Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 00:08:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 807387 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #550 Dátum: 2007.11.27 kedd, 20:08:37 »

Benedek!
nekem az of 1,8 ra van b10-em most azt mondanám fel,üzembentartoival adtam oda kössön rá ujjat az új gazdája
évközben nem lehetett felmondani mert nem volt tulaj változás. a b10-emet szeretném áthozni a jelenlegi automra
ez , hogy müxik?
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #551 Dátum: 2007.11.27 kedd, 20:25:17 »


Ez valami döbbenetes árú CASCO! nekem 9800/hó úgy hogy minden biztosítva van benne és  10% 100eFt önrésszel az Allianznál. A Pajzs árábol 2 évig fizethetném a CASCO-t és gondolom erre jön még az SMS-szolgáltatás díja. Azt viszont nem értem hogy miért is szeretnél sms-ezni a kocsiból? Ha kellene nem arra van a mobiltelefon?
Naplózva
Rob21
Vendég
« Új hozzászólás #552 Dátum: 2007.11.27 kedd, 20:49:26 »


Ez valami döbbenetes árú CASCO! nekem 9800/hó úgy hogy minden biztosítva van benne és  10% 100eFt önrésszel az Allianznál. A Pajzs árábol 2 évig fizethetném a CASCO-t és gondolom erre jön még az SMS-szolgáltatás díja. Azt viszont nem értem hogy miért is szeretnél sms-ezni a kocsiból? Ha kellene nem arra van a mobiltelefon?

Vazze... De gondolom ez nem BP-i vagy környéki díj? Mondjuk az alapkalkulációnál minden sz*rt beszámoltak (bőr, Xenon, anyámkínja). Így jött ki valami 18 ropi. Igaz, hogy egyelőre más biztosítónál nem járam még.
Az SMS cucc az egy ipari mobiltelefonból jön, ami be van építve a verdába. A kocsi SMS-t ír, ha nyitogatják. Meg asszem le is lehet állítani a motrot eképpen. De hogy ennek milyen díja van, az passz. Remélem nem kell hozzá külön előfizu vagy ilyesmi.
Na meg ÁLLÍTÓLAG még egyetlenegy pajzsos kocsit sem loptak el eddig...
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #553 Dátum: 2007.11.27 kedd, 20:54:04 »

Benedek!
nekem az of 1,8 ra van b10-em most azt mondanám fel,üzembentartoival adtam oda kössön rá ujjat az új gazdája
évközben nem lehetett felmondani mert nem volt tulaj változás. a b10-emet szeretném áthozni a jelenlegi automra
ez , hogy müxik?


Hmmm...
..az üzembentartóit mindig egy hihetetlen nagy kavarás követi...a kormányrendelet valóban az év végi felmondást határozza meg, mint felmondási lehetőség ..ám minden biztosító máshogy értelmezi a rendelet az üzemben tartó bónuszára vonatkozó részt... Mond fel az tény mint üzemben tartó 2008.01.01-től a tulajdonosnak kell kötni a biztosítást...az okmányiroda az üzemben tartóságot változását bejegyzi (inkább kihúzza) ezzel az újonnan kialított forgalmival és év végi felmondás másolatával a tulaj megkötheti az új biztosítását .... te mint üzemben tartó a felmondás másolatával és az új forgalmi másolatával kérheted a biztosítót a te új autódra a bónusz átvezetését... természetesen annak a biztosító váltásnak is most van itt az ideje.. felmondási idő stb... most ez idő alatt a forgalmi átírását és az igazolások kikérését is el kell intézni... sok macera...
Szerintem előtte kérdezz rá a biztosítónál, hogy ezt ők is látják pontosan mert minden íróasztal másképp értelmezi és ez mindig kavarodást okoz....
.. és mindig az ügyfél szív.... gun
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #554 Dátum: 2007.11.27 kedd, 21:10:17 »

Szeretnék casco-t kötni, de havi 15-20 között lenne a díja. Ennyi meg nincs rája. Úgy tudom, hogy ha beszereltetek a PAJZSéknál egy fullos GPS-es akármit (negyed misi!!!), akkor lopás esetén a Pajzs kifizeti a kocsi piaci árát. Ha igaz, ez nem olyan rossz szerintem. Ráadásul az Uniqa biztivel összefonódtak, és ha van ilyen kütyü a verdában, akkor a CASCO-ra élből 50% kedvezmény jön. Az mondjuk 8-10 rugó/hó - meggondolandó már. Viszont ha nem kérek lopás elleni biztit, akkor 70% kedvezmény jár. Ez azt jelentené, hogy havi 5-6 rugóból van egy majdnem fullos CASCO. Ez már elég baráti egy ilyen kocsira. És a pajzs cucc ára másfél-2 év alatt visszajönne. Ráadásul tudnék SMS-ezni a verdával...  nyes
Tudtok valamit erről? Áll még a dolog? Tapasztalat?


