Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 13:53:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 114   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 1793488 alkalommal)
0 Felhasználó és 27 vendég van a témában
Nikolaj
Vendég
« Új hozzászólás #650 Dátum: 2009.12.28 hétfő, 12:29:42 »

Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy első generációs Ghia felszereltségű Mondeóba lehetséges-e a tempomat utólagos beszerelése?
A válaszokat előre is köszönöm
Naplózva
ltom
Vendég
« Új hozzászólás #651 Dátum: 2009.12.28 hétfő, 12:47:27 »

És erre találták ki a veszteségmérést. A főtengelyt kézzel hajtva a dugót felső holtpontig mozgatják és ott megállítják és megnézik hogy X-másodperc alatt mennyit veszít a kialakult maximális nyomásból. Szám szerint nem tudom mennyit eshet a nyomás és mennyi idő alatt, de az elméleti működése a veszteségmérésnek ez.

Bp.-en tudsz erre ajánlani egy nem lehúzós szerelőt, szervízt?
 wave
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #652 Dátum: 2009.12.28 hétfő, 13:53:43 »

Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy első generációs Ghia felszereltségű Mondeóba lehetséges-e a tempomat utólagos beszerelése?
A válaszokat előre is köszönöm
minden lehetséges.
Naplózva
Tádé
Vendég
« Új hozzászólás #653 Dátum: 2009.12.28 hétfő, 16:09:57 »

Helló!

Azt szeretném kérdezni, hogy egy első generációs Ghia felszereltségű Mondeóba lehetséges-e a tempomat utólagos beszerelése?
A válaszokat előre is köszönöm
Benzinesbe lehet. Keresd meg Fusimot, ő az expert ezügyben...  wave
Naplózva
mittoodomain
Vendég
« Új hozzászólás #654 Dátum: 2009.12.28 hétfő, 16:18:54 »

Bp.-en tudsz erre ajánlani egy nem lehúzós szerelőt, szervízt?
 wave

nem pesti vagyok így sajna nem tok neked erre választ adni
de szerintem minden komolyabb diesel műhely meg tudja ezt mérni
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #655 Dátum: 2009.12.28 hétfő, 17:02:17 »

Bp.-en tudsz erre ajánlani egy nem lehúzós szerelőt, szervízt?
 wave
Hali!
Ha magad akarod csinálni, akkor ezek közül vmelyik pl. jó tud lenni.
De hirtelen rákeresve az első értelmes link. Diagnosztikába talán a mérés is beletartozhat.
Üdv, HegeGabi.
Naplózva
Nikolaj
Vendég
« Új hozzászólás #656 Dátum: 2009.12.28 hétfő, 21:09:42 »

Benzinesbe lehet. Keresd meg Fusimot, ő az expert ezügyben...  wave
Köszönöm szépen!
Naplózva
ltom
Vendég
« Új hozzászólás #657 Dátum: 2009.12.29 kedd, 14:46:00 »

Hali!
Ha magad akarod csinálni, akkor ezek közül vmelyik pl. jó tud lenni.
De hirtelen rákeresve az első értelmes link. Diagnosztikába talán a mérés is beletartozhat.
Üdv, HegeGabi.
Köszi a linkeket!  vigyor3
Személyes, egyéni, jó tapasztalattal alátámasztott szervízajánlatot szeretnék kérni, a google nekem is a legjobb barátom!  wave
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #658 Dátum: 2010.01.01 péntek, 13:41:06 »

misi107
vettem 4 ajtósba való csomagtér-lámpát és belehekkeltem az enyém foglalatába
még a kábelezést kell megcsinálnom, de eddig úgy tűnik, hogy jól sikerült  eljen
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #659 Dátum: 2010.01.01 péntek, 15:10:19 »

misi107
vettem 4 ajtósba való csomagtér-lámpát és belehekkeltem az enyém foglalatába
még a kábelezést kell megcsinálnom, de eddig úgy tűnik, hogy jól sikerült  eljen
taps
én meg megcsináltam a kapcsoló+óra kábelezést,ha nem esne már ki lenne cserélve a műszerfal.
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #660 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 13:28:40 »

