Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 22:12:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 ... 114   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 1793736 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4250 Dátum: 2013.04.13 szombat, 20:53:30 »

Az csak egy dolog mennyi van benne, ha nem tudja leadni a kapacitását. Terheléses méréssel meg lehet nézni, hogy mizu az akksival. Kérdezd meg a nagyauto-t, hogy van-e még náluk az akció. Itt a fórumon a főoldalon hirdették.
a nagy autóba irtam már más miatt is,de nem kaptam még választ! milyen akciójuk volt?
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4251 Dátum: 2013.04.13 szombat, 20:54:46 »

a nagy autóba irtam már más miatt is,de nem kaptam még választ! milyen akciójuk volt?

Akksi. Gyári 71 Ah-s motorcraftot vettem tőlük 1,5 hónapja 25-ért.
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4252 Dátum: 2013.04.13 szombat, 20:58:07 »

a nagy autóba irtam már más miatt is,de nem kaptam még választ! milyen akciójuk volt?

Most is tart.


http://mondeo.hu/index.php?page=162

http://www.nagyauto.hu/index.php?id=18&keresoszo=akkumul%C3%A1tor&kereses=Keres%C3%A9s
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4253 Dátum: 2013.04.13 szombat, 22:38:23 »

hello. fiuk.. az a hang,ami beszálláskor,és ajtó nyitva hagyáskor  szol,ki lehet iktatni valahol? az agyamra megy! olyan sokáig szol,h már rég beszáltam,és inditok,és még mindig szol...mert ha a villanyt rajta hagyom,és ajtót nyitok-oké! de minden beszállásnál.... az agyamra megy! 
ha nincs helyzetjelző, vagy világítás rajta, akkor nem szabadna szólni neki. ha még is szól, akkor van ott is gond...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4254 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 06:27:25 »

mint mondtam tegnap inditani akartam ,és alig tekerte,csak akttogott,de végül beindult! ma mértem az akkut,és 12,2 vol t volt benne,,,az a kis ablak aminek zöldnek kéne legyen-fehér volt! gondolom annyi az akkunak?!
jól gondolod
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4255 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 07:48:57 »

jól gondolod
en is igy latom.de pl az első öveket erzelkeli?vagy mi  lehet meg?vilagitas nm megy!igaz mar ketszer lemerűlt az akkum reggelre!de mi lehet  az amit erzekel,es nem latszik?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4256 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 08:55:53 »

en is igy latom.de pl az első öveket erzelkeli?vagy mi  lehet meg?vilagitas nm megy!igaz mar ketszer lemerűlt az akkum reggelre!de mi lehet  az amit erzekel,es nem latszik?
akkor kezd prüntyögni mikor ráadom a gyujtást! és nem értem miért?  ugy nézem addig tart amig a kis lámpák ki nem alszanak a müszerfalon. és ma is mikor beültem,elsőre nem indult,,csak nyöszörgött! aztán másodjára megtekerte,de nagyon gyengén...beindult.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4257 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 09:02:01 »

akkor kezd prüntyögni mikor ráadom a gyujtást! és nem értem miért?  ugy nézem addig tart amig a kis lámpák ki nem alszanak a müszerfalon. és ma is mikor beültem,elsőre nem indult,,csak nyöszörgött! aztán másodjára megtekerte,de nagyon gyengén...beindult.

Akkor ott valami vagy rossz, vagy utólagos cumó, ami (már) kinyírta az akkudat. Csak akkor kéne kellemesen "ting-ting" hangot adnia, ha nyitott a vezető ajtó és rajta van a helyzetjelző. (nem a parkolófény /jobb v. bal/, hanem a helyzetjelző Smiley)
Más nem szívhatja le. Csak utólagos, vagy hibás gyári dolog.
A "zene" alulról jön a lábtér biztitáblától/ról?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4258 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 09:03:22 »

akkor kezd prüntyögni mikor ráadom a gyujtást! és nem értem miért?  ugy nézem addig tart amig a kis lámpák ki nem alszanak a müszerfalon. és ma is mikor beültem,elsőre nem indult,,csak nyöszörgött! aztán másodjára megtekerte,de nagyon gyengén...beindult.
létezhet olyan h valami a háttérben eszi az áramot? mint irtam 12,2 volt volt az akkuban,terhelést nem tudok mérni! azt tudom h a generátor kb 14 voltal tölt,de h mennyinek kell lenni az akkuban,azt nem tudom! a lényeg h mostanában nagyon betegen indul! van h ugrik,,de reggelente beteg! az igaság az h ez lehet az öninditó is...nem?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4259 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 09:04:24 »

