Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 19:53:40 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1878056 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1650 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:04:00 »

Tudod,majd indítványozom Scratch-nél,hogy aki cikkeket írt,annak minden egyes szerzeményéért adjon 1000 egységet.
És akkor végetek van,simán jobb lennék!
Mert amíg én a köz javára munkálkodom,addíg ti fecsegtek!Meg irogattok össze-vissza!
 
Ui:nem tudtok valahol egy jó tdci-t?
És aki saját maga kivitelezését írja le a cikkben, az 5000-et...
Akkor én továbbra is...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1651 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:14:00 »

És aki saját maga kivitelezését írja le a cikkben, az 5000-et...
Akkor én továbbra is...
Na jó...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1652 Dátum: 2005.10.11 kedd, 15:23:00 »

Tudod,majd indítványozom Scratch-nél,hogy aki cikkeket írt,annak minden egyes szerzeményéért adjon 1000 egységet.
És akkor végetek van,simán jobb lennék!
Mert amíg én a köz javára munkálkodom,addíg ti fecsegtek!Meg irogattok össze-vissza!
 
Ui:nem tudtok valahol egy jó tdci-t?
Megint "egy új mondeos" akarsz lenni?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1653 Dátum: 2005.10.11 kedd, 16:42:00 »

sziasztok Mondeosok!
bocs skacok  1.6 os 16 v a járgány .
lenne még egy kérdáésem :
az üzemanyag óránál a benzinkút jelző lámpa  kivillan -e vagy világit egyáltalán ha kevés benn a benzin  
És akkor mennyi lehet benn.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1654 Dátum: 2005.10.11 kedd, 17:58:00 »

sziasztok Mondeosok!
bocs skacok  1.6 os 16 v a járgány .
lenne még egy kérdáésem :
az üzemanyag óránál a benzinkút jelző lámpa  kivillan -e vagy világit egyáltalán ha kevés benn a benzin  
És akkor mennyi lehet benn.
mk1 nem világítós!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1655 Dátum: 2005.10.11 kedd, 18:11:00 »

köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1656 Dátum: 2005.10.11 kedd, 18:13:00 »

hogy lehet észrevenni  a km órán hogy buherálták vagy nem?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1657 Dátum: 2005.10.11 kedd, 19:57:00 »

hogy lehet észrevenni  a km órán hogy buherálták vagy nem?
hali.
 
km számlálon nem állnak egyenesen a számok,kb 1-2mm eltérés van a vizszintes tengelybe.
 
a müszerfaltarto csavarok védökupakjain feszigetés nyomai vannak.
 
nem mindegyik esetbe"remegnek" a kmora mutato
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1658 Dátum: 2005.10.11 kedd, 20:07:00 »

hogy lehet észrevenni  a km órán hogy buherálták vagy nem?
A papír matrica sérült vagy hiányzik az óra oldalán - ki kell venni a keretet, hogy lásd. Elektronikus óránál nem kell kiszedni semmit a szervízcsatlakozón tachoproval elintézik (MKIII)
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1659 Dátum: 2005.10.11 kedd, 20:22:00 »

És aki saját maga kivitelezését írja le a cikkben, az 5000-et...
Akkor én továbbra is...
Reszkess, Joe!!!! Most nem is érek rá, úgyhogy azért írok kevesebbet, de decembertől nap 50-100-at fogok írni!!!
 
Viszont Fusimra kell vigyázni, tör előre, mint a vörös hadsereg.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1660 Dátum: 2005.10.11 kedd, 20:23:00 »

hali.
 
km számlálon nem állnak egyenesen a számok,kb 1-2mm eltérés van a vizszintes tengelybe.
 
a müszerfaltarto csavarok védökupakjain feszigetés nyomai vannak.
 
nem mindegyik esetbe"remegnek" a kmora mutato
És hihetetlenül keveset futott az autó. Pl MKI 78000 kilométerrel.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1661 Dátum: 2005.10.11 kedd, 20:29:00 »

Reszkess, Joe!!!! Most nem is érek rá, úgyhogy azért írok kevesebbet, de decembertől nap 50-100-at fogok írni!!!
 