...a tarifáláshoz, összehasonlításhoz ez így nagyon kevés.... ráadásúl, ha SMS-ezni akarsz az egy külön perverzió ahhoz nincs lővésem... ha elküldöd PÜ-ben az anyagaidat akkor keresek neked valami használhatót... remélhtőleg az alapján már könnyebben tudsz dönteni.... integet2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #555 Dátum: 2007.11.27 kedd, 23:45:49 »


Ez valami döbbenetes árú CASCO! nekem 9800/hó úgy hogy minden biztosítva van benne és  10% 100eFt önrésszel az Allianznál. A Pajzs árábol 2 évig fizethetném a CASCO-t és gondolom erre jön még az SMS-szolgáltatás díja. Azt viszont nem értem hogy miért is szeretnél sms-ezni a kocsiból? Ha kellene nem arra van a mobiltelefon?
A 15-20e/hó? Én most mondtam föl a 22e/hó CASCOmat. A 100e10%-os verzió 27eHUF/hó lett volna. Na ez a brutál. Most gyúrok egy 16eHUf-os unionos cascora. Már az is előrelépés lesz.... Csak lenne időm elintézni (bocs Benedek, hogy nem hívlak).

Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #556 Dátum: 2007.11.28 szerda, 00:20:34 »


Ez valami döbbenetes árú CASCO! nekem 9800/hó úgy hogy minden biztosítva van benne és  10% 100eFt önrésszel az Allianznál. A Pajzs árábol 2 évig fizethetném a CASCO-t és gondolom erre jön még az SMS-szolgáltatás díja. Azt viszont nem értem hogy miért is szeretnél sms-ezni a kocsiból? Ha kellene nem arra van a mobiltelefon?
A 15-20e/hó? Én most mondtam föl a 22e/hó CASCOmat. A 100e10%-os verzió 27eHUF/hó lett volna. Na ez a brutál. Most gyúrok egy 16eHUf-os unionos cascora. Már az is előrelépés lesz.... Csak lenne időm elintézni (bocs Benedek, hogy nem hívlak).




..pedig nálad a döntési lehetőség... első blikkre a tied is valahol 17e/hó körül van.... wave
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #557 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 13:44:38 »

Benedek, úgy látom nagyon képben vagy a biztositós dolgokban.
Van - e lehetőségem, hogy a nekem okozott kár kijavítását nekem ne kelljen fizetni, hanem a szervíz és a biztosító oldja meg egymás közt?
Mellette nélkülözhetetlen az autó, napi munkába járáshoz, a mozgáskorlátozott feleségem és 4 hónapos kislányom orvoshoz, stb szállításához. Valami bérautót intézhetek-e , hogy szintén ne én fizessem?
Mert ez az Interjuba Kft telefonon azt mondta, hogy nem.
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #558 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 17:11:29 »

Benedek, úgy látom nagyon képben vagy a biztositós dolgokban.
Van - e lehetőségem, hogy a nekem okozott kár kijavítását nekem ne kelljen fizetni, hanem a szervíz és a biztosító oldja meg egymás közt?
Mellette nélkülözhetetlen az autó, napi munkába járáshoz, a mozgáskorlátozott feleségem és 4 hónapos kislányom orvoshoz, stb szállításához. Valami bérautót intézhetek-e , hogy szintén ne én fizessem?
Mert ez az Interjuba Kft telefonon azt mondta, hogy nem.



Köszönöm a bizalmat (ez a munkám)!
....ha márkaszervizbe vagy a biztosító által "elfogadott" szervizbe viszed akkor nem neked kell a kárt rendezni... az autód szemlézésénél feltétlenül kérdezz rá, hogy lesz-e neked valamilyen költséged.. valamelyik biztosító képes ilyenekre, hogy nem a teljes óradíjat számolja el, az ügyfél kárára gun
.... a kölcsönautó is (elvileg) belefér az egyéb nem dologi kárba de azt nagyon bizonyítani kell, a gyerek (gratulálok taps) és a feleséged állapota az elég nyomós érv... ezt szerintem ellehetne feléjük sütni.... ajánlom, hogy ezt kérdezd meg a kárfelvevőtől és ha elutasító választ ad azonnal kérd el a főnöke telefonszámát.... méltányosságból ezt ki lehet fizettetni....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #559 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 17:31:32 »

Benedek, úgy látom nagyon képben vagy a biztositós dolgokban.
Van - e lehetőségem, hogy a nekem okozott kár kijavítását nekem ne kelljen fizetni, hanem a szervíz és a biztosító oldja meg egymás közt?
Mellette nélkülözhetetlen az autó, napi munkába járáshoz, a mozgáskorlátozott feleségem és 4 hónapos kislányom orvoshoz, stb szállításához. Valami bérautót intézhetek-e , hogy szintén ne én fizessem?
Mert ez az Interjuba Kft telefonon azt mondta, hogy nem.



