Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.05 vasárnap, 17:59:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 106 ... 114   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Elektromos dolgok  (Megtekintve 1793612 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4900 Dátum: 2013.10.10 csütörtök, 14:20:55 »

Arra az alapra, ami meg van adva nekik - tüske az rpm és sebesség mutatónál :-).
Nincsenek. Erre van pl. a tüske is az említett két mutatónál. Azzal vannak lapolva, hogy ne lengjenek tovább a 0-nál. Ha átugrasztod a mutatót a tüskéken, akkor a rugójuk még húzza vissza egy kicsit, majdnem függőleges állásig (Ladás tapasztalat).

És a tüskék helyét a plazmaszámlapon is láthatod.
ha a tengely össze van lapolva a mutatóval,akkor a kiakasztás után mikor megállapodott a mutató könnyen vissza rakható a mutató! ha igaz... a kérdés,egy féleképp rakható vissza,,vagy bárhogy-elrontható???
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #4901 Dátum: 2013.10.10 csütörtök, 18:59:22 »

 integet2
Szereztem egy elektromosan állítható vezető ülést és azt szeretném kérdezni hogy elég egy + meg - , hogy működjön. Vagy hogyan érdemes bekötni?
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4902 Dátum: 2013.10.10 csütörtök, 19:51:58 »

ha a tengely össze van lapolva a mutatóval,akkor a kiakasztás után mikor megállapodott a mutató könnyen vissza rakható a mutató! ha igaz... a kérdés,egy féleképp rakható vissza,,vagy bárhogy-elrontható???

Elméletben igen, csak valaki írta, hogy véletlenül rosszul tette vissza/elmozgatta a benzinmutatót és szenvedett vele. Csak javasoltam, hogy figyelj rá. Wink

integet2
Szereztem egy elektromosan állítható vezető ülést és azt szeretném kérdezni hogy elég egy + meg - , hogy működjön. Vagy hogyan érdemes bekötni?

Full elektromos, vagy csak a magassága? Mert a magasságállítás leállított motornál és kivett kulccsal is dolgozik, majdnem direkt a kötés az akkuval. Egy biztosítékot azért tegyél elé, de szerintem elég a sima +/-, álló helyzetben a villanymotor(ok) nem nagyon vesz(nek) fel naftát. Smiley
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #4903 Dátum: 2013.10.10 csütörtök, 20:24:53 »

Full elektromos, vagy csak a magassága? Mert a magasságállítás leállított motornál és kivett kulccsal is dolgozik, majdnem direkt a kötés az akkuval. Egy biztosítékot azért tegyél elé, de szerintem elég a sima +/-, álló helyzetben a villanymotor(ok) nem nagyon vesz(nek) fel naftát. Smiley

Rendben köszönöm. Egyébként csak a magasság állítható illetve benne van az ülésfűtés, de azt nem kötöm be.

Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4904 Dátum: 2013.10.11 péntek, 13:48:21 »

Rendben köszönöm. Egyébként csak a magasság állítható illetve benne van az ülésfűtés, de azt nem kötöm be.



Szívesen. Wink Gyárilag nem húzták be a csatit az ülés alá? A fene a pofájukat...  szomoru1
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4905 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 16:42:21 »

fiuk.. a bal hátsó ajtóban az elektromos ablakot csak hátulról lehe vezérelni,előről nem! egy jo kapcsolot sikerült szereznem,és a régiben is jo volt az a kapcsolo,,és egyik kapcsoloval sem megy! ha hátulról nyomom-jó! mitől lehet ez???
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4906 Dátum: 2013.10.14 hétfő, 21:41:33 »

fiuk.. a bal hátsó ajtóban az elektromos ablakot csak hátulról lehe vezérelni,előről nem! egy jo kapcsolot sikerült szereznem,és a régiben is jo volt az a kapcsolo,,és egyik kapcsoloval sem megy! ha hátulról nyomom-jó! mitől lehet ez???
Kábelszakadás, vagy csatlakozó láb érintkezési probléma.
Szerintem.
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #4907 Dátum: 2013.10.19 szombat, 14:58:12 »

