Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.09 csütörtök, 23:09:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 ... 63   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Biztosítások, Casco  (Megtekintve 807358 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1450 Dátum: 2011.11.05 szombat, 08:00:14 »

régen voltam köbés nem tudnám leirni a véleményem mert csupa csillag lenne az üzenet szövege  levele nem az a baj,hogy nem multi hanem amit irtál,hogy MAGYAR.ha a legolcsobb ajánlat lenne akkor is a utánna lévö második biztositót választanám  duhos2
hát a köbe már nagyon régen volt olcsó talán akkor amikor elkezdte a praktizálást.
akkor 1 évig voltam ott de következő évben már olyan horror árat kalkuláltak ami gondolkozás nélküli váltásra kényszerített.
azóta se volt kedvező ajánlatuk.

Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1451 Dátum: 2011.11.05 szombat, 17:28:48 »

hát a köbe már nagyon régen volt olcsó talán akkor amikor elkezdte a praktizálást.
akkor 1 évig voltam ott de következő évben már olyan horror árat kalkuláltak ami gondolkozás nélküli váltásra kényszerített.
azóta se volt kedvező ajánlatuk.



A család egyik autója 3 éve a KÖBÉ-nél van, beleértve a Casco-t is. 3x kellett eddig ügyintézni (2 nekünkkocc, 1 sajáthibás famegnyomorgatás amit Cascora vetettünk fel).

Semmi baj nem volt velük, gyorsan és pontosan fizettek, az ügyintézéshez 1x kellett csak bemenni és várni sem kellett. Én nem értem, mi a bajotok velük. integet2
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1452 Dátum: 2011.11.05 szombat, 17:46:56 »

A család egyik autója 3 éve a KÖBÉ-nél van, beleértve a Casco-t is. 3x kellett eddig ügyintézni (2 nekünkkocc, 1 sajáthibás famegnyomorgatás amit Cascora vetettünk fel).

Semmi baj nem volt velük, gyorsan és pontosan fizettek, az ügyintézéshez 1x kellett csak bemenni és várni sem kellett. Én nem értem, mi a bajotok velük. integet2
nekem nem volt ügyem , nekem az ár ami nem jön be a köbe nagyon drága
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.05 szombat, 18:05:50 írta Ragasits » Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1453 Dátum: 2011.11.05 szombat, 19:19:06 »

nekem nem volt ügyem , nekem az ár ami nem jön be a köbe nagyon drága

Most nekem azt dobta ki legolcsóbbra a V6-hoz. wow1 wow1
Naplózva
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1454 Dátum: 2011.11.05 szombat, 19:22:08 »

Most nekem azt dobta ki legolcsóbbra a V6-hoz. wow1 wow1
integet2 ha neked az a legolcsóbb akkor azt kell megkötni
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1455 Dátum: 2011.11.05 szombat, 19:31:37 »

Most nekem azt dobta ki legolcsóbbra a V6-hoz. wow1 wow1
nekem meg az Astra-t.Erről tud valaki jót vagy rosszat? Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1456 Dátum: 2011.11.08 kedd, 12:24:23 »

Dolgoznak a telefonos kisasszonyok... Most épp az Allianz-tól hívtak. Kalkulálhatnak-e egyet nekem. Mondom persze, úgysem egyszerű az én esetem. Eljutottunk a bónuszokig. B3 vagyok most, persze anyum nevén. Mondja a nő, hogy sebaj, ezt továbbvihetem, ha én vagyok a forgalmiba bejegyezve. Mondom igen, úgyhogy szuper. Kalkuláció befejezve, kiadja, hogy éves, átutalásos módban mindössze 79.000 lenne a díjam Smiley Szuper. Erre mondja a nő, hogy egy perc türelmemet kéri, és elhalkul a telefon. Majd egy fél perc múlva visszajön, hogy a kollégája szólt neki, hogy a bónusz nem átvihető (ezen nem lepődtem meg), így viszont az éves díjam 103.000-re nő. És hogy szeretném-e megkötni.
Mondtam, hogy köszönöm a nagylelkű ajánlatot, de jelenleg kevesebb mint a felét fizetem, így ezt inkább kihagynám. És akkor jött a rábeszélés, hogy de ez milyen jó, meg hogy az Allianz a legnagyobb, meg stb. Ekkor megköszöntem a segítségét, és letettem a telefont.
Bár így utólag végiggondolva, lehet hogy meg kellett volna kötnöm  nyes
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
NemTom
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1077



E-mail
« Új hozzászólás #1457 Dátum: 2011.11.08 kedd, 13:18:39 »

