Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:43:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 807365 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #700 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 15:32:06 »

Csak érdekességként.
Az allianznál személyesen felmondtam a kötelezőt, majd neten újat kötöttem őnáluk, 12.07.-én.
B10-ben havi fizetéssel banki átutalással.
Erre ők levontak a bankszámlámról januárban B10-es negyedéves díjat.
Mellette küldtek egy csekket, A0-ás negyedéves díjról.
Megkérdeztem e-mail-ban, hogy "mi van?". Egy hete, de még nem bírtak válaszolni.  taps
2006-ban váltottam akkor májusig szorakoztam ilyen dolgokkal . kártörténeti igazolást 3 szor küldtem be.Akkor megfogadtam , ha váltok neten nem teszem csak személyesen. szomoru1
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #701 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 15:49:55 »

Csak érdekességként.
Az allianznál személyesen felmondtam a kötelezőt, majd neten újat kötöttem őnáluk, 12.07.-én.
B10-ben havi fizetéssel banki átutalással.
Erre ők levontak a bankszámlámról januárban B10-es negyedéves díjat.
Mellette küldtek egy csekket, A0-ás negyedéves díjról.
Megkérdeztem e-mail-ban, hogy "mi van?". Egy hete, de még nem bírtak válaszolni.  taps

kis türelem... a hírek erről (is) harsognak, hogy kűzdenek a feldolgozással....
Ha eludaltad az jó..valaki még csekket sem kapot.... wow1 szomoru1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #702 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 15:55:55 »

2006-ban váltottam akkor májusig szorakoztam ilyen dolgokkal . kártörténeti igazolást 3 szor küldtem be.Akkor megfogadtam , ha váltok neten nem teszem csak személyesen. szomoru1

Én pedig megfogadom, ha váltok nem az allianzra. Bár lehet, hogy a többiekkel sem járok jobban.
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #703 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 16:20:46 »

kis türelem... a hírek erről (is) harsognak, hogy kűzdenek a feldolgozással....
Ha eludaltad az jó..valaki még csekket sem kapot.... wow1 szomoru1
Azt látom, hogy kűzdenek. A számítógépek világában, ráadásul cégen belül, ennek percek alatt kellene működnie, és nem rosszul, hanem jól.
Lehet, még nem ébredtek fel a szilveszteri buli mámorából.  hehe

"valaki még csekket sem kapot"

Azért mert nekem küldik a csekkeket, mikor nekem nem kéne küldeniük.  nyes
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #704 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 16:26:47 »

Azt látom, hogy kűzdenek. A számítógépek világában, ráadásul cégen belül, ennek percek alatt kellene működnie, és nem rosszul, hanem jól.
Lehet, még nem ébredtek fel a szilveszteri buli mámorából.  hehe

"valaki még csekket sem kapot"

Azért mert nekem küldik a csekkeket, mikor nekem nem kéne küldeniük.  nyes

..az tény, hogy most nagyon sz...r az ügyvitelül.... szakmailag mi is küzdünk velük.. de vigasztaljon az a tény, hogy másik céggel(biztosítóval) is van miért birkózni, és asztalt borogatni...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
herika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


E-mail
« Új hozzászólás #705 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 16:37:19 »

Válasz
van miért birkózni, és asztalt borogatni...
[/quote]
Válasz
Holnap megyek a Posta biztosítóhoz és az uniqához asztalt borogatni és egy alkusz céghez is jön velem valaki???
Naplózva

Ford mondeo II. 2.5, V6, ghia
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #706 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 16:46:33 »

Válasz
Holnap megyek a Posta biztosítóhoz és az uniqához asztalt borogatni és egy alkusz céghez is jön velem valaki???
Holnap ne menj most kaptam az infót ,hogy még fel sem állították a felborogatott asztalokat. nyes integet2
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #707 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:15:43 »

Válasz
Holnap megyek a Posta biztosítóhoz és az uniqához asztalt borogatni és egy alkusz céghez is jön velem valaki???

 boxer violent nezze csak határozottan! Mit cseszett el a Bróker cég??
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #708 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:19:54 »

