Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.16 csütörtök, 16:19:27 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1877918 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1850 Dátum: 2005.12.09 péntek, 12:18:00 »

Vidd el jó futóműveshez. Meg is lesz a Mondi karácsonyi ajándéka.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1851 Dátum: 2005.12.09 péntek, 12:24:00 »

Tudna-e valaki segíteni?
 
Az autóm egyenesfutása, futóműve kifogástalan, de a kocsi egyenes irányban tartásakor a kormánykerék kis mértékben elfordul. Ez zavaró.
 
Lehet-e ezen házilag valahogy állítani, vagy vigyem szervízbe?
 
A válaszodat előre is köszönöm.
Furcsa lehet, de nekem kutyacsont cseréje oldotta meg ... majd ha fékezéskor is félrehúz, akkor lesz igazam ne várd meg ...
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1852 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 09:24:00 »

Furcsa lehet, de nekem kutyacsont cseréje oldotta meg ... majd ha fékezéskor is félrehúz, akkor lesz igazam ne várd meg ...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1853 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 09:24:00 »

Tudna-e valaki segíteni?
 
Az autóm egyenesfutása, futóműve kifogástalan, de a kocsi egyenes irányban tartásakor a kormánykerék kis mértékben elfordul. Ez zavaró.
 
Lehet-e ezen házilag valahogy állítani, vagy vigyem szervízbe?
 
A válaszodat előre is köszönöm.
Csak a futóműállítás a megoldáa, az viszont szervíz!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1854 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 09:51:00 »


Ahogy írtam ... nincs tovább ...
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1855 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 10:00:00 »

A kutyacsont ( függgőleges stabilizátor rúd) max kotyogni tud a szilentek tönkremenetele miatt, de nem folyamatos kormányelcsavarodást idéz elő. szerintem...
A futómúves majszter 2 perc alatt belövi a kormányt 1enesbe. Múlt 7en csináltattam Én is.
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1856 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 10:02:00 »

A kutyacsont ( függgőleges stabilizátor rúd) max kotyogni tud a szilentek tönkremenetele miatt, de nem folyamatos kormányelcsavarodást idéz elő. szerintem...
A futómúves majszter 2 perc alatt belövi a kormányt 1enesbe. Múlt 7en csináltattam Én is.
Nekem Solymáron cserélték ki, mert fékezéskor félrehúzott, addig ferdén állt a kormány, arról nem szóltak, hogy futóműállítás is lett volna, gondolom az megjelenik a számlán ... varrtam rá gombot
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1857 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 14:39:00 »

Sziasztok!
"Eltünt" az emelt fordulat hidegen a motorról.98'-as,1.8tdi,s a légkondi sem megy...
Tudna valaki segíteni?
Előre is köszi Rud
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1858 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 14:56:00 »

Sziasztok!
Most szándékozom venni egy mondeot, nagyon tetszik.Tudnátok segíteni, hogy melyik típust érdemes venni? 2001-2002- es évjárat, TDCI vagy TDDI? Hosszú távra szeretném az autót!
Köszi: galfi2001
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1859 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 15:09:00 »

Sziasztok!
Most szándékozom venni egy mondeot, nagyon tetszik.Tudnátok segíteni, hogy melyik típust érdemes venni? 2001-2002- es évjárat, TDCI vagy TDDI? Hosszú távra szeretném az autót!
Köszi: galfi2001
Főoldalon ezt a cikket keresd:
 
2.0 TDDi vs. 2.0 TDCi  
2005. november 22., kedd
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1860 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 16:32:00 »

Sziasztok!
Most szándékozom venni egy mondeot, nagyon tetszik.Tudnátok segíteni, hogy melyik típust érdemes venni? 2001-2002- es évjárat, TDCI vagy TDDI? Hosszú távra szeretném az autót!
Köszi: galfi2001
TDCI-t.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1861 Dátum: 2005.12.12 hétfő, 16:41:00 »

