Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.17 péntek, 11:58:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: MK 1-2 fűtőmotor  (Megtekintve 2229 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Dátum: 2010.03.07 vasárnap, 09:24:35 »

Fent nevezett alkatrész eladó első körben 4000 pénzért.

Van egyéb is: vákuumlabdák, hideg-meleg lamella állító elektronika, egy két kábel hozzá, ezek, ha valakit érdekelnek, akkor kérdezzen, nem teszem fel mindet külön. szinte minden megvan a középső fűtőboxból. mk2 klímás.
alsó tálca és radiátor hiány van, a többi megvan
« Utoljára szerkesztve: 2010.03.07 vasárnap, 17:32:07 írta GinJoy » Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2010.03.07 vasárnap, 13:51:02 »

Fent nevezett alkatrész eladó első körben 4000 pénzért.

Van egyéb is: vákuumlabdák, hideg-meleg lamella állító elektronika, egy két kábel hozzá, ezek, ha valakit érdekelnek, akkor kérdezzen, nem teszem fel mindet külön. szinte minden megvan a középső fűtőboxból. mk2 klímás.
alsó tálca és radiátor hány van, a többi megvan
ha fütök olyan hangot ad ki mint amikor forr a viz a fazékba akkor nekem ez az alkatrész kell vagy valahol lukas a rendszer?a vizem minimális fogyást jelez kb havi 1dl attól függ mennyit megyek
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2010.03.07 vasárnap, 14:57:19 »

ha fütök olyan hangot ad ki mint amikor forr a viz a fazékba akkor nekem ez az alkatrész kell vagy valahol lukas a rendszer?a vizem minimális fogyást jelez kb havi 1dl attól függ mennyit megyek
havi 1 dl az nem hiszem, hogy lukas rendszerre utalna, de ez a "forr a víz" hang ez nem tiszta nekem, hogy mit jelent. esetleg csapágyas a motor? vedd ki a helyéről, és menet közben fordítsd oldalra. ha változik a hangja, akkor csapágyas
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2010.03.07 vasárnap, 17:23:16 »

Fent nevezett alkatrész eladó első körben 4000 pénzért.

Van egyéb is: vákuumlabdák, hideg-meleg lamella állító elektronika, egy két kábel hozzá, ezek, ha valakit érdekelnek, akkor kérdezzen, nem teszem fel mindet külön. szinte minden megvan a középső fűtőboxból. mk2 klímás.
alsó tálca és radiátor hány van, a többi megvan

Ilyen alkatrész van a Mondeoban? Fűt a motor? vigyor3

"alsó tálca és radiátor hány van" Ez mit jelent? Lips Sealed
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2010.03.07 vasárnap, 17:32:59 »

Ilyen alkatrész van a Mondeoban? Fűt a motor? vigyor3
Mindig tanulok valamit  Wink

"alsó tálca és radiátor hány van" Ez mit jelent? Lips Sealed
ja, hiányt akartam mondani. ... javítottam
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2010.03.07 vasárnap, 19:40:18 »

havi 1 dl az nem hiszem, hogy lukas rendszerre utalna, de ez a "forr a víz" hang ez nem tiszta nekem, hogy mit jelent. esetleg csapágyas a motor? vedd ki a helyéről, és menet közben fordítsd oldalra. ha változik a hangja, akkor csapágyas
ha a kesztyütartónál lévö fekete cuccra gondolsz az jó.a"forr a viz"a fütés egy zárt rendszer,olyan a hang amikor forr a viz a fazékba és fedö van rajta,néha már kicsap a gőz a nyomástol.arra gondoltam a fütésnél is nöl a nyomás és valahol ereszt ott kinyom egy kis gözt
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
simonaca
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2012.06.02 szombat, 20:20:49 »


Sziasztok!

1999-es 1,8-as zetec Mondeóm van, kikészít teljesen a klíma vagyis a fűtés állító motor. hidegen tökéletesen működik a klíma melegben elkezd fűteni akárhova állítom csak fűt. Klímás mondta, cseréljek vezérlő panelt megjavul, nem jött be falbav.... ha nincs az autóban 25foknál melegebb tökéletes minden, ha kint áll a tűző napon csak fűt . Kiszereltem a flap motort működik oda vissza szépen forog, mitől lehet ez a jelenség?Huh? Ja digitklímás a mondi.

Előre is köszönöm a válaszokat:simonaca
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.016 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.