Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 06:16:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1877474 alkalommal)
0 Felhasználó és 21 vendég van a témában
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #3800 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 13:52:00 »

Leginkább a 3. pont érthetetlen számomra. Menet közben ki nyitogatná az ajtókat. Legfeljebb a gyerekek, arra meg ott a gyerekzár.
Ez arra vonatkozik, hogy nem kell neked bezárnod az ajtókat manuálisan, mert ha elindulsz, akkor a mondi bezárja és csak kívülről tiltja a kinyitást.
Egészen addig marad bezárva, amít manuálisan ki nem nyitod az ajtót belülről. Nem nyulják le a laptopodat a piros lámpánál, illetve amit Szocsa is keres, hogy ne lehessen kinyitni a csomitartót se kívülről járó motornál.
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #3801 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 18:09:00 »

Ez arra vonatkozik, hogy nem kell neked bezárnod az ajtókat manuálisan, mert ha elindulsz, akkor a mondi bezárja és csak kívülről tiltja a kinyitást.
Egészen addig marad bezárva, amít manuálisan ki nem nyitod az ajtót belülről. Nem nyulják le a laptopodat a piros lámpánál, illetve amit Szocsa is keres, hogy ne lehessen kinyitni a csomitartót se kívülről járó motornál.
Végre valaki megértette, hogy mit akarok kérdezni.
Teljesen függetlenül le kell zárnia a csomagtartót, ha a kulcs benne van. Ezt mondták a Kromax-nál! Ez igaz?
Nálam így működik.
3830 Kérdések.
 
1. igaz  
2. igaz
3. igaz
4. Nem nyitható
Nekem nincs beállítva olyan, hogyha elindulok, bezár a központi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3802 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 19:21:00 »

Leginkább a 3. pont érthetetlen számomra. Menet közben ki nyitogatná az ajtókat. Legfeljebb a gyerekek, arra meg ott a gyerekzár.
Köszi! Én is rájuk gondoltam, főleg hogy már többen megerősítették ezt, nekem is komolyan voltak már LIP telóim és nem volt velük gond, pedig mindenki csak fikázza mert spanyol (ha jól tudom). Most várom hogy lemenjenek az ünnepek és már meg is rohanom Bárdiékat. Remélem tényleg kb. féláron lesznek egy MONROE-hoz képest azok 27-30K/db ár között mozognak, annyit azért egy MKI-re enyhe túlzás áldozni, már úgy értem egy komplett cseréből már valami lelakott MKI-et lehet kapni Smiley
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #3803 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 22:01:00 »

Akkor viszont nem értem, hogy miért nem találtad a megoldást??
 
Íme:
 
 Ajtózárás programozása
2005. június 09., csütörtök
 
Az autó indulás után 3km/h elérésekor bezárja automatikusan a központi zárat. (Csak Mondeo III)
 
- Adjuk rá a gyújtást.
- Az ajtónyitó kar melletti gombbal háromszor egymás után zárjuk be és nyissuk ki az ajtót.
- Vegyük le a gyújtást.
- A gombbal ismételjük meg az elöbbi műveletet újra háromszor.
- Adjuk rá gyújtást (egy rövid sípolást hallunk).
- A gombbal egyszer zárjuk be és nyissuk ki az ajtót (egy hosszú sípolást hallunk).
 
Amennyiben ez mégis zavar minket, a fenti műveletsort újra elvégezve a szolgáltatás kikapcsolható
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #3804 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 22:07:00 »

Akkor viszont nem értem, hogy miért nem találtad a megoldást??
 
Íme:
 
 Ajtózárás programozása
2005. június 09., csütörtök
 
Az autó indulás után 3km/h elérésekor bezárja automatikusan a központi zárat. (Csak Mondeo III)
 
- Adjuk rá a gyújtást.
- Az ajtónyitó kar melletti gombbal háromszor egymás után zárjuk be és nyissuk ki az ajtót.
- Vegyük le a gyújtást.
- A gombbal ismételjük meg az elöbbi műveletet újra háromszor.
- Adjuk rá gyújtást (egy rövid sípolást hallunk).
- A gombbal egyszer zárjuk be és nyissuk ki az ajtót (egy hosszú sípolást hallunk).
 
