Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 17:36:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 ... 114   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 1793606 alkalommal)
0 Felhasználó és 16 vendég van a témában
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3000 Dátum: 2012.03.05 hétfő, 19:34:01 »

Köszi...

Más!!
Esetleg merre keresem a köteget vagy hol nézzek még rá a hangszóró kábelére??
ajtóba néztem minden ok...magnónál is...további hibalehetőség?
tünet...menet közbe egyszer csak elhallgat 1x-1x visszatért berecsegett,de azóta kuka..(jobb első)
membrán...kuka a hangszóró, vagy megjavítod, de ez időleges megoldás...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #3001 Dátum: 2012.03.05 hétfő, 20:00:25 »

membrán...kuka a hangszóró, vagy megjavítod, de ez időleges megoldás...

azt kicseréltem..de semmi
Naplózva
tom318
Vendég
« Új hozzászólás #3002 Dátum: 2012.03.06 kedd, 09:19:58 »

sziasztok!
1es mondeoban egyik pillanatról a másikra nem működik az ablakmoso szvattyúm...biztosíték(melyik az)?szivattyú?mi lehet segítséget kérek szépen...előre is köszönöm
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #3003 Dátum: 2012.03.07 szerda, 18:56:10 »

Sziasztok, az elmúlt napokban elég sok időt babráltam szeretett mondeommal ( 1.8 diesel, kombi, 1996, MK1)   a bal első lámpa búra ki volt kagylósodva egy felverődött kavics miatt, hát hosszú nehézségek árán de sikerült kibányásznom a lámpa testet, a többi már könnyen ment, a problémám a következő, a távolsági fényszóróm nem akar világítani, de csak a megbabrált oldalon,kipróbáltam már újonnan vásárolt izzóval is de azzal se akar működni, éppen csak egy kis fény jön ki belőle (üveget leszedtem a végén ,hogy lássam mi is történik odabent, ezért láttam ,hogy éppen csak egy kicsikét világit) a másik oldal tökéletesen működik. A választ előre is köszönöm. worship
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3004 Dátum: 2012.03.07 szerda, 19:34:15 »

Sziasztok, az elmúlt napokban elég sok időt babráltam szeretett mondeommal ( 1.8 diesel, kombi, 1996, MK1)   a bal első lámpa búra ki volt kagylósodva egy felverődött kavics miatt, hát hosszú nehézségek árán de sikerült kibányásznom a lámpa testet, a többi már könnyen ment, a problémám a következő, a távolsági fényszóróm nem akar világítani, de csak a megbabrált oldalon,kipróbáltam már újonnan vásárolt izzóval is de azzal se akar működni, éppen csak egy kis fény jön ki belőle (üveget leszedtem a végén ,hogy lássam mi is történik odabent, ezért láttam ,hogy éppen csak egy kicsikét világit) a másik oldal tökéletesen működik. A választ előre is köszönöm. worship
nem lehetséges, hogy nincs a helyén és a búra mögött világít?
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #3005 Dátum: 2012.03.07 szerda, 19:36:42 »

nem lehetséges, hogy nincs a helyén és a búra mögött világít?

leszedtem a búrát és így is megnéztem, éppen csak pislákol. :/
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #3006 Dátum: 2012.03.07 szerda, 20:11:15 »

leszedtem a búrát és így is megnéztem, éppen csak pislákol. :/

Testhibánál éppen hogy izzik a szál benne. A testkábelt középre dugtad?
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #3007 Dátum: 2012.03.07 szerda, 20:35:56 »

Testhibánál éppen hogy izzik a szál benne. A testkábelt középre dugtad?