Dolgoznak a telefonos kisasszonyok... Most épp az Allianz-tól hívtak. Kalkulálhatnak-e egyet nekem. Mondom persze, úgysem egyszerű az én esetem. Eljutottunk a bónuszokig. B3 vagyok most, persze anyum nevén. Mondja a nő, hogy sebaj, ezt továbbvihetem, ha én vagyok a forgalmiba bejegyezve. Mondom igen, úgyhogy szuper. Kalkuláció befejezve, kiadja, hogy éves, átutalásos módban mindössze 79.000 lenne a díjam Smiley Szuper. Erre mondja a nő, hogy egy perc türelmemet kéri, és elhalkul a telefon. Majd egy fél perc múlva visszajön, hogy a kollégája szólt neki, hogy a bónusz nem átvihető (ezen nem lepődtem meg), így viszont az éves díjam 103.000-re nő. És hogy szeretném-e megkötni.
Mondtam, hogy köszönöm a nagylelkű ajánlatot, de jelenleg kevesebb mint a felét fizetem, így ezt inkább kihagynám. És akkor jött a rábeszélés, hogy de ez milyen jó, meg hogy az Allianz a legnagyobb, meg stb. Ekkor megköszöntem a segítségét, és letettem a telefont.
Bár így utólag végiggondolva, lehet hogy meg kellett volna kötnöm  nyes

Még mindig megkötheted online. Lehet még úgy olcsobb is. Néhol szokott lenni az online kötésre is pár% kedvezmény. Engem még szerencsére nem zaklattak ilyennel, de ha mégis én már úgyis megkötöttem. Végül az Uniqa győzott a 11200Ft-jával a többi húszon x ezerrel szemben.
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.08 kedd, 13:20:45 írta NemTom » Naplózva

2.0 TDCI 115le EU4 - MTX75 - Mondeo Ghia Kombi - 2004/05 - EGR & Kat OFF; ZEN; DRL; SAMCO turbócső; Kartergáz leválasztó "bödön"Smiley
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1458 Dátum: 2011.11.08 kedd, 13:32:11 »

Még mindig megkötheted online. Lehet még úgy olcsobb is. Néhol szokott lenni az online kötésre is pár% kedvezmény. Engem még szerencsére nem zaklattak ilyennel, de ha mégis én már úgyis megkötöttem. Végül az Uniqa győzott a 11200Ft-jával a többi húszon x ezerrel szemben.
Most 40e-t fizetek. Ha a 103e-s díjból adnak 50% kedvezményt (annyit úgysem adnak), akkor is drágább, mintha nem váltanék.
Most akarok lemenni a Generaliba, megkérdezni, hogy jövőre mennyi lenne, ha nenm váltok. Még nem küldték ki, és jó lenne tudni. Utána megyek az Uniqa-ba, hogy kalkuláljanak nekem személyesen, mert nem egyszerű a helyzet. Aztán majd döntök.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #1459 Dátum: 2011.11.08 kedd, 14:26:48 »

Még mindig megkötheted online. Lehet még úgy olcsobb is. Néhol szokott lenni az online kötésre is pár% kedvezmény. Engem még szerencsére nem zaklattak ilyennel, de ha mégis én már úgyis megkötöttem. Végül az Uniqa győzott a 11200Ft-jával a többi húszon x ezerrel szemben.

En az Allianzra kalkulaltam ennyit online, ahol amugy is vagyok. Ugyhogy nem fogok valtani. :-)

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Husqi
Vendég
« Új hozzászólás #1460 Dátum: 2011.11.08 kedd, 15:04:43 »

nekem meg az Astra-t.Erről tud valaki jót vagy rosszat? Roll Eyes

Tavaly kötöttem meg náluk.Mitől jó egy kötelező biztosítás?Én mindig a legolcsóbbat kötöm meg.
Naplózva
sNatch
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 580



« Új hozzászólás #1461 Dátum: 2011.11.08 kedd, 15:10:20 »

Nincs itt semmi fenyegetés. Idén még csökkennek a díjak, így érdemes váltani, mert a váltással jól jársz. Innentől várhatóan nem csökkennek tovább (jelentősen) a díjak, így ahova idén szerződsz, onnan nem lesz értelme váltani. Persze válthatsz jövőre is, de minek, ha a váltással nem lesz olcsóbb. Tehát ahova idén mész, valószínű ott is maradsz. Az utóbbi időkben sem szórakozásból váltottak az emberek, hanem azért, mert spóroltak.

Ja ééértem Smiley Akkor megnyugodtam. Köszöm szépen  worship
Naplózva

MKIII 2005 1.8 SCI 130 LE Ghia Hatchback
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #1462 Dátum: 2011.11.08 kedd, 15:17:47 »

Tavaly kötöttem meg náluk.Mitől jó egy kötelező biztosítás?Én mindig a legolcsóbbat kötöm meg.

Azert nem mindegy, hogy pl. ugy jarsz, mint a volt MAV-osok, vagy mi, hogy fizethetnek a biztosito helyett, mert az vizben hagyta oket.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1463 Dátum: 2011.11.08 kedd, 17:06:13 »

