Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 20:22:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 ... 185   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Futómű  (Megtekintve 2906622 alkalommal)
0 Felhasználó és 33 vendég van a témában
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #4200 Dátum: 2013.08.06 kedd, 22:20:59 »

A szentendrei útra viszem jövő héten:

www.akh.hu

3750huf/db

Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #4201 Dátum: 2013.08.06 kedd, 22:47:30 »

Hagyjad, cimbora. Majd leír egy szakmai szöveget, amiből az fog kiderülni, hogy mi hülyeségeket írunk, ő pedig megmondta a tutit. integet2

Nem unod még? Szerintem fejezd be.... ha kérhetem.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #4202 Dátum: 2013.08.06 kedd, 22:53:35 »

És ha elmegy a doles,  akkor nem megy el az osszetartas?   Dehogynem. Nem veletlen írtam

Nem számottevően. Mondhatni nem.
Amennyit változik a használódó lengéscsillapítóval a dőlés -nulla- , kb. annyit változik az összetartás is a dőlés miatt.
Napi szinten futóművezem bőven tizenéve.....

Ahogyan írtam korábban is, a hiba fenn állhatott még a gátló csere előtt. Mivel feszesebb lett a futómű így "többet töltött az úton a kerék" nagyobb mértékű lett a kopás.


De mindenki mindig csináljon amit jónak lát!  wave
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
joxer
Vendég
« Új hozzászólás #4203 Dátum: 2013.08.06 kedd, 22:55:40 »

Nem unod még? Szerintem fejezd be.... ha kérhetem.
nyes
Naplózva
b.joci1979
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


E-mail
« Új hozzászólás #4204 Dátum: 2013.08.09 péntek, 18:04:53 »

A bal hátsó lengéscsillapítóm elszólta magát... Szivárog az olaj belőle. Egyelőre nem kopog, de minden döccenőn elpattog a hátulja a kocsinak...

A cromaxnál 40/db az új csillapító, ez nem fog menni. Tegnap voltam egy szerelőnél itthon, de az nem tesz be bontottat. Patt.
Mit javasoltok?
Szia!
Én 2 hónapal ezelőtt vettem, többek között monroe hátsó lengéscsillapítókat kombi III.-as mondeóba, darabját 8500Ft-ért
Az üzletet talán itt az oldalon találtam, mindenkinek ajánlom, mert jóval olcsóbb volt minden postaköltséggel együtt is, mint a Cromaxnál, pedig ott is regisztrált tag vagyok ami 10-15% kedvezményt jelent.
A cím a következő:
Futómű bolt
trapezkar@gmail.com
Sándor Tamás
06-30/838-8792

Viszont segítség kellene nekem is!
Tegnap rászántam magam, hogy megnézzem mi is zörög hátúl, a kipufogó dobra gyanakodtam, mert lemez zörgés hangja volt.
Azonban az megrázva, ütögetve nem adot hasonló hangot sem. A lengőkarokat is mind végignéztem, pajszerrel megmozgattam, hátha valamelyik megadta magát, azonban azokat is rendbenlevőnek találtam. Gyanús a lengéscsillapító, nem véletlenül mondták a próbapadon, hogy az hamarosan cserés lesz, de a hangot túlzónak találom, miután a csillapítóban nincs is olyan alkatrész mely lemez hangon zöröghetne.
Továbbá a segítségeteket kérem abban, hogy lehetséges e, hogy a kombiban a hátsó csillapítók cserélyéhez le kell engednem a kaszniról a teljes hársó futóművet?
Első ránézésre nagyon úgy tűnt, hogy a felső rögzítéshez nem lehet másként hozzáférni.

Ha valaki tud kérem segítsen!

