Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 01:19:15 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 ... 138   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Egy új Mondeós kérdései  (Megtekintve 1878182 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6050 Dátum: 2013.03.23 szombat, 16:55:26 »

Szerintem.Lehetséges, hogy beragadt a termosztát.Szerintem. 

Műszerteszten nézd meg, hogy mekkora a hőfok olyankor, amikor bekapcsol. De ez csak az én véleményem. Egyébként pedig szerintem az lehet, mert a benzines hamar melegszik. (legalábbis sokkal hamarabb, mint a diesel) Nekm pl még sose kapcsolt be a venti. Majd nyáron kiderül (1,5 hónapja van nálam a gép)
mert neked dizlid van....télen szinte sosem kapcsol a ventid.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6051 Dátum: 2013.03.23 szombat, 16:56:39 »

Majd egy liter desztvizet öntöttem bele, így nem csoda, hogy folyton ott a ventillátor :-/
wow1
Én inkább fagyállót töltöttem volna bele.Nem a fagy állóság miatt,hanem mert az keni a vízpumpa csapágyát.Ha csak higítod vízzel,akkor romlik a folyadék kenőképessége.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #6052 Dátum: 2013.03.23 szombat, 17:04:37 »

wow1
Én inkább fagyállót töltöttem volna bele.Nem a fagy állóság miatt,hanem mert az keni a vízpumpa csapágyát.Ha csak higítod vízzel,akkor romlik a folyadék kenőképessége.....

Van fagyállóm itthon, öntsek bele szerinted?
Hány littyó hűtőfolyadék kell legyen a verdában?
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6053 Dátum: 2013.03.23 szombat, 17:07:15 »

Van fagyállóm itthon, öntsek bele szerinted?
Hány littyó hűtőfolyadék kell legyen a verdában?

Ha fagyálló,akkor a rózsaszínűt öntsd bele. Egyébként kb 4-5 lityi kell, ha jól tudom.
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #6054 Dátum: 2013.05.08 szerda, 17:17:24 »

Tisztelt Fórumtársak!
Azt hogyan tudom csekkolni,hogy esetleg sokat állt az autó?
Mert a féktárcsán levő rozsda nem mérvadó,az hamar lekopik.
Most készülök venni autót és gyanúsan keveset mutat az óra.
(2011-es az autó általában 20-30-40 ezer mérföld van bennük,de ebben csak 11ezer)
Most vagy visszatekerték vagy állt sokat az autó.Ha állt az szerintem rosszabb mintha sokat mentek volna vele.
Ötlet?
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #6055 Dátum: 2013.05.08 szerda, 17:50:15 »

Tisztelt Fórumtársak!
Azt hogyan tudom csekkolni,hogy esetleg sokat állt az autó?
Mert a féktárcsán levő rozsda nem mérvadó,az hamar lekopik.
Most készülök venni autót és gyanúsan keveset mutat az óra.
(2011-es az autó általában 20-30-40 ezer mérföld van bennük,de ebben csak 11ezer)
Most vagy visszatekerték vagy állt sokat az autó.Ha állt az szerintem rosszabb mintha sokat mentek volna vele.
Ötlet?

Kereskedőnél van? Ha igen,gondolom nyílvántartásba kellett venni,mikor rakta be a telepre. A rozsda az érdekes sztori,mert pl. egy nagyobb esőzés után,ha áll a kocsi 2-3 napot,akkor is már látszik némi belőle. Ha gyanúsan keveset mutat,kérd el az előző tulaj telefonszámát(ha kereskedő árulja) és hívd fel. Ha csak ennyit futott,érdemes a gumit megnézni,hogy mikor DOT-számú. Ha kb. megegyező a kocsi forgalomba helyezésével,akkor valós lehet a futás(a gumi állapotát figyelembe véve természetesen).
Naplózva
oritomi
Vendég
« Új hozzászólás #6056 Dátum: 2013.05.08 szerda, 18:52:42 »

Kereskedőnél van? Ha igen,gondolom nyílvántartásba kellett venni,mikor rakta be a telepre. A rozsda az érdekes sztori,mert pl. egy nagyobb esőzés után,ha áll a kocsi 2-3 napot,akkor is már látszik némi belőle. Ha gyanúsan keveset mutat,kérd el az előző tulaj telefonszámát(ha kereskedő árulja) és hívd fel. Ha csak ennyit futott,érdemes a gumit megnézni,hogy mikor DOT-számú. Ha kb. megegyező a kocsi forgalomba helyezésével,akkor valós lehet a futás(a gumi állapotát figyelembe véve természetesen).

