Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:46:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 807366 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #600 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 20:53:09 »

Ismeri valaki a DAS-t?
Érdemes velük foglalkozni?


...igen... természetesen vigyor3
...mit szeretnél velük?? hehe
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #601 Dátum: 2007.12.20 csütörtök, 22:55:43 »

Ismeri valaki a DAS-t?
Érdemes velük foglalkozni?


hááát... annak az éves díja kb 30e... az elmúlt 10 évben költöttél ügyvédre 300e-et? Nem? Akkor jó.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #602 Dátum: 2007.12.21 péntek, 10:51:54 »


hááát... annak az éves díja kb 30e... az elmúlt 10 évben költöttél ügyvédre 300e-et? Nem? Akkor jó.


...a németekmél van ennek nagy hagyománya..ám nálunk egy pár "sima" lakásbiztosításba is be lehet kötni mint szolgáltatási kört.... ha nagyon izgat  a dolog szerintem érdemesebb azon kreszül megkötni....
...magában szerintem nincs túl sok értelme....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #603 Dátum: 2007.12.21 péntek, 17:49:12 »

Ismeri valaki a DAS-t?
Érdemes velük foglalkozni?

Igazából már többször megkerestek, de nem érdekelt nagyon. Most, hogy folyamatosan akadályokba ütközök, (két hét alatt szinte semmi nem történt, azóta sincs autóm, és még kilátás sincs , hogy mostanában lesz valami. Január 10-re kaptam idézést a rendőrségre, még két hét.) így jött szóba, és ajánlották a DAS-t, de őszintén én még mindig bizalmatlan vagyok. Tegnap óta nem sok mindent írtatok róluk.

...igen... természetesen vigyor3
...mit szeretnél velük?? hehe
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #604 Dátum: 2007.12.22 szombat, 01:12:15 »

Igazából már többször megkerestek, de nem érdekelt nagyon. Most, hogy folyamatosan akadályokba ütközök, (két hét alatt szinte semmi nem történt, azóta sincs autóm, és még kilátás sincs , hogy mostanában lesz valami. Január 10-re kaptam idézést a rendőrségre, még két hét.) így jött szóba, és ajánlották a DAS-t, de őszintén én még mindig bizalmatlan vagyok. Tegnap óta nem sok mindent írtatok róluk.
Úgy tudom, hogy visszamenőleg nem lehet szerződést kötni velük, azaz, ha jan 1-től szerződsz, akkor mondjuk márc. 1-től él a móka.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #605 Dátum: 2007.12.22 szombat, 08:30:29 »

Igazából már többször megkerestek, de nem érdekelt nagyon. Most, hogy folyamatosan akadályokba ütközök, (két hét alatt szinte semmi nem történt, azóta sincs autóm, és még kilátás sincs , hogy mostanában lesz valami. Január 10-re kaptam idézést a rendőrségre, még két hét.) így jött szóba, és ajánlották a DAS-t, de őszintén én még mindig bizalmatlan vagyok. Tegnap óta nem sok mindent írtatok róluk.
Úgy tudom, hogy visszamenőleg nem lehet szerződést kötni velük, azaz, ha jan 1-től szerződsz, akkor mondjuk márc. 1-től él a móka.
Én is úgy tudom, hogy visszamenőleg nem , de a megkötés napjától foglalkoznak vele. Erre az ügyre már tutti nem néznének rá. De ez már nem az első karambolom, ezért gondolkoztam rajta, mert egyik sem volt egyszerű, de ez tűnik a legkeményebb feladatnak.
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #606 Dátum: 2007.12.22 szombat, 21:55:57 »

Igazából már többször megkerestek, de nem érdekelt nagyon. Most, hogy folyamatosan akadályokba ütközök, (két hét alatt szinte semmi nem történt, azóta sincs autóm, és még kilátás sincs , hogy mostanában lesz valami. Január 10-re kaptam idézést a rendőrségre, még két hét.) így jött szóba, és ajánlották a DAS-t, de őszintén én még mindig bizalmatlan vagyok. Tegnap óta nem sok mindent írtatok róluk.
Úgy tudom, hogy visszamenőleg nem lehet szerződést kötni velük, azaz, ha jan 1-től szerződsz, akkor mondjuk márc. 1-től él a móka.
Én is úgy tudom, hogy visszamenőleg nem , de a megkötés napjától foglalkoznak vele. Erre az ügyre már tutti nem néznének rá. De ez már nem az első karambolom, ezért gondolkoztam rajta, mert egyik sem volt egyszerű, de ez tűnik a legkeményebb feladatnak.


