Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 20:18:39 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 114   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 1793653 alkalommal)
0 Felhasználó és 15 vendég van a témában
pakr
Vendég
« Új hozzászólás #1550 Dátum: 2011.05.01 vasárnap, 18:20:31 »

Gondoltam,ha már benézett a motortérbe csak észre kellett volna venni a víz hiányát...
Naplózva
pakr
Vendég
« Új hozzászólás #1551 Dátum: 2011.05.01 vasárnap, 18:29:59 »

Szia!

A víz nem folyt el véletlenül? Én akkor jártam így, amikor elfolyt a hűtővizem, aztán annyira felhevült a motor hogy nem lehett elindítani, csak csörömpölt valami. Aztán amikor lehűlt elindult.

Üdvözlettel: BluELite

Köszi a válaszokat!

Nem a víz nem folyt el. Utánna rendesen működött.
Ma megint kipróbáltam indult is szépen, el is mentem egy kis útra.
Aztán azt vettem észre, hogy ha rárakom a klímát lassan elindul lefelé a hőmérséklet, majd amikor kikapcsolom és megyek tovább elkezd villogni, világítani a töltés lámpa és onnantól kezdve annyi. Megállt és ugyanazokat a tüneteket produkálta mint amit már írtam. /ablaktörlő.stb/.
Egyébként egy majdnem Ford Mondeom van egy Ford Contour 1996-os.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1552 Dátum: 2011.05.01 vasárnap, 19:18:51 »

Köszi a válaszokat!

Nem a víz nem folyt el. Utánna rendesen működött.
Ma megint kipróbáltam indult is szépen, el is mentem egy kis útra.
Aztán azt vettem észre, hogy ha rárakom a klímát lassan elindul lefelé a hőmérséklet, majd amikor kikapcsolom és megyek tovább elkezd villogni, világítani a töltés lámpa és onnantól kezdve annyi. Megállt és ugyanazokat a tüneteket produkálta mint amit már írtam. /ablaktörlő.stb/.
Egyébként egy majdnem Ford Mondeom van egy Ford Contour 1996-os.
Na az nálam egy sötét folt.Szegeden egyetlen egy van belőle,egy taxi.Ergo sosem láttam még,mennyivel másabb a mondeonál.
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #1553 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 09:53:48 »

Na az nálam egy sötét folt.Szegeden egyetlen egy van belőle,egy taxi.Ergo sosem láttam még,mennyivel másabb a mondeonál.

Szinten zenesz rinya
Nekem tegnap majdnem ugyanilyen kalandom volt, utban Budapestrol Sofiaba.
Kb. 600km gondtalan ut utan ahogy veget ert az autopalya Nis-nel, az ablaktorlo nem nagyon akart torolni, majd kikapcsolt a radio is es elkezdett a fordulatszammero leesni, majd visszaallni. Ekkor megalltam, hatha beazott a hatso lampa, de nem, csont száraz volt es inditasnal a lemerult akksi jelentkezett. Motorter kinyit, szij rendben, generatoron nem latszik semmi, kabelek a helyen, de az akksi tovabbra is felhalott. Szerencsemre volt annyi kraft benne, hogy ki tudtam lepni Szerbiabol, de BG-be mar nem tudtam bejonni, mert ott mar az AC nem kapott aramot, legzsak visszajelzo kigyulladt, immobiliser led kigyulladt - johetett a treler...
A legszebb az egeszben, hogy a tolteslampa ekkor kezdett nagyon-nagyon halovanyan pislakolni.