Köszönöm
Joci
« Utoljára szerkesztve: 2013.08.09 péntek, 18:06:37 írta b.joci1979 » Naplózva
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #4205 Dátum: 2013.08.09 péntek, 18:27:03 »

Szia!
Én 2 hónapal ezelőtt vettem, többek között monroe hátsó lengéscsillapítókat kombi III.-as mondeóba, darabját 8500Ft-ért
Az üzletet talán itt az oldalon találtam, mindenkinek ajánlom, mert jóval olcsóbb volt minden postaköltséggel együtt is, mint a Cromaxnál, pedig ott is regisztrált tag vagyok ami 10-15% kedvezményt jelent.
A cím a következő:
Futómű bolt
trapezkar@gmail.com
Sándor Tamás
06-30/838-8792

Viszont segítség kellene nekem is!
Tegnap rászántam magam, hogy megnézzem mi is zörög hátúl, a kipufogó dobra gyanakodtam, mert lemez zörgés hangja volt.
Azonban az megrázva, ütögetve nem adot hasonló hangot sem. A lengőkarokat is mind végignéztem, pajszerrel megmozgattam, hátha valamelyik megadta magát, azonban azokat is rendbenlevőnek találtam. Gyanús a lengéscsillapító, nem véletlenül mondták a próbapadon, hogy az hamarosan cserés lesz, de a hangot túlzónak találom, miután a csillapítóban nincs is olyan alkatrész mely lemez hangon zöröghetne.
Továbbá a segítségeteket kérem abban, hogy lehetséges e, hogy a kombiban a hátsó csillapítók cserélyéhez le kell engednem a kaszniról a teljes hársó futóművet?
Első ránézésre nagyon úgy tűnt, hogy a felső rögzítéshez nem lehet másként hozzáférni.

Ha valaki tud kérem segítsen!

Köszönöm
Joci


Nem kell levenni/leengedni a bölcsőt, de nem egyszerű hozzáférni. Akna vagy "sínes" emelőn érdemes próbálkozni, földön iszonyat lenne...
A hangot nem halljuk, találgatni felesleges, te pedig amit elmondasz róla az ugye nem segítség, mert az csak a te megítélésed. Smiley
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
Mad-V
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1995



« Új hozzászólás #4206 Dátum: 2013.08.09 péntek, 20:49:52 »


Viszont segítség kellene nekem is!
Tegnap rászántam magam, hogy megnézzem mi is zörög hátúl, a kipufogó dobra gyanakodtam, mert lemez zörgés hangja volt.
Azonban az megrázva, ütögetve nem adot hasonló hangot sem. A lengőkarokat is mind végignéztem, pajszerrel megmozgattam, hátha valamelyik megadta magát, azonban azokat is rendbenlevőnek találtam.

Szia!

A kézifékkötél szokott még úgy kopogni ha elszabadul, hogy azt hiszed leszakadt a kipu. Nézd meg azt is.  integet2
Naplózva
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4207 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 08:10:41 »

Sziasztok!Régóta küzdök a menet közbeni rázással.2 teljesen új felni van elől és már egy jó pár gumicserével is próbálkoztam,és még mindig.Ez lehet valami futómű probléma?Válaszokat előre is köszönöm. worship
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4208 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 08:17:00 »

Sziasztok!Régóta küzdök a menet közbeni rázással.2 teljesen új felni van elől és már egy jó pár gumicserével is próbálkoztam,és még mindig.Ez lehet valami futómű probléma?Válaszokat előre is köszönöm. worship
mikor-hogy ráz?   kormány ráz, vagy a ülés/kaszni rázkódik?
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4209 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 08:50:00 »

Sziasztok!Régóta küzdök a menet közbeni rázással.2 teljesen új felni van elől és már egy jó pár gumicserével is próbálkoztam,és még mindig.Ez lehet valami futómű probléma?Válaszokat előre is köszönöm. worship

Ilyennel én is küzdök 1 ideje,jó pár centírozáson vagyok túl,sőt már padon is mozgatták a futóművet totál semmi nem lötyög.Valaki írta h féltengely lehet még,már én is már csak erre tudok gondolni.Csak az elég költséges vaktában cserélgetni,hiszen nem látni rajtuk rendellenességet.Ja a futóműves mondta h próbáljam meg a gumiharang alatt zsírral megtömni,mert találkozott olyannal hogy kiszáradt.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4210 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 08:50:41 »

mikor-hogy ráz?   kormány ráz, vagy a ülés/kaszni rázkódik?
80km 110km a kormány,illetve 80-ról fékezéskor de ez fékprobléma is lehet(tárcsa)
Akár hogy cserélgetem a gumikat a felniket előre hátra balra jobbra valahol mindig ráz!
Eszméletlen idegesítő.
Naplózva
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4211 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 08:55:41 »