..az eddigi hallgatás(om) több minden miatt volt... az "idézéseid" kicsit megtévesztőek voltak, és én sem olvastam végig a korábbi idézéseidet...
A DAS szerintem egy olyan jogvédelem biztosító a gázos eseteknél lehet érdekes....ám ha arra évente kifizetsz 30e Ft-ot, hogy valaki végig olvassa helyetted a feltételeket és az ide vonatkozó biztosítási törvény és talán perre is viszi a dolgot (helyetted) arra nagyon jó...ám szerintem.... szerintem... hülyeség...szerintem...
 smile

...természetesen a viszamenőleges szerződések azok "almák" ebből a szempontból...
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.22 szombat, 21:57:41 írta Benedek » Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #607 Dátum: 2007.12.27 csütörtök, 12:57:38 »

Sziasztok közreadom az esetem tanulság ként.

Megkötöttem a biztosíttásom a Genertellel és megküldte a csekket kötvényt még szerencse hogy nem olvastam el az apróbetüket
mert azt irja hogy készhezvételtől számítva 8 nap a teljesíttés dátuma.
Erre ma kaptam a K&H tol ami az Argosz utódja 7850 ft. csekket megkérdeztem tőlük hogy miért nem fogadták el a felmondásom.
A válasz az volt mert késve érkezett a levél,amit én 18 án feladtam csak a bibi az hogy nem ajánlott levélben és így eltussolták a beérkezés idejét.
Szóval ha feladtam volna a Genertel csekkét ami 4500 kb. akkor most futhatnék a pénzem utánn.

Így jártam egész évben dupla pénz sajna.
De okultam,jövőre más lessz.
Ja a DAS hoz csak annyit hogy ha meglátják 8a matricát külhonban akkor vigyázba állnak.
« Utoljára szerkesztve: 2007.12.27 csütörtök, 12:59:09 írta Bigzotya » Naplózva

Meszike007
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 821



WWW E-mail
« Új hozzászólás #608 Dátum: 2007.12.27 csütörtök, 14:30:22 »

Szia!

Nagyon egyszerű, ennyire ne legyél szőke. Nem kell befizetni, s megszűnik a szerződés autómatikusan, ezt én is így csináltam mikor nem akarták elfogadni a felmondásomat!
Meszike007


Sziasztok közreadom az esetem tanulság ként.

Megkötöttem a biztosíttásom a Genertellel és megküldte a csekket kötvényt még szerencse hogy nem olvastam el az apróbetüket
mert azt irja hogy készhezvételtől számítva 8 nap a teljesíttés dátuma.
Erre ma kaptam a K&H tol ami az Argosz utódja 7850 ft. csekket megkérdeztem tőlük hogy miért nem fogadták el a felmondásom.
A válasz az volt mert késve érkezett a levél,amit én 18 án feladtam csak a bibi az hogy nem ajánlott levélben és így eltussolták a beérkezés idejét.
Szóval ha feladtam volna a Genertel csekkét ami 4500 kb. akkor most futhatnék a pénzem utánn.

Így jártam egész évben dupla pénz sajna.
De okultam,jövőre más lessz.
Ja a DAS hoz csak annyit hogy ha meglátják 8a matricát külhonban akkor vigyázba állnak.
Naplózva

2003.03.20 Ford Mondeo 2.0 TCDI Trend tournier kombi fehér 131 LE, 6 seb, 4 kerék, 1 kormány, HHO generátor, EGR off, Catalisator off by Ervin.
2001.01.01 Ford Focus Trend 1.8 TDDI 88 LE 4 kerék, 1 kormány
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #609 Dátum: 2007.12.27 csütörtök, 15:08:38 »

Szia!

Nagyon egyszerű, ennyire ne legyél szőke. Nem kell befizetni, s megszűnik a szerződés autómatikusan, ezt én is így csináltam mikor nem akarták elfogadni a felmondásomat!
Meszike007
Hát előfordulhat az is csak szintén 1 apróbetüs azt irja hogy ha nemfizetés miatt szünik meg akkor elveszik a bónusom.
Azzal meg még rosszabb lenne.
Naplózva

Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #610 Dátum: 2007.12.27 csütörtök, 15:37:16 »

Meszike007
Hát előfordulhat az is csak szintén 1 apróbetüs azt irja hogy ha nemfizetés miatt szünik meg akkor elveszik a bónusom.
Azzal meg még rosszabb lenne.
[/quote]

...a felmondási procedúráról a Ptk rendelkezik (két szerződő fél hogyan és milyen határidővel válhat el egymástól...) A Genertel-es új szerződés érvénytelen mivel az előző még életben van... ám mivel az Argos- K&Hs szerződés még élő szerződés, ezért a Bónusz besorolás is marad , ez szerint azt kell fizetned és velük rendeztetheted az esetleges károkat...
a Genertel-nek azért érdemes leírni az esetet, a tisztesség kedvéért....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #611 Dátum: 2007.12.27 csütörtök, 15:44:23 »

