volt egy jó nagy rés és neki az elegendő volt. Úgyhogy nézd meg, van-e ott olyan rés, amibe egy CD belefér. Még megkérdezném a lányt is, hogy a szerkezet behúzta-e a lemezt. Ha behúzta, akkor az bizony a lejátszóban van, és jöhetnek a különleges ügynökök...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3184 Dátum: 2006.08.25 péntek, 20:27:00 »

vigyázzzz!nehogy legközelebb a barátnőd tűnjön el
így van! egyszercsak menet közben beszippantja mindkettőtöket a lejáccó... Christine a gyilkos autó reinkarnációja (hú tényleg! nincs meg véletlenül valakinek ez a film dvd-n?)
amúgy szerintem is valami lukba ment a korong.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3185 Dátum: 2006.08.25 péntek, 20:52:00 »

így van! egyszercsak menet közben beszippantja mindkettőtöket a lejáccó... Christine a gyilkos autó reinkarnációja (hú tényleg! nincs meg véletlenül valakinek ez a film dvd-n?)
amúgy szerintem is valami lukba ment a korong.
A Film Engem Is Érdekelne
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3186 Dátum: 2006.08.25 péntek, 20:54:00 »

hi,van egy X-aktakba illo sztorim.6000CD (nem CD tar)audio rendszerem van, a baratnomet megkertem hogz tegyen be egy Cd-t, egy pillanat mulva eszembe jutott hogy nem vettem ki az elozot de arra mar keso volt. Egy darabig tunodtem de megszolalt a zene.Aztan rajottem hogy ez az altalam betett CD.Eject gombra ki is adta.Azota nincs meg a masik.Tokeletesen mukodik minden de se hire se hamva a baratnom altal betett CD nek.Mar arra gondoltam hogy becsavarodtunk mindketten.Felhivtam a Ford szervizt, aztmondtak lehetetlen kettot berakni.sikerult elinteznem a cegnel hogy egyik utamhoz mondeot bereljunk, - az erzekenyebbek ne olvassak tovabb - es megprobaltam betuszkolni ket Cd-t.Tenyleg nem ment pedig nagyon pasziroztam. Szoval nem tudom mi van, nincs valakinek hasonlo tapasztalata? azert szetszedetni nem akarom, ha nem muszaj.
nekem is 7 lemez van a 6006-os lejátszomban, viszont cserébe legalább nem is müxik! Sad
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3187 Dátum: 2006.08.26 szombat, 16:20:00 »

nekem is 7 lemez van a 6006-os lejátszomban, viszont cserébe legalább nem is müxik! Sad
A 6006 szerintem elég félre sikerült, cseréld el egy 6000-re, és mindenki jól jár. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3188 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 11:22:00 »

A Film Engem Is Érdekelne
Nekem még vhs-en megvan!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3189 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 20:43:00 »

így van! egyszercsak menet közben beszippantja mindkettőtöket a lejáccó... Christine a gyilkos autó reinkarnációja (hú tényleg! nincs meg véletlenül valakinek ez a film dvd-n?)
amúgy szerintem is valami lukba ment a korong.
Nekem megvan, aszittem ez alapmű egy amecsiautómániásnál. Smiley Ha szólsz átírom neked.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3190 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 21:12:00 »

Nekem megvan, aszittem ez alapmű egy amecsiautómániásnál. Smiley Ha szólsz átírom neked.
alapmű hát, de csak magyarul alábeszélősen, német felirattal van meg VHS-en és nem is gondoltam, hogy kapható dvd-n! ha egyszer valamerre összefutunk, szívesen venném, köszönöm!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3191 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 21:49:00 »