Tavaly kötöttem meg náluk.Mitől jó egy kötelező biztosítás?Én mindig a legolcsóbbat kötöm meg.
Két irányból lehet nézni.
1: nekem tökmindegy, legyen a legolcsóbb, a többi meg nem érdekel. Ez jó, csak ha kárt csinálsz, akkor a kis biztosítók (Astra, KÖBE, MÁV, Posta, Wabard, stb.) vagy fizetnek, vagy nem. Jóesetben igen, de sokszor macerás lehet az ügyintézés a kárt elszenvedő félnél, esetleg elfogy a biztosító pénze, mert nem jól kalkulált, akármi. MÁV is pl. becsődölt, a végefelé már nem fizette ki az ügyfelei által okozott kárt, és akkor ment a hozavona, hogy ki is fizessen. Nekem tavaly jött belém egy Groupama biztosítós. Elismerte, aláírta, másnap adtam is be a kárigényt. Végül majdnem 2 hónap múlva adták meg az engedélyt, hogy megcsináltassam a kocsit. Addig 4x (négyszer!!!!) vittem kárfelmérésre, szemlére, pótszemlére, akármire a kocsit, mire végre elhitték, hogy tényleg összetörtem. Tehát te a legkevesebbet fizeted, akinek kárt okozol, az meg esetleg szív a biztosítóval
2: fizetsz évi 2-3-4 ezer forinttal többet, de egy Generali, Allianz, Uniqa, stb. normális biztosítónál vagy, ami tőkeerős, biztos fizet, és akinek kárt okoztál, annak hamar elkészül a kocsija. Így te talán pár ezer forinttal rosszabbul jársz, de a kárt elszenvedő fél életét kicsit megkönnyíted.
Én az utóbbit választottam eddig mindig.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #1464 Dátum: 2011.11.08 kedd, 17:21:16 »

Két irányból lehet nézni.

2: fizetsz évi 2-3-4 ezer forinttal többet, de egy Generali, Allianz, Uniqa, stb. normális biztosítónál vagy, ami tőkeerős, biztos fizet, és akinek kárt okoztál, annak hamar elkészül a kocsija. Így te talán pár ezer forinttal rosszabbul jársz, de a kárt elszenvedő fél életét kicsit megkönnyíted.
Én az utóbbit választottam eddig mindig.
te nagyon rendes vagy.bár ezézt adózunk,hogy másnak jó legyen.miért is ne fizetnénk ezért is többet.
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1465 Dátum: 2011.11.08 kedd, 17:30:24 »

Úgy néz ki viszont, hogy az évek óta tartó KGFB kálváriám ma végre véget ért. Mivel a netem nem tudtam sehol értelmesen kalkulálni (az én esetemre egyetlen kalkulátor sincs felkészítve), így ma d.u. körbejártam a biztosítókat, és mindenhol az ügyfélszolgálatotn kalkuláltattam egyet.
(Külön érdekesség, hogy ahogy korábban is beírtam, az Allianz telefonon megkeresett, és kalkulált nekem egyet. Majd még 2x felhívtak valami rendszerhiba miatt, mind a 3 alkalommal más női hang, unalmamban 3x kalkuláltattam, és mind a 3x más eredmény jött ki  vigyor3 Csodálatos)
Tehát indultam a Generalinál, hogy mennyi lenne a jövő évi díjam. Ezt nem tudták megmondani, mert valami új szabály szerint csak a szerődőnek mondhatják meg az adatokat, vagy másnak is, ha van 2 tanús papír arról, hogy elmondhatják... Nyasgem. Végül elmondtam a csajnak, hogy nem szórakozásból érdekel a díj, hanem mert bonyolult eset, és ettől függ, hogy véltok vagy maradok. Végül csak megmondta, hogy jövőre B04-ben 35e lenne az éves díj. Oké.
Irány az Allianz. Nyílván innentől már csak magamra kalkulálhatok. Új belépő, Bp-i fiatal, A00. Na, személyesen egy negyedik, minden eddiginél drágább, 143e Ft-os díj jött ki  nyes Nem ezt választottam.
Aztán mentem az Uniqa-ba, mert nekik a híradások szerint kedves ügyfél vagyok. Leülök a csajjal, akinek egy jó 4-5 perc volt, mire felfogta hogy mi a helyzet. Utána nekiállt kalkulálni, és kidobott egy 95.486-os éves díjat. De mondta, hogy ebből még faraghatunk pár %-ot. Nosza. Kérdezte, hogy van-e más Uniqa cuccom. Mondom van. -5%. Aztán gondoltam benyögöm, hogy a központban ismerem az XY-t, mert korábban ő volt a kapcsolattartóm, és hogy jóban vagyok vele, stb, erre nagyot nézett. Mert hogy ő is jóban van az ürgével, és hogy sokat segített az ürge neki, és akkor jófejségből behúz nekem egy maximális kedvezményt Cheesy Kérdeztem, hogy ebben benne van akkor már az úgynevezett üzletkötői kedvezmény is? (ezt minden Uniqa terméknél az üzletkötő adhatja a saját jutaléka kárára. Az üzletkötő jófejségén múlik, hogy megadja-e). Mondta hogy nincs, de akkor ezt is behúzza nekem. Így végül egy 60%-os kedvezményt szedtünk össze, amivel 38e lett az éves díjam. Saját néven, A00-ból indulva.
Így 3e-vel lesz tübb, mintha B04-ben anyum nevén Generalis maradnék. Tehát persze váltottam Uniqa-ra, és akkor magamnak gyűjtögetem a bónuszt, és a későbbiekben az ügyintézés, kalkulálás is egyszerű lesz. eljen
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1466 Dátum: 2011.11.08 kedd, 17:33:53 »

