Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.07 kedd, 23:14:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Konvektor eladó  (Megtekintve 4635 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Dátum: 2015.05.31 vasárnap, 20:55:48 »

FÉG 4000-es, (altípusa F15.9) öntvény konvektor kihasználatlanság miatt eladó.
Magasság: 720 mm
Szélesség: 620 mm
mélység: 380 mm (kéménykimenettel együtt)
Kéménycső külső átmérője: 80 mm
Hőteljesítménye: 3200 KCa/óra
Nem parapetes, tehát a kéménye nem oldalra a falba vezet, hanem felfelé.
Levehető burkolata van, annak festése kissé kopott, de kívánságra 1000 Ft felárért feketére át tudom festeni.
Kb. 3 hónapja lett leszerelve, működőképes, 8 fokozata van, a fürdőszobába túl nagy méretűnek bizonyult. Inkább konyhába vagy nappaliba érdemes használni, nagy hőteljesítménye miatt.

Ára: 8.000.- Ft

Itt van egy link róla
http://www.jofogas.hu/heves/Konvektor_elado_26206040.htm?ma=1
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.05.31 vasárnap, 21:04:16 »

FÉG 4000-es, (altípusa F15.9) öntvény konvektor kihasználatlanság miatt eladó.
Magasság: 720 mm
Szélesség: 620 mm
mélység: 380 mm (kéménykimenettel együtt)
Kéménycső külső átmérője: 80 mm
Hőteljesítménye: 3200 KCa/óra
Nem parapetes, tehát a kéménye nem oldalra a falba vezet, hanem felfelé.
Levehető burkolata van, annak festése kissé kopott, de kívánságra 1000 Ft felárért feketére át tudom festeni.
Kb. 3 hónapja lett leszerelve, működőképes, 8 fokozata van, a fürdőszobába túl nagy méretűnek bizonyult. Inkább konyhába vagy nappaliba érdemes használni, nagy hőteljesítménye miatt.

Ára: 8.000.- Ft

Itt van egy link róla
http://www.jofogas.hu/heves/Konvektor_elado_26206040.htm?ma=1
Ez begy GF 40-es, öntvényházas kéményes bekötésű konvektor. Előnye, hogy jobban tartja a meleget (tovább sugározza a hőt, mint lemezből készült társai). Kikapcsoláskor nem pattog, nem zörög mint az említett lemezkonvektorok.

Ezt csak kiegészítésként írtam, hátha valakinek megtetszik!  Wink
Naplózva
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.08.02 vasárnap, 15:03:47 »

Köszönöm fügelaci! :-) Majd ahogy közeledik a fűtési szezon, jobban lesz rá érdeklődő is. Akkor viszont már én is drágábban fogom adni
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.08.02 vasárnap, 15:20:30 »

Köszönöm fügelaci! :-) Majd ahogy közeledik a fűtési szezon, jobban lesz rá érdeklődő is. Akkor viszont már én is drágábban fogom adni
Szimpatikus hozzáállás ez a "ha szükséged lesz rá, akkor majd drágábban adom" dolog... De ha tényleg ennél többért akarod odaadni, akkor egyfelől már most vedd le ezt a hirdetést, és tedd fel drágábban, mert az "eddig 8e volt, de most a fűtési szezonra való tekintettel akár 12e-ért is a tiéd lehet" szövegre nem hiszem, hogy özönleni fognak a vevők. Másfelől hagyjál teret az alkunak, mert a netre kiírt ár mindig irányárnak tekintendő, tehát akármit is írsz ki, abból alkudni fognak.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 10:17:38 »

Szimpatikus hozzáállás ez a "ha szükséged lesz rá, akkor majd drágábban adom" dolog... De ha tényleg ennél többért akarod odaadni, akkor egyfelől már most vedd le ezt a hirdetést, és tedd fel drágábban, mert az "eddig 8e volt, de most a fűtési szezonra való tekintettel akár 12e-ért is a tiéd lehet" szövegre nem hiszem, hogy özönleni fognak a vevők. Másfelől hagyjál teret az alkunak, mert a netre kiírt ár mindig irányárnak tekintendő, tehát akármit is írsz ki, abból alkudni fognak.