Sziasztok!
Most szándékozom venni egy mondeot, nagyon tetszik.Tudnátok segíteni, hogy melyik típust érdemes venni? 2001-2002- es évjárat, TDCI vagy TDDI? Hosszú távra szeretném az autót!
Köszi: galfi2001
Hosszú távra TDCI-t!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1862 Dátum: 2005.12.13 kedd, 09:14:00 »

Hosszú távra TDCI-t!
Naplózva
ticu
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4247


2011 S-MAX 2.0 TDCi 140Le

ticu@flx.hu
E-mail
« Új hozzászólás #1863 Dátum: 2005.12.13 kedd, 10:05:00 »

napu!
 
Azt azért nem mondtam, hogy futóművet kell állítani hozzá!
De hadjuk. (kérem vissza azt a gombot)
Naplózva

Utcára néző ablakokkal és tekerhető kormánnyal...
Korábban: MK3 Mondeo 2,0 TDCi... MK2 Mondeo 2,0 Zetec
Vendég
« Új hozzászólás #1864 Dátum: 2005.12.13 kedd, 10:58:00 »

napu!
 
Azt azért nem mondtam, hogy futóművet kell állítani hozzá!
De hadjuk. (kérem vissza azt a gombot)
Ok, hadjuk
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1865 Dátum: 2005.12.13 kedd, 11:25:00 »

Ok, hadjuk
A Grétsi tanár úr meg leharapja saját fejét.
A legjobb, amit mostanában hallottam: el kellesz menjél.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1866 Dátum: 2005.12.13 kedd, 11:29:00 »

A Grétsi tanár úr meg leharapja saját fejét.
A legjobb, amit mostanában hallottam: el kellesz menjél.
Van hová haladnod?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1867 Dátum: 2005.12.13 kedd, 11:32:00 »

A Grétsi tanár úr meg leharapja saját fejét.
A legjobb, amit mostanában hallottam: el kellesz menjél.
a tanár úrral együtt ebédeltem a múl t héetn szegeden! egy étteremben...
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1868 Dátum: 2005.12.13 kedd, 11:49:00 »

a tanár úrral együtt ebédeltem a múl t héetn szegeden! egy étteremben...
Ismered, vagy csak egy étterem?
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1869 Dátum: 2005.12.13 kedd, 11:52:00 »

Ismered, vagy csak egy étterem?
persze ismerem. már egy csomószor láttam a tévében, hallottam a rádióban. de egy étteremben még csak ebédeltünk.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1870 Dátum: 2005.12.13 kedd, 11:55:00 »

persze ismerem. már egy csomószor láttam a tévében, hallottam a rádióban. de egy étteremben még csak ebédeltünk.
Ja. A múltkor (4 éve) felhívtam a Krizsán Attilát (VPOP szóvivő - volt). Mondok, mi már régóta ismerjük egymást - félig. Erre ő, hogy nem emlékszik rám. Mondok, láttam a tévében. Félig ismerjük egymást, mert őt én látom, ő engem nem...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1871 Dátum: 2005.12.13 kedd, 12:04:00 »

Ja. A múltkor (4 éve) felhívtam a Krizsán Attilát (VPOP szóvivő - volt). Mondok, mi már régóta ismerjük egymást - félig. Erre ő, hogy nem emlékszik rám. Mondok, láttam a tévében. Félig ismerjük egymást, mert őt én látom, ő engem nem...
valami ilyesmi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1872 Dátum: 2005.12.13 kedd, 13:28:00 »

A Grétsi tanár úr meg leharapja saját fejét.
A legjobb, amit mostanában hallottam: el kellesz menjél.
Ismerősen hangzik de maraggyon titok (van tippem) ... de itt is sokan elhagyják ám a "lehet" után a "hogy"-ot, pedig ... no mindegy ... ON: egy új mondeos kérdései is tartogathatnak további meglepetéseket
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1873 Dátum: 2005.12.13 kedd, 14:11:00 »