Szoval most jonnek a kerdeseim:
- akna es emelo hijan milyen melo kiszedni a generatort felulrol? Ki lehet-e szedni? Meg fontosabb, hogy vissza lehet-e rakni? (!)
- feszultseg-szabalyozot merre talalom? Szenkefet (vagy bronzkefet?) mennyire bonyolult cserelni?
- mivel eleg lama vagyok elektromossagbol (ilyen szinten) ne is kezdjek hozza magam, hanem keressek hozzaerto szerelot?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1554 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 09:55:38 »

Szoval most jonnek a kerdeseim:
- akna es emelo hijan milyen melo kiszedni a generatort felulrol? Ki lehet-e szedni? Meg fontosabb, hogy vissza lehet-e rakni? (!)
- feszultseg-szabalyozot merre talalom? Szenkefet (vagy bronzkefet?) mennyire bonyolult cserelni?
- mivel eleg lama vagyok elektromossagbol (ilyen szinten) ne is kezdjek hozza magam, hanem keressek hozzaerto szerelot?
nem bonyolult, de ha tényleg nem is láttál még ilyet, akkor inkább szerezz segítséget
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #1555 Dátum: 2011.05.02 hétfő, 10:24:24 »

nem bonyolult, de ha tényleg nem is láttál még ilyet, akkor inkább szerezz segítséget

nem-nem, rengeteg ilyet lattam mar, de meg pont Mondeo-t nem, mert soha nem volt gondom vele.
A kerdest inkabb ugy ertem, hogy atlagos kepessegekkel nekiallhatok-e es sikerre viheto a mutatvany vagy erhetnek olyan meglepetesek, amitol az egyszeri ember fianak az osszes haja kihullik...
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #1556 Dátum: 2011.05.11 szerda, 11:56:26 »

Jo napot!

A megoldas egy felujitott generator lesz, remelem, hogy igy mar nem fog tobb meglepetes erni utkozben.

Szerintetek miert nem gyulladt ki a toltes visszajelzo lampa, amikor megszunt a toltes? A lampa jo, jelenleg halvanyan vilagit gyujtasnal, gondolom a gyenge akksi miatt.
Naplózva
keleman
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


E-mail
« Új hozzászólás #1557 Dátum: 2011.05.11 szerda, 17:22:09 »

Sziasztok!
Meg tudja valaki mondani, hogy aegy '95-ös mondeo kombi rádió csatlakozója milyen?
Kicserélném a gyárit egy mp3-ra de nem tudom, hogy szerezzek-e be átalakítót. Az új rádió csatalkozása iso.

Előre is köszi!
Naplózva

Mondeo Turnier GLX 1,8 i '95
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1558 Dátum: 2011.05.11 szerda, 17:34:24 »

Sziasztok!
Meg tudja valaki mondani, hogy aegy '95-ös mondeo kombi rádió csatlakozója milyen?
Kicserélném a gyárit egy mp3-ra de nem tudom, hogy szerezzek-e be átalakítót. Az új rádió csatalkozása iso.

Előre is köszi!
Ha gyári van benne,sanszos,hogy kell átalakító.A vaterán valami 300 ft-ért vettem.Ja,valószínű,hogy a rádió antennához is kell átalakító,mert az sem szabványos.Azt bontóban is tudnak adni (én is ott vettem valamikor)
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1559 Dátum: 2011.05.11 szerda, 17:47:36 »

Ha gyári van benne,sanszos,hogy kell átalakító.A vaterán valami 300 ft-ért vettem.Ja,valószínű,hogy a rádió antennához is kell átalakító,mert az sem szabványos.Azt bontóban is tudnak adni (én is ott vettem valamikor)
nekem még antennához nem kellett átalakító, pedig vagy 4 fej járt már a mondiban
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1560 Dátum: 2011.05.11 szerda, 18:00:37 »

nekem még antennához nem kellett átalakító, pedig vagy 4 fej járt már a mondiban
Nekem a pirosba kellett,abba kaptam és az jött át most ebbe is.Az első kékbe például kellett antenna átalakító,a pirosba nem,ebbe megint kellett.Ez van.Lehet,ha kihúzom az egész vezetéket,akkor valahol úgy lett volna összetoldva de nem foglalkoztam vele,van az üregben elég hely két méter kábelnek...
Naplózva
bluedevils
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #1561 Dátum: 2011.05.12 csütörtök, 23:05:12 »

Sziasztok,
Igazából nem tudom, hogy jó helyen kérdem-e, de a következőket tapasztaltam. A kocsi leállítása után bal oldalró érdekes hangokra lettem figyelmes. A tűzfalon jobb oldalon lévő (szemből) valami-amire megy pár vákuumcső- berreg. CVT szelep, vagy mi. Ha a tetejét megkocogtatom, akkor abbahagyja. Ennek mi a funkciója? Járt már így valaki? Lehet-e javítani, stb.
Naplózva

