Ford Mondeo Club Hungary Ford Mondeo Club Hungary
2024.05.03 péntek, 16:58:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: Keress minket a Facebook-on is! => www.facebook.com/fordmondeoclub
Advanced Search  
Oldalak: [1]   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vőfélyt keresek :-)  (Megtekintve 4747 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Dátum: 2015.02.05 csütörtök, 20:54:58 »

2015. június 20-ra keresek vőfélyt, budapesti esküvőre.

Ami feltétel:

  • Érjen rá akkor
  • Értsen hozzá
  • Városias esküvőben is jártas legyen
  • Ne kelljen eladni a kocsit, hogy kifizessem

Akit eddig találtunk, az vagy foglalt, vagy aranyban kéri a súlyát fizetségként. Az összes neten lévőt már végigkérdeztük (persze azért minimálisan válogattunk).
Ha valaki ismer esetleg valakit, akkor legyen kedves értesítsen!

Köszönöm!
« Utoljára szerkesztve: 2015.02.05 csütörtök, 20:57:11 írta NPeter » Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
AndyA
Adminisztrátor
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26972


E-mail
« Új hozzászólás #1 Dátum: 2015.02.05 csütörtök, 21:09:18 »

2015. június 20-ra keresek vőfélyt, budapesti esküvőre.

Ami feltétel:

  • Érjen rá akkor
  • Értsen hozzá
  • Városias esküvőben is jártas legyen
  • Ne kelljen eladni a kocsit, hogy kifizessem

Akit eddig találtunk, az vagy foglalt, vagy aranyban kéri a súlyát fizetségként. Az összes neten lévőt már végigkérdeztük (persze azért minimálisan válogattunk).
Ha valaki ismer esetleg valakit, akkor legyen kedves értesítsen!

Köszönöm!

BT megoldja. Smiley

AndyA
Naplózva

Mk3 2.0/130LE TDCi Trend kombi 2006/11 -  MK5 2.0 Ecoblue TDCi kombi 2019/11
Karika76
Vendég
« Új hozzászólás #2 Dátum: 2015.02.06 péntek, 08:15:49 »

Őt merem ajánlani:
http://petyavofely.gportal.hu/
Árat max 2011-est tudok mondani. Smiley
Naplózva
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #3 Dátum: 2015.02.06 péntek, 11:12:57 »

Én meg őt:
http://www.vofelykobold.hu/

Nem a legolcsóbb, de kiválóan végigvezette az egészet.
Fótostul, videóstul, zenekarostul komplett megoldást kínált. És ha szumma nézem a "csomagár" már egész jó volt, mindez 2007-ben

Üdv, Ferqó
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #4 Dátum: 2015.02.06 péntek, 14:53:33 »

Én meg őt:
http://www.vofelykobold.hu/

Nem a legolcsóbb, de kiválóan végigvezette az egészet.
Fótostul, videóstul, zenekarostul komplett megoldást kínált. És ha szumma nézem a "csomagár" már egész jó volt, mindez 2007-ben

Üdv, Ferqó

Őt merem ajánlani:
http://petyavofely.gportal.hu/
Árat max 2011-est tudok mondani. Smiley


Mindkettőtöknek köszönöm!
Mind a kettőn túl vagyunk már, mindkettő foglalt. :-(

Aki elérhető neten azt már mindet kérdeztük, így, ha tudsz mellékelni honlapcímet és a honlap nem az elmúlt napokban készült, akkor őt már 99% valószínűséggel kérdeztük.
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Zoleex
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6653



E-mail
« Új hozzászólás #5 Dátum: 2015.02.06 péntek, 14:57:09 »

Venyige Pétert tudom ajánlani....
http://venyige_peter.lakodalomba.hu/index.html
https://www.youtube.com/watch?v=ONBvnwfOrkg
Naplózva

2001.06. MKIII 2.0 TDDI 115LE Turnier, Ghia
2008.04. MKIV 2.0 TDCI 140LE Turnier, Tit.X
Ferqo
Megszállott
****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2813



E-mail
« Új hozzászólás #6 Dátum: 2015.02.06 péntek, 15:42:37 »


Mindkettőtöknek köszönöm!
Mind a kettőn túl vagyunk már, mindkettő foglalt. :-(

Aki elérhető neten azt már mindet kérdeztük, így, ha tudsz mellékelni honlapcímet és a honlap nem az elmúlt napokban készült, akkor őt már 99% valószínűséggel kérdeztük.
Sajnálom, amikor mi kerestünk, mi is majdnem kifutottunk az időből.
Marad a bekkelés, hátha visszamondja vki
vagy vki ad hoc, csak az meg ritkán jó
Naplózva

MKIV 2.0 TDCi 2014
Ex:MkIII TDDI 2001  Lalahun Editon
Ex: MkII 2.0 Ghia Turnier 1998
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #7 Dátum: 2015.02.07 szombat, 15:55:14 »