Viszont Fusimra kell vigyázni, tör előre, mint a vörös hadsereg.
Nem hiába választottam azt az avatart Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1662 Dátum: 2005.10.11 kedd, 23:03:00 »

18,TD 1700 és 2000 között valami fém zaj van szelepek? vagy tényleg valami fém.
Jobb elsö féltengely rezonál ami zavar mit lehet tenni vele. Valami leirás jó lenne hozzá.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1663 Dátum: 2005.10.11 kedd, 23:43:00 »

18,TD 1700 és 2000 között valami fém zaj van szelepek? vagy tényleg valami fém.
Jobb elsö féltengely rezonál ami zavar mit lehet tenni vele. Valami leirás jó lenne hozzá.
silver: egy rakás dolog adhat fémes hangot bizonyos fordulaton meg kéne mutatni valami szakembernek. A féltengely ha rezonál megsérülhetett deformálódott, cserélni kell. Előtte célszerű felnit ellenörizni gumit kicentíroztatni, minden mást megnézni a futó környékén. Kicsit jobban is körülírhatnád a hibát pl: kanyarba erősebb a zaj, bizonyos sebesség fölött megszünik stb. hátha beazonosítható a hiba jobban.
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1664 Dátum: 2005.10.12 szerda, 08:59:00 »

És hihetetlenül keveset futott az autó. Pl MKI 78000 kilométerrel.
Az enyimé MK1ben tényleg alig van 60ekm! 27ekm-el vettem munkatársas ismerősömtől.
Naplózva

MKI 2.0i
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1665 Dátum: 2005.10.12 szerda, 09:22:00 »

Az enyimé MK1ben tényleg alig van 60ekm! 27ekm-el vettem munkatársas ismerősömtől.
Elég hihetetlen. És a munkatárs újonnan vette? Persze semmi sem lehetetlen. Az egyik rokonomnak volt egy warbija. Már kb 10 éves volt, de csak 35 ezer km volt benne. A vevő nem hitte eel, inkább 135 ezer. Pedig ha esett az eső, már ki se vitték a garázsból. Vagy ha fújt a szél.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1666 Dátum: 2005.10.12 szerda, 10:24:00 »

Az enyimé MK1ben tényleg alig van 60ekm! 27ekm-el vettem munkatársas ismerősömtől.
Nincs egy 1.8 zetec kombija is véletlenül ?
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1667 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:07:00 »

Elég hihetetlen. És a munkatárs újonnan vette? Persze semmi sem lehetetlen. Az egyik rokonomnak volt egy warbija. Már kb 10 éves volt, de csak 35 ezer km volt benne. A vevő nem hitte eel, inkább 135 ezer. Pedig ha esett az eső, már ki se vitték a garázsból. Vagy ha fújt a szél.
Ilyesmi gép volt ez is, és én se nagyon hittem el. Össz főhiba volt, hogy kicsit megtörték a szőlőhegyen. Az eladó család mondható inkább jómódúnak, mint nem. Volt egy jópár autójuk, cégesek is, azokat hajtották, e mondi ünnepi kocsi volt.
1 bizonyítékom van/volt: MK1 javasolt első fékbetétcsere 40ekm-enként esedékes, tárcsa 80ekm-enként. Tavasszal lett cserélve a tárgyi fékbetét és a cserélő cég emberei szerint az original eredeti cucc volt benne és nem is fullra elkopva.
De gyakorlatilag -ha el akarnám adni egyáltalán- tudom, hogy nekem ezen értékeket már senki nem fogja elhinni, csak a szűkebb családom.
Még 1 adalék: 2 nagytalin voltam, mindkettőn sok ember ámulgatott a 11 éves motortér állapotán, gondoltam is rá, hogy legközelebb megmérettetem Levis ellenében, de csak kinézetre persze...
Naplózva

MKI 2.0i
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1668 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:11:00 »

Nincs egy 1.8 zetec kombija is véletlenül ?
Csak félig van jó hírem a számodra!
Mondeom helyett off mazda6-ot vettek, tavaly 3400km-t (azaz háromezernégyszáz) hajtottak bele, kb 8év múlva tervezik ennek is az eladását...
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #1669 Dátum: 2005.10.12 szerda, 11:48:00 »

Csak félig van jó hírem a számodra!
Mondeom helyett off mazda6-ot vettek, tavaly 3400km-t (azaz háromezernégyszáz) hajtottak bele, kb 8év múlva tervezik ennek is az eladását...
Még félig se
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1670 Dátum: 2005.10.12 szerda, 12:51:00 »