Mondeo MK I 1.8td kombi 1994
Sarabat
Vendég
« Új hozzászólás #1562 Dátum: 2011.05.16 hétfő, 22:22:59 »

sziasztok

a vizes kollégának szólna a saját tapasztalatom,a hőgomba és a termosztát tud így viccelődni,h leáll a motor mert túlhevül.Arról nem is beszélve,h ekkor valami okból kifolyólag az aksit is lenyalja.Érdemes cserélni nekem azóta meggyógyult a gépsárkány Cheesy
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1563 Dátum: 2011.05.17 kedd, 11:29:33 »

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy az első ablaktörlőnek mi/ki diktálja, hogy milyen ütemben töröljön? Addig OK, hogy a kapcsolót felnyomom vmelyik fokozatba.
A kapcsolóban van vmi elektronika? Relé?
Láttam, hogy MK2-ben van skálás (1,2,3,4) ablaktörlő kapcsoló. Ha csak kapcsolót cserélek az elég a fokozat állításhoz, vagy mást is kell? Kompatibilis az MK1 MK2 kapcsolókar?
Köszi,
Préti
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1564 Dátum: 2011.05.17 kedd, 12:19:44 »

Sziasztok!
Érdeklődnék, hogy az első ablaktörlőnek mi/ki diktálja, hogy milyen ütemben töröljön? Addig OK, hogy a kapcsolót felnyomom vmelyik fokozatba.
A kapcsolóban van vmi elektronika? Relé?
Láttam, hogy MK2-ben van skálás (1,2,3,4) ablaktörlő kapcsoló. Ha csak kapcsolót cserélek az elég a fokozat állításhoz, vagy mást is kell? Kompatibilis az MK1 MK2 kapcsolókar?
Köszi,
Préti
Kart kell cserélni,ugyanaz a kettő kivéve az időzítést.Én is raktam be mk2-be mk1-et ugyanezért.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1565 Dátum: 2011.05.17 kedd, 13:53:52 »

Kart kell cserélni,ugyanaz a kettő kivéve az időzítést.Én is raktam be mk2-be mk1-et ugyanezért.
Akkor kart kicserélem és fog működni a "gyűrűs"skálás rész és a többi is?.
Köszi,
Préti
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1566 Dátum: 2011.05.17 kedd, 21:47:44 »

nekem mindegyik mk1-ben ilyen volt és van...
Préti! a csomagod még mindig nem indult el feléd, ha gondolod, dobok a dobozodba egy ilyet is és elvileg a héten tényleg feladom már, mert sikerült nagyjából utolérnem magam...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1567 Dátum: 2011.05.17 kedd, 21:57:35 »

nekem mindegyik mk1-ben ilyen volt és van...
Préti! a csomagod még mindig nem indult el feléd, ha gondolod, dobok a dobozodba egy ilyet is és elvileg a héten tényleg feladom már, mert sikerült nagyjából utolérnem magam...
rádió lesz?kerestelek skypon,vasárnap anyámnál voltunk.
Naplózva
Préti
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 617



« Új hozzászólás #1568 Dátum: 2011.05.17 kedd, 22:36:07 »

nekem mindegyik mk1-ben ilyen volt és van...
Préti! a csomagod még mindig nem indult el feléd, ha gondolod, dobok a dobozodba egy ilyet is és elvileg a héten tényleg feladom már, mert sikerült nagyjából utolérnem magam...
Astor72,
dobd bele.  worship
már nagyon várom a csomagot.  taps
Köszi, és ha postára adtad dobj 1 mailt.
Préti
Naplózva

02'11 Mondeo Kombi 2.0 TDDI, Ghia+  nyes
Múlt:
96'03 Mondeo kombi 1.6, CLX  rinya
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1569 Dátum: 2011.05.17 kedd, 23:12:01 »