Szia Domi!

Ez nem hozzáállás kérdése, sehol, semmikor, hanem kereslet/kínálat kérdése. Köszönöm a tanácsokat, át fogom gondolni, morálisan mindig van hová fejlődni az embernek.
Az alku mindig nyitott mindenkinek.  (Az élet megoldja ezt is, mert közben lejár a hirdetés érvényessége, és újra kell aktiválni)
Vajon miért érdemes nyáron téligumit venni, és fordítva? Ugyanezért, mert nyáron a konvektor is olcsóbb, mint télen. Minden fűtőtest, de a boltokban is. Nem azért, mert az kereskedő unszimpatikus hozzáállású. Így működik a kereskedelem, sőt még sürget is, mert akcióknak nevezi azt, amitől meg akar szabadulni. Én a sunyiságot nem értékelem, inkább mondjuk ki, mit mennyire értékelünk.

Tehát kimondtam, hogy most olcsóbb - hogy akinek majd kell esetleg télen, kérem most vigye el. Addig sem kell nekem tárolni, és ez okozza az árkülönbséget. Mi a baj azzal, hogy ezt leírom?
Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 10:26:22 »

Szia Domi!

Ez nem hozzáállás kérdése, sehol, semmikor, hanem kereslet/kínálat kérdése. Köszönöm a tanácsokat, át fogom gondolni, morálisan mindig van hová fejlődni az embernek.
Az alku mindig nyitott mindenkinek.  (Az élet megoldja ezt is, mert közben lejár a hirdetés érvényessége, és újra kell aktiválni)
Vajon miért érdemes nyáron téligumit venni, és fordítva? Ugyanezért, mert nyáron a konvektor is olcsóbb, mint télen. Minden fűtőtest, de a boltokban is. Nem azért, mert az kereskedő unszimpatikus hozzáállású. Így működik a kereskedelem, sőt még sürget is, mert akcióknak nevezi azt, amitől meg akar szabadulni. Én a sunyiságot nem értékelem, inkább mondjuk ki, mit mennyire értékelünk.

Tehát kimondtam, hogy most olcsóbb - hogy akinek majd kell esetleg télen, kérem most vigye el. Addig sem kell nekem tárolni, és ez okozza az árkülönbséget. Mi a baj azzal, hogy ezt leírom?
Én a kocsihoz kerestem most egy alkatrészt, mert az enyém elromlott. Az egyik bontós mikor látta, hogy ezt keresek, akkor írt, hogy neki van, egyébként 25-30e-között szokta adni, de mivel nekem kell, így 50e-ért adja nekem. Sejtheted, hogy nem onnan vettem.

De más fórumon, más témakörben szoktam több dolgot is adni, venni. És soha nem értettem azt, hogy ha pl. valaki valamit 50e-ért árul, majd beírja azt pénteken, hogy "hétvégén 45e-ért vihető, aztán hétfőtől megint 50e lesz". Akkor utána ki a fene fogja megvenni 50e-ért??? Ha egyszer már odaadta volna 45e-ért, akkor senki nem ad érte 50e-t.
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 16:34:43 »

Én a kocsihoz kerestem most egy alkatrészt, mert az enyém elromlott. Az egyik bontós mikor látta, hogy ezt keresek, akkor írt, hogy neki van, egyébként 25-30e-között szokta adni, de mivel nekem kell, így 50e-ért adja nekem. Sejtheted, hogy nem onnan vettem.