A Grétsi tanár úr meg leharapja saját fejét.
A legjobb, amit mostanában hallottam: el kellesz menjél.
Én már régóta hallom ezt. Fusim is használja! Tőle is kérdezem, hogy honnan jött a "szö"?
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1874 Dátum: 2005.12.18 vasárnap, 20:11:00 »

Mondeot soha! 3 honapja vettem egy 2003 -as TDCI 120e kma ami valós mert persze az órában csak 80e volt de a hülye kereskedő a számlákat oda adja ... Szoval használtam az autot 15e km után erő elmegy csunya hang!!!!! Szervíz ott rossz hir porlasztó 125000 Ft de szerencsém van mert csak a 4 es ment tönkre! 1 hét utána járás szerzek olcsobban csere utána vissza a szervizbe hogy felprogramozzák megint rossz hir most a 4 es jo de az 1es tönkre ment!!!! Kérdezem én egy két éves autonál ez normális??? Szoval most árulom nekem ennyi elég volt a Fordbol inkább ennyi pénzért legyen audi!!!!!!!!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1875 Dátum: 2005.12.18 vasárnap, 20:33:00 »

Mondeot soha! 3 honapja vettem egy 2003 -as TDCI 120e kma ami valós mert persze az órában csak 80e volt de a hülye kereskedő a számlákat oda adja ... Szoval használtam az autot 15e km után erő elmegy csunya hang!!!!! Szervíz ott rossz hir porlasztó 125000 Ft de szerencsém van mert csak a 4 es ment tönkre! 1 hét utána járás szerzek olcsobban csere utána vissza a szervizbe hogy felprogramozzák megint rossz hir most a 4 es jo de az 1es tönkre ment!!!! Kérdezem én egy két éves autonál ez normális??? Szoval most árulom nekem ennyi elég volt a Fordbol inkább ennyi pénzért legyen audi!!!!!!!!!!
David,
Ez bizony rossz hír, részvétem. Ámbár volt itt is néhány kolléga, akinek hasonló tünetei voltak, aztán kiderült, hogy ha rendes szerelőhöz vitte, akkor a hiba a töredéke volt, teljesen feleslegesen cseréltek volna nála porlasztó csúcsot.
A legutolsó ilyen azt hiszem akkumulátor problémára volt visszavezethető.
Mielőtt eladod az autót, szerintem nézesd meg egy itt jónak tartott szervizzel, vagy ha visszaolvasol, akkor a hasonló történeteket megért kollégák biztosan tudnak igazán profi szerelőt javasolni.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1876 Dátum: 2005.12.18 vasárnap, 21:07:00 »

Mondeot soha! 3 honapja vettem egy 2003 -as TDCI 120e kma ami valós mert persze az órában csak 80e volt de a hülye kereskedő a számlákat oda adja ... Szoval használtam az autot 15e km után erő elmegy csunya hang!!!!! Szervíz ott rossz hir porlasztó 125000 Ft de szerencsém van mert csak a 4 es ment tönkre! 1 hét utána járás szerzek olcsobban csere utána vissza a szervizbe hogy felprogramozzák megint rossz hir most a 4 es jo de az 1es tönkre ment!!!! Kérdezem én egy két éves autonál ez normális??? Szoval most árulom nekem ennyi elég volt a Fordbol inkább ennyi pénzért legyen audi!!!!!!!!!!
Szinten reszvetem... Itt  tobb tucatnyi elegedett mondeo tulajdonosra jut neha egy "soha tobbet mondeot". Hosszabb kihagyas utan most volt modom vegigolvasni a forumot. Nem lehet hogy ugy jartal mint Szegedi Szilveszter nevu klubtarsunk? Valahogy osszeraktak az autot, hogy eppen menjen, a hibak majd jojjenek ki a uj tulajnal. Amikor vetted elvitted DTC vizsgalatra vagy valamilyen normalis ford szervizbe (Solymar) atnezetni?
Szerintem se ird meg le a Mondeot.Probald a Solymari szervizet!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1877 Dátum: 2005.12.19 hétfő, 15:56:00 »