A minap visszatettem az aksit a kocsiba és azt vettem észre, hogy nem alszik ki a légzsáklámpa a műszerfalon. Mi lehet a próbléma?
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #661 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 14:01:21 »

Sztem csati probléma valahol.
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #662 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 14:59:24 »

Sztem csati probléma valahol.
De az aksi kábelein kivűl máshoz nem nyultam és előtte jó volt?
Naplózva
jimvincent
Vendég
« Új hozzászólás #663 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 17:07:25 »

Nah igen az elektromos dolgok már csak ilyenek.
Naplózva
gery780
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

gery780@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #664 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 17:17:39 »

A minap visszatettem az aksit a kocsiba és azt vettem észre, hogy nem alszik ki a légzsáklámpa a műszerfalon. Mi lehet a próbléma?


http://www.***.hu/spark/airbag_flash_bp/airbag_flash_bp.htm
Ezt az oldalt nézd meg!
Naplózva

MKI. '93. 2.0 Benzin /kombi/ DOHC
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #665 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 20:47:03 »


http://www.***.hu/spark/airbag_flash_bp/airbag_flash_bp.htm
Ezt az oldalt nézd meg!

Nem mindtha a mondeo.hu-n nem lenne fent ugyan ez a cikk!  levele
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #666 Dátum: 2010.01.03 vasárnap, 20:51:52 »

Nem mindtha a mondeo.hu-n nem lenne fent ugyan ez a cikk!  levele
lehet, hogy a fikázás helyett a link hatásosabb lett volna... levele
Naplózva
gery780
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

gery780@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #667 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 07:18:27 »

Nem mindtha a mondeo.hu-n nem lenne fent ugyan ez a cikk!  levele

Bocs, hogy máshonnét linkeltem, de itt találtam meg először! vigyor3 Roll Eyes
Naplózva

MKI. '93. 2.0 Benzin /kombi/ DOHC
gery780
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 90

gery780@hotmail.com
E-mail
« Új hozzászólás #668 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 07:25:56 »

A minap visszatettem az aksit a kocsiba és azt vettem észre, hogy nem alszik ki a légzsáklámpa a műszerfalon. Mi lehet a próbléma?

Helló
 
Szeretném a segítségeteket kérni! A légzsák visszajelző lámpám(MKII) villog. Négyet majd kis szünet. Az ülés alatt már széthúztam a csatit. Mi lehet az ok és a megoldás? köszönöm
jó helyen keresgetted a probléma megoldását. A csatlakozót fújd be WD-40-nel. Nekem is ez volt, és megjavúlt a művelet után.

Neked is ez van?
Naplózva

MKI. '93. 2.0 Benzin /kombi/ DOHC
Scratch
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 37279


www.mondeo.hu

97948419 scratch@mailbox.hu
WWW E-mail
« Új hozzászólás #669 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 08:19:39 »

Helló
 
Szeretném a segítségeteket kérni! A légzsák visszajelző lámpám(MKII) villog. Négyet majd kis szünet. Az ülés alatt már széthúztam a csatit. Mi lehet az ok és a megoldás? köszönöm
jó helyen keresgetted a probléma megoldását. A csatlakozót fújd be WD-40-nel. Nekem is ez volt, és megjavúlt a művelet után.

Neked is ez van?

http://mondeo.hu/index.php?page=61
Naplózva

Ford Focus 1.6 16V Trend, 2009
Ford C-Max 2.0 Hybrid SEL, 2013
Ford Puma 1.0 mHEV Titanium, 2020
---
Ford Mondeo 2.0 16V Ghia, 145LE, 2004
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #670 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 08:52:12 »

Helló
 
Szeretném a segítségeteket kérni! A légzsák visszajelző lámpám(MKII) villog. Négyet majd kis szünet. Az ülés alatt már széthúztam a csatit. Mi lehet az ok és a megoldás? köszönöm
jó helyen keresgetted a probléma megoldását. A csatlakozót fújd be WD-40-nel. Nekem is ez volt, és megjavúlt a művelet után.