[/quotea Genertel-nek azért érdemes leírni az esetet, a tisztesség kedvéért....
[/quote]Sajnos fizetnem kell a nagyobb díjat ,de jövőre résen leszek és csakis ajánlott levélben irogatok nekik.
Egyébként vissza irt a genertel hogy sajnálják ha nem tudom bizonyíttani a levél feladását.
Azt meg hiába is kérném hogy adják ki a levelem mert megnézném a pecsétet rajta mikor ment átt a postán.
Naplózva

Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #612 Dátum: 2007.12.27 csütörtök, 16:06:14 »

[/quotea Genertel-nek azért érdemes leírni az esetet, a tisztesség kedvéért....
Sajnos fizetnem kell a nagyobb díjat ,de jövőre résen leszek és csakis ajánlott levélben irogatok nekik.
Egyébként vissza irt a genertel hogy sajnálják ha nem tudom bizonyíttani a levél feladását.
Azt meg hiába is kérném hogy adják ki a levelem mert megnézném a pecsétet rajta mikor ment átt a postán.
[/quote]


..hát igen nagyon sokan esnek ebbe a problémába, mert a törvény a biztosítóhoz való beérkezést határozza meg...
..és a posta az nem biztosító... az, hogy a „stemplis” postás bácsi meddig bogarászik vele az senkit nem érdekel...
..sőt hallottam már olyan összeesküvés elméleteke, hogy az a biztosító aki októberben a tarifa kiadásánál rosszul pozícionálta magát, és rádöbbentek mekkorát bukhatnak az év végi mizérián azok november végén egyáltalán nem vesznek át postai levelet a nyilvános faxokat kikapcsolják és a kézbesítő kisasszonyokat elzavarják szabadságra december 2-ig gun duhos2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #613 Dátum: 2008.01.04 péntek, 10:27:36 »

Helló!
Ismét lenne pár kérdésem:
Pontosan hogyan működik az értékcsökkenés igénylése?
Valóban kérhetek-e kamatot, ha sokára kapok pénzt a biztosítótól?
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #614 Dátum: 2008.01.04 péntek, 11:33:43 »

Helló!
Ismét lenne pár kérdésem:
Pontosan hogyan működik az értékcsökkenés igénylése?
Valóban kérhetek-e kamatot, ha sokára kapok pénzt a biztosítótól?

..érték csökkenésnél érdemes előbb ezt leiratni a márkaszervízzel... hogy ezért, meg ezért csökkent az érték..(kesték vastagság stb stb)..utána ennek a másolatát továbbítod a biztosítóhoz és kérni tőlük, hogy fizessenek.....
...csak a kötlezőről szól a törvény (a többinél az általános feltételek..) az 90 napot mond ki...utána banki alapkamat 2X...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
szabogaby
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1125



E-mail
« Új hozzászólás #615 Dátum: 2008.01.04 péntek, 14:50:42 »



..érték csökkenésnél érdemes előbb ezt leiratni a márkaszervízzel... hogy ezért, meg ezért csökkent az érték..(kesték vastagság stb stb)..utána ennek a másolatát továbbítod a biztosítóhoz és kérni tőlük, hogy fizessenek.....
...csak a kötlezőről szól a törvény (a többinél az általános feltételek..) az 90 napot mond ki...utána banki alapkamat 2X...
Ok!
Köszi, ez nagy segítség.  worship
Naplózva

1996 1.8 TD MKI.
2003 2.0 TDCi Ghia 115 LE MKIII.
Jelenleg 2008 2.0 TDCi Titanium Kombi MKIV.
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #616 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 18:26:36 »

Hello Mindenkinek!!

Először is üdvözlök Mindenkit! Új vagyok a fórumon(új és boldog mondeo-tulajdonos taps). 3 napja hoztam el a kocsit a szalonból. Használt, magánszemélytől vettem, de a szalon intézte a hitelt és a biztosítást is, sajnos. Én sokallom a biztosítást(kötelező) amit kötöttek és találtam is olcsóbbat. Befizetni még nem fizettem be, de a megbízási már meg van. Nos, ha én megkötöm az olcsóbbat, valamint adrágábbat nem fizetem be akkor annak mi lesz a következménye? Valaki tapasztalt már ilyet?  help

köszi: Lénárd
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #617 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 18:36:50 »

Hello Mindenkinek!!

Először is üdvözlök Mindenkit! Új vagyok a fórumon(új és boldog mondeo-tulajdonos taps). 3 napja hoztam el a kocsit a szalonból. Használt, magánszemélytől vettem, de a szalon intézte a hitelt és a biztosítást is, sajnos. Én sokallom a biztosítást(kötelező) amit kötöttek és találtam is olcsóbbat. Befizetni még nem fizettem be, de a megbízási már meg van. Nos, ha én megkötöm az olcsóbbat, valamint adrágábbat nem fizetem be akkor annak mi lesz a következménye? Valaki tapasztalt már ilyet?  help

köszi: Lénárd

Szerintem a finanszírozóval beszéld meg, hogy mit szólnak egy másik casco-hoz. Ha a hitel feltétele volt a casco, akkor nehezebb az ügy.
Ha aláírtál egy szerződést, abból nem lehet csak úgy kiugrani. Szerintem a felmondásnak is van egy határideje. Tudomásom szerint csak évfordulón lehet felmondani.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #618 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 18:55:38 »

