Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 02:00:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 807404 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #800 Dátum: 2008.04.04 péntek, 17:39:27 »

taps
Várható volt....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #801 Dátum: 2008.04.04 péntek, 17:46:56 »

Kérek mindenkit, hogy lehetőleg csak azok üssenek el akik  Allianzos kgfb-el rendelkeznek  eplus2
Naplózva
MondESU
Vendég
« Új hozzászólás #802 Dátum: 2008.04.04 péntek, 19:25:24 »

Kérek mindenkit, hogy lehetőleg csak azok üssenek el akik  Allianzos kgfb-el rendelkeznek  eplus2
A kutya vigye el, az a bolhafészek is tutkó "céges" volt... gun Te szembesültél elsőnek ezzel.  wow1
De komolyra, az allianz csao sok mindenre jó. MÁV ellen is véd.  eljen
Üdv: wave
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #803 Dátum: 2008.04.04 péntek, 20:43:53 »

... MÁV ellen is véd.  eljen
Üdv: wave
hallottam már kárrendezőtől, hogy a gittegyletektől elzárkóznak,és az aktív kárrendezést csak "biztosítókra" értelnezik....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #804 Dátum: 2008.04.04 péntek, 20:59:34 »

Én 3évig pereskedtem a biztosítóval,most lett vége.Tapasztalat az van bőven! falbav
Naplózva
Maffy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5378


9094814
E-mail
« Új hozzászólás #805 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:10:13 »


Szendrével pont erről beszéltünk a Lurdynál... és íme   taps
Naplózva

Egy valódi beSTia™
ST200 2.5 V6 (2000.04)
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #806 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:15:55 »

Ha casco,csak Hungaria eljen
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #807 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:33:10 »

Ha casco,csak Hungaria eljen
...a tapasztalatnál nincs is jobb reklám!!
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #808 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:42:15 »

A többi,csak húzza az időt és mindíg kitalál valamit,amiért most még nem fizet.Ha talán fizet,akkor meg nem annyit,mint amennyi kell hehe
Naplózva
giorgio
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2753

bembe@freemail.hu
E-mail
« Új hozzászólás #809 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:43:56 »

taps
Várható volt....
És ilyenkor aki MÁVos (pl én) azt átveszi egy másik biztosító? Ugyanolyan árakkal? Ez hogy van?
Naplózva

ex: MK II. 2.0 Ghia Turnier '98 /Ezüstnyíl/
------------------------------------------------
Focus I. 2.0 Ghia '02 /Kékvillám/
Focus II. 1.6 TDCI Trend '05
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #810 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:46:20 »

Te maradsz ott,csak új tagokat nem vehet már fel Wink
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #811 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:52:44 »

És ilyenkor aki MÁVos (pl én) azt átveszi egy másik biztosító? Ugyanolyan árakkal? Ez hogy van?
igen valóban velük maradsz szerződésben, ám a Biztosítás Felügyelet folyamatos ellenőrzés alatt tartja a céget (már nem először)
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #812 Dátum: 2008.04.04 péntek, 21:56:37 »

Az ilyenek addig jók,ameddig nem téged törnek össze.Utána te is elgondolkodsz,hogy fizessél-e 1Ft is nekik. rinya
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #813 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:04:09 »

Az ilyenek addig jók,ameddig nem téged törnek össze.Utána te is elgondolkodsz,hogy fizessél-e 1Ft is nekik. rinya
ez így van! az ilyen szerződőknak szoktam mondani, ha 60 napig nem rendezi a "biztosítója"a kárt akkor várom a bíroságon!!
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #814 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:07:56 »

És utána még sokszor fogtok ott találkozni... szomoru1
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #815 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:16:16 »

A MÁVval nekem is volt egy majd 4 hónapos boxom ( pedig volt ismerős) , de legalább kifizettek, bár ha nincs segítség lehet hogy most zokognék. Azt nem értem , hogy miért nem lehet meghatározni egységesen minden biztosítónak , hogy x idő alatt rendezniük kell a kárt.
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #816 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:23:30 »