Amennyiben ez mégis zavar minket, a fenti műveletsort újra elvégezve a szolgáltatás kikapcsolható
Mert nem ezt keresi, hanem azt a megoldást, hogy a hátsó ajtót a többi ajtó bezárása nélkül csak a nyomógombbal lehessen nyitni.
Naplózva
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2567



WWW
« Új hozzászólás #3805 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 22:13:00 »

Mert nem ezt keresi, hanem azt a megoldást, hogy a hátsó ajtót a többi ajtó bezárása nélkül csak a nyomógombbal lehessen nyitni.
áááááááááááááááááááááááááááááááá
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Vendég
« Új hozzászólás #3806 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 22:15:00 »

áááááááááááááááááááááááááááááááá
Nem, hát nem!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3807 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 22:21:00 »

Sziasztok,
2 hete használok egy vadiúj faceliftes Mondeo-t, és máris van két érdekesség.  
 
1. téma:
Autópálya tempóban (min 120km/h) rendkívül koszolódik a két első oldalablak, a tükröket alig látom 50km megtétele után. Olyan mintha a két első kerék csapná fel a sarat a külső tükrök borítására és onnan pedig a menetszél keni szét az ablakokon. Persze az is lehet, hogy a lemosott szélvédő mocska csorog rá..
205/55 R16-os téli GoodYear-ek vannak rajta, nincsenek elöl sárfogók (az a gumiköpeny szerű), de a fotók alapján más Mondeón sincs elöl ilyesmi. Eddig ezt nem tapasztaltam más autóknál... szerintetek normális, mármint nálatok is előfordul a mostani latyakos időben?
 
2. téma:
A jobb hátsó ajtónál kifejezetten erősen lehet a menetszelet hallani, akár 80 km/h körül is. Az ajtó viszont rendesen be van csukva, és a szigetelésen (gumicsíkok) se látok sérülést sehol. Találkozott már valaki ezzel a problémával, és ha igen, akkor hogyan tudta orvosolni?
 
Köszönöm.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #3808 Dátum: 2007.01.01 hétfő, 23:59:00 »

Sziasztok,
2 hete használok egy vadiúj faceliftes Mondeo-t, és máris van két érdekesség.  
 
1. téma:
Autópálya tempóban (min 120km/h) rendkívül koszolódik a két első oldalablak, a tükröket alig látom 50km megtétele után. Olyan mintha a két első kerék csapná fel a sarat a külső tükrök borítására és onnan pedig a menetszél keni szét az ablakokon. Persze az is lehet, hogy a lemosott szélvédő mocska csorog rá..
205/55 R16-os téli GoodYear-ek vannak rajta, nincsenek elöl sárfogók (az a gumiköpeny szerű), de a fotók alapján más Mondeón sincs elöl ilyesmi. Eddig ezt nem tapasztaltam más autóknál... szerintetek normális, mármint nálatok is előfordul a mostani latyakos időben?
 
2. téma:
A jobb hátsó ajtónál kifejezetten erősen lehet a menetszelet hallani, akár 80 km/h körül is. Az ajtó viszont rendesen be van csukva, és a szigetelésen (gumicsíkok) se látok sérülést sehol. Találkozott már valaki ezzel a problémával, és ha igen, akkor hogyan tudta orvosolni?
 