te nagyon rendes vagy.bár ezézt adózunk,hogy másnak jó legyen.miért is ne fizetnénk ezért is többet.
Ha ezt rendességnek hívjuk, akkor igen, rendes vagyok. Eddig 3x törték meg a kocsimat, és tudom milyen sz@r az, amikor a biztosító szívózik, emiatt nem készül el a kocsi, és úgy megyek el nyaralni a családdal, hogy a kombi csomagtérajtaja nem nyílik, mert rámtolták a lökhárítót, és a hátsó ülést előrehajtva kell megpakolni a csomagtartót, stb.
És nekem igenis megér évi párezer Ft-ot az, hogy ha egyszer kárt okozok (amit egyébként még sosem okoztam), akkor annak a szerencsétlennek, akinek összetörtem a kocsiját elég legyen az, hogy összetörtem, és ne kelljen még a biztosító hülyeségeivel is sz*pnia.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #1467 Dátum: 2011.11.08 kedd, 17:40:48 »

Ha ezt rendességnek hívjuk, akkor igen, rendes vagyok. Eddig 3x törték meg a kocsimat, és tudom milyen sz@r az, amikor a biztosító szívózik, emiatt nem készül el a kocsi, és úgy megyek el nyaralni a családdal, hogy a kombi csomagtérajtaja nem nyílik, mert rámtolták a lökhárítót, és a hátsó ülést előrehajtva kell megpakolni a csomagtartót, stb.
És nekem igenis megér évi párezer Ft-ot az, hogy ha egyszer kárt okozok (amit egyébként még sosem okoztam), akkor annak a szerencsétlennek, akinek összetörtem a kocsiját elég legyen az, hogy összetörtem, és ne kelljen még a biztosító hülyeségeivel is sz*pnia.
akkor most jó helyen leszek én is. nekem is uniqa
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
NemTom
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1077



E-mail
« Új hozzászólás #1468 Dátum: 2011.11.08 kedd, 19:16:25 »

akkor most jó helyen leszek én is. nekem is uniqa

Lassan kéne ügyezni az Uniqa-nál Clubbos kedvezmént vigyor3
Naplózva

2.0 TDCI 115le EU4 - MTX75 - Mondeo Ghia Kombi - 2004/05 - EGR & Kat OFF; ZEN; DRL; SAMCO turbócső; Kartergáz leválasztó "bödön"Smiley
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #1469 Dátum: 2011.11.08 kedd, 19:29:47 »

akkor most jó helyen leszek én is. nekem is uniqa

Nekem az Uniquanal kellett karugyinteznem, amikor lezuztak a Picassomat. Ropke fel ev alatt mar meg is volt az engedely a javitasra, onnan mar csak masfel honapot kellett varni az autora. Kozben inkabb vettem egy masikat... :-( Majd ezutan kozolte az Uniqua, hogy az optimalis javitasi ido a leirt serulesek alapjan 9 nap, ennyire hajlandoak berauto teritest fizetni (ceges auto volt a lezuzott), es fizettek 2008-ban a 7 honaposan kb. 3,5 misit ero autoban keletkezett 1,9 millios kar utan 150 ezer ertekcsokkenest.

Anyu hogy van? gun

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
coboy
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3902



E-mail
« Új hozzászólás #1470 Dátum: 2011.11.08 kedd, 21:33:46 »

Nekem az Uniquanal kellett karugyinteznem, amikor lezuztak a Picassomat. Ropke fel ev alatt mar meg is volt az engedely a javitasra, onnan mar csak masfel honapot kellett varni az autora. Kozben inkabb vettem egy masikat... :-( Majd ezutan kozolte az Uniqua, hogy az optimalis javitasi ido a leirt serulesek alapjan 9 nap, ennyire hajlandoak berauto teritest fizetni (ceges auto volt a lezuzott), es fizettek 2008-ban a 7 honaposan kb. 3,5 misit ero autoban keletkezett 1,9 millios kar utan 150 ezer ertekcsokkenest.

Anyu hogy van? gun

AndyA
ez is azt mutatja ha sokat kell a biztositonak kárigényt kifizetni akkor a nagy biztosito is kicsivé tud válni
Naplózva

2.0 TDCI Ghia Four Door (B4Y) Executive MM6 ---LE limuzin Machine Silver
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1471 Dátum: 2011.11.08 kedd, 21:45:13 »

Nekem az Uniquanal kellett karugyinteznem, amikor lezuztak a Picassomat. Ropke fel ev alatt mar meg is volt az engedely a javitasra, onnan mar csak masfel honapot kellett varni az autora. Kozben inkabb vettem egy masikat... :-( Majd ezutan kozolte az Uniqua, hogy az optimalis javitasi ido a leirt serulesek alapjan 9 nap, ennyire hajlandoak berauto teritest fizetni (ceges auto volt a lezuzott), es fizettek 2008-ban a 7 honaposan kb. 3,5 misit ero autoban keletkezett 1,9 millios kar utan 150 ezer ertekcsokkenest.