Igen kereskedő.Annyira jó vételnek tűnik,hogy már a rablás kategóriába tartozik.
Ráadásul full-full (Titanium X Sport nagynavival+napfénytető).11000 mérföld.2011 évjárat.
Egy másikat már lefoglalóztam (abban 30ezer mérföld van szintén 2011-es de nincs navi csak sony) de azt hiszem inkább bukom a foglalót.
Ráadásul egy árban van a két gép.
Túl szép,hogy igaz legyen.
Ilyen (csak a rendszám más  eplus2)


Naplózva
Karvaly
Vendég
« Új hozzászólás #6057 Dátum: 2013.08.27 kedd, 11:04:21 »

Mivel 2. tulajdonosként érdekel, hogy a gépkocsi km óra állása valós-e, kutakodtam egy kicsit és ezt találtam (én még nem jártam a végére).
Feltételezem, hogy vásárláskor mást is foglalkoztat a futott km valóságtartalma.

Adatszolgáltatás gépjármű km-óraállásról (nyilvántartásban rögzített futott km)


2012. január 1-jétől a járműnyilvántartásban rögzítésre kerül a járművek km-órája által mutatott, a jármű által futott kilométer adat, valamint a km-óra állás rögzítésének időpontja.

Jogosultak köre

A nyilvántartásba bejegyzett km-óra adathoz bárki korlátozás nélkül hozzáférhet az adatszolgáltatás igazgatási szolgáltatási díjának megfizetését követően.
 Az adatszolgáltatás teljesítéséhez nem szükséges a cél és a jogalap igazolása.
 
Hol intézhető

Az kérelem benyújtható:
•Személyesen vagy postai úton az ország bármelyik okmányirodájában.

A jármű km-óra adatáról szóló tájékoztatást a kérelmező helyben a személyes ügyintézés alkalmával vagy postai úton kapja meg a kérelemben feltüntetett lakcímére vagy levelezési címére, az adatszolgáltatás igazgatási szolgáltatási díjának megfizetését követően.
 
Szükséges iratok

A kérelemnek tartalmaznia kell az alábbi adatokat:
•a kérelmező nevét
•a gépjármű azonosító adatát (rendszám és gyártmány vagy alvázszám)
•a kérelmező lakcímét vagy levelezési címét
 
Költségek
•1250 forint igazgatási szolgáltatási díjat kell fizetni előzetesen az adatszolgáltatás teljesítésért.


A díjat akkor is meg kell fizetni, ha az adott járműhöz még nem került rögzítésre km-óra adat a nyilvántartásban!


További információ fax: +36-1-299-7297

kozlekedesi.foosztaly@ahiv.hu


Ügyintézési idő

A kérelem beérkezésétől számított 30 nap, de személyes ügyintézés esetén akár a díj megfizetését követően azonnal.
 

Érdemes tudni

A km-óra adatok folyamatosan, felmenő rendszerben kerülnek be a járműnyilvántartásba, ezért egy új személygépkocsi esetén akár négy, egy már forgalomban lévő esetén két év is eltelhet anélkül, hogy km-óra adat kerülne a nyilvántartásba, amennyiben nem történik változás a tulajdonos vagy az üzembentartó személyében.

Km-óra adat három módon kerülhet rögzítésre a járműnyilvántartásban:
•A tulajdonos illetve az üzembentartó személyében bekövetkező változás nyilvántartásba vétele során az okmányirodában.


A bejegyzés alapját ebben az esetben a változás bejelentésére szolgáló teljes bizonyító erejű magánokirat képezi majd, amelynek 2012. január 1-jétől kötelező tartalmi eleme a km-óra adat is. A felek, azaz az eladó és a vevő illetve a tulajdonos és a majdani üzembentartó olvassák le a km-óra által mutatott értéket, ebben az esetben tehát hatóság nem látja, nem ellenőrzi annak valóságtartalmát.
•A közlekedési hatóság által kiállított műszaki adatlap alapján, ha a műszaki vizsgálatot követően szükséges a forgalmi engedély cseréje.