Mekkora biztosíték van az elektromos ülésállításnál? Beszereltem az ülést és rákötöttem egy lengőbiztit csak nem tudom mekkora kell neki.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4908 Dátum: 2013.10.19 szombat, 19:14:07 »

Kábelszakadás, vagy csatlakozó láb érintkezési probléma.
Szerintem.
az érintkezés jó,a kábelt nem látni hogy rossz lenne,de nem müködik..
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4909 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 19:16:09 »

... a kábelt nem látni hogy rossz lenne ...
Csipogtasd ki multiméterrel.
Más ötletem egyelőre nincs.

fiuk.. a bal hátsó ajtóban az elektromos ablakot csak hátulról lehe vezérelni,előről nem! egy jo kapcsolot sikerült szereznem,és a régiben is jo volt az a kapcsolo,,és egyik kapcsoloval sem megy! ha hátulról nyomom-jó! mitől lehet ez???
Melóban meg tudom nézni, ha addig nem kapod meg valakitől a választ.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4910 Dátum: 2013.10.20 vasárnap, 20:33:37 »

[quote author=HegeGabi link=topic=1583.msg825318#jmsg825318 date=1382289369
Csipogtasd ki multiméterrel.
Más ötletem egyelőre nincs.
Melóban meg tudom nézni, ha addig nem kapod meg valakitől a választ.
[/quote] jo kőszi.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4911 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 10:05:36 »

Mekkora biztosíték van az elektromos ülésállításnál? Beszereltem az ülést és rákötöttem egy lengőbiztit csak nem tudom mekkora kell neki.
F28-as bizti, 30A.
Naplózva
Zotyesz84
Vendég
« Új hozzászólás #4912 Dátum: 2013.10.21 hétfő, 21:19:44 »

F28-as bizti, 30A.

Köcce.  worship wave
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #4913 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:10:41 »

Sziasztok!
Néha nem világít az első-hátsó 2-2helyzetjelző, meg közben a műszerfal világítás.
Mi lehet ez? Világításkapcsoló?
Előre is köszi!
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4914 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:37:06 »

Sziasztok!
Néha nem világít az első-hátsó 2-2helyzetjelző, meg közben a műszerfal világítás.
Mi lehet ez? Világításkapcsoló?
Előre is köszi!
valószínűleg.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #4915 Dátum: 2013.10.23 szerda, 12:57:20 »

valószínűleg.

csak a csere segít, vagy lehet valamit csinálni vele?
már hívtam egy bontót, ahol a ködlámpás kapcsolóra 5ezret mondtak,
egy autóvillamossági szerelő meg telefonban huszonezret  wow1 emlegetett...
még nem vittem sehova, mert most megint világít  taps

áh, egy V6 tulaj  worship én nem mertem 6hengerst venni félve a nagy fogyasztástól
3hete van meg ez a 2.0 16V, városon kívül 7-8-at számoltam, ami tök jó szerintem,
de városban 10-12litereket nyel be vigyor3 ez normális?
mondjuk csak rövid ovi-iskola-munkahely-bevásárlás körök,
motor be se melegszik..

Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4916 Dátum: 2013.10.23 szerda, 13:18:17 »

csak a csere segít, vagy lehet valamit csinálni vele?
már hívtam egy bontót, ahol a ködlámpás kapcsolóra 5ezret mondtak,
egy autóvillamossági szerelő meg telefonban huszonezret  wow1 emlegetett...
még nem vittem sehova, mert most megint világít  taps

áh, egy V6 tulaj  worship én nem mertem 6hengerst venni félve a nagy fogyasztástól
3hete van meg ez a 2.0 16V, városon kívül 7-8-at számoltam, ami tök jó szerintem,
de városban 10-12litereket nyel be vigyor3 ez normális?
mondjuk csak rövid ovi-iskola-munkahely-bevásárlás körök,
motor be se melegszik..


