Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 06:47:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1877553 alkalommal)
0 Felhasználó és 41 vendég van a témában
Vendég
« Új hozzászólás #1250 Dátum: 2005.04.21 csütörtök, 16:30:00 »

Apropó, nekem csak mezei kulcsos mókám van!:-(((
... és a kettős retesz? pats? nekem az sincs 8-(
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1251 Dátum: 2005.04.21 csütörtök, 20:05:00 »

Kulcsmásolás:
 
Miko' már elhoztam a verdát, sajnos akkor jöttem rá, hogy csak 1 kulcsot kaptam. Ahogy visszaolvastam a dolgokat, csak szervízkulcsot kaptam...
Az előző tulaj azt mondta, gondok voltak a riasztóval, fel is kellett feszíteni az otot...
Olvastam korábban, hogy a Lehel téren(taláan Bp-en lehet) másoltatni kulcsot, ha veszek Ford nyerskulcsot... Ezt pl. hol szerezheten be?
Vagy lehet jobb lenne 1 zárcsere?
Én a szegedi Corában másoltattam 2500 jó magyar forintocskáért tokkal vonóval.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1252 Dátum: 2005.04.24 vasárnap, 19:03:00 »

Kolzsváron (RO) csináltattam kulcsot(nem csipest)és kb 1600 Ft volt.A csipes kulcsot 1 órára válalta és 90 eurot kért.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1253 Dátum: 2005.04.26 kedd, 10:23:00 »

Sziasztok. Most akarok venni egy másfél éves autót, viszont nincs benne szervízkönyv, mert állítólag a bankból - amelyik lefoglalta az autót - eltűnt. Olyan kérdésem lenne, hogy ezek az adatok nincsenek meg a szervízben elektronikusan, vagy lehet másolatot kérni a könyvről?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1254 Dátum: 2005.04.26 kedd, 10:27:00 »

Sziasztok. Most akarok venni egy másfél éves autót, viszont nincs benne szervízkönyv, mert állítólag a bankból - amelyik lefoglalta az autót - eltűnt. Olyan kérdésem lenne, hogy ezek az adatok nincsenek meg a szervízben elektronikusan, vagy lehet másolatot kérni a könyvről?
Szia Lini,
 
olyan nincs, hogy eltűnik a bankból, valószínű, hogy akitől visszavették, az jól megtartotta magának. Ha márkaszervízbe járt az autó, akkor a munkalapok és a számla alapján mindent vissza lehet keresni róla, de tudtommal ezeket az adatokat a számlafizetőnek is kérni kell írásban. Devlin kolléga azonban ezt sokkal jobban tudja. Javaslom keresd őt ilyen témában a márkaszervízes topicban.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1255 Dátum: 2005.04.26 kedd, 10:36:00 »

Szia Lini,
 
olyan nincs, hogy eltűnik a bankból, valószínű, hogy akitől visszavették, az jól megtartotta magának. Ha márkaszervízbe járt az autó, akkor a munkalapok és a számla alapján mindent vissza lehet keresni róla, de tudtommal ezeket az adatokat a számlafizetőnek is kérni kell írásban. Devlin kolléga azonban ezt sokkal jobban tudja. Javaslom keresd őt ilyen témában a márkaszervízes topicban.
na igen, ez nekem is elég fura volt, hogy csak úgy eltűnt... hiába, hogy szalonból venném, valahogy nem bízom bennük eléggé:) ott egyáltalán nem segítőkészek ilyen témában...pedig szerintem ők utána tudnának járni ennek. De köszi a tippet, megkeresem Devlint:)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1256 Dátum: 2005.04.26 kedd, 14:57:00 »

na igen, ez nekem is elég fura volt, hogy csak úgy eltűnt... hiába, hogy szalonból venném, valahogy nem bízom bennük eléggé:) ott egyáltalán nem segítőkészek ilyen témában...pedig szerintem ők utána tudnának járni ennek. De köszi a tippet, megkeresem Devlint:)
Lini!
 
Ez a "bankból eltünt" szöveg régi duma,ahhoz hasonló,mint amikor a nepper azt állitja,hogy a nála lévő 5 éves autó igazából csak 3 éves,mert 2 évig állt a garázsba.Amikor először halottam,még el is hittem,csak amikor ugyanez a szöveg 1 hónapon belül 3-szor is előjött különböző helyeken,na akkor már furcsállottam.Hát ilyen a banki duma is!Üdv.Zsoel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1257 Dátum: 2005.04.26 kedd, 15:40:00 »

Lini!
 