Anyu hogy van? gun

AndyA
Persze ugyanúgy nem 100% hogy a nagyok mindig fizetnek, mint ahogy az sem, hogy a kicsik sosem. Az én véleményem, hogy én a nagyokban jobban bízom, és az autóstársaim egyszerűbb ügyintézése miatt nekem megér nekem évente pár ezer Ft-al többet a díj.
Nyílván Uniqa-nál is lehetnek gubancok (ahogy nálad), mint ahogy a KÖBE is lehet gördülékeny (ahogy drof írta).
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #1472 Dátum: 2011.11.08 kedd, 21:46:36 »

ez is azt mutatja ha sokat kell a biztositonak kárigényt kifizetni akkor a nagy biztosito is kicsivé tud válni

Kicsit elszamoltam az eveket. A baleset es karrendezes 2002-ben volt, 2007-re sikerult egy erre szakosodott ugyveddel a maradekot is kitermelni a biztositobol.

450 ezret kaptam ugy, hogy az ugyved 20% sikerdijert dolgozott. Kifizettek az elmaradt berautot, az elmaradt ertekcsokkenest, es az osszes kamatot, mint pl. a karesemeny es a javitas kifizetese napja kozott eltelt idore a javitasi osszeg utan jaro kamat - hiszen a biztosito fizetesi kotelezettsege a karesemeny pillanataban keletkezik, csak ezt kevesen tudjak.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #1473 Dátum: 2011.11.09 szerda, 07:59:16 »

Kicsit elszamoltam az eveket. A baleset es karrendezes 2002-ben volt, 2007-re sikerult egy erre szakosodott ugyveddel a maradekot is kitermelni a biztositobol.

450 ezret kaptam ugy, hogy az ugyved 20% sikerdijert dolgozott. Kifizettek az elmaradt berautot, az elmaradt ertekcsokkenest, es az osszes kamatot, mint pl. a karesemeny es a javitas kifizetese napja kozott eltelt idore a javitasi osszeg utan jaro kamat - hiszen a biztosito fizetesi kotelezettsege a karesemeny pillanataban keletkezik, csak ezt kevesen tudjak.

AndyA
+ba vagy -ba jöttél ki belőle ?
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26976


E-mail
« Új hozzászólás #1474 Dátum: 2011.11.09 szerda, 08:10:37 »

+ba vagy -ba jöttél ki belőle ?

Pluszban azert messze nem... szomoru1 1,8-at kaptam a baleset utan majdnem egy evvel az autoert, erre jott 600 korul osszesen az ertekcsokkenes es a kifizetett kamat, es mivel ceges auto volt, vissza tudtam igenyelni egy kicsi AFA-t az eladas utan, igy osszesen kb. 2,6 korul jottem ki belole. Ha a baleset helyett abban a pillanatban, egy evvel korabban eladom, siman kaptam volna erte 3 misi folott.

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1475 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:12:05 »


fejvakaras nekem jövőre 12,500 ft lesz az éves díjam.....
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1476 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:37:33 »

fejvakaras nekem jövőre 12,500 ft lesz az éves díjam.....
"Vidék", B10, magasabb életkor. Most mit mondjak?  duhos2 vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1477 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:39:33 »

"Vidék", B10, magasabb életkor. Most mit mondjak?  duhos2 vigyor3
Magasabb életkor?Vidék? falbav duhos2
Én húszévesnek érzem magam,és városban élek.... taps Wink
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1478 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:42:09 »

Magasabb életkor?Vidék? falbav duhos2
Én húszévesnek érzem magam,és városban élek.... taps Wink
Magamhoz képest mondom. Ami nem Pest, az a kalkulátor szerint vidék. Pest kapja a felárat. A magasabb életkor az hozzám képest magasabb, ez viszont tény. Tehát ha te húszéves vagy, akkor én tizenhat  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
sanyikabacsi
Vendég
« Új hozzászólás #1479 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:43:14 »

Magamhoz képest mondom. Ami nem Pest, az a kalkulátor szerint vidék. Pest kapja a felárat. A magasabb életkor az hozzám képest magasabb, ez viszont tény. Tehát ha te húszéves vagy, akkor én tizenhat  vigyor3
akkor debrecenre nem haraxanak?
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1480 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:52:58 »

Magamhoz képest mondom. Ami nem Pest, az a kalkulátor szerint vidék. Pest kapja a felárat. A magasabb életkor az hozzám képest magasabb, ez viszont tény. Tehát ha te húszéves vagy, akkor én tizenhat  vigyor3
vigyor3
Viszont a B10 az igaz.De a vidék nem,mert a xaros m0ás halálút miatt felárat fizetünk! levele
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1481 Dátum: 2011.11.09 szerda, 20:59:46 »

vigyor3
Viszont a B10 az igaz.De a vidék nem,mert a xaros m0ás halálút miatt felárat fizetünk! levele
Na, 10 év, és én is B10 leszek Cheesy (Hacsak nem jövök rá kit kell megd*gni egy kis bónusz kedvezményért  eplus2 Remélem nőt. Ha ffi, akkor inkább legyek malusban Cheesy )
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1482 Dátum: 2011.11.09 szerda, 21:06:58 »