Azt nem említettem hogy kötelező-biztosításról van szó....... falbav! Bocsi!
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Bigzotya
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 597


MONDI 2.2 TDCi 200Le. Luxury


WWW E-mail
« Új hozzászólás #619 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:00:47 »

Azt nem említettem hogy kötelező-biztosításról van szó....... falbav! Bocsi!
Ha te személyessen nem irtál alá semmit szerintem érdemes lenne bekopogtatni a biztosíttóhoz.
Csak hát az év már elkezdődött és vagy vagy.
Naplózva

Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #620 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:11:20 »

Hello Mindenkinek!!

Először is üdvözlök Mindenkit! Új vagyok a fórumon(új és boldog mondeo-tulajdonos taps). 3 napja hoztam el a kocsit a szalonból. Használt, magánszemélytől vettem, de a szalon intézte a hitelt és a biztosítást is, sajnos. Én sokallom a biztosítást(kötelező) amit kötöttek és találtam is olcsóbbat. Befizetni még nem fizettem be, de a megbízási már meg van. Nos, ha én megkötöm az olcsóbbat, valamint adrágábbat nem fizetem be akkor annak mi lesz a következménye? Valaki tapasztalt már ilyet?  help

köszi: Lénárd
Ha elhoztad az autót, akkor a neveden van, ha a neveden van van rá kötelező biztosítás, ha van rá kötelező biztosítás, akkor csak évfordulóra válthatsz.
Ez van.
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #621 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:32:18 »

Azt nem említettem hogy kötelező-biztosításról van szó....... falbav! Bocsi!

De, említetted, csak én nem vettem észre.
Meg lehet szakítani a kötelezőt, de nem érdemes. Ha nincs semmilyen bónuszod, akkor sem. Mindenképpen legalább 1 év bónuszt buksz. Várd ki a decembert, és akkor.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #622 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:34:52 »

Meg lehet szakítani a kötelezőt, de nem érdemes.
Hogyan, eladod az autót?
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #623 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:42:04 »

Meg lehet szakítani a kötelezőt, de nem érdemes.
Hogyan, eladod az autót?
Díjnemfizetéssel. De ez lehet, hogy változott, vagy akkor az új biztosító -2 bónusszal indul.
Anno sajna én is így tettem, a jobb biztosító miatt, de ezért 2 év bónuszát elbuktam. Nagy marhaság volt.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #624 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:44:31 »

Meg lehet szakítani a kötelezőt, de nem érdemes.
Hogyan, eladod az autót?
Díjnemfizetéssel. De ez lehet, hogy változott, vagy akkor az új biztosító -2 bónusszal indul.
Anno sajna én is így tettem, a jobb biztosító miatt, de ezért 2 év bónuszát elbuktam. Nagy marhaság volt.
Szerintem azzal nem biztosítót váltasz, hanem leugrik a rendszámod elöbb utóbb.
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #625 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:47:49 »

Szerintem azzal nem biztosítót váltasz, hanem leugrik a rendszámod elöbb utóbb.
De ha kötsz másikat? Mind1, nem tudom az aktuális rendelkezéseket, de szerintem mindenképpen várj decemberig.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Dodi
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 592



E-mail
« Új hozzászólás #626 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:50:09 »

Szerintem azzal nem biztosítót váltasz, hanem leugrik a rendszámod elöbb utóbb.
De ha kötsz másikat? Mind1, nem tudom az aktuális rendelkezéseket, de szerintem mindenképpen várj decemberig.
DE ÉPPEN EZ AZ!
Nem KÖTHETSZ!
Naplózva

2010.11. 2.0 TDCI TITANIUM FACELIFT WEBASTO
2002.10. TDCI GHIA, 130Le, bőr, két pedál
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #627 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 19:55:58 »

Hello Mindenkinek!!

Először is üdvözlök Mindenkit! Új vagyok a fórumon(új és boldog mondeo-tulajdonos taps). 3 napja hoztam el a kocsit a szalonból. Használt, magánszemélytől vettem, de a szalon intézte a hitelt és a biztosítást is, sajnos. Én sokallom a biztosítást(kötelező) amit kötöttek és találtam is olcsóbbat. Befizetni még nem fizettem be, de a megbízási már meg van. Nos, ha én megkötöm az olcsóbbat, valamint adrágábbat nem fizetem be akkor annak mi lesz a következménye? Valaki tapasztalt már ilyet?  help

