Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 16:21:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 ... 114   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 1793578 alkalommal)
0 Felhasználó és 23 vendég van a témában
szellemlovas75
Vendég
« Új hozzászólás #1700 Dátum: 2011.06.26 vasárnap, 19:53:17 »

Misi emliteted korában van pár cucod, esetleg a felsoroltak özül van valami? És megoldható lenne kicserélni próba gyanánt? Előre is köszi worship
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1701 Dátum: 2011.06.26 vasárnap, 20:03:57 »

Misi emliteted korában van pár cucod, esetleg a felsoroltak özül van valami? És megoldható lenne kicserélni próba gyanánt? Előre is köszi worship
a maf kivételével minden van (de azért megnézem).Deszken van még a lambdaszonda is,de majd elhozom úgyis az egészet.A jövő hét elég sűrű,de küldj egy számot és megkereslek.Lehet,ha holnap korán végzek megkereslek,számom az adatlapon.
Naplózva
szellemlovas75
Vendég
« Új hozzászólás #1702 Dátum: 2011.06.27 hétfő, 15:26:13 »

Misi a számom elküldtem sms-ben. Nemtudod a vezérműtengely jeladót lehet tisztitani v. van értelme egyáltalán?
Naplózva
BluElite
Vendég
« Új hozzászólás #1703 Dátum: 2011.06.29 szerda, 10:02:30 »

Sziasztok!

A 93'-as évjáratú I-es mondimban a jobb hátsó ajtónál központi zár motort kellett cserélnem. Magyarul azt a trapéz alakú sárga kis dobozkát. A gondom az, hogy a réginek 6 pólusú érintkezője volt, az újnak 4 pólusú, így nem tudom a csatlakozót rádugni. Ha szerzek egy megfelelő csatlakozóval ellátott ajtó ba való kábelt az jó lehet? Ezt amiatt kérdem, hogy a B oszlop felőli csatlakozója mindkettőnek ugyan az, vagy az is különbözik? Mert ez esetben barkácsolnom kell majd. APropó, meg tudja valaki mondani, hogy az említett központi zár csatlakozónál melyik színű vezeték mit csinál, mi a feladata?

Köszönettel: BluElite
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1704 Dátum: 2011.06.29 szerda, 11:31:24 »

A 93'-as évjáratú I-es mondimban a jobb hátsó ajtónál központi zár motort kellett cserélnem. Magyarul azt a trapéz alakú sárga kis dobozkát. A gondom az, hogy a réginek 6 pólusú érintkezője volt, az újnak 4 pólusú, így nem tudom a csatlakozót rádugni. Ha szerzek egy megfelelő csatlakozóval ellátott ajtó ba való kábelt az jó lehet? Ezt amiatt kérdem, hogy a B oszlop felőli csatlakozója mindkettőnek ugyan az, vagy az is különbözik? Mert ez esetben barkácsolnom kell majd. APropó, meg tudja valaki mondani, hogy az említett központi zár csatlakozónál melyik színű vezeték mit csinál, mi a feladata?
Tudtommal!
A 6 lábú az duplazáras, a 4 lábú csak sima központi.
Elméletileg jó lesz az autódba a 4 lábú csatis ajtókábel, de nem tudom, milyen galibát fog okozni a duplazárvezérlésben az egyik ajtónál levő hiány. Lehet, semmilyent.
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1705 Dátum: 2011.06.29 szerda, 14:57:33 »

A bemérés alatt mit értesz? Lehet hülye a kérdésem de én amit ohm- mérővel két vezetéken tudtam mérni a 4-ből az 6.75 ohm-volt.

Sztem Te a fűtéskörre mértél rá. Annak 5KOhm körül kell lennie...
A másik két vezetéken, ha nem tévedek, akkor fehér, és a szürke (jel, és a test) tudsz mérni feszültséget. Ott 0,1-0,9 között kell ugrálnia meleg motornál a fesznek. Ha lassan változik, akkor lusta, már ez sem jó, ha 0,2 körül marad, akkor már meghalt.