Köszönöm.
1: Én ezt nem vettem észre, de nekem van elöl is sáfogó, szerintem Te is vegyél, olcsóbb mint újra fényezni az oldalát a kavicsok miatt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #3809 Dátum: 2007.01.02 kedd, 03:56:00 »

Üdvözlök Mindenkit!
Az lenne kérdésem, hogy az 1.8 és a 2.0 literes 2002 utáni mondeók motorja megegyezik-e a Mazda6 éval? Gyártási helyben is?  Hány kilóméter élettartam várható motorfelújítás nélkül egy új benzines mondeótól
Naplózva
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3810 Dátum: 2007.01.02 kedd, 07:59:00 »

halexx,
 
Igen, a sarfogo hianya okozza ezta jelenseget. Szerintem vegyel ra sarfogot, enis ezt fogom tenni...
Szelzaj...Ezexerint meg az uj mondiknal sem tudtak rendesen megcsinazni 8( Mivel a TE verdad uj, tehat garis, igy vidd vissza a kereskedohoz, es kerd a szelzaj megszunteteset. Ismert problema. De ha van ra modod, akkor figyeld meg jol, hogy mikent szuntetik meg a zajt, aztan ezt aruld el itt nekunk, mert sokakat erint a problema es erdekel a megoldas
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3811 Dátum: 2007.01.02 kedd, 08:01:00 »

Peterdy,
 
Az en verdam 2.0i. A Ford a Mazdaval kozosen fejlesztette ki a mocit. Hogy mennyire ua. mint a mazda6 mocija, az kizart dolog mer nemtom. Nekem most 173e km van benne, es a szelephezagok meg a gyari ertekeken belul vannak. Ez azert jelent valamit, nem ?
Naplózva

blah blah blah
zacci
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 19486


norbert.nagy@4ce.hu
E-mail
« Új hozzászólás #3812 Dátum: 2007.01.02 kedd, 08:04:00 »

Peterdy,
 
Ha nem taposod ki a belet, akkor szerintem rohogve el megy majd vagy 300e km-t motorikus gond nelkul.
Naplózva

blah blah blah
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3813 Dátum: 2007.01.02 kedd, 09:21:00 »

Végre valaki megértette, hogy mit akarok kérdezni.
Teljesen függetlenül le kell zárnia a csomagtartót, ha a kulcs benne van. Ezt mondták a Kromax-nál! Ez igaz?
Nálam így működik.
3830 Kérdések.
 
1. igaz  
2. igaz
3. igaz
4. Nem nyitható
Nekem nincs beállítva olyan, hogyha elindulok, bezár a központi.
Sztem a Cromaxon kívül mindenki ért Téged!
Csakhogy nem tudja azt az opciót, amire vágysz, azaz még MKIII nem járt erre ilyen funkcióval, és nem is tudunk róla, hogy lenne ilyen. MKII-nél még működik, de sok mindent kihagytak régi jó praktikákból. Sztem a Cromax is az elinduláskor való bezárásról beszélt. Még a használati útmutató sem említ ilyet, amit szeretnél, hogy gyújtáskapcsolóban lévő kulcs bentléte esetén nem nyitható kívülről a csomagtartó...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3814 Dátum: 2007.01.02 kedd, 10:18:00 »

Peterdy,
 
Az en verdam 2.0i. A Ford a Mazdaval kozosen fejlesztette ki a mocit. Hogy mennyire ua. mint a mazda6 mocija, az kizart dolog mer nemtom. Nekem most 173e km van benne, es a szelephezagok meg a gyari ertekeken belul vannak. Ez azert jelent valamit, nem ?
Én azt hiszem, hogy egy 10 év feletti, és 250-300ekm-t futott autónál nagy szó...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #3815 Dátum: 2007.01.02 kedd, 11:28:00 »

Én azt hiszem, hogy egy 10 év feletti, és 250-300ekm-t futott autónál nagy szó...
gonosz
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3816 Dátum: 2007.01.02 kedd, 11:51:00 »

Sziasztok!
 
Az lenne a kérdésem, hogy mondeo III. ason hogyan kell bekapcsolni a lámpamosot elöl?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3817 Dátum: 2007.01.02 kedd, 12:09:00 »

Sziasztok!
 