Ilyesmi gép volt ez is, és én se nagyon hittem el. Össz főhiba volt, hogy kicsit megtörték a szőlőhegyen. Az eladó család mondható inkább jómódúnak, mint nem. Volt egy jópár autójuk, cégesek is, azokat hajtották, e mondi ünnepi kocsi volt.
1 bizonyítékom van/volt: MK1 javasolt első fékbetétcsere 40ekm-enként esedékes, tárcsa 80ekm-enként. Tavasszal lett cserélve a tárgyi fékbetét és a cserélő cég emberei szerint az original eredeti cucc volt benne és nem is fullra elkopva.
De gyakorlatilag -ha el akarnám adni egyáltalán- tudom, hogy nekem ezen értékeket már senki nem fogja elhinni, csak a szűkebb családom.
Még 1 adalék: 2 nagytalin voltam, mindkettőn sok ember ámulgatott a 11 éves motortér állapotán, gondoltam is rá, hogy legközelebb megmérettetem Levis ellenében, de csak kinézetre persze...
Nézd meg a klíma nyomástartályt - ha van benne. Szódásszivon szerű izé az aksi mellett lent. Szoktak gyárilag rátenni szivacsot. Az jól megszívja magát vízzel és elkezdi rohasztani a környezetét. Szedd le róla - nem kell rá.
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1671 Dátum: 2005.10.12 szerda, 14:02:00 »

Nézd meg a klíma nyomástartályt - ha van benne. Szódásszivon szerű izé az aksi mellett lent. Szoktak gyárilag rátenni szivacsot. Az jól megszívja magát vízzel és elkezdi rohasztani a környezetét. Szedd le róla - nem kell rá.
Oks, megnézem. Így hirtelen nem rémlik, hogy láttam volna ilyesmit. Viszont volt a motortérben mumifikálódott kőszáraz kiflicsücsök, kenyérhéjj, ilyesmi...
Misi, viszont van egy érdekes jelenség: a jobb első ajtónyitó érzékelő kicsit el van deformálódva, tekerem ki a csavarját és szikrázik. Mindenféle gyújtás/nem gyújtás, belső lámpa be/kikapcs stb állapotban próbáltam, és mindegyik helyzetben szikrázik tekergetés közben. Az "alapfunkciót" meg közben ellátja tökéletesen.
lehet, hogy a csavar alatti /a kapcsolóba integrált/ fémlap deformálódott annyira, hogy valahol ettől áthúz? Okozhat ez akku leszívást, vagy neadjisten gyulladást?
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #1672 Dátum: 2005.10.12 szerda, 14:07:00 »

Oks, megnézem. Így hirtelen nem rémlik, hogy láttam volna ilyesmit. Viszont volt a motortérben mumifikálódott kőszáraz kiflicsücsök, kenyérhéjj, ilyesmi...
Misi, viszont van egy érdekes jelenség: a jobb első ajtónyitó érzékelő kicsit el van deformálódva, tekerem ki a csavarját és szikrázik. Mindenféle gyújtás/nem gyújtás, belső lámpa be/kikapcs stb állapotban próbáltam, és mindegyik helyzetben szikrázik tekergetés közben. Az "alapfunkciót" meg közben ellátja tökéletesen.
lehet, hogy a csavar alatti /a kapcsolóba integrált/ fémlap deformálódott annyira, hogy valahol ettől áthúz? Okozhat ez akku leszívást, vagy neadjisten gyulladást?
Ha az elektromos rendszert piszkálod bizti ki (utastérben vezető lábrészen a 34 es) vagy aksi le!!! Azért szikrázik mert fut benne a vellany!!! Otthon sem szerelgeted a csillár kapcsolót áram alatt?
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1673 Dátum: 2005.10.12 szerda, 14:14:00 »

Ha az elektromos rendszert piszkálod bizti ki (utastérben vezető lábrészen a 34 es) vagy aksi le!!! Azért szikrázik mert fut benne a vellany!!! Otthon sem szerelgeted a csillár kapcsolót áram alatt?
Eddig azt nem gondoltam, hogy "csak" az ajtókapcsolók megnézéséhez is villanyt bontsak a gépben. És hát a másik 3 ajtó érintkezője nem szikrázik sehogy se. Gyakorlatilag e miatt gondoltam, hogy bibi lehet; hogy annál a kapcsolónál valami nem százas. Vagy a másik 3 nincs rendben?
Csillárkapcsolót tényleg lenyomott biztinél piszkálgattam... meg se fordult másképp a fejemben.
Mindig lesre futok a kettős mércékkel...
Naplózva