Ilyennel én is küzdök 1 ideje,jó pár centírozáson vagyok túl,sőt már padon is mozgatták a futóművet totál semmi nem lötyög.Valaki írta h féltengely lehet még,már én is már csak erre tudok gondolni.Csak az elég költséges vaktában cserélgetni,hiszen nem látni rajtuk rendellenességet.Ja a futóműves mondta h próbáljam meg a gumiharang alatt zsírral megtömni,mert találkozott olyannal hogy kiszáradt.
És ezt megcsináltad vagy még nem jutottál el odáig?
Hát ha a féltengelytől lehet ilyen akkor az enyém biztos attól van amilyen szerencsés vagyok(költségek)
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4212 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:01:33 »

80km 110km a kormány,illetve 80-ról fékezéskor de ez fékprobléma is lehet(tárcsa)
Akár hogy cserélgetem a gumikat a felniket előre hátra balra jobbra valahol mindig ráz!
Eszméletlen idegesítő.
ha fékezéskor ráz akkor tárcsa baja van. 
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4213 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:03:00 »

És ezt megcsináltad vagy még nem jutottál el odáig?
Hát ha a féltengelytől lehet ilyen akkor az enyém biztos attól van amilyen szerencsés vagyok(költségek)
Sajnos még nem volt rá időm.Nekem leginkább 100km/h felett ráz.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4214 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:03:47 »

ha fékezéskor ráz akkor tárcsa baja van. 
Fékezéskor is,azt tudom tárcsabaj.De menetközbe ráz nagyon 80-100 körül.
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4215 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:07:32 »

Fékezéskor is,azt tudom tárcsabaj.De menetközbe ráz nagyon 80-100 körül.
Előbb én a helyedben azt a tárcsabajt orvosolnám.Hátha attól van.Nekem sajnos nem függ össze a fékezéssel,meg amúgy is újak a tárcsák.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4216 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:09:50 »

Előbb én a helyedben azt a tárcsabajt orvosolnám.Hátha attól van.Nekem sajnos nem függ össze a fékezéssel,meg amúgy is újak a tárcsák.

Biztos,hogy nem attól van mert ha nem fékezek akkor is ráz,ha így a fék miatt rázna akkor mindig csinálná nem csak 80-100körül.Nem?
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4217 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:13:03 »

Biztos,hogy nem attól van mert ha nem fékezek akkor is ráz,ha így a fék miatt rázna akkor mindig csinálná nem csak 80-100körül.Nem?
Valószínű.Mindenesetre ha kiderűl akkor oszd meg velünk,természetesen én is ha megtudok valamit.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4218 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:31:31 »

Valószínű.Mindenesetre ha kiderűl akkor oszd meg velünk,természetesen én is ha megtudok valamit.

Mindenképp persze,de ennek a féltengelygondnak nem tudod hogy lehet utánajárni?Csak mert nekem se látszik semmi gond,pl gumiharang szakadás vagy ilyesmi.
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4219 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 09:57:39 »

Mindenképp persze,de ennek a féltengelygondnak nem tudod hogy lehet utánajárni?Csak mert nekem se látszik semmi gond,pl gumiharang szakadás vagy ilyesmi.

Szeretném tudni én is.Hátha valaki megmondja.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4220 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 12:11:03 »

Szeretném tudni én is.Hátha valaki megmondja.