Ebben az esetben a közlekedési hatóság a megállapított km-óra adatot a műszaki adatlapra feljegyzi, és azt az okmányiroda a forgalmi engedély cseréje során jegyzi be a járműnyilvántartásba.
•A közlekedési hatóság a jármű műszaki megvizsgálását követően elektronikus úton fogja eljuttatni a járműnyilvántartásba a km-óra adatot abban az esetben, ha a forgalmi engedély cseréje nem szükséges.
 

Elektronikus ügyintézés

Jármű által futott km adatra vonatkozó adatszolgáltatást nem lehet elektronikusan kérelmezni.

Itt található: http://www.nyilvantarto.hu/hu/adatszolgaltatas_kmora
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #6058 Dátum: 2013.08.27 kedd, 11:45:07 »

Elektronikus ügyintézés

Jármű által futott km adatra vonatkozó adatszolgáltatást nem lehet elektronikusan kérelmezni.

Itt található: http://www.nyilvantarto.hu/hu/adatszolgaltatas_kmora

Ez azért jó, mert pár éve még volt egy weboldal, ahol a zöldkártyakor rögzített adatokat (dátum, km-óra állás és helységnév) lehetett lekérdezni online, bárkinek, bármikor, csak rendszám alapján. Azután megszűnt, állítólag adatbédelmi okokból. Most meg adják jó pénzért, szolgáltatásként, ráadásul csak offline.

Hurrá, haladunk előre!!!

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
drof
Vendég
« Új hozzászólás #6059 Dátum: 2013.08.27 kedd, 18:12:28 »

Ez azért jó, mert pár éve még volt egy weboldal, ahol a zöldkártyakor rögzített adatokat (dátum, km-óra állás és helységnév) lehetett lekérdezni online, bárkinek, bármikor, csak rendszám alapján. Azután megszűnt, állítólag adatbédelmi okokból. Most meg adják jó pénzért, szolgáltatásként, ráadásul csak offline.

Hurrá, haladunk előre!!!

AndyA
eplus2
Naplózva
sam47
Vendég
« Új hozzászólás #6060 Dátum: 2013.08.27 kedd, 20:31:40 »

Ez azért jó, mert pár éve még volt egy weboldal, ahol a zöldkártyakor rögzített adatokat (dátum, km-óra állás és helységnév) lehetett lekérdezni online, bárkinek, bármikor, csak rendszám alapján. Azután megszűnt, állítólag adatbédelmi okokból. Most meg adják jó pénzért, szolgáltatásként, ráadásul csak offline.

Hurrá, haladunk előre!!!

AndyA

Nem szünt meg az oldal csak nincs frissítve, mióta megszünt a zöldkártya.
http://rkf.hu/hulladek/publikus.jsp
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #6061 Dátum: 2013.08.27 kedd, 21:38:00 »

Nem szünt meg az oldal csak nincs frissítve, mióta megszünt a zöldkártya.
http://rkf.hu/hulladek/publikus.jsp

Ez nekem nem működik.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Styleair
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14771


Machine Silver Rocket (Morgó)


E-mail
« Új hozzászólás #6062 Dátum: 2013.08.27 kedd, 21:42:18 »

Ez nekem nem működik.

AndyA
Nekem igen.  vigyor3
Naplózva

MKIII 2.0 TDCI Titanium-X (2005) EU4 
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #6063 Dátum: 2013.08.27 kedd, 22:44:59 »

Nekem igen.  vigyor3

Lehet, külföldre nem hajlandó válaszolni a site?

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #6064 Dátum: 2013.08.28 szerda, 11:11:41 »

Ez nekem nem működik.

AndyA

Nekem csak úgy működik, hogy beírom a rendszámot, kiadja a vizsgáló műhely nevét stb, de amikor rámegyek a tanúsítvány megtekintése linkre, akkor kiad egy ERROR jelentést HTTP Status 500 - címmel.
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #6065 Dátum: 2013.08.28 szerda, 11:12:46 »

Nekem csak úgy működik, hogy beírom a rendszámot, kiadja a vizsgáló műhely nevét stb, de amikor rámegyek a tanúsítvány megtekintése linkre, akkor kiad egy ERROR jelentést HTTP Status 500 - címmel.