Ha jól emléxem nálam létezik egy szinkronos dvd belőle, felajánlom ezt is.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3192 Dátum: 2006.08.27 vasárnap, 22:18:00 »

hi,van egy X-aktakba illo sztorim.6000CD (nem CD tar)audio rendszerem van, a baratnomet megkertem hogz tegyen be egy Cd-t, egy pillanat mulva eszembe jutott hogy nem vettem ki az elozot de arra mar keso volt. Egy darabig tunodtem de megszolalt a zene.Aztan rajottem hogy ez az altalam betett CD.Eject gombra ki is adta.Azota nincs meg a masik.Tokeletesen mukodik minden de se hire se hamva a baratnom altal betett CD nek.Mar arra gondoltam hogy becsavarodtunk mindketten.Felhivtam a Ford szervizt, aztmondtak lehetetlen kettot berakni.sikerult elinteznem a cegnel hogy egyik utamhoz mondeot bereljunk, - az erzekenyebbek ne olvassak tovabb - es megprobaltam betuszkolni ket Cd-t.Tenyleg nem ment pedig nagyon pasziroztam. Szoval nem tudom mi van, nincs valakinek hasonlo tapasztalata? azert szetszedetni nem akarom, ha nem muszaj.
Az a szerencse, hogy a CD veszett el, és nem a barátnőd!!!
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3193 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 10:27:00 »

csatlakozom NAPU kollégához, biztosan egy résbe tette bele a CD-t. Nekem egyszer egy kollégám egy 5 "-os floppyt ejtett be a gépbe: az olvasó felett volt egy jó nagy rés és neki az elegendő volt. Úgyhogy nézd meg, van-e ott olyan rés, amibe egy CD belefér. Még megkérdezném a lányt is, hogy a szerkezet behúzta-e a lemezt. Ha behúzta, akkor az bizony a lejátszóban van, és jöhetnek a különleges ügynökök...
... asszem azóta elveszett a rés is
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3194 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 11:58:00 »

nekem egyszer a fekete Metallica (blackalbum) gurult el, nem találtam sehol
betettem az asztali lejátszóba egy lemezt, aztán megszólalt a Metallica, rögtön fogtam mi a baj, a fekete lemezre rátettem egy másikat, félhomály volt(am)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3195 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 21:48:00 »

Ha jól emléxem nálam létezik egy szinkronos dvd belőle, felajánlom ezt is.
Szinkronja nagyon ***, csak felirattal élvezhető.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3196 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 21:50:00 »

alapmű hát, de csak magyarul alábeszélősen, német felirattal van meg VHS-en és nem is gondoltam, hogy kapható dvd-n! ha egyszer valamerre összefutunk, szívesen venném, köszönöm!
Találkozóra átnyomom, csak előtte írj, hogy ithon ne felejtsem. Másnak is tartozok CD-vel.
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3197 Dátum: 2006.08.28 hétfő, 23:17:00 »

Szinkronja nagyon ***, csak felirattal élvezhető.
Így van.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #3198 Dátum: 2006.09.05 kedd, 15:06:00 »

Sziasztok, a koszegi mondeo klub (a Ferike meg en)50% ban sziv a TDCI betegseg miatt (porlasztocsucs), na most en is egy ket ev mulva valszeg lecserelnem a  Mondeot egy ujabbra,nekem szerencsere TDDI van de ugye azt mar nem is gyartanak, de ezek utan meg is rendult a bizodalmam ebben a kozos nyomocsoves technologiaban.Vegulis ez nem ford gond ugyanez van az osszes gyartonal.Mit tudtok errol van remeny ra hogy kikuszobolik ezt a gyenge pontot?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3199 Dátum: 2006.09.05 kedd, 15:38:00 »

Sziasztok, a koszegi mondeo klub (a Ferike meg en)50% ban sziv a TDCI betegseg miatt (porlasztocsucs), na most en is egy ket ev mulva valszeg lecserelnem a  Mondeot egy ujabbra,nekem szerencsere TDDI van de ugye azt mar nem is gyartanak, de ezek utan meg is rendult a bizodalmam ebben a kozos nyomocsoves technologiaban.Vegulis ez nem ford gond ugyanez van az osszes gyartonal.Mit tudtok errol van remeny ra hogy kikuszobolik ezt a gyenge pontot?
A tdci kb 1 literrel fal kevesebbet, mint a tddi. Ha azt nézed, hogy ez 100e km után legalább 275 ezer ft spórolás, akkor nagy gond nincs.
Nagyságrendileg 200 e km alatt kell mind a 4-et kicserélni, most kb 40e egy csúcs... azaz 200 ezer km alatt kidobsz 160-at, plusz kb 30-at a cserére...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.125 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.