Ez a "bankból eltünt" szöveg régi duma,ahhoz hasonló,mint amikor a nepper azt állitja,hogy a nála lévő 5 éves autó igazából csak 3 éves,mert 2 évig állt a garázsba.Amikor először halottam,még el is hittem,csak amikor ugyanez a szöveg 1 hónapon belül 3-szor is előjött különböző helyeken,na akkor már furcsállottam.Hát ilyen a banki duma is!Üdv.Zsoel.
mint a nyugdíjas, vidéki doktorbácsi, aki csak hétvégeken látogatta meg a szomszéd faluban lakó gyermekeit
az összes használtkocsit ugyanaz a doktorbácsi járatta be! ez nekem megnyugtató
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1258 Dátum: 2005.04.26 kedd, 19:28:00 »

Sziasztok...
Kb. 2 hete vttem 1 95-ös 1.8 TD Mondeot...
Nem müxik a kürtöm..
Egy szerelő azt mondta "csak ránézésből, hogy a kormány és a légzsák között szétment egy gyűrűszerű dolog, (szerinte tuti ez a baja). Újan 18, bontottan sacc 9-ért megkapom...
Aztán Otthon a haverokkal felnyitottuk a bizti deknijét és az egyik relé kattogott (akkor is, ha kivettük, legalábbis a helye)
Kérdés: Mindig kattognia kell, v. csak ha sz*r
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1259 Dátum: 2005.04.26 kedd, 19:42:00 »

Sziasztok...
Kb. 2 hete vttem 1 95-ös 1.8 TD Mondeot...
Nem müxik a kürtöm..
Egy szerelő azt mondta "csak ránézésből, hogy a kormány és a légzsák között szétment egy gyűrűszerű dolog, (szerinte tuti ez a baja). Újan 18, bontottan sacc 9-ért megkapom...
Aztán Otthon a haverokkal felnyitottuk a bizti deknijét és az egyik relé kattogott (akkor is, ha kivettük, legalábbis a helye)
Kérdés: Mindig kattognia kell, v. csak ha sz*r
R7 -es relé a motortérben lévő dobozba és a 12 -es 15A -es bizti a kürt. A duda a lökhárító mögött van és ha minden igaz bal meg jobb oldalon is lifeg kábel hozzá általában csak az 1ik van beszerelve. Hátha segít
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1260 Dátum: 2005.04.26 kedd, 20:15:00 »

mint a nyugdíjas, vidéki doktorbácsi, aki csak hétvégeken látogatta meg a szomszéd faluban lakó gyermekeit
az összes használtkocsit ugyanaz a doktorbácsi járatta be! ez nekem megnyugtató
Öreg professzor. Csak akkor használta, ha jó idő volt. Állandóan garázsban tartotta, még moziba is elvitte.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1261 Dátum: 2005.04.26 kedd, 20:24:00 »

Lini!
 
Ez a "bankból eltünt" szöveg régi duma,ahhoz hasonló,mint amikor a nepper azt állitja,hogy a nála lévő 5 éves autó igazából csak 3 éves,mert 2 évig állt a garázsba.Amikor először halottam,még el is hittem,csak amikor ugyanez a szöveg 1 hónapon belül 3-szor is előjött különböző helyeken,na akkor már furcsállottam.Hát ilyen a banki duma is!Üdv.Zsoel.
Hát ja, amikor én vettem az enyémet, akkor is minden második kerekedésben ezzel a dumával jöttek. Elsőre én is elhittem de amikor a harmadik joggingos, bőrkabátos emberke jött ezzel a dumával, hogy "öreg orvos/ügyvéd házaspáré volt az autó, garázsban tartotta, alig használta" -- hát majdnem padlót fogtam. Igazán nyomhatnának már valami eredetibb dumát..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1262 Dátum: 2005.04.26 kedd, 21:38:00 »

Öreg professzor. Csak akkor használta, ha jó idő volt. Állandóan garázsban tartotta, még moziba is elvitte.
Angel!
 