Nekem csak pörög a semmin, majd közli, hogy az oldal nem válaszol.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Karvaly
Vendég
« Új hozzászólás #6066 Dátum: 2013.08.28 szerda, 11:17:50 »

Nekem csak úgy működik, hogy beírom a rendszámot, kiadja a vizsgáló műhely nevét stb, de amikor rámegyek a tanúsítvány megtekintése linkre, akkor kiad egy ERROR jelentést HTTP Status 500 - címmel.
Nekem is ezt csinálja.
Naplózva
puki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103


kerekespeter
WWW
« Új hozzászólás #6067 Dátum: 2014.01.22 szerda, 17:38:44 »

Sziasztok,

tudtok mondani valami jo referencia arat amennyiert 2004/2005 os benzines (1.8 preferred) 4/5 ajtos (asszonnak lesz, kombi tul nagy) Mondit erdemes megvenni.
Nem abszolut szempont, de vmi Ambientenel jobb felszereltsegi szint jo lenne ...

ezt nezem most, beszeltem is a tulajjal korrektnek tunik, de le kene menni Debrecenbe, es hat sztem 1,4 millaert igen draga, persze alkudni alkudni, de mi a realitas ??

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_1.8_sci_ghia-7545398

eves futasteljesitemeny alacsony lesz, ugyhogy a dizel nem igazan erne meg, es kicsit odzkodok is tole hasznaltan, lehet foloslegesen.
Viszont persze minden auto mas es mas, de 1.4 - 1.5ert 2-3 evvel fiatalabb dizeleket is tolnak:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_trend-7566920
http://www.hasznaltauto.hu/auto/ford/mondeo/ford_mondeo_2.0_tdci_ghia-7573238

Neztem referencianak a mobile.de-t is, 2004es benzines Mondik mind 5000 EUR alatt vannak, es 5000ert mar mar ilyet 80-100e km futasteljesitmennyel.

Szoval mennyit erhet a fenti benzines ? 1,2 ?

Debrecenben hol erdemes atnezetni az autot?

Nehezen akar ujra megszuletni a Mondeos hazassag Smiley

Koszi elore is a segitseget !!!
Naplózva
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #6068 Dátum: 2014.01.22 szerda, 17:47:32 »

Az autó annyit ér,amennyit a gazdája gondol érte. Lehet,neked sok az 1.4,de ő ennyiért akarja-fogja eladni. Lehet venni biztosan 1,2ért is,de akkor arra költeni is lehet kell majd.
Ha kiszámolod,5000euro az 1,6millió kb. Ahhoz hozzá jön a behozás,regadó,stb. Szóval durván 1,8-1,9 körül leszel a végére. Máris sokkal jobban hangzik az 1,4. És akkor lesz 500.000Ft-od a felújításra.
Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6069 Dátum: 2014.01.22 szerda, 18:18:38 »

Egy jó és jó állapotú benzinesnek igenis megvan az ára. Még ha ezt a dízelesek nehezen is emésztik még.
Használt (akár olcsóbb) dízelt csak mindent bevállalósoknak ajánlott.
Külföldön is látható, hogy a jó benzinesnek igenis megvan az ára.

Nem a legolcsóbbat kell megvenni, mert abba majd utána kell beletenni a pénzt, hogy jó legyen.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #6070 Dátum: 2014.01.22 szerda, 18:21:08 »

Egy jó és jó állapotú benzinesnek igenis megvan az ára. Még ha ezt a dízelesek nehezen is emésztik még.
Használt (akár olcsóbb) dízelt csak mindent bevállalósoknak ajánlott.
Külföldön is látható, hogy a jó benzinesnek igenis megvan az ára.

Nem a legolcsóbbat kell megvenni, mert abba majd utána kell beletenni a pénzt, hogy jó legyen.
az összes benzinesbe tölteni kell apénzt a kúton nyes tudom, én is belekóstoltam ebbe falbav kár volt falbav
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6071 Dátum: 2014.01.22 szerda, 18:21:51 »

Egy jó és jó állapotú benzinesnek igenis megvan az ára. Még ha ezt a dízelesek nehezen is emésztik még.
Használt (akár olcsóbb) dízelt csak mindent bevállalósoknak ajánlott.
Külföldön is látható, hogy a jó benzinesnek igenis megvan az ára.