Itt csak egy csatlakozó van,nem tudom összekeverni. De közben nem bírtam magammal, lementem megnézni mégegyszer, lehet a csatlakozó nem volt a helyén (bár azt is többször megnéztem) mostmár működik szépen, összeszerelve a kocsi, következő problémám ,hogy a jobb oldali refi szétszórtabban világít mint a balos, ezt majd holnap kikísérletezem,hogy hogyan tudom állítgatni.
Egyébként köszönöm a segítő szándékot. Smiley
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #3008 Dátum: 2012.03.07 szerda, 20:39:31 »

Itt csak egy csatlakozó van,nem tudom összekeverni. De közben nem bírtam magammal, lementem megnézni mégegyszer, lehet a csatlakozó nem volt a helyén (bár azt is többször megnéztem) mostmár működik szépen, összeszerelve a kocsi, következő problémám ,hogy a jobb oldali refi szétszórtabban világít mint a balos, ezt majd holnap kikísérletezem,hogy hogyan tudom állítgatni.
Egyébként köszönöm a segítő szándékot. Smiley

 wave
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #3009 Dátum: 2012.03.07 szerda, 20:49:15 »

wave

a Reflektorra nincs valami tipped ? Cheesy
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3010 Dátum: 2012.03.07 szerda, 20:58:31 »

a Reflektorra nincs valami tipped ? Cheesy

Izzót igazítsd meg benne.
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #3011 Dátum: 2012.03.07 szerda, 21:13:49 »

Izzót igazítsd meg benne.

Pontosan nyes
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #3012 Dátum: 2012.03.07 szerda, 21:34:55 »

Pontosan nyes

Izzót igazítsd meg benne.

hmm, köszi, lehet még most lemegyek megnézni. Smiley
Naplózva
pallia13
Vendég
« Új hozzászólás #3013 Dátum: 2012.03.08 csütörtök, 20:50:15 »

Igen, az izzó nem volt a helyén...   worship
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #3014 Dátum: 2012.03.08 csütörtök, 21:46:39 »

Igen, az izzó nem volt a helyén...   worship

 taps
Naplózva
drof
Vendég
« Új hozzászólás #3015 Dátum: 2012.03.08 csütörtök, 22:24:21 »

Igen, az izzó nem volt a helyén...   worship

Évek, rutin, szakmai tapasztalat. wave
Naplózva
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #3016 Dátum: 2012.03.09 péntek, 05:44:19 »

A fűtésállító vezérlőt hol találom?
mert sikeresen kivettem a központi vezérlőt...Cheesy
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #3017 Dátum: 2012.03.09 péntek, 23:49:40 »

hmm, köszi, lehet még most lemegyek megnézni. Smiley

ennyi. Wink
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #3018 Dátum: 2012.03.09 péntek, 23:54:36 »

A fűtésállító vezérlőt hol találom?
mert sikeresen kivettem a központi vezérlőt...Cheesy

szerintem arra gondolsz amire a hideg-meleg tekerentyű bowdenje csatlakozik. az a műszerfal párna mögött van, ha jól tudom benne a fűtőboxban. ergó ki kell szerelni az egész műszerfalat. de ha jól emlékszem mindössze egy lapátot "vezérel" a bowden, elektronika nélkül.
(lecsekkolom majd, nekem van a padláson egy MK1 fűtőboxom egyben)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #3019 Dátum: 2012.03.10 szombat, 08:36:10 »

szerintem arra gondolsz amire a hideg-meleg tekerentyű bowdenje csatlakozik. az a műszerfal párna mögött van, ha jól tudom benne a fűtőboxban. ergó ki kell szerelni az egész műszerfalat. de ha jól emlékszem mindössze egy lapátot "vezérel" a bowden, elektronika nélkül.
(lecsekkolom majd, nekem van a padláson egy MK1 fűtőboxom egyben)

Az csak a hideg meleget állítja?

Azért megköszönöm...
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #3020 Dátum: 2012.03.10 szombat, 17:24:48 »

Az csak a hideg meleget állítja?

Azért megköszönöm...

mármint a bowdenes tekerő? az igen. vagy esetleg másra gondolsz?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #3021 Dátum: 2012.03.11 vasárnap, 09:21:55 »

mármint a bowdenes tekerő? az igen. vagy esetleg másra gondolsz?