A mienk is ilyen autó!
Csak azt egy svájci, öreg professzor használta.Smiley
És csak garázsban vezette.Smiley))))
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1263 Dátum: 2005.04.27 szerda, 07:19:00 »

Sziasztok...
Kb. 2 hete vttem 1 95-ös 1.8 TD Mondeot...
Nem müxik a kürtöm..
Egy szerelő azt mondta "csak ránézésből, hogy a kormány és a légzsák között szétment egy gyűrűszerű dolog, (szerinte tuti ez a baja). Újan 18, bontottan sacc 9-ért megkapom...
Aztán Otthon a haverokkal felnyitottuk a bizti deknijét és az egyik relé kattogott (akkor is, ha kivettük, legalábbis a helye)
Kérdés: Mindig kattognia kell, v. csak ha sz*r
Kattog a relé helye??? Szerintem inkább egy másik relé.... Ha kürtöt nyomod és akkor kattog a relé, akkor nem a "gyűrűszerű dolog" a rossz. Ilyenkor már csak relé, vezeték, bizti, vagy kürt lehet.
1., Cseréld ki a relékürtöt egy má
sik síma relére (biztos van mellette egy, amit kivehetsz egy próbára)
2., bizti (a számokat Misi megírta)
3., kürtnél van-e villany... Ha van, akkor kürthiba, ha nincs akkor vezeték
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1264 Dátum: 2005.04.27 szerda, 08:08:00 »

Sziasztok...
Kb. 2 hete vttem 1 95-ös 1.8 TD Mondeot...
Nem müxik a kürtöm..
Egy szerelő azt mondta "csak ránézésből, hogy a kormány és a légzsák között szétment egy gyűrűszerű dolog, (szerinte tuti ez a baja). Újan 18, bontottan sacc 9-ért megkapom...
Aztán Otthon a haverokkal felnyitottuk a bizti deknijét és az egyik relé kattogott (akkor is, ha kivettük, legalábbis a helye)
Kérdés: Mindig kattognia kell, v. csak ha sz*r
Szia Loland!
Érdemes minntkét oldalról elindulva felderíteni a dolgot. A kürt működü képeségét egy száll átrepülőzött dróttal be tudod határolni. a reléjét egy másik relével. A kontaktust kissé macerásabb,kikapcsolt aksi mellett kavarj csak, hogy a légzsákot ne lődd magadra ;-( Ha idáig eljutottál, akkor lehet a közbenső vezetékszakaszok átkötése próbakép.  
Üdv ND
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1265 Dátum: 2005.04.27 szerda, 08:26:00 »

Sziasztok! Nekem ugyan műxik a kürt, de a hangereje nem méltó a kocsihoz. Kérdés: milyen kürt kerüljön bele?
üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1266 Dátum: 2005.04.27 szerda, 08:36:00 »

Sziasztok! Nekem ugyan műxik a kürt, de a hangereje nem méltó a kocsihoz. Kérdés: milyen kürt kerüljön bele?
üdv
Ez gyakorlatilag a te döntésed, kinálat ezen a téren is fullos. Már találkoztam olyan is, hogy amikor én a gumikat "töltöttem" levegővel a kúton, Ő a légkűrtjeit(öreg tredia)
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1267 Dátum: 2005.04.27 szerda, 10:47:00 »

Szia mindenkinek!
 
Nem vagyok vmi öreg róka, úgyhogy csak tanácsot szeretnék kérni!!!
Két férdésem lenne!
1: Az indexrelé akkor is kattog amikor nem indexelek csak finom nyomás hatására halgat el (Az index egyébként működik csak idegesítő)
2: A légkondiból kb 3 havonta lemegy annyi gáz hogy már nem működik rendesen a szerelő azt mondta hogy jó a légkondi csak nekem fel kell  töltögetnem kb 4 havonta es az a 8.000.- Pénz egy kicsit kínos.  Ha van valakinek hasonló tapasztalata , és tuja a megoldást akkor kérem írjon!!! Előre is kössz!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1268 Dátum: 2005.04.27 szerda, 10:49:00 »

Ja Egyébként 1.6 Kombi 1996
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1269 Dátum: 2005.04.27 szerda, 10:56:00 »

Szia mindenkinek!
 
