Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 15:40:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1877904 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #3600 Dátum: 2006.11.24 péntek, 23:25:00 »

Maffy,
 
Neeeem, ez nem igy van...
 
M mint Mondeo, K mint Kurvajo
eztéllegjobb
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3601 Dátum: 2006.11.25 szombat, 00:13:00 »

Sziasztok, én is a napokban leszek egy mondeo (2003/08 132 Le, kombi) tulajdonosa (a foglalót már lefizettem). A darab nagyon szép, tele van mindeféle kütyükkel, de mivel német a drágaszágom, nincs hozzá gépkönyv (németül úgy sem tudok), -így attól tartok, hogy amikor birtokon belülre kerülök, úgy fogom bámulni, mint Aliz a csodaországot. Szóval nem tudna valaki segíteni, például úgy, hogy egy hasonló évjáratú gép haszálati utasítását beszkennelve elküldené, vagy felrakná valahová. Előre is köszönöm, bt
Gart! Smiley
Nézd meg az oldal híreit, ott megtalálod amit keresel.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3602 Dátum: 2006.11.25 szombat, 18:38:00 »

Sziasztok! Leendő Mondi tulajdonosként kérdezem tőletek azt - ugyanis nem találtam egyetlen topicban sem -, hogy van-e már Mo. térkép a nagy navis fejegységhez? Illetve a gyári fejegységek közül egyedül ez tud mp3-at is lejátszani?
 
Köszi,
Istyu
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3603 Dátum: 2006.11.25 szombat, 18:49:00 »

Sziasztok! Leendő Mondi tulajdonosként kérdezem tőletek azt - ugyanis nem találtam egyetlen topicban sem -, hogy van-e már Mo. térkép a nagy navis fejegységhez? Illetve a gyári fejegységek közül egyedül ez tud mp3-at is lejátszani?
 
Köszi,
Istyu
Nagy navihoz van már Mo. térkép de valami vicc huszon% lefedetséggel ezért mondhatjuk, hogy nincsen. Van régebbi MKI-II be való mp3-as lejátszó is.Az újak közül is van olyan ami nem nagy navis, de mp3-as
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3604 Dátum: 2006.11.25 szombat, 20:50:00 »

Nagy navihoz van már Mo. térkép de valami vicc huszon% lefedetséggel ezért mondhatjuk, hogy nincsen. Van régebbi MKI-II be való mp3-as lejátszó is.Az újak közül is van olyan ami nem nagy navis, de mp3-as
Nekem a 2006-os dvd verzió van meg és abban nincs Magyarország, sőt egyik kelet európai ország se.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3605 Dátum: 2006.11.25 szombat, 22:19:00 »

 Sziasztok, valaki a Cromax-nál azt tanácsolta, hogy hidegindítási problémánál /1.6 benzines/(hidegen pöccre indul, majd lefullad, 10 mp múlva alapjáraton újra pöccre indul, lefullad,2x,3x,majd lassan beindul. Melegen jól húz, v.kicsit billeg az alapjárat) GYÚJTÓTRAFÓ csere , vagy FELSŐHOLTPONTI JELADÓ...Van valakinek személyes tapasztalata? Köszi  
(bocs'hogy ide is beírtam, de talán mások is lapozgatják ezt ez oldalt, mint a Mondeo I.-et)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3606 Dátum: 2006.11.25 szombat, 22:45:00 »

Sziasztok, valaki a Cromax-nál azt tanácsolta, hogy hidegindítási problémánál /1.6 benzines/(hidegen pöccre indul, majd lefullad, 10 mp múlva alapjáraton újra pöccre indul, lefullad,2x,3x,majd lassan beindul. Melegen jól húz, v.kicsit billeg az alapjárat) GYÚJTÓTRAFÓ csere , vagy FELSŐHOLTPONTI JELADÓ...Van valakinek személyes tapasztalata? Köszi  
(bocs'hogy ide is beírtam, de talán mások is lapozgatják ezt ez oldalt, mint a Mondeo I.-et)
Bob az ECU fél dolgozó hőmérséklet jeladót cserélj - termosztátházon a felső. Ha 93as a géped lehet szétporlottak arrafelé a kábelek szigetelői azt előtte ellenőrizd.
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3607 Dátum: 2006.11.25 szombat, 22:51:00 »

