Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.10 péntek, 00:53:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 807391 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1050 Dátum: 2008.09.02 kedd, 10:20:33 »

de azt teis betudod x-elni nem? nem kell ahhoz a másik....
Egy a lényeg!!!!! legyen rajta hogy az álltala okozott károkért a felelőséget elismeri és aláirás, a többi csak mellékes.
felkialtas nezze police
ez így van!!  általa okozott károkért a felelősséget elismeri és aláírás
Ám az adatközlőbe nem igen kellene utólag beleírogatni, mert hiszti lehet belőle és akkor  falbav falbav wow1 akár még hamisítási ügy is kerekedhet belőle.. és többet ártunk vele mint javítanánk.... Javítsátok az anyagot mind a két példányon...
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
SSanya
Vendég
« Új hozzászólás #1051 Dátum: 2008.09.02 kedd, 11:19:44 »

felkialtas nezze police
ez így van!!  általa okozott károkért a felelősséget elismeri és aláírás


Ezt beleírattam. Együtt nem tudjuk javítani, mert azóta nem veszi fel a telefont, amit nem értek. Fél, vagy mi a rák füle van...? Na mindegy, azt mondták így is jó lesz.
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #1052 Dátum: 2008.09.02 kedd, 11:24:26 »

van nálunk egy csomó... mikor jönnél??? gyere... várlak...
 wave
Holnap délelőtt valamikor. Előre is kösz.  worship
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1053 Dátum: 2008.09.02 kedd, 11:25:37 »

Ezt beleírattam. Együtt nem tudjuk javítani, mert azóta nem veszi fel a telefont, amit nem értek. Fél, vagy mi a rák füle van...? Na mindegy, azt mondták így is jó lesz.
akkor vidd el így a kárrendezésre... ha valami nem tetszik nekik akkor még mindig lehet rögtönözni valamit....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1054 Dátum: 2008.09.02 kedd, 11:26:59 »

Holnap délelőtt valamikor. Előre is kösz.  worship
szolok az adminisztrációnak, hogy jössz... ha netán elkerülnénk egymást.... integet2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #1055 Dátum: 2008.09.02 kedd, 13:04:17 »

felkialtas nezze police
ez így van!!  általa okozott károkért a felelősséget elismeri és aláírás

Ez jó, habár nem ez alapján döntik el, hogy ki a hibás.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1056 Dátum: 2008.09.02 kedd, 13:25:00 »

Ezt beleírattam. Együtt nem tudjuk javítani, mert azóta nem veszi fel a telefont, amit nem értek. Fél, vagy mi a rák füle van...? Na mindegy, azt mondták így is jó lesz.

Hívd fel szám nélkül, vagy másik telefonról, számmal  wow1.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #1057 Dátum: 2008.09.02 kedd, 13:54:52 »

van nálunk egy csomó... mikor jönnél??? gyere... várlak...
 wave


Le is lehet tölteni pl. itt:

http://www.mobilalkusz.hu/doc/magyar.pdf

nyomtat, kitölt majd másol.
Naplózva
francoe
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1606



« Új hozzászólás #1058 Dátum: 2008.09.02 kedd, 14:40:55 »

Le is lehet tölteni pl. itt:
http://www.mobilalkusz.hu/doc/magyar.pdf
nyomtat, kitölt majd másol.
Kösz Szendre. Azért bemegyek Benedekhez, hogy legyen eredeti is.
Naplózva

X-Trend | 2003.08 | TDCi 85 kW | "bálna" --
szendre
Vendég
« Új hozzászólás #1059 Dátum: 2008.09.02 kedd, 15:15:09 »

Kösz Szendre. Azért bemegyek Benedekhez, hogy legyen eredeti is.