De más fórumon, más témakörben szoktam több dolgot is adni, venni. És soha nem értettem azt, hogy ha pl. valaki valamit 50e-ért árul, majd beírja azt pénteken, hogy "hétvégén 45e-ért vihető, aztán hétfőtől megint 50e lesz". Akkor utána ki a fene fogja megvenni 50e-ért??? Ha egyszer már odaadta volna 45e-ért, akkor senki nem ad érte 50e-t.
Dehogy nem. Ha kell, máshol nincs olcsóbban, akkor majd szidja magát, bakker, a múlt héten megvehettem volna 45-ért, most meg csak 50 felett van. Hogy én mekkora lúzer vagyok! Hát csak ennyi!
Naplózva
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 16:41:20 »

Dehogy nem. Ha kell, máshol nincs olcsóbban, akkor majd szidja magát, bakker, a múlt héten megvehettem volna 45-ért, most meg csak 50 felett van. Hogy én mekkora lúzer vagyok! Hát csak ennyi!

Biztos bennem van a hiba, de én az adott példában szereplő akármiért utána már biztos nem adnék 50e-t.

És akkor alf, az alkubajnok még meg se szólalt  vigyor3
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
alf®
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 48450



« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 16:52:44 »

Biztos bennem van a hiba, de én az adott példában szereplő akármiért utána már biztos nem adnék 50e-t.

És akkor alf, az alkubajnok még meg se szólalt  vigyor3
mivanmi? nyes
Naplózva

ticking TDCI Űrhajó Grin Titanium Smax 18"
Joe
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 22909


Vót...


WWW E-mail
« Új hozzászólás #9 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 17:47:38 »

Biztos bennem van a hiba, de én az adott példában szereplő akármiért utána már biztos nem adnék 50e-t.

És akkor alf, az alkubajnok még meg se szólalt  vigyor3

Igen, ezt én is osztom...
Az alábbi témában azért is, mert megdöl az elmélet rögtön, ha jön a szezon, és mindenki elkezdi felpakolni a sajátját, és már nö is a kínálat...

Ja, és téli gumit sem veszünk nyáron, mert mindig az adott idényben vannak az igazi akciók!;)
Naplózva

Tisztelettel!

Jelenleg:  '11 2,2 TDCi Galaxy ezüst, autom., panoráma, premium sound, alcantara...Smiley
              '07 1,8 TDCi Ford C-Max Ghia fekete, csodaszép.Smiley
              '99 MB A140 ASR, ABS, Airbag, félbőr, kihajtható ülésmagasító hátul.Smiley
A múlt...'99 2,8 VR6 Ford Galaxy majdnem FULL
ezsolt
Törzstag
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1434



« Új hozzászólás #10 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 20:22:33 »

Igen, ezt én is osztom...
Az alábbi témában azért is, mert megdöl az elmélet rögtön, ha jön a szezon, és mindenki elkezdi felpakolni a sajátját, és már nö is a kínálat...

"Ja, és téli gumit sem veszünk nyáron, mert mindig az adott idényben vannak az igazi akciók!;)"

Az első mondat azért nem stimmel, mert ha mindenki elkezdi felpakolni a saját gumiját, nő a kínálat? Miből? Levetett használt gumiból! De itt új gumikról (termékekről) szól a történet.


Mihez képest van az akció? Hát egy "misztikus" listaárhoz képest. Nem akkor olcsó valami, amikor akciós.
Ez így tévedés.
Február végén vettem új nyári gumikat. Siettem, mert március elsejével 3 ezerrel lett több db-ja, és most akciósan is több, mint március elején!
Június első felében vettem sílécet és síbakancsot. Kevesebb, mint féláron.
Tavaly karácsony után vettem sátrat.
Áprilisban is vehettek téli szélvédő mosót, marhára le lesz árazva, kb felére.
Simán eláll télig, amikor megveheted sokkal többért.
Ne beszéljetek már mellé.
Most nehogy azt gondoljátok, hogy ebből űzök mániákus sportot.
Évente 4-5 ilyen húzás bőven elég, hogy az ember okosnak érezze magát. Néha ennyi is elég. Mindenesetre jó messzire mentünk már a konvektortól, hogy a fene essen belé.
Maradjunk inkább a témánál, az írjon akinek kell, vagy aki tudja miért nem kell.



