Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 18:41:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 ... 114   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 1793623 alkalommal)
0 Felhasználó és 18 vendég van a témában
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2500 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 11:42:27 »


Ha azonnal kell az autó és úgyis cserélsz majd kapcsolót jóra, akkor elő a dremelt/dekopírt/fűrészlapot/szikét (vagy ami van otthon) és vágd le a csatlakozó lábainál lévő műanyag keretet körbe. Ha a lábkiosztás egyezik akkor a keret nélkül fel tudod rá tolni a csatit, szigszalaggal rögzíted és pár napig jó lesz úgy is. taps
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2501 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 11:45:45 »

Ha azonnal kell az autó és úgyis cserélsz majd kapcsolót jóra, akkor elő a dremelt/dekopírt/fűrészlapot/szikét (vagy ami van otthon) és vágd le a csatlakozó lábainál lévő műanyag keretet körbe. Ha a lábkiosztás egyezik akkor a keret nélkül fel tudod rá tolni a csatit, szigszalaggal rögzíted és pár napig jó lesz úgy is. taps
ez is egy megoldás. de ne feledjük, hogy a csatik bonthatók...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2502 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 11:47:28 »

ez is egy megoldás. de ne feledjük, hogy a csatik bonthatók...
na...így már remélem nem vagyok akkora hülye...végre kaptam injektor csatikat a ford klubon keresztül egy szombathelyi palitól.
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2503 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 11:53:15 »

ez is egy megoldás. de ne feledjük, hogy a csatik bonthatók...

De minek bontsunk, ha vághatunk is?  eplus2

Meg most a csati marad, a kapcsolót kellene alakítani, az meg nem bontható, csak vágható.
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2504 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 12:00:33 »

na...így már remélem nem vagyok akkora hülye...végre kaptam injektor csatikat a ford klubon keresztül egy szombathelyi palitól.
mi köze a két dolognak-sőt háromnak- egymáshoz?
már a te hülyeségednek, a világítás kapcsolónak és az injektor csatiknak?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2505 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 12:03:56 »

mi köze a két dolognak-sőt háromnak- egymáshoz?
már a te hülyeségednek, a világítás kapcsolónak és az injektor csatiknak?
hát az, hogy balesetnél ezek összeépülhetnek Cheesy
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #2506 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 12:10:41 »

mi köze a két dolognak-sőt háromnak- egymáshoz?
már a te hülyeségednek, a világítás kapcsolónak és az injektor csatiknak?

Nem kell mindent értened, leírta, mert csak!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2507 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 12:15:03 »

hát az, hogy balesetnél ezek összeépülhetnek Cheesy
semmi...csak kerestem mindenfelé-főleg astornál.Hát,most landolt egy csomag tele csatikkal.Azt nem értem,hogy még a bosch szervízben sem tudtak nekem adni (EV6),ez akkor nagy ritkaság?Mert az amcsik fordoknál nagyrészt ez a szabvány.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2508 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 12:23:22 »

Na itt vagyok Ginjoy-nal, kaptam kapcsolot, kivagtam a kis szarsagot h. ossze tudjam toldani. Radugtam, 1 pillanatig jo volt aztan paff megint levagta a biztit. That a nem a kapcsoloval volt baj.. Sad Nem tudom mi a banat lehet........ Varom az epito jellegu tippeket.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #2509 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 12:34:11 »

Na itt vagyok Ginjoy-nal, kaptam kapcsolot, kivagtam a kis ***sagot h. ossze tudjam toldani. Radugtam, 1 pillanatig jo volt aztan paff megint levagta a biztit. That a nem a kapcsoloval volt baj.. Sad Nem tudom mi a banat lehet........ Varom az epito jellegu tippeket.
Zárlat. Szerintem ez a legkézenfekvőbb ötlet. Csak aztán találd meg  Roll Eyes.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2510 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 12:45:29 »

Zárlat. Szerintem ez a legkézenfekvőbb ötlet. Csak aztán találd meg  Roll Eyes.