Nem vagyok vmi öreg róka, úgyhogy csak tanácsot szeretnék kérni!!!
Két férdésem lenne!
1: Az indexrelé akkor is kattog amikor nem indexelek csak finom nyomás hatására halgat el (Az index egyébként működik csak idegesítő)
2: A légkondiból kb 3 havonta lemegy annyi gáz hogy már nem működik rendesen a szerelő azt mondta hogy jó a légkondi csak nekem fel kell  töltögetnem kb 4 havonta es az a 8.000.- Pénz egy kicsit kínos.  Ha van valakinek hasonló tapasztalata , és tuja a megoldást akkor kérem írjon!!! Előre is kössz!!
Szia Csabakoma,
 
1: Gyere el a legközelebbi talira és próbaképpen kicserélhetjük a relémet, hogy úgy is kattog-e.
2: Nézd végig a klímacsöveket, illesztéseket és az egész rendszert, mert valahol enged. Abszolút nem normális, hogy utána kell töltögetni. Valószínű, hogy csak egy kis repedés van az egyik csövön vagy az egyik csatlakozásnál ereszt.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1270 Dátum: 2005.04.27 szerda, 10:59:00 »

Csabakoma,
az én légkondimnál egy "festékanyagot" raktak a gázba, hogy megfesse azt a helyet ahol szökik a gáz. Szerintem ez nálad is működne.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1271 Dátum: 2005.04.27 szerda, 11:26:00 »

Sziasztok,
 
irja meg nekem valaki, hogy miként lehet klubtag lenni. Koszönöm
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1272 Dátum: 2005.04.27 szerda, 11:36:00 »

Sziasztok,
 
irja meg nekem valaki, hogy miként lehet klubtag lenni. Koszönöm
Csak neked ;-) tartsd meg és szeresd a Mondeod, gyere találkozókra és járj erre gyakran. Asszem ennyi 8-) Most pölö Kunmadarasra készülünk, a főoldalon jelentkezz!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1273 Dátum: 2005.04.27 szerda, 11:40:00 »

Sziasztok!
Adaptiv lengéscsillapíotó rendszerhez keresnék kapcsolási rajzot a (modulét)
Vagy valakit aki ezt meg tudja javítani Ha tudsz segíteni a mailomra irj mert ritkán vagyok a neten.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1274 Dátum: 2005.04.27 szerda, 12:47:00 »

Sziasztok!
Adaptiv lengéscsillapíotó rendszerhez keresnék kapcsolási rajzot a (modulét)
Vagy valakit aki ezt meg tudja javítani Ha tudsz segíteni a mailomra irj mert ritkán vagyok a neten.
lukitkukacrozsomakponthu
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1275 Dátum: 2005.04.27 szerda, 14:56:00 »

R7 -es relé a motortérben lévő dobozba és a 12 -es 15A -es bizti a kürt. A duda a lökhárító mögött van és ha minden igaz bal meg jobb oldalon is lifeg kábel hozzá általában csak az 1ik van beszerelve. Hátha segít
Köszi, megnézem...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1276 Dátum: 2005.04.27 szerda, 14:59:00 »

Szia Loland!
Érdemes minntkét oldalról elindulva felderíteni a dolgot. A kürt működü képeségét egy száll átrepülőzött dróttal be tudod határolni. a reléjét egy másik relével. A kontaktust kissé macerásabb,kikapcsolt aksi mellett kavarj csak, hogy a légzsákot ne lődd magadra ;-( Ha idáig eljutottál, akkor lehet a közbenső vezetékszakaszok átkötése próbakép.  
Üdv ND
köszi neked is, itt még nagyobb a meghajlás...Wink Ezt már egy szakavatottabb emberkére fogom bízni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1277 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:08:00 »

Van még kérdésem...
Arról lenne szó, hogy közepesen egyenetlen úton néha hátul a csomagtérben, vagy azon a környéken "benyiszorog" valami. Nagyon nem idegesít, mert ezelőtt 1 19 éves VW Passat kombim volt kalaptartó nélkül, úgyhogy ott aztán zörgött minden. Viszont ezt, ha 1 mód van reá, szeretném megszüntetni, v. kiiktatni...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1278 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:09:00 »

Ez gyakorlatilag a te döntésed, kinálat ezen a téren is fullos. Már találkoztam olyan is, hogy amikor én a gumikat "töltöttem" levegővel a kúton, Ő a légkűrtjeit(öreg tredia)
Csabakoma!
 