kb. Ennyivel el lenne a v6 is... A kapcsolót ha kiszeded mindenre fény derül. Ha szerencséd van, akkor a kapcsoló, ha nincs, akkor a csatlakozója a bűnös...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #4917 Dátum: 2013.10.23 szerda, 13:32:09 »

kb. Ennyivel el lenne a v6 is... A kapcsolót ha kiszeded mindenre fény derül. Ha szerencséd van, akkor a kapcsoló, ha nincs, akkor a csatlakozója a bűnös...

miért, a kapcsoló javítható? vagy a csatlakozó olyan drága? nem vok nagyon képbe elektromos vonalon..  szomoru1

nem mondod, hogy ennyivel beéri a V6-od is?! ha ezt tudom..

egyszer volt saját soros 6hengeres kocsim: '94-es automata Merci C280, amit imádtam, de az nekem 15litereket fogyasztott, így maradtam a 4hengernél, bár ez közel sem olyan élmény, mint mikor a 6 hengeres hörög  nyes
és nyomatékból megindul  smile
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4918 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 09:12:33 »

...
de városban 10-12litereket nyel be vigyor3 ez normális?
mondjuk csak rövid ovi-iskola-munkahely-bevásárlás körök,
motor be se melegszik..
Akkor ne csodálkozz, ha nagy a fogyasztásod, amikor be sem melegszik a motor Smiley.

Világításkapcsolóról írtam másik topikban.
Amúgy jó lenne, ha egy dolgot csak egy helyen - a neki megfelelőben - említenél meg. Így majd te is könnyebben meg fogod találni rá a válaszokat. Szerintem.

Üdv!
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #4919 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 11:15:49 »

Akkor ne csodálkozz, ha nagy a fogyasztásod, amikor be sem melegszik a motor Smiley.

Világításkapcsolóról írtam másik topikban.
Amúgy jó lenne, ha egy dolgot csak egy helyen - a neki megfelelőben - említenél meg. Így majd te is könnyebben meg fogod találni rá a válaszokat. Szerintem.

Üdv!

ok, köszi  eljen
Naplózva
cscsato
Vendég
« Új hozzászólás #4920 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 11:22:15 »

Üdv Nektek Mondeós társak !!!

Szeretnék tőletek tanácsot,infót kérni MKI-es mondeóval kapcsolatban. Központi zár problémája van a szekérnek. Ha a kulcsot használom (nyitás-zárásra) minden OK.
Távirányítóval viszont csak félig végzi el a műveleteket és megáll(nem nyit vissza).
A kérdésem az volna,hogy lehet-e zárási időt állítani.     (nem szorulnak a zárak,azokat már meg néztem)

Köszi : Csaba  
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4921 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 12:59:23 »

Üdv Nektek Mondeós társak !!!

Szeretnék tőletek tanácsot,infót kérni MKI-es mondeóval kapcsolatban. Központi zár problémája van a szekérnek. Ha a kulcsot használom (nyitás-zárásra) minden OK.
Távirányítóval viszont csak félig végzi el a műveleteket és megáll(nem nyit vissza).
A kérdésem az volna,hogy lehet-e zárási időt állítani.     (nem szorulnak a zárak,azokat már meg néztem)

Köszi : Csaba  
én egyszer kiulcsal zártam be,és nem tudtam kinyitni a távval,,és hiába kulcsoztam nem nyilt! valószinü hogy a kulcsos része be lehet gyógyulva,és valami beragadt,mősszeragadt...mivel gondolom,azt használod kevesebbet
Naplózva
cscsato
Vendég
« Új hozzászólás #4922 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 13:15:36 »

Szia. Passzolok. Igazából nem is használtam soha a távirányítót,mert a megvétel óta ezt csinálja.Ha nyitva van félig zár be,ha zárva van félig nyit ki. Viszont a kulcsal müködik rendesen.
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4923 Dátum: 2013.10.24 csütörtök, 17:31:26 »

Üdv Nektek Mondeós társak !!!