Közbe ,nem tudom mitől...meggyógyult az állító...  Huh? Huh?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #3022 Dátum: 2012.03.11 vasárnap, 14:29:34 »

Közbe ,nem tudom mitől...meggyógyult az állító...  Huh? Huh?

Az jó ! Grin (lehet az autó megunta a babrálást és öngyógyítást alkalmazott  idiota )
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
koszitibor
Vendég
« Új hozzászólás #3023 Dátum: 2012.03.14 szerda, 09:18:38 »

sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy az uzemanyag szintjelzöm már pirosba van és még mindig nem villágit semmi, pedig ugy tudom,hogy ha kevés a benya akkor villágitani kéne a figyelmeztetö lámpának, vagy az csak akkor villágit ha eléri a piros alsó részét? köszönöm a segitséget,
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3024 Dátum: 2012.03.14 szerda, 09:19:14 »

sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy az uzemanyag szintjelzöm már pirosba van és még mindig nem villágit semmi, pedig ugy tudom,hogy ha kevés a benya akkor villágitani kéne a figyelmeztetö lámpának, vagy az csak akkor villágit ha eléri a piros alsó részét? köszönöm a segitséget,
ebben nincs lámpa ..
Naplózva
Dadman
Vendég
« Új hozzászólás #3025 Dátum: 2012.03.14 szerda, 11:14:33 »

sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy az uzemanyag szintjelzöm már pirosba van és még mindig nem villágit semmi, pedig ugy tudom,hogy ha kevés a benya akkor villágitani kéne a figyelmeztetö lámpának, vagy az csak akkor villágit ha eléri a piros alsó részét? köszönöm a segitséget,

Ha van egérmozid (AWS vagymi) azon van lámpa is, de ha rám hallgatsz nem várod meg. Ha nincs kiégve akkor se egy életbiztosítás!
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #3026 Dátum: 2012.03.14 szerda, 12:10:53 »

Ha van egérmozid (AWS vagymi) azon van lámpa is, de ha rám hallgatsz nem várod meg. Ha nincs kiégve akkor se egy életbiztosítás!

És a tripre se kell nagyon hagyatkozni.... A legbiztosabb, ha számolod, hogy kb hol tartasz km-ben.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3027 Dátum: 2012.03.14 szerda, 12:13:57 »

És a tripre se kell nagyon hagyatkozni.... A legbiztosabb, ha számolod, hogy kb hol tartasz km-ben.
ha tudja az ember, hogy működik, akkor lehet rá  Wink hehe
Naplózva
Guci07
Vendég
« Új hozzászólás #3028 Dátum: 2012.03.14 szerda, 12:17:43 »

ha tudja az ember, hogy működik, akkor lehet rá  Wink hehe

Na igen hehe Az elején engem is megtréfált. Már kezdtem kiakadni, hogy indítás után miért áll le a kocsi kb 10 mp belül. Hiába adtam gázt neki semmi. A mutató negyed tankot mutatott. Az AWS nem világított de a trip csiripelt, de akkor mit tudtam még, hogy mire kell hallgatni. Kiderült, hogy üres volt a tank... Mázli,hogy hazaértem vele Cheesy
Naplózva
Pisti84
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


e.sz.pisti@gmail.com
« Új hozzászólás #3029 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 08:52:10 »

Műszerfal átépítés előtt állok és most nézegetem, hogy is kéne a fűtéskapcsolót átpakolni. Ha jól értelmezem, akkor az elsőnél és a hátsónál is a megfelelő 3 vezetéket kell ugye összekapcsolni? Nekem a leírásban szereplő kép alapján a vezetékek színei nem igazán stimmelnek, ez itt a problémám.  falbav Forrasztás helyett esetleg használhatok sorkapcsot is? Tudok forrasztani is, csak ez egyszerűbbnek tűnik.  nyes
Naplózva

'94 Turnier 2.0 Ghia
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #3030 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 17:50:29 »