Na, 10 év, és én is B10 leszek Cheesy (Hacsak nem jövök rá kit kell megd*gni egy kis bónusz kedvezményért  eplus2 Remélem nőt. Ha ffi, akkor inkább legyek malusban Cheesy )
taps

az a világ már elmúlt! eplus2
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Black
Vendég
« Új hozzászólás #1483 Dátum: 2011.11.11 péntek, 18:15:20 »

Megkaptam a Zignisre az ajánlatokat a brókeremtől. Nyilván a legolcsóbbat választanám magamtól, de mivel zöld vagyok hozzá, így valami hozzáértőbbet kérdeznék.
1. Jó-e nekem a Wabard?
2. Mik ezek az óriási különbségek biztosító és biztosító között? Mit tud nyújtani a legdrágább több mint 100%-al többért, mint a legolcsóbb?
 Itt a táblázat:

  Kötelező Gépjármű Felelősség-Biztosítás díjai biztosítónként

Biztosítási Szolgáltatás minősítés              éves díj                     Fizetési ütem díj
                                              
WABARD                                        15 444 Ft                     3 861 Ft
WABARD  kötelező  és  casco                  69 948 Ft                   17 487 Ft
POSTA                                        19 318 Ft                     4 830 Ft
POSTA    kötelező  és  casco               87 265 Ft                     21 816 Ft                    
ASTRA                                        20 316 Ft                     5 079 Ft
GROUPAMA GAR                                24 744 Ft                     6 186 Ft
UNIQA                                        25 290 Ft                     6 323 Ft
K&H                                                25 332 Ft                     6 333 Ft
ALLIANZ                                        32 280 Ft                     8 070 Ft
SIGNAL                                        34 546 Ft                     8 637 Ft
MKB                                                35 725 Ft                     8 931 Ft
UNION                                        39 811 Ft                     9 953 Ft      
UNION    kötelező  és  casco                   102 562 Ft             25 640 Ft
       
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1484 Dátum: 2011.11.11 péntek, 19:26:02 »

Megkaptam a Zignisre az ajánlatokat a brókeremtől. Nyilván a legolcsóbbat választanám magamtól, de mivel zöld vagyok hozzá, így valami hozzáértőbbet kérdeznék.
1. Jó-e nekem a Wabard?
2. Mik ezek az óriási különbségek biztosító és biztosító között? Mit tud nyújtani a legdrágább több mint 100%-al többért, mint a legolcsóbb?
 Itt a táblázat:

  Kötelező Gépjármű Felelősség-Biztosítás díjai biztosítónként

Biztosítási Szolgáltatás minősítés              éves díj                     Fizetési ütem díj
                                              
WABARD                                        15 444 Ft                     3 861 Ft
WABARD  kötelező  és  casco                  69 948 Ft                   17 487 Ft
POSTA                                        19 318 Ft                     4 830 Ft
POSTA    kötelező  és  casco               87 265 Ft                     21 816 Ft                    
ASTRA                                        20 316 Ft                     5 079 Ft
GROUPAMA GAR                                24 744 Ft                     6 186 Ft
UNIQA                                        25 290 Ft                     6 323 Ft
K&H                                                25 332 Ft                     6 333 Ft
ALLIANZ                                        32 280 Ft                     8 070 Ft
SIGNAL                                        34 546 Ft                     8 637 Ft
MKB                                                35 725 Ft                     8 931 Ft
UNION                                        39 811 Ft                     9 953 Ft      
UNION    kötelező  és  casco                   102 562 Ft             25 640 Ft
       
nem vagyok szagértő,csak felhasználó.Voltam a Wabardnál,de asszem 2 éve közel állt ahhoz ahol a máv is volt.Sőt,asszem volt 1 évük,amikor nem is köthettek új szerződéseket.....amúgy fizettem a kötelezőt,és ennyi.ez jó? vigyor3
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1485 Dátum: 2011.11.11 péntek, 19:38:25 »

Megkaptam a Zignisre az ajánlatokat a brókeremtől. Nyilván a legolcsóbbat választanám magamtól, de mivel zöld vagyok hozzá, így valami hozzáértőbbet kérdeznék.
1. Jó-e nekem a Wabard?
2. Mik ezek az óriási különbségek biztosító és biztosító között? Mit tud nyújtani a legdrágább több mint 100%-al többért, mint a legolcsóbb?
 Itt a táblázat:

  Kötelező Gépjármű Felelősség-Biztosítás díjai biztosítónként

Biztosítási Szolgáltatás minősítés              éves díj                     Fizetési ütem díj
                                              
WABARD                                        15 444 Ft                     3 861 Ft
WABARD  kötelező  és  casco                  69 948 Ft                   17 487 Ft
POSTA                                        19 318 Ft                     4 830 Ft
POSTA    kötelező  és  casco               87 265 Ft                     21 816 Ft                    
ASTRA                                        20 316 Ft                     5 079 Ft
GROUPAMA GAR                                24 744 Ft                     6 186 Ft
UNIQA                                        25 290 Ft                     6 323 Ft
K&H                                                25 332 Ft                     6 333 Ft
ALLIANZ                                        32 280 Ft                     8 070 Ft
SIGNAL                                        34 546 Ft                     8 637 Ft
MKB                                                35 725 Ft                     8 931 Ft
UNION                                        39 811 Ft                     9 953 Ft      
UNION    kötelező  és  casco                   102 562 Ft             25 640 Ft
       