Ők így-úgy mindíg kitalálnak vmilyen okot,ami miatt nem kell fizetniük.Pl:a kár nem összeegyeztethető,3év és 1kevéske pénz=a kár összeegyeztethető wow1
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #817 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:25:59 »


továbbra is ő a legolcsóbb, úgyhogy ha már egyszer kötelező és semmi javam nem származik belőle, csak fizetem, akkor miért ne neki? így most 18-at fizetek, a következő legolcsóbb 67 volt. volt már ilyen régebben is, hogy a pszáf feléjük kerekedett, most is csak annyi van, hogy új ügyfelet nem szerezhetnek, de a régiek maradnak...  vigyor3 wave

és továbbra is próbálok törekedni arra, hogy ne törjek össze senkit.  wave
Naplózva
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #818 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:31:13 »

Igazad van,de ha téged tör össze(NE TEGYE!)egy MAV-os és nem fizet,utána meggondolod,hogy fizess-e nekik,akár csak 1Ft-ot is! Wink
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #819 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:33:05 »

A MÁVval nekem is volt egy majd 4 hónapos boxom ( pedig volt ismerős) , de legalább kifizettek, bár ha nincs segítség lehet hogy most zokognék. Azt nem értem , hogy miért nem lehet meghatározni egységesen minden biztosítónak , hogy x idő alatt rendezniük kell a kárt.
a biztosítási törvényben írnak erről! ...csak ezek a gittegyletekre nem igazán vonatkoznak... szomoru1 rájuk az egyesületi törvények vonatkoznak (fából vaskarika) wow1 szomoru1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #820 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:34:47 »

Igazad van,de ha téged tör össze(NE TEGYE!)egy MAV-os és nem fizet,utána meggondolod,hogy fizess-e nekik,akár csak 1Ft-ot is! Wink
így van!
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #821 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:37:42 »

a biztosítási törvényben írnak erről! ...csak ezek a gittegyletekre nem igazán vonatkoznak... szomoru1 rájuk az egyesületi törvények vonatkoznak (fából vaskarika) wow1 szomoru1
Hát ezaz . Ha biztosítással foglalkozik ,ha egyesület ,ha mókusőrs , ha ... ugyan olyan szabályzók kellenének.  szomoru1
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #822 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:46:27 »

Hát ezaz . Ha biztosítással foglalkozik ,ha egyesület ,ha mókusőrs , ha ... ugyan olyan szabályzók kellenének.  szomoru1
szomoru1
pszaf.hu, vagy mabisz.hu lehet reklamálni... szerintem ezekkel kapcsolatban nem teleszel az első... szomoru1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #823 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:49:45 »

Igazad van,de ha téged tör össze(NE TEGYE!)egy MAV-os és nem fizet,utána meggondolod,hogy fizess-e nekik,akár csak 1Ft-ot is! Wink

gondolom nekem volt ez a válasz, úgyhogy válaszolok!  vigyor3 vigyor3 vigyor3
engem összetör egy autó, legyen az bármilyen biztosítótól, kizárt, hogy korrekten fizessen, mivel Magyarországon élünk. tehát így is úgy is rosszul járok, a gatyám rámegy. és akkor továbbra is fizetem az ugye kötelező 18-amat, vagy bosszankodva fizessek 64-et? szóval az, hogy összetör vagy nem teljesen mindegy. az állam kivetett egy adót, amit kgfb néven közzétett. 18-at fizetek vagy 64-et? nem mindegy.
amúgy meg egyértelmű esetekben úgy tudom fizet. kétes esetekben meg egyik sem. ilyen téren a legnagyobb tróger az allianz. két hónapja bementem cascot kötni. a srác megpróbált rámtukmálni midenféle cuccot. ellenátam és mondtam nem, én csak erre és erre és erre szeretnék, semmi egyéb. megkötöttük a szerződést, befizettem előre (!) az éves díjat, majd két hét múlva jött egy levél, hogy bocsánat, de félrekalkuláltak pár dolgot, mert például nincsen benne ez meg ez meg ez az árban. vagyis azok a dolgok, amikre én kifejezetten kértem őket, hogy nem kellenek! ja és fizessek be ennyit és ennyit. most ez normális? erről énekeljen oláhcigóibike, hogy magyarószág...
és akkor most felteszem a kérdést fizessek ezeknek 64-et vagy 18-at másnak?  vigyor3 vigyor3 vigyor3
Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #824 Dátum: 2008.04.04 péntek, 22:56:30 »