Az lenne a kérdésem, hogy mondeo III. ason hogyan kell bekapcsolni a lámpamosot elöl?
A lámpamosót az első szélvédőmosó működteti, ha fel van kapcsolva a lámpa. Csak hosszabban kell nyomni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3818 Dátum: 2007.01.02 kedd, 14:32:00 »

Mert nem ezt keresi, hanem azt a megoldást, hogy a hátsó ajtót a többi ajtó bezárása nélkül csak a nyomógombbal lehessen nyitni.
Köszönöm !!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3819 Dátum: 2007.01.02 kedd, 14:36:00 »

Mert nem ezt keresi, hanem azt a megoldást, hogy a hátsó ajtót a többi ajtó bezárása nélkül csak a nyomógombbal lehessen nyitni.
Köszi!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3820 Dátum: 2007.01.02 kedd, 14:39:00 »

Akkor viszont nem értem, hogy miért nem találtad a megoldást??
 
Íme:
 
 Ajtózárás programozása
2005. június 09., csütörtök
 
Az autó indulás után 3km/h elérésekor bezárja automatikusan a központi zárat. (Csak Mondeo III)
 
- Adjuk rá a gyújtást.
- Az ajtónyitó kar melletti gombbal háromszor egymás után zárjuk be és nyissuk ki az ajtót.
- Vegyük le a gyújtást.
- A gombbal ismételjük meg az elöbbi műveletet újra háromszor.
- Adjuk rá gyújtást (egy rövid sípolást hallunk).
- A gombbal egyszer zárjuk be és nyissuk ki az ajtót (egy hosszú sípolást hallunk).
 
Amennyiben ez mégis zavar minket, a fenti műveletsort újra elvégezve a szolgáltatás kikapcsolható
Kipróbálom az ajtózár programozást! Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3821 Dátum: 2007.01.02 kedd, 15:47:00 »

Sziasztok!Boldog uj évet mindenkinek!
Nekem MkIII facelift van.Olvastam ezt a trükköt,hogy elindulás után automatikusan lezárja az ajtókat a mondi.Olvastam is ,hogy miként kell ezt bekapcsolni.Olvastam ,hogy az ajtó nyitó kar melletti gombbal is kell foglalkozni.Na már most arra az ajtónyitó karra gondoltok amivel belülről kinyitot az ajtót??mert nekem nincs mellette semilyen gomb amit megnyomjak.hogy van ez?vagy azért nincs mert nekem mkIII faceliftem van?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3822 Dátum: 2007.01.02 kedd, 15:57:00 »

Hú, de jó lenne ezt már megtudni! Az igazság az, hogy valószínűleg az ajtónyitó kar feletti kis kallantyúra (kvázi központi zárra) gondolt, aki írta. Én is kipróbáltam, de nem sikerült, nem zár be. Angel kolléga írta, hogy amikor ráadom a gyújtást, várjak egy percig, mert ez fontos, de nincs benne a leírásban (hogy miért, azt nem tudom, ha egyszer fontos...). Namost én mindent úgy csináltam, de csak nem zárja be az ajtót. Nagyon várom már, hogy kiderüljön, tulajdonképpen mit is kell csinálni. Már kezdek a saját szellemi képességeimben kételkedni, hogy ezt az egyszerű leírást nem vagyok képes megérteni....
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3823 Dátum: 2007.01.02 kedd, 16:15:00 »

Smiley Szép volt sanya.De nekem meg se gomb se kallantyu nincs.Gondoltam én is ,hogy központi zár gombot kellen keresni ,de nekem nincs a környéken gomb.Csak az ajtó nyitó kar,na azt megtaláltam Smiley de semmi egyéb.Pedig ugy programozgatnám meg nyomkodnám..... Sad
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3824 Dátum: 2007.01.02 kedd, 16:46:00 »