Mostanában voltam klimásoknál. Repedt cső heggesztése plusz feltölés 17eHUF volt. Ha festeni is kell a gázt, az plusz kb. 3eHUF. Nálam nem kellett festék, mert látszott a szivárgás helye.
 
Üdv.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1279 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:17:00 »

Van még kérdésem...
Arról lenne szó, hogy közepesen egyenetlen úton néha hátul a csomagtérben, vagy azon a környéken "benyiszorog" valami. Nagyon nem idegesít, mert ezelőtt 1 19 éves VW Passat kombim volt kalaptartó nélkül, úgyhogy ott aztán zörgött minden. Viszont ezt, ha 1 mód van reá, szeretném megszüntetni, v. kiiktatni...
Hátső stabilizátor gumi lehet talán. Aknán szemre vételezni kellene. Ha lötyőg megmérni rudazat átmérőjét mert 2 féle belőle van. Abból sok baj nem lesz ha a szűkebbet veszed, de ha a nagylyukast akkor ott lehetsz ahol voltál. Készleten nem mindíg van, de 4 nap alatt megjön bármelyik kereskedésbe. Ezt úgy évente szokni kell cserélni és nem árt féktisztítóval megpucolni rudazatot portól piszoktól. Esetleg felfogató bilincs is cserélhető az se drága.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1280 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:20:00 »

Van még kérdésem...
Arról lenne szó, hogy közepesen egyenetlen úton néha hátul a csomagtérben, vagy azon a környéken "benyiszorog" valami. Nagyon nem idegesít, mert ezelőtt 1 19 éves VW Passat kombim volt kalaptartó nélkül, úgyhogy ott aztán zörgött minden. Viszont ezt, ha 1 mód van reá, szeretném megszüntetni, v. kiiktatni...
Ioland,
 
én is hallok hasonlót, hasonló körülmények között és hátsó háttámlára gyanakszom, de nem vagyok biztos benne.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1281 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:25:00 »

Köszi mind2 infot.
Erre a hátsó háttámlára még nem is gondoltam vala...
Van okosember ismerősöm akinek aknája is van, talán hétvégén megnézzük vele, ha ráér...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1282 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:25:00 »

Szia mindenkinek!
 
Nem vagyok vmi öreg róka, úgyhogy csak tanácsot szeretnék kérni!!!
Két férdésem lenne!
1: Az indexrelé akkor is kattog amikor nem indexelek csak finom nyomás hatására halgat el (Az index egyébként működik csak idegesítő)
2: A légkondiból kb 3 havonta lemegy annyi gáz hogy már nem működik rendesen a szerelő azt mondta hogy jó a légkondi csak nekem fel kell  töltögetnem kb 4 havonta es az a 8.000.- Pénz egy kicsit kínos.  Ha van valakinek hasonló tapasztalata , és tuja a megoldást akkor kérem írjon!!! Előre is kössz!!
Csabakoma: 1., Bajuszkapcsolóhiba... lehet hogy csak el van ferdülve benne egy érintkező..
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1283 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:33:00 »

Van még kérdésem...
Arról lenne szó, hogy közepesen egyenetlen úton néha hátul a csomagtérben, vagy azon a környéken "benyiszorog" valami. Nagyon nem idegesít, mert ezelőtt 1 19 éves VW Passat kombim volt kalaptartó nélkül, úgyhogy ott aztán zörgött minden. Viszont ezt, ha 1 mód van reá, szeretném megszüntetni, v. kiiktatni...
/off: télleg I-es kombid volt 8-) én is ott kezdtem 1,3 hófehér, csak Titanicnak becéztem, bár sose hagyott merülni ;-)/
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1284 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:44:00 »

/off: télleg I-es kombid volt 8-) én is ott kezdtem 1,3 hófehér, csak Titanicnak becéztem, bár sose hagyott merülni ;-)/
JOooo kis gép volt ya. Engem sem hagyott ott sehol. 3 évig hajtottam a kitsikét...
Csak hááátt eljárt felette az idő...
Eddig nagyon jó véleményem volt a VW-król.
1 kitsit tartottam a Mondeotól, de úgy néz ki, felesleges volt az aggodalmam.
Nagyon meg vok vele elégedve...
Ha lesz idönk, találkozóra is megyünk...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1285 Dátum: 2005.04.27 szerda, 15:55:00 »