Na, pénteken újabb meglepetés ért biztosítás ügyben: nekem postázták a bonus igazolást.  wow1

Most akkor én vigyem be az új biztosítóhoz, vagy mi legyen?
Benedek.... help help
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #709 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:22:53 »

Na, pénteken újabb meglepetés ért biztosítás ügyben: nekem postázták a bonus igazolást.  wow1

Most akkor én vigyem be az új biztosítóhoz, vagy mi legyen?
Benedek.... help help

vidd be..biztos ami biztos..másolaton pecsételtesd le..az a bitos..
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #710 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:30:10 »

De az biztos , hogy a holt biztos a biztos  nyes
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #711 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:33:36 »

vidd be..biztos ami biztos..másolaton pecsételtesd le..az a bitos..

Ok...
Örülök, hogy nekem kell ugrálni, pedig az ó dolguk lenne... Undecided
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #712 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:40:45 »

Ok...
Örülök, hogy nekem kell ugrálni, pedig az ó dolguk lenne... Undecided

...ám a törvény eredetileg 90 napot mond ki, hogy a bónuszát rendezze az ember.. ám most azzal kavarták meg a dolgot, hogy a biztosító kéri ki a kártörténetet.. ha gondolod ülhetsz a babérjaidon is... ám, ha a két biztosító egyeztetéseik alapján arra jutnak, hogy neked már kiadták a kártörténetet, az "új" biztosító meg tőled várja az igazolást akkor az a szívás.. falbav sőt egy ilyen igazolás csak 30 napig érvényes.... tehát.. szerintem vidd be....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #713 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:41:09 »

De az biztos , hogy a holt biztos a biztos  nyes
duhos2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #714 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:42:33 »

...ám a törvény eredetileg 90 napot mond ki, hogy a bónuszát rendezze az ember.. ám most azzal kavarták meg a dolgot, hogy a biztosító kéri ki a kártörténetet.. ha gondolod ülhetsz a babérjaidon is... ám, ha a két biztosító egyeztetéseik alapján arra jutnak, hogy neked már kiadták a kártörténetet, az "új" biztosító meg tőled várja az igazolást akkor az a szívás.. falbav sőt egy ilyen igazolás csak 30 napig érvényes.... tehát.. szerintem vidd be....

Értem én, de akkor minek a törvény, hogy ők gyűjtik be? Huh?
Naplózva
wofer
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3726


Minden a mágnes körül forog,csak észre kell venni!


E-mail
« Új hozzászólás #715 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 19:53:08 »

Na, pénteken újabb meglepetés ért biztosítás ügyben: nekem postázták a bonus igazolást.  wow1

Most akkor én vigyem be az új biztosítóhoz, vagy mi legyen?
Benedek.... help help
Jobb,ha kezedbe veszed a dolgot....Én több év után megelégelve hogy multipartner kedvezménnyel sem
olyan kedvező a díjtételem,..váltottam. Online, x alkusz,egy valamiféle ok folytán egy szám rosszul lett leadva
a megbizott cégnek.Ők adatbázis hiányában/BM/ "elhitték".Továbbították a biztosítónak,aki a rendszám alapján
közösített egy fekete "fokával" igy a szerződésem gyakorlatilag 0-la./elvileg nem mert több adat stimmel,alvszám stb-i/ÚGy kötötték meg a nemlétező szerződést hogy egy autóhoz két kötvény....?...jól dolgoznak mi?..
Ezekután bementem közölték hogy ez igy nem érvényes !És most jön a csattanó:Közölték továbbá új szerződést
csak az előző lemondása után lehet/ami nincs/ mellesleg a megelőgezett bróker cég által kialkudott kedvezményt
tartani nem tudják,igy a felajánlott új biztosítási szerződés mintegy 8600 helyett 12ezer néhányszázárt tudják
prezentálni.felálltam megköszöntem a semmit,...........De itt az a lényeg megoldást nem kináltak,ugymond elküldtek.