Ezek közül én a korábban leírt véleményem alapján a Groupama-t kötném. Az az első, ami már régóta meglévő, és nagy háttérrel rendelkező biztosító. Nyílván ezzel nem te jársz jól, hanem az, akinek esetleg kért okozol.
Persze tudom, hogy nálatok most minden Ft. számít. Egyébként ha év elején utalással kifizeted az egészet, akkor ezekből a számokból lejön még kedvezmény. Tehát az pl. az negyedéves 5e az nem egyenlő éves 20e-vel. Hanem kevesebbnek kell lennie.

És hogy a pl. 2x annyiba kerülő mivel nyújt többet? Semmivel. Egyszerűen nem tartozol abba a körbe, amilyen célcsoportot ő idén gyűjteni akar. És nálad még aránylag alacsony a szórás. Én pesti fiatal vagyok, A00 besorolással. Ez a legtöbb biztosító számára magas kockázatot jelent, így ezekre a feltételekre szándékosan irreálisan magas árat lőttek be, hogy még véletlenül se akarjak odamenni. Volt, ahol éves 173e-re jött volna ki a díjam. Éppeszű ember nem választja ezt. De a díjak jórésze nálam 130e felettire jött ki. Az Uniqa pl. idén kifejezetten mondta, hogy az árait úgy lőtte be, hogy a pesti fiatalokra rámennek. Így nekem eleve 60e-körülre jött ki náluk a díj, és utána abból kaptam még mindenféle kedvezményeket, így végül 38e/év lesz nekem.
A Generali az éves 173e díjával semmit nem ad pluszban az Uniqa 38e-éhez képest. Csak egyszerűen nem akar az ügyfelei között tudni, így mesterségesen eltorzítja az árakat. Ennyi.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Black
Vendég
« Új hozzászólás #1486 Dátum: 2011.11.11 péntek, 19:44:19 »

Ezek közül én a korábban leírt véleményem alapján a Groupama-t kötném. Az az első, ami már régóta meglévő, és nagy háttérrel rendelkező biztosító. Nyílván ezzel nem te jársz jól, hanem az, akinek esetleg kért okozol.
Persze tudom, hogy nálatok most minden Ft. számít. Egyébként ha év elején utalással kifizeted az egészet, akkor ezekből a számokból lejön még kedvezmény. Tehát az pl. az negyedéves 5e az nem egyenlő éves 20e-vel. Hanem kevesebbnek kell lennie.

És hogy a pl. 2x annyiba kerülő mivel nyújt többet? Semmivel. Egyszerűen nem tartozol abba a körbe, amilyen célcsoportot ő idén gyűjteni akar. És nálad még aránylag alacsony a szórás. Én pesti fiatal vagyok, A00 besorolással. Ez a legtöbb biztosító számára magas kockázatot jelent, így ezekre a feltételekre szándékosan irreálisan magas árat lőttek be, hogy még véletlenül se akarjak odamenni. Volt, ahol éves 173e-re jött volna ki a díjam. Éppeszű ember nem választja ezt. De a díjak jórésze nálam 130e felettire jött ki. Az Uniqa pl. idén kifejezetten mondta, hogy az árait úgy lőtte be, hogy a pesti fiatalokra rámennek. Így nekem eleve 60e-körülre jött ki náluk a díj, és utána abból kaptam még mindenféle kedvezményeket, így végül 38e/év lesz nekem.
A Generali az éves 173e díjával semmit nem ad pluszban az Uniqa 38e-éhez képest. Csak egyszerűen nem akar az ügyfelei között tudni, így mesterségesen eltorzítja az árakat. Ennyi.
Vágom már. Kössz!
Naplózva
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1487 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 10:47:52 »

Genertel milyen biztositó?
Mert valami mini casco-val elég jó árat adtak csak nem tudok róluk semmit...
valakinek van tapasztalat velük?
köszi...
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1488 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 10:56:34 »

Genertel milyen biztositó?
Mert valami mini casco-val elég jó árat adtak csak nem tudok róluk semmit...
valakinek van tapasztalat velük?
köszi...
3évig voltam náluk.nem volt esemény,így nekik is cak a díjat fizettem....az ügyfélszolgálatuk viszont hibátlanul működött,és van netes szolgáltatásuk is.
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1489 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 11:25:53 »

3évig voltam náluk.nem volt esemény,így nekik is cak a díjat fizettem....az ügyfélszolgálatuk viszont hibátlanul működött,és van netes szolgáltatásuk is.

köszi
genertel meg uniqa közt vacilálok..
Naplózva
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48451