Van még kérdésem...
Arról lenne szó, hogy közepesen egyenetlen úton néha hátul a csomagtérben, vagy azon a környéken "benyiszorog" valami. Nagyon nem idegesít, mert ezelőtt 1 19 éves VW Passat kombim volt kalaptartó nélkül, úgyhogy ott aztán zörgött minden. Viszont ezt, ha 1 mód van reá, szeretném megszüntetni, v. kiiktatni...
Dieselhez vagy 2.5 öshöz 18-as lyukkal, a többihez 16-os. Finish kódok: 18 as 7144202, 16 os 7144204, bilincs 1043726
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1286 Dátum: 2005.04.27 szerda, 16:00:00 »

Loland! Az enyém is ilyen volt, végig guberáltam mindent. A csomagtér zárja volt a bűnös, ne csukd le a csomagtértetőt csak hajtsd le és ugy probáld meg. nekem egy picike zsírral megoldodott minden gond vele
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1287 Dátum: 2005.04.27 szerda, 16:50:00 »

Loland nálam is a csomagtér zár volt a gond, a csavarok meglazultak egy picit és lötyögött. Pedig már a rendszámtábla alá is begyömöszöltem egy fél napilapot, hátha az adja ki ezt a hangot :-)
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1288 Dátum: 2005.04.27 szerda, 18:45:00 »

Sziasztok,
 
irja meg nekem valaki, hogy miként lehet klubtag lenni. Koszönöm
Zurich,
 
a főoldalon, a jobb felső sarokba lehet regisztálni. Ha itt mint Mondeo tulajdonos jelentkezel tag leszel. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1289 Dátum: 2005.04.27 szerda, 18:48:00 »

Van még kérdésem...
Arról lenne szó, hogy közepesen egyenetlen úton néha hátul a csomagtérben, vagy azon a környéken "benyiszorog" valami. Nagyon nem idegesít, mert ezelőtt 1 19 éves VW Passat kombim volt kalaptartó nélkül, úgyhogy ott aztán zörgött minden. Viszont ezt, ha 1 mód van reá, szeretném megszüntetni, v. kiiktatni...
loland,
 
hátul, van két kis kiálló "bot", amibe az ülések támlája rögzül. Azt tekerd be szigetelő szalaggal. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1290 Dátum: 2005.04.27 szerda, 18:50:00 »

Ioland,
 
én is hallok hasonlót, hasonló körülmények között és hátsó háttámlára gyanakszom, de nem vagyok biztos benne.
zurich,
 
akkor Te is szigetelőzd be. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1291 Dátum: 2005.04.27 szerda, 22:26:00 »

Köszi a segitséget mindenkinek!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1292 Dátum: 2005.04.28 csütörtök, 09:46:00 »

zurich,
 
akkor Te is szigetelőzd be. Smiley
Igenis. Értettem.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1293 Dátum: 2005.04.28 csütörtök, 09:59:00 »

Zurich,
 
a főoldalon, a jobb felső sarokba lehet regisztálni. Ha itt mint Mondeo tulajdonos jelentkezel tag leszel. Smiley
Én mikor regisztráltattam magam, akkor már megvolt szépségem és ha jól emlékszem Mondeo tulajdonosként tettem. Ha nem, szóljatok és újra regisztrálok. Én 3 kis autót használtam el munkám során. 2 Suzuki és 1 VWPolo. Nem vagyok régi Fordos, de a Mondeo nagyon megtetszett és már régen vágytam egy szép, nagy és kényelmes autóra. Többen javasolták nekem a Mondeot és első perctől szerelmes lettem belé, de ott van ez kis kellemetlenség,amely beárnyékolya fényét, de tudom, hogy "elhessegetem a felhőket" felőle és újra ragyogni fog.
Naplózva
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1294 Dátum: 2005.04.28 csütörtök, 10:31:00 »