Szeretnék tőletek tanácsot,infót kérni MKI-es mondeóval kapcsolatban. Központi zár problémája van a szekérnek. Ha a kulcsot használom (nyitás-zárásra) minden OK.
Távirányítóval viszont csak félig végzi el a műveleteket és megáll(nem nyit vissza).
A kérdésem az volna,hogy lehet-e zárási időt állítani.     (nem szorulnak a zárak,azokat már meg néztem)

Köszi : Csaba  
Gyári a távirányítás?
Ha igen, akkor nem tudom, mi lehet a gond.
Ha utólagos, akkor még az is lehet, hogy tudsz rajta időt állítani, de ezt nem tudom megmondani, hogy lehet. Típus megkeresése neten.
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #4924 Dátum: 2013.10.26 szombat, 12:18:38 »

Sziasztok!
Hogyan tudom kivenni a világításkapcsolót?
Nem találok semmi csavart, csak ki kell pattintani?
Köszi!
Üdv
Naplózva
legyozo
Vendég
« Új hozzászólás #4925 Dátum: 2013.10.26 szombat, 12:55:56 »

Sziasztok!
Hogyan tudom kivenni a világításkapcsolót?
Nem találok semmi csavart, csak ki kell pattintani?
Köszi!
Üdv

A műanyag burkolat pattintós, a kapcsolót csavarozni kell.
Naplózva
MakóJoe
Vendég
« Új hozzászólás #4926 Dátum: 2013.10.26 szombat, 19:28:24 »

A műanyag burkolat pattintós, a kapcsolót csavarozni kell.


köszi szépen! reggel világosban már nézem is  smile
Naplózva
bluedevils
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 124



E-mail
« Új hozzászólás #4927 Dátum: 2013.10.27 vasárnap, 09:03:11 »

Némi kihagyás után ismét foglalkoztatott az első ködlámpa beüzemelése egy olyan autón, ahol gyárilag nincs, viszont be van vezetékelve. Sikerélmény!
Naplózva

Mondeo MK I 1.8td kombi 1994
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4928 Dátum: 2013.10.27 vasárnap, 14:07:15 »

Némi kihagyás után ismét foglalkoztatott az első ködlámpa beüzemelése egy olyan autón, ahol gyárilag nincs, viszont be van vezetékelve. Sikerélmény!

 eljen  Grat.
Naplózva
petyi
Vendég
« Új hozzászólás #4929 Dátum: 2013.10.29 kedd, 13:41:01 »

Sziasztok!
A kesztyűtartómat kicseréltem és lenyitva jobb oldalában találni egy egységet/tartót aminek az alján egy 12V-os csatlakozó van beépítve. Valaki tudja hogy ez mira szolgál? mit lehet rádugni? Smiley
Naplózva
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4930 Dátum: 2013.10.29 kedd, 13:44:49 »

Sziasztok!
A kesztyűtartómat kicseréltem és lenyitva jobb oldalában találni egy egységet/tartót aminek az alján egy 12V-os csatlakozó van beépítve. Valaki tudja hogy ez mira szolgál? mit lehet rádugni? Smiley
Elemlámpát.
Naplózva
fercisti
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #4931 Dátum: 2013.10.29 kedd, 13:46:11 »

Sziasztok!
Olyan kèrdésem lenne, hogy full elektromos ill. fűthető ülès működni fog-e ha csak elektromos magasság állítású helyère kerül. Kell-e valami plussz kábel vagy ami gyárilag benne van csati elegendő. Tehát arra rádugum ès müxik?
Naplózva

LilaSárkány:) alias: padlizsán lila, Ghia 95' V6 ferdehátú
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4932 Dátum: 2013.10.29 kedd, 13:52:26 »