Nem a legolcsóbbat kell megvenni, mert abba majd utána kell beletenni a pénzt, hogy jó legyen.
az elméletekhez könnyű önigazolást gyártani,azonban a valóság teljesen más.ez mesterséges illúzió.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6072 Dátum: 2014.01.22 szerda, 18:31:49 »

Nem is számítottam másra...............dízelesektől.
Ha a valóság más lenne, akkor nem ez lenne. Mindenki abban hisz amiben akár. Nyugatra is tévednek.......... biztos.





Mégis érdekes, hogy többen járnak kb. annyi -drágább- go-val, mint én benzinnel.
« Utoljára szerkesztve: 2014.01.22 szerda, 18:34:45 írta GSR » Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6073 Dátum: 2014.01.22 szerda, 18:42:55 »

Nem is számítottam másra...............dízelesektől.
Ha a valóság más lenne, akkor nem ez lenne. Mindenki abban hisz amiben akár. Nyugatra is tévednek.......... biztos.





Mégis érdekes, hogy többen járnak kb. annyi -drágább- go-val, mint én benzinnel.

De ugye, hogy maradjunk a topik témájánál, mi a kérdésed?   eplus2
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6074 Dátum: 2014.01.22 szerda, 18:46:13 »

De ugye, hogy maradjunk a topik témájánál, mi a kérdésed?   eplus2

Nem én indítottam és nem ez volt a cím. HZsolt babrálta át.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6075 Dátum: 2014.01.22 szerda, 19:01:43 »

Nem is számítottam másra...............dízelesektől.
Ha a valóság más lenne, akkor nem ez lenne. Mindenki abban hisz amiben akár. Nyugatra is tévednek.......... biztos.





Mégis érdekes, hogy többen járnak kb. annyi -drágább- go-val, mint én benzinnel.
évi 20e km neked mennyibe kerül?
Szerinted 20e km egy tdci mondinál mennyibe kerül?

Ne gyere a karbantartási kltsg-vel,mert irreleváns.pont annyi az egyiknél,mint a másiknál.
Na innen folytassuk. Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
puki
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103


kerekespeter
WWW
« Új hozzászólás #6076 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:38:51 »

Na látom jó kis beszélgetés alakult :-)

Nekem a saját mondeoim mind benzinessk voltak mert anno meg 2000 környékén mindenki intett a dizeltol. Azóta bejött a cegesautos korszak és mind dízel autóm volt de az irrelevans mert azok mind újak voltak és főleg ingyert B-)

Szóval most kb évi 5e knees kell egy auto az asszonynak egy ideig  újabb fiestakat néztünk de oszt mondtuk legyen tenyeg auto :-) s maradjunk a mo.deonal

Szóval max 1.5 a büdzsé de ebbe papírmunka szerviz stb bele kéne ferjen.

És nem igazodok el az árakon azért írtam lam mit mondtok, rég vettem mar autót utoljára ...
Szóval nemtom kelle tartani a dizelektol és Hoo az igazság ha egy 2004es 1.8 sci 1.4 és egy 2006os 2.0 tdci 1.5

Persze a gazdájának annyit ér meg amennyiért hirdeti :-)
Akkor inkább azt kérdem hogy ti mennyiért vennetek egy ilyen autót.


És hogy a 2005os facelift a hátsó Lankan kívül mit takar ??


Köszi újra
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6077 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:40:48 »

Na látom jó kis beszélgetés alakult :-)

Nekem a saját mondeoim mind benzinessk voltak mert anno meg 2000 környékén mindenki intett a dizeltol. Azóta bejött a cegesautos korszak és mind dízel autóm volt de az irrelevans mert azok mind újak voltak és főleg ingyert B-)

Szóval most kb évi 5e knees kell egy auto az asszonynak egy ideig  újabb fiestakat néztünk de oszt mondtuk legyen tenyeg auto :-) s maradjunk a mo.deonal

Szóval max 1.5 a büdzsé de ebbe papírmunka szerviz stb bele kéne ferjen.