AMikor márciusban a mávos mókus nem adta meg a jobbost, akkor ilyet adtunk be, mert egyikünknek sem volt. Ez igazából még jobb is, mert az indigós verzió gyengébb, mint egy fénymásolat. De persze Benedekkel találkozni az egy más tészta! Azért érdemes bemenni!  wave
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1060 Dátum: 2008.09.02 kedd, 18:45:35 »


AMikor márciusban a mávos mókus nem adta meg a jobbost, akkor ilyet adtunk be, mert egyikünknek sem volt. Ez igazából még jobb is, mert az indigós verzió gyengébb, mint egy fénymásolat. De persze Benedekkel találkozni az egy más tészta! Azért érdemes bemenni!  wave
ha pénteken sikerül elszabadulni viszek pár darabot..
Valaki sütit, valaki alkatrészeket, én speciel betétlapokat viszek eplus2
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1061 Dátum: 2008.09.24 szerda, 00:00:03 »

Visszatérve a Máv-os dologhoz  wave
Nem tűnt fel nektek, kedves sorstársak, hogy most, a váltáskor ismét, hivatalosan átk..rták a fejünket???
Ugye, volt korábban a többszöri, pótlólagos befizetésekre tett kísérlet.Ez ugye nem sikerült, mert a nép leszavazta.
Erre a mocskok fent kitalálták, hogy be kell fizetni a következő negyedévet, mert csak úgy lehet váltani.Igenám, de mi van akkor, ha a biztosító egyesület előbb szűnik meg, mint a kockázatviselés lejárta?Akkor hogy lehet váltani??
Mivel erre nem tudták a választ, hoztak egy határozatot, hogy csak azután oszlatják fel az egyesületet, hogy már mindenki befizette a következő negyedévet.Azt lehetett hallani akkor, hogy ez beleszámít a másik cégnél kötött biztibe.De nem számít ám bele, lesz@arják, hogy te már kifizetted a következő időszakot!Gondolom elmondható, hogy átlagban 10ezer Ft. körül van egy negyedéves díj, így kiokoskodták, hogy mégis befizessük a hiányzó összeget.Ügyes.De vajon miért nem tudok ennek örülni?
Nekem az új biztinél a kedves (tényleg kedvesen beszélt) telefonos kisasszony elmondta, hogy ELVILEG, ha marad lóvé, akkor visszautalják... boxer mf3
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
gyengek
Vendég
« Új hozzászólás #1062 Dátum: 2008.09.24 szerda, 00:04:11 »

...De vajon miért nem tudok ennek örülni?
Nekem az új biztinél a kedves (tényleg kedvesen beszélt) telefonos kisasszony elmondta, hogy ELVILEG, ha marad lóvé, akkor visszautalják... boxer mf3

Persze! Meg ahogy Kohn bácsi elképzelte. Semmit nem fogunk visszakapni. Csak a szöveg. Én is hívtam az új biztosítómat ez ügyben anno. mondták, hogy nem fizetnek vissza semmit a szabály az szabály fizessem be vagy ne lesz kötelezőm. Itt tarunk. ebben a témában is!
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1063 Dátum: 2008.09.24 szerda, 00:08:37 »

Visszatérve a Máv-os dologhoz  wave
lesz még ennek a hisztinek folytatása..lesz itt még nagyobb vihar ebben a "biliben" szomoru1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #1064 Dátum: 2008.09.24 szerda, 08:19:20 »

Visszatérve a Máv-os dologhoz  wave

Talán volt olyan időszak, amire duplán kellett fizetni?
Tudtommal a díjfizetés és a kockázatviselés folytonos volt, még ha a MÁV "biztosító" nem is volt fizetőképes.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1065 Dátum: 2008.09.24 szerda, 09:03:12 »

Talán volt olyan időszak, amire duplán kellett fizetni?
Tudtommal a díjfizetés és a kockázatviselés folytonos volt, még ha a MÁV "biztosító" nem is volt fizetőképes.
A Máv-os 07.01-09.30-ig tartott...volna.A mostani 08.16-10.01-ig tart.
Jelen esetben csak 1,5 hónap az átfedés.
14.891ft volt a máv-nál a negyedéves.Ennek fele kb 7.500ft.Ennyit elvettek...
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1066 Dátum: 2008.09.24 szerda, 09:07:50 »