köszi: Lénárd


Az a baj ,  hogy szerintem nem olvastad végig mit írsz alá...és az autóra összpontosítottál….megesik…
…ám a kötelező felmondásra semmi esélyed, mert az is aláírtad nekik, hogy intézzék a papír munkát helyetted…
..a köteleződet, díj nem fizetéssel sem tudod újra kötni, mert a törvény kötelez, hogy ugyan ahhoz a biztosítóhoz kell vissza kötni a szerződést…sőt még a 15 nap gondolkodási idő sincs a kötelezőnél, mint az összes többi biztosítási lehetőségnél…. Csak talán a PSZÁF-nál tudsz hisztizni, hogy nem tájékoztattak megfelelően és a törvény adta lehetőségeidnek megfelelően nem választhattál… ha bróker ül ott (aki hitelt is intéz, akkor szerintem bróker) akkor nekik minimum négy alternatívát kellet volna felajánlani…
Szerintem csak a panasz lehetőségével élhetsz…azzal meg ki tudja mire mész….

Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #628 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 20:08:00 »

Nos, hát a biztosítást akkor intézték mikor már az autóért mentem, tehát minden el volt intézve. Előtte meg azt mondták hogy ők megkötik a legolcsóbb biztosítást, de hogy mennyi lesz?Huh?....azt nem!!! Mikor meg már ott voltam a kocsiért, amit 2 hetes csúszással adtak át az ünepek miatt, már nem akartam tovább húzni az időt. Na most azért kérdeztem, mert nővéremék mikor kocsit vettek az ő nevükben is megkötötték a biztosítást, szintén a drágábbik fajtából. Nekik azt mondták hogy ne fizessék be és elévül, valamint kössenek egy másikat. Semmi baj nem lett belőle. Csak az új autó volt és 1,5 éve. De akkor lehet azóta már nem lehet ilyet csinálni. rinya
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #629 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 20:23:40 »

Nos, hát a biztosítást akkor intézték mikor már az autóért mentem, tehát minden el volt intézve. Előtte meg azt mondták hogy ők megkötik a legolcsóbb biztosítást, de hogy mennyi lesz?Huh?....azt nem!!! Mikor meg már ott voltam a kocsiért, amit 2 hetes csúszással adtak át az ünepek miatt, már nem akartam tovább húzni az időt. Na most azért kérdeztem, mert nővéremék mikor kocsit vettek az ő nevükben is megkötötték a biztosítást, szintén a drágábbik fajtából. Nekik azt mondták hogy ne fizessék be és elévül, valamint kössenek egy másikat. Semmi baj nem lett belőle. Csak az új autó volt és 1,5 éve. De akkor lehet azóta már nem lehet ilyet csinálni. rinya


Összetett a dolog…. Az, hogy a növéredéknél mi volt az messze van… a törvény a „vissza kötést” kerek-perec kimondja…. Sőt…. Ha netán kár történik és a biztosító netán vissza keres a MABISZ-nál akkor a kárrendezéstől is eláll, megtévesztő adatközlés miatt a befizettet összeget vissza utalja és mossa kezeit, hogy nem az ő dolguk a kárrendezés. (ha jól tudom 2004 narán vezették be ezt a törvényt)..
..ez az eljárás az ilyen autószalonokban dekkoló alkuszokat, többes ügynököket jellenzi…. Meg van róluk a véleményem… action
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #630 Dátum: 2008.01.06 vasárnap, 20:35:03 »

Hát azért köszönöm a segítséget!!!! worship
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #631 Dátum: 2008.01.08 kedd, 21:43:43 »

Szia BENEDEK irtam püt , ha tudsz valami megoldást légyszi közöld.  rinya worship worship
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #632 Dátum: 2008.01.08 kedd, 22:07:41 »

Szia BENEDEK irtam püt , ha tudsz valami megoldást légyszi közöld.  rinya worship worship

....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #633 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 12:34:07 »

Na, megkérdeztem a cascoclubot. Mivel újonnan vettem az autót, az ára az újé, és valamilyen avulás. Tehát az én esetemben jóval magasabb összeg jött ki, mint a régi biztosítónál. És csak 10% 50e önrész van... lol. Szóval ez kilőve.

Jól emlékszem? Volt itt vki aki biztosítással foglalkozik? Mert szeretnék azért valamilyen cascót, csak jó olcsó legyen.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #634 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 13:31:32 »

Na, megkérdeztem a cascoclubot. Mivel újonnan vettem az autót, az ára az újé, és valamilyen avulás. Tehát az én esetemben jóval magasabb összeg jött ki, mint a régi biztosítónál. És csak 10% 50e önrész van... lol. Szóval ez kilőve.

Jól emlékszem? Volt itt vki aki biztosítással foglalkozik? Mert szeretnék azért valamilyen cascót, csak jó olcsó legyen.

..én... wave
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #635 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 14:53:35 »

Na, megkérdeztem a cascoclubot. Mivel újonnan vettem az autót, az ára az újé, és valamilyen avulás. Tehát az én esetemben jóval magasabb összeg jött ki, mint a régi biztosítónál. És csak 10% 50e önrész van... lol. Szóval ez kilőve.