Majd egy minitalin mindkettőtöknek megcsinálom. Hogy ne lenne kar: ahol az ajtót nyitod, afölött... eddig még mindenkinek megoldottuk. De ez csak III-as mondeóra igaz, és asszem 2001 közepétől, vagy ilyesmi. De a tdci-ben már benne van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3825 Dátum: 2007.01.02 kedd, 17:17:00 »

Nah lementem a garázzban és menéztem.Tényleg van kar.Csak ugy néz ki ,mintha egyben lenne az ajtónyitóval.Az is ugyan olyan krómozott.Mondjuk nem csináltam még meg a programot ,de kpróbálom és majd irok ,hogy mi lett a vége.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3826 Dátum: 2007.01.02 kedd, 19:00:00 »

Nah lementem a garázzban és menéztem.Tényleg van kar.Csak ugy néz ki ,mintha egyben lenne az ajtónyitóval.Az is ugyan olyan krómozott.Mondjuk nem csináltam még meg a programot ,de kpróbálom és majd irok ,hogy mi lett a vége.
Nyugodtan próbálkozzatok,valóban meg lehet csinálni!
Én is többször próbálkoztam,de valami apróság miatt nem jött össze.
Az egyik nagytalin Angel ott állt a kocsi mellett,mondta mit csináljak,és akkor sem jött össze.
Aztán beült az autómba,a műveletsort megcsinálta és láss csodát,működött a programozás.-:)
 
Szóval csak nyugodtan,előbb-utóbb összejön.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3827 Dátum: 2007.01.02 kedd, 19:46:00 »

hi, a kombim csomagtartoja mostanaban nem nyilik magatol olyan magasra mint ugy fel eve.a hidegtol lehet vagy kezdenek besz*rni a teleszkopok?Tulajdonkeppen lesz*rnam a dolgot, de mar ketszer bevertem a fejem és kezdem unni.buek.
Naplózva
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #3828 Dátum: 2007.01.02 kedd, 20:02:00 »

Nyugodtan próbálkozzatok,valóban meg lehet csinálni!
Én is többször próbálkoztam,de valami apróság miatt nem jött össze.
Az egyik nagytalin Angel ott állt a kocsi mellett,mondta mit csináljak,és akkor sem jött össze.
Aztán beült az autómba,a műveletsort megcsinálta és láss csodát,működött a programozás.-:)
 
Szóval csak nyugodtan,előbb-utóbb összejön.
Tuttira meg lehet csinálni, ma este megcsináltam. Működik!
Csak az a baj, hogy elindulok, kaput bezárni kiszállok, és másodszor nem zár be. Csak ha leveszem a gyújtást. Na mindegy ne legyünk telhetetlenek.
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Vendég
« Új hozzászólás #3829 Dátum: 2007.01.02 kedd, 20:07:00 »

Nah lementem a garázzban és menéztem.Tényleg van kar.Csak ugy néz ki ,mintha egyben lenne az ajtónyitóval.Az is ugyan olyan krómozott.Mondjuk nem csináltam még meg a programot ,de kpróbálom és majd irok ,hogy mi lett a vége.
Nekem is sikerült, figyelni kell arra, hogy kialudjon a belső világítás, és azt hiszem, a kézifékkel is volt valami, vagy be kellett húzni, vagy ki kellett engedni, és csak akkor prgramozott. Ha sikerült, utána csipog.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3830 Dátum: 2007.01.02 kedd, 20:10:00 »

Mondtam én,hogy menni fog!-:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3831 Dátum: 2007.01.02 kedd, 21:55:00 »

hi, a kombim csomagtartoja mostanaban nem nyilik magatol olyan magasra mint ugy fel eve.a hidegtol lehet vagy kezdenek besz*rni a teleszkopok?Tulajdonkeppen lesz*rnam a dolgot, de mar ketszer bevertem a fejem és kezdem unni.buek.
Együttérzek! Én is beverem rendszeresen. De majd tavasszal figyeld meg!!!! Úgy fog magától felmenni, mint a huzat. Ez is téli para...legalább is nálam úgy néz ki.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3832 Dátum: 2007.01.02 kedd, 22:56:00 »