Mondeot soha! 3 honapja vettem egy 2003 -as TDCI 120e kma ami valós mert persze az órában csak 80e volt de a hülye kereskedő a számlákat oda adja ... Szoval használtam az autot 15e km után erő elmegy csunya hang!!!!! Szervíz ott rossz hir porlasztó 125000 Ft de szerencsém van mert csak a 4 es ment tönkre! 1 hét utána járás szerzek olcsobban csere utána vissza a szervizbe hogy felprogramozzák megint rossz hir most a 4 es jo de az 1es tönkre ment!!!! Kérdezem én egy két éves autonál ez normális??? Szoval most árulom nekem ennyi elég volt a Fordbol inkább ennyi pénzért legyen audi!!!!!!!!!!
Add el...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1878 Dátum: 2005.12.19 hétfő, 16:01:00 »

Mondeot soha! 3 honapja vettem egy 2003 -as TDCI 120e kma ami valós mert persze az órában csak 80e volt de a hülye kereskedő a számlákat oda adja ... Szoval használtam az autot 15e km után erő elmegy csunya hang!!!!! Szervíz ott rossz hir porlasztó 125000 Ft de szerencsém van mert csak a 4 es ment tönkre! 1 hét utána járás szerzek olcsobban csere utána vissza a szervizbe hogy felprogramozzák megint rossz hir most a 4 es jo de az 1es tönkre ment!!!! Kérdezem én egy két éves autonál ez normális??? Szoval most árulom nekem ennyi elég volt a Fordbol inkább ennyi pénzért legyen audi!!!!!!!!!!
Valamit nagyon nem értek!
Legutóbb még 2004-es volt, és garanciában cserélték mind a négyet, mert már akkor is rossz volt, amikor behozták németországból!?!?!?!?
 
Nem lehet, hogy mégis csak a szerelőkben van a hiba? Ha vmit kicserélnek, akkor annak jónak kéne lennie, vagy átvágtak.
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Vendég
« Új hozzászólás #1879 Dátum: 2005.12.19 hétfő, 17:42:00 »

Mondeot soha! 3 honapja vettem egy 2003 -as TDCI 120e kma ami valós mert persze az órában csak 80e volt de a hülye kereskedő a számlákat oda adja ... Szoval használtam az autot 15e km után erő elmegy csunya hang!!!!! Szervíz ott rossz hir porlasztó 125000 Ft de szerencsém van mert csak a 4 es ment tönkre! 1 hét utána járás szerzek olcsobban csere utána vissza a szervizbe hogy felprogramozzák megint rossz hir most a 4 es jo de az 1es tönkre ment!!!! Kérdezem én egy két éves autonál ez normális??? Szoval most árulom nekem ennyi elég volt a Fordbol inkább ennyi pénzért legyen audi!!!!!!!!!!
Az Audi se tökéketes, azzal is szívhatsz, alkatrész *** drága. Ha azzal is szívsz mit veszel?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1880 Dátum: 2005.12.19 hétfő, 19:25:00 »

A petrányinál voltam szervízben és ott mondták első alkalommal hogy a baj az hogy a 4 es porlasztó tönkre ment és utána ujraprogramozták jo is lett. Akkor reménykedtem hogy valami más baj lehetett. De valóban el kezdett kopogni amire azt mondják hogy tipikus porlasztó probléma.Azután megint elment az erő villog az izzitó és már nem is mentem szervízbe hanem porlasztó csere. Utána mikor kicserélték vissza petrányihoz (mert az én szervízesemnek nincsen hozzá programja) és mondják hogy most a 4 es tökéletes de az 1 rosszul müködik.Fel lett megint programozva de nem tudom hogy meddig lesz még jó mert kopog. Szoval ez a teljes sztori. Persze nem akartam senkit megbántani azzal  hogy a mondeot szidtam!!!
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1881 Dátum: 2005.12.19 hétfő, 20:52:00 »