Ha futómű nincs jól beállítva, akkor is tud produkálni ilyet. Nem kell neki semerre húznia, elég, ha az összetartás nem jó. A kormányrázás az első futómű problémára vagy kerék kiegyensúlyozatlanságra utal. Egyik imerősöm off autóján ugyanilyen jelenségek voltak. Neki főleg fékezéskor jött elő. Már kicserélte a teljes féket, de még mindig jelntkezett a gond. Elvitte futóműveshez, beállították és megszűnt a probléma.
Naplózva
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4221 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 12:28:20 »

Ha futómű nincs jól beállítva, akkor is tud produkálni ilyet. Nem kell neki semerre húznia, elég, ha az összetartás nem jó. A kormányrázás az első futómű problémára vagy kerék kiegyensúlyozatlanságra utal. Egyik imerősöm off autóján ugyanilyen jelenségek voltak. Neki főleg fékezéskor jött elő. Már kicserélte a teljes féket, de még mindig jelntkezett a gond. Elvitte futóműveshez, beállították és megszűnt a probléma.
És ha nem látszik a gumin egyik oldalon se kopás attól még lehet kerékösszetartás gond?
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4222 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 12:31:38 »

És ha nem látszik a gumin egyik oldalon se kopás attól még lehet kerékösszetartás gond?

Azért az olyan gyorsan nem kopik. Egy futóműellenőrzést még meg lehet ejteni. Szerintem az évente-kétévente nem árt.
Naplózva
Kispusi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 625


BLACK SMOKE & HIGH TORQUE


E-mail
« Új hozzászólás #4223 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 15:40:05 »

Mindenképp persze,de ennek a féltengelygondnak nem tudod hogy lehet utánajárni?Csak mert nekem se látszik semmi gond,pl gumiharang szakadás vagy ilyesmi.


Nekem fél éve volt jobb oldali féltengely problémám. Sajnos csere lett a vége....  falbav
Csere után teljesen megszűnt a rázás.
Bontottat vettem 20 papírért+ a csere 5. Az új ha jól emlékszem 110 e.   (2.2 tdci-be jó a 2.0 féltengelye.)

A jelenség a következő volt: Rázkódott az egész karosszéria 80-110 km/h között.
Nem csak a kormány hanem az egész kaszni. Intenzív gázadásra még jobban erősödött a rázás.
Ha visszavettem a gázt csökkent a rázás..

Lejtőn lefelé üresbe téve nincs rázkódás. Ezt próbáljátok ki.
Ha gurulás közben is ráz akkor nem féltengely.  eljen
Ez tuti biztos


Naplózva

2.2 ST TDCi, 2004/9, MACHINE SILVER, DENSO navi, 6 GANG, EGéR-ke OFF, KATALYST OFF, INA, ,CHIP, STRAIGHT PIPE + BLACK SMOKE, FOCUS ST ELSŐ FÉKEK, EBC BETÉT,
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4224 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 17:19:41 »

Ha futómű nincs jól beállítva, akkor is tud produkálni ilyet. Nem kell neki semerre húznia, elég, ha az összetartás nem jó. A kormányrázás az első futómű problémára vagy kerék kiegyensúlyozatlanságra utal. Egyik imerősöm off autóján ugyanilyen jelenségek voltak. Neki főleg fékezéskor jött elő. Már kicserélte a teljes féket, de még mindig jelntkezett a gond. Elvitte futóműveshez, beállították és megszűnt a probléma.
Örülnék neki ha az lenne,de sajnos 1 hónapja be lett állítva a futómű is.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4225 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 17:23:34 »

Nekem fél éve volt jobb oldali féltengely problémám. Sajnos csere lett a vége....  falbav
Csere után teljesen megszűnt a rázás.
Bontottat vettem 20 papírért+ a csere 5. Az új ha jól emlékszem 110 e.   (2.2 tdci-be jó a 2.0 féltengelye.)

A jelenség a következő volt: Rázkódott az egész karosszéria 80-110 km/h között.
Nem csak a kormány hanem az egész kaszni. Intenzív gázadásra még jobban erősödött a rázás.
Ha visszavettem a gázt csökkent a rázás..