Nekem a 2006-os dvd verzió van meg és abban nincs Magyarország, sőt egyik kelet európai ország se.
Az EX-es rendszert használja a dvd, ha jól tudom erre keress rá 270EUR körül adják a gyárit.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3608 Dátum: 2006.11.25 szombat, 22:52:00 »

Bob az ECU fél dolgozó hőmérséklet jeladót cserélj - termosztátházon a felső. Ha 93as a géped lehet szétporlottak arrafelé a kábelek szigetelői azt előtte ellenőrizd.
Helló, 96-os 1-es Mondi, egy hőjeladót (blokkon fent jobb oldalon)cseréltem nem tudom az melyik...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3609 Dátum: 2006.11.25 szombat, 22:55:00 »

"termosztátházon a felső" a trafó előtt vastag gumivízcső megy rá.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3610 Dátum: 2006.11.25 szombat, 23:13:00 »

"termosztátházon a felső" a trafó előtt vastag gumivízcső megy rá.
Szerintem az az, de holnap megnézem pontosan.Eszembe jutott még egy hülye ötlet: ha mondjuk túl feszes azegyik ékszíj (vízpumpa stb.)az nem okozhaz ilyen tüneteket??
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3611 Dátum: 2006.11.28 kedd, 00:02:00 »

Az EX-es rendszert használja a dvd, ha jól tudom erre keress rá 270EUR körül adják a gyárit.
Az EX-es az a Blaupunkt-os? Mert abban sincs kelet európa. A gyári Ford DVD-ben (denso) sincs. De még a 2006-2007-es Navtech Navigations Europa DVD-n sincs. Belinkelhetnéd, hol láttad mert szerintem sokunkat érdkelné
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3612 Dátum: 2006.11.28 kedd, 00:05:00 »

Lapzázta után érkezett: A Blau-s dvd-n ami 2 dvd, azon van Polen, gondolom ez a Lengyelország.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3613 Dátum: 2006.11.28 kedd, 08:24:00 »

Szerintem az az, de holnap megnézem pontosan.Eszembe jutott még egy hülye ötlet: ha mondjuk túl feszes azegyik ékszíj (vízpumpa stb.)az nem okozhaz ilyen tüneteket??
Ha benzines a gép csak egy nagy ékszíj van és autómata szítős, szóval nem tudsz rajta állítani. A vízpumpa jól bírja, de inkább ne az legyen gyártásnál a szalagon elundul a vízpumpa és köré építik az autót!
Naplózva
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3614 Dátum: 2006.11.28 kedd, 11:30:00 »

Az EX-es az a Blaupunkt-os? Mert abban sincs kelet európa. A gyári Ford DVD-ben (denso) sincs. De még a 2006-2007-es Navtech Navigations Europa DVD-n sincs. Belinkelhetnéd, hol láttad mert szerintem sokunkat érdkelné
Akkor közkívánatra. Remélem jó lesz, legalább nektek...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3615 Dátum: 2006.11.28 kedd, 20:58:00 »

Akkor közkívánatra. Remélem jó lesz, legalább nektek...
Köszi! Csekkolom!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3616 Dátum: 2006.12.03 vasárnap, 13:47:00 »

Lám-lám itt a téli depresszió, úgy látszik az autó is érzi...nem elég, hogy nem múlik a hidegindítási probléma, most még a bal első kerék is elkezdett hülyéskedni...fordulattól és kormányzástól függetlenül ütemes csiszolódó hangot ad. Első féktárcsákat és fékbetéteket újakra cseréltem, mégsem múlik el a zaj...nem tudjátok,hogy mi okozhatja?
u.i.: egy héten belül kell műszakira vinnem az autót. A Cromax-szerviz jó választás ?!? Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3617 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 09:04:00 »