A petrányinál voltam szervízben és ott mondták első alkalommal hogy a baj az hogy a 4 es porlasztó tönkre ment és utána ujraprogramozták jo is lett. Akkor reménykedtem hogy valami más baj lehetett. De valóban el kezdett kopogni amire azt mondják hogy tipikus porlasztó probléma.Azután megint elment az erő villog az izzitó és már nem is mentem szervízbe hanem porlasztó csere. Utána mikor kicserélték vissza petrányihoz (mert az én szervízesemnek nincsen hozzá programja) és mondják hogy most a 4 es tökéletes de az 1 rosszul müködik.Fel lett megint programozva de nem tudom hogy meddig lesz még jó mert kopog. Szoval ez a teljes sztori. Persze nem akartam senkit megbántani azzal  hogy a mondeot szidtam!!!
Ha viszont szétnézel itt akkor megtalálhatod Zozit aki lehet, hogy tud segíteni olcsóbb beszerzésében. Meg kellene vizsgálni, hogy a szűrő rendeben van-e valaki pedig írta azt is, hogy ki lehet tisztítani a csúcsot amitől megjavulhat. Saját véleményem, hogy valamilyen módon a nyomócsövet is ki kellene tisztítani. Persze ez csak vélemény, tekintve hogy nekem még régi TD-m van csak hozzászólogatok.
De hátha tudsz valamit kezdeni ezzel az infóval. Viszont Audival tényleg nem biztos, hogy joban jársz. Vannak itt olyanok akik flottát kezelnek és megmondhatják, hogy VW konszern turbói mennyit bírnak átlagosan.  
És abba jobb bele se gondolni mibe kerülhet egy olyan javítás.
Üdv
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1882 Dátum: 2005.12.20 kedd, 00:04:00 »

A petrányinál voltam szervízben és ott mondták első alkalommal hogy a baj az hogy a 4 es porlasztó tönkre ment és utána ujraprogramozták jo is lett. Akkor reménykedtem hogy valami más baj lehetett. De valóban el kezdett kopogni amire azt mondják hogy tipikus porlasztó probléma.Azután megint elment az erő villog az izzitó és már nem is mentem szervízbe hanem porlasztó csere. Utána mikor kicserélték vissza petrányihoz (mert az én szervízesemnek nincsen hozzá programja) és mondják hogy most a 4 es tökéletes de az 1 rosszul müködik.Fel lett megint programozva de nem tudom hogy meddig lesz még jó mert kopog. Szoval ez a teljes sztori. Persze nem akartam senkit megbántani azzal  hogy a mondeot szidtam!!!
Semmi gond megertem hogy sik ideg vagy, harmas mondinal a szerelok ugy dobalodznak a szazezrekkel, mintha mindenkinek penzjegy nyomdaja lenne otthon a pinceben. Odaviszed akarmilyen hibaval, pl. hogy rangat az auto:aaa porlasztocsere es a biztonsag  kedvert nagynyomasu szivattyu is. A Petranyinak nem tudom milyen hire van, de a FordSolymarnal sok embernek segitettek mar.
 
Az audinak hirhedten gyenge lopasvedelme. Egy kezdo autotolvaj kinyinytja, nem veletlenul szerepel a lopasi stasztikakban elokelo helyen. A Ford Mondeo ugyanakkor meg sincs emlitve.
 