gondolom nekem volt ez a válasz, úgyhogy válaszolok!  vigyor3 vigyor3 vigyor3
engem összetör egy autó, legyen az bármilyen biztosítótól, kizárt, hogy korrekten fizessen, mivel Magyarországon élünk. tehát így is úgy is rosszul járok, a gatyám rámegy. és akkor továbbra is fizetem az ugye kötelező 18-amat, vagy bosszankodva fizessek 64-et? szóval az, hogy összetör vagy nem teljesen mindegy. az állam kivetett egy adót, amit kgfb néven közzétett. 18-at fizetek vagy 64-et? nem mindegy.
amúgy meg egyértelmű esetekben úgy tudom fizet. kétes esetekben meg egyik sem. ilyen téren a legnagyobb tróger az allianz. két hónapja bementem cascot kötni. a srác megpróbált rámtukmálni midenféle cuccot. ellenátam és mondtam nem, én csak erre és erre és erre szeretnék, semmi egyéb. megkötöttük a szerződést, befizettem előre (!) az éves díjat, majd két hét múlva jött egy levél, hogy bocsánat, de félrekalkuláltak pár dolgot, mert például nincsen benne ez meg ez meg ez az árban. vagyis azok a dolgok, amikre én kifejezetten kértem őket, hogy nem kellenek! ja és fizessek be ennyit és ennyit. most ez normális? erről énekeljen oláhcigóibike, hogy magyarószág...
és akkor most felteszem a kérdést fizessek ezeknek 64-et vagy 18-at másnak?  vigyor3 vigyor3 vigyor3
Én ha a saját szakmámban el baxok valamit az az én bajom a kuncsaftot nem érdekli ennyit mondta , akkor annyiba kerüljön . Más kérdés , hogy az ember olyan ajánlatot tegyen amit teljesíteni tud. De ez tényleg mo-i itt akármit mondhatnak , majd csűrünk rajta egyet oszt jó.  szomoru1
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #825 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:01:45 »

gondolom nekem volt ez a válasz,
Club casco szerintem neked is aktuális... vigyor3
Az Allianz mostanában (elmúlt 1 évben) nagyon szét van esve ügyvitelileg.. ennek is tanúja vagy/voltál a biztosítók a kárrendezésnél a felelősséget nagyon gyorsan elismerik, ám az "egyletek" már ott elakadnak... a kár kifizetésének mértéke illetve annak lehúzása pedig tipikus Allianzos húzás (ha az ügyfél nem hisztizik, akkor nyertek, ha perel/hisztizik akkor vonakodva kifizetik, ám megpróbálták)(ezt egy kárrendező vallotta!)
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #826 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:13:12 »

Club casco szerintem neked is aktuális... vigyor3
Az Allianz mostanában (elmúlt 1 évben) nagyon szét van esve ügyvitelileg.. ennek is tanúja vagy/voltál a biztosítók a kárrendezésnél a felelősséget nagyon gyorsan elismerik, ám az "egyletek" már ott elakadnak... a kár kifizetésének mértéke illetve annak lehúzása pedig tipikus Allianzos húzás (ha az ügyfél nem hisztizik, akkor nyertek, ha perel/hisztizik akkor vonakodva kifizetik, ám megpróbálták)(ezt egy kárrendező vallotta!)

persze, vágom! ezért is tartom teljesen mindegynek, hogy melyiknek fizetek. olyan mint a TB. befizetem, a cigók meg ebből köjkedzenek évente. ennyi. igaz, hogy én az elmúlt évben egyszer voltam dokinál, mert megszúrt valami bogár és akkor karom lett mint Popejnek, de a munkaadóm fizet mint a katonatiszt... illetve úgy is fogalmazhatunk, hogy levonja tőlem... ha lenne egy alternatív választás, viszont akkor a tesco parkolóban fognak megmúteni, de havi 40 rugót spórolok, akkor azt válsztom. mert ha bekerülök manapság a kórházba, így is úgy is megdöglök, vagy fizetek. és akkor ha már fizetni kell, akkor ne duplán tegyem meg.
najóvan, több hasonlatot nem hozok, mert rámszáll az ombucmen...  vigyor3 vigyor3 vigyor3