Lejtőn lefelé üresbe téve nincs rázkódás. Ezt próbáljátok ki.
Ha gurulás közben is ráz akkor nem féltengely.  eljen
Ez tuti biztos



Ha jól tudom a jobbos féltengely ami a "hosszú"fajta.Nem kis pénz,viszont ha nem szűnik a hiba akkor jó nagy cumi.Azért a lejtőt megpróbálom...
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4226 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 17:31:57 »

Ha jól tudom a jobbos féltengely ami a "hosszú"fajta.Nem kis pénz,viszont ha nem szűnik a hiba akkor jó nagy cumi.Azért a lejtőt megpróbálom...
most egy kicsit megnyugodtam mert nekem guruláskor is meg mindig ráz,és én csak a kormányon érzem.Az a lényeg,hogy mihelyst elérem a 80-100at el kezd rázni.
80alatt semmi.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4227 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 17:57:44 »

most egy kicsit megnyugodtam mert nekem guruláskor is meg mindig ráz,és én csak a kormányon érzem.Az a lényeg,hogy mihelyst elérem a 80-100at el kezd rázni.
80alatt semmi.

Az lehet a gumi miatt is ha szálszakadásos. Simítsd végig a kezed az oldalán. Ha kis pukli(ka)t érzel, akkor eldobós az a gumi. De okozhatja a felni hibája, egy nagyobb kavics a gumiban, kiegyensúlyozatlanság, vagy egy sárdarab beleragadva a felni belsejébe. Más tippem nincs. Nem hiszem,hogy a féktárcsa tud ilyen rázást produkálni sima haladáskor. Fékezéskor igen, de haladáskor nem. (aztán lehet, hogy igen, de én nem tapasztaltam, amikot sz.r volt az előző autón a féktárcsám).
Naplózva
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #4228 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 18:02:06 »

most egy kicsit megnyugodtam mert nekem guruláskor is meg mindig ráz,és én csak a kormányon érzem.Az a lényeg,hogy mihelyst elérem a 80-100at el kezd rázni.
80alatt semmi.
elsők hátra-hátsók előre volt már?  a sár engem is megszivatott már. nem kell sok a felni belsejére rakódva, és ráz a kormány.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #4229 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 18:20:06 »

elsők hátra-hátsók előre volt már?  a sár engem is megszivatott már. nem kell sok a felni belsejére rakódva, és ráz a kormány.
milyen sár? Fél éve szárazság van.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4230 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 18:39:43 »

elsők hátra-hátsók előre volt már?  a sár engem is megszivatott már. nem kell sok a felni belsejére rakódva, és ráz a kormány.
Sár nincs benne,de a régi ólom ragasztója még rajt van elég hosszan és elég vastag.
Gondolod,hogy ez lehet?De ige cserélgetem folyton.Most ott tartok,hogy 100-nál ráz de inkább akkor ha kanyar van.
 falbav falbav falbav
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4231 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 18:41:34 »

milyen sár? Fél éve szárazság van.
Sár az nincs.Viszont az én felnim belsején sincs olyan hely ahová még nem volt ragasztva súly. falbav
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4232 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 18:45:29 »

Sár az nincs.Viszont az én felnim belsején sincs olyan hely ahová még nem volt ragasztva súly. falbav
Ez befolyásolhatja???
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4233 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 18:48:38 »

Ez befolyásolhatja???
Mi?A ragasztó ami ott marad a helyén?Biztos hogy nem.Gumi esélyes még,dehát megtapogatta a gumis és jók,sőt hátulról is előre raktam de mind hiába.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4234 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 18:53:07 »

Mi?A ragasztó ami ott marad a helyén?Biztos hogy nem.Gumi esélyes még,dehát megtapogatta a gumis és jók,sőt hátulról is előre raktam de mind hiába.