Neked is ez van?
Szia! Próbáld meg a széthúzott csatiban az érintkezőket kicsit el/meg/össze-hajlítani, hogy jobban csatakozzon. Nekem zsákvarró tűvel sikerült, azóta jó ill jobb, mert néha még mindig csinálja, de főleg akkor ha az anyós ülést előre húzom, lehet hogy meg van törve a drót valahol.
Üdv
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #671 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 13:30:33 »

Köszi a linkeket!  vigyor3
Személyes, egyéni, jó tapasztalattal alátámasztott szervízajánlatot szeretnék kérni, a google nekem is a legjobb barátom!  wave
Oksa.
Íme. Ha nincs túl messze.
Tapasztalat nem nagyon van, mert inkább csak kérdezek, mint szereltetek, ugyanis ismerős, de az infóért nem kér pénzt, viszont a munkáért igen, így inkább magam csinálom azt, amihez csak csavarhúzó és villáskulcs kell. Az egyéb dolgokat már csináltattam velük - hibakód, Lambdaszonda csere, MAF csere (akkor még nem volt lukas torx-om  smile ).
Vagy Ford szervíz: Auto Fort, Szeleczky. Ezeket ismerem, ezeknél voltam, mást nem.
Vagy a közeledben egy olyan műhely, ahol dízellel is foglalkoznak komolyabban, ráadásul ha nem negy műhely, akkor talán a kocsid mellett is lehetsz, amig babrálják (mondjuk én a szakszervizekben is a kocsi melett tébláboltam  Wink, nem engedtem ki a kezeim közül).

Sok sikert, Üdv, HegeGabi.
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.04 hétfő, 13:32:07 írta HegeGabi » Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #672 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 17:04:22 »

Buék srácok a légzsák visszajelzőm nekemis égvemaradt és az ülésalatt nemtalálok semmilyen csatit létezik hogy az enyémben nincs csati az ülés alatt??
Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #673 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 17:09:06 »

A másik amihez segitségkéne a lambdaszondát készülök kicserélni a tulzott fogyasztás miatt de bekéne tennem még egy 0.2 ohmos ellenállást és nemtudom a szinkódját ha valaki tudja a 0.2 omos ellenállás kódját kérem irjale nekem előre is köszünöm!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #674 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 17:13:41 »

A másik amihez segitségkéne a lambdaszondát készülök kicserélni a tulzott fogyasztás miatt de bekéne tennem még egy 0.2 ohmos ellenállást és nemtudom a szinkódját ha valaki tudja a 0.2 omos ellenállás kódját kérem irjale nekem előre is köszünöm!
biztos, hogy a lambda az oka?
ki lett mérve?
Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #675 Dátum: 2010.01.04 hétfő, 17:17:47 »

kimérve nemlett de ma alánéztem és az eggyik feher szál kivanesve a csatiból  egyépként hogyankell kimérni a lambdát ?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #676 Dátum: 2010.01.05 kedd, 10:31:32 »

Multiméter. Csak most hirtelen nem emlékszem, hogy melyik két vezetékét kell mérni a 4 közül (de a'sszem nem a két fehéret). Helyes működés esetén kb. 0,1 és 0,9 V között ingadozik, 4szögjelszerűen, csak ez a multi mintavételi ideje miatt nem követhető, de kikövetkeztethető.
Vagy be kéne szereznem egy grafikon rajzolására képes digitmultit?  vigyor3 Létezik egyáltalán ilyen?

Üdv, HegeGabi.