Köszönöm szépen!
Felvesszük vele a kapcsolatot.
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #8 Dátum: 2015.02.07 szombat, 15:58:09 »

Sajnálom, amikor mi kerestünk, mi is majdnem kifutottunk az időből.
Marad a bekkelés, hátha visszamondja vki
vagy vki ad hoc, csak az meg ritkán jó

A fene gondolta, hogy ezeket ilyen hamar lefoglalják. Már szinte mindenünk megvan, azt hittem ez lesz a legkönnyebb, de tévedtünk. Volt aki azt írta, hogy már tavaly márciusban betelt idén nyárra. wow1
Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Törpe
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Új hozzászólás #9 Dátum: 2015.02.09 hétfő, 20:49:27 »

   Szia !

 Sajnos én minden nyáron szemtanuja vagyok 20-30 esküvőnek,ez tényleg nagyon nehéz feladat.

 Fejből most őt tudom ajánlani:www.szakalmiklos.hu/

 Teljes szívből tudom őt ajánlani,a másik vőférj elérhetőségét holnapra tudom megnézni neked.

 Üdv:Törpe

 Esetleg más segítség?


 
2015. június 20-ra keresek vőfélyt, budapesti esküvőre.

Ami feltétel:

  • Érjen rá akkor
  • Értsen hozzá
  • Városias esküvőben is jártas legyen
  • Ne kelljen eladni a kocsit, hogy kifizessem

Akit eddig találtunk, az vagy foglalt, vagy aranyban kéri a súlyát fizetségként. Az összes neten lévőt már végigkérdeztük (persze azért minimálisan válogattunk).
Ha valaki ismer esetleg valakit, akkor legyen kedves értesítsen!

Köszönöm!
Naplózva
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #10 Dátum: 2015.02.09 hétfő, 21:29:27 »

   Szia !

 Sajnos én minden nyáron szemtanuja vagyok 20-30 esküvőnek,ez tényleg nagyon nehéz feladat.

 Fejből most őt tudom ajánlani:www.szakalmiklos.hu/

 Teljes szívből tudom őt ajánlani,a másik vőférj elérhetőségét holnapra tudom megnézni neked.

 Üdv:Törpe

 Esetleg más segítség?


 

Szia!

Köszönjük, megnézzük!
Más minden van, már szereztük helyszínt, fotóst, dekoros folyamatban, meghívónk is van már, ruha is van (menyasszonyi), szóval ezen kívül jól állunk.
Amit nem értek, hogy a vőlegényruha egy öltöny, na most lehet látni neten esküvői öltönyt és, ha jól látom az összes különbség a sima és az esküvői között 30eFt az árában, és ennyi. Szóval ezzel még gondba vagyok, de megoldom.
Velem amúgy is elég nehéz, elég sóher vagyok, amikor azt mondta az egyik fotós, hogy 180eFt és rám nézett, egyből megkérdezte, hogy ennyire sok, mennyi lenne jó. vigyor3 De, hát én leosztom óradíjra, aztán összemérem az enyémmel (elvileg jól fizetett vezető pozícióban lévő programozó vagyok), és, ha sokszorosára jön ki, akkor már elég nehezen lehet meggyőzni, hogy kapok is valamit azért cserébe. Fotós egyébként végül 90+30-ért lett, a plusz 30 a kreatív fotózás. Szóval nehéz velem...  smile

Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Törpe
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Új hozzászólás #11 Dátum: 2015.02.10 kedd, 17:02:40 »

 Szia !
 Sajnos a másik vőférj már erre az időpontra foglalt,úgy hogy ő tárgytalan.
 Javaslom  mindenkivel próbálj meg szerződést kötni,amiben minden költség pontosan rögzítve van,nehogy fizetésnél még előkerüljön egy két váratlan tétel.
 Üdv:Törpe

Szia!

Köszönjük, megnézzük!
Más minden van, már szereztük helyszínt, fotóst, dekoros folyamatban, meghívónk is van már, ruha is van (menyasszonyi), szóval ezen kívül jól állunk.
Amit nem értek, hogy a vőlegényruha egy öltöny, na most lehet látni neten esküvői öltönyt és, ha jól látom az összes különbség a sima és az esküvői között 30eFt az árában, és ennyi. Szóval ezzel még gondba vagyok, de megoldom.
Velem amúgy is elég nehéz, elég sóher vagyok, amikor azt mondta az egyik fotós, hogy 180eFt és rám nézett, egyből megkérdezte, hogy ennyire sok, mennyi lenne jó. vigyor3 De, hát én leosztom óradíjra, aztán összemérem az enyémmel (elvileg jól fizetett vezető pozícióban lévő programozó vagyok), és, ha sokszorosára jön ki, akkor már elég nehezen lehet meggyőzni, hogy kapok is valamit azért cserébe. Fotós egyébként végül 90+30-ért lett, a plusz 30 a kreatív fotózás. Szóval nehéz velem...  smile


Naplózva
Fürge Teknős
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5823



WWW E-mail
« Új hozzászólás #12 Dátum: 2015.02.10 kedd, 18:14:12 »

Szia!