Köszönöm a bizalmat (ez a munkám)!
....ha márkaszervizbe vagy a biztosító által "elfogadott" szervizbe viszed akkor nem neked kell a kárt rendezni... az autód szemlézésénél feltétlenül kérdezz rá, hogy lesz-e neked valamilyen költséged.. valamelyik biztosító képes ilyenekre, hogy nem a teljes óradíjat számolja el, az ügyfél kárára gun
.... a kölcsönautó is (elvileg) belefér az egyéb nem dologi kárba de azt nagyon bizonyítani kell, a gyerek (gratulálok taps) és a feleséged állapota az elég nyomós érv... ezt szerintem ellehetne feléjük sütni.... ajánlom, hogy ezt kérdezd meg a kárfelvevőtől és ha elutasító választ ad azonnal kérd el a főnöke telefonszámát.... méltányosságból ezt ki lehet fizettetni....

Köszönöm!!!
Végre valami jobb hír is
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #560 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 17:44:33 »

Idézetet írta: szabogaby link=topic=60.msg232203#msg232203 date=1196958692

[/quote
Köszönöm!!!
Végre valami jobb hír is


..ki az az Interjuba kft?Huh?Huh? Mit csinálnak?Huh??
...rendörségi gyegyzökönyved is van?Huh? pláne ha külföldi a vétkes?Huh?
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #561 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 17:49:22 »

Idézetet írta: szabogaby link=topic=60.msg232203#msg232203 date=1196958692

[/quote
Köszönöm!!!
Végre valami jobb hír is


..ki az az Interjuba kft?Huh?Huh? Mit csinálnak?Huh??
...rendörségi gyegyzökönyved is van?Huh? pláne ha külföldi a vétkes?Huh?

Interiura Magyarország Kft.

H-1152 Budapest,
Szentmihályi u. 137
Tel.: +36 1 4683436
Fax: +36 1 4683432; +36 1 4683435
e-mail: interiura@interiura.hu
 
Nekem is ők intézték a dolgokat, kicsit noszogatni kellett őket, de fél év alatt a pénzemnél voltam (600e.)
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #562 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 17:54:06 »

Nekem is ők intézték a dolgokat, kicsit noszogatni kellett őket, de fél év alatt a pénzemnél voltam (600e.)

..biztos....
Nem hallotammég róluk....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #563 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 17:57:03 »


..biztos....
Nem hallotammég róluk....

Pedig itt http://www.mabisz.hu/GKI/gjtarsasag.htm is rajtavannak, nem olyan kis cég...
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #564 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 18:58:40 »

Idézetet írta: szabogaby link=topic=60.msg232203#msg232203 date=1196958692

[/quote
Köszönöm!!!
Végre valami jobb hír is


..ki az az Interjuba kft?Huh?Huh? Mit csinálnak?Huh??
...rendörségi gyegyzökönyved is van?Huh? pláne ha külföldi a vétkes?Huh?
Igen volt rendőrségi intézkedés, és megnyugtattak, hogy még 100x be leszek idézve. Kicsit nagy cirkusz volt, a szamarából a tűzoltók vágtak ki egy utast. este fél 6 - tól nyolcig le volt zárva az út.
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #565 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 19:30:24 »


Igen volt rendőrségi intézkedés, és megnyugtattak, hogy még 100x be leszek idézve. Kicsit nagy cirkusz volt, a szamarából a tűzoltók vágtak ki egy utast. este fél 6 - tól nyolcig le volt zárva az út.
[/quote]

....akkor megnyugtató, hogy volt rendörség is!!! az a lényeg, hogy épbörrel megúsztátok!!
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #566 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 20:11:20 »

Küldtek két fotót, amit megkérdezés és engedély nélkül, még a linket sem, akarok feltenni.
BMW vs Hund 140km-nél.
Naplózva
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #567 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 20:29:18 »