Visszamentem a régi biztosítómhoz aki kötött volna újat,de figyelmeztetett,hogy érvényben a megbizásom
azt le kell mondanom.Megjegyzem máshova nem is mehettem volna,mivel biztosítást csak az ismert okból lehet
csak kötni,eládás,üzembentartó,év vége,tehát csak úgy nem.

Közben az asszony felhívta a bcéget hogy mi a fene van......,egy másik/nem akivel elöször beszéltem/ fiatal értelmes munkájára adó hölgy soron kívül intézkedett,kijárta hogy hétfőn az előzőekben kialkudott áron irhatom alá a szerződést.Ráállt az ügyre,minden fejlemény után telefonált.Hát így is elsülhet egy egyszerű biztosító váltás,kis malőr után.

Naplózva

https://audioshop.hu/ Subwoofer guru + minden ami autóhifi!
Fordok,3 Capri,1Focus,3 Mondeo,S-MAX,Grand C-MAX, egyelőre OFF Skoda Octavia
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #716 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 20:10:21 »

Értem én, de akkor minek a törvény, hogy ők gyűjtik be? Huh?

...hmm viszont olcsób lett a biztosításod az ajánlatnál...
valamit valamiért.... eplus2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #717 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 20:16:24 »

Jobb,ha kezedbe veszed a dolgot.....Hát így is elsülhet egy egyszerű biztosító váltás,kis malőr után.



az on-line biztosítóknak árgaranciát kell vállalniuk az általuk kiadott termékre...
ha valamit eltoltak addig kell őket nyaggatni, és felügyelettel fenyegetni amíg azt nem csinálják amíg az ígért árig el nem jutsz..!!
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #718 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 20:19:15 »

duhos2
Csak hülyéskedtem ,nincs harag,?!  Wink worship
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #719 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 20:22:55 »

Csak hülyéskedtem ,nincs harag,?!  Wink worship
ÁÁÁÁ ....messze vagyok attól... wave law
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #720 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 20:27:47 »

Egyébként köszi a telefonos segítséget , úgy néz ki , hogy egy kis "okoskodással" különösebb veszteség nélkül megúszom. integet2
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #721 Dátum: 2008.01.27 vasárnap, 20:39:45 »

Egyébként köszi a telefonos segítséget , úgy néz ki , hogy egy kis "okoskodással" különösebb veszteség nélkül megúszom. integet2

az jÓÓÓ
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
ms02
Vendég
« Új hozzászólás #722 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 09:01:14 »

Benedek, köszönöm a tippet.
Bevittem az igazolást, lepecsételtettem a másolatot és ha már ott voltam, akkor egy zöldkártyát is igényeltem.
Eleinte nem akart másolatot készíteni róla, de gondolom elég hatásos volt a rábeszélő készségem, mert belement az üzletbe  Wink
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #723 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 14:47:02 »

Benedek, köszönöm a tippet.
Bevittem az igazolást, lepecsételtettem a másolatot és ha már ott voltam, akkor egy zöldkártyát is igényeltem.
Eleinte nem akart másolatot készíteni róla, de gondolom elég hatásos volt a rábeszélő készségem, mert belement az üzletbe  Wink
taps
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Csimbió
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 639


E-mail
« Új hozzászólás #724 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 17:09:42 »

Allianz-ék ma válaszoltak a 8 napja írt e-mail-emre. Azért vontak negyedéves díjat, mert az ő rendszerükben negyedéves fizetés szerepel. Pedig az én szerződésemen, amit aláírtam és elküldtem nekik, havi díjfizetés van.
Mindeggy, most már így hagyom. remélem többet nem kavarnak.
Naplózva

1993 1,8TD kombi
1997 1,6 16V kombi
herika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