Naplózva

2003/09* 2.0 TDCi EGR, kombi. A MÁSODIK Mondeó !
fügelaci
Vendég
« Új hozzászólás #11 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 20:28:16 »

Biztos bennem van a hiba, de én az adott példában szereplő akármiért utána már biztos nem adnék 50e-t.

És akkor alf, az alkubajnok még meg se szólalt  vigyor3
De nem is Neked eladó, ha így gondolod. Ha valakinek kell (Neked nyilván nem, nem is értem, miért rugdalódzol), majd jelentkezik. Nem is tudom, miért érzi úgy valaki, hogy pocskolni kell a dolgokat. Ha eladó, el is kel. Ha nem ma, talán holnap. Ha az eladó úgy gondolja, ennyiért, az az Ő kockázata, az Ő nyeresége. Miért kell másnak belevauvau.  ?
Naplózva
Zsolteey
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8152



E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 20:52:15 »

vagy aki tudja miért nem kell.

Nem ke' me' padlófűtés van itthun  nyes
Naplózva

"If it ain't broke, don't fix it."

MKIV 2011 2.2 TDCI 200 Le AWF21 Titanium-S kombi, alias Kismackó
MKIII 2006 2.2 TDCI 155 Le Ghia kombi, alias Moncsi

múlt:
MKIII 2001 2.0 TDDI 115 Le Ghia kombi, alias Jógi
Domi
Globál Moderátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26965


Zsiráf


E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2015.08.03 hétfő, 22:04:22 »

De nem is Neked eladó, ha így gondolod. Ha valakinek kell (Neked nyilván nem, nem is értem, miért rugdalódzol), majd jelentkezik. Nem is tudom, miért érzi úgy valaki, hogy pocskolni kell a dolgokat. Ha eladó, el is kel. Ha nem ma, talán holnap. Ha az eladó úgy gondolja, ennyiért, az az Ő kockázata, az Ő nyeresége. Miért kell másnak belevauvau.  ?

Az adott auto alkatresz nekem lett volna elado, de az emlitett mentalitas miatt nem vettem meg. Vartam 2 hetet, es megvettem mashol.

Amugy tipikusan nem az a hirdeteseket szetoffolo, mindent leszolo user vagyok. Itt is inkabb a mentalitas volt az, ami szamomra furcsa volt.

De en is arultam nyari gumit tel vegen. A kutyanak nem kellett. Jott a nyar, nem emeltem arat, nem csinaltam azt se, hogy a 15e-s ar helyett 20 helyett 17e akciot irtam ki. Hagytam ugy. Amint jott a joido, egybol elvittek, mert jo aron volt. A dragabb hirdetesek meg meg hetekig fent voltak.

De masik pelda: egy baratomnak akartam venni egy hangfal szettet 4-5 honapja. Felkerult egy hirdetes 180e-ert. Felhivtam, es mondtam hogy elhozom. Az urge mondta, hogy aznap en voltam a hatodik erdeklodo, tehat akkor ez biztos tobbet er, igy nekem mar csak 220e-ert adja ide. Mondtam, hogy annyit nem er, de 180e-vel es a kocsikulccsal a zsebemben itt allok az ajtoban, indulasra keszen. De kototte az ebet a karohoz. Egy het mulva mar 240e-ert volt fent a hirdetes. Vegul 3 honap alatt sem kelt el. A multkor irtam neki, hogy 180e-ert tovabbra is elhoznam. O azt mondta nagylelkuen, hogy egyezzunk meg 238e-ben. Hat, nem lett velole bolt. O meg varhatja a madarat. Ha ez neki jo...
Naplózva

Ex: MKIV, 2012.04. 2.2 TDCi aut. 200LE Titanium-S Turnier, Lunar Sky
Ex: MKIII, 2003.09. 2.0 TDCi 130LE Ghia-Executive Turnier, Panther Black
kotta_cs
Vendég
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2015.08.06 csütörtök, 10:32:53 »

Az adott auto alkatresz nekem lett volna elado, de az emlitett mentalitas miatt nem vettem meg. Vartam 2 hetet, es megvettem mashol.