ezzel a club cascoval már egyszer próbálkoztam, de valamiért nem jutottunk dűlőre, már nem emlékszem mi miatt, de kútba dőlt a projekt. legközelebb megkereslek Benedek, nem menekülsz!  vigyor3 vigyor3 vigyor3 sajnos most nem találkoztunk, mert mentemjöttem....
Naplózva
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #827 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:16:12 »

persze, vágom! ezért is tartom teljesen mindegynek, hogy melyiknek fizetek. olyan mint a TB. befizetem, a cigók meg ebből köjkedzenek évente. ennyi. igaz, hogy én az elmúlt évben egyszer voltam dokinál, mert megszúrt valami bogár és akkor karom lett mint Popejnek, de a munkaadóm fizet mint a katonatiszt... illetve úgy is fogalmazhatunk, hogy levonja tőlem... ha lenne egy alternatív választás, viszont akkor a tesco parkolóban fognak megmúteni, de havi 40 rugót spórolok, akkor azt válsztom. mert ha bekerülök manapság a kórházba, így is úgy is megdöglök, vagy fizetek. és akkor ha már fizetni kell, akkor ne duplán tegyem meg.
najóvan, több hasonlatot nem hozok, mert rámszáll az ombucmen...  vigyor3 vigyor3 vigyor3

ezzel a club cascoval már egyszer próbálkoztam, de valamiért nem jutottunk dűlőre, már nem emlékszem mi miatt, de kútba dőlt a projekt. legközelebb megkereslek Benedek, nem menekülsz!  vigyor3 vigyor3 vigyor3 sajnos most nem találkoztunk, mert mentemjöttem....
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #828 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:18:04 »



hát ehhez nem tudok mit hozzászólni!  nyes eplus2 vigyor3 vigyor3 vigyor3 taps lenyűgöző...
« Utoljára szerkesztve: 2008.04.04 péntek, 23:19:54 írta sgabo » Naplózva
csaba14
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4343



E-mail
« Új hozzászólás #829 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:19:19 »

hát ehhez nem tudok mit hozzászólni!  nyes eplus2 vigyor3 vigyor3 vigyor3 taps
taps eljen
Naplózva

2005 5 ajtós tdci 130 le ,bör,dvd navi ...
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #830 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:20:20 »

Bocs! worship
Naplózva
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #831 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:21:15 »

Bocs! worship

 vigyor3 vigyor3 vigyor3 wave ja, semmi, azt hittem van valami jó kis mondanivalód és vártam a nagy ötleteket...  vigyor3
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #832 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:21:43 »

persze, vágom!
..az érveléseidet értem...korábban is volt erről szó... csak az a lényeg, hogy ez a te döntésed, te válsztásod, te kockázatod! ha emiatt a másik fél "keménykedik" veled ne csodálkozz..ha úgy gondolod ez a megoldás a "takaréskodásra" akkor használt ezt a módot...
a Club cascot meg lesz alkalmunk átrágni... nekünk-netek készítettük!! vigyor3
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #833 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:28:33 »

..az érveléseidet értem...korábban is volt erről szó... csak az a lényeg, hogy ez a te döntésed, te válsztásod, te kockázatod! ha emiatt a másik fél "keménykedik" veled ne csodálkozz..ha úgy gondolod ez a megoldás a "takaréskodásra" akkor használt ezt a módot...
a Club cascot meg lesz alkalmunk átrágni... nekünk-netek készítettük!! vigyor3

velem aztán keménykedhet...  taps és továbbra sem vágom, mi ebben a kockázat... hogy majd jól elfogy a pénz és nekem kell fizetnem a mások hülyeségét, mert ez egy egyesület? szerintem ez nem ilferros pilótagém. itt egy kockázat van, hogy beszarik a rendszer vagy nem. ha igen, akkor megyek máshoz gondolom én... oder, mittomén mi van akkor... illetve tudom. cseh rendszámom lesz, aztán tökölődjön a magyarja...  eplus2 taps
Naplózva
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #834 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:30:01 »