Jól emlékszem? Volt itt vki aki biztosítással foglalkozik? Mert szeretnék azért valamilyen cascót, csak jó olcsó legyen.

a www.clb.hu -n lehet kötni valamilyen Ford kedvezményes Uniqa cascót, illetve még az Union Bonus Casco "jóáras" (B10-es kötelezővel).
Én is gondolkodom az újrakötésen, mert jan 1-gyel felmondtam a díjemelés miatt.
Benedek, ha ezeknél tudsz jobb konstrukciót, illetve árat, ne kímélj!
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #636 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 16:05:35 »

Na, megkérdeztem a cascoclubot. Mivel újonnan vettem az autót, az ára az újé, és valamilyen avulás. Tehát az én esetemben jóval magasabb összeg jött ki, mint a régi biztosítónál. És csak 10% 50e önrész van... lol. Szóval ez kilőve.

Jól emlékszem? Volt itt vki aki biztosítással foglalkozik? Mert szeretnék azért valamilyen cascót, csak jó olcsó legyen.

a www.clb.hu -n lehet kötni valamilyen Ford kedvezményes Uniqa cascót, illetve még az Union Bonus Casco "jóáras" (B10-es kötelezővel).
Én is gondolkodom az újrakötésen, mert jan 1-gyel felmondtam a díjemelés miatt.
Benedek, ha ezeknél tudsz jobb konstrukciót, illetve árat, ne kímélj!

Ez tényleg jó áron van.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
zsapeti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 974



E-mail
« Új hozzászólás #637 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 16:20:35 »

a www.clb.hu -n lehet kötni valamilyen Ford kedvezményes Uniqa cascót, illetve még az Union Bonus Casco "jóáras" (B10-es kötelezővel).
Én is gondolkodom az újrakötésen, mert jan 1-gyel felmondtam a díjemelés miatt.
Benedek, ha ezeknél tudsz jobb konstrukciót, illetve árat, ne kímélj!

Ez tényleg nagyon jónak tűnik!
Ezért tuti van benne valami buktató!
Jó lenne ha valami hozzáértő véleményezné, mert velem nagyon xart kötettek amikor vettem az autót!
Én 500-as falbav falbav falbav önrésszel fizetek ennyit.......

Naplózva

MKIII. 2.0 TDCi Trend kombi /2002.12./ --> ex/Citroen Evasion 1.9 TD --> ex/Galaxy 2.0 TDCi 2006-->ex/Renault Grand Espace 2.0T
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #638 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 16:55:30 »

Csak az a bajom, hogy nem tudom feláras extra volt-e, és ha igen mennyiér a fűthető szélvédő, tolatóradar, metálfény, kilépőfény, el. behajtható tükör, stb. Ezért jobb lenne humanoidnál kötni gép helyett.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #639 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 17:01:16 »

Csak az a bajom, hogy nem tudom feláras extra volt-e, és ha igen mennyiér a fűthető szélvédő, tolatóradar, metálfény, kilépőfény, el. behajtható tükör, stb. Ezért jobb lenne humanoidnál kötni gép helyett.

Kiválasztod, milyen felszereltségű az ótó. Megnézed, szerintük abba mi tartozik. Ennyi...
Amit meg külön akarsz, azt külön biztosítod.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #640 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 19:29:27 »

Csak az a bajom, hogy nem tudom feláras extra volt-e, és ha igen mennyiér a fűthető szélvédő, tolatóradar, metálfény, kilépőfény, el. behajtható tükör, stb. Ezért jobb lenne humanoidnál kötni gép helyett.

Kiválasztod, milyen felszereltségű az ótó. Megnézed, szerintük abba mi tartozik. Ennyi...
Amit meg külön akarsz, azt külön biztosítod.

A felsoroltak nincsenek benne a 2004-es Ghia felszereltség listájában (az online alkusz oldalon), viszont meg kéne adnom az értéküket.
Mondjuk a metálfény, meg a fűthető szélvédő fontos.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #641 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 20:28:04 »

Csak az a bajom, hogy nem tudom feláras extra volt-e, és ha igen mennyiér a fűthető szélvédő, tolatóradar, metálfény, kilépőfény, el. behajtható tükör, stb. Ezért jobb lenne humanoidnál kötni gép helyett.

Kiválasztod, milyen felszereltségű az ótó. Megnézed, szerintük abba mi tartozik. Ennyi...
Amit meg külön akarsz, azt külön biztosítod.

A felsoroltak nincsenek benne a 2004-es Ghia felszereltség listájában (az online alkusz oldalon), viszont meg kéne adnom az értéküket.
Mondjuk a metálfény, meg a fűthető szélvédő fontos.