Én mikor regisztráltattam magam, akkor már megvolt szépségem és ha jól emlékszem Mondeo tulajdonosként tettem. Ha nem, szóljatok és újra regisztrálok. Én 3 kis autót használtam el munkám során. 2 Suzuki és 1 VWPolo. Nem vagyok régi Fordos, de a Mondeo nagyon megtetszett és már régen vágytam egy szép, nagy és kényelmes autóra. Többen javasolták nekem a Mondeot és első perctől szerelmes lettem belé, de ott van ez kis kellemetlenség,amely beárnyékolya fényét, de tudom, hogy "elhessegetem a felhőket" felőle és újra ragyogni fog.
Így van!
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Vendég
« Új hozzászólás #1295 Dátum: 2005.04.29 péntek, 13:13:00 »

tényleg a hátsó nyiszogás ellen legjobb a szigszalag. annál már csak az un. "duck tape" jobb, jobban birja a gyürödést.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1296 Dátum: 2005.04.29 péntek, 20:14:00 »

Sziasztok!
Lala vagyok és most vennék egy MK1-est, megbízható emberkétől de kis hibával.
A mondeo.hu irásai alapján kivillogtatuk a hibakódot és talált két hibát ami valószinüleg összefügg az egyik a Lambdaszonda "keverék túl szegény" a Másik meg ha jól emlékszem EGR szenzor hiba.
A kocsi tünete: nagyon hideg  motornál alapjárat ingadozik 500-2000 között
pár percig és egy kis korom a kipufogónál. beszéltem szerelő ismerőssel azt mondja ez rossz esetben még a katalizátort is hazavághatja. Megmondani csak köröbelül tudta, hogy 30e egy lambda szonda látatlanul. A haver 50e enged az árból ha nem javítatja meg,  
Megéri így?  
Meg megköszönnék mindenféle tanácsot, hogy ne vegyek valami rosszat.
Igaz Mondeo nem lehet rossz. Üdv Lala
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1297 Dátum: 2005.04.29 péntek, 22:31:00 »

Sziasztok!
Lala vagyok és most vennék egy MK1-est, megbízható emberkétől de kis hibával.
A mondeo.hu irásai alapján kivillogtatuk a hibakódot és talált két hibát ami valószinüleg összefügg az egyik a Lambdaszonda "keverék túl szegény" a Másik meg ha jól emlékszem EGR szenzor hiba.
A kocsi tünete: nagyon hideg  motornál alapjárat ingadozik 500-2000 között
pár percig és egy kis korom a kipufogónál. beszéltem szerelő ismerőssel azt mondja ez rossz esetben még a katalizátort is hazavághatja. Megmondani csak köröbelül tudta, hogy 30e egy lambda szonda látatlanul. A haver 50e enged az árból ha nem javítatja meg,  
Megéri így?  
Meg megköszönnék mindenféle tanácsot, hogy ne vegyek valami rosszat.
Igaz Mondeo nem lehet rossz. Üdv Lala
2 hete vettem szondát 17k-ért.Ugyan nem gyári, de az utángyártottak közül a jobbik fajata.a gyári 43k.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1298 Dátum: 2005.04.29 péntek, 22:33:00 »

Sziasztok!
Lala vagyok és most vennék egy MK1-est, megbízható emberkétől de kis hibával.
A mondeo.hu irásai alapján kivillogtatuk a hibakódot és talált két hibát ami valószinüleg összefügg az egyik a Lambdaszonda "keverék túl szegény" a Másik meg ha jól emlékszem EGR szenzor hiba.
A kocsi tünete: nagyon hideg  motornál alapjárat ingadozik 500-2000 között
pár percig és egy kis korom a kipufogónál. beszéltem szerelő ismerőssel azt mondja ez rossz esetben még a katalizátort is hazavághatja. Megmondani csak köröbelül tudta, hogy 30e egy lambda szonda látatlanul. A haver 50e enged az árból ha nem javítatja meg,  
Megéri így?  
Meg megköszönnék mindenféle tanácsot, hogy ne vegyek valami rosszat.
Igaz Mondeo nem lehet rossz. Üdv Lala
Ez csak az én véleményem, de szerintem minden mk1esben rossz már a szonda ha csak nem cserélték már. Kb 100.000km az élete
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1299 Dátum: 2005.04.30 szombat, 20:57:00 »

Köszi szépen és valami tipust tudnál mondani?
Köszi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.124 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.