Szóval Kutyaütő lettem.
Érdekesen alakul a helyzet, megvan a kutya tulaja, van allianz hungária otthonbiztosítása, ami tartalmaz hobbi és háziállatbiztosítást, és ezen felül kiegészítő állattartó felelősségbiztosítást is.
Kijön a dologi kárszakértő a helyszínre és közli, hogy ezek a biztosítások csak az ingatlan határain belül érvényesek, jelen esetben, amikor a kutya elszakítja a kikötésére szolgáló kötelet, és amíg a tulaj jár be az udvarba kifut mellette, én elütöm, nos erre az esetre nem vonatkozik a felelősségbiztosítás. A kérdésre, hogy akkor mire való azt felelte, hogy ha céllal(!) vezeted a kutyát az utcán és elszabadul valahogy, na arra igen.
Ez közröhej. Biztosítási összeg a kiegészítő álattartó felelősségbiztosításnál 8 995 000 ft. Tehát ha elefántot tartok és összedönti a szomszéd házát akkor lehet, hogy fizet, de nem biztos, merta szomszéd háza az ingatlan határain kívül van.
Slusszpoén:ezeketa biztosításokat azért kötötték,mert néhány éve egy rendőrautó ütötte el hasonlóan a kutyájukat, és az roppant kellemetlen volt!
Ez ma a helyzet szép hazánkban.
Sajnálom őket.
 
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #568 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 20:54:39 »

...Sajnálom őket.....
 

...Allianz szakmailag arról híres, hogy csípöből elutasít mindent...ha az ügyfél nem fenyegetőzik akkor nyeretek, ha perel, vitatkozik akkor ennek mértékében csak válvonással kifizeti a kárt.... kérd el a lakásbiztosítási kötvényszámát és a feltételeit...Sőt egy "betétlapot" is kérjél a kár tényleg olyan mértékű!!!
[/quote]
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #569 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 21:24:01 »

 wow1 Az  emített fotókat pont most láttam az A. Bildben! Szerintem nem moderálandók.
http://kepfeltoltes.hu/071206/bmw_deer_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/071206/bmw_deer_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Korábban felvetetétek mi történik autópályás állat balesetnél, hát minimum ez!
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #570 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 21:31:58 »

...Sajnálom őket.....
 


..a feltétel valóban kizárja a kerítésen kívüli eseményeket....

14.2. az Allianz Hungária Biztosító Zrt. által korábban kínált
otthonbiztosítási terméktől lényegesen az alábbiakban
tér el:
az indexálás (értékkövetés) alapja a fogyasztói árindex,
a felelősségbiztosítás alapján nem térülnek meg a kockázatviselés
helyén kívül, a biztosított kutyája által okozott
károk,

újabb kiegészítő biztosításokkal bővült (családi élet- és
egészségbiztosítás).
 levele gun levele

Másik bizosító feltételében meg ez áll:
HB 33. Felelõsségbiztosítás kiterjesztése ebtartói minõségre
Kiterjed a biztosítási fedezet a magánszemélyi minõségbõl eredõen az ebtartással harmadik személyeknek okozott
károkra
, Magyarország területén évente maximum 2.000.000 Ft felsõ kártérítési összeghatár mértékéig.
A biztosításból kizártak a staffordshire terrier, pit bullterrier, staffordshire bullterrier és ezek különbözõ keresztezései,
valamint a rottweiler fajtájú ebek által okozott károk.
Jelen kiterjesztés nem alkalmazható ebtenyésztõk és állatpanziók vállalkozói felelõsségének biztosítására.
 eljen taps

harmadik cég:
2. A jelen feltételek szerint nem minôsül biztosítási eseménynek és nem téríti meg a biztosító azokat a károkat,
amelyeket:
a) a biztosítottak egymásnak vagy hozzátartozóiknak okoztak,
b) a biztosított, mint 12 éves kort betöltött személy okozott és gondozója kártérítési felelôsséggel tartozik,
ha a gon-dozott ellen szándékos cselekménye miatt eljárás indult, vagy indulhatna, ha az életkora nem
jelentene büntethetôségi akadályt,
c) a biztosítottak keresô foglalkozásuk vagy tevékenységük végzése során, illetve azzal összefüggésben
okoztak,
d) a biztosítottak motoros jármû üzembentartójaként, használójaként okoztak,
e) a biztosítottak vízi- és légijármû, illetve gépi meghajtású sporteszközök használatával okoztak,
f) a biztosítottak kötelezô gépjármû felelôsségbiztosítás hatálya alatt álló rokkantjármû használatával okoztak,
g) a biztosítottak a környezet szennyezésével okoztak,
h) a biztosítottak állati erô munkavégzésre való használata közben, vagy azzal összefüggésben okoztak,
i) a biztosított állatai növényi kultúrákban, gépjármûben okoztak.
 levele gun levele
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #571 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 21:33:42 »

wow1 Az  emített fotókat pont most láttam az A. Bildben! Szerintem nem moderálandók.
http://kepfeltoltes.hu/071206/bmw_deer_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/071206/bmw_deer_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Korábban felvetetétek mi történik autópályás állat balesetnél, hát minimum ez!