Ha kell nekem van eladó Bosch jó áron... Wink
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1706 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 01:41:13 »

Szép estét minden Ford tulajnak! A helyzetem a következő lenne ! Van a birtokomban egy MK1-es mondika ! A gond a következő a vízpumpa nem mindig kapcsol van amikor 10*-re van amikor meg mozdítom megfeszegetem és a gond alább hagy de van amikor istenért sem akar pumpálni ...a pumpa jó azzal nincs gond lehet hogy a relé rosszalkodik vagy alatt a köteg kábel ? vagy van valami házi praktika.....jha meg ha rükvercbe vagyok és kopra elfordítom a kormányt bármelyik irányba akkor az alapjáratom leesik ingadozik szegénykém .... remélem kapok pár tippet ! Előre is hálás köszönet!


Üdv és szép estét!
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1707 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 09:11:57 »

Szép estét minden Ford tulajnak! A helyzetem a következő lenne ! Van a birtokomban egy MK1-es mondika ! A gond a következő a vízpumpa nem mindig kapcsol van amikor 10*-re van amikor meg mozdítom megfeszegetem és a gond alább hagy de van amikor istenért sem akar pumpálni ...a pumpa jó azzal nincs gond lehet hogy a relé rosszalkodik vagy alatt a köteg kábel ? vagy van valami házi praktika.....jha meg ha rükvercbe vagyok és kopra elfordítom a kormányt bármelyik irányba akkor az alapjáratom leesik ingadozik szegénykém .... remélem kapok pár tippet ! Előre is hálás köszönet!


Üdv és szép estét!

Vízpumpa?
Vmit elírtál...

A szervónál pedig van egy nyomáskapcsoló, ami megemeli az alapjáratot, ha a szervószivattyú dolgozik. Ezzel lehet a gond. Egyébként ne nagyon tekerd koppig a a kormányt, nem egészséges!
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1708 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 09:14:18 »

Vízpumpa?
Vmit elírtál...

A szervónál pedig van egy nyomáskapcsoló, ami megemeli az alapjáratot, ha a szervószivattyú dolgozik. Ezzel lehet a gond. Egyébként ne nagyon tekerd koppig a a kormányt, nem egészséges!
nem azzal van a gond, ha koppig tekeri, hanem ha mindezt padlógázzal köti össze Cheesy
Naplózva
szellemlovas75
Vendég
« Új hozzászólás #1709 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 09:21:10 »

max nem csak nyomás kapcsoló cserés lesz a járgány,hanem féltengely is nyes javitsatok ki de én még nem találkoztam a vizpumpa reléjével! szerintem csapágy v. ékszij.
Naplózva
Rob
Vendég
« Új hozzászólás #1710 Dátum: 2011.06.30 csütörtök, 16:22:09 »

Szép estét minden Ford tulajnak! A helyzetem a következő lenne ! Van a birtokomban egy MK1-es mondika ! A gond a következő a vízpumpa nem mindig kapcsol van amikor 10*-re van amikor meg mozdítom megfeszegetem és a gond alább hagy de van amikor istenért sem akar pumpálni ...a pumpa jó azzal nincs gond lehet hogy a relé rosszalkodik vagy alatt a köteg kábel ? vagy van valami házi praktika.....jha meg ha rükvercbe vagyok és kopra elfordítom a kormányt bármelyik irányba akkor az alapjáratom leesik ingadozik szegénykém .... remélem kapok pár tippet ! Előre is hálás köszönet!


Üdv és szép estét!

A vízpumpát az ékszíj hajtja, nem kapcsolható...
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1711 Dátum: 2011.07.01 péntek, 21:50:50 »

Jha hülye voltam elírtam bocsi benzinszivattyú !!!! Cheesy     Smiley
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1712 Dátum: 2011.07.01 péntek, 21:53:21 »

max nem csak nyomás kapcsoló cserés lesz a járgány,hanem féltengely is nyes javitsatok ki de én még nem találkoztam a vizpumpa reléjével! szerintem csapágy v. ékszij.