Akkor ott valami vagy rossz, vagy utólagos cumó, ami (már) kinyírta az akkudat. Csak akkor kéne kellemesen "ting-ting" hangot adnia, ha nyitott a vezető ajtó és rajta van a helyzetjelző. (nem a parkolófény /jobb v. bal/, hanem a helyzetjelző Smiley)
Más nem szívhatja le. Csak utólagos, vagy hibás gyári dolog.
A "zene" alulról jön a lábtér biztitáblától/ról?
nekem akkor is zenél ha gyujtást rá adom! annak nem kéne???
Naplózva
kerteszati
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 108



E-mail
« Új hozzászólás #4260 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 14:43:21 »

Üdv.

Ha a kocsiban van riasztó, de nincs hozzá kulcsom, mit lehet tenni, ha szeretném használni? Most ahogy nézegettem a motorteret, szerintem a riasztó szirénáját láttam, és bevillant, hogy a kormány mellett balra mi lehet az a piros kis led...


Illetve a kormány alatt a burkolaton van egy kicsi müanyag ajtócska, alatta egy csatlakozó. Ez mi ?
« Utoljára szerkesztve: 2013.04.14 vasárnap, 15:07:49 írta kerteszati » Naplózva

Ford Mondeo 2.5 V6 Ghia 2001 - manuális, full
Zoli83
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



E-mail
« Új hozzászólás #4261 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 16:16:11 »

Sziasztok!

Állítottam a kéziféken és a kar előtt a szőnyeg alatt ezeket a csatlakozókat találtam:
http://kepfeltoltes.hu/130414/DSCN1016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130414/DSCN1020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130414/DSCN1019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tudjátok ezek mihez valók? Az utolsó képen lévő olyan mint a rádióé, de mit keresne a kéziféknél?

Üdv,
Zoli
Naplózva

2.0 TDCi Turnier Ghia Executive (2005)
ex:MK1-96' 2.5 v6 Mondeo kombi
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4262 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 17:07:09 »

Sziasztok!

Állítottam a kéziféken és a kar előtt a szőnyeg alatt ezeket a csatlakozókat találtam:
http://kepfeltoltes.hu/130414/DSCN1016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130414/DSCN1020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130414/DSCN1019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tudjátok ezek mihez valók? Az utolsó képen lévő olyan mint a rádióé, de mit keresne a kéziféknél?

Üdv,
Zoli
nem biztos h rádioé,nekem van olyan a jobb jtószlopnál is,ahol az utas lába van. legalább három csati,ami nem tudom hova való-az egyik ilyen! a rádio boxba van még 3 ilyen széles,abbol kettő a rádioé,ez tuti! a harmadik meg a fene tudja..
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4263 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 18:33:27 »

Üdv.

Ha a kocsiban van riasztó, de nincs hozzá kulcsom, mit lehet tenni, ha szeretném használni? Most ahogy nézegettem a motorteret, szerintem a riasztó szirénáját láttam, és bevillant, hogy a kormány mellett balra mi lehet az a piros kis led...


Illetve a kormány alatt a burkolaton van egy kicsi müanyag ajtócska, alatta egy csatlakozó. Ez mi ?

Annyira nem vagyok otthon a riasztóval szerelt témában, ezért ha téveset mondok, nézd el. Smiley
Elméletileg csak egy távirányítós kulcsot kellene venned és rátanítani. Gondolom infrás, nem rádiós. (a kilincsekben van 1-1 kis "szem")

A csati ami alul van, az a diagnosztikai port/csatlakozó aljzat. Oda lehet kötni ilyen-olyan szervizes/diagnosztikai cuccot és lehet mókolni. Cheesy
(eredetileg csak a szervizek használják, de itt többen is játszanak vele)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4264 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 18:43:16 »

nekem akkor is zenél ha gyujtást rá adom! annak nem kéne???

Ha gyújtás rajta van (nyitott ajtónál is) akkor kussban kellene lennie... Annak csak akkor szabad bimbammolni, ha nincs a kulcs a gyújtáskapcsolóban, vagy 1-es állásban van és kinyitod az ajtót, úgy, hogy közben rajta van a világítás.
Logikus, az elfelejtett lámpa lekapcsolását hivatott figyelmeztetni, mikor kinyitod az ajtót. (de ha becsukod, akkor elhallgat, mivel lehet, hogy direkt hagytad rajta, ugyebár...)

nem biztos h rádioé,nekem van olyan a jobb jtószlopnál is,ahol az utas lába van. legalább három csati,ami nem tudom hova való-az egyik ilyen! a rádio boxba van még 3 ilyen széles,abbol kettő a rádioé,ez tuti! a harmadik meg a fene tudja..