MKI 2.0i
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1674 Dátum: 2005.10.12 szerda, 16:03:00 »

sziasztok Mondeosok!
bocs skacok  1.6 os 16 v a járgány .
lenne még egy kérdáésem :
az üzemanyag óránál a benzinkút jelző lámpa  kivillan -e vagy világit egyáltalán ha kevés benn a benzin  
És akkor mennyi lehet benn.
Ha felvillan, akkor még olyan 6l lehet benne, de ez csak a grafikus kijelzőben van a km óra mellett. Neked ott vélhetően kis rekesz van...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1675 Dátum: 2005.10.12 szerda, 16:04:00 »

Reszkess, Joe!!!! Most nem is érek rá, úgyhogy azért írok kevesebbet, de decembertől nap 50-100-at fogok írni!!!
 
Viszont Fusimra kell vigyázni, tör előre, mint a vörös hadsereg.
Úgy látod, hogy nem rizsázok eleget? Majd ha nekem is lesz otthon netem...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1676 Dátum: 2005.10.12 szerda, 16:04:00 »

mk1 nem világítós!
Az MKI is világítós, csak a lenti fejlesztés mellett!:-)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1677 Dátum: 2005.10.12 szerda, 16:12:00 »

Ilyesmi gép volt ez is, és én se nagyon hittem el. Össz főhiba volt, hogy kicsit megtörték a szőlőhegyen. Az eladó család mondható inkább jómódúnak, mint nem. Volt egy jópár autójuk, cégesek is, azokat hajtották, e mondi ünnepi kocsi volt.
1 bizonyítékom van/volt: MK1 javasolt első fékbetétcsere 40ekm-enként esedékes, tárcsa 80ekm-enként. Tavasszal lett cserélve a tárgyi fékbetét és a cserélő cég emberei szerint az original eredeti cucc volt benne és nem is fullra elkopva.
De gyakorlatilag -ha el akarnám adni egyáltalán- tudom, hogy nekem ezen értékeket már senki nem fogja elhinni, csak a szűkebb családom.
Még 1 adalék: 2 nagytalin voltam, mindkettőn sok ember ámulgatott a 11 éves motortér állapotán, gondoltam is rá, hogy legközelebb megmérettetem Levis ellenében, de csak kinézetre persze...
"1 bizonyítékom van/volt:" "Tavasszal lett cserélve a tárgyi fékbetét és a cserélő cég emberei szerint az original eredeti cucc volt benne"
Ez nem bizonyíték. Honnan tudták, hogy az az eredeti? A gyárban ráírták? Akkor nekem is eredeti a most cseréltetett vez.szíjam, mert gyári...
 
Félre ne érts! Nem kételkedem! Legközelebb viszont már kiváncsibban fogom várni a találkozást...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1678 Dátum: 2005.10.12 szerda, 16:26:00 »

"1 bizonyítékom van/volt:" "Tavasszal lett cserélve a tárgyi fékbetét és a cserélő cég emberei szerint az original eredeti cucc volt benne"
Ez nem bizonyíték. Honnan tudták, hogy az az eredeti? A gyárban ráírták? Akkor nekem is eredeti a most cseréltetett vez.szíjam, mert gyári...
 
Félre ne érts! Nem kételkedem! Legközelebb viszont már kiváncsibban fogom várni a találkozást...
én meg az autónál 10 hónappal fiatalabb hűtőmaszkot szereltem ki, nem sok jóra következtetek belőle
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1679 Dátum: 2005.10.12 szerda, 18:01:00 »

18,TD 1700 és 2000 között valami fém zaj van szelepek? vagy tényleg valami fém.
Jobb elsö féltengely rezonál ami zavar mit lehet tenni vele. Valami leirás jó lenne hozzá.
A féltengely rezonálás hegymenetben amikkor nagyobb terhelést kap akkor érezhetö jobban.Megnéztem a dolgot mint lajikus és a féltengely második gumi harangja alatt van négy csapágynak tünö csonk ami lögyög a házában. Nincs véletlenül ennek javitó készlete?
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1680 Dátum: 2005.10.12 szerda, 18:21:00 »