E-mail
« Új hozzászólás #725 Dátum: 2008.01.28 hétfő, 21:12:55 »

boxer violent nezze csak határozottan! Mit cseszett el a Bróker cég??
Nagy hírem van ! nem kellett asztaltborítani a postánál egy nagyon kedves aranyos kis csajszit fogtam ki rögtön kaptam kártörténeti igazolást is 2 erdeti példányt .Az alkuszcéggel az a baj, hogy november óta nem tudom az üzletkötőt személyesen elérni ma randim lett volna vele 14.00 kor felhívtam (itt vagyok) ő pedig Zalaegerszegen, nincs még csekkem 1 negyedévre azt hittem ő jutalékot kap ha a biztositónak dolgozik . Kénytelen leszek bemenni a biztosítóhoz és saját kérésre befizetni ,de rá fogom íratni a véleményemet az biztos.
Naplózva

Ford mondeo II. 2.5, V6, ghia
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #726 Dátum: 2008.01.29 kedd, 09:52:09 »

Nagy hírem van ! nem kellett asztaltborítani a postánál egy nagyon kedves aranyos kis csajszit fogtam ki rögtön kaptam kártörténeti igazolást is 2 erdeti példányt .Az alkuszcéggel az a baj, hogy november óta nem tudom az üzletkötőt személyesen elérni ma randim lett volna vele 14.00 kor felhívtam (itt vagyok) ő pedig Zalaegerszegen, nincs még csekkem 1 negyedévre azt hittem ő jutalékot kap ha a biztositónak dolgozik . Kénytelen leszek bemenni a biztosítóhoz és saját kérésre befizetni ,de rá fogom íratni a véleményemet az biztos.
naaa a postás dologhoz gra'nulálok.. megy ez mint az ágyba pisikés...
alkusz kartásat meg üdvözlöm.... milyen csekkre lenne szükséged???
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
herika
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 132


E-mail
« Új hozzászólás #727 Dátum: 2008.01.29 kedd, 22:00:19 »

Válasz
milyen csekkre lenne szükséged
Huh?
[/quote]
Köszönöm a segítségedet ma befizettem az első negyedet a v6-ra.Remélem most már zökkenő mentes lesz a biztosításom erre az évre.
Mégegyszer köszi, vigyázz magadra jövőre is szükségünk lesz rád!! Számodat elmentettem.
Naplózva

Ford mondeo II. 2.5, V6, ghia
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #728 Dátum: 2008.02.05 kedd, 12:05:50 »

Közvélemény Kutatás...
Hágy embert, tagot érdekli a Klud keretein belül köthető Casco és Kötelező biztosítás... Napokban megyek, mennék díjtételt tárgyalni....
Minden nemű Ötlet és Elépzelés érdekel...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #729 Dátum: 2008.02.05 kedd, 12:11:24 »

Közvélemény Kutatás...
Hágy embert, tagot érdekli a Klud keretein belül köthető Casco és Kötelező biztosítás... Napokban megyek, mennék díjtételt tárgyalni....
Minden nemű Ötlet és Elépzelés érdekel...

Egy elméleti kérdésre elméleti válasz. Mivel árat nem tudsz mondani...
Szerintem ha rettentő jó árat tudsz elérni, kötelezőre 100, cascóra 50: ez a plafon. Realistán nézve 30/10, csodák nincsenek alapon.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #730 Dátum: 2008.02.05 kedd, 12:17:51 »

Egy elméleti kérdésre elméleti válasz. Mivel árat nem tudsz mondani...
Szerintem ha rettentő jó árat tudsz elérni, kötelezőre 100, cascóra 50: ez a plafon. Realistán nézve 30/10, csodák nincsenek alapon.

...viszont optimista vagyok!!!! wave
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #731 Dátum: 2008.02.05 kedd, 13:52:57 »

Közvélemény Kutatás...
Hágy embert, tagot érdekli a Klud keretein belül köthető Casco és Kötelező biztosítás... Napokban megyek, mennék díjtételt tárgyalni....
Minden nemű Ötlet és Elépzelés érdekel...

Ha az említett Uniqánál jobb a Casco, akkor érdekel. A kötelező meg majd egy év múlva aktuális csak.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #732 Dátum: 2008.02.05 kedd, 18:13:55 »

Ha az említett Uniqánál jobb a Casco, akkor érdekel. A kötelező meg majd egy év múlva aktuális csak.