Szerintem a gyári CD-táré lehet mindkét esetben.
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4265 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 19:27:21 »

Ha gyújtás rajta van (nyitott ajtónál is) akkor kussban kellene lennie... Annak csak akkor szabad bimbammolni, ha nincs a kulcs a gyújtáskapcsolóban, vagy 1-es állásban van és kinyitod az ajtót, úgy, hogy közben rajta van a világítás.
Logikus, az elfelejtett lámpa lekapcsolását hivatott figyelmeztetni, mikor kinyitod az ajtót. (de ha becsukod, akkor elhallgat, mivel lehet, hogy direkt hagytad rajta, ugyebár...)

Szerintem a gyári CD-táré lehet mindkét esetben.
ha becsukom az ajtót,és berakom a kulcso,semmi..ha ráadom a gyujtást-bimbammol! és persze ha rajta hagyom a világitást,és kinyitom az ajtót! de at nem értem h a gyujtás ráadásnál miért megy a zene! mit kell keresni pontosan? hogy néz ki az ami zenél? nincs egy kép rola? kerestem már,de nem tudtam behatárolni. sokszor még akkor is megy a bimbamm,mikor már megy a motor...idegesitő.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4266 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 20:50:06 »

ha becsukom az ajtót,és berakom a kulcso,semmi..ha ráadom a gyujtást-bimbammol! és persze ha rajta hagyom a világitást,és kinyitom az ajtót! de at nem értem h a gyujtás ráadásnál miért megy a zene! mit kell keresni pontosan? hogy néz ki az ami zenél? nincs egy kép rola? kerestem már,de nem tudtam behatárolni. sokszor még akkor is megy a bimbamm,mikor már megy a motor...idegesitő.

Érdekes. Egész pontosan a lábtéri biztosítéktábla alján van a hangszóró. A fehér táblán, egy fekete dobozban. Ha nem nyitod le a táblát, csak alánézel még könnyebb kiszúrni.
Viszont ez nem normális, hogy zenél össze-vissza... Nem kizárt a kontakt hiba a vezetőajtó kapcsolójánál. (testet kapcsol)
(ha esetleg maga a hangszórós cucc hülyült meg, írj van egy biztitáblám, amin ez is rajta van)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4267 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 20:55:56 »

Érdekes. Egész pontosan a lábtéri biztosítéktábla alján van a hangszóró. A fehér táblán, egy fekete dobozban. Ha nem nyitod le a táblát, csak alánézel még könnyebb kiszúrni.
Viszont ez nem normális, hogy zenél össze-vissza... Nem kizárt a kontakt hiba a vezetőajtó kapcsolójánál. (testet kapcsol)
(ha esetleg maga a hangszórós cucc hülyült meg, írj van egy biztitáblám, amin ez is rajta van)
ok...meg nezem.köszi
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4268 Dátum: 2013.04.14 vasárnap, 22:53:55 »

Sziasztok!

Állítottam a kéziféken és a kar előtt a szőnyeg alatt ezeket a csatlakozókat találtam:
http://kepfeltoltes.hu/130414/DSCN1016_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/130414/DSCN1020_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/130414/DSCN1019_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Tudjátok ezek mihez valók? Az utolsó képen lévő olyan mint a rádióé, de mit keresne a kéziféknél?
Hi!
Nem tudom pontosan, hogy melyik csati mihez is való, de vmeliyk az automata váltóé, másik a sport gombé, aztán biztos van még ott valami. Most így hirtelen ennyi.
Naplózva
Zoli83
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



E-mail
« Új hozzászólás #4269 Dátum: 2013.04.15 hétfő, 19:57:37 »

Hi!
Nem tudom pontosan, hogy melyik csati mihez is való, de vmeliyk az automata váltóé, másik a sport gombé, aztán biztos van még ott valami. Most így hirtelen ennyi.