Úgy látod, hogy nem rizsázok eleget? Majd ha nekem is lesz otthon netem...
Vagy még jobb: a munkahelyen se...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1681 Dátum: 2005.10.12 szerda, 22:03:00 »

Helló srácok. Hátso ablak fütésnek a gobja nem müködik mi lehet a gond?
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1682 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 08:09:00 »

"1 bizonyítékom van/volt:" "Tavasszal lett cserélve a tárgyi fékbetét és a cserélő cég emberei szerint az original eredeti cucc volt benne"
Ez nem bizonyíték. Honnan tudták, hogy az az eredeti? A gyárban ráírták? Akkor nekem is eredeti a most cseréltetett vez.szíjam, mert gyári...
 
Félre ne érts! Nem kételkedem! Legközelebb viszont már kiváncsibban fogom várni a találkozást...
lelkem legmélyén én se hiszem/hittem sose a NAGY CSODÁT. De a kis csodát hiszem most is, mely szerint nem 200ekm-ről lett visszatekerve az óra, hanem pl 70ekm-ről.
És hát van még egy apró zavaró tényező: a gép életének első 10 hónapját Svájcban élte meg...
Naplózva

MKI 2.0i
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #1683 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 08:10:00 »

én meg az autónál 10 hónappal fiatalabb hűtőmaszkot szereltem ki, nem sok jóra következtetek belőle
Rob:
Naplózva

MKI 2.0i
Vendég
« Új hozzászólás #1684 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 08:16:00 »

Helló srácok. Hátso ablak fütésnek a gobja nem müködik mi lehet a gond?
Biztosíték rendben? Relé, időzítő modul. Kapcsoló kivesz és méricskél villanyt a csatlakozón.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1685 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 10:37:00 »

MKIII-as TDCi tulajoktól kérdezem, hogy szerintetek mikor kell szíjjakat cserélni?  
 
Üdv,
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1686 Dátum: 2005.10.13 csütörtök, 14:25:00 »

Ékszíjra gondoltam.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1687 Dátum: 2005.10.14 péntek, 17:47:00 »

most szeretnék egy mondeót venni TDCi 130LE Trnd felszereltséggel, exl. csomgal. Jó vételnek tűnik. Ti hogy látjátok? Miért nem lehte hozzá ülésfűtést rendelni. Milyen benne a fűtés egyáltalán téli hidg napokon?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1688 Dátum: 2005.10.14 péntek, 18:05:00 »

most szeretnék egy mondeót venni TDCi 130LE Trnd felszereltséggel, exl. csomgal. Jó vételnek tűnik. Ti hogy látjátok? Miért nem lehte hozzá ülésfűtést rendelni. Milyen benne a fűtés egyáltalán téli hidg napokon?
Hali,sztem korrekt választás,jó az az ex.csomag+a motor,ülésfűtést nem tudom,h miért nem lehet rendelni,de sztem ki lehet bírni nélküle is.Most,h nézem az árakat,2.2TDCI ghia 5ajtós 7milla.Év elején még a Trend volt ennyi a 2.2TDCIvel.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1689 Dátum: 2005.10.14 péntek, 20:45:00 »

Ékszíjra gondoltam.
120 ezernél kell, ha jól tudom - mint régebben a vezérműét. Ha úgy nézed, hogy repedezik vagy zajos megnyúlt persze lehet előbb is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1690 Dátum: 2005.10.15 szombat, 13:08:00 »

Hali, egy kulcs kérdés. A most vásárolt automhoz csak egy eredtei kulcsot kaptam. 2002-es autó (olaszországi)tehát ebben van a távirányító és a lopásgátló is. A szervízben azt mondták, hogy egy új kulcs és kódolás után már biztonságban van az autó lopás szempontjából, viszont bármikor nyitható a régi kulcsal(kulcsokkal). Tehát javasoltak regy komplett zárbetét cserét, ami kétszer annyiba kerülne. Van valakinek tapasztalata, ötlete?  
Köszi
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1691 Dátum: 2005.10.15 szombat, 14:19:00 »