..elvileg a felszereltségből kellene kiindúlni, mert az eurótax katalógus árat az felfelé nyomja... vannak biztosítók akik "kilóra" mérik a felszereltésget... az évesdíjat bemondás alapján nehéz értékelni, hogy mennyire korrekt...Angel amit a Clb-nél talált az egész használható... remélem be is váltja a hozzájuk fűzött reményt...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #642 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 22:41:37 »

A felsoroltak nincsenek benne a 2004-es Ghia felszereltség listájában (az online alkusz oldalon), viszont meg kéne adnom az értéküket.
Mondjuk a metálfény, meg a fűthető szélvédő fontos.

A metálfény nem része a ghiának. Azt minden esetben külön kell kérni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #643 Dátum: 2008.01.14 hétfő, 23:31:40 »

Benedek,

akkor mi van, ha a november 16-án írásban, a biztosító által érkeztetetten felmondott CASCO biztosítás esetén a Garancia Biztosító (akinél ugye felmondtam a cascot) január 4-i levélben tájékoztat, hogy január 1-el nem mondhatom föl a szerződést mert a fordulónapja aug. 1?  Huh?
A kockázatvállalás kezdete 2007. júl. 20 volt, így nem értem az aug 1-es határidőt. A kötvényem évfordulóként "minden naptári év január 1-e, 0 óra" szerepel.
Lehet, hogy két casco-m van az autóra?

Az már csak hab a tortán, hogy miután a GfB-t is felmondtam novemberben, majd a decemberre esedékes díj kifizetése után a beszedési megbízásokat is kitöröltem, a Garancia kiküldte a 2008. I. negyedévre érvényes GfB igazolást Cheesy
noooormáááliiis?
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #644 Dátum: 2008.01.15 kedd, 00:05:51 »

Benedek,

akkor mi van, ha a november 16-án írásban, a biztosító által érkeztetetten felmondott CASCO biztosítás esetén a Garancia Biztosító (akinél ugye felmondtam a cascot) január 4-i levélben tájékoztat, hogy január 1-el nem mondhatom föl a szerződést mert a fordulónapja aug. 1?  Huh?
A kockázatvállalás kezdete 2007. júl. 20 volt, így nem értem az aug 1-es határidőt. A kötvényem évfordulóként "minden naptári év január 1-e, 0 óra" szerepel.
Lehet, hogy két casco-m van az autóra?

Az már csak hab a tortán, hogy miután a GfB-t is felmondtam novemberben, majd a decemberre esedékes díj kifizetése után a beszedési megbízásokat is kitöröltem, a Garancia kiküldte a 2008. I. negyedévre érvényes GfB igazolást Cheesy
noooormáááliiis?

..tehát...
a kötelezőnél, hogy kiküldték a 2008-as díj előírást.. szerintem a bénaságukra utal... lehet belőle csákót vagy papír hajót hajtogatni... de csak akkor ha nem a kártörténeti igazolás a papír fejlécének a címe (!)...
...ha a kötvényen az van hogy évforduló akkor ennek elég félretájékoztatás szaga van... más a kötvény, kockázatviselés kezdete és más a évforduló szerintük.... az én szerintem ezeknek (általában) azonos időpontra kellene esniük....
... a casco-d ezek szerint díj nemfizetéssel kell megszüntetni... picit necces a dolog remélem a biztosító nem fog hisztizni (megteheti)....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Relhist
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6957



E-mail
« Új hozzászólás #645 Dátum: 2008.01.15 kedd, 12:33:22 »

Benedek,

akkor mi van, ha a november 16-án írásban, a biztosító által érkeztetetten felmondott CASCO biztosítás esetén a Garancia Biztosító (akinél ugye felmondtam a cascot) január 4-i levélben tájékoztat, hogy január 1-el nem mondhatom föl a szerződést mert a fordulónapja aug. 1?  Huh?
A kockázatvállalás kezdete 2007. júl. 20 volt, így nem értem az aug 1-es határidőt. A kötvényem évfordulóként "minden naptári év január 1-e, 0 óra" szerepel.
Lehet, hogy két casco-m van az autóra?

Az már csak hab a tortán, hogy miután a GfB-t is felmondtam novemberben, majd a decemberre esedékes díj kifizetése után a beszedési megbízásokat is kitöröltem, a Garancia kiküldte a 2008. I. negyedévre érvényes GfB igazolást Cheesy
noooormáááliiis?

..tehát...
a kötelezőnél, hogy kiküldték a 2008-as díj előírást.. szerintem a bénaságukra utal... lehet belőle csákót vagy papír hajót hajtogatni... de csak akkor ha nem a kártörténeti igazolás a papír fejlécének a címe (!)...
...ha a kötvényen az van hogy évforduló akkor ennek elég félretájékoztatás szaga van... más a kötvény, kockázatviselés kezdete és más a évforduló szerintük.... az én szerintem ezeknek (általában) azonos időpontra kellene esniük....
... a casco-d ezek szerint díj nemfizetéssel kell megszüntetni... picit necces a dolog remélem a biztosító nem fog hisztizni (megteheti)....