Na ne szivass... Cheesy Mindjart hazaer a mester aztan nekiugrunk. Csak ne lenne ilyen pusztulat hideg.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2511 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 13:55:16 »

Na ne szivass... Cheesy Mindjart hazaer a mester aztan nekiugrunk. Csak ne lenne ilyen pusztulat hideg.
bezzeg a napfény városában...10 fok kint...
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2512 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 14:09:37 »

Na itt vagyok Ginjoy-nal, kaptam kapcsolot, kivagtam a kis ***sagot h. ossze tudjam toldani. Radugtam, 1 pillanatig jo volt aztan paff megint levagta a biztit. That a nem a kapcsoloval volt baj.. Sad Nem tudom mi a banat lehet........ Varom az epito jellegu tippeket.
szerintem nem véletlenül különböznek azok a foglalatok. tuti, hogy más a lábkiosztás!
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2513 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 14:40:55 »

Zárlat. Szerintem ez a legkézenfekvőbb ötlet. Csak aztán találd meg  Roll Eyes.

Húzd le a csatit a magasság állítóról, majd próbáld meg úgy. Azt is láttam már érdekeset... Smiley
Sok sikert ! Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2514 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 14:44:50 »

tényleg?nekem marhára nem ismerős.de a telefonban azt mondta a srác,hogy a donor kapcsolóját nem tudta berakni mert más a csatlakozója.Szerintem ezt nem mondta volna,ha csak egy láb az eltérés...


Nálam az 1-es és a 2-es ugyanúgy néz ki lábkiosztás terén, működik is mindkettővel minden. (jah a kettesé 2db lábbal kevesebb, vagy a magasságállítás miatt, mert az más vezetékeléses, vagy a kapcsoló világítása miatt)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2515 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 16:23:29 »

szerintem nem véletlenül különböznek azok a foglalatok. tuti, hogy más a lábkiosztás!

Lehet benne valami. Ginjoy-nal nrem jottunk ra a hibara, elhoztam szerelohoz.. Itt un nevezett szikrasztatikus modszerrel megnezte hol a baj. (Jo vastag ccsavarhuzo, ket lab osszerint es figyelni hol fusto
l.

A kapcsolo mogotti testkabelrol egett le szigeteles csak. Allitolag a kapcsoloban csinaltam valahogyan zarlatot amikor ledesiteni akartam, az tonkretette a vezeteket es ezert az osszes kapcsolot hazavagta. Most holnap bemegyek a bontoba, keresek olyan kapcsolot amilyen kell nekem aztan megyek le a szerelohoz megcsinalni a vezeteket. Kivancsi leszek, remelem nem kell koteget cserelnem benne.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2516 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 17:12:07 »

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/316698_262314987148779_100001108382537_691770_771350732_n.jpg

ilyen csatis kapcsoloja van valakinek?
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #2517 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 20:59:30 »


nekem van valamilyen kapcsolóm feleslegben, bár nem tudom hogy milyen a csatija. de abba csak hátsó ködlámpa van.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2518 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 21:03:15 »

nekem van valamilyen kapcsolóm feleslegben, bár nem tudom hogy milyen a csatija. de abba csak hátsó ködlámpa van.

Az sem érdekelne ha nem lenne első ködlámpám és parkfényem, csak legyen már végre a gép.. Így nem tudok menni vele, mert még csak nem is városban lakom. Bár a zárlatot attól még meg kellene oldani..
Írtam a Ford Bontónak is, meg Ebay-on is találtam 1-et, de nem tudom hogy milyen a csati. Nem akarok próbálkozni a másik csatlakozóssal mert lehet hogy tényleg nem ugyan az a lábkiosztás. Nagyon meg kellene oldani ezt a problémát. Szerintem ebből kábel köteg csere is lesz amúgy.
« Utoljára szerkesztve: 2011.11.10 csütörtök, 21:05:33 írta hayhapapi » Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #2519 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 21:12:25 »

Szóval neked olyan kell amin van egy pöcök. Ha megfelel neked akkor holnap megnézem, de csak este tudom megnézni. Smiley
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2520 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 21:44:51 »

Szóval neked olyan kell amin van egy pöcök. Ha megfelel neked akkor holnap megnézem, de csak este tudom megnézni. Smiley

Igen, valami olyasmi. Minnél előbb, annál jobb.. Köszönöm!
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2521 Dátum: 2011.11.10 csütörtök, 23:35:51 »

Igen, valami olyasmi. Minnél előbb, annál jobb.. Köszönöm!