Jha bocsi itt is benzin szivatyúúúú:D:D:D  amúgy most lett cserélve mind a két féltengely....Cheesy :S Sad Akkor sírni fogok miért ezt rosszul is össze lehet rakni mér mint a féltengelyeket?!
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1713 Dátum: 2011.07.01 péntek, 22:18:11 »

Amúgy köszönöm a reakciókat hogy ilyen sokan hozzászólnak ....Amúgy a gond amiatt van hogy ki lettek cserélve görgök ékszíj vezérműszíj VÍZPUMPA:)    először úgy hogy elállítottak a vezérlést...2 hónap után jutott el szegényke mondika egy szakemberhez aki tényleg az! Nha vezérlés jó minden a helyén és most meg a benzinpumpa relléje néha kapcsol néha nem mert gyújtáson van a búgohang akkor indul gondolom nálatok is így van...rellé jó azt teszteltem a kérdés hogy relé dugaljzatott tudok e cserélni vagy az a gond egyáltalán  onnan fakad minden jel rá mutat !


Üdv ..... jha és valaki segítsen hogy hogyan kell ezt írni : dugaljzatott Cheesy:D:D:D:D
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1714 Dátum: 2011.07.01 péntek, 22:21:17 »

Vízpumpa?
Vmit elírtál...

A szervónál pedig van egy nyomáskapcsoló, ami megemeli az alapjáratot, ha a szervószivattyú dolgozik. Ezzel lehet a gond. Egyébként ne nagyon tekerd koppig a a kormányt, nem egészséges!

Nem egészséges ezt sem tudtam .....Smiley köszi a szervónál nyomáskapcsoló miként néz ki de lehet megtalálom ...Smiley és öt akkor cseréljem vagy tisztítsam ?

Köszönettel
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1715 Dátum: 2011.07.01 péntek, 22:22:33 »

nem azzal van a gond, ha koppig tekeri, hanem ha mindezt padlógázzal köti össze Cheesy


Nincs padló gáz...!:)  worship   finom kínálom Tongue
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1716 Dátum: 2011.07.01 péntek, 22:38:08 »

Nem egészséges ezt sem tudtam .....Smiley köszi a szervónál nyomáskapcsoló miként néz ki de lehet megtalálom ...Smiley és öt akkor cseréljem vagy tisztítsam ?

Köszönettel
a motor bal oldalán a vezérmű burkolat mellet megy el egy fém cső. na azon áll ki egy vacak, aminek a csatija felfelé áll és idővel a vezeték tőben eltörik a gépháztető miatt...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1717 Dátum: 2011.07.01 péntek, 22:49:22 »

oooooooooo arra én azt hittem hogy a légkondi érzékelője...... áááááááááá istenes a válaszod köszönöm szépen , így már meg van a hiba forrása igen az ott ...  köszönöm még egyszer !  Kellemes estét!
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #1718 Dátum: 2011.07.02 szombat, 00:55:44 »

Szép napot az uraknak!
Egy egyszerű kérdésem lenne. Elektromos ablakemelő beszerelését tervezem és arra lennék kíváncsi hogy, gyárilag szerintetek be van kábelezve? Elektromos visszapillantónál el volt egészen ajtóig, csak ajtóba kellett kábelköteg, el. ablaknál is elvan ajtókig?
További szép napot!
 integet2
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1719 Dátum: 2011.07.02 szombat, 03:27:57 »

A mikéntje engem is érdekel ! Shocked Smiley  worship  Jó a kérdés és ez menyibe kerül? bontóból gondolom ...?    Cool


Üdv!
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1720 Dátum: 2011.07.02 szombat, 08:29:29 »

Szép napot az uraknak!
Egy egyszerű kérdésem lenne. Elektromos ablakemelő beszerelését tervezem és arra lennék kíváncsi hogy, gyárilag szerintetek be van kábelezve? Elektromos visszapillantónál el volt egészen ajtóig, csak ajtóba kellett kábelköteg, el. ablaknál is elvan ajtókig?
További szép napot!
 integet2
az a kérdés, hogy hova szeretnéd?
előre különösebb gond nélkül be lehet applikálni, hátra már bonyolultabb
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #1721 Dátum: 2011.07.02 szombat, 20:05:14 »

az a kérdés, hogy hova szeretnéd?
előre különösebb gond nélkül be lehet applikálni, hátra már bonyolultabb

előre is és hátra is szeretném, csak kérdés mennyit kell vele küzdeni kábellel, és ha kell akkor melyik kábelek kellenek Smiley
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1722 Dátum: 2011.07.02 szombat, 21:07:30 »

előre is és hátra is szeretném, csak kérdés mennyit kell vele küzdeni kábellel, és ha kell akkor melyik kábelek kellenek Smiley

ghia padlóköteg, plusz az ajtóba a kábelek
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #1723 Dátum: 2011.07.02 szombat, 21:42:28 »

Sziasztok!