Szerintem tenyleg gondold meg megegyszer...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1883 Dátum: 2005.12.20 kedd, 08:46:00 »

Semmi gond megertem hogy sik ideg vagy, harmas mondinal a szerelok ugy dobalodznak a szazezrekkel, mintha mindenkinek penzjegy nyomdaja lenne otthon a pinceben. Odaviszed akarmilyen hibaval, pl. hogy rangat az auto:aaa porlasztocsere es a biztonsag  kedvert nagynyomasu szivattyu is. A Petranyinak nem tudom milyen hire van, de a FordSolymarnal sok embernek segitettek mar.
 
Az audinak hirhedten gyenge lopasvedelme. Egy kezdo autotolvaj kinyinytja, nem veletlenul szerepel a lopasi stasztikakban elokelo helyen. A Ford Mondeo ugyanakkor meg sincs emlitve.
 
Szerintem tenyleg gondold meg megegyszer...
"harmas mondinal a szerelok ugy dobalodznak a szazezrekkel, mintha mindenkinek penzjegy nyomdaja lenne otthon a pinceben"
 
az egyesnél is...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1884 Dátum: 2005.12.20 kedd, 18:28:00 »

Igazatok van !! Megprobálom a Solymárnál hátha! De azért a kérdés megmaradt bennem miért kell szervizbe járnom egy 2 éves autoval? Ami nincsen rossz állapotban. Sőt!!!!Már volt egy pár autom és ennél sokkal rosszabb állapotban voltak és ennyi gond még nem volt egyikkel sem! Persze ilyenkor jön hogy kifogtam! Lehet hogy mellé nyultam pedig egy párat megnéztem és probáltam okosan dönteni
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1885 Dátum: 2005.12.20 kedd, 18:37:00 »

Igazatok van !! Megprobálom a Solymárnál hátha! De azért a kérdés megmaradt bennem miért kell szervizbe járnom egy 2 éves autoval? Ami nincsen rossz állapotban. Sőt!!!!Már volt egy pár autom és ennél sokkal rosszabb állapotban voltak és ennyi gond még nem volt egyikkel sem! Persze ilyenkor jön hogy kifogtam! Lehet hogy mellé nyultam pedig egy párat megnéztem és probáltam okosan dönteni
A mai autók tele vannak elektromosámítógépes kütyükkel. Ha már 1-el baj van szívsz.  
Szerintem helyre fog állni az autód, kitartás!  
Mindamellett tényleg idegesítő. Emléxem szomszédom példa beszédet tartott arról milyen jó autó az ő 3 éve BMW-je. Majd beült indított, és nem indult. Trélert hívott, én meg beültem a 24 éves autómba ami pöccre indult és elmentem.
Nem A BMW rossz, de tény, hogy agyon vannak az autó bonyolítva.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1886 Dátum: 2005.12.21 szerda, 01:17:00 »

A mai autók tele vannak elektromosámítógépes kütyükkel. Ha már 1-el baj van szívsz.  
Szerintem helyre fog állni az autód, kitartás!  
Mindamellett tényleg idegesítő. Emléxem szomszédom példa beszédet tartott arról milyen jó autó az ő 3 éve BMW-je. Majd beült indított, és nem indult. Trélert hívott, én meg beültem a 24 éves autómba ami pöccre indult és elmentem.
Nem A BMW rossz, de tény, hogy agyon vannak az autó bonyolítva.
Igen, volt cikk is errol az indexen.
En abszolut nem banom, hogy ilyen "buta" kettes dizelem van
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1887 Dátum: 2005.12.21 szerda, 08:57:00 »

"harmas mondinal a szerelok ugy dobalodznak a szazezrekkel, mintha mindenkinek penzjegy nyomdaja lenne otthon a pinceben"
 
az egyesnél is...
Hö ?
Azért egy olyan gépnél aminek az ára lassan félmilla köré csúszik ... bátor dolog.
Egy automata váltót még megértek, hogy nem 2 fillér, de azért ...
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1888 Dátum: 2005.12.21 szerda, 09:05:00 »