Astor72,
dobd bele.  worship
már nagyon várom a csomagot.  taps
Köszi, és ha postára adtad dobj 1 mailt.
Préti
én is várom  hehe
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1570 Dátum: 2011.05.17 kedd, 23:22:26 »

én is várom  hehe
vazze,há ki mindenkinek ígért valami cuccot?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1571 Dátum: 2011.05.17 kedd, 23:29:47 »

rádió lesz?kerestelek skypon,vasárnap anyámnál voltunk.
én meg válaszoltam is beka3
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1572 Dátum: 2011.05.17 kedd, 23:30:53 »

én is várom  hehe
neked is elindítom a 7ten...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1573 Dátum: 2011.05.17 kedd, 23:47:24 »

én meg válaszoltam is beka3
akkor biztos kódolva volt... Wink
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1574 Dátum: 2011.05.17 kedd, 23:51:43 »

akkor biztos kódolva volt... Wink
voltál skype-on az óta?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1575 Dátum: 2011.05.18 szerda, 07:14:04 »

voltál skype-on az óta?
ja,tegnap este,de nem lehetett elérni,pedig nyomtam mint a süket csengőt.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1576 Dátum: 2011.05.18 szerda, 07:43:18 »

ja,tegnap este,de nem lehetett elérni,pedig nyomtam mint a süket csengőt.
nézd meg, hogy van-e netkapcsolat egyáltalán Smiley
http://vanenet.hu/
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1577 Dátum: 2011.05.18 szerda, 20:59:42 »

postáztam a vackaitokat...
Préti!
neked sajna még nem dobtam fel, mert az ablaktörlő kapcsolót még ki kell bányásznom. ha kell még valami, szólj, mert a hét elején tudok csak átmenni a cuccokért...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #1578 Dátum: 2011.05.19 csütörtök, 11:51:34 »

Sziasztok!
Ventilátor problémám megoldódott, semmi baja nincs, se relének se biztositték se kábel se semmi. Csupán a NORMAL felirat utáni zárójelnél kapcsol csak be a venti. Szerintetek ez jó hogy ennyire későn kapcsol? Mi szabályozza hogy mikor kapcsoljon be?
 Üdv: Petyi
Naplózva
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #1579 Dátum: 2011.05.19 csütörtök, 13:51:19 »

Sziasztok!
Ventilátor problémám megoldódott, semmi baja nincs, se relének se biztositték se kábel se semmi. Csupán a NORMAL felirat utáni zárójelnél kapcsol csak be a venti. Szerintetek ez jó hogy ennyire későn kapcsol? Mi szabályozza hogy mikor kapcsoljon be?
 Üdv: Petyi
Hali!

A felso jeladotol kapja a jelet, ebbol 2 fele van, az egyik 95 foknal (neked valszeg ez van) a masik meg asszem, hogy 80/85 foknal kuldi az ukazt a ventillatornak. A lenyeg, hogy bekapcsoljon mielott felforr a vized, de ha bekapcsolod a klimat, akkor ott be kell indulnia a ventillatornak mindenkeppen. A masik alternativa, hogy kicsereled a jeladot.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1580 Dátum: 2011.05.19 csütörtök, 15:46:50 »

postáztam a vackaitokat...
Préti!
neked sajna még nem dobtam fel, mert az ablaktörlő kapcsolót még ki kell bányásznom. ha kell még valami, szólj, mert a hét elején tudok csak átmenni a cuccokért...
Akkor már csak az enyémeket kellene összeállítani és postázni. vigyor3
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1581 Dátum: 2011.05.19 csütörtök, 15:47:56 »

nézd meg, hogy van-e netkapcsolat egyáltalán Smiley
http://vanenet.hu/

Bázzmeg! falbav hehe
Naplózva
HZsolt92
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23820


RULE: Turbos make torque, and torque makes fun


E-mail
« Új hozzászólás #1582 Dátum: 2011.05.19 csütörtök, 15:48:37 »

Bázzmeg! falbav hehe
kíváncsi vagyok, hogy mit ír ki, ha nincs eplus2
Naplózva


2019 NISSAN NAVARA NP300
2017 CITROEN C3 VAN

múlt:
2001 TDDI 4DOOR 
2003 TDCI 5DOOR
2002 2.0 TDDI TURNIER
2007 2.5T 4 DOOR PANTHER BLACK TITANIUM X
2008 2.0 TDCI 5DOOR PANTHER BLACK TITANIUM AUTOMATA
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1583 Dátum: 2011.05.19 csütörtök, 15:51:05 »

kíváncsi vagyok, hogy mit ír ki, ha nincs eplus2

Error 404 Found!  eplus2
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #1584 Dátum: 2011.05.21 szombat, 11:59:32 »

Hali!