Ja, és egyébként.
Naplózva
StripeZ
Vendég
« Új hozzászólás #677 Dátum: 2010.01.05 kedd, 10:48:20 »

Na, ez a lambda kimeres engem is erdekelne... Es ha ki tudom merni, akkor tuti jo?
Gabi, majd beszerzunk egy oscilloscopot  eplus2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #678 Dátum: 2010.01.05 kedd, 12:10:48 »

a legjobb s legpontosabb mérés az oszcilloszkópos, de hát ugye azt nem lehet minden ágról leakasztani

multis mérés
http://www.***.hu/writing/lmbd/lmbd.htm
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #679 Dátum: 2010.01.05 kedd, 12:16:00 »

Buék srácok a légzsák visszajelzőm nekemis égvemaradt és az ülésalatt nemtalálok semmilyen csatit létezik hogy az enyémben nincs csati az ülés alatt??

Próbáljátok meg a kormány oszlopot átállítani, majd vissza a kényelmes pozícióba! Vélhetően a kormányátvezetővel lesz a probléma...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #680 Dátum: 2010.01.05 kedd, 12:17:00 »

kimérve nemlett de ma alánéztem és az eggyik feher szál kivanesve a csatiból  egyépként hogyankell kimérni a lambdát ?

A fűtésköröd nem műxik, ha az egyik fehér kábel lóg. Rakd rendbe, és sztem nem lesz gond!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
StripeZ
Vendég
« Új hozzászólás #681 Dátum: 2010.01.05 kedd, 12:30:41 »

a legjobb s legpontosabb mérés az oszcilloszkópos, de hát ugye azt nem lehet minden ágról leakasztani

multis mérés
http://www.***.hu/writing/lmbd/lmbd.htm
Koszi a linket!!!  wave
Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #682 Dátum: 2010.01.05 kedd, 17:55:27 »

Köszönöm van elöttem az asztalon egy lambda kimérem a link alapján ! a légzsáknál tényleg nemtalálok az üléskőrnyékén se vezetéket se csatit a kormánoszlopon milyen csatit keressek?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #683 Dátum: 2010.01.05 kedd, 18:00:09 »

Köszönöm van elöttem az asztalon egy lambda kimérem a link alapján ! a légzsáknál tényleg nemtalálok az üléskőrnyékén se vezetéket se csatit a kormánoszlopon milyen csatit keressek?
Ha összeállítjuk a fenti mérési kapcsolást, akkor meleg motor esetén, alapjáraton 0.2 és 0.9 volt közötti értéket kell kapjunk.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #684 Dátum: 2010.01.05 kedd, 18:16:06 »

Köszönöm van elöttem az asztalon egy lambda kimérem a link alapján ! a légzsáknál tényleg nemtalálok az üléskőrnyékén se vezetéket se csatit a kormánoszlopon milyen csatit keressek?

A kormányoszlopon semmit. Amiről én beszéltem, az a kormány átvezető spirál. Azt a kormány oszlopon a kormányon találod, egy sárga cucc, de ehhez le kell venni a kormányt, ezt most ne keresd.
Én átmeneti, nálam végleges, megoldást ajánlottam, hogy állítsd el a kormányt (told be a kormányoszlopot, meg húzd ki), majd utána állítsd vissza a számodra kényelmes helyzetbe. Ha megjavul: eddig sokaknak bevált, akkor onnan ne mozgasd az állítási lehetőséget addig, amíg ki nem cseréled az átvezető spirált(ha ez megjavítja, akkor így hibátlanul tudod használni).

Az ülés alatt talán azért nincs semmi kábeled, mert nem állítható az ülésed magassága elektromosan. MKI elején az övfeszítő mechanikus volt, így elvileg az a hibaforrás nincs, viszont én két MKI-nél javítottam meg így a légzsák visszajelző villogását...(ezt nem értem...)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #685 Dátum: 2010.01.05 kedd, 18:46:31 »

Köszi megpróbálom a kormány álitást hátha
Naplózva
Goa
Vendég
« Új hozzászólás #686 Dátum: 2010.01.08 péntek, 08:31:28 »

A lambda szonda hol található a mondin??
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #687 Dátum: 2010.01.08 péntek, 09:01:11 »

Hali!