Hali, egy kulcs kérdés. A most vásárolt automhoz csak egy eredtei kulcsot kaptam. 2002-es autó (olaszországi)tehát ebben van a távirányító és a lopásgátló is. A szervízben azt mondták, hogy egy új kulcs és kódolás után már biztonságban van az autó lopás szempontjából, viszont bármikor nyitható a régi kulcsal(kulcsokkal). Tehát javasoltak regy komplett zárbetét cserét, ami kétszer annyiba kerülne. Van valakinek tapasztalata, ötlete?  
Köszi
1 problémát csak 1 helyre szoktunk beírni, szerintem a zárcsere a jó megoldás.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1692 Dátum: 2005.10.15 szombat, 16:08:00 »

Hali, egy kulcs kérdés. A most vásárolt automhoz csak egy eredtei kulcsot kaptam. 2002-es autó (olaszországi)tehát ebben van a távirányító és a lopásgátló is. A szervízben azt mondták, hogy egy új kulcs és kódolás után már biztonságban van az autó lopás szempontjából, viszont bármikor nyitható a régi kulcsal(kulcsokkal). Tehát javasoltak regy komplett zárbetét cserét, ami kétszer annyiba kerülne. Van valakinek tapasztalata, ötlete?  
Köszi
Szerintem meg nem, olvasd el a másik topicban, amit írtak.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1693 Dátum: 2005.10.15 szombat, 17:38:00 »

most szeretnék egy mondeót venni TDCi 130LE Trnd felszereltséggel, exl. csomgal. Jó vételnek tűnik. Ti hogy látjátok? Miért nem lehte hozzá ülésfűtést rendelni. Milyen benne a fűtés egyáltalán téli hidg napokon?
Szia kezdő!
Jó gépet választottál!
Az ülésfűtést ha rám hallgatsz kéred.
Évekig fájt a derekam a sok ki-be ugrálás a hideg ülésbe. Kb 2 éve van fűtött ülésem azóta elmúlt a derékfájás, alig érzem néha.
A feleségem is szereti. Ha várakozol megfelel egy állófűtésnek és nem kell a motort járatni.
Hidegben mindíg használom.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1694 Dátum: 2005.10.15 szombat, 19:00:00 »

szia kaya!
kösz a segítséget, az ajánlást. lista szerint a trendhez nem lehet ülésfűtést rendelni. csak azt nem tudom miért nem?
tud erre valaki megoldást?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1695 Dátum: 2005.10.15 szombat, 19:42:00 »

szia kaya!
kösz a segítséget, az ajánlást. lista szerint a trendhez nem lehet ülésfűtést rendelni. csak azt nem tudom miért nem?
tud erre valaki megoldást?
kezdő: Waeco ülésfűtés, utólagosan beépíthető, ha veszel gyári kapcsolót meg lehet csinálni mintha eredeti lenne. A www.fordfocus.hu oldalon találsz leírást - barkács részen - meg forgalmazót is.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1696 Dátum: 2005.10.16 vasárnap, 07:24:00 »

Hali, egy kulcs kérdés. A most vásárolt automhoz csak egy eredtei kulcsot kaptam. 2002-es autó (olaszországi)tehát ebben van a távirányító és a lopásgátló is. A szervízben azt mondták, hogy egy új kulcs és kódolás után már biztonságban van az autó lopás szempontjából, viszont bármikor nyitható a régi kulcsal(kulcsokkal). Tehát javasoltak regy komplett zárbetét cserét, ami kétszer annyiba kerülne. Van valakinek tapasztalata, ötlete?  
Köszi
Ok.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1697 Dátum: 2005.10.18 kedd, 12:51:00 »

Szerintem meg nem, olvasd el a másik topicban, amit írtak.
Szia "ANGEL"!
Egy gyors kérdés:- valahol olvastam a Mondeo III Ghiákhoz két kulcs jár gyárilag, vagy ez már egy későbbi opció?
Üdv
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1698 Dátum: 2005.10.18 kedd, 12:54:00 »

Szia "ANGEL"!
Egy gyors kérdés:- valahol olvastam a Mondeo III Ghiákhoz két kulcs jár gyárilag, vagy ez már egy későbbi opció?
Üdv
Minden mondeohoz két kulcs jár. Az egyik nem távirányítós. Egy idő után - asszem az f2-vel - a másik is távirányítós.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #1699 Dátum: 2005.10.18 kedd, 15:14:00 »

Minden mondeohoz két kulcs jár. Az egyik nem távirányítós. Egy idő után - asszem az f2-vel - a másik is távirányítós.
Az MK1 -hez 3db kulcs járt.
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Oldalak: 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 40 41 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.