Műszerfal átépítés előtt állok és most nézegetem, hogy is kéne a fűtéskapcsolót átpakolni. Ha jól értelmezem, akkor az elsőnél és a hátsónál is a megfelelő 3 vezetéket kell ugye összekapcsolni? Nekem a leírásban szereplő kép alapján a vezetékek színei nem igazán stimmelnek, ez itt a problémám.  falbav Forrasztás helyett esetleg használhatok sorkapcsot is? Tudok forrasztani is, csak ez egyszerűbbnek tűnik.  nyes
fejvakaras
Naplózva
Pisti84
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


e.sz.pisti@gmail.com
« Új hozzászólás #3031 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 18:00:05 »

fejvakaras
Úgy értem, hogy nem olyan színűek a vezetékek a fűtéskapcsolóknál, mint amilyennek írja a leírás a műszerfal cserénél. Kicsit meg vagyok lőve...
Naplózva

'94 Turnier 2.0 Ghia
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #3032 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 18:05:23 »

Úgy értem, hogy nem olyan színűek a vezetékek a fűtéskapcsolóknál, mint amilyennek írja a leírás a műszerfal cserénél. Kicsit meg vagyok lőve...
De ettől még mindig nem értem, hogy milyen első és hátsó fűtéskapcsoló? Egy fűtéskapcsoló van, ami inkább tekerentyű, az is középen a rádió fölött, és ugyanott van még az légirányváltó és a ventillátor sebesség kapcsoló is.
Naplózva
Pisti84
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


e.sz.pisti@gmail.com
« Új hozzászólás #3033 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 18:09:39 »

De ettől még mindig nem értem, hogy milyen első és hátsó fűtéskapcsoló? Egy fűtéskapcsoló van, ami inkább tekerentyű, az is középen a rádió fölött, és ugyanott van még az légirányváltó és a ventillátor sebesség kapcsoló is.
Bocs, tiszta nyomi vagyok! Ablakfűtéskapcsoló!  falbav Az mk2-es keretet akarom beépíteni és nézegettem az ablakfűtés kapcsoló kábeleit és nem stimmelnek a vezetékek színei. Nem olyanok, mint amiket itt ír.
http://mondeo.hu/wiki/images/Muszerfal_csere_04.jpg
Naplózva

'94 Turnier 2.0 Ghia
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #3034 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 19:19:09 »

Bocs, tiszta nyomi vagyok! Ablakfűtéskapcsoló!  falbav Az mk2-es keretet akarom beépíteni és nézegettem az ablakfűtés kapcsoló kábeleit és nem stimmelnek a vezetékek színei. Nem olyanok, mint amiket itt ír.
http://mondeo.hu/wiki/images/Muszerfal_csere_04.jpg
Ez csak azért lehet, mert az Mk1-nek 2 féle vezetékszínezési rendszere van, míg Mk2 esetében ez a szám 3. E miatt lehet neked más színű az Mk1-ed vezetékei, és más színű az Mk2 kapcsolóidhoz tartozó madzagok.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3035 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 19:21:38 »

Ez csak azért lehet, mert az Mk1-nek 2 féle vezetékszínezési rendszere van, míg Mk2 esetében ez a szám 3. E miatt lehet neked más színű az Mk1-ed vezetékei, és más színű az Mk2 kapcsolóidhoz tartozó madzagok.
a helye viszont elvileg megegyezik a kábelnek a képen szereplővel
Naplózva
Pisti84
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


e.sz.pisti@gmail.com
« Új hozzászólás #3036 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 19:35:09 »

a helye viszont elvileg megegyezik a kábelnek a képen szereplővel

Ez csak azért lehet, mert az Mk1-nek 2 féle vezetékszínezési rendszere van, míg Mk2 esetében ez a szám 3. E miatt lehet neked más színű az Mk1-ed vezetékei, és más színű az Mk2 kapcsolóidhoz tartozó madzagok.

Köszönöm szépen! Akkor nem esem kétségbe.  worship
Jövő héten valamikor megcsinálom a cserét.