A Máv-os 07.01-09.30-ig tartott...volna.A mostani 08.16-10.01-ig tart.
Jelen esetben csak 1,5 hónap az átfedés.
14.891ft volt a máv-nál a negyedéves.Ennek fele kb 7.500ft.Ennyit elvettek...
Tekintsd tanulopenznek, azok akik MAVos balesetet szenvedtek nem karokozokent sokkal nagyobbat koppantak. Örülj annak, hogy évekig lényegesen olcsóbb volt a köteleződ és ez a 7.5e még belefér. Szerintem sokkal rosszabbul is járhattál volna, ha 7.5e-t buktál csak, az nagyon diszkont ár.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1067 Dátum: 2008.09.24 szerda, 09:10:23 »

Tekintsd tanulopenznek, azok akik MAVos balesetet szenvedtek nem karokozokent sokkal nagyobbat koppantak. Örülj annak, hogy évekig lényegesen olcsóbb volt a köteleződ és ez a 7.5e még belefér. Szerintem sokkal rosszabbul is járhattál volna, ha 7.5e-t buktál csak, az nagyon diszkont ár.
Buktam már többet is, a saját hülyeségemből kifolyólag is  szomoru1
Itt az a bajom, hogy legálisan lehet kirabolni az állampolgárokat.Fizettem egy szolgáltatásért, amit nem kaptam meg.
Ilyen csak ebben az országban van...
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1068 Dátum: 2008.09.24 szerda, 11:49:27 »

Buktam már többet is, a saját hülyeségemből kifolyólag is  szomoru1
Itt az a bajom, hogy legálisan lehet kirabolni az állampolgárokat.Fizettem egy szolgáltatásért, amit nem kaptam meg.
Ilyen csak ebben az országban van...
drhf-nek igaza van....(szerintem)..a MÁV-os szerződéseket, ha megkötéskor végig olvassa a jóhiszemű szerződő ez azért kiolvasható a "házi szabályzat és az egyesületi" törvényből.... igazad van abban, hogy egy "szolgáltatásért" miért fizetsz kétszer...ez az egyesületi rendszer azt a megoldást is felajánlja, hogy  az ilyen-olyan vélt-valós esetekben pénzt is vissza fizet... (erre azt is lehetne mondani: egyszer hopp másszor kopp...) ezért most optimistán várhatod a plusz befizetésedet... szomoru1..így jártál... óvatosan az egyesületekkel....
(...természetesen nem akartalak megbántani az érvelésemmel.... múltkori parázsvitából kiindulva... wow1)
 wave smile
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1069 Dátum: 2008.09.24 szerda, 20:26:43 »

Ez jó, habár nem ez alapján döntik el, hogy ki a hibás.

Ha ez nincs rajta akkor bizony elég jól lesz*pat a biztositó és futkozhatsz a pénzedért.....
Mit kell eldönteni? A kék/sárgán már rég elvan döntve ki a hibás és ki a vétkes, sőt még leis kell rajzolni!!!!
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1070 Dátum: 2008.09.24 szerda, 20:30:37 »

A Máv-os 07.01-09.30-ig tartott...volna.A mostani 08.16-10.01-ig tart.
Jelen esetben csak 1,5 hónap az átfedés.
14.891ft volt a máv-nál a negyedéves.Ennek fele kb 7.500ft.Ennyit elvettek...

Na én ennél a negyedévnél mondtam azt hogy bekaphatják és nem fizetek a semmiért, mert ugye nem állják a károkat.
Augusztus 1-én megkötöttem az ujnál a biztimet(tehát két hónapig sehol nem volt) adott az uj csekket(időarányosan természetesen) és még a kategóriám is megmaradt.
Egy jött le nekem megint! Nem kell kapkodni soha.....
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #1071 Dátum: 2008.09.24 szerda, 20:39:56 »

Ha ez nincs rajta akkor bizony elég jól lesz*pat a biztositó és futkozhatsz a pénzedért.....
Mit kell eldönteni? A kék/sárgán már rég elvan döntve ki a hibás és ki a vétkes, sőt még leis kell rajzolni!!!!