Lám-lám itt a téli depresszió, úgy látszik az autó is érzi...nem elég, hogy nem múlik a hidegindítási probléma, most még a bal első kerék is elkezdett hülyéskedni...fordulattól és kormányzástól függetlenül ütemes csiszolódó hangot ad. Első féktárcsákat és fékbetéteket újakra cseréltem, mégsem múlik el a zaj...nem tudjátok,hogy mi okozhatja?
u.i.: egy héten belül kell műszakira vinnem az autót. A Cromax-szerviz jó választás ?!? Köszi
A Cromax-ra sokan panaszkodnak szervizileg. A boltjuk jó, de szervizbe szerintem ne oda vidd!
 
A csiszolódó hangnál a fordulatszám függetlenség gondolom a motor fordulatát jelenti, nem a kerékét. Az lehet attól is, hogy a felni belső felélre feltett súly hozzáér a fékhez.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3618 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 09:59:00 »

Lám-lám itt a téli depresszió, úgy látszik az autó is érzi...nem elég, hogy nem múlik a hidegindítási probléma, most még a bal első kerék is elkezdett hülyéskedni...fordulattól és kormányzástól függetlenül ütemes csiszolódó hangot ad. Első féktárcsákat és fékbetéteket újakra cseréltem, mégsem múlik el a zaj...nem tudjátok,hogy mi okozhatja?
u.i.: egy héten belül kell műszakira vinnem az autót. A Cromax-szerviz jó választás ?!? Köszi
Ha valami fémesen csiszol, annak egy bizonyos idő után nyoma kell, hogy legyen. Vedd le a kereket, és nézd meg jó alaposan.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3619 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 10:50:00 »

Lám-lám itt a téli depresszió, úgy látszik az autó is érzi...nem elég, hogy nem múlik a hidegindítási probléma, most még a bal első kerék is elkezdett hülyéskedni...fordulattól és kormányzástól függetlenül ütemes csiszolódó hangot ad. Első féktárcsákat és fékbetéteket újakra cseréltem, mégsem múlik el a zaj...nem tudjátok,hogy mi okozhatja?
u.i.: egy héten belül kell műszakira vinnem az autót. A Cromax-szerviz jó választás ?!? Köszi
Nézd át a tárcsa környékét, hogy nem szorult-e be valamelyik (?) alkatrészbe egy kis odanemillő tárgy (kavics, csavar ...)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3620 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 10:51:00 »

Lám-lám itt a téli depresszió, úgy látszik az autó is érzi...nem elég, hogy nem múlik a hidegindítási probléma, most még a bal első kerék is elkezdett hülyéskedni...fordulattól és kormányzástól függetlenül ütemes csiszolódó hangot ad. Első féktárcsákat és fékbetéteket újakra cseréltem, mégsem múlik el a zaj...nem tudjátok,hogy mi okozhatja?
u.i.: egy héten belül kell műszakira vinnem az autót. A Cromax-szerviz jó választás ?!? Köszi
Két dolog lehet. Első: kerékcsapágy (annak igazából nem csiszolódó, hanem búgó hangja van). Második: nem jár jól a fékdugattyú, és nem tud rendesen visszajönni. Meg kell járatni, tisztítani, megnézni, nem szorul-e. Érdemes vele foglalkozni, meg megüvegesedhet a fékbetét, vagy le is éghet. Akkor pedig nehéz megállni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3621 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 10:52:00 »

Két dolog lehet. Első: kerékcsapágy (annak igazából nem csiszolódó, hanem búgó hangja van). Második: nem jár jól a fékdugattyú, és nem tud rendesen visszajönni. Meg kell járatni, tisztítani, megnézni, nem szorul-e. Érdemes vele foglalkozni, meg megüvegesedhet a fékbetét, vagy le is éghet. Akkor pedig nehéz megállni.
dugattyú.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3622 Dátum: 2006.12.04 hétfő, 10:52:00 »