..na ez az..kicsit megdolgoztatjuk a rendszert, hogy a meglévőknél jobb díjat adjanak... valami csak kerekedik belőle... email
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #733 Dátum: 2008.02.05 kedd, 18:31:04 »

..na ez az..kicsit megdolgoztatjuk a rendszert, hogy a meglévőknél jobb díjat adjanak... valami csak kerekedik belőle... email

A céges tgk-kra idénre sikerült egy jó flotta szerződést kötni a tavalyi össze vissza biztosítások 970000 helyett
410000/ év de a a saját szgkt nem engedték beletenni mert más néven van.Hiába mondtuk azonos fizető lenne
majd a házipénztárba visszafizetjük.Ragaszkodnak az azonos tulajdonoshoz.De lehet egy klub esetén ez máshogy müxik.Érdekes egyesével az Alianz volt a legdrágább, flottában ők a legolcsobbak wow1
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #734 Dátum: 2008.02.05 kedd, 18:59:45 »

A céges tgk-kra idénre sikerült egy jó flotta szerződést kötni a tavalyi össze vissza biztosítások 970000 helyett
410000/ év de a a saját szgkt nem engedték beletenni mert más néven van.Hiába mondtuk azonos fizető lenne
majd a házipénztárba visszafizetjük.Ragaszkodnak az azonos tulajdonoshoz.De lehet egy klub esetén ez máshogy müxik.Érdekes egyesével az Alianz volt a legdrágább, flottában ők a legolcsobbak wow1

...na ez is azt bizonyítja, hogy a flottákat kilóra mérik...  pias.. érdekes, pedig az Allianznál tavaly az egy érdekkörbe tartozó autókat simán flottásították...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
gyuri old
Vendég
« Új hozzászólás #735 Dátum: 2008.02.05 kedd, 19:26:30 »

...na ez is azt bizonyítja, hogy a flottákat kilóra mérik...  pias.. érdekes, pedig az Allianznál tavaly az egy érdekkörbe tartozó autókat simán flottásították...

Pedig mereven elzárkoztak elöle.  rinya
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #736 Dátum: 2008.02.05 kedd, 20:16:11 »

Pedig mereven elzárkoztak elöle.  rinya

hmmm...évvégén akkor beszéljünk ismét erről témáról...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
lukit
Vendég
« Új hozzászólás #737 Dátum: 2008.02.06 szerda, 13:49:45 »

Jobaratom kotne casco-t a most vasarolt, par eves Mondeo-jara. Alkuszok szerint az Allianz es a Union van elfogadhato szinten, a tobbi joval dragabb. Ti melyiket valasztanatok? Allianz vagy Union, Union vagy Allianz?  worship

Olvasgattuk a szerzodest, de erdemi kulonbseget egyelore nem talaltunk. Max annyit, hogy az Union-e negyed olyan hosszu.
Naplózva
fusim
Vendég
« Új hozzászólás #738 Dátum: 2008.02.06 szerda, 13:57:52 »

Jobaratom kotne casco-t a most vasarolt, par eves Mondeo-jara. Alkuszok szerint az Allianz es a Union van elfogadhato szinten, a tobbi joval dragabb. Ti melyiket valasztanatok? Allianz vagy Union, Union vagy Allianz?  worship

Olvasgattuk a szerzodest, de erdemi kulonbseget egyelore nem talaltunk. Max annyit, hogy az Union-e negyed olyan hosszu.

Keresd meg Benedeket biztos tud segíteni száma ott van az aláírásában!
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #739 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:00:28 »

...Ti melyiket valasztanatok?...
Én futtatnék egy összehasonlítást a www.clb.hu vagy a www.netrisk.hu oldalon, meg aztán itt van Benedek. Többünknek Uniqua-s Ford van (rajta van a CLB-n).
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
lukit
Vendég
« Új hozzászólás #740 Dátum: 2008.02.06 szerda, 14:57:03 »

Én futtatnék egy összehasonlítást a www.clb.hu vagy a www.netrisk.hu oldalon, meg aztán itt van Benedek. Többünknek Uniqua-s Ford van (rajta van a CLB-n).