Egy kellemetlen problémám lett a kocsival. Indításnál mindig az a csipogó hang hallatszik, mint mikor visszarakom az aksira a sarut. Arra gondoltam lehet ezzel jelzi, ha gyenge az aksi. Mikor megérkeztünk a ház elé, mondom a bnőmnek mit gondolok, mert kicsit gyengének tűnik indításnál is. Szólok, neki, hogy hallgassa, erre be sem indult a kocsi. Gyújtás az teljesen rendben van, aztán elfordítom a kulcsot és kb fél motorfordítás, csippanó hang aztán motor semmi. A fura viszont, hogy a kilométerórám le fel jár mint az őrült, amíg nem engedem el a kulcsot. Én még valami zárlatra is gondoltam, de nem tudom. Mi lehet ez szerintetek?

Üdv: Pocska 
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1724 Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:01:58 »

Sziasztok!

Egy kellemetlen problémám lett a kocsival. Indításnál mindig az a csipogó hang hallatszik, mint mikor vis***akom az aksira a sarut. Arra gondoltam lehet ezzel jelzi, ha gyenge az aksi. Mikor megérkeztünk a ház elé, mondom a bnőmnek mit gondolok, mert kicsit gyengének tűnik indításnál is. Szólok, neki, hogy hallgassa, erre be sem indult a kocsi. Gyújtás az teljesen rendben van, aztán elfordítom a kulcsot és kb fél motorfordítás, csippanó hang aztán motor semmi. A fura viszont, hogy a kilométerórám le fel jár mint az őrült, amíg nem engedem el a kulcsot. Én még valami zárlatra is gondoltam, de nem tudom. Mi lehet ez szerintetek?

Üdv: Pocska 
egyértelműen kipurcant az akksid.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #1725 Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:13:50 »

Ok!

Akkor nincs más hátra, cserélni ki. Már megijedtem, hogy valami zárlat lesz, mert elég *** állapotban vannak a kábeleim is. Mivel lehet szigetelni őket? A szigetelő szalag nem szereti annyira a hőt.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1726 Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:18:16 »

Ok!

Akkor nincs más hátra, cserélni ki. Már megijedtem, hogy valami zárlat lesz, mert elég *** állapotban vannak a kábeleim is. Mivel lehet szigetelni őket? A szigetelő szalag nem szereti annyira a hőt.
Mondjuk egy köteg cserével.Bár a 96-osnak nem kellene rohadni.
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #1727 Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:42:47 »

Mondjuk egy köteg cserével.Bár a 96-osnak nem kellene rohadni.

Pedig az az injektoroknál is töredezett és az aksinál is alig van rajta szigetelés (a mínuszosnál)
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #1728 Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:43:30 »

Hol lehet normális aksit kapni, jó áron? Milyet vegyek bele?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1729 Dátum: 2011.07.02 szombat, 22:54:16 »

Hol lehet normális aksit kapni, jó áron? Milyet vegyek bele?
hát figy.
anno másfél éve vettem a kocsimat, akkor raktak bele egy használt 75 ah-ás fehérló márkájú akksit. hibátlanul működik, pedig az enyémbe nem 75-ös kellene, hanem 100-as  és mindenki lehordta az előbb említett tacskós akksit...

nézz körül és a saját értékrendednek megfelelő árú akksit vegyél.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1730 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 02:54:15 »

hát figy.
anno másfél éve vettem a kocsimat, akkor raktak bele egy használt 75 ah-ás fehérló márkájú akksit. hibátlanul működik, pedig az enyémbe nem 75-ös kellene, hanem 100-as  és mindenki lehordta az előbb említett tacskós akksit...

nézz körül és a saját értékrendednek megfelelő árú akksit vegyél.