És nem igazodok el az árakon azért írtam lam mit mondtok, rég vettem mar autót utoljára ...
Szóval nemtom kelle tartani a dizelektol és Hoo az igazság ha egy 2004es 1.8 sci 1.4 és egy 2006os 2.0 tdci 1.5

Persze a gazdájának annyit ér meg amennyiért hirdeti :-)
Akkor inkább azt kérdem hogy ti mennyiért vennetek egy ilyen autót.


És hogy a 2005os facelift a hátsó Lankan kívül mit takar ??


Köszi újra
rövid távokra benyást keress.az az évi 5e km,nem sok....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6078 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:44:03 »

évi 20e km neked mennyibe kerül?
Szerinted 20e km egy tdci mondinál mennyibe kerül?

Ne gyere a karbantartási kltsg-vel,mert irreleváns.pont annyi az egyiknél,mint a másiknál.
Na innen folytassuk. Wink

Ne folytassuk, mert ha bármit kell venni a dízelhez (és kell, mert nem új) az húzós. Ennyi. Ne folytassuk...... én legalább is nem folytatom.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6079 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:44:40 »

rövid távokra benyást keress.az az évi 5e km,nem sok....

Az nekem egy hónap...
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6080 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:52:54 »

Ne folytassuk, mert ha bármit kell venni a dízelhez (és kell, mert nem új) az húzós. Ennyi. Ne folytassuk...... én legalább is nem folytatom.
De folytatod,és nyomod a vakert folyamatosan. falbav
Ha bármit kell venni egy benyáshoz pont annyira húzós.Ha annyit menne vele az ember mint egy dízellel,abba is kellene önteni a lét.
Szívósor 140e,vagy a gyujtásrendszer 40e km-enként 80-100e,vagy egy generál 150-e km fölött fél millió.soroljam még?

Na!Most ne írj már semmit! eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6081 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:56:55 »

De folytatod,és nyomod a vakert folyamatosan. falbav
Ha bármit kell venni egy benyáshoz pont annyira húzós.Ha annyit menne vele az ember mint egy dízellel,abba is kellene önteni a lét.
Szívósor 140e,vagy a gyujtásrendszer 40e km-enként 80-100e,vagy egy generál 150-e km fölött fél millió.soroljam még?

Na!Most ne írj már semmit! eplus2

Ennyi baromságot egy hsz-ben rég olvastam. Na látod, a te szavaiddal élve.......ez nem a valóság!

Szívósor nekem 75-be lenne...ha vennék, de ki kell pucolni. Ennyi. Semmi 140
40e-ként gyújtásrendszer? Ha ha....és ha....... 80-100e  2funny
150e felett generál?  fél millió?   2funny 2funny 2funny

Be vagy szívva....brada!  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6082 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:58:38 »

Ennyi baromságot egy hsz-ben rég olvastam. Na látod, a te szavaiddal élve.......ez nem a valóság!

Szívósor nekem 75-be lenne...ha vennék, de ki kell pucolni. Ennyi. Semmi 140
40e-ként gyújtásrendszer? Ha ha....és ha....... 80-100e  2funny
150e felett generál?  fél millió?   2funny 2funny 2funny

Be vagy szívva....brada!  eplus2
na.akkor megvagyok nyugodva,hogy elégedett vagy.mostmár jól fogok aludni.csőváz. wave
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6083 Dátum: 2014.01.22 szerda, 20:59:14 »

Ennyi baromságot egy hsz-ben rég olvastam. Na látod, a te szavaiddal élve.......ez nem a valóság!

Szívósor nekem 75-be lenne...ha vennék, de ki kell pucolni. Ennyi. Semmi 140
40e-ként gyújtásrendszer? Ha ha....és ha....... 80-100e  2funny
150e felett generál?  fél millió?   2funny 2funny 2funny

Be vagy szívva....brada!  eplus2

Az mondtad, hogy nem folytatod.  eplus2

Focusba 80e kmnél kellett trafót, gyertyát, kábeleket cserélni. Állitólag ennyit bír, mert elreped... Csak ez a móka nem kis kedvezményekkel, gyári alkatrészekkel 80e ft volt... Mert a nem gyári állítólag ebben xar.
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6084 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:01:46 »

na.akkor megvagyok nyugodva,hogy elégedett vagy.mostmár jól fogok aludni.csőváz. wave

Nem vagyok az.........csak én nem szedek olyan hallucinogén anyagokat, mint te, amitől ilyen hülyeségeket képzelsz.  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6085 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:02:55 »

Az mondtad, hogy nem folytatod.  eplus2

Focusba 80e kmnél kellett trafót, gyertyát, kábeleket cserélni. Állitólag ennyit bír, mert elreped... Csak ez a móka nem kis kedvezményekkel, gyári alkatrészekkel 80e ft volt... Mert a nem gyári állítólag ebben xar.