...azta k...........................va..húúúúúúúúúúúúúúúúúúúú..... wow1 wow1 wow1 wow1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #572 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 21:38:38 »

Korábban felvetetétek mi történik autópályás állat balesetnél, hát minimum ez!

.az egy újabb téma... az erdészet dolga a vadrácsokat karbantartani...ezért kell vézni honnan jön, az áldozat..... ez is felelősségi kár...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #573 Dátum: 2007.12.06 csütörtök, 21:59:52 »

Szóval Kutyaütő lettem.
Érdekesen alakul a helyzet, megvan a kutya tulaja, van allianz hungária otthonbiztosítása, ami tartalmaz hobbi és háziállatbiztosítást, és ezen felül kiegészítő állattartó felelősségbiztosítást is.
Kijön a dologi kárszakértő a helyszínre és közli, hogy ezek a biztosítások csak az ingatlan határain belül érvényesek, jelen esetben, amikor a kutya elszakítja a kikötésére szolgáló kötelet, és amíg a tulaj jár be az udvarba kifut mellette, én elütöm, nos erre az esetre nem vonatkozik a felelősségbiztosítás. A kérdésre, hogy akkor mire való azt felelte, hogy ha céllal(!) vezeted a kutyát az utcán és elszabadul valahogy, na arra igen.
Ez közröhej. Biztosítási összeg a kiegészítő álattartó felelősségbiztosításnál 8 995 000 ft. Tehát ha elefántot tartok és összedönti a szomszéd házát akkor lehet, hogy fizet, de nem biztos, merta szomszéd háza az ingatlan határain kívül van.
Slusszpoén:ezeketa biztosításokat azért kötötték,mert néhány éve egy rendőrautó ütötte el hasonlóan a kutyájukat, és az roppant kellemetlen volt!
Ez ma a helyzet szép hazánkban.
Sajnálom őket.
 


...a PTk foglalkozik az ebtartó felelősségével... lehet perelni az ebtartót....
az ,hogy az adott biztosító nem fizet az egy másik dolog... a kár össszeget valakitő ki kell csiholni!!
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #574 Dátum: 2007.12.07 péntek, 08:28:45 »

Szóval Kutyaütő lettem.

Sajnálom őket.
 


...a PTk foglalkozik az ebtartó felelősségével... lehet perelni az ebtartót....
az ,hogy az adott biztosító nem fizet az egy másik dolog... a kár össszeget valakitő ki kell csiholni!!
Nem kell szerintem csiholni ismerem őket, ettől kellemetlen, aláírtak egy elismerő nyilatkozatot.
Nálam van a kötvényük másolata, azzal mentem a biztosítóhoz.
 
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #575 Dátum: 2007.12.07 péntek, 08:36:13 »

wow1 Az  emített fotókat pont most láttam az A. Bildben! Szerintem nem moderálandók.
http://kepfeltoltes.hu/071206/bmw_deer_1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/071206/bmw_deer_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Korábban felvetetétek mi történik autópályás állat balesetnél, hát minimum ez!
Szegény őzike..
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #576 Dátum: 2007.12.07 péntek, 09:47:10 »

Szóval Kutyaütő lettem.

Sajnálom őket.
 


...a PTk foglalkozik az ebtartó felelősségével... lehet perelni az ebtartót....
az ,hogy az adott biztosító nem fizet az egy másik dolog... a kár össszeget valakitő ki kell csiholni!!



Nem kell szerintem csiholni ismerem őket, ettől kellemetlen, aláírtak egy elismerő nyilatkozatot.
Nálam van a kötvényük másolata, azzal mentem a biztosítóhoz.
 