Hát te hülye vagy! Hogy kéne már 100-as a  tiédbe? MkI-esemben 55-ös volt és azzal is vígan ment. Azért, mert 2.5 nem kell bele nagy Ah-s akksi. Nagy indító áram kell, de az független az Amperszámtól. V6-ba min 60Ah-s kell, 72-80Ah meg több mint jó. Ezt a 100Ah-t honnan a Franczból veted Rezsőkém? Grin

Ott kezdődik, hogy 100-as be sem fér fizikailag, 80-as a legnagyobb, ami még befér. 100-as teherautókban van, vazze! hehe
« Utoljára szerkesztve: 2011.07.03 vasárnap, 03:14:51 írta drof » Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1731 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 10:53:15 »

Hát te hülye vagy! Hogy kéne már 100-as a  tiédbe? MkI-esemben 55-ös volt és azzal is vígan ment. Azért, mert 2.5 nem kell bele nagy Ah-s akksi. Nagy indító áram kell, de az független az Amperszámtól. V6-ba min 60Ah-s kell, 72-80Ah meg több mint jó. Ezt a 100Ah-t honnan a Franczból veted Rezsőkém? Grin

Ott kezdődik, hogy 100-as be sem fér fizikailag, 80-as a legnagyobb, ami még befér. 100-as teherautókban van, vazze! hehe
nyasgem! duhos2
bár részben igazad van, mert hülye vagyok, mert 55-ös van bent.
anno még meg is jegyezted, hogy csak ilyen gyenge akksim van...
nem emléxő?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1732 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 11:05:06 »

nyasgem! duhos2
bár részben igazad van, mert hülye vagyok, mert 55-ös van bent.
anno még meg is jegyezted, hogy csak ilyen gyenge akksim van...
nem emléxő?

jogász, hogy emlékezne már ilyenekre?  hehe
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1733 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 11:39:33 »

nyasgem! duhos2
bár részben igazad van, mert hülye vagyok, mert 55-ös van bent.
anno még meg is jegyezted, hogy csak ilyen gyenge akksim van...
nem emléxő?


Tudtam én, hogy nem úgy van az, ahogy itten előadod. eplus2 integet2
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1734 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 11:39:53 »

jogász, hogy emlékezne már ilyenekre?  hehe

Nyasgem! duhos2
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1735 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 11:59:54 »

Tudtam én, hogy nem úgy van az, ahogy itten előadod. eplus2 integet2
ja! jogászilag nem úgy van, de gyakorlatilag igen.
mert nem bele való akksi van bent, hanem egyel kisebb, ezen kívül használt fehérló márkájú tacskó gazdaságos...
a lényeg viszont helytálló, amiért téptem a klaviatúrámat... hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1736 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:20:50 »

nézz körül és a saját értékrendednek megfelelő árú akksit vegyél.

Akkor 500 forintos hulladékakksit vennék, de azzal nem megy az ótó. hehe
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1737 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:24:02 »

Akkor 500 forintos hulladékakksit vennék, de azzal nem megy az ótó. hehe
akkor eriggy ki a lakhelyed környékén fogjál be pár mókust. az akksit úgy is át akartad rakni a csomiba, a helyére befér egy mókuskerék eplus2
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #1738 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 12:28:17 »

ghia padlóköteg, plusz az ajtóba a kábelek

ajtóba kábelköteg megvan, akkor marad hátra a padlóköteg Smiley kösszi szépen a helpet!!! Smiley
További szép napot!  integet2
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1739 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 13:58:10 »

ajtóba kábelköteg megvan, akkor marad hátra a padlóköteg Smiley kösszi szépen a helpet!!! Smiley
További szép napot!  integet2
én mondjuk csak simán behúztam azt a pár kábelt, emiatt nem bontottam le a félt autót
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1740 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 13:58:56 »

akkor eriggy ki a lakhelyed környékén fogjál be pár mókust. az akksit úgy is át akartad rakni a csomiba, a helyére befér egy mókuskerék eplus2
arrafelé csak döglött mókusok vannak Cheesy
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #1741 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 14:03:26 »

arrafelé csak döglött mókusok vannak Cheesy
akkor ezek szerint már kifárasztotta őket(is) hehe
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
drof
Vendég
« Új hozzászólás #1742 Dátum: 2011.07.03 vasárnap, 15:56:44 »

arrafelé csak döglött mókusok vannak Cheesy

De milyen büdösek tudnak lenni. Pénteken is ott álltunk meg, az továbbra is ott rohad.