A motorvezérlő újratanítása viszont problémás lesz, mert erre nincs olyan hely, ahol ki tudnám huzatni 5dikben 130-ra.  Huh? Sőt normális egyenes sincs a közelben, ráadásul itt minden bokorban mérnek...
Az előző tulajdonos nem úgy nézett ki, mint aki foglalkozott ezzel, nem hiszem, hogy korábban bármikor is be lett volna tanítva a vezérlő. Gondolom alapértelemezett programnak kell benne lennie!?
Naplózva

'94 Turnier 2.0 Ghia
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3037 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 20:14:54 »

Köszönöm szépen! Akkor nem esem kétségbe.  worship
Jövő héten valamikor megcsinálom a cserét.

A motorvezérlő újratanítása viszont problémás lesz, mert erre nincs olyan hely, ahol ki tudnám huzatni 5dikben 130-ra.  Huh? Sőt normális egyenes sincs a közelben, ráadásul itt minden bokorban mérnek...
Az előző tulajdonos nem úgy nézett ki, mint aki foglalkozott ezzel, nem hiszem, hogy korábban bármikor is be lett volna tanítva a vezérlő. Gondolom alapértelemezett programnak kell benne lennie!?
idővel betanulja a programot magának, de a legjobb, ha te csinálod meg
Naplózva
F.Mondeo
Vendég
« Új hozzászólás #3038 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 20:27:24 »

Köszönöm szépen! Akkor nem esem kétségbe.  worship
Jövő héten valamikor megcsinálom a cserét.

A motorvezérlő újratanítása viszont problémás lesz, mert erre nincs olyan hely, ahol ki tudnám huzatni 5dikben 130-ra.  Huh? Sőt normális egyenes sincs a közelben, ráadásul itt minden bokorban mérnek...
Az előző tulajdonos nem úgy nézett ki, mint aki foglalkozott ezzel, nem hiszem, hogy korábban bármikor is be lett volna tanítva a vezérlő. Gondolom alapértelemezett programnak kell benne lennie!?

Igen van benne gyári program.
Próbáltam csere vagy javítás után tanítva is meg tanítás nélkül is, nem tapasztaltam jelentős különbséget. Attól függetlenül mindig újratanítom. A hibakód törlésére is alkalmas a módszer. Nem feltétlen kell nagy sebességgel menni. Próbálj minden olyan szitut megmutatni neki ami élesben is előfordulhat.
Naplózva
Pisti84
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 117


e.sz.pisti@gmail.com
« Új hozzászólás #3039 Dátum: 2012.03.15 csütörtök, 21:51:49 »

Igen van benne gyári program.
Próbáltam csere vagy javítás után tanítva is meg tanítás nélkül is, nem tapasztaltam jelentős különbséget. Attól függetlenül mindig újratanítom. A hibakód törlésére is alkalmas a módszer. Nem feltétlen kell nagy sebességgel menni. Próbálj minden olyan szitut megmutatni neki ami élesben is előfordulhat.

idővel betanulja a programot magának, de a legjobb, ha te csinálod meg

Köszönöm, akkor valahogy meg fogom oldani.  worship
Naplózva

'94 Turnier 2.0 Ghia
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #3040 Dátum: 2012.03.17 szombat, 18:16:19 »

Miben különbözik a 4 illetve a 6 lábas ajtókábelkötegen a központi zár csatija? Mi van akkor ha a 6 lábast átalakítom 4-esre?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #3041 Dátum: 2012.03.17 szombat, 21:04:22 »

Miben különbözik a 4 illetve a 6 lábas ajtókábelkötegen a központi zár csatija? Mi van akkor ha a 6 lábast átalakítom 4-esre?
miért tennéd?
a 6-os a duplazáras. cseréld el 4-esre...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
LefiMisi
Vendég
« Új hozzászólás #3042 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 03:47:02 »