Sziasztok!
Olyan kèrdésem lenne, hogy full elektromos ill. fűthető ülès működni fog-e ha csak elektromos magasság állítású helyère kerül. Kell-e valami plussz kábel vagy ami gyárilag benne van csati elegendő. Tehát arra rádugum ès müxik?
Ha csak elektromos magasságállítású volt, akkor csak az elektromos része fog majd működni a fullos hokedlinak.
A fűtés része másik csatin keresztül működik. Ha az nincs a padlószőnyeg alatt, akkor nem fog fűteni. Hacsak nem megoldod Grin.
Naplózva
Rico
Vendég
« Új hozzászólás #4933 Dátum: 2013.10.29 kedd, 14:04:47 »

Sziasztok!
A kesztyűtartómat kicseréltem és lenyitva jobb oldalában találni egy egységet/tartót aminek az alján egy 12V-os csatlakozó van beépítve. Valaki tudja hogy ez mira szolgál? mit lehet rádugni? Smiley
az egy gyarí tölthető zseblampa helye! Nekem van ilyen
csak akku kell bele...
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4934 Dátum: 2013.10.29 kedd, 17:30:31 »

Sziasztok!
Olyan kèrdésem lenne, hogy full elektromos ill. fűthető ülès működni fog-e ha csak elektromos magasság állítású helyère kerül. Kell-e valami plussz kábel vagy ami gyárilag benne van csati elegendő. Tehát arra rádugum ès müxik?
v6 padló kötegében 100%, hogy ott van a fűtés csatija. Két barna relé kell a kesztyűtartó mögötti foglalatba.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4935 Dátum: 2013.10.29 kedd, 18:35:43 »

v6 padló kötegében 100%, hogy ott van a fűtés csatija. Két barna relé kell a kesztyűtartó mögötti foglalatba.
2 darab?!?!
Én csak egyről tudok. Hibásak az infóim?
Naplózva
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4936 Dátum: 2013.10.29 kedd, 19:58:13 »

2 darab?!?!
Én csak egyről tudok. Hibásak az infóim?
ne kötözköggyé vigyor3 akkor egy!
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
HegeGabi
Vendég
« Új hozzászólás #4937 Dátum: 2013.10.30 szerda, 08:56:36 »

ne kötözköggyé vigyor3 akkor egy!
Nem kötözködöm, csak pontosítani akarom az adataimat. Cheesy
Naplózva
Lacika71
Vendég
« Új hozzászólás #4938 Dátum: 2013.10.30 szerda, 10:14:58 »

ne kötözköggyé vigyor3 akkor egy!

Nem kötözködöm, csak pontosítani akarom az adataimat. Cheesy

Most mit vitatkoztok. Vesz 2 db olyan relét, aztán ha csak egy van, akkor a másik megmarad tartalékba. Nem hinném, hogy annak horror az ára.
Naplózva
fercisti
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #4939 Dátum: 2013.11.01 péntek, 08:15:05 »

v6 padló kötegében 100%, hogy ott van a fűtés csatija. Két barna relé kell a kesztyűtartó mögötti foglalatba.

Köszi a választ! Èn is ebben bíztam!
Bár a cromax-ban azt mondták, lehet a müszerfalig felvan tekerve a csati.
Gondolom a relè nèlkül nem fog működni?!
Ha tönkremennek a fogaskerekek, tènyleg 30 e/fogaskerèk megcsináltatni?
Tudja valaki milyen izzók kellenek a km órába?

HegeGabi! Neked is köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2013.11.01 péntek, 08:17:48 írta fercisti » Naplózva

LilaSárkány:) alias: padlizsán lila, Ghia 95' V6 ferdehátú
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4940 Dátum: 2013.11.01 péntek, 08:59:55 »

Köszi a választ! Èn is ebben bíztam!
Bár a cromax-ban azt mondták, lehet a müszerfalig felvan tekerve a csati.
Gondolom a relè nèlkül nem fog működni?!
Ha tönkremennek a fogaskerekek, tènyleg 30 e/fogaskerèk megcsináltatni?
Tudja valaki milyen izzók kellenek a km órába?