Arakat ossze tudtam hasonlitani a fenti oldalakon, de amugy csak a szerzodest birtam letolteni, mas osszehasonlitast nem talaltam.

Uniqua-val mi a tapasztalat amugy?
A szerzodes szerint "a helyreallitasi koltsegek teritesenel a beepitett uj alkatreszek miatti erteknovekedest figyelmen kivul hagyjuk, azaz nem csokkentjuk a karteriteset az ertekemelkedessel" - na ez pl mennyire igaz?
Naplózva
lukit
Vendég
« Új hozzászólás #741 Dátum: 2008.02.06 szerda, 15:11:40 »

Én futtatnék egy összehasonlítást a www.clb.hu vagy a www.netrisk.hu oldalon

Ja mar latom, hogy milyen osszehasonlitasra gondoltal ... koszi.
Naplózva
sisa
Vendég
« Új hozzászólás #742 Dátum: 2008.02.06 szerda, 15:26:03 »

Ja mar latom, hogy milyen osszehasonlitasra gondoltal ... koszi.

nyílván azt tudjátok, hogy nem részetekre kell a biztosítás, hanem a másik félnek, úgyhogy oda jó a legolcsóbb eplus2
Naplózva
lukit
Vendég
« Új hozzászólás #743 Dátum: 2008.02.06 szerda, 15:36:02 »

nyílván azt tudjátok, hogy nem részetekre kell a biztosítás, hanem a másik félnek, úgyhogy oda jó a legolcsóbb eplus2

Jah, kotelezonel sajnos ez a rendszer. Amugy a casco-t neztem, ezert a nagy dilemma.
Naplózva
sisa
Vendég
« Új hozzászólás #744 Dátum: 2008.02.06 szerda, 15:41:27 »

Jah, kotelezonel sajnos ez a rendszer. Amugy a casco-t neztem, ezert a nagy dilemma.

bocsi nem olvastam teljesen worship
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #745 Dátum: 2008.02.06 szerda, 16:27:32 »

Én futtatnék egy összehasonlítást a www.clb.hu vagy a www.netrisk.hu oldalon, meg aztán itt van Benedek. Többünknek Uniqua-s Ford van (rajta van a CLB-n).

Én most kötöttem clb-s unikát. Kb 8e ft, 50e/10%!!! Ez finoman szólva jó. Persze velem még így is jól járnak...
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #746 Dátum: 2008.02.06 szerda, 20:11:51 »

Én most kötöttem clb-s unikát. Kb 8e ft, 50e/10%!!! Ez finoman szólva jó. Persze velem még így is jól járnak...
Azért ha ebben biztos lennél (lehetnél), akkor nem kötnél Cascot!
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #747 Dátum: 2008.02.06 szerda, 20:31:20 »

Azért ha ebben biztos lennél (lehetnél), akkor nem kötnél Cascot!

Tétováztam is eleget... de azért jobb a biztonság.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37280


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #748 Dátum: 2008.02.07 csütörtök, 00:21:38 »

Jobaratom kotne casco-t a most vasarolt, par eves Mondeo-jara. Alkuszok szerint az Allianz es a Union van elfogadhato szinten, a tobbi joval dragabb. Ti melyiket valasztanatok? Allianz vagy Union, Union vagy Allianz?  worship

Olvasgattuk a szerzodest, de erdemi kulonbseget egyelore nem talaltunk. Max annyit, hogy az Union-e negyed olyan hosszu.

Szerintem nyisson egy számlát, és arra utalja magának a díjját, és vezessen ovatosan. Smiley
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #749 Dátum: 2008.02.07 csütörtök, 00:28:46 »

Szerintem nyisson egy számlát, és arra utalja magának a díjját, és vezessen ovatosan. Smiley
Ja és mi van ha ugrik a kutya? A végszámla nálam 478eFt volt, de volt CASCO igy csak 100eFt lett. Nem mindegy.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.081 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.