Hiába van rajta, hogy A vagy B vállalja a felelősséget, a biztosító simán felülbírál(hat)ja.

Extrém példa: Belecsúszol egy szakadt csotrogányba. Megállapodsz a tulajjal, hogy kifizeted az ő (nagyságrendekkel alacsonyabb) kárát, csak vállalja magára a felelősséget. Na ezt a biztosító - teljes joggal - nem veszi be.
A másik eset, ha a felek egyszerűen tévesen ítélik meg a helyzetet. Kihozzák hibásnak a leginkább megszeppent résztvevőt, aki ijedtében elismeri a felelősséget. Nem vagyunk szakértők, ez van.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1072 Dátum: 2008.09.24 szerda, 20:44:06 »

Hiába van rajta, hogy A vagy B vállalja a felelősséget, a biztosító simán felülbírál(hat)ja.

Extrém példa: Belecsúszol egy szakadt csotrogányba. Megállapodsz a tulajjal, hogy kifizeted az ő (nagyságrendekkel alacsonyabb) kárát, csak vállalja magára a felelősséget. Na ezt a biztosító - teljes joggal - nem veszi be.
A másik eset, ha a felek egyszerűen tévesen ítélik meg a helyzetet. Kihozzák hibásnak a leginkább megszeppent résztvevőt, aki ijedtében elismeri a felelősséget. Nem vagyunk szakértők, ez van.

Erre van a rendőrség aki jegyzőkönyvet készit, és ezért kell ráirni hogy a felelősséget elismeri.
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #1073 Dátum: 2008.09.24 szerda, 21:44:24 »

Erre van a rendőrség aki jegyzőkönyvet készit, és ezért kell ráirni hogy a felelősséget elismeri.
Az esetek többségében nincs rendőrségi jegyzőkönyv, csak kék-sárga. Persze nagyon jó, ha rá van írva a felelősség elismerése, de ez nem tekintendő egy végleges és megfellebezhetetlen dolognak. A biztosító felülbírálhatja. Ennyi.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1074 Dátum: 2008.09.24 szerda, 21:50:02 »

Az esetek többségében nincs rendőrségi jegyzőkönyv, csak kék-sárga. Persze nagyon jó, ha rá van írva a felelősség elismerése, de ez nem tekintendő egy végleges és megfellebezhetetlen dolognak. A biztosító felülbírálhatja. Ennyi.
tanúk és a fényképezés is sokat lendít... nezze
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1075 Dátum: 2008.09.24 szerda, 22:06:44 »

Az esetek többségében nincs rendőrségi jegyzőkönyv, csak kék-sárga. Persze nagyon jó, ha rá van írva a felelősség elismerése, de ez nem tekintendő egy végleges és megfellebezhetetlen dolognak. A biztosító felülbírálhatja. Ennyi.

Mit birál felül, ha az okozó(az ő ügyfele) elismeri az álltala okozott károkat?
Ha valakit megfenyegetnek az nem biztositós ügy, hanem rendőrségi mert bűncselekmény, a biztositót nem érdekli ez, ő a saját ügyfelével áll szerződésben!!! aláirta ennyi.
Aki meg meglehet szivatni azt megis szivatják, ez sajan igy van.... Segitséget kell kérni olyantól aki jártas abban a dologban amiben gondunk van.
Melyik biztositó nem fogadta el a kék/sárgát, kárbejelentőt plusz egyébb okmányokat, ha rendesen kivolt tőltve és rávolt irva amit mondtam?
Naplózva
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1076 Dátum: 2008.09.24 szerda, 22:27:29 »