Köszi!
Naplózva

2.0 TDCi Turnier Ghia Executive (2005)
ex:MK1-96' 2.5 v6 Mondeo kombi
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4270 Dátum: 2013.04.15 hétfő, 20:07:22 »

ok...meg nezem.köszi
megvan,kinyirtam! már nem zenél!
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4271 Dátum: 2013.04.16 kedd, 07:07:19 »

megvan,kinyirtam! már nem zenél!
gondolom sosem  nyes
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4272 Dátum: 2013.04.16 kedd, 07:58:03 »

gondolom sosem  nyes
igen,egyaltalan.sajnos sokaig es indokolatlanul zenelt!
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4273 Dátum: 2013.04.16 kedd, 09:34:49 »

igen,egyaltalan.sajnos sokaig es indokolatlanul zenelt!
Mióta zenélt összevissza? A kocsi megvásárlása óta, vagy valamit ügyködtél a kocsiban, és azóta?
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4274 Dátum: 2013.04.16 kedd, 09:44:17 »

Mióta zenélt összevissza? A kocsi megvásárlása óta, vagy valamit ügyködtél a kocsiban, és azóta?
mióta megvettem,a kulcsot mikor elforditottam,el kezdett zenélni,és majd egy percig,,,
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4275 Dátum: 2013.04.16 kedd, 19:57:34 »

megvan,kinyirtam! már nem zenél!

Addig jó, hogy nem zenél, de valami baj még akkor is lehet...  Undecided
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4276 Dátum: 2013.04.16 kedd, 20:01:43 »

Addig jó, hogy nem zenél, de valami baj még akkor is lehet...  Undecided
én azt tudom,de most mit tegyek? ha villamosságis hoz viszem napestig keresheti a bajt.. azt kellene tudni h mi van a zenegépre kötve? pl a lámpa ha nyitva marad az ajtó. de ha már csukva van,és gyujtáson zenél,az mi lehet? sem a belső villany,se a venti,semmi sem megy!
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4277 Dátum: 2013.04.16 kedd, 22:21:15 »

én azt tudom,de most mit tegyek? ha villamosságis hoz viszem napestig keresheti a bajt.. azt kellene tudni h mi van a zenegépre kötve? pl a lámpa ha nyitva marad az ajtó. de ha már csukva van,és gyujtáson zenél,az mi lehet? sem a belső villany,se a venti,semmi sem megy!
Valami utólagos mókolás (riasztó, rádió) lehet a rendszerben. Szerintem.
Naplózva
IFR914
Vendég
« Új hozzászólás #4278 Dátum: 2013.04.17 szerda, 14:22:54 »

ha becsukom az ajtót,és berakom a kulcso,semmi..ha ráadom a gyujtást-bimbammol! és persze ha rajta hagyom a világitást,és kinyitom az ajtót! de at nem értem h a gyujtás ráadásnál miért megy a zene! mit kell keresni pontosan? hogy néz ki az ami zenél? nincs egy kép rola? kerestem már,de nem tudtam behatárolni. sokszor még akkor is megy a bimbamm,mikor már megy a motor...idegesitő.


Nem lehet,hogy a biztonsági öv kapcsoloja?
Naplózva
IFR914
Vendég
« Új hozzászólás #4279 Dátum: 2013.04.17 szerda, 14:26:50 »

sziasztok! SAJNA CSAK 1 KULCSOM VAN A MONDIHOZ AMI INDITJA IS AT AUTÓT! AMÁSIK KULCS HASZNÁLATÁNÁL CSAK VILLOG A LED....A KULCSBAN VAN IMMO KAPSZULA,DE LEHET,HOGY NEM A BENTLÉVŐ ECU-É.
Naplózva
Janny
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965



E-mail
« Új hozzászólás #4280 Dátum: 2013.04.17 szerda, 14:36:28 »

sziasztok! SAJNA CSAK 1 KULCSOM VAN A MONDIHOZ AMI INDITJA IS AT AUTÓT! AMÁSIK KULCS HASZNÁLATÁNÁL CSAK VILLOG A LED....A KULCSBAN VAN IMMO KAPSZULA,DE LEHET,HOGY NEM A BENTLÉVŐ ECU-É.

-ha megvan a mester kulcs (piros kulcs), akkor azzal be tudod idomítani az "új" transzpondert
http://mondeo.hu/wiki/index.php/Ind%C3%ADt%C3%A1sg%C3%A1tl%C3%B3_(PATS)_programoz%C3%A1s
-ha nincs meg, akkor vagy két, feltanított kulcsra van szükség hozz a fenti leírás szerint, vagy egy szakszervizre, aki megcsinálja.