Felveszel koszos/szerelő ruhát, belefekszel a kocsi elejénél a hóba/latyakba, jó esetben lemész az aknába  nyes, és ahol a kipufogócső elmegy a motor alatt elölről hátrafelé, ott a szonda. Ha jól emlékszem, még a kipucső függőleges részében van.
Felülről nem látni a hővédő lemez miatt (a'sszem).

Sok sikert, Üdv, HegeGabi.
Naplózva
Goa
Vendég
« Új hozzászólás #688 Dátum: 2010.01.08 péntek, 09:04:16 »

Hali!

Felveszel koszos/szerelő ruhát, belefekszel a kocsi elejénél a hóba/latyakba, jó esetben lemész az aknába  nyes, és ahol a kipufogócső elmegy a motor alatt elölről hátrafelé, ott a szonda. Ha jól emlékszem, még a kipucső függőleges részében van.
Felülről nem látni a hővédő lemez miatt (a'sszem).

Sok sikert, Üdv, HegeGabi.
Oké köszi szépen.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #689 Dátum: 2010.01.08 péntek, 09:15:19 »

A lambda szonda hol található a mondin??
A tieden nincs sehol, ha arra gondolsz.
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
StripeZ
Vendég
« Új hozzászólás #690 Dátum: 2010.01.08 péntek, 13:48:54 »

Multiméter. Csak most hirtelen nem emlékszem, hogy melyik két vezetékét kell mérni a 4 közül (de a'sszem nem a két fehéret). Helyes működés esetén kb. 0,1 és 0,9 V között ingadozik, 4szögjelszerűen, csak ez a multi mintavételi ideje miatt nem követhető, de kikövetkeztethető.
Vagy be kéne szereznem egy grafikon rajzolására képes digitmultit?  vigyor3 Létezik egyáltalán ilyen?

Üdv, HegeGabi.

A legolcsobb oscilloscop, amit talaltam Cheesy http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&cid=VkZaU1ZrMVZNVVZVV0doUVZrWkdOUT09&pid=VkZod1JrMVZPVVZUVkVaUFZrWkZPUT09

Itt egy multi is Cheesy http://www.conrad.hu/conrad.php?name=Products&cid=VkZaU1ZrMVZNVVZVV0hCUFVrZDBNdz09&pid=VkZod1JtVlZPVVZVVkU1UVZrVkZPUT09

Es egy masik http://www.meter.hu/adatlap/multimeter/pdf/mtx_asyc.pdf

Nem biztos, hogy megerne, viszont igen, van fuggveny kirajzolos multi  eplus2
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #691 Dátum: 2010.01.08 péntek, 15:30:32 »

Hehe, köszi. Hát igen, az egyik 220-as, ami nem biztos, hogy előny autózás közben  nyes, a másik meg bazi drága. De igen, kiderült, van. Köszi.

Más.
Van otthon 2 kábelkötegem.
Az egyik egy - elvileg - GHIA 4 ajtós kocsiból származik: 4 el.ablak, fedkomp, meg mittoménmi volt még benne. Ja, az ülésfűtést kirabolták  Cheesy belőle előttem Sad .
A másik egy GLX-es kombiból van, 2 első el.ablak, ülésfűtés.
Az ülésfűtést szeretném átrakni vissza a 4 ajtósból származóba, de találtam 1-2 olyan csatit, amit nem tudok mihez kötni. Ebben szeretném a segítségeteket kérni, ha tud valaki hozzászólni a dologhoz. Köszönöm.
Első kép, itt a kéziféknél előbújó dolgok vannak. A bal oldali a kombié, az egyetlen csati a kézifékkar visszajelző, úgy vélem. A jobb oldalin ezenfelül még van 3 plusz csati, ezek miké lehetnek? Az jutott eszembe, hogy autómata váltóé, de úgy emlékszem, hogy manuális volt a donorkocsi. Megpróbálom kideríteni.
[urlhttp://kep.tar.hu/hegegabi/50631175/66927888]Itt[/url] a barna "relé?" lenne az ülésfűtésé?
Ihol meg az ülés elektromos mozgatásához szükséges delejt átadó csati (piros) és a fűtés (fehér) csatija, jól gondolom?
Ezen a képen az autó jobb hátulján levő csatik. Alila kábellel rövidre zárt csatlakozóba mi mehet?
Az autó bal hátuljában található kábelrész, itt a három pólusú csatiba mi való?
Itt a jobb oldali lábtérben található csatlakozóköteg. Bal oldali a 4 ajtósé, abból hiányzik a bal oldalról az ülésfűtéshez szükséges átkötő (gondolom), illetve azt feltételezem, hogy az alul található csatiba mennek azok a kábelek, amik a kéziféktől jönnek, lehetséges?
Köszönök minden segítséget előre is.