Küldem pü-t Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #2522 Dátum: 2011.11.11 péntek, 00:28:23 »

Küldem pü-t Smiley

Válaszoltam is, de sajnos nem jó.. Sad Jó lenne tudni, hogy ugyan az e a lábkiosztás.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2523 Dátum: 2011.11.11 péntek, 01:23:33 »

Válaszoltam is, de sajnos nem jó.. Sad Jó lenne tudni, hogy ugyan az e a lábkiosztás.

Sajnos nem tudom. Megvan még a kábelkötege az autónak, de igen macerás lenne lefotózni a kábelek színét Smiley
(meg a Ford szeretett 1-2 évente kábelszínt cserélni... bár eddig nekem passzoltak pl. a Haynes-ben írt színkombinációk)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
doktorúr
Vendég
« Új hozzászólás #2524 Dátum: 2011.11.11 péntek, 09:56:44 »

Sziasztok!
Már felvetettem a tolatólámpa kapcsoló témát, de nem oldódott meg a probléma.
Kicseréltem a kapcsolót, kimérettem mindent, elvileg minden működik, elektronikus gond nincs, mégsem világít a tolatólámpa.
Mit lehetne csinálni egyáltalán, hogy legyen? Múltkor már a rendőr szólt érte, nincs kedvem súlyos ezreket fizetni!
Valakinek valami okos ötlete?
Köszönöm.
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2525 Dátum: 2011.11.11 péntek, 09:59:06 »

Sziasztok!
Már felvetettem a tolatólámpa kapcsoló témát, de nem oldódott meg a probléma.
Kicseréltem a kapcsolót, kimérettem mindent, elvileg minden működik, elektronikus gond nincs, mégsem világít a tolatólámpa.
Mit lehetne csinálni egyáltalán, hogy legyen? Múltkor már a rendőr szólt érte, nincs kedvem súlyos ezreket fizetni!
Valakinek valami okos ötlete?
Köszönöm.
Izzót is megnézted? Foglalatba belemértél, hogy ott is van delej? Olyan nincs, hogy minden jó és mégsem működik. Valami mégsem jó.
Naplózva
doktorúr
Vendég
« Új hozzászólás #2526 Dátum: 2011.11.11 péntek, 10:06:29 »

Izzót is megnézted? Foglalatba belemértél, hogy ott is van delej? Olyan nincs, hogy minden jó és mégsem működik. Valami mégsem jó.
Szia!
Persze! direktre kötve világít, a kapcsolót is kimértük az is jó, mégsem működik.
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2527 Dátum: 2011.11.11 péntek, 10:33:50 »

Szia!
Persze! direktre kötve világít, a kapcsolót is kimértük az is jó, mégsem működik.
Ha rükvercbe teszed, akkor  a foglalatba van feszültség? Ha van, akkor a testet kéne vizsgálni. Ha nincs, akkor a kapcsoló és a lámpa közötti szakaszt.
Naplózva
doktorúr
Vendég
« Új hozzászólás #2528 Dátum: 2011.11.11 péntek, 10:37:49 »

Ha rükvercbe teszed, akkor  a foglalatba van feszültség? Ha van, akkor a testet kéne vizsgálni. Ha nincs, akkor a kapcsoló és a lámpa közötti szakaszt.
Mindenhol van feszkó. Nekem azt mondta valaki, hogy a váltó rudazata nem éri el a kapcsolót, valószínű, hogy ezért nem működik.
Máshogyan nem lehetne megoldani, hogy legyen?
Naplózva
Black
Vendég
« Új hozzászólás #2529 Dátum: 2011.11.11 péntek, 10:47:32 »

Mindenhol van feszkó. Nekem azt mondta valaki, hogy a váltó rudazata nem éri el a kapcsolót, valószínű, hogy ezért nem működik.
Máshogyan nem lehetne megoldani, hogy legyen?
Mobidk-et keresd, ő a kapcsolót barkácsolta meg! Asszem beletekert egy kis csavart, amivel "megtoldotta" a kapcsoló hosszát, de majd Ő elmondha pontosan.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2530 Dátum: 2011.11.11 péntek, 19:16:58 »

Mindenhol van feszkó. Nekem azt mondta valaki, hogy a váltó rudazata nem éri el a kapcsolót, valószínű, hogy ezért nem működik.
Máshogyan nem lehetne megoldani, hogy legyen?