Köszönjük, megnézzük!
Más minden van, már szereztük helyszínt, fotóst, dekoros folyamatban, meghívónk is van már, ruha is van (menyasszonyi), szóval ezen kívül jól állunk.
Amit nem értek, hogy a vőlegényruha egy öltöny, na most lehet látni neten esküvői öltönyt és, ha jól látom az összes különbség a sima és az esküvői között 30eFt az árában, és ennyi. Szóval ezzel még gondba vagyok, de megoldom.
Velem amúgy is elég nehéz, elég sóher vagyok, amikor azt mondta az egyik fotós, hogy 180eFt és rám nézett, egyből megkérdezte, hogy ennyire sok, mennyi lenne jó. vigyor3 De, hát én leosztom óradíjra, aztán összemérem az enyémmel (elvileg jól fizetett vezető pozícióban lévő programozó vagyok), és, ha sokszorosára jön ki, akkor már elég nehezen lehet meggyőzni, hogy kapok is valamit azért cserébe. Fotós egyébként végül 90+30-ért lett, a plusz 30 a kreatív fotózás. Szóval nehéz velem...  smile


Szerintem jobban járnál, ha innen páran összeállnának és simán levezénylik neked az eseményt.Garantáltan örökéletre emlékezetes marad  nyes
Naplózva

"Szitrhoén, kréátív tehnolozsíí" Smiley
Dentcraft
Fórumfüggő
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5942



WWW E-mail
« Új hozzászólás #13 Dátum: 2015.02.10 kedd, 18:52:58 »

Szia!

Köszönjük, megnézzük!
Más minden van, már szereztük helyszínt, fotóst, dekoros folyamatban, meghívónk is van már, ruha is van (menyasszonyi), szóval ezen kívül jól állunk.
Amit nem értek, hogy a vőlegényruha egy öltöny, na most lehet látni neten esküvői öltönyt és, ha jól látom az összes különbség a sima és az esküvői között 30eFt az árában, és ennyi. Szóval ezzel még gondba vagyok, de megoldom.
Velem amúgy is elég nehéz, elég sóher vagyok, amikor azt mondta az egyik fotós, hogy 180eFt és rám nézett, egyből megkérdezte, hogy ennyire sok, mennyi lenne jó. vigyor3 De, hát én leosztom óradíjra, aztán összemérem az enyémmel (elvileg jól fizetett vezető pozícióban lévő programozó vagyok), és, ha sokszorosára jön ki, akkor már elég nehezen lehet meggyőzni, hogy kapok is valamit azért cserébe. Fotós egyébként végül 90+30-ért lett, a plusz 30 a kreatív fotózás. Szóval nehéz velem...  smile


a jó vőfély, zenész, fotós soxor 1 évre előre be van táblázva.   Mi több mint 1 évvel előtte foglaltuk őket.  zenész vőfély és hely, a többit mind utána.  Ha nem akar összejönni, akkor inkább toljátok el az időpontot. Rengeteg múlik a vőfélyen!  

Fotósra ne sajnáld, nem véletlen drága a jó fotós. Később nem fogod megbánni mikor nézitek a képeket.

Öltönyt nézd meg a Premier outletbe. Park Avenue üzlet. Ing nem sokkal arrébb, Olymp.  Ezek emberi áron vannak, és jók.
Naplózva

2.2 Tdci  5 ajtós 2006/9                                    autoesztetika.hu
NPeter
Kezdő
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88



E-mail
« Új hozzászólás #14 Dátum: 2015.02.15 vasárnap, 14:50:35 »

a jó vőfély, zenész, fotós soxor 1 évre előre be van táblázva.   Mi több mint 1 évvel előtte foglaltuk őket.  zenész vőfély és hely, a többit mind utána.  Ha nem akar összejönni, akkor inkább toljátok el az időpontot. Rengeteg múlik a vőfélyen!  

Fotósra ne sajnáld, nem véletlen drága a jó fotós. Később nem fogod megbánni mikor nézitek a képeket.

Öltönyt nézd meg a Premier outletbe. Park Avenue üzlet. Ing nem sokkal arrébb, Olymp.  Ezek emberi áron vannak, és jók.


Köszönöm a tanácsokat! Nem sajnálom, csak azért szeretem a középárat választani mindenből. ha van pl. 90, 120, és 150-ért, akkor a 90 lesz nálam a nyerő.

Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget itt is, és a privát üzenetekben is. A megfelelő vőfélyt megtaláltuk! smile

Naplózva

Ford Fusion SE (USA) 2.0 Automata | 2016
Mondeo MKIII 1.8 ambiente 110LE | 2003.08
Oldalak: [1]   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

Az oldal 0.063 másodperc alatt készült el 25 lekéréssel.