De azért nézd meg a hibakódot (a kulcsot elfordítod, gyújtásra rakod a kocsit, és megszámolod, mennyit villan a led) http://mondeo.hu/wiki/index.php/PATS_rendszer_hibak%C3%B3dok
Naplózva

MK IV kombi, 2009 2,0 TDCi, 115 ló
MK II kombi, 1997, 2,0 benzin
"Full throttle and no brakes… Save the planet, kill yourself!"
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4281 Dátum: 2013.04.17 szerda, 18:58:42 »

sziasztok! SAJNA CSAK 1 KULCSOM VAN A MONDIHOZ AMI INDITJA IS AT AUTÓT! AMÁSIK KULCS HASZNÁLATÁNÁL CSAK VILLOG A LED....A KULCSBAN VAN IMMO KAPSZULA,DE LEHET,HOGY NEM A BENTLÉVŐ ECU-É.

Szia !

Vagy azt tedd amit Janny javasolt, vagy vidd el egy komolyabb kulcsmásolóhoz, nekik van klónozó/másoló gépük, amivel az "új" kulcs transzponderét belövik a régi kulcs kódjára. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Istvan000
Vendég
« Új hozzászólás #4282 Dátum: 2013.04.17 szerda, 19:07:01 »

Az ABS -nek hol van a biztije(vagy a biztiei??)
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4283 Dátum: 2013.04.17 szerda, 19:21:05 »


Nem lehet,hogy a biztonsági öv kapcsoloja?

gondoltam arra is,de ha bekapcsoltam az övet akkor is,mintha e teljesen természetes lenne h zenél!
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4284 Dátum: 2013.04.17 szerda, 19:24:43 »

az akku mellett an egy fekete vezeték,és azon egy valani összetolható izé,amibe valoszinü h biztositék,vagy ilyesmi van... z mi?? ezt azért kérdezem,mert néha elkezd a rádiom sipolni,és a rádio is uj! egyébbként a zavarszürő ha van-az hol leledzik?
Naplózva
Janny
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 965



E-mail
« Új hozzászólás #4285 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 08:55:23 »

Az ABS -nek hol van a biztije(vagy a biztiei??)

Motortéri biztosítéktábla, 7-es biztosíték (a relék mellett van sorban 5, abból az utolsó előtti) - 30A
Utastéri biztosítéktábla, 22-es biztosíték, 7,5A

Naplózva

MK IV kombi, 2009 2,0 TDCi, 115 ló
MK II kombi, 1997, 2,0 benzin
"Full throttle and no brakes… Save the planet, kill yourself!"
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4286 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 19:40:38 »

az akku mellett an egy fekete vezeték,és azon egy valani összetolható izé,amibe valoszinü h biztositék,vagy ilyesmi van... z mi?? ezt azért kérdezem,mert néha elkezd a rádiom sipolni,és a rádio is uj! egyébbként a zavarszürő ha van-az hol leledzik?

36-os vagy 38-as bizti helye a szűrés. (amelyik 30A-s, az a légzsáké, azt ne bántsd Smiley) Milyen rádió? Rendesen testel az antenna? A sípolás valamivel együtt jön, pl. belső ventilátor, fordulatszám, stb?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4287 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 19:44:49 »

36-os vagy 38-as bizti helye a szűrés. (amelyik 30A-s, az a légzsáké, azt ne bántsd Smiley) Milyen rádió? Rendesen testel az antenna? A sípolás valamivel együtt jön, pl. belső ventilátor, fordulatszám, stb?
ez egy usb és rádio,de egész egyszerüen sak sipol! van h elmulik,van h folyamatos..az antenna gy zöld kábel,eredeti csatival. a testelést,külön nem kötöttem-csak ahogy a csatlaozók adták magukat!
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4288 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 19:48:00 »

ez egy usb és rádio,de egész egyszerüen sak sipol! van h elmulik,van h folyamatos..az antenna gy zöld kábel,eredeti csatival. a testelést,külön nem kötöttem-csak ahogy a csatlaozók adták magukat!