Lám-lám itt a téli depresszió, úgy látszik az autó is érzi...nem elég, hogy nem múlik a hidegindítási probléma, most még a bal első kerék is elkezdett hülyéskedni...fordulattól és kormányzástól függetlenül ütemes csiszolódó hangot ad. Első féktárcsákat és fékbetéteket újakra cseréltem, mégsem múlik el a zaj...nem tudjátok,hogy mi okozhatja?
u.i.: egy héten belül kell műszakira vinnem az autót. A Cromax-szerviz jó választás ?!? Köszi
Ja, milyen az autód? Gyál, Dunakeszi, Solymár, Petrányi ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3623 Dátum: 2006.12.05 kedd, 01:28:00 »

Ja, milyen az autód? Gyál, Dunakeszi, Solymár, Petrányi ...
Köszönöm mindenkinek a segítséget,muszály SOS leműszakiztatnom,holnapután jár le,ott megnézetem, esetleg diagnosztikát is.. Ha nem Cromax, hol műszakiztassak ?...?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3624 Dátum: 2006.12.05 kedd, 01:30:00 »

Köszönöm mindenkinek a segítséget,muszály SOS leműszakiztatnom,holnapután jár le,ott megnézetem, esetleg diagnosztikát is.. Ha nem Cromax, hol műszakiztassak ?...?
Hmmmm....ipszilonháború....muszáj ?.? inkább: le kell műszakiztatnom...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3625 Dátum: 2006.12.05 kedd, 01:34:00 »

Ja, milyen az autód? Gyál, Dunakeszi, Solymár, Petrányi ...
Ha jól értem a kérdést: Ford Fort, Könyves Kálmán krt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3626 Dátum: 2006.12.05 kedd, 10:01:00 »

Ha jól értem a kérdést: Ford Fort, Könyves Kálmán krt.
... akkor keresd Aky-t a márkaszervízes topicban ...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3627 Dátum: 2006.12.05 kedd, 10:17:00 »

Ha jól értem a kérdést: Ford Fort, Könyves Kálmán krt.
Szerintem az autofort-ra gondolsz, a Lurdyval szemben. Na, azok nekem nem jöttek be. Nem egy szimpatikus csapat, viszont csalni azt tudnak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3628 Dátum: 2006.12.05 kedd, 10:41:00 »

Angel,
 
Meee, mi volt a baj veluk ?
Naplózva

blah blah blah
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3629 Dátum: 2006.12.05 kedd, 10:47:00 »

Angel,
 
Meee, mi volt a baj veluk ?
Hát, egy kicsit hosszabb lett, aztán volt egy kis szakértelem-hiány, meg egy kis pofátlanság..
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3630 Dátum: 2006.12.05 kedd, 10:51:00 »

Hát, egy kicsit hosszabb lett, aztán volt egy kis szakértelem-hiány, meg egy kis pofátlanság..
... meg arc a pofátlansághoz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3631 Dátum: 2006.12.05 kedd, 12:36:00 »

Szerintem az autofort-ra gondolsz, a Lurdyval szemben. Na, azok nekem nem jöttek be. Nem egy szimpatikus csapat, viszont csalni azt tudnak.
Sajnos egy a tapasztalat...Én Mondeo-keresgélés lázában anno betévedtem, eléggé lekezelő volt az ügyeletes "pultos"! L vannak szállva maguktól, láccik, eltartja őket a flottavásárlás.
Üdv.
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3632 Dátum: 2006.12.05 kedd, 12:50:00 »

MondESU,
 
Azert vanak ott jo arcok. pl. Vik meg meg 1-2 akik segitokeszek es normalisak...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3633 Dátum: 2006.12.05 kedd, 12:57:00 »