Ha kicsit erősebben hátrarántod a váltókart akkor sem villan ki? Nekem is volt olyan régen, hogy rükvercbe raktam és nem világított, picit meghúztam a kart még hátrébb és kivilágított. Ott pici volt a rés...
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
doktorúr
Vendég
« Új hozzászólás #2531 Dátum: 2011.11.11 péntek, 22:02:42 »

Ha kicsit erősebben hátrarántod a váltókart akkor sem villan ki? Nekem is volt olyan régen, hogy rükvercbe raktam és nem világított, picit meghúztam a kart még hátrébb és kivilágított. Ott pici volt a rés...
Szia!
Nem világít, próbáltam erővel is hátrahúzni, de semmi.
Ma meg leszívta valami az akksimat, pedig tudom, hogy nem hagytam rajta semmit, nem értem!
Naplózva
doktorúr
Vendég
« Új hozzászólás #2532 Dátum: 2011.11.11 péntek, 22:04:01 »

Mobidk-et keresd, ő a kapcsolót barkácsolta meg! Asszem beletekert egy kis csavart, amivel "megtoldotta" a kapcsoló hosszát, de majd Ő elmondha pontosan.
A kapcsolót én is megtoldottam, de így sem lett jó!
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #2533 Dátum: 2011.11.12 szombat, 02:32:51 »

Szia!
Nem világít, próbáltam erővel is hátrahúzni, de semmi.
Ma meg leszívta valami az akksimat, pedig tudom, hogy nem hagytam rajta semmit, nem értem!

Akkor ott valami nem okés a kábelezéssel. Nem tudsz átfolyó áramot mérni az akku és a saru között mindent kikapcsolva?
Van valami "külső" elektronikus extra a kocsin/kocsiban? (tehát ami nem gyári)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Gabro
Vendég
« Új hozzászólás #2534 Dátum: 2011.11.12 szombat, 07:23:09 »

Sziasztok! Automata váltó szerelését követően elment a tempomat: a gombokra reagál az autó, a műszerfalon világit a zöld lámpa, azonban nem tartja a sebességet, nem "fogja meg" a gázt. Várom a tippeket, hogy mi lehet a baja!
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2535 Dátum: 2011.11.12 szombat, 08:05:47 »

Sziasztok! Automata váltó szerelését követően elment a tempomat: a gombokra reagál az autó, a műszerfalon világit a zöld lámpa, azonban nem tartja a sebességet, nem "fogja meg" a gázt. Várom a tippeket, hogy mi lehet a baja!
vissza lett kötve a motor?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2536 Dátum: 2011.11.12 szombat, 08:34:26 »

Sziasztok! Automata váltó szerelését követően elment a tempomat: a gombokra reagál az autó, a műszerfalon világit a zöld lámpa, azonban nem tartja a sebességet, nem "fogja meg" a gázt. Várom a tippeket, hogy mi lehet a baja!
vss szignal hiányzik neki szerintem....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2537 Dátum: 2011.11.12 szombat, 11:36:42 »

vss szignal hiányzik neki szerintem....
akkor világítana a műszerfal mint a karácsonyfa...
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2538 Dátum: 2011.11.12 szombat, 13:26:22 »

a vezetőoldali hangszóróm nem szól
a hangszóró jó, kipróbáltam másik ajtóban
az ajtóban minden más működik
szerintem az lesz a vége, hogy újra fogom vezetékelni az egész audio rendszert
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #2539 Dátum: 2011.11.12 szombat, 13:28:04 »

a vezetőoldali hangszóróm nem szól
a hangszóró jó, kipróbáltam másik ajtóban
az ajtóban minden más működik
szerintem az lesz a vége, hogy újra fogom vezetékelni az egész audio rendszert
lehet elég egy végfokot cserélni  vigyor3
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #2540 Dátum: 2011.11.12 szombat, 15:47:04 »

a vezetőoldali hangszóróm nem szól
a hangszóró jó, kipróbáltam másik ajtóban
az ajtóban minden más működik
szerintem az lesz a vége, hogy újra fogom vezetékelni az egész audio rendszert
átvezető kontakt?
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #2541 Dátum: 2011.11.12 szombat, 15:47:17 »

Sziasztok!