Mit birál felül, ha az okozó(az ő ügyfele) elismeri az álltala okozott károkat?
Ha valakit megfenyegetnek az nem biztositós ügy, hanem rendőrségi mert bűncselekmény, a biztositót nem érdekli ez, ő a saját ügyfelével áll szerződésben!!! aláirta ennyi.
Aki meg meglehet szivatni azt megis szivatják, ez sajan igy van.... Segitséget kell kérni olyantól aki jártas abban a dologban amiben gondunk van.
Melyik biztositó nem fogadta el a kék/sárgát, kárbejelentőt plusz egyébb okmányokat, ha rendesen kivolt tőltve és rávolt irva amit mondtam?
szerintem pár sorban egy törvényt nehéz lesz leírni.... Károkozói szemlének hívják..a biztosító a kárt átvállalja a károkozótól..éves biztosi díj fejében... de nem malac persely...ez a törvén álláspontja.... rengeteg "törős" csalással találkoztam én is... nem kell félteni a biztosítókat sem..ott is lehet asztalt borogatni....
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1077 Dátum: 2008.09.24 szerda, 23:24:20 »

szerintem pár sorban egy törvényt nehéz lesz leírni.... Károkozói szemlének hívják..a biztosító a kárt átvállalja a károkozótól..éves biztosi díj fejében... de nem malac persely...ez a törvén álláspontja.... rengeteg "törős" csalással találkoztam én is... nem kell félteni a biztosítókat sem..ott is lehet asztalt borogatni....


Mondj már nekem egy erre a jogszabályra vonatkozó rendeletszámot, mert elolvasnám....
A biztositók egy aranyos,rendes vállalkozások, mindaddig mig fizeted nekik a pénzt, amint besétálsz hozzájuk pénzért(kár), na onnantól kezdve egy mocskos rohadékok!!!!!!
Hát hogy a biztositókat hogy lehet átverni arról van egykét elképzelésem, kb 50-60 nepper ismerősőm van....és megannyi kereskedő ügyfelem is. Hallom az okosságokat....
A magyar jogrendszer sajnos olyan bonyolult és értelmetlen, hogy mindig van egy kibuvó...csak megkell találni.
Naplózva
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1078 Dátum: 2008.09.24 szerda, 23:31:09 »

A Máv-os 07.01-09.30-ig tartott...volna.A mostani 08.16-10.01-ig tart.
Jelen esetben csak 1,5 hónap az átfedés.
14.891ft volt a máv-nál a negyedéves.Ennek fele kb 7.500ft.Ennyit elvettek...

Vagy nézd úgy, hogy x évig náluk voltál, és mennyit megspóroltál.
A mérleged még így is bőven pozitív.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1079 Dátum: 2008.09.24 szerda, 23:42:12 »

Vagy nézd úgy, hogy x évig náluk voltál, és mennyit megspóroltál.
A mérleged még így is bőven pozitív.
Hát ez a baj ezzel a birka néppel: átb..sszák a fejed és te nem azt nézed, hogy hogy lehetne ezt az állapotot megszüntetni, hanem azt, hogy mennyivel is roszabbul járhattál volna.Én itt puffogok, mert kicsesztek velem, fent meg aki csinálta, röhög a markában mert tisztában van vele, hogy SENKI sem fog tenni semmit ellene.Csak siránkozni fog.
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1080 Dátum: 2008.09.24 szerda, 23:45:03 »

Mondj már nekem egy erre a jogszabályra vonatkozó rendeletszámot, mert elolvasnám....
konkrétan melyikre gondolsz? melyik törvényt keresed? Károkozói bejelentést? smile
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1081 Dátum: 2008.09.24 szerda, 23:47:14 »

Hát ez a baj ezzel a birka néppel: átb..sszák a fejed és te nem azt nézed, hogy hogy lehetne ezt az állapotot megszüntetni, hanem azt, hogy mennyivel is roszabbul járhattál volna.Én itt puffogok, mert kicsesztek velem, fent meg aki csinálta, röhög a markában mert tisztában van vele, hogy SENKI sem fog tenni semmit ellene.Csak siránkozni fog.
ez sajnos nem csak erre a témára igaz...  wow1 szomoru1
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1082 Dátum: 2008.09.24 szerda, 23:52:18 »

konkrétan melyikre gondolsz? melyik törvényt keresed? Károkozói bejelentést? smile

de nem malac persely...ez a törvén álláspontja....
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1083 Dátum: 2008.09.24 szerda, 23:59:25 »