Mondjuk nem csodálom, hogy döglenek ki a mókusok ott. Békésen eszegetnek, aztán jön a városi paraszt és kalapáccsal meg csavarhúzóval dobálja őket. wow1

Nem ehhez vannak azok szokva.  hehe
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #1743 Dátum: 2011.07.04 hétfő, 09:35:31 »

előre is és hátra is szeretném, csak kérdés mennyit kell vele küzdeni kábellel, és ha kell akkor melyik kábelek kellenek Smiley

Szasz!

Írtam emilt.
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1744 Dátum: 2011.07.05 kedd, 21:17:13 »

De most komolyan uraim mi is lehet a baj ...néha kapcsol a benzin szívagyú néha nem és kiszámítani nem lehet mikor történik ! De a relét megpiszkálom megfeszítem balra akkor megy de ez sem minden esetben... gondoltam arra hogy befeszítem a lábakat már az sem jó azt valamikor olyan kedve van akkor kapcs valamikor meg inkább pihen mi lehet a gond relé csere???  Segítsenek uraim!


Üdv
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #1745 Dátum: 2011.07.05 kedd, 22:08:54 »

De most komolyan uraim mi is lehet a baj ...néha kapcsol a benzin szívagyú néha nem és kiszámítani nem lehet mikor történik ! De a relét megpiszkálom megfeszítem balra akkor megy de ez sem minden esetben... gondoltam arra hogy befeszítem a lábakat már az sem jó azt valamikor olyan kedve van akkor kapcs valamikor meg inkább pihen mi lehet a gond relé csere???  Segítsenek uraim!


Üdv
a biztosíték cserére még nem gondoltál?Nekem tavaly a szerelőmet szivatta meg.Látszólag jó volt,de mégis ki volt égve.Aztán a mozgatástól beesett a szál része...
Naplózva
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1746 Dátum: 2011.07.06 szerda, 23:58:54 »

a biztosíték cserére még nem gondoltál?Nekem tavaly a szerelőmet szivatta meg.Látszólag jó volt,de mégis ki volt égve.Aztán a mozgatástól beesett a szál része...


Ennyi akkor az lesz én is ebben voltam hogy nincs ki égve nha de akkor még is ! köszönöm szép estét ez így már nagy segítség! Smiley
Naplózva
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #1747 Dátum: 2011.07.07 csütörtök, 20:02:12 »

De most komolyan uraim mi is lehet a baj ...néha kapcsol a benzin szívagyú néha nem és kiszámítani nem lehet mikor történik ! De a relét megpiszkálom megfeszítem balra akkor megy de ez sem minden esetben... gondoltam arra hogy befeszítem a lábakat már az sem jó azt valamikor olyan kedve van akkor kapcs valamikor meg inkább pihen mi lehet a gond relé csere???  Segítsenek uraim!


Üdv

Az is lehet, hogy döglődik a szivattyúd, és azért csak néha megy. Bármi lehet...
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
Tegi
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


E-mail
« Új hozzászólás #1748 Dátum: 2011.07.08 péntek, 05:33:17 »

Az is lehet, hogy döglődik a szivattyúd, és azért csak néha megy. Bármi lehet...


Különben jhaaaaaaaaaa mert most gondolkodtam hogy cserélgettem én a relét ugye a dudájé is ugyan olyan és azzal nem volt gond! de most akkor mit is csináljak .....méresem ki a pumpát egyáltalán ki lehet !!!!??? A bármi alatt mit értesz kábelezés mert arra is gondoltam ... de ezt akkor szerelő bácsihoz kell vinni valószínűleg vagy én mit tudok itthon megnézni ...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #1749 Dátum: 2011.07.08 péntek, 07:03:59 »


Különben jhaaaaaaaaaa mert most gondolkodtam hogy cserélgettem én a relét ugye a dudájé is ugyan olyan és azzal nem volt gond! de most akkor mit is csináljak .....méresem ki a pumpát egyáltalán ki lehet !!!!??? A bármi alatt mit értesz kábelezés mert arra is gondoltam ... de ezt akkor szerelő bácsihoz kell vinni valószínűleg vagy én mit tudok itthon megnézni ...
akkor nem értem a kérdést
ha másik relével jó volt, akkor szerinted nem a relé rossz? Smiley
Naplózva
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 41 42 ... 114   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.067 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.