HegeGabi! Neked is köszönöm!
ott, ahol a magasság állító csatija kijön a padlókárpitból, nyúlj be a kárpit alá. ott lesz a csati. Relé nem nagy ügy, tudsz akár itt a fórumon is venni.
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4941 Dátum: 2013.11.01 péntek, 09:40:01 »

Köszi a választ! Èn is ebben bíztam!
Bár a cromax-ban azt mondták, lehet a müszerfalig felvan tekerve a csati.
Gondolom a relè nèlkül nem fog működni?!
Ha tönkremennek a fogaskerekek, tènyleg 30 e/fogaskerèk megcsináltatni?
Tudja valaki milyen izzók kellenek a km órába?

HegeGabi! Neked is köszönöm!
6-8000 forint, itt a fórumon is fenn van a fogaskerékgyártó úriember
Naplózva
[ Error ]
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3001


I'm in, everyone of machines...

da.team@freemail.hu - -
E-mail
« Új hozzászólás #4942 Dátum: 2013.11.02 szombat, 03:22:39 »

ne kötözköggyé vigyor3 akkor egy!

Én is rávágtam volna, hogy 2db... Cheesy

Köszi a választ! Èn is ebben bíztam!
Bár a cromax-ban azt mondták, lehet a müszerfalig felvan tekerve a csati.
Gondolom a relè nèlkül nem fog működni?!
Ha tönkremennek a fogaskerekek, tènyleg 30 e/fogaskerèk megcsináltatni?
Tudja valaki milyen izzók kellenek a km órába?

HegeGabi! Neked is köszönöm!

Nézd meg alaposan, a cromaxban sokszor azt sem tudják, hogy mi-hogy-hány, csak a monitort látják...
Az ülés működni fog, a fűtés nem. Az ugye relés+kapcsolós téma.
30e? Azért Mondeo-t kapsz. Ill. az MK1-nek nem szokása tönkremenni, az még anyagból van. Smiley

Az izzók szpecziális téma. Grin (foglalattal vagy anélkül, T5-ös vagy kisebb, nagyobb, stb...)
Naplózva

'95.09 MK1(.5 Grin) Turnier 1.8TD Ghia SS (ex-GLX, '97.02 MK2 Endura-DE Powered) Petrol Blue Metallic
fercisti
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #4943 Dátum: 2013.11.02 szombat, 06:57:41 »

Én is rávágtam volna, hogy 2db... Cheesy

Nézd meg alaposan, a cromaxban sokszor azt sem tudják, hogy mi-hogy-hány, csak a monitort látják...
Az ülés működni fog, a fűtés nem. Az ugye relés+kapcsolós téma.
30e? Azért Mondeo-t kapsz. Ill. az MK1-nek nem szokása tönkremenni, az még anyagból van. Smiley

Az izzók szpecziális téma. Grin (foglalattal vagy anélkül, T5-ös vagy kisebb, nagyobb, stb...)

Ezèrt kèrdeztem inkább itt:D
Most elektromos magassàg àllítású van benne, de kb. közèp állàsnàl megszorult. A motor zúg, de nem àllír. Igaz egy igen nagydarab embertől vettük:D Nyilván nem bírta a terhelèst...
Izzók: foglalat nèlkül, vilàgít mindegyik csak halovànyan:-( Ezèrt szeretnèm cserèlni. Autós boltban azt mondtàk inkàbb szedjem szét vigyem be ès akkor majd tudjàk milyen izzók kellenek:D
Naplózva

LilaSárkány:) alias: padlizsán lila, Ghia 95' V6 ferdehátú
gumilab
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170



E-mail
« Új hozzászólás #4944 Dátum: 2013.11.02 szombat, 08:53:59 »

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a tükör fütést kiként lehet aktíválni? a lapokon rajta vannak a vezetékek, de honnan kap áramot?
Naplózva

2000 MK II 1.8TD kombi némi extrával /csak volt: 1996 Mondeo 1.8TD kombi/
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4945 Dátum: 2013.11.02 szombat, 09:08:40 »

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a tükör fütést kiként lehet aktíválni? a lapokon rajta vannak a vezetékek, de honnan kap áramot?
hátsó ablak fűtéskapcsoló aktiválja...
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Apanya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116



E-mail
« Új hozzászólás #4946 Dátum: 2013.11.02 szombat, 20:37:04 »

Sziasztok!