Na maradjunk annyiban hogy a biztositókat simán átlehet b*szni, ha van cascod akkor még nagyobb a játéktered......
Itt arról volt szó hogy valamit elirtak vagy nem irtak rá...szal nem lessz ebből gondja tuti... fölös erről beszélni...
Nemrég jött belém egy audi, irtam is ide, a kárbejelentőre a csávó nemis jó rendszámot irt és elfogadták, engem felhivtak és mondták hogy azon a rendszámon egy mercédesz van és nem audi, sőt nemis azé volt a kocsi aki a károkozó volt, szóval totál semmit nem ért az a kék/sárga ami belett adva, azt felhivták a csávót mert csak az adatai voltak jók és egyeztetett vele a biztositó és simán fizettek mindent, akkor miről beszélünk???
Naplózva
Sakos
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4940



E-mail
« Új hozzászólás #1084 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 08:54:55 »

Na maradjunk annyiban hogy a biztositókat simán átlehet b*szni, ha van cascod akkor még nagyobb a játéktered......
Itt arról volt szó hogy valamit elirtak vagy nem irtak rá...szal nem lessz ebből gondja tuti... fölös erről beszélni...
Nemrég jött belém egy audi, irtam is ide, a kárbejelentőre a csávó nemis jó rendszámot irt és elfogadták, engem felhivtak és mondták hogy azon a rendszámon egy mercédesz van és nem audi, sőt nemis azé volt a kocsi aki a károkozó volt, szóval totál semmit nem ért az a kék/sárga ami belett adva, azt felhivták a csávót mert csak az adatai voltak jók és egyeztetett vele a biztositó és simán fizettek mindent, akkor miről beszélünk???
Pontosan erről amit írsz. A biztosító ellenőrzi és korrigálja a bejelentőn lévő dolgokat.
De leírtam két esetet is, amikor felül fogják bírálni a kék-sárgán bejelölt felelősséget. Az ugyanis nem az érintettek megállapodásán múlik, hanem azon, hogy ki nem tartotta be a szabályokat, és okozta a balesetet. Ha szándékosan vagy a szabályok ismeretének hiányában mást hoznak ki a felek felelősnek, azt a biztosítónak nem kötelessége elfogadni.
Naplózva

2.0TDCi Titanium 211LE PS - 2016 Kék fenevad
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1085 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 10:28:42 »

Hát ez a baj ezzel a birka néppel: átb..sszák a fejed és te nem azt nézed, hogy hogy lehetne ezt az állapotot megszüntetni, hanem azt, hogy mennyivel is roszabbul járhattál volna.Én itt puffogok, mert kicsesztek velem, fent meg aki csinálta, röhög a markában mert tisztában van vele, hogy SENKI sem fog tenni semmit ellene.Csak siránkozni fog.
Melyik biztosítónál kötöttél ki végül?
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1086 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 10:47:59 »

Tegnap kiszámoltam mennyi lenne a kötelezőm a genertelnél... hát 9ezer huf-tal olcsóbb.(negyedévente)  eljen Na most merjek átmenni szerintetek vagy ez is bedobja majd a kulcsot???
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1087 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 10:57:34 »

Tegnap kiszámoltam mennyi lenne a kötelezőm a genertelnél... hát 9ezer huf-tal olcsóbb.(negyedévente)  eljen Na most merjek átmenni szerintetek vagy ez is bedobja majd a kulcsot???
Genertel!!! megint új feltétel szemlélet!!! Kármentesség esetén nagyon jó, ám ha kárt okoznak akkor a kármentességi megállapodás is ugrott és nagyon meg ugrik a díj..nem évvégével, nem a bonus besorolás, hanem külön kármentességi megállapodásból kiindulva.... az is normális, csak a kármentességi megállapodás nem lenne (de hát, ezért olcsó...)
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1088 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 11:03:50 »

Tegnap kiszámoltam mennyi lenne a kötelezőm a genertelnél... hát 9ezer huf-tal olcsóbb.(negyedévente)  eljen Na most merjek átmenni szerintetek vagy ez is bedobja majd a kulcsot???