Beszéltem valük ma casco ügyben, a "főnökasszony" kötötte magát, hogy a programjuk szerint aug1 a fordulónap, én meg mondtam, hogy a kötvényen jan1-van.  Aztán írtam nekik szép válaszlevelet meg jól el is faxoltam a kötvénnyel együtt. Hogy lássák ők is, mit írtak rá. Megegyeztünk, hogy továbbítja a központnak döntésre a kérdést. Nekem a nemfizetés is jó felmondási indok, de tájékoztattam őket, hogy nem kívánok dec31 utáni időszakra  fizetni nekik bármit is. A beszedési megbízásokat meg a decemberi díj leemelését követően töröltem. Meglátjuk.
(ekkora balf.sz bandát....)
Naplózva

MK4 titanium kombi, 2.0TDCi automata, ink blue
Ex: MK3F1 2.0 TDCi Ghia 130Le MMT6 -> ZEN, Forge, LLumar, FlipKey [/URL
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #646 Dátum: 2008.01.15 kedd, 13:04:55 »

Beszéltem valük ma casco ügyben, a "főnökasszony" kötötte magát, hogy a programjuk szerint aug1 a fordulónap, én meg mondtam, hogy a kötvényen jan1-van.  Aztán írtam nekik szép válaszlevelet meg jól el is faxoltam a kötvénnyel együtt. Hogy lássák ők is, mit írtak rá. Megegyeztünk, hogy továbbítja a központnak döntésre a kérdést. Nekem a nemfizetés is jó felmondási indok, de tájékoztattam őket, hogy nem kívánok dec31 utáni időszakra  fizetni nekik bármit is. A beszedési megbízásokat meg a decemberi díj leemelését követően töröltem. Meglátjuk.
(ekkora balf.sz bandát....)


..
akkor várunk...
idióták...szakmailag nem szeretem őket..
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.15 kedd, 13:05:52 írta Angel » Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
herika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


E-mail
« Új hozzászólás #647 Dátum: 2008.01.15 kedd, 19:05:08 »

.
.
akkor várunk...
idióták...szakmailag nem szeretem őket..
Heló
mitszóltok ahhoz,hogy tavaly februárban rá tolattam egy citroenre falbav a lámpa tört ki és egy karcolás lett a müanyag boritásán ,ma megjött a számla 188 000ft-ot fizettek érte  tájékoztatnak ha 42 napon belül befizetem az összeget akkor maradhat a bonusz fokoztom .Kérdésem 1 kár után mennyire ugom vissza?? Szerintetek kérjek részletes infot a  kár felvevőtől arra ,hogy mit is fizetett ki ?? Lhet ,hogy át akarnak palizni??
« Utoljára szerkesztve: 2008.01.15 kedd, 19:10:13 írta Angel » Naplózva

Ford mondeo II. 2.5, V6, ghia
DomeSL
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2047


demeter.l@3i.hu
E-mail
« Új hozzászólás #648 Dátum: 2008.01.15 kedd, 19:16:13 »

.
.
akkor várunk...
idióták...szakmailag nem szeretem őket..
Heló
mitszóltok ahhoz,hogy tavaly februárban rá tolattam egy citroenre falbav a lámpa tört ki és egy karcolás lett a müanyag boritásán ,ma megjött a számla 188 000ft-ot fizettek érte  tájékoztatnak ha 42 napon belül befizetem az összeget akkor maradhat a bonusz fokoztom .Kérdésem 1 kár után mennyire ugom vissza?? Szerintetek kérjek részletes infot a  kár felvevőtől arra ,hogy mit is fizetett ki ?? Lhet ,hogy át akarnak palizni??

Üdv.

Ne kérj. Nekem megkarcolták a hátsó lökhárítót 3 hónapja. A szervíz intézte a biztosítást az ellenfél számlájára. (144 ezer ft volt) Szépen mindent leírtak, hogy mi mennyi. Attól még belefért volna az egész 30 ezerbe is. (Így mindent újra cseréltek.)
Naplózva

2004 Mk3 2.0 TDCI kombi
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #649 Dátum: 2008.01.15 kedd, 20:06:40 »

.Kérdésem 1 kár után mennyire ugom vissza?? Szerintetek kérjek részletes infot a  kár felvevőtől arra ,hogy mit is fizetett ki ?? Lhet ,hogy át akarnak palizni??
Én 2-őt estem vissza, amikor off kadettel utolértem egy ferdeszemű játékdzsipjét.
Megnyomódott a pótkeréktartó keret, a kipuff díszvége letört.
Kaptam én is a papírt, hogy kifizettek a javításra 200 valahányezer(  felkialtas felkialtas ) forintot wow1
Ha befizetem, maradok a B2-ben, ha nem: visszaesek A0-ra. action
Ku...ra nem érdekelt az a két bónuszpont, nem is foglalkoztam vele
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.