Sajnos egy a tapasztalat...Én Mondeo-keresgélés lázában anno betévedtem, eléggé lekezelő volt az ügyeletes "pultos"! L vannak szállva maguktól, láccik, eltartja őket a flottavásárlás.
Üdv.
Na, hogy én is emeljem a fényüket... Smiley
A múlthéten bementem hoozájuk alkatrészért. Rádió kiszedő villa és belső kilincs világításhoz izzó kellett, mert kiégett a hátsó kettő.
A "kasszás" lányok... inkább hadjuk... épp jön egy szerelőruhás srác, majd ő.
Háromszor mondtam, magyaráztam el neki, hogy mi az a kilincs világítás. Azt hitte szívatom! Majd nem talált a gépben ilyen cuccot. Segítettem neki. Mondom, akkor ne az elektromos cuccoknál nézzük, hanem az ajtó és alkatrészeinél(vagy valami hasonló, már nem emléxem). Már közeledünk, mondom! Ott a kilics és tartozékai! És már meg is volt!!  
 
huhh, ez is meg vót, mehetünk...
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3634 Dátum: 2006.12.05 kedd, 14:00:00 »

ISU,
 
hat igen...Van ott az alkatresz kiadonal egy nagyon kedves holgyike. Segitokesz meg minden, de jo ha pici segitseget kap...De egyebkent tenyleg nagyon rendes, szokott nekem TIS-bol nyomtatni oldalakat stb. Viszont van ott egy valami alkatresz raktaros emberke...nah az nem semmi urge...Ha ot hivja a holgyike, akkor mar utesre all a kezem...Anno mikor meg a tempomat projektet kezdtem erdeklodtem nala, hogy honna lehet ilyen kapcsoloakt szerezni meg pedalokhoz kabelt...Nha, kapasbol ravagta hogy utolag nem lehet beleepiteni a tempomatot meg a kormanyt meg kell venni hozza ami 150+e a kabelt meg kulon nem lehet kapni, csak komplett fokabellel 1ut, amire szinten kapasbol valami 150+e-ret mondott. A tudatlansaggal nincs bajom, de amilyen nagy arcal eloadta magat...grrrr...Aztan par nap mulva bementem, benyogtem a cikkszamot a holgyikenek, o megrendelte nekem a kabel darabkamat, oszt par nap mulva felhivott, hogy megerkezett...Tehat meg kell ott talalni a normalis embereket, es akkor minden rendben...Persze egy "uj" usernek ez nem feltetlen sikerul elsore...
Masik tortenetem veluk kapcsolatban:
kotelezo szerviz...vittem minden cuccot, koztuk volt valoolaj is...szerelo srac tok korrekten atvizsgalta a verdat, minden bigyot kicserelt amit kertem, de a valtoolajra picit ferde szemmel nezett...aztan felcsapta a bibliat es megallapitotta, hogy aza valtoolaj nem ebbe a verdaba valo...Hmmm...es akkor nem lehetne 1az 1ben cserelni ? Kis ido mulva jon az srac a jo olajjal...THX ! Meg a maradekot is oda adta...hatha jo lesz meg valamire...Szal nekem eddig nem volt veluk bajom...Persze kereskedok, meg markaszerviz tudom, de ehhez kepest korrektek voltak...Vagy csak szerencsem volt ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3635 Dátum: 2006.12.05 kedd, 14:46:00 »

Na, hogy én is emeljem a fényüket... Smiley
A múlthéten bementem hoozájuk alkatrészért. Rádió kiszedő villa és belső kilincs világításhoz izzó kellett, mert kiégett a hátsó kettő.
A "kasszás" lányok... inkább hadjuk... épp jön egy szerelőruhás srác, majd ő.
Háromszor mondtam, magyaráztam el neki, hogy mi az a kilincs világítás. Azt hitte szívatom! Majd nem talált a gépben ilyen cuccot. Segítettem neki. Mondom, akkor ne az elektromos cuccoknál nézzük, hanem az ajtó és alkatrészeinél(vagy valami hasonló, már nem emléxem). Már közeledünk, mondom! Ott a kilics és tartozékai! És már meg is volt!!  
 