Sikreült az ajtózár programozás! Mostmár bezár magától ahogy elindulok
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3833 Dátum: 2007.01.03 szerda, 00:18:00 »

Nyugodtan próbálkozzatok,valóban meg lehet csinálni!
Én is többször próbálkoztam,de valami apróság miatt nem jött össze.
Az egyik nagytalin Angel ott állt a kocsi mellett,mondta mit csináljak,és akkor sem jött össze.
Aztán beült az autómba,a műveletsort megcsinálta és láss csodát,működött a programozás.-:)
 
Szóval csak nyugodtan,előbb-utóbb összejön.
Az egyik nagytalin Angel ott állt a kocsi mellett,mondta mit csináljak,és akkor sem jött össze.  
Aztán beült az autómba,a műveletsort megcsinálta és láss csodát,működött a programozás.-:)

 
Nem jól emlékszel. Te ültél benn, te csináltad, én csak néztem kívülről, és jó lett.  
Tulajdonképpen csak a tekintetem simogatta az autód.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3834 Dátum: 2007.01.03 szerda, 08:34:00 »

Na jó, muszáj most azonnal lemennem és kipróbálni. Ha ennyi mindenkinek sikerült, én sem vallhatok kudarcot! Harcra fel!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3835 Dátum: 2007.01.03 szerda, 09:10:00 »

Hihetetlen! Nekem is sikerült! Azért Angel, köszi a felajánlást. Szóval a titok nyitja nem a várakozásban, hanem a kiengedett kézifékben leledzik. Amíg be volt húzva, hiába csináltam meg. Mikor kiengedtem, elsőre sikerült. Tehát lámpakialvásra nem kell várni (különben is, ha ráadod a gyújtást, a lámpa kialszik), a kéziféket kell kiengedni és úgy csinálni végig a leírtakat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3836 Dátum: 2007.01.03 szerda, 09:14:00 »

Ja tényleg! Ezzel a kézifékes dologgal nem lehetne kiegészíteni a leírást, hogy az utánunk jövök ne ívjanak ezzel?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3837 Dátum: 2007.01.03 szerda, 10:03:00 »

Hihetetlen! Nekem is sikerült! Azért Angel, köszi a felajánlást. Szóval a titok nyitja nem a várakozásban, hanem a kiengedett kézifékben leledzik. Amíg be volt húzva, hiába csináltam meg. Mikor kiengedtem, elsőre sikerült. Tehát lámpakialvásra nem kell várni (különben is, ha ráadod a gyújtást, a lámpa kialszik), a kéziféket kell kiengedni és úgy csinálni végig a leírtakat.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3838 Dátum: 2007.01.03 szerda, 10:35:00 »

Ja tényleg! Ezzel a kézifékes dologgal nem lehetne kiegészíteni a leírást, hogy az utánunk jövök ne ívjanak ezzel?
Szerintem lehetne,de akkor elvennénk a jövő nemzedéktől a felfedezés örömét!-:)
 
Amiben most nektek is részetek volt!!!
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3839 Dátum: 2007.01.03 szerda, 10:37:00 »

Hihetetlen! Nekem is sikerült! Azért Angel, köszi a felajánlást. Szóval a titok nyitja nem a várakozásban, hanem a kiengedett kézifékben leledzik. Amíg be volt húzva, hiába csináltam meg. Mikor kiengedtem, elsőre sikerült. Tehát lámpakialvásra nem kell várni (különben is, ha ráadod a gyújtást, a lámpa kialszik), a kéziféket kell kiengedni és úgy csinálni végig a leírtakat.
De, pedig várni kell. Egyes változatoknál csak addig, amíg kialszik az összes lámpa, míg esetenként 52 másodpercet. Ez függ a szoftver verziójától.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3840 Dátum: 2007.01.03 szerda, 11:49:00 »