A felso jeladotol kapja a jelet, ebbol 2 fele van, az egyik 95 foknal (neked valszeg ez van) a masik meg asszem, hogy 80/85 foknal kuldi az ukazt a ventillatornak. A lenyeg, hogy bekapcsoljon mielott felforr a vized, de ha bekapcsolod a klimat, akkor ott be kell indulnia a ventillatornak mindenkeppen. A masik alternativa, hogy kicsereled a jeladot.


Kösszi szépen segitséget! Smiley
Klímára nem kapcsol, ereszt vhol a klímám :S Teljesen üres, 0 a nyomás benne, csak nem tudom hogy mire kiszűröm hol ereszt meg mire feltöltetem mennyibe fog fájni. Ilyen felől nincs véletlenül tapasztalatod??
Előre is kösszi!! További szép napot!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1585 Dátum: 2011.05.21 szombat, 12:42:01 »

Kösszi szépen segitséget! Smiley
Klímára nem kapcsol, ereszt vhol a klímám :S Teljesen üres, 0 a nyomás benne, csak nem tudom hogy mire kiszűröm hol ereszt meg mire feltöltetem mennyibe fog fájni. Ilyen felől nincs véletlenül tapasztalatod??
Előre is kösszi!! További szép napot!
azt meg tudják neked mondani ott, ahol töltik
Naplózva
szellemlovas75
Vendég
« Új hozzászólás #1586 Dátum: 2011.05.21 szombat, 20:17:25 »

Sziasztok,horgot szertnék felrakatni valaki tudja,hogy gyárilag van -e beépitve visszajelző? Vagy azt is utólag kell szereltetnem? Előre is köszi!
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1587 Dátum: 2011.05.21 szombat, 23:04:31 »

Sziasztok,horgot szertnék felrakatni valaki tudja,hogy gyárilag van -e beépitve visszajelző? Vagy azt is utólag kell szereltetnem? Előre is köszi!
visszajelző utólag. ha szereltetsz, készülj műszaki vizsgára.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Csocso
Vendég
« Új hozzászólás #1588 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 09:55:03 »

Kösszi szépen segitséget! Smiley
Klímára nem kapcsol, ereszt vhol a klímám :S Teljesen üres, 0 a nyomás benne, csak nem tudom hogy mire kiszűröm hol ereszt meg mire feltöltetem mennyibe fog fájni. Ilyen felől nincs véletlenül tapasztalatod??
Előre is kösszi!! További szép napot!
Ha a klimara nem kapcsol be a ventillator, akkor ott nem csak az a gond, hogy nincs benne gaz. A szivargas barhol lehet, klimas megmondja egy pillanat alatt miutan levegot fuj bele, de ha olyan helyre mesz, ahol nemcsak tolteni tudjak, akkor egyuttal nagy valoszinuséggel a teljes javitast meg tudjak oldani.
Naplózva
szabotom
Vendég
« Új hozzászólás #1589 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 10:47:42 »

Sziasztok

2-3 hetes eltéréssel behalt mind a két oldali elektromos ablakemelőm. A motorokig eljut az áram de ,azok nem mozdulnak.
Találkozott már valaki hasonló problémával ?
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1590 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 10:49:30 »

Ha a klimara nem kapcsol be a ventillator, akkor ott nem csak az a gond, hogy nincs benne gaz.