..olvasatom szerint a tényállás a következő:
...mehetsz a biztosítóhoz kárt fölméretni, vagy a szervizbe árajánlatot kérni...
...a lakás biztosítója (Allianz) nem fog fizetni, duhos2 levele mert kizárja a kerten kívüli eseményeket... Hozzájuk ne is menjél....
...mivel a Ptk az eb tartókról is rendelkezik, "polgári per" úton van jogalapod... a biztosító vagy szerviz által adott összeget követelheted a tulajdonoson.....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #577 Dátum: 2007.12.07 péntek, 10:54:03 »

Szegény őzike..
Róka vagy kutya.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #578 Dátum: 2007.12.07 péntek, 12:57:38 »

Őzike nyári bundácskában, abban a magasságban nem valószínű más, rókához nagyon sok a darálék, meg a bőr.  Wink
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #579 Dátum: 2007.12.07 péntek, 13:26:41 »

Egyébként a kép nevében deer van, ami inkább szarvast jelent, bár az ekkora szarvasnak illenék pöttyösnek lenni, ami a képen nem igazán látszik.
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Zsiri
Vendég
« Új hozzászólás #580 Dátum: 2007.12.07 péntek, 13:52:08 »

Szerintem kutya volt, németjuhász.  rinya Szegény, de  legalább nem fájt neki.
Ha legcsuknák a motorháztetőt, csak egy díszrács hiány látszódna a lámpa mellett. Közben a motornak annyi!

Kéretik v.ki, aki kipucolja a motorteret! idiota
Naplózva
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #581 Dátum: 2007.12.07 péntek, 18:16:46 »

Benedek, megint egy kérdés.
Beszéltem ezzel az Interiura-val a csereautó ügyben, kértek egy orvosi igazolást a feleségem állapotáról, ezt elküldtem nekik. De azt mondták , hogy a bérautó árának 70%-át térítik, rákérdeztem, hogy ha én szerződéssel kapok kölcsön autót, akkor kapom- e a napidíjat, de azt mondták, hogy csak a bérautó számlával!
Ez lehetséges?
Mert már voltam ilyen cipőben és akkor fizették.
Köszi
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #582 Dátum: 2007.12.07 péntek, 21:26:15 »

Benedek, megint egy kérdés.
Beszéltem ezzel az Interiura-val a csereautó ügyben, kértek egy orvosi igazolást a feleségem állapotáról, ezt elküldtem nekik. De azt mondták , hogy a bérautó árának 70%-át térítik, rákérdeztem, hogy ha én szerződéssel kapok kölcsön autót, akkor kapom- e a napidíjat, de azt mondták, hogy csak a bérautó számlával!
Ez lehetséges?
Mert már voltam ilyen cipőben és akkor fizették.
Köszi


...hm..
...lehetséges, abból kiindúlva, hogy a biztosító számla alapján térít (elsősorban)..hogy ezt most % formába is öntik ez tárgyalási alap (!)...ha korábban kaptál már így autót azt a "vonalat, szerződést" szedesd úja elő és arra lehet hivatkozni...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #583 Dátum: 2007.12.08 szombat, 09:51:50 »

Köszi
 worship
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #584 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 18:38:30 »

Ismét tudatlanságom által megfogalmazott kérdés.
Végre idetalált a kárszakértő (az igért egy héten belül, vagyis a bejelentést követő 8-adik napon). falbav
Megnézte a gépet, kitöltötte a papírokat, azt mondja mehetek javíttatni, és ott is meg akarja nézni, hogy a futőmű sérült-e? OK.
ELmegyek a szervízbe, minden papírt lemásolnak, lefűznek és azt mondják, el is kezdik , ha hozom a papírt a rendőrségtől, hogy az ügy lezárult.
Irány a rendőrség, de már nem tárgyalnak velem. Jó kivárom a hétfőt, telefon( mert nem tudok bemenni meló miatt). A válasz:
MÉG NINCS ITT AZ ÜGYIRAT!
De mondom, hogy sürgős lenne. Erre válasz: Ha volt súlyos sérült, akkor minimum 6 HÓNAP!!!!!!!!!!! gun gun gun falbav falbav rinya
Segítsetek mit csináljak???
Hiszen nem is én voltam az okozó!
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
wyctor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8174


+36309351663

benedek88@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #585 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 19:03:54 »

Ismét tudatlanságom által megfogalmazott kérdés.
Végre idetalált a kárszakértő (az igért egy héten belül, vagyis a bejelentést követő 8-adik napon). falbav
Megnézte a gépet, kitöltötte a papírokat, azt mondja mehetek javíttatni, és ott is meg akarja nézni, hogy a futőmű sérült-e? OK.
ELmegyek a szervízbe, minden papírt lemásolnak, lefűznek és azt mondják, el is kezdik , ha hozom a papírt a rendőrségtől, hogy az ügy lezárult.
Irány a rendőrség, de már nem tárgyalnak velem. Jó kivárom a hétfőt, telefon( mert nem tudok bemenni meló miatt). A válasz:
MÉG NINCS ITT AZ ÜGYIRAT!
De mondom, hogy sürgős lenne. Erre válasz: Ha volt súlyos sérült, akkor minimum 6 HÓNAP!!!!!!!!!!! gun gun gun falbav falbav rinya
Segítsetek mit csináljak???
Hiszen nem is én voltam az okozó!