A felesleges érvelést nem folytatom. De azon olyat nevettem.....muszáj volt megosztanom.  hehe
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6086 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:04:21 »

Nem vagyok az.........csak én nem szedek olyan hallucinogén anyagokat, mint te, amitől ilyen hülyeségeket képzelsz.  eplus2
vazz,minnyá leregelek mint drof,aki megunta a hülyeségedet hallgatni.bár a Stiffler is beszólt neki.... Roll Eyes hehe
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6087 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:05:16 »

vazz,minnyá leregelek mint drof,aki megunta a hülyeségedet hallgatni.bár a Stiffler is beszólt neki.... Roll Eyes hehe

Nezd le Alf, nézd le Alf, nézd le Alf, nézd le Alf!  taps
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6088 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:05:43 »

vazz,minnyá leregelek mint drof,aki megunta a hülyeségedet hallgatni.bár a Stiffler is beszólt neki.... Roll Eyes hehe

Szerinted hülyeség..........  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6089 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:06:12 »

Nezd le Alf, nézd le Alf, nézd le Alf, nézd le Alf!  taps
hehe
Nyomjam neki a fellengzős dumát a magaslóról?
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6090 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:06:32 »

Nezd le Alf, nézd le Alf, nézd le Alf, nézd le Alf!  taps

Mindjárt jön sztiff  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6091 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:06:56 »

Szerinted hülyeség..........  eplus2
poigneemain appl így van!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6092 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:07:45 »

hehe
Nyomjam neki a fellengzős dumát a magaslóról?

Meg az olajos csavarokról, a kipufogó szagú böfögésről, stb. hehe
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6093 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:08:09 »

hehe
Nyomjam neki a fellengzős dumát a magaslóról?

Ne akarj a halálba röhögtetni..... eplus2


Hogy is volt az a gázolajszűrősfelülvanaleeresztőcsavarésnemisfilteresmertegybevan érvelésed?   eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6094 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:09:13 »

Meg az olajos csavarokról, a kipufogó szagú böfögésről, stb. hehe

Ja, most szóltak.......... csak a felét mondták az árnak és kb 2020-ig nics időpont. Mondjuk addigra már úgyis a méhtelepen lesz a smaxi.  eplus2
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mikorka Kálmán
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26666


Phinabubus, filematológus


« Új hozzászólás #6095 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:10:44 »

Ne akarj a halálba röhögtetni..... eplus2


Hogy is volt az a gázolajszűrősfelülvanaleeresztőcsavarésnemisfilteresmertegybevan érvelésed?   eplus2

Akkor az egyszer volt igazad... laugh
Naplózva

S-max Tit. 2.0 tdci
(korábban: Mondeo Trend 2.0 tdci (mk4), Mondeo mk3 tdci, Fiesta 1.6 tdci, Fiesta 1.4 tdci, Fiesta xr2i)
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #6096 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:15:28 »

Akkor az egyszer volt igazad... laugh

Nem erre játszottam.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Nika91127
Vendég
« Új hozzászólás #6097 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:26:11 »

vazz,minnyá leregelek mint drof,aki megunta a hülyeségedet hallgatni.bár a Stiffler is beszólt neki.... Roll Eyes hehe

drof miért regelt le?Huh?  wow1 wow1
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26983


E-mail
« Új hozzászólás #6098 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:26:52 »

drof miért regelt le?Huh?  wow1 wow1

Megsértődött.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48456



« Új hozzászólás #6099 Dátum: 2014.01.22 szerda, 21:29:25 »

Nem erre játszottam.
ja.véletlen volt!
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Oldalak: 1 ... 115 116 117 118 119 120 121 [122] 123 124 125 126 127 128 129 ... 138   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.1 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.