Nekem zsír ujj gumik vannak fenn,sőt a bal oldali felnit 3hete vettem újan mert a másik megrepedt.
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4235 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 19:01:14 »

Nekem zsír ujj gumik vannak fenn,sőt a bal oldali felnit 3hete vettem újan mert a másik megrepedt.
Akkor felni-gumi-centír kilőve,meg lengőkar szilent,összekötők is kilőve szerintem.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4236 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 19:05:33 »

Akkor felni-gumi-centír kilőve,meg lengőkar szilent,összekötők is kilőve szerintem.
Jövő héten csináltatok egy futóműbeállítást hátha nekem szerencsém lesz,amit nagyon kétlek.
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4237 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 19:08:27 »

Jövő héten csináltatok egy futóműbeállítást hátha nekem szerencsém lesz,amit nagyon kétlek.
Szerintem pénzkidobás lesz.Én nem vinném.De csak azért mert már vittem.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4238 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 19:10:29 »

Szerintem pénzkidobás lesz.Én nem vinném.De csak azért mert már vittem.
ingyen meg tudom csináltatni mert egy audiszalonba dolgozom a németeknél.
Naplózva
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4239 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 19:13:43 »

ingyen meg tudom csináltatni mert egy audiszalonba dolgozom a németeknél.
ilyen kerékagy,szilentproblémák nem lehetnek?
Naplózva
Jenci82
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 553


E-mail
« Új hozzászólás #4240 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 19:16:59 »

ingyen meg tudom csináltatni mert egy audiszalonba dolgozom a németeknél.
Hát akkor csináltasd meg,és mondják meg a hiba okát is.Azért oszd meg velünk is.
Naplózva

MK3 2.0 TDCI 115Le 2006.kombi Egr,Dpf off La-chip tuning
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4241 Dátum: 2013.08.11 vasárnap, 19:20:34 »

Hát akkor csináltasd meg,és mondják meg a hiba okát is.Azért oszd meg velünk is.
holnap rakok fel próbára 4másik felnit aztán meglátjuk.holnap irok,hogy mi van.A futóművet szerintem pénteken állítatom.
Naplózva
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #4242 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 10:48:28 »

Nekem zsír ujj gumik vannak fenn,sőt a bal oldali felnit 3hete vettem újan mert a másik megrepedt.
az új gumit és az új felnit is kell centirozni.tökéletes az új sincs
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4243 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 12:22:58 »

az új gumit és az új felnit is kell centirozni.tökéletes az új sincs
Ki lett centírozva én csináltam!
Naplózva
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #4244 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 12:40:55 »

Ki lett centírozva én csináltam!

Akkor megvan, mi a baj... eplus2

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
nyuszko
Vendég
« Új hozzászólás #4245 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 18:36:14 »

Akkor megvan, mi a baj... eplus2

AndyA
Bár csak igazad lenne,hogy én b.... el,mert akkor nem kéne keresnem hogy mitől csinálja. wave
Naplózva
sendrew
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2332



E-mail
« Új hozzászólás #4246 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 19:42:47 »

2 szervízzel beszéltem a munkahelyem közelében (Kwikfit, AKH) egyik sem hajlandó hozott alkatrésszel dolgozni...
Nem teszik be a bontatlan dobozos Monroe hátsó gátlókat.

Nevetséges  gun
Naplózva

2008. Ford S-MAX 2.0 Titanium 145LE
2008. Ford Focus 1.6    101LE

EX:
2001. Ford Ka 1.3 60LE
2004. Ford Mondeo Turnier Trend 1.8 16V 125LE  LPG
2007. Ford Fiesta 1.25    75LE

Az autó nyomokban Ghia elemeket tartalmazott
Meg Győző
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 24525



« Új hozzászólás #4247 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 19:47:57 »

Annyira nem nevetséges.

A pék sem süt hozott lisztből kenyeret neked.
Naplózva

Imádom a dízeleket!    
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #4248 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 19:59:18 »

2 szervízzel beszéltem a munkahelyem közelében (Kwikfit, AKH) egyik sem hajlandó hozott alkatrésszel dolgozni...
Nem teszik be a bontatlan dobozos Monroe hátsó gátlókat.

Nevetséges  gun


gatlo.hu
telostudor.hu
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #4249 Dátum: 2013.08.12 hétfő, 20:10:19 »

Annyira nem nevetséges.

A pék sem süt hozott lisztből kenyeret neked.

és mi nem mindegy  nekik  Huh? nem ócska cccot akar beszereltetni  amivel az elsö kanyart nem lehet teljesiteni  Angry

Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Oldalak: 1 ... 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 ... 185   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.174 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.