   Olyan kérdésem van,hogy nincs szikrám!Két hónapja vettem egy mocit a kocsiba,mert az enyém hajtókaros  lett! Nem jártam jobban a másik motorral sem, mert másfél hét után az is hajtókaros lett! Most főtengelyköszörülés,és hónolás volt,illetve dugó gyűrű csere!
   Össze van rakva,viszont nincs szikra...előtte működött!viszont az alsó holtponti jeladót,illetve a foglalatát az én eredeti motoromból raktam át!

Lehet,hogy ez hiba volt?
   Ugye jól tudom,hogy a holtponti jeladók miatt sem lehet szikra?

Ja és emlékeim szerint 5-voltnak kellene kijönni a gyujtótrafó bemeneti csatlakozójából...Nekem 13.5-volt jön ki! Esetleg én csesztem el valamit,és rossz helyre kötöttem egy kábelt? Előre is köszi!

   Üdv,Jenő.
Naplózva

1993 Mk1 mondeo turnier GHIA 2.0
astor72
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5099



E-mail
« Új hozzászólás #4947 Dátum: 2013.11.02 szombat, 20:43:15 »

Sziasztok!

   Olyan kérdésem van,hogy nincs szikrám!Két hónapja vettem egy mocit a kocsiba,mert az enyém hajtókaros  lett! Nem jártam jobban a másik motorral sem, mert másfél hét után az is hajtókaros lett! Most főtengelyköszörülés,és hónolás volt,illetve dugó gyűrű csere!
   Össze van rakva,viszont nincs szikra...előtte működött!viszont az alsó holtponti jeladót,illetve a foglalatát az én eredeti motoromból raktam át!

Lehet,hogy ez hiba volt?
   Ugye jól tudom,hogy a holtponti jeladók miatt sem lehet szikra?

Ja és emlékeim szerint 5-voltnak kellene kijönni a gyujtótrafó bemeneti csatlakozójából...Nekem 13.5-volt jön ki! Esetleg én csesztem el valamit,és rossz helyre kötöttem egy kábelt? Előre is köszi!

   Üdv,Jenő.
nem ismerlek, ezért ne haragudj, ha olyat kérdezek, ami túl blőd... biztos, hogy jól raktad össze a vezérlést? Azért kérdezem, mert sajna mi is jártunk így, nem is olyan rég....
Naplózva

95' v6 tournier, matt fekete, Rs optika
ami nálam került be:vésett első lámpák, egyedi könyöktámasz, plafon pilácsok hátra,tetőablak, tempomat, mk2 füthető motoros bőr ülések, mk2 fehér oldal indexek, kilépőfények...a csomiajtóban is.
Apanya
Haladó
**
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 116



E-mail
« Új hozzászólás #4948 Dátum: 2013.11.02 szombat, 20:49:20 »

nem ismerlek, ezért ne haragudj, ha olyat kérdezek, ami túl blőd... biztos, hogy jól raktad össze a vezérlést? Azért kérdezem, mert sajna mi is jártunk így, nem is olyan rég....

Azért nincs szikra?
Elméletileg szikrának lennie kellene,csak durrogna,ha beindul! De szikra nuku!
Naplózva

1993 Mk1 mondeo turnier GHIA 2.0
yooccoo
Vendég
« Új hozzászólás #4949 Dátum: 2013.11.02 szombat, 20:54:26 »


Azért nincs szikra?
Elméletileg szikrának lennie kellene,csak durrogna,ha beindul! De szikra nuku!
magadnak válaszoltad meg ...

"Lehet,hogy ez hiba volt?
   Ugye jól tudom,hogy a holtponti jeladók miatt sem lehet szikra? "

ha rossz helyen van a vezérlés, akkor nem lesz jeled ...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 92 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 106 ... 114   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.068 másodperc alatt készült el 24 lekéréssel.