Ez sajnos így működik... kórházi jelentés, stb... A biztosítók ilyenkor minden lehetséges dologba belekapaszkodnak, nehogy keljen nekik fizetni. Én azért csináltam úgy, hogy mindent megcsináltam a saját pénzemből, majd mikor fél év után bejött a pénz akkor a számlákat bemutatva kifizették a pénzt. Ha ezt nemtudod meghitelezni, marad a hosszú várakozás.  levele Benedek hátha tud valami okosat mondani....
Naplózva

2008. MKIV 2.0 TDCi Kombi Titanium-X
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #586 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 19:22:50 »

Ez sajnos így működik... kórházi jelentés, stb... A biztosítók ilyenkor minden lehetséges dologba belekapaszkodnak, nehogy keljen nekik fizetni. Én azért csináltam úgy, hogy mindent megcsináltam a saját pénzemből, majd mikor fél év után bejött a pénz akkor a számlákat bemutatva kifizették a pénzt. Ha ezt nemtudod meghitelezni, marad a hosszú várakozás.  levele Benedek hátha tud valami okosat mondani....
[/quote]


És akkor még van pofájuk azt mondani, hogy bérautót csak az optimális javitási időre fizetik, amit ők állapítanak meg , a 6 hónap rendőrségi üggyel szemben!
És a 70 %-át, mert az én autóm nem kopik!!!!
Könyörgöm, csak az alkatrész több mint 0,5 milla , akkor ez az autó másodpercek allatt mennyit kopott  rinya rinya rinya rinya falbav falbav falbav gun gun gun gun banplz
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #587 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 19:28:01 »

Ismét tudatlanságom által megfogalmazott kérdés.
Végre idetalált a kárszakértő (az igért egy héten belül, vagyis a bejelentést követő 8-adik napon). falbav
Megnézte a gépet, kitöltötte a papírokat, azt mondja mehetek javíttatni, és ott is meg akarja nézni, hogy a futőmű sérült-e? OK.
ELmegyek a szervízbe, minden papírt lemásolnak, lefűznek és azt mondják, el is kezdik , ha hozom a papírt a rendőrségtől, hogy az ügy lezárult.
Irány a rendőrség, de már nem tárgyalnak velem. Jó kivárom a hétfőt, telefon( mert nem tudok bemenni meló miatt). A válasz:
MÉG NINCS ITT AZ ÜGYIRAT!
De mondom, hogy sürgős lenne. Erre válasz: Ha volt súlyos sérült, akkor minimum 6 HÓNAP!!!!!!!!!!! gun gun gun falbav falbav rinya
Segítsetek mit csináljak???
Hiszen nem is én voltam az okozó!

Ez sajnos így működik... kórházi jelentés, stb... A biztosítók ilyenkor minden lehetséges dologba belekapaszkodnak, nehogy keljen nekik fizetni. Én azért csináltam úgy, hogy mindent megcsináltam a saját pénzemből, majd mikor fél év után bejött a pénz akkor a számlákat bemutatva kifizették a pénzt. Ha ezt nemtudod meghitelezni, marad a hosszú várakozás.  levele Benedek hátha tud valami okosat mondani....

...ez több külön dolog... volt egy károkozó..(lada szamarás?? ha jól emlékszem)  ha tudsz róla valamit, akkor irasd le, hogy a kárt ő okozta és a rendörségi jegyzőkönyvtől függetlenül a kárt elismeri....
..ezzel a károkozói nyilatkozattal a kárrendezőnek és a szervíznek (és a rendörségnek) ad be, hogy "állapotodra hivatkozva" kezdje el a szervízelést, mert ha nem akkor bérautót fizettetsz a biztosítóval.. mivel nincs módod meghitelezni a kárösszeget a családodat cipelni kell ide-oda...
...a biztosító ezt előrehozott kárrendezésnek hívja, rászorultsági alapon..szerintem falhoz lehetne őket szoritani, hogy vagy fölcsön autó vagy előre hozott kárrendezés, pláne ha van elismerő nyilatkozatod... a biztosító ezzel aztán elkezdheti a kár kifizetést...
..első nekifutásra ennyi...