Nehéz megítélni. Mivel az egyesület nem biztosító, nem garantálja, hogy ha kárt okozol, ki is fogja fizetni.
Tehát az egyik veszély az, hogy ha kárt okozol, mondjuk volt biztid, és mégis kifizetsz mondjuk 4 milliót.
Ez nyilván nem valószínű, mondjuk legyen 1%. Vagy még kevesebb.
Ha azt vizslatod, mekkora az esélye, hogy ott is lenyúlják a dellát... vagy igen, vagy nem. A felügyelet jobban fog figyelni, de ha azok még ügyesebbek...
Ha meg azt nézed, most sem volt igazi kára annak, aki mávos volt (kivéve, ha okozott balesetet), bár ez nem biztosíték arra, hogy a következőnél is így lesz. (ha fejreáll)
Számold meg, egy csomó ha van a fenti szövegben. Egyszerűen nem lehet tudni.
Én ki szoktam számolni. Ha tényleg 1% az esélye, hogy fizetsz 4 millát (bár ez sem igaz, hogy minden századik mávos okozott kárt, és most behajtják rajta), akkor az 40e ft...
...lehet számolgatni, meg agyalni, de én biztosan nem megyek egyesülethez.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1089 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 11:15:31 »

...lehet számolgatni, meg agyalni, de én biztosan nem megyek egyesülethez.
Az a hihetetlen, hogy a genertelről tavaly éppen eleget beszéltünk ebben a topikban is, csak a keresőbe kellett volna írnia. Másrészt a MÁVval kapcsolatban is ippeg elég nagy balhé volt, pár levéllel lejjebb is birkamagyarozik valaki. Mégis van valaki aki újra belelépne.

most komolyan, mit tehet az állam ez ellen? Állampolgári jogod hülyének lenni, ha hülye vagy fizess. Nem tudok mást mondani.
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1090 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 11:23:30 »

Az a hihetetlen, hogy a genertelről tavaly éppen eleget beszéltünk ebben a topikban is, csak a keresőbe kellett volna írnia. Másrészt a MÁVval kapcsolatban is ippeg elég nagy balhé volt, pár levéllel lejjebb is birkamagyarozik valaki. Mégis van valaki aki újra belelépne.

most komolyan, mit tehet az állam ez ellen? Állampolgári jogod hülyének lenni, ha hülye vagy fizess. Nem tudok mást mondani.

Egy kicsit erősen fogalmazol, de amúgy én egyetértek.
Csak tudod hogy van... az ember szeretné megspórolni azt a negyedévenkénti 9e-et... aból egy év alatt 1 ember adriai apartmanára megvan... ki ne szeretne adriázni.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1091 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 11:27:22 »

Az a hihetetlen, hogy a genertelről tavaly éppen eleget beszéltünk ebben a topikban is, csak a keresőbe kellett volna írnia. Másrészt a MÁVval kapcsolatban is ippeg elég nagy balhé volt, pár levéllel lejjebb is birkamagyarozik valaki. Mégis van valaki aki újra belelépne.

most komolyan, mit tehet az állam ez ellen? Állampolgári jogod hülyének lenni, ha hülye vagy fizess. Nem tudok mást mondani.

hihetetlen de igaz. elnézést kérek, hogy nem olvastam vissza több száz hozzászólást.... szomoru1 Amúgy meg itt vagyok én is, lehet nekem is irni a hozzászólást.  email
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1092 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 11:29:03 »