Amugy tipikusan nem az a hirdeteseket szetoffolo, mindent leszolo user vagyok. Itt is inkabb a mentalitas volt az, ami szamomra furcsa volt.

De en is arultam nyari gumit tel vegen. A kutyanak nem kellett. Jott a nyar, nem emeltem arat, nem csinaltam azt se, hogy a 15e-s ar helyett 20 helyett 17e akciot irtam ki. Hagytam ugy. Amint jott a joido, egybol elvittek, mert jo aron volt. A dragabb hirdetesek meg meg hetekig fent voltak.

De masik pelda: egy baratomnak akartam venni egy hangfal szettet 4-5 honapja. Felkerult egy hirdetes 180e-ert. Felhivtam, es mondtam hogy elhozom. Az urge mondta, hogy aznap en voltam a hatodik erdeklodo, tehat akkor ez biztos tobbet er, igy nekem mar csak 220e-ert adja ide. Mondtam, hogy annyit nem er, de 180e-vel es a kocsikulccsal a zsebemben itt allok az ajtoban, indulasra keszen. De kototte az ebet a karohoz. Egy het mulva mar 240e-ert volt fent a hirdetes. Vegul 3 honap alatt sem kelt el. A multkor irtam neki, hogy 180e-ert tovabbra is elhoznam. O azt mondta nagylelkuen, hogy egyezzunk meg 238e-ben. Hat, nem lett velole bolt. O meg varhatja a madarat. Ha ez neki jo...

[OFF]
én vagyok az, aki a leginkább le szokta szólni a hirdetéseket, belevau mindenbe. Egyetértek Domival és sokat gondolkodtam, hogy azért egy közösségi oldalon lévő hirdetésbe miért ne lehetne belevau. Szerintem egy ilyen fórumon nem kéne leszólni a belevau-t, mert ez nem a vatera vagy a jófogás. Itt mindenkinek a véleményét engedni kellene, akár hirdetés, akár más a topic és nem leszólni azokat, akiknek akár pozitív, akár negatív kommentje lenne a dologhoz. Miért kell állandóan azokat leszólni, akik valamilyen egyéb megfontolásból hozzászólnak egy hirdetéshez itt és nem pozitívan? Mennyiszer kaptam, hogy de ez milyen jó cucc, meg az az eladó milyen rendes, meg az akárki nagyon vigyázott rá. Bocs, de minden annyit ér, amennyiért megveszik és egy fórumon igen is az emberek hadd kommenteljék szabadon a dolgokat, a nélkül, hogy valaki ezért buzerálná őket.

A discovery-met úgy vettem, hogy megmondtam az eladónak telefonon, hogy nagyon drága, ennyiért biztos nem veszem meg, de ha van rám ideje, akkor szívesen megnézném és ajánlatot tennék. 1,7M helyett megvettem 1.3M-ért.

Itt is volt autó, amit megvettem volna, de a tag azon a napon, amikor indultam a lóvéval felhívott, hogy inkább az édesapja fogja hajtani a járgányt. A megállapodásunk le volt szarva, a hirdetés pedig 3 hónapig fenn volt. Végül már az általam ajánlott összeg alatt 150eFt-al volt fent.

Szóval inkább közösségi szempontból kellene ezt megközelíteni és nem hirdetési szempontból. Addig is nem offolok megint hirdetéseket, mert leginkább nem a hirdetés tartalmával foglalkozunk hanem, hogy ki miért írta azt amit...
[/OFF]
Naplózva
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.062 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.