Van egy olyan problémám, hogy csak országúti világításom van az autón, nincs tompított. Tehát ha felkapcsolom a tompított világítást, akkor világít a visszajelző lámpa is rögtön, hogy országútit használok és az országúti világít folyamatosan. Ha viszont felkapcsolom az országútit, akkor az már csak egy nagyon picikével lesz erősebb, tehát mintha semmit se csinálnék. Ez ma út közben lett ilyen, miközben este mentem az autóval. Van ötlete valakinek, hogy mi történhetett a világításommal?
A válaszokat előre is köszönöm!
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #3043 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 07:50:57 »

miért tennéd?
a 6-os a duplazáras. cseréld el 4-esre...

Mondasz valamit, így akkor nem kell nekem plussz zárat vennem és hátha valakinek meg kellene a dupla zár.  nyes
Na kiszeretne velem cserélni?  vigyor3 Ha kell küldök képet róluk.
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #3044 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 08:08:09 »

Van egy olyan problémám, hogy csak országúti világításom van az autón, nincs tompított. Tehát ha felkapcsolom a tompított világítást, akkor világít a visszajelző lámpa is rögtön, hogy országútit használok és az országúti világít folyamatosan. Ha viszont felkapcsolom az országútit, akkor az már csak egy nagyon picikével lesz erősebb, tehát mintha semmit se csinálnék. Ez ma út közben lett ilyen, miközben este mentem az autóval. Van ötlete valakinek, hogy mi történhetett a világításommal?
A válaszokat előre is köszönöm!

Az égő a helyén van?
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3045 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 09:37:18 »

Van egy olyan problémám, hogy csak országúti világításom van az autón, nincs tompított. Tehát ha felkapcsolom a tompított világítást, akkor világít a visszajelző lámpa is rögtön, hogy országútit használok és az országúti világít folyamatosan. Ha viszont felkapcsolom az országútit, akkor az már csak egy nagyon picikével lesz erősebb, tehát mintha semmit se csinálnék. Ez ma út közben lett ilyen, miközben este mentem az autóval. Van ötlete valakinek, hogy mi történhetett a világításommal?
A válaszokat előre is köszönöm!
meg kellene nézni a kapcsolót
Naplózva
flucky
Vendég
« Új hozzászólás #3046 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 10:00:14 »

Szép reggelt az uraknak!
Adott egy kérdés. 2000-es 16v mondeo kombi MK1 Manuális klíma.....

Kérdés a következő:
Van-e arra mód és lehetőség, hogy a klímát átalakítsuk digitre?
Ha van, akkor van-e olyan valaki, aki Bp. közelében ezt meg is csinálja rövid határidővel, elérhető áron.

Megköszönve a válaszokat kívánok nektek további szép hétvégét
Naplózva
Dadman
Vendég
« Új hozzászólás #3047 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 11:08:07 »

meg kellene nézni a kapcsolót

Úgyvan valszeg megolvadt a bajuszod nem raktál véletlenül erőseb izzót bele ?
Naplózva
hayhapapi
Vendég
« Új hozzászólás #3048 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 11:59:35 »

Srácok a hátsó rendszámtábla világításnak van külön biztosítéka? Van valami gebaszom arrafelé és ki akarom szedni a biztit szerdáig.
Naplózva
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #3049 Dátum: 2012.03.18 vasárnap, 12:03:28 »

Szép reggelt az uraknak!
Adott egy kérdés. 2000-es 16v mondeo kombi MK1 Manuális klíma.....

Kérdés a következő:
Van-e arra mód és lehetőség, hogy a klímát átalakítsuk digitre?
Ha van, akkor van-e olyan valaki, aki Bp. közelében ezt meg is csinálja rövid határidővel, elérhető áron.

Megköszönve a válaszokat kívánok nektek további szép hétvégét
nem igazán
nagyon nagy meló, még a legfanatikusabb mondeo átalakító sem mert nekilátni ....
Naplózva
Oldalak: 1 ... 54 55 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 67 68 ... 114   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.082 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.