huhh, ez is meg vót, mehetünk...
Bocs, de tényleg mi az a kilincs világítás, mert én ilyenről eddig nem hallottam, lehet hogy hu..e vagyok?
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3636 Dátum: 2006.12.05 kedd, 14:52:00 »

MKI-II-nel volt kilincs vilagitas...A belso kilincset vilagitotta meg egy izzo. Egesz vagany megoldas volt. Sajnos ezta featuret az MKIII-bol mar kisporoltak
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3637 Dátum: 2006.12.06 szerda, 09:01:00 »

MKI-II-nel volt kilincs vilagitas...A belso kilincset vilagitotta meg egy izzo. Egesz vagany megoldas volt. Sajnos ezta featuret az MKIII-bol mar kisporoltak
Aha, így már értem. Köszi. Én csak új generációs Mondeos vagyok, ezt nem tudtam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3638 Dátum: 2006.12.06 szerda, 09:44:00 »

MondESU,
 
Azert vanak ott jo arcok. pl. Vik meg meg 1-2 akik segitokeszek es normalisak...
Zacci!
Valszeg nem "Vik" kollégával kerültem kapcsolatba
Egy  "-" tapasztalat volt részemről. Attól a szervizesek még lehetnek penge srácok.  
De egyebként is, én itt helyben nyomulok szervízes ügyben. Ha valakinek Miskolc környékén kell segítség, szívesen segítem az ügyét.
Télleg, mikor is jársz erre? Mikrotali
Üdv:
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3639 Dátum: 2006.12.06 szerda, 12:00:00 »

MondESU,
 
hat igen...Nekem solymar messze van, de a konyves kalman krt-i Ford itt van a melohelyemtol nem messze... Es hal istennek amit kell azt altalaban el tom veluk intezni...
 
Fenebe, pont hetvegen voltam miskociaban...Parom tesojanak szalagavatojan. Operaenekesnek tanul...Nem gyengen nyomja a kiccsaj
Nah, majd legkozelebb...Jah, elvileg 15.-e kornyeken megyunk ratkara es akkor tehetunk egy kis kiterot miskocia fele De majd pontositunk, oke ?
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3640 Dátum: 2006.12.06 szerda, 12:14:00 »

MondESU,
 
hat igen...Nekem solymar messze van, de a konyves kalman krt-i Ford itt van a melohelyemtol nem messze... Es hal istennek amit kell azt altalaban el tom veluk intezni...
 
Fenebe, pont hetvegen voltam miskociaban...Parom tesojanak szalagavatojan. Operaenekesnek tanul...Nem gyengen nyomja a kiccsaj
Nah, majd legkozelebb...Jah, elvileg 15.-e kornyeken megyunk ratkara es akkor tehetunk egy kis kiterot miskocia fele De majd pontositunk, oke ?
Szia!
Igen, alapesetben ott dolizunk egymástól 5 percre.
A mostani Lmaradt mikorotalit ne bánd, a januárit összehozzuk!
Üdv:
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3641 Dátum: 2006.12.06 szerda, 22:53:00 »

MondESU,
 
hat igen...Nekem solymar messze van, de a konyves kalman krt-i Ford itt van a melohelyemtol nem messze... Es hal istennek amit kell azt altalaban el tom veluk intezni...
 
Fenebe, pont hetvegen voltam miskociaban...Parom tesojanak szalagavatojan. Operaenekesnek tanul...Nem gyengen nyomja a kiccsaj
Nah, majd legkozelebb...Jah, elvileg 15.-e kornyeken megyunk ratkara es akkor tehetunk egy kis kiterot miskocia fele De majd pontositunk, oke ?
Én most jártam náluk (Auto-Fort, Könyves K.), konkrétan Viknél a futóművel. Ő kiderítette, hogy a kotyogás a bezintankot tartó egyik csavar lógása miatt van - ez a jelenség megszűnt, kicserélte a levegőcsövet, mert ott jött ki az olaj - ez is megszűnt, átnézte a futóművet, minden OK, de a lengécsillapítók cserések lesznek hátul, 45%-ot tudnak már csak. Tőle azt kaptam, amit vártam - lelkiismeretes átnézést, részletes tájékoztatást, szakértelmet. Ezúton is köszönöm, Vik!
Sajnos a szerviznek az óradíja 8000 ft, ezt viszont arcátlanul soknak tartom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3642 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 07:49:00 »