De, pedig várni kell. Egyes változatoknál csak addig, amíg kialszik az összes lámpa, míg esetenként 52 másodpercet. Ez függ a szoftver verziójától.
Akkor írjátok bele ezt is, bár értem Zsoel "avatós" érveit is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3841 Dátum: 2007.01.03 szerda, 13:16:00 »

Nah én is megcsináltam az ajtózárást.Sikerült.De én azt hittem ,hogy ki is nyitja magától ha megállok.De azért tetszik  Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3842 Dátum: 2007.01.03 szerda, 18:06:00 »

Sziasztok !
 
Beállítottam az automata zárat Rendben van minden!
Na de most jön megint a kérdésem!  Ha magától bezár a központi, amikor elindulok akkor a belső csomagtartó nyitó gombbal, megint nem tudom kinyitni a csomagtartót. Függetlenül hogy megy az autó vagy áll, megy a motor vagy nem. A belső nyitót nem tudom használni. Ha manuálisan kinyitom a központit (belülről) csak arra reagál a kapcsoló és akkor nyitja ki a csomagtartót.  Ennek így kell működni? Tehát ha elindulunk vásárolni, bezár a központi. Megállok  párom kiszáll, az Ő ajtaja kinyit a többi marad bezárva.( Én még mindig az autóban vagyok) Megjön párom és hiába nyomkodom a kapcsolót, hogy nyissa ki a csomit, semmi. Ki kell nyitnom az Én ajtómat is, erre kinyit az összes ajtó. A párom ki tudta nyitni a csomagtartót (kívülről) . Akkor meg minek a belső nyitó  Huh???  Nem értem valami nincs rendben, vagy Én vagyok a béna?  
Valaki elmagyarázhatná rendesen, mert nem értem hogy minek van belső nyitó??
 
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3843 Dátum: 2007.01.03 szerda, 18:12:00 »

Sziasztok !
 
Beállítottam az automata zárat Rendben van minden!
Na de most jön megint a kérdésem!  Ha magától bezár a központi, amikor elindulok akkor a belső csomagtartó nyitó gombbal, megint nem tudom kinyitni a csomagtartót. Függetlenül hogy megy az autó vagy áll, megy a motor vagy nem. A belső nyitót nem tudom használni. Ha manuálisan kinyitom a központit (belülről) csak arra reagál a kapcsoló és akkor nyitja ki a csomagtartót.  Ennek így kell működni? Tehát ha elindulunk vásárolni, bezár a központi. Megállok  párom kiszáll, az Ő ajtaja kinyit a többi marad bezárva.( Én még mindig az autóban vagyok) Megjön párom és hiába nyomkodom a kapcsolót, hogy nyissa ki a csomit, semmi. Ki kell nyitnom az Én ajtómat is, erre kinyit az összes ajtó. A párom ki tudta nyitni a csomagtartót (kívülről) . Akkor meg minek a belső nyitó  Huh???  Nem értem valami nincs rendben, vagy Én vagyok a béna?  
Valaki elmagyarázhatná rendesen, mert nem értem hogy minek van belső nyitó??
 

Ez így jól működik. Ha kiszáll a borda, és cuccolni kezd, kinyitod a központi zárat, nyílik minden ajtó. Ha befejezte, becsukja az ajtót, te meg újra bézárod, oszt annyi. Jó ez így, majd megszokod. Szerintem egy gond van, hogy: ha nem nyitottad ki az ajtód, de kizártad, akkor már nem zár be. De ez ritka, azaz hozzászokik az ember.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #3844 Dátum: 2007.01.03 szerda, 18:24:00 »

Jó ...Oké! De akkor minek a belső nyitó?? Szerintem, kell hogy legyen valami funkciója. Különben minek???
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #3845 Dátum: 2007.01.03 szerda, 18:32:00 »