Fontos!! Érték csökkenés ki kell fizettetni a biztosítóval!!!
Ez már egy újabb sztori.... gun gun gun
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.17 hétfő, 19:29:47 írta Benedek » Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #588 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:25:00 »

A 15-20e/hó? Én most mondtam föl a 22e/hó CASCOmat. A 100e10%-os verzió 27eHUF/hó lett volna. Na ez a brutál. Most gyúrok egy 16eHUf-os unionos cascora. Már az is előrelépés lesz.... Csak lenne időm elintézni (bocs Benedek, hogy nem hívlak).
Na, azért sikerült Smiley Unionos lettem. 17eHUF a casco, 5,7eHUF a GFB.  taps
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #589 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:54:40 »




Ez már egy újabb sztori.... gun gun gun

A többi sztorira is kiváncsi vagyok.
Mindent meg akarok próbálni
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.17 hétfő, 22:03:46 írta szabogaby » Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #590 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 21:56:33 »

Ki foglalkozik cascóval? Benedek? Mert én a réginél jan 1-gyel felmondtam a cascót, szeretnék jobbat.
De asszem megnézem a cascoclubot is.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #591 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 23:53:39 »




Ez már egy újabb sztori.... gun gun gun

A többi sztorira is kiváncsi vagyok.
Mindent meg akarok próbálni


ÁCSI!!!
A közigazgatási eljártásnál is 30 azaz harminc nap az eljárási idő!!!  police police
...tehát a több hónapos huza-vona mögött valami horrornak kell lenni.... wow1 wow1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #592 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 23:56:44 »

A 15-20e/hó? Én most mondtam föl a 22e/hó CASCOmat. A 100e10%-os verzió 27eHUF/hó lett volna. Na ez a brutál. Most gyúrok egy 16eHUf-os unionos cascora. Már az is előrelépés lesz.... Csak lenne időm elintézni (bocs Benedek, hogy nem hívlak).
Na, azért sikerült Smiley Unionos lettem. 17eHUF a casco, 5,7eHUF a GFB.  taps



..Az a lényeg , hogy sikerült megoldani... taps taps
(akkor lezúzom az anyagodat... van még egy csomó másik papírom amit örízgethetek... Wink)
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #593 Dátum: 2007.12.17 hétfő, 23:59:04 »

Ki foglalkozik cascóval? Benedek? Mert én a réginél jan 1-gyel felmondtam a cascót, szeretnék jobbat.
De asszem megnézem a cascoclubot is.

...Angel !
...ha gondolod beszéljünk telefonon talán egy kicsit gyorsítani tudjuk a probléma megoldását...30/2019252  phone
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #594 Dátum: 2007.12.18 kedd, 08:27:46 »




Ez már egy újabb sztori.... gun gun gun

A többi sztorira is kiváncsi vagyok.
Mindent meg akarok próbálni


ÁCSI!!!
A közigazgatási eljártásnál is 30 azaz harminc nap az eljárási idő!!!  police police
...tehát a több hónapos huza-vona mögött valami horrornak kell lenni.... wow1 wow1
Így gondoltam én is, ezért pörögtem fel ennyire a 6 hónap hallatán
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #595 Dátum: 2007.12.18 kedd, 14:18:13 »

Nekem is volna egy kérdésem.Fél éve vásároltam a mondeomat ami totálkáros lett (nem én vagyok a hibás) számla van a kocsiról , ilyenkor azt figyelembe veszik , vagy csak az eurotax ár az ami alaplyán fizetnek?
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Murmucka
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5488


E!

h.zsolt@freemail.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #596 Dátum: 2007.12.18 kedd, 14:22:19 »

Nekem is volna egy kérdésem.Fél éve vásároltam a mondeomat ami totálkáros lett (nem én vagyok a hibás) számla van a kocsiról , ilyenkor azt figyelembe veszik , vagy csak az eurotax ár az ami alaplyán fizetnek?
Eurotax
Naplózva

Anything worth shooting is worth shooting twice. Ammo is cheap. Life is expensive.
Fiat Bravo 1.4 T-Jet >>http://www.murmucka.hu/bravo.jpg<<
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #597 Dátum: 2007.12.18 kedd, 14:28:09 »

Nekem is volna egy kérdésem.Fél éve vásároltam a mondeomat ami totálkáros lett (nem én vagyok a hibás) számla van a kocsiról , ilyenkor azt figyelembe veszik , vagy csak az eurotax ár az ami alaplyán fizetnek?

Amelyik a kevesebb azt hello  wow1 bocs
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #598 Dátum: 2007.12.18 kedd, 14:44:55 »


Amelyik a kevesebb azt hello  wow1 bocs


...uff...  wow1...picit nyers...de az eurótax az etalon....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #599 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 20:50:54 »

Ismeri valaki a DAS-t?
Érdemes velük foglalkozni?
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Oldalak: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.089 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.