Egyik napról a másikra elromlott az elektromos magasságállító az ülésben. Megnéztem a biztosítékokat, de nem találtam rosszat. Hol lehet a hiba? Melyik a hozzá való biztosíték?
Naplózva
Pocska
Vendég
« Új hozzászólás #2542 Dátum: 2011.11.12 szombat, 15:50:59 »

a vezetőoldali hangszóróm nem szól
a hangszóró jó, kipróbáltam másik ajtóban
az ajtóban minden más működik
szerintem az lesz a vége, hogy újra fogom vezetékelni az egész audio rendszert

Az utasoldali lábrész jobb oldalán van 1 csomó csatlakozó, ha lebontod a műanyagot. Én ott babráltam mikor elhallgatott a hangszóró, befújtam kontakt tisztító spray-vel az összeset és azóta jó.
Naplózva
Z1
Vendég
« Új hozzászólás #2543 Dátum: 2011.11.12 szombat, 16:27:52 »

Sziasztok!

Egyik napról a másikra elromlott az elektromos magasságállító az ülésben. Megnéztem a biztosítékokat, de nem találtam rosszat. Hol lehet a hiba? Melyik a hozzá való biztosíték?
nézted a csatlakozót amint a tápot kapja a motor? Nekem pl vastagon el volt oxidálódva,mikor megmozdítottam el is pattant az 1ik réz csati. Egy ránézést megér.
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2544 Dátum: 2011.11.12 szombat, 16:33:01 »

nézted a csatlakozót amint a tápot kapja a motor? Nekem pl vastagon el volt oxidálódva,mikor megmozdítottam el is pattant az 1ik réz csati. Egy ránézést megér.
vagy simán szétment a fogaskerék...8e ft/db áron cserélik rézre...l. mesterek.Ha maga motor forog akkor az a ludas.
Naplózva
Z1
Vendég
« Új hozzászólás #2545 Dátum: 2011.11.12 szombat, 16:33:28 »

Sziasztok! Nem tudjátok véletlenül,hogy az utasoldali ablakemelő kapcsolójába milyen rizsszemizzó/led stb. való? Most tűnt fel,h nem világít. THX
Naplózva
Z1
Vendég
« Új hozzászólás #2546 Dátum: 2011.11.12 szombat, 16:35:43 »

vagy simán szétment a fogaskerék...8e ft/db áron cserélik rézre...l. mesterek.Ha maga motor forog akkor az a ludas.
akár ez is lehet. Mondjuk az enyémnek sincs túl jó hangja. Nem szívesen emel emberrel együtt..
Naplózva
misi107
Vendég
« Új hozzászólás #2547 Dátum: 2011.11.12 szombat, 17:19:23 »

akár ez is lehet. Mondjuk az enyémnek sincs túl jó hangja. Nem szívesen emel emberrel együtt..
akkor benevezhetsz egy cserére,mert az a baja.bár mk1-nél nem jellemző de belefutottál.a mesteremberek topikban megtalálod az elérhetőségét.nekem is meg 3 másik tagnak is most csinálta akciós áron (7e) egyébként 8.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2548 Dátum: 2011.11.12 szombat, 17:39:16 »

átvezető kontakt?
megnéztem, az rendben van, valahol máshol lesz a bibi
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #2549 Dátum: 2011.11.12 szombat, 17:39:56 »

akkor benevezhetsz egy cserére,mert az a baja.bár mk1-nél nem jellemző de belefutottál.a mesteremberek topikban megtalálod az elérhetőségét.nekem is meg 3 másik tagnak is most csinálta akciós áron (7e) egyébként 8.
az egy kicsit sok volt, nem?  wow1
Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 ... 114   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.062 másodperc alatt készült el 26 lekéréssel.