Ha valami olcsó dolog akkor lehet a rádió vagy a Ford-ISO átalakítókábel (árnyékolatlansága) is. Csak rádiónál sípol vagy más forrásnál is?
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4289 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 19:48:26 »

ez egy usb és rádio,de egész egyszerüen sak sipol! van h elmulik,van h folyamatos..az antenna gy zöld kábel,eredeti csatival. a testelést,külön nem kötöttem-csak ahogy a csatlaozók adták magukat!
a sipolás nem állandó,csak néha elkezdi.
Naplózva
GinJoy
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8683



« Új hozzászólás #4290 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 19:48:58 »

ez egy usb és rádio,de egész egyszerüen sak sipol! van h elmulik,van h folyamatos..az antenna gy zöld kábel,eredeti csatival. a testelést,külön nem kötöttem-csak ahogy a csatlaozók adták magukat!
és milyen a vétel rajta?
Naplózva

2006/04 2.0l TDCI N7BB fehér kombi 6 seb 130le
---------------------------
2006 Renault Premium Brooáfffff! Még a tetves kormányt sem tudják jó helyre szerelni
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4291 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 19:49:59 »

Ha valami olcsó dolog akkor lehet a rádió vagy a Ford-ISO átalakítókábel (árnyékolatlansága) is. Csak rádiónál sípol vagy más forrásnál is?
ezt még nem próbáltam.. majd figyelem. igen olcsó tips,kb 8000 ft volt. érdekes,mert jo kis cucc,de majd utna járok..
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4292 Dátum: 2013.04.18 csütörtök, 19:50:21 »

és milyen a vétel rajta?

jó..
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4293 Dátum: 2013.04.19 péntek, 07:36:16 »

jó..
helló. a rádionak sajnos tipus hibálya ez a sipolás,még jó h a megvétel után két héttel derül ki! esetleg van mód az utólagos zavarszürésre,és ha igen,mi kell hozzá? és hova kell tenni? köszi
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4294 Dátum: 2013.04.19 péntek, 08:10:12 »

helló. a rádionak sajnos tipus hibálya ez a sipolás,még jó h a megvétel után két héttel derül ki! esetleg van mód az utólagos zavarszürésre,és ha igen,mi kell hozzá? és hova kell tenni? köszi

Hmmm... az a baj, hogy akkor a rádió tuner-része a rossz, nem megfelelően árnyékolt, stb. Nem hiszem, hogy megérné még rákölteni ezreket a zavarszűrésre, inkább add el és vegyél valami más márkát. (MÁRKÁT! Smiley)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4295 Dátum: 2013.04.19 péntek, 09:25:50 »

Hmmm... az a baj, hogy akkor a rádió tuner-része a rossz, nem megfelelően árnyékolt, stb. Nem hiszem, hogy megérné még rákölteni ezreket a zavarszűrésre, inkább add el és vegyél valami más márkát. (MÁRKÁT! Smiley)
mar mindegy.olyan draga volna a zavarszüres?
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4296 Dátum: 2013.04.19 péntek, 10:18:54 »

a rádionak sajnos tipus hibálya ez a sipolás,még jó h a megvétel után két héttel derül ki!
Ebben az esetben ajánlom a visszavételét abba a boltba, ahol vetted, és levásárolni az árát, v. pénztvissza.
Ha nem megy, fogyasztóvédelem. Há' nehogymá' típushibás készülékeket árulgassanak a vétlen felhasználónak!
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4297 Dátum: 2013.04.19 péntek, 10:27:32 »

Ebben az esetben ajánlom a visszavételét abba a boltba, ahol vetted, és levásárolni az árát, v. pénztvissza.
Ha nem megy, fogyasztóvédelem. Há' nehogymá' típushibás készülékeket árulgassanak a vétlen felhasználónak!
netes vásárlás volt
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4298 Dátum: 2013.04.19 péntek, 10:39:05 »

netes vásárlás volt
Öööö, nem ez a lényeg. Új készülék "boltból", vagy használt másodkézből?
Ha utóbbi, akkor ij.
Ha előbbi, akkor még mindig lehet élni a jogaiddal, meg kell nézni a webáruház használati utasítását és egyéb leírásait, mert tudtommal garanciás és egyéb panaszos dolgokban ugyanazok az előírások vonatkoznak rájuk, mint a személyes vásárláskor.
De lehet, ezt drof v. BaloghTomi jobban tudja Cheesy.
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4299 Dátum: 2013.04.19 péntek, 13:09:55 »

Öööö, nem ez a lényeg. Új készülék "boltból", vagy használt másodkézből?
Ha utóbbi, akkor ij.
Ha előbbi, akkor még mindig lehet élni a jogaiddal, meg kell nézni a webáruház használati utasítását és egyéb leírásait, mert tudtommal garanciás és egyéb panaszos dolgokban ugyanazok az előírások vonatkoznak rájuk, mint a személyes vásárláskor.
De lehet, ezt drof v. BaloghTomi jobban tudja Cheesy.
eljen
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Oldalak: 1 ... 79 80 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 92 93 ... 114   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.12 másodperc alatt készült el 22 lekéréssel.