Én csak a saját és ismerőseim tapasztalatából merítek.Sajnálom,hogy neked nem sikerült!Előző biztosítóm/OTP Garancia/5éve nem fizet,egy sima egyértelmű eset után.Alianz rögtön fizetett,és annyit amennyit kell.Ez persze csak egy vélemény.... wave
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #835 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:31:32 »

Club casco szerintem neked is aktuális... vigyor3
Az Allianz mostanában (elmúlt 1 évben) nagyon szét van esve ügyvitelileg.. ennek is tanúja vagy/voltál a biztosítók a kárrendezésnél a felelősséget nagyon gyorsan elismerik, ám az "egyletek" már ott elakadnak... a kár kifizetésének mértéke illetve annak lehúzása pedig tipikus Allianzos húzás (ha az ügyfél nem hisztizik, akkor nyertek, ha perel/hisztizik akkor vonakodva kifizetik, ám megpróbálták)(ezt egy kárrendező vallotta!)

Kár lehúzni a gondolom konkurenciát (Allianz) . Mind CASCO-ra mind ha allianzos okozott kárt akkor kötelezőre is korrekten intéztek és napokon belül mindent. Bár az is igaz hogy semmilyen egyezkedésbe nem szoktam belemenni. Csak egy megoldást ismerek. Auto megy szagszervizbe ahol garanciával elvégzik az eredeti állapotba visszaállítást. Én csak aláírni akarok ilyenkor ( meg fizetni azután a rohadt bolhazsák után az önrészt violent )
Naplózva
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #836 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:34:25 »

Kár lehúzni a gondolom konkurenciát (Allianz) . Mind CASCO-ra mind ha allianzos okozott kárt akkor kötelezőre is korrekten intéztek és napokon belül mindent. Bár az is igaz hogy semmilyen egyezkedésbe nem szoktam belemenni. Csak egy megoldást ismerek. Auto megy szagszervizbe ahol garanciával elvégzik az eredeti állapotba visszaállítást. Én csak aláírni akarok ilyenkor ( meg fizetni azután a rohadt bolhazsák után az önrészt violent )
Naplózva
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #837 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:35:56 »

Bocs,csak mindíg szétkapcsol a net.Én is ezt az utat választottam,eddig bejött!
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #838 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:45:27 »

Bocs,csak mindíg szétkapcsol a net.Én is ezt az utat választottam,eddig bejött!
Utólag is tudod szerkeszteni a saját hozzászólásodat  wave
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #839 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:47:08 »

Kár lehúzni a gondolom konkurenciát (Allianz) ....
10év vegyes tapasztalata.. nem bántom az Allianzot sem.. csak az észrevételeimet írom... ha eddig bejött neked akkor az jó hír! email
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Tauga
Vendég
« Új hozzászólás #840 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:48:22 »

Köszi,sziasztok további szép estét. integet2
Naplózva
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #841 Dátum: 2008.04.04 péntek, 23:56:09 »

10év vegyes tapasztalata.. nem bántom az Allianzot sem.. csak az észrevételeimet írom... ha eddig bejött neked akkor az jó hír! email
Tíz év nálam is. Lekopogom nálam bevált. Mindkét kocsi ott van náluk 2 kgfb 1 CASCO. MÁV KÖBE gittegyletek szóba se jöhetnek és nálam az Allianz adta a legkedvezőbb ajánlatot a 3 biztosításra.  wave
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #842 Dátum: 2008.04.05 szombat, 20:56:13 »

Most volt valami utalás a híradóban, hogy (megint) fölfüggesztették a MÁV biztosító szerződéskötési jogát, fedezet híjján.  szomoru1
Ők meg mondják, hogy van fedezetük. Hogy van ez? Bemondásos alapon? Huh?
Naplózva

MKI 2.0i
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #843 Dátum: 2008.04.05 szombat, 20:59:55 »

..Hogy van ez? Bemondásos alapon? Huh?
...valahogy igen.. de az egészben az a poén, hogy egyesület révén, úgy működhet az egész ha Krah van, hog akár melyik(!) tagot be lehet perelni ha elfogy a pénz, és nem úgy működik a rendszer mint pl, a Kft-kél, hogy be vitt tőke ereééig...egyetemleges felelősségnek hívják...itt (is) elvan ásva a kutya.... wow1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #844 Dátum: 2008.04.05 szombat, 21:00:47 »

Most volt valami utalás a híradóban, hogy (megint) fölfüggesztették a MÁV biztosító szerződéskötési jogát, fedezet híjján.  szomoru1
Ők meg mondják, hogy van fedezetük. Hogy van ez? Bemondásos alapon? Huh?