Egy kicsit erősen fogalmazol, de amúgy én egyetértek.
Csak tudod hogy van... az ember szeretné megspórolni azt a negyedévenkénti 9e-et... aból egy év alatt 1 ember adriai apartmanára megvan... ki ne szeretne adriázni.
Lehet, de akikre alkalmazható lenne, nem jegyzik meg így sem Smiley
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1093 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 11:30:45 »

hihetetlen de igaz. elnézést kérek, hogy nem olvastam vissza több száz hozzászólást.... szomoru1 Amúgy meg itt vagyok én is, lehet nekem is irni a hozzászólást.  email
Nem hihetetlen, a neten kismillió cikk, fórum bejegyzés foglalkozik a témával. Ha annyit megtanultál, hogy érdemes keresni már megérte a nyersességem. Smiley
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1094 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 12:16:27 »

Nem hihetetlen, a neten kismillió cikk, fórum bejegyzés foglalkozik a témával. Ha annyit megtanultál, hogy érdemes keresni már megérte a nyersességem. Smiley

Már régen megtanultam!  wave A forum segítő szándékát  worship vettem csak igénybe és volt-van is aki segített, hülyézés és akadékoskodás helyett.  Köszi
Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #1095 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 12:33:56 »

Mostanában van egy kis kötekedő stílus itt a fórumon, úgy veszem észre. Mindenkinek lehet rossz napja, de ezt ne itt töltsétek már ki légyszi azokon akik kérdeznek.  worship Elég lett volna annyi, hogy ne válaszd azt. Szerintem...
Naplózva
drhf
Adminisztrátor
Megszállott
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2552


2003.12 MKIII TDCi kombi


« Új hozzászólás #1096 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 12:45:06 »

Mostanában van egy kis kötekedő stílus itt a fórumon, úgy veszem észre. Mindenkinek lehet rossz napja, de ezt ne itt töltsétek már ki légyszi azokon akik kérdeznek.  worship Elég lett volna annyi, hogy ne válaszd azt. Szerintem...
Én kérek elnézést lenitől. Nem konkrétan rá gondoltam, hanem általában. Nincs rossz napom egyébként. Smiley
Naplózva

Csak a Puffin lekvár adhat neki erőt, és mindent lebíró akaratot.
Benedek
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2518


S-max Trend 2,0 TDCI


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1097 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 12:49:17 »

Az a hihetetlen, hogy a genertelről tavaly éppen eleget beszéltünk....
Genertel biztosító nem biztosítási egyesület....Genertelre a biztosítási törvény vonatkozik...  nezze
FeGa...megint igazad van... ám a biztosításra mindenki "ugrik", érzékenyen érinti a népet... (szakmai tapasztalat) smile
Naplózva

MKI 1,6 clx 2évig , MKIII 2,0 GHIA 10 évig , s-max 2,0 Tend, 1,5 EcoBoost Titanium a jelen...
FeGa
Vendég
« Új hozzászólás #1098 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 12:49:40 »

Én kérek elnézést lenitől. Nem konkrétan rá gondoltam, hanem általában. Nincs rossz napom egyébként. Smiley
worship Ne is legyen rossz napod!  integet2
Naplózva
Leni
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 600



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1099 Dátum: 2008.09.25 csütörtök, 12:50:27 »

Én kérek elnézést lenitől. Nem konkrétan rá gondoltam, hanem általában. Nincs rossz napom egyébként. Smiley
worship worship

Semmi gond! integet2 Én meg tényleg vissza kereshettem volna....  vigyor2


Látom gazdagréti vagy... ha esetleg  jársz budaörsre a lófejes bankba szólj, meghívlak egy ásványvízre  finom

Bocs benéztem..... budaörsi vagy....  pias akkor egyszerűbb.
« Utoljára szerkesztve: 2008.09.25 csütörtök, 12:55:37 írta Leni » Naplózva

volt:2001 TDDi, Kombi, Ghia, Facelift hűtőrács,  Egrus Kipufogó-vég,
Skoda Octavia 1.8 TSI (2011)
Oldalak: 1 ... 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.076 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.