Hö ?
Azért egy olyan gépnél aminek az ára lassan félmilla köré csúszik ... bátor dolog.
Egy automata váltót még megértek, hogy nem 2 fillér, de azért ...
természetesen itt a márkaszervízekre gondoltam, oda többet nem viszek autót
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1889 Dátum: 2005.12.21 szerda, 09:16:00 »

természetesen itt a márkaszervízekre gondoltam, oda többet nem viszek autót
Ja, bocs. Azt nem tudom mi.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1890 Dátum: 2005.12.21 szerda, 09:49:00 »

Valamit nagyon nem értek!
Legutóbb még 2004-es volt, és garanciában cserélték mind a négyet, mert már akkor is rossz volt, amikor behozták németországból!?!?!?!?
 
Nem lehet, hogy mégis csak a szerelőkben van a hiba? Ha vmit kicserélnek, akkor annak jónak kéne lennie, vagy átvágtak.
Joe!
 
Azert nem erted, mert a ket David nem ua.! Nekem is 2004-es Mondeom van, nalam csereltek a 4 p. csucsot gariba, nincs is baj azota. Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1891 Dátum: 2005.12.21 szerda, 21:21:00 »

Szoval valoban nem tul jo ha tul van bonyolitva az auto. Pl a barátnöm A2 egyfolytában jelez a számitogép minden hülyeségre persze az elején komolyan vettem aztán a szervízbe mondták hogy tul érzékenyre vannak állitva az a2 ek szoval nem kell komolyan venni. Na ez csak azért jo mert ha mostmár villágit az olaj lámpa nem érdekel!! Ja és ha beáll a motor akkor igy jártam! Szinte olyan mint ha nem is lenne benne mert nem hiszek neki!  Ja de az nem mondeo Smiley
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1892 Dátum: 2005.12.22 csütörtök, 08:18:00 »

Szoval valoban nem tul jo ha tul van bonyolitva az auto. Pl a barátnöm A2 egyfolytában jelez a számitogép minden hülyeségre persze az elején komolyan vettem aztán a szervízbe mondták hogy tul érzékenyre vannak állitva az a2 ek szoval nem kell komolyan venni. Na ez csak azért jo mert ha mostmár villágit az olaj lámpa nem érdekel!! Ja és ha beáll a motor akkor igy jártam! Szinte olyan mint ha nem is lenne benne mert nem hiszek neki!  Ja de az nem mondeo Smiley
egy A2 a barátnőd?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1893 Dátum: 2005.12.22 csütörtök, 08:50:00 »

Imádom az autokat! Jó vele a sex igy lett a mondeo
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1894 Dátum: 2005.12.22 csütörtök, 20:45:00 »

Sziasztok, bocsi, ha rossz topicban vagyok, de friss mondeosként nézzétek el nekem:) 6 napja vagyok mondeo tulajdonos(évj. 2003. 07, tdci), de nem felhőtlenül boldog:még 200km-t sem  mentem vele és menet közben a műszerfal mutatói elkezdtek ugrálni, kiakadni stb. Ma már 0-n áll minden műszer, semmi reakció, az autó megy rendesen. Auto-Fort- nál nem láttak elsőre semmi rendellenességet(de a segítőkészség maximális volt, komolyan le a kalappal), ott kellett volna hagyni 7200ért óránként átvizsgálásra...azt most kihagynám..Van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet ez? Mielőtt megvettem, kérésemre volt az autó a Ford Petrányinál állapotfelmérésen. Minden Ok volt.köszi,
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1895 Dátum: 2005.12.22 csütörtök, 21:20:00 »