Tényleg felfüggesztették szerződéskötési jogukat! A PSZÁF kérte ezeket! Ha náluk vagy akkor is fizesd be a következő negyedévet!
Naplózva
ocsigep1
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1629


...


E-mail
« Új hozzászólás #845 Dátum: 2008.04.05 szombat, 21:17:55 »

Tényleg felfüggesztették szerződéskötési jogukat! A PSZÁF kérte ezeket! Ha náluk vagy akkor is fizesd be a következő negyedévet!
Éppen nem ott vagyok, valami csoda folytán nem ők lettek a legolcsóbbak tavaly évvégén. angel
Naplózva

MKI 2.0i
stealt
Vendég
« Új hozzászólás #846 Dátum: 2008.04.05 szombat, 22:02:15 »

...valahogy igen.. de az egészben az a poén, hogy egyesület révén, úgy működhet az egész ha Krah van, hog akár melyik(!) tagot be lehet perelni ha elfogy a pénz, és nem úgy működik a rendszer mint pl, a Kft-kél, hogy be vitt tőke ereééig...egyetemleges felelősségnek hívják...itt (is) elvan ásva a kutya.... wow1
Na valahogy ezt a részt mindig apró betűvel nyomtatják nekik a papír aljára. Pont ezért van az hogy inkább fizetek pár %-al többet mint hogy a nyakamba kapjak egy olyan pert vagy adósságot amiről egyáltalán nem tehetnék.
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #847 Dátum: 2008.04.05 szombat, 22:07:06 »

Na valahogy ezt a részt mindig apró betűvel nyomtatják nekik a papír aljára. Pont ezért van az hogy inkább fizetek pár %-al többet mint hogy a nyakamba kapjak egy olyan pert vagy adósságot amiről egyáltalán nem tehetnék.
...jól beszélsz... taps
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
sgabo
Vendég
« Új hozzászólás #848 Dátum: 2008.04.06 vasárnap, 09:15:25 »

Most volt valami utalás a híradóban, hogy (megint) fölfüggesztették a MÁV biztosító szerződéskötési jogát, fedezet híjján.  szomoru1
Ők meg mondják, hogy van fedezetük. Hogy van ez? Bemondásos alapon? Huh?

ebben az országban mi nem bemondásos alapon van? mindenki azt mond amit akar, arról amiről akar és annak amit akar. olyan pénzt szed be amilyet akar, annyit amennyit akar vagy úgy nem fizet ki, ahogy akar. az ok mindig bemondásos, nem kell levezetni: csak.  vigyor3

amúgy meg kicsit olyan ilferro feelingje van a dolognak, de eddig másfél év alatt nyertem vele 276e Ft-ot és tavaly ugyenez volt a helyzet. igazából azon sem csodálkoznék, ha a konkurencia óhajtaná kicsinálni, mert tényleg nagyon olcsó annak, akinek nincsen 10 éve autója. mert mondjuk egy bonus 10-ben lévő emberkének már bármelyik másik biztosító is tud jó vagy akár jobb árat mondani. nekem nem... én friss autós vagy (papíron) én fizessek sokat... lowfax --->  action már ha értitek miről van szó.  vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3 vigyor3
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #849 Dátum: 2008.04.06 vasárnap, 09:17:46 »

Nekem a fax autókereskedés a Mávhoz kötötte a kötelezőt, pedig határozottan kértem, ne tegye...  levele
Még valahogy ellébecolom ezt az évet, aztán goto vissza a posta biztosítóhoz. Árban, ügyintézésben bejöttek...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.117 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.