Na jo ennyi eleg volt.Fel eve vettem az autot most egett ki masodszor a rendszamtabla vilagitas.Mar egyszer megirtam a FROD-nak hogy ezt eleg jol elk*rtak, nem eleg hogy lefele vilagit, igy az osszes para a foglalat erintekzoire csapodik ki hogy szetrohassza, raadasul az izzoknak el kell viselniuk a csomagtarto csapdosasat, ami szinten nem valami aldasos. Na de mar megvannak az extra fenyereju LED-ek, hetvegen kivagom ezt az amugy is elavult technologiat.LED-esitett mar valaki?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3846 Dátum: 2007.01.03 szerda, 22:06:00 »

Na jo ennyi eleg volt.Fel eve vettem az autot most egett ki masodszor a rendszamtabla vilagitas.Mar egyszer megirtam a FROD-nak hogy ezt eleg jol elk*rtak, nem eleg hogy lefele vilagit, igy az osszes para a foglalat erintekzoire csapodik ki hogy szetrohassza, raadasul az izzoknak el kell viselniuk a csomagtarto csapdosasat, ami szinten nem valami aldasos. Na de mar megvannak az extra fenyereju LED-ek, hetvegen kivagom ezt az amugy is elavult technologiat.LED-esitett mar valaki?
Szerintem ott nem kéne víznek/párának lenni.
Nem törött, vagy ilyesmi? A rohadó helyeket smirglizni+cinezni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #3847 Dátum: 2007.01.03 szerda, 22:10:00 »

Na jo ennyi eleg volt.Fel eve vettem az autot most egett ki masodszor a rendszamtabla vilagitas.Mar egyszer megirtam a FROD-nak hogy ezt eleg jol elk*rtak, nem eleg hogy lefele vilagit, igy az osszes para a foglalat erintekzoire csapodik ki hogy szetrohassza, raadasul az izzoknak el kell viselniuk a csomagtarto csapdosasat, ami szinten nem valami aldasos. Na de mar megvannak az extra fenyereju LED-ek, hetvegen kivagom ezt az amugy is elavult technologiat.LED-esitett mar valaki?
Ja, nekem már 3 éve van meg az autóm, azaz 3 éves. Eddig csak a hátsó lámpában (helyzet) égett ki, de ott 3x, és az egyik első helyzetjelző.
Az a helyzet, hogy ezek nálam szinte mindig égnek, javarészt országúton járok.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #3848 Dátum: 2007.01.04 csütörtök, 07:38:00 »

Na jo ennyi eleg volt.Fel eve vettem az autot most egett ki masodszor a rendszamtabla vilagitas.Mar egyszer megirtam a FROD-nak hogy ezt eleg jol elk*rtak, nem eleg hogy lefele vilagit, igy az osszes para a foglalat erintekzoire csapodik ki hogy szetrohassza, raadasul az izzoknak el kell viselniuk a csomagtarto csapdosasat, ami szinten nem valami aldasos. Na de mar megvannak az extra fenyereju LED-ek, hetvegen kivagom ezt az amugy is elavult technologiat.LED-esitett mar valaki?
A led az jó és szép, de ha nem teszel ellenállást az ízzó elé akkor azt is sűrűn fogod cserélgetni, mert az nem bírja a fesz. ingadozást.
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Vendég
« Új hozzászólás #3849 Dátum: 2007.01.04 csütörtök, 09:27:00 »

Jó ...Oké! De akkor minek a belső nyitó?? Szerintem, kell hogy legyen valami funkciója. Különben minek???
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de milyen belső nyitóról beszélsz? Mert az enyémben nincs ilyen. A távirányítón van egy csomagtér nyitó, az arra szolgál, ha valamit csak a csomagtartóba akarsz betenni-kivenni, kinyitja azt, a zárak zárva maradnak, a riasztó nem kapcsol ki, és visszazárhatod gond nélkül, az ajtókat nem kell csesztetned.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.083 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.