« Új hozzászólás #1490 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 11:53:09 »

köszi
genertel meg uniqa közt vacilálok..
az uniqa úgy gondolom nagyobb cég.... Roll Eyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1491 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 12:45:49 »

köszi
genertel meg uniqa közt vacilálok..
Genertel a Generalihoz tartozik, kvázi annak a netes (telefonos) részlege. Egy db. személyes ügyfélszolgálattal. Nincs fiókhálózat -> olcsóbbak. Ha jó árat mondanak, akkor simán ajánlott kategória.
A Genertel - Uniqa választás nem olyan, mint a Generali - Wabard Cheesy Előbbi tökmindegy, utóbbi azért nem.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1492 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 13:27:36 »

Uniqa kb 15.000ft éves
Genertel meg 16.900ft éves de ad valami MINI CASCO-t hozzá (törés 200.000, szélvédő 30.000, meg ilyen aprógások..de ezis valami úgygondolom)
De ha megbizhatatlan Genertel akkor Uniqa ezért érdeklődtem...2000ft különbség nem nagyon érdekel főleg ha kapok is valamit érte...
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.13 vasárnap, 13:29:20 írta Bunyek » Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #1493 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 14:26:20 »

Uniqa kb 15.000ft éves
Genertel meg 16.900ft éves de ad valami MINI CASCO-t hozzá (törés 200.000, szélvédő 30.000, meg ilyen aprógások..de ezis valami úgygondolom)
De ha megbizhatatlan Genertel akkor Uniqa ezért érdeklődtem...2000ft különbség nem nagyon érdekel főleg ha kapok is valamit érte...
Ha amúgy nincs CASCO-d, akkor Genertel. Nem rosszak. Mivel a Generali áll mögöttük, így ők is megbízhatóak.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #1494 Dátum: 2011.11.13 vasárnap, 22:04:19 »

Uniqa kb 15.000ft éves
Genertel meg 16.900ft éves de ad valami MINI CASCO-t hozzá (törés 200.000, szélvédő 30.000, meg ilyen aprógások..de ezis valami úgygondolom)
De ha megbizhatatlan Genertel akkor Uniqa ezért érdeklődtem...2000ft különbség nem nagyon érdekel főleg ha kapok is valamit érte...

nekem a full casco és kötelező is még náluk van. nemrég műszaki előtt szélvédőt cseréltettem, neten bejelentettem 2 napon belül kijött a kárszakértő és már mehetett is a csere.
104eft volt a számla, azonnal ki is lett fizetve és még a bónusz se ugrott (ezen nagyon elcsodálkoztam)
nekem náluk 60eft/év a full casco
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Bunyek
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7748


DIESEL POWER


E-mail
« Új hozzászólás #1495 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 21:20:30 »

Na pont reggel hallottam a kocsiban hogy a Genertel sz@rba van és elbocsát rengeteg embert.....aszem uniqa lessz a nyerő...
Naplózva
mondejoooooo
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1790



E-mail
« Új hozzászólás #1496 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 23:10:20 »

Na pont reggel hallottam a kocsiban hogy a Genertel sz@rba van és elbocsát rengeteg embert.....aszem uniqa lessz a nyerő...

azt a 13 telefonos kisasszonyt?  nyes
Naplózva

ex 2001. Mondeo 2.0 16V 145LE Ghia,  tempomat, IPS, 4 kerék, kormány...
2013. Mondeo Mk4 fl 2.0 SCTI Ecoboost
Angel
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37380



WWW E-mail
« Új hozzászólás #1497 Dátum: 2011.11.14 hétfő, 23:21:32 »

Hihetetlen, hogy milyen árakon kínálják a kötelezőt. Pár éve majd a negyedéves volt ennyi, mint most az éves.
Naplózva

MKIII facelift 2.0 TDCi Ghia – a kékvérű
Koniman
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2563



WWW
« Új hozzászólás #1498 Dátum: 2011.11.15 kedd, 07:21:37 »

Uniqa kb 15.000ft éves
Genertel meg 16.900ft éves de ad valami MINI CASCO-t hozzá (törés 200.000, szélvédő 30.000, meg ilyen aprógások..de ezis valami úgygondolom)
De ha megbizhatatlan Genertel akkor Uniqa ezért érdeklődtem...2000ft különbség nem nagyon érdekel főleg ha kapok is valamit érte...
Az a mini casco az +6000 pénz!
Naplózva

2002 MKIII TDCi kombi Ghia + tempomat (130 Le).
Pirelli P7 Cinturato + Pirelli Snowcontroll 3 Túl a 450.000 Km-en
Konica Minolta új, felújított, bemutatótermi multifunkciós gépek , nyomtatók eladása, bérbeadása, javítása.
Proconsul
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6157


Mens sana in corpore sano


« Új hozzászólás #1499 Dátum: 2011.11.15 kedd, 09:16:46 »

Hihetetlen, hogy milyen árakon kínálják a kötelezőt. Pár éve majd a negyedéves volt ennyi, mint most az éves.
tacsák meg jó szokásaikat jó sokáig.bízom benne még sok sok évig ajánlanak minnél olcsobb kötelezőt.
Naplózva

95-ös 1.8TD mondeo
Oldalak: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 ... 63   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.087 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.