Üdv, HegeGabi.
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #692 Dátum: 2010.01.08 péntek, 16:03:23 »

Köszönök minden segítséget előre is.

Üdv, HegeGabi.
a barna relé az ülésfűtésé.
a lilával rövidre zárt a fékkopás visszajelzője
a kéziféknél levő csatikkal kapcsolatban csak tippem van, de szerintem ezek közül az egyik a lengéscsillapító állító kapcsolóé egy másik lehet az automata váltóé.
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.08 péntek, 16:44:25 írta astor » Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #693 Dátum: 2010.01.10 vasárnap, 11:52:35 »

Sziasztok!

Hol tudok a kocsihoz reléket venni?
Kiment a kürtrelé csak kattan és ennyi.  szomoru1
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #694 Dátum: 2010.01.10 vasárnap, 12:03:22 »

Sziasztok!

Hol tudok a kocsihoz reléket venni?
Kiment a kürtrelé csak kattan és ennyi.  szomoru1
és tuti a relé ment el? ki kellene mérni mielött vásárlásba csapsz...ha kattan, nem biztos, hogy az ment el..
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #695 Dátum: 2010.01.10 vasárnap, 12:50:56 »

Sziasztok!

Hol tudok a kocsihoz reléket venni?
Kiment a kürtrelé csak kattan és ennyi.  szomoru1
kipróbáltad direktben?vedd le a dudát és kösd az akksira.ha nem szól akkor megvan a hiba (nekem telement vízzel és sárral aztán kicsinálta...a katt ugyanúgy megvolt mint neked...)
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #696 Dátum: 2010.01.10 vasárnap, 12:59:35 »

kipróbáltad direktben?vedd le a dudát és kösd az akksira.ha nem szól akkor megvan a hiba (nekem telement vízzel és sárral aztán kicsinálta...a katt ugyanúgy megvolt mint neked...)
nekünk nagyon egy rugóra jár az agyunk, csak én nem értek hozzá  nyes
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #697 Dátum: 2010.01.10 vasárnap, 13:37:58 »

kipróbáltad direktben?vedd le a dudát és kösd az akksira.ha nem szól akkor megvan a hiba (nekem telement vízzel és sárral aztán kicsinálta...a katt ugyanúgy megvolt mint neked...)

okés merre kell keresnem a dudát?
Naplózva
astor72
Vendég
« Új hozzászólás #698 Dátum: 2010.01.10 vasárnap, 13:41:29 »

okés merre kell keresnem a dudát?
a lökös alatt bal (menet irány szerint) oldalt lent a bölcsőre csavarozva, a kerékjárati burkolat elött...
ha nem akarod leszedni és van akksi töltőd, azzal is le tudod tesztelni...
« Utoljára szerkesztve: 2010.01.10 vasárnap, 13:46:22 írta astor » Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #699 Dátum: 2010.01.10 vasárnap, 14:01:29 »

a lökös alatt bal (menet irány szerint) oldalt lent a bölcsőre csavarozva, a kerékjárati burkolat elött...
ha nem akarod leszedni és van akksi töltőd, azzal is le tudod tesztelni...

 worship megnézem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 ... 114   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.066 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.