Én most jártam náluk (Auto-Fort, Könyves K.), konkrétan Viknél a futóművel. Ő kiderítette, hogy a kotyogás a bezintankot tartó egyik csavar lógása miatt van - ez a jelenség megszűnt, kicserélte a levegőcsövet, mert ott jött ki az olaj - ez is megszűnt, átnézte a futóművet, minden OK, de a lengécsillapítók cserések lesznek hátul, 45%-ot tudnak már csak. Tőle azt kaptam, amit vártam - lelkiismeretes átnézést, részletes tájékoztatást, szakértelmet. Ezúton is köszönöm, Vik!
Sajnos a szerviznek az óradíja 8000 ft, ezt viszont arcátlanul soknak tartom.
Szia!
Örömmel olvas ilyeneket szerintem minden Mondeo tulajdonos. Én is.
Érdekesek ezek a szervíz-rezsióradíjak, nálunk most (még) br. 5.800.- Elég nagy a szórás.
Üdv:
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3643 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 10:28:00 »

Igen, az araik eleg horror kategoria...
En ma adtam be hozzajuk a verdat lendkerek cserere...Remelem nem lesz draga mulaccsag...Mondjuk en vittem az anyagot szal...
Naplózva

blah blah blah
Vendég
« Új hozzászólás #3644 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 11:08:00 »

Igen, az araik eleg horror kategoria...
En ma adtam be hozzajuk a verdat lendkerek cserere...Remelem nem lesz draga mulaccsag...Mondjuk en vittem az anyagot szal...
És miért hozzájuk viszed? Ez nem garis javítás, a Gyáli mester nem tudná megcsinálni fele annyiért, ráadásul közel is van hozzád? Vagy nem vállalta?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3645 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 11:21:00 »

Én most jártam náluk (Auto-Fort, Könyves K.), konkrétan Viknél a futóművel. Ő kiderítette, hogy a kotyogás a bezintankot tartó egyik csavar lógása miatt van - ez a jelenség megszűnt, kicserélte a levegőcsövet, mert ott jött ki az olaj - ez is megszűnt, átnézte a futóművet, minden OK, de a lengécsillapítók cserések lesznek hátul, 45%-ot tudnak már csak. Tőle azt kaptam, amit vártam - lelkiismeretes átnézést, részletes tájékoztatást, szakértelmet. Ezúton is köszönöm, Vik!
Sajnos a szerviznek az óradíja 8000 ft, ezt viszont arcátlanul soknak tartom.
Sziasztok!
Vik kolléga telefonos elérhetősége publikus?
Ha igen juttassátok el valahogy hozzám, szükségem volna egy profi "fül" diagnosztikára, kopogás ügyben
Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3646 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 11:30:00 »

Sziasztok!
Vik kolléga telefonos elérhetősége publikus?
Ha igen juttassátok el valahogy hozzám, szükségem volna egy profi "fül" diagnosztikára, kopogás ügyben
Köszi
kishalacska!
Levél ment...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3647 Dátum: 2006.12.07 csütörtök, 11:35:00 »

kishalacska!
Levél ment...
Köszönöm szépen
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3648 Dátum: 2006.12.12 kedd, 23:02:00 »

Váltáskor pl. 3-ból 4-be amikor felengedem a kuplungot egy kattanást vagy mit hallok... ez normális?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3649 Dátum: 2006.12.13 szerda, 00:07:00 »

Váltáskor pl. 3-ból 4-be amikor felengedem a kuplungot egy kattanást vagy mit hallok... ez normális?
Lendkerék... Zacci most cserélte...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Oldalak: 1 ... 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.