De lehet csak az is! Ha nincs gáz, akkor nem megy a venti sem. Bátyám Mondeoja is így viselkedik nyár elején... nyes
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #1591 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 12:47:24 »

De lehet csak az is! Ha nincs gáz, akkor nem megy a venti sem. Bátyám Mondeoja is így viselkedik nyár elején... nyes

Ez így igaz, a ventilátor két alkalommal kapcsol.
1: Ha eléri a vízhőfok ( nálam) 95fokot.
2: Ha bekapcsolom a klímát és van is benne gáz elindul a klímakompresszor, és egy nyomáskapcsoló kapcsolja be a ventilátort utána.
Ismerős magyarázta, csak nála nincs akkora nyomás hogy megnézzük hol ereszt klíma.
4000-et mondtak feltöltésre, tömittetlenségre meg nem tudom, majd viszem vissza péár nap mulva és kiderül mi a probléma.
További szép napot!!
 integet2
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1592 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 13:06:47 »

4000-et mondtak feltöltésre

Aaaaaz nagyon jó!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1593 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 13:34:11 »


2: Ha bekapcsolom a klímát és van is benne gáz elindul a klímakompresszor, és egy nyomáskapcsoló kapcsolja be a ventilátort utána.


Pont fordítva.

Benyomod, elindul a ventillátor és rá 2 másodpercre behúz a kompresszor kuplungja. Nálam biztosan így van, mert csapatás után így hűtöm a V6-ot. A kompresszor behúzását lehet hallani, egy kattanó hangot ad. Addigra a venti már 2 másodperce megy!

Hol van ez a klímatöltögető? Annyiért én is rátöltetek. integet2
Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #1594 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 21:00:42 »

 :worship:Sziasztok urak ma találkoztam egy hibával amit sajna nemtudtam megjavitani megirom hátha valaki már találkozott a jelenséggel .nincs helyzetjelző és hátsóvilágitás müszerfal világitás viszont parkirra kapcsolva világit a hátsólámpa ugy ahogy kell biztik a lábtérben jók elvileg kapcsoló kicserélve ja és még annyi hogy nem csilingel ha kinyitod az ajtót biztitábla aljában kicseréltem a kis modult  hát nem értem  milehet ha valakinek van ötlete irjon köszi előre is laci
Naplózva
szabotom
Vendég
« Új hozzászólás #1595 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 21:29:30 »

:worship:Sziasztok urak ma találkoztam egy hibával amit sajna nemtudtam megjavitani megirom hátha valaki már találkozott a jelenséggel .nincs helyzetjelző és hátsóvilágitás müszerfal világitás viszont parkirra kapcsolva világit a hátsólámpa ugy ahogy kell biztik a lábtérben jók elvileg kapcsoló kicserélve ja és még annyi hogy nem csilingel ha kinyitod az ajtót biztitábla aljában kicseréltem a kis modult  hát nem értem  milehet ha valakinek van ötlete irjon köszi előre is laci


A világításkapcsolót ki tudod pattintani konzolostól. (Akksi saru levétele után). Lehúzod róla egyenként a csatikat , megpucolod , helyére rakod. Szerintem ez lesz a baja
Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #1596 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 21:39:11 »


A világításkapcsolót ki tudod pattintani konzolostól. (Akksi saru levétele után). Lehúzod róla egyenként a csatikat , megpucolod , helyére rakod. Szerintem ez lesz a baja
Szia a kapcsoló kilett cserélve  az tuti jó mert a sajátomból tettem át es amit kiszedtam müxik az enyémbet
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1597 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 21:41:07 »

Szia a kapcsoló kilett cserélve  az tuti jó mert a sajátomból tettem át es amit kiszedtam müxik az enyémbet
egyik ajtó nyitásánál sem hallasz hangot?A hátsó lámpának a paneljét megnézted?Hajlamos a beázásra,nincs összerohadva?
Naplózva
lacus3
Vendég
« Új hozzászólás #1598 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 21:44:55 »

egyik ajtó nyitásánál sem hallasz hangot?A hátsó lámpának a paneljét megnézted?Hajlamos a beázásra,nincs összerohadva?
Szasz Misi alámpák a parkirral müködnek jó állapotúak ezért is nemértem a dolgot
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1599 Dátum: 2011.05.23 hétfő, 22:29:00 »

elöl is világít parkra?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 ... 114   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.