Sziasztok, bocsi, ha rossz topicban vagyok, de friss mondeosként nézzétek el nekem:) 6 napja vagyok mondeo tulajdonos(évj. 2003. 07, tdci), de nem felhőtlenül boldog:még 200km-t sem  mentem vele és menet közben a műszerfal mutatói elkezdtek ugrálni, kiakadni stb. Ma már 0-n áll minden műszer, semmi reakció, az autó megy rendesen. Auto-Fort- nál nem láttak elsőre semmi rendellenességet(de a segítőkészség maximális volt, komolyan le a kalappal), ott kellett volna hagyni 7200ért óránként átvizsgálásra...azt most kihagynám..Van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet ez? Mielőtt megvettem, kérésemre volt az autó a Ford Petrányinál állapotfelmérésen. Minden Ok volt.köszi,
Vidd vissza az eladóhoz. 6 hónap a gari.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Vendég
« Új hozzászólás #1896 Dátum: 2005.12.23 péntek, 01:05:00 »

Sziasztok, bocsi, ha rossz topicban vagyok, de friss mondeosként nézzétek el nekem:) 6 napja vagyok mondeo tulajdonos(évj. 2003. 07, tdci), de nem felhőtlenül boldog:még 200km-t sem  mentem vele és menet közben a műszerfal mutatói elkezdtek ugrálni, kiakadni stb. Ma már 0-n áll minden műszer, semmi reakció, az autó megy rendesen. Auto-Fort- nál nem láttak elsőre semmi rendellenességet(de a segítőkészség maximális volt, komolyan le a kalappal), ott kellett volna hagyni 7200ért óránként átvizsgálásra...azt most kihagynám..Van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet ez? Mielőtt megvettem, kérésemre volt az autó a Ford Petrányinál állapotfelmérésen. Minden Ok volt.köszi,
Probald ki azt a diagnosztikat, ami a fooldalon van leirva. Az megmozgatja a mutatokat.. ki tudja, hatha ujra eletre kelnek.
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1897 Dátum: 2005.12.23 péntek, 09:05:00 »

Sziasztok, bocsi, ha rossz topicban vagyok, de friss mondeosként nézzétek el nekem:) 6 napja vagyok mondeo tulajdonos(évj. 2003. 07, tdci), de nem felhőtlenül boldog:még 200km-t sem  mentem vele és menet közben a műszerfal mutatói elkezdtek ugrálni, kiakadni stb. Ma már 0-n áll minden műszer, semmi reakció, az autó megy rendesen. Auto-Fort- nál nem láttak elsőre semmi rendellenességet(de a segítőkészség maximális volt, komolyan le a kalappal), ott kellett volna hagyni 7200ért óránként átvizsgálásra...azt most kihagynám..Van valakinek tapasztalata, hogy mi lehet ez? Mielőtt megvettem, kérésemre volt az autó a Ford Petrányinál állapotfelmérésen. Minden Ok volt.köszi,
Ha nem titok: elárulnád, hogy hol vetted az autót?
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1898 Dátum: 2005.12.23 péntek, 09:40:00 »

Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem: Valaki mondja meg nekem miért van az h ha félmeleg motorral 1-esből indulok elég erős kopogás hallatszik! Ha elindultam már elmúlik ezenkívül sem teljesen hidegen sem pedig melegen semmi hang, szépen jár a motor. ' hete bevittük diagnosztikára, minden tökéletes volt, semmi hibát nem mutatott! Mi lehet ez? Egyébként az autó 2.0 TDCI 130 LE
Naplózva
Vendég
« Új hozzászólás #1899 Dátum: 2005.12.23 péntek, 13:16:00 »

Sziasztok! Nekem is lenne egy kérdésem: Valaki mondja meg nekem miért van az h ha félmeleg motorral 1-esből indulok elég erős kopogás hallatszik! Ha elindultam már elmúlik ezenkívül sem teljesen hidegen sem pedig melegen semmi hang, szépen jár a motor. ' hete bevittük diagnosztikára, minden tökéletes volt, semmi hibát nem mutatott! Mi lehet ez? Egyébként az autó 2.0 TDCI 130 LE
"Mi lehet ez?" Dízel:-)))
Naplózva
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 [38